lotte zege toda-zaterdag felk-over voor loda-zondag toda-winst Mini-golf bij zwembad Bavoort Korfballen is een familiegebeuren Contributieverhoging kan leden gaan kosten Spannende finale in zaterdag 1A Korfzaal- competitie voorbij Hockeybal rolde weer VETBAL t«'UAL AKS Vrees tijdens vergadering Avanti [auke Costa, voorzitter KC Antilopen n S.V.A.- programma LEUSDEN/CENTRUM Unl- ;um, nagenoeg veilig in 1A, had foor de wedstrijd tegen Roda jen aantal A1-junioren opge- .|d om die jongelui in de nieu- j omgeving te laten wennen, fechnisch waren de Lelystede- tjgen duidelijk minder dan de luiningparkers, maar het jeugdi- enthousiasme dwong Roda I de nodige voorzichtigheid. [Na een dik kwartier spelen rgde Ruud Stoelhorst voor de leningstreffer uit een corner n Eef van Dongen. Een minuut [tien later bracht Van Dongen If met een droge knal de stand j 0-2 Nog in de eerste helft jerd een tweede treffer van Stoelhorst om onduidelijke rede- i (buitenspel?) afgekeurd en even later keerde Robert de Haan vanaf de doellijn een Unicum bal Ook na de thee bleef Roda de betere partij. De verdediging hield de zaken goed in de hand en aanvallend bleef de Leusden- se ploeg openingen zoeken. Een hard schot van Ronald de Haas op de doellat had een beter lot verdiend, maar toch werd het nog 0-3 door Stoelhorst, die de te ver uitgelopen Lelystadse doel man geen enkele kans liet Uit slagen zaterdag-senioren: Unicum 1 - Roda 1 0-3 Altius 4 - Roda 2 1-3 Hulshorst 3 - Roda 3 2-2 Roda 5 - NSC 5 3-1 Horst 4 - Roda 6 5-1 Roda 7 - Stroe 6 4-1 Na afloop van Unicum-Roda is Ruud Stoelhorst. tweemaal raak in Lelystad. de Leusdense ploeg met de da mes voor een ontspannend weekend naar Rijssen geweest. Een dinerdansant en een bow ling behoorden tot de attracties. EUSDEN/CENTRUM Al r spoedig bleek, dat Roda in huidige vorm geen enkele leite zou hebben met het voor loud van het 1e kiasserschap vechtende Maluku Muda. èchnisch kwamen de Barnevel- ers nogal wat bij de Buiningpar- ers te kort en qua snelheid was ooral John Jansen de Ambone en gemakkelijk de baas. Hij leeft In de vier eerste treffers een eer groot aandeel gehad. Bin nen een kwartier viel net ope ningsdoelpunt. Met een linke lob bereikte Jansen Peter Knijf, die meteen doeltreffend uithaalde. Tien minuten later scoorde Jan sen zelf uit een tikkie terug van Bert Staubach bij het nemen van een vrije trap. Vrijwel onmiddellijk daarna kwamen de Leusdenaren op 0-3. Een uitval na een Barneveldse corner bracht John Jansen te genover de MM-doelman. die met een lobje het nakijken kreeg Ook na de rust bleef Roda veel sterker Weer was het Jansen, die onrust stookte in de Barneveldse defensie. Net doend alsof hij zelf in wilde schieten, passte hij de bal naar de mee-opgekomen Ben Witteman, die geen moeite had met de vierde treffer Nog was de doelpuntenregen niet over. Peter Knijf werd onre glementair binnen het Molukse strafschopgebied onderuit ge haald en de daaropvolgende pe nalty werd benut door Wim Klumper Wat onzorgvuldig op treden in de verdediging kostte Roda een tegentreffer, maar kort voor tijd scoorde Hans Vrijhoef uit de tweede pingel hij werd onjuist afgestopt 1-6. Met door het gelijkspel van VVZA in Koc- kengen heeft Roda de titel in 2b weer helemaal in eigen handen gekregen. - Kistersboys wonnen met 2-1 De stand in 1A is thans: EUSDEN/ACHTERVELD da heeft in de zaterdagse 