A'veld redt het niet tegen SDO SVA-6 kampioen KPJ derde op creatieve avond BODY HEAT NIEUW IN LEUSDEN HALEN&BRENGEN Uitslagen Ons Genoegen kwaliteit* stomerij Het succes van de Hiswa, nu in Barneveld! Vele titels in alle genres Zeer goede kwaliteit 3 broeken, rokken of truien voor it tientje 10 lessen voor f 50.- SPORTSTUDIO ACHTERVELD HISWA kunt u nu in Barneveld bewonderen! Wij presenteren het volledige DEMARRAGE -programma, waaronder de FLYER en de NUMBER ONE plus de uitgebreide KANO- UJN. Surfshop „Surf Zelf is" Vanaf vrijdag 18 maart Prinses Irenelaan 23 - Leusden-Z. - Telefoon 943823 SVA-JEUGD Mogelijkheid tot abonnement. Geen borg of lidmaatschap vereist wel goede legitimatie. DONDERDAG 17 MAART 1983 LEUSDER KRANT ACHTERVELD - Achterveld moest zondagmiddag de strijd aanbinden tegen het boven aan de ranglijst staande S.D.O. uit Bussum. Voordat de wedstrijd een aanvang nam werden door de directeur van de Rabo Bank te Achterveld, de heer A. van Zand- brink aan de Achterveldse aan voerder G. Hak nieuwe shirts uit gereikt voor het eerste Achter veldse elftal. Al direct na de aftrap begon Ach terveld aanvallend te spelen. Blijk baar wilde men iets terug doen voor de smadelijke 5-1 nederlaag tegen S.D.O. in de uitwedstrijd. S.D.O. werd geheel in de verdedi ging teruggedrongen. Ondanks dat bleek de tegenpartij met snelle uit vallen toch gevaarlijk. Dit had tot resultaat dat na ongeveer 14 minu ten spelen het eerste doelpumt werd gemaakt. Door het niet goed wegwerken van de bal door de Achterveldse verdediging wist een vrijstaande S.D.O.-speler daar goed gebruik van te maken en te scoren. Achterveld kwam goed terug over rechts waar H Voorburg steeds vrij op kon komen. Doch doelpunten kwamen er niet. In de 26ste minuut weer een Achterveld se aanval over rechts ditmaal via M. Boonen. Deze ging het 16 meter gebied in en werd daar onderuitge haald Dit leverde een strafschop op die door A. Tolboom werd geno men. Het lukte hem er 1-1 van te maken. Enkele ogenblikken voor rust wist S.D.O. echter weer een doelpunt te maken zodat de rust met een 1-2 stand inging. Na de rust zag men een sterker Achter veld en een veel pratend SDO De S D O.-uitvallen bleven wel ge vaarlijk hetgeen weer een doelpunt opleverde en de stand 1-3 werd Achterveld gaf zich niet gewonnen en kreeg een aantal vrije trappen mee, doch dit had geen resultaat. De Achterveldse keeper S Kamps wist nog eenmaal een S.D.O.-spe ler van scoren af te houden. De wedstrijd eindigde in een 1-3 over winning voor S.D.O. Het eerste elftal van S.V.A. in nieuwe shirts. ACHTERVELD - Hel zesde Achterveldse senioren-elftal speelde een thuiswedstrijd te gen Amsvorde 6. Achterveld won deze wedstrijd met 2-1 en werd daardoor ongeslagen kam pioen. Zij wisten alle wedstrijden te winnen en behaalden zo uit 16 wedstrijden 32 punten. Al direct na de aftrap kwam er een Achterveldse aanval over rechts. Het was J. Kerkhof die de bal goed voorgaf waardoor B. Tolboom de bal wist In te kop pen. Dit had een goede opsteker moeten zijn. doch het pakte an ders uit. Amsvorde wist voor de rust de stand nog op 1-1 te bren gen. Na de rust een bij vlagen goed spelend Achterveld, doch doelpun ten bleven uit. Ongeveer 3 minuten voor het einde van de wedstrijd kreeg J Kerkhof weer de bal in zi|n bezit. Hij zag B. Tolboom vrij staan en speelde hem aan