1e sse bij Unicum in Lelystad een eilijke klip omzeild. De ruime ie is hoopvol voor de a.s. za- dag te spelen uitwedstrijd te- vv Lelystad. SVM Boys •eg, in eigen huis en na een 2-0 örsprong bij de rust, toch nog p van staartclub Sperwer en in ïelo bracht Lelystad ditmaal ontmoeting met Horst tot een ïd einde, waarmee de Lelyste- Ingen zich ten koste van de b uit Maartensdijk op de lede plaats van de ranglijst )ben genesteld. Een grote Idenmoot van zeven clubs gering onderling verschil, ir inmiddels vrijwel uitge- akeld voor de titel, volgt ach- het leidende trio. SEC klopte V, Hees won in en van Naar- en Barneveld versloeg Cobu s. De Amersfoorters moeten Sperwer uitmaken, wie uit de lasse moet degraderen. De lagen waren: urn - Roda 0-3 Boys - Sperwer 2-3 SEC - TOV Horst - Lelystad Barneveld - Cobu Naarden - Hees Ranglijst Roda Lelystad SVM Boys Barneveld Naarden Hees SEC TOV Horst Unicum Cobu Boys Sperwer Boys 16 25 16 23 17 22 16 18 16 17 17 17 16 16 17 16 18 16 19 16 18 9 18 9 1-0 1-3 1-0 0-2 32-12 31-14 41-28 26-23 28-28 22-24 28-27 15-19 26-30 29-38 21-33 20-43 SDO Hoogl'veen Austerlitz Z'vogels Barneveld Actif Laren Sporting Nederhorst Naarden Achterveld Odiik 15 25 15 20 17 20 15 16 15 15 16 14 16 14 16 14 15 13 16 13 15 12 15 10 40-14 37-24 37-26 23-19 21-30 25-25 26-31 29-34 21-27 27-35 21-28 25-39 In de zondagse 1e klasse B eveneens drie inhaalwedstrijden Roda won regelmatig en met 1-6 in Barneveld van Maluku Muda en koploper VVZA liet in en tegen Kockengen met 1-1 een puntje liggen De Leusdenaren hebben nu de titelkansen weer geheel in eigen handen, want Roda-VVZA komt binnenkort op de rol. In Utrecht pakte Unitas met 0-0 de halve winst bij Rivierwijkers. De stand is thans In de zondagse 1e klasse A werden drie inhaalwedstrijden gespeeld. Zuiderzeevogels bleek in Lelystad met 3-1 duidelijk ster ker dan Barneveld en Sporting bleef in Utrecht met 2-1 de baas over Nederhorst. Verrassend was het 0-0 gelijkspel van Odijk op eigen akker tegen runner-up Hooglanderveen. Achterveld be nutte de vrije middag met een oefenwedstrijd tegen KVVA. De VVZA 16 28 37- 9 Roda 16 26 47-20 Voorwaarts 17 23 40-23 Allen Weerb 18 18 24-23 RUC 16 17 28-26 VSK 16 16 21-24 Kockengen 15 15 21-28 Faja Lobi 17 14 20-27 Riv'wijkers 15 10 20-24 Maluku Muda 15 9 27-41 Unitas 17 9 13-32 SVMM 15 7 18-37 ACHTERVELD Donderdag avond hield de sportvereniging Avanti haar jaarlijkse ledenver gadering. Het verslag van de vo rige ledenvergadering werd zon der op- of aanmerkingen goed gekeurd. Uit het algemeen jaar verslag bleek dat er weer een zeer actief jaar achter de rug was. Het ledenaantal bleek wat terug gelopen te zijn. Waren er vorig jaar nog 417 leden met ingang van 1-1-1983 waren er nog 375 leden. Lof werd toegezwaaid aan de redactie van het clubblad voor de keurige verzorging en het vele werk dat er was verricht. In het trainersbestand bleek het afgelo pen jaar enige wijzigingen te zijn geweest. Al met al bleek het een zeer geslaagd sportjaar te zijn geweest. Uit de jaarverslagen van de diverse secties bleek dat er inten sief was getraind en gespeeld. Bij de sectie badminton bleek het ledenbestand ongeveer gelijk gebleven terwijl dit bij de sectie volleybal terug was gegaan Dit was vooral in de leeftijd tussen de 12 en 18 jaar goed merkbaar. De belangstelling voor de jazz- gymnastiek blijft nog steeds groeien Ook de sectie tafelten nis draait goed. Er werd voor het eerst deelgenomen aan competi tiewedstrijden zowel met seni oren- als met pupillenteams. Een van de seniorenteams promo veerde naar een hogere klasse BESTUURSWISSELING Riet Tijmensen-Hilhorst was periodiek aftredend als be stuurslid Zij stelde zich niet meer herkiesbaar. Tevens werd het bestuur met een lid uitge breid. Door het bestuur waren als kandidaat gesteld Rita Muller en Frank Bloemers. Daar geen te genkandidaten waren inge bracht werden beiden met alge mene stemmen gekozen. Dank werd gebracht aan Riet Tijmen sen die drie jaar als secretaresse werkzaam was geweest Zij kreeg een cadeaubon en een bloemetje aangeboden. Bij de samenstelling en verkiezing van de sectiebestuursleden bleek dat het bestuur voor de sectie bad minton volledig was. Bij de sec ties gymnastiek, tafeltennis en volleybal bleek er nog een vakan te plaats te zijn, waarvoor nog geen nieuwe bestuursleden wa ren gevonden. De voorzitter vond dit wel jammer daar er nu door de overige bestuursleden meer werk verzet moet worden. Hij hoopte dat spoedig de open plaatsen aangevuld konden wor den. Bij het financieel overzicht bleek dat men uit de rode cijfers had kunnen blijven hoewel er financieel wel een achteruitgang viel te constateren. De kascom- missie had de boeken in orde bevonden Aftredend als kas- commissie-lid was de heer Brink In zijn plaats stelde mevrouw J. Smit-van Dalen zich beschik baar. Deze commissie bestaat nu uit Ton Blankenstein, Ans van Hamersveld en mevrouw Smit. CONTRIBUTIE Een voorstel tot wijziging van artikel 3, punt 4 van het huishou delijk reglement werd met alge mene stemmen goedgekeurd. Dit hield in dat de contributie in het vervolg in drie termijnen zal worden geïnd door middel van acceptgirokaarten. Deze wijzi ging was het gevolg van het feit dat de huur bij de gemeente vooruit betaald moet worden en men dan de beschikking over het benodigde geld moet hebben. Bij het punt begroting 1983 en ver hoging van de contributie ont stond een discussie. De huren van de sportzaal worden steed verhoogd hetgeen door middel van contributieverhoging opge vangen moet worden Een subsi die door de gemeente wordt niet verstrekt Men is bang dat de contributieverhoging van onge veer 40% leden gaat kosten. De economische achteruitgang zal bewerkstelligen dat een aantal ouders de contributie met een dergelijke verhoging niet meer zal kunnen opbrengen. Zeker niet als men meerdere kinderen uit een gezin bij de vereniging heeft. Ondanks het feit dat door de gemeente wel nieuw ma teriaal beschikbaar is gesteld was een aantal leden het echter niet eens met het sportbeleid van de gemeente. Na afloop van de vergadering werden nog vide obeelden vertoond die gemaakt waren tijdens Achterveld 600. LEUSDEN/CENTRUM - De voetbalcompetitie 1982-1983 in de 1e klasse A gaat een zeer spannend einde tegemoet. Er resten nog drie serieuze kam pioenskandidaten. Roda heeft de leiding met 2 verliespunten min der dan Lelystad en 5 minder dan SVM Boys. De Leusdenaren heb ben nog drie, op papier niet zo moeilijke, thuiswedstrijden te goed (tegen Cobu Boys, Horst en SEC). Voorts evenveel ont moetingen elders met riskante mogelijkheden (Barneveld. SVM Boys en Lelystad). Daarbij de aantekening, dat Roda de twee tot nu toe geleden nederlagen op eigen gras moest incasseren. Lelystad speelt