Deze benutte zijn kans en bracht zo de stand op 2-1 dit tot grote vreugde van de spelers en supporters De leider van het elftal is E. de Wijs. De scheidsrechter bij de thuiswedstnjden was steeds G. Steenbeek De spelers van het elf tal warpjiH Rutten, G. van Puttpn. B. Tolboom, G. Vos W Vos. G. van Bekkum, J. van Bekkum. A. L van Bekkum, E. Barreveld. B van Dijk, T. Lammers, A. Voogt, J Kerkhof, H Kerkhof, W de Jong. H van de Goes en de 57-jarige J. van den Heuvel Overige uitslagen: Achterveld-SDO 1-3 S.O. Soest 4-Achterveld 2 5-2 AP WC 4-Achterveld 3 1 -5 MalukaMuda3-Achterveld4 2-4 APWC 5-Achterveld 5 0-0 Achterveld 6-Amsvorde 6 2-1 Dames Achterveld-Hoogland 8-0 Programma voor zondag 20 maart Achterveld-Laren 14 30 uur Quick 5-Achterveld 2 12.25 uur Achterveld 3-Achterveld 6 12.00 uur Achterveld 4-Amf. Boys 5 12 00 uur Acht'ervfeld 6-Achterveld 3 12 00 uur Dames Achterveld vrij De kampioenen werden in de bloemetjes gezet. ACHTERVELD - Door de Ach terveldse KPJ werd deelgeno men aan de Kring-creatieve avond die In Hoogland werd ge houden. Achterveld deed mee met het toneelstuk „De automa niak". Het stuk gaat over een ge zin bestaande uit vader, moeder en twee dochters. Een van de dochters, heeft een vriend, Kees, die een spraakge brek heeft. De vader is helemaal gek van auto's en heeft een gewel dige hekel aan fietsen Op zijn ver jaardag krijgt hij van Kees echter een fiets. Inmiddels was er bericht gekomen dat pa bij een wedstrijd een auto heeft gewonnen. De pers heeft daar ook lucht van gekregen en komt een foto maken. Daar de auto nog niet is gearriveerd wordt er een foto gemaakt met de nieuwe fiets Uiteindelijk wordt de prijs thuis bezorgd. Dit blijkt echter een bouwpakket te zijnMoeder gal van schrik een geweldige gil waarvan Kees zodanig schnkt dat hij van zijn spraakgebrek af is Het blijkt echter dat moeder nu dit spraakgebrek heeft gekregen. Na afloop van de wedstrijden bleek Achterveld de derde prijs te hebben behaald. Ook was er deze avond een brooddeegwedstrijd De deelnemende afdelingen moesten poppen maken van brooddeeg. Ook hier werd Achterveld derde Verder was er nog een improvisa tiewedstrijd die door Achterveld werd gewonnen. Dit heeft tot ge volg dat Achterveld nu kan deelne men aan de provinciale dag die op 27 maart in Maarssen zal worden gehouden VOLLEYBAL Ook werd deelgenomen aan een volleybaltoernooi dat werd gehou den in IJsselstein. Er werd deelge nomen met een dames- en een he renteam. Het herenteam verloor al le wedstrijden en werd daardoor achtste. De dames deden het wel beter. Het team eindigde als vierde Ook werd er een return-kaart- wedstrijd gespeeld tegen de be jaarden Er namen 17 KPJ'ers en 23 bejaarden deel Er werd zowel geschut- als geklaverjast De indi viduele prijswinnaars waren Klaverjassen: 1 Jan van de Bedum 5576, 2 John Verdam. 5195. 3. Dhr Van Ruitenbeek 51714 Peter van Mid delaar 5031, 5. Karin v.d Pijpekamp 4977,6. Lidav d Bedum4911.7 mevr. Wouters 4859,8 Ronald de Vette 4804 punten De poedelprijs was voor mevr Enters met 3640 punten Schutjassen: 1 mevr Van Dijk, de heer Van Dijk en mevr Smink 73 pun ten, 4 Albert Wouters 72, 5. dhr. Wou ters 69 en 6. Chr Domen, 62 punten. De poedelprijs was voor de heer Th Wijnt|es met 36 punten. De KPJ won ditmaal met een gemiddelde van 4160 punten tegen de bejaarden met 4035 punten. VERLOREN