thuis nog te gen Barneveld. Roda en Unicum (derby) en buitengaats tegen Naarden. SVM Boys en TOV. Le lystad leed haar twee tot nu toe geboekte verliespartijen even eens op eigen veld en dat opent voor Roda perspectieven met be trekking tot de a.s. zaterdag op het programma staande wed strijd Lelystad-Roda! Titelkandidaat nummer 3 is SVM Boys met nog de thuiswed strijden tegen Lelystad, Roda en SEC te goed en de uitwedstrijden tegen Hees en Naarden. Merk waardig genoeg zijn ook voor de Maartensdijkers de uitslagen op eiqen terrein (7 verliespunten uit LEUSDEN/CENTRUM De laatste wedstrijd in de zaal speel de Antilopen zaterdag tegen BFC in Amsterdam. BFC had In Leusden al gewonnen en her haalde dat wapenfeit op eigen grond. De Amsterdammers had den er ook het meeste belang bij om aan degradatie te ontkomen. Het begin van de wedstrijd was voor de Leusdenaren, die binnen drie minuten uit twee doorloop- ballen scoorden. Ook kwam An tilopen nog op 2-3, maar vooral omdat de tweede aanval niet draaide, waren bij de rust (6-4) de kansen gekeerd. In de tweede helft, met Jerry Urbach voor Pieter Kraaikamp. liep BFC uit naar 9-5. Pas in de laatste minuten deed Antilopen iets terug en zo kwam het einde met 9-7 In het Leusdense team speelden maar liefst drie zusjes Versteeg, nu juniore Esther de geblesseerde Nancy Laheij ver ving. De doelpunten werden za terdag gemaakt door Joyce Osnabrugge (2), Yolanda en Ma- gret Versteeg. Gert Graafland, Frans ter Maten en Ruud Lith. Bij de senioren en junioren behaal de Antilopen dit seizoen geen kampioenschap in de zaal. Bij de jongere jeugd werd B1 kampioen en Aspiranten D1 kan dat ook nog bereiken. De uitslagen van zaterdag waren: BFC 1 - Antilopen 1 9-7 Antilopen 2 - Kameo 2 11-6 Antilopen 4 - Exakwa 4 2-3 Antilopen 5 - Viking 2 7-1 Antilopen 6 - Atlantis 6 3-2 Junioren 2 - Telstar J 1 6-7 Altius A1 - Aspiranten 1 11-2 Revival A1 - Aspiranten 2 6-5 Meeuwen A3 - Aspiranten 3 6-3 Sparta C1 - Aspiranten C1 2-0 Sparta C2 - Aspiranten C2 0-0 Telstar P1 - Pupillen 1 2-0 Telstar P2 - Pupillen 2 2-1 KVO Q1 - Pupillen Q1 0-0 KVO Q3 - Pupillen Q2 0-0 VOETBAL. De KNVB-afdeling Utrecht is nog niet helemaal uit haar winterslaap. In het blad Voetbal" van 3 maart staat het programma voor zondag 20 fe bruari vermeld. Wij hebben voor lopig maar aangenomen, dat 20 maart wordt bedoeld. SCHIETSPORT. De Sv Leus den e.o. houdt op 15 maart haar jaarvergadering (aanvang 20 00 uur) in d'Oude Peerdestal te Achterveld. Onder agendapunt 8 de bestuursverkiezing wordt het aftreden gemeld van o m. mevr. D Zoetmulder. Zij is, na vele jaren bestuurslid, niet als zodanig herkiesbaar. VOLLEYBAL. Aan het lustrum interkerkelijk volleybaltoernooi (1979-1983) op 12 maart in de Heygraaf te Scherpenzeel doet o m. de combinatie 'tClaever- blad/de Til uit Leusden mee. Zo wel bij de dames als heren met twee teams. 8 wedstrijden) negatiever dan de resultaten buitenshuis (5 verlies punten uit 9). Ook dat ziet er voor Roda niet ongunstig uit. LEUSDEN/CENTRUM De Zwembadstichting Leusden heeft de laatste twee jaar een duidelijk andere inslag gekre gen. Het min of meer ambtelijke bedrijf evolueerde in bestuurlijk, technisch en economisch op zicht tot een puur zakelijke on derneming. De exploitatiekosten werden hoger (vooral op ener giegebied) en de concurrentie van het Henschotermeertje te Woudenberg, alsmede van de in novatie van de Amersfoortse zwembaden was merkbaar op het bezoekersaantal ten opzichte van enkele jaren geleden. Een en ander is van invloed geweest op de plannen, die op korte termijn bij „Bavoort" realiteit worden. Voorzitter B de Gans en vice- voorzitter D. A. van den Wall Bake van de zwembadstichting gaven zateraagmorgen opening van zaken Duidelijk wordt inge haakt op het veranderde patroon van het zwembadbezoek Nu de entreeprijzen van de baden aan merkelijk hoger zijn geworden gaat men er niet meer naar toe om alleen maar een paar baan tjes te zwemmen Een langer ver blijf, indien de voorzieningen daarop ingesteld zijn, trekt wel bezoekers voor een halve of hele dag recreatie. Een van de plan nen om een bezoek aan Bavoort aantrekkelijker te maken is de realisatie van een grote glijbaan aan de rand van het buitenbad MINI-GOLF Geheel los daarvan, maar eveneens met het doel meer be zoekers te trekken, is de aanleg van een mini-golfbaan met 18 holes. Het gebruik daarvan is weliswaar niet gratis, maar dat hoeft bij de te hanteren tarieven geen bezwaar te zijn. De exploi tatie van zo'n attractie is niet kostbaar en bij een gebruik door 80 tot 100 mensen per week reeds rendabel Ondanks de kos ten van circa f30.000,— (waar mee het gemeentebestuur on langs accoord ging). Verwacht mag worden, dat bezoekers, die eenmaal binnen de hekken zijn, gemakkelijker een zwemkaartje kopen Het zwembadpersoneel komt doorgaans zelf met „uitbrei dingsplannen" en dat was ook met de mini-golfbaan het geval, zodat medewerking van die zijde verzekerd is. Behalve met de ver koop van „losse kaartjes" is de golfbaan ook uitstekend ge schikt voor groepsbezoek. Ge dacht wordt bijvoorbeeld aan kinderverjaardagen. Lekker een uurtje sportief bezig en frites mèt of zonder en eventueel een glas limonade vormen een goede combinatie. Ook voor ouderen is, al dan niet regelmatig, een rondje golf elders erg populair geworden en wie weet, komt er in Leusden ooit nog eens een golf- clubje tot stand? De zwembadstichting heeft zich aangesloten bij de bond van minigolfbaanexploitanten met alle voordelen van dien. Deze week wordt met de eerste werk zaamheden begonnen en begin april volgt de feitelijke aanleg van de banen. Het ligt in de bedoe ling de voorzieningen op 29 april, de vrijdag voor Koninginnedag, met enig feestvertoon officieel te openen. door Tea Middelkoop SDEN „Zoals je eigen- foet je familie omgaat, zo B ook binnen de korfbal- niging met elkaar om." Pke Costa is voorzitter van [C. Antilopen. Korfbal is 9emengde sport zodat 9ezinnen kunnen korf- lrr zo ook het gezin Cos- Bdereen kent elkaar en i de goede organisatie 'B wedstrijdresultaten én °ntspanningsevenemen- faken korfballen tot één •egebeuren. uke: „De korfbalclub be staat ongeveer uit 225 leden waarvan zes groepen senioren, drie groepen junioren (16 tot 18 jaar), zeven groepen aspiranten en vier groepen pupillen. Daar naast hebben wij een recrean- tengroep en sinds vijf maanden een welpengroep (6 tot 8 jaar). De welpengroep staat onder lei ding van professionele krachten. Zij spelen geen competitie. De animo voor deze groep Is erg groot. Toen wij van het veld naar de zaal gingen hebben wij voor hen een apart zaaltje gehuurd." Als voorzitter van de korfbal vereniging ziet Mauke erop toe dat de „lijnen van de vereniging lopen zoals ze moeten lopen." Problemen die, zoals zij zegt niet vaak voorkomen, probeert Mau ke op te lossen. Verder verzorgt zij de kontakten naar de gemeen te en eventueel naar de andere sportverenigingen in Leusden En uiteraard is zij een keer in de maand aanwezig op de bestuurs vergadering. Mauke: „Ik was niet dol en thousiast toen ik aan het voorzit terschap begon zo'n anderhalf jaar geleden en ben ook niet van plan dit tien of twintig jaar te doen. Voor die tijd was ik zo'n vier jaar voorzitter van de jeugd vereniging. Het valt niet tegen hoor maar tot vorig jaar speelde ik zelf nog competitie. Vanaf het veldseizoen ben ik nu algemeen reserve zodat ik nog eens naar andere ploegen kan gaan kijken. Daarbij train ik zelf een uurtje in de week en verzorg de training en de coaching van de lagere ploegen." In het veldseizoen ('s zomers) spelen de korfballers op het Burg Buiningpark. Daar hebben zij één veld tot hun beschikking waarvan de afmetingen eigenlijk te klein zijn voor een korfbalveld. Iedere week vragen zij Roda om een extra veld zodat alle groepen kunnen spelen. Dat gaat in prima samenwerking maar één slecht veld voor zo'n grote club blijft de korfballers een doorn in het oog. Het veld wordt in het voorjaar gerenoveerd met het is niet vol doende voor de nog steeds groeiende vereniging. De kanti ne wordt gedeeld met twee ande re clubs, eveneens in goede harmonie De tafeltennisvereni ging speelt echter haar wedstrij den in de kantine zodat alle stoe len en tafels opgeruimd worden en weer tevoorschijn gehaald moeten worden wanneer de an dere clubs gebruik maken van de kantine Liever zag de korfbal vereniging een kantine die altijd gezellig is inplaats van een kale ruimte die gezellig gemaakt moet worden. Mauke: „Wij zijn nu een volwassen vereniging maar zijn ..Aanvankelijk niet dolenthou siast met voorzitterschap'' nog netevenveralsbijdeoprich- ting, 17 jaar geleden." Over de winteraccommodatie zijn de Antilopen veel beter te spreken. Voorheen werden de thuiswedstrijden in Amersfoort, Nijkerk of andere gemeenten in de omgeving gespeeld. Sinds de opening van De Korf hebben zij vaste avonden en middagen ter beschikking zodat de wedstrij den achter elkaar gespeeld kun nen worden. Mauke: „Ik ben op zo'n middag of avond altijd aan wezig. Wij hebben ook nog nooit zoveel publiek gehad en zijn ove rigens de enige vereniging in Leusden waarvoor de uittrekbare tribunes gebruikt moeten wor den. In Leusden zijn wij de hoogst spelende sportvereni ging. Het eerste achttal is vorig jaar gepromoveerd tot eerste klas en de junioren staan relatief het allerhoogste. Wij noemen dat distrikt. Hoger kunnen zij niet als groep. Enkele van onze junioren gaan meedoen in de Midden-Ne derland selektie." Voor de recreanten is eens in de maand een toernooi of oefen wedstrijd. Voor de jeugd wordt veel gedaan in de ontspan ningssfeer. Iedere maand wordt er een gezellige avond georgani seerd Een dag of drie per jaar wordt er gekampeerd, Sinter klaas wordt gevierd en in decem ber hebben de kinderen een kerstmaaltijd. Sinds de Antilo pen in De Korf spelen is er op tweede Kerstdag een familie- toernooi waar familieleden die nog nooit gekorfbald hebben ook aan mee kunnen doen Mauke Costa. voorzitter KC Antilopen. Mauke: „Om de contributie laag te houuen organiseren wij drie of vierkeerper jaar een grote aktie. Dat de club zo goed geor ganiseerd is komt door de be reidheid van heel veel mensen om iets ie uoen. ue Commissies, waar ieder bestuurslid er een van onder zijn hoede en de verant woordelijkheid voor heeft, zijn goed bemand en werken naar volle tevredenheid." LEUSDEN/CENTRUM Na de winterstop is de veldhockey- competitie het afgelopen week end weer gedeeltelijk hervat. Heren 1 van de Leusdense MHC was nog vrij, maar het eerste damesteam kwam wel in actie: in en tegen koploopster Culem- borg. Jammer, dat de Leusdense dames de levensgrote kans in de allereerste minuut hebben ge mist. Culemborg scoorde in de eerste wedstrijdhelft wel en bij die treffer is het gebleven. De uitslagen bij de senioren waren: Heren 1 - Doorn 1 (vr 2-0 Heren 2 - Schaerweyde 8 1-2 Phoenix 3 - Heren 4 1-0 Heren 5 - SCHC 14 4-1 Heren 6 - Soest 4 0-2 Schaerweyde B - Veteranen B 0-3 Veteranen C - Nieuwegein A 1-1 Loenen B - Veteranen D 0-0 Culemborg 1 - Dames 1 1-0 Fletiomare 2 - Dames 3 0-1 JEUGD UITSLAGEN Voordaan B1 - Jongens B2 2-0 Nieuwegein C1 - Jongens C3 0-1 Doorn C2 - Jongens C4 3-3 Schaerweijde C5 - Jongens C5 4-0 SCHC D2 - Jongens D2 1-6 Phoenix D2 - Jongens D4 1-1 Schaerweijde D5 - Jongens D5 4-0 Soest A1 - meisjes A1 4-2 IJsseloever B1 - meisjes B4 4-0 Haaskamp C1 - meisjes C2 1-0 Maarn C2 - meisjes C4 7-0 Hilversum D2 - Meisjes D2 2-3 Almere D1 - Meisjes D4 6-1 Jongens A1 - Soest A1 3-2 Jongens A2 - Huizen A2 2-1 Jongens B1 - Huizen B1 4-2 Jongens B3 - Muiderb. B1 1-4 Jongens B4 - Hilversum B3 3-2 Jongens B5 - Be Fair B3 2-3 Jongens C1 - SCHC C1 7-3 Jongens C2 - SCHC C2 6-4 Jongens D1 - Schaerw. D1 1-1 Jongens D3 - Gooische D4 4-0 Meisjes A2 - Weesp A1 0-5 Meisies B1 - Soest B1 3-0 Meisjes B2 - Be Fair B1 2-1 Meisjes B3 - Kampong B2 2-0 Meisjes C1 - Be Fair C1 3-1 Meisjes C3 - Kampong C3 4-0 Meisjes C5 - Fletiomare C1 0-6 Meisjes D1 - Laren D1 1-2 Meisjes D3 - Hilversum D3 1-2 Meisjes D5 - Be Fair D4 5-0 Uitslagen van zondag 6 maart Achterveld - KVVA (vr2-1 Hoogland 3 - Achterveld 2 3-2 Maluka Muda 2 - Achterveld 3 1-5 Achterveld 4 - Achterveld 6 (vr0-1 Limvio 5 - Achterveld 5 0-1 Programma voor zondag 13 maart Achterveld - SDO 14 30 u SO Soest 4 - Achterveld 2 11.15 u. APWC 4 - Achterveld 3 1115 u. Maluka Muda 3 - Achterveld 4 13.00 u APWC 5 - Achterveld 5 10 00 u. Achterveld 6 - Amsvorde 6 12.00 u. dames Achterveld - Hoogland 10.00 u. SVA-jeugd Uitslagen zaterdag 5 maart: Hoogl'veen A1 - Achterveld A1 1-3 Sova '54 A1 - Achterveld A2 2-2 Achterveld B1 - Hoevelaken B1 0-5 VVZA B4 - Achterveld B2 2-4 Roda C2 - Achtereveld C1 10-0 Baarn C4 - Achterveld C2 1-7 Achterveld D1 - Soest D3 1-1 IJsselm'vogels D5 - Achterveld D2 1-0 Achterveld E1 - SEC E1 0-3 Achterveld E2 - IJsselm'vogels E6 0-1 Spakenburg F3 - Achterveld F 1-0 Dames Jun Gooise B. - Achterveld 1-2 Meisjes; Schalkwijk - Achterveld 0-2 Programma zaterdag 12 maart: TOV A1 - Achterveld A1 vertr. 15.15 u. Limvio A2 - Achterveld A2 vertr. 14.00 u. Achterveld B1 - SEC B1 15 00 u APWC B2 - Achterveld 32 vertr. 12.45 u. Amersf B C1 - Achterveld C1 vertr. 12.45 u Roda C6 - Achterveld C2 vertr. 12 45 u. Quick D2 - Achterveld D1 vertr. 11 00 u Achterveld D2 - Hoogl'veen D3 vertr 11 00 u Achterveld E1 - Roda E2 12.00 u Roda E5 - Achterveld E2 vertr 10 15 u Achterveld F1 - Limvio F1 12.00 u. Dames Jun Achterveld - De Vesting 1000 u Meisjes: Saestum - Achterveld vertr 9 00 u

Leusder Krant | 1983 | | pagina 5