EN GEVONDEN GEVONDEN Drie sleutels aan een ring; een oud-roze damesbril en drie sleu tels aan een hanger. VERLOREN Vier sleutels aan een plankje met opschrift BP80; een bruine portemonnee met 20 gulden; een trouwring met Inscriptie Diny; een gouden oorhanger met pa rel; een zwarte leren damespor temonnee met 30 gulden; een blauwe suède want; tien girobe taalkaarten; een parelsnoer met zilveren slot; een portefeuille met twee rijbewijzen, bankpasje en geld; een rode damesporte monnee met 15 gulden; cheques en twee pasjes; een sleutelbos in een leren zakje en een lucht machtpetje. ACHTERVELD Bij de politie in Achterveld, tele- VOORJAARSVOORDEEL U krijgt nu tijdelijk maar liefst 20% korting op het reinigen van suède èn gor dijnen. Doen dus. Nieuw. De Prestige Pi ooi. Met deze speciale behan deling (inci.reinigen) blijft uw broek gegarandeerd 'n half jaar mooi in de plooi. vanboordt doet meer; Rits stuk, in 5 dagen klaar. Verzorgt al uw wasgoed en lakenpakketten. Suède- en tapijtreiniging. Kledingreparatie en stoppage. Schoenreparatie en sleutels j Gespecialiseerd in het reinigen van avondkleding en alcantara. Amersfoort Euterpeplein 6 De bekende vanboordt service nu ook bij U aan de deur. Edn telefoontje naar klantenservice en uw kleding wordt gehaald en weer keurig gereinigd en geperst thuis afgeleverd Bel vanboordt klantenservice 03435-488S Body Heat is een combinatie van Aerobic Dance-Body Sculpture en Stretching. Onder gediplomeerde leiding starten wij met ingang van 21 maart iedere maandag van 18.30 tot 21.30 uur in Ons Gebouw te Achterveld. Iedere dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur in de sportzaal, Lijsterbeslaan te Leusden. M.i.v. 7 april ook iedere donderdag van 18.00 tot 22.00 uur in Sporthal De Meent, Groen houten te Leusden. Inlichtingen en aanmeldingen bij: Hessenweg 271 te Achterveld, tel. 03425-2226, b.g.g. 033-946590 of op bovengenoemde lesavonden. ACHTERVELD-Aan de onder linge schietwedstrijd werd door 17 schutters deelgenomen. Er werden ditmaal hoge punten ge noteerd. Een gedeelde eerste plaats was er voor B. Voskuilen en P. van Nimwegen die elk 97 punten behaalden. De overige uitslagen waren: 3. J van Nimwegen 4 J Blom 4. P. Smink 6. J. E.vanHamersveld 6. J. van Hamersveld Jz 8 J. Voorburg Gz 8 G. Tolboom 10 A Vlug 11G van Hamersveld Jzn. 12. W. van de Klettersteeg 12. J. J. van Hamersveld 12. Th van de Koedijk 15. R. Wittebrood 16 L. Verburg 17. T Bokma 70 punten. Bij de dames waren er negen le den die de stnjd tegen elkaar aan bonden. Ook nu vonden er weer verschuivingen in de ranglijst plaats. Mien van de Burgwal werd 1e met 82 punten terwijl Anneke Oudshoorn, die vorige week in de staartgroep eindigde nu tweede werd met 80 punten De overige uitslagen waren 3. Tiny Tolboom 4 Thea van Ruitenbeek 5 Nel Tijmensen 6. Liesbeth Suermondt 7 NelTeunissen 8. RiaVos 9 Kitty van Hamersveld 75 70 68 67 64 56 55 punten. Zaterdag 19 maart gaat onze Surfshop weer open. Met vele interessante aanbiedingen. Het grote succes van de Vanaf 9.00 uur bent u van harte welkom. Verder dagelijks van dinsdags t/m zaterdag van 9.00 tot 18.00 uur (za. tot 16.30 uur). Baron van Nagellstraat 154,3771 LL Barneveld. Tel. 03420-90537. SO Soest A2-Achterveld A1 v14 00 Achterveld A2-KVVAA2 13.00 APWC B1-Achterveld B1 v14 00 Limvio B2 - Achterveld B2 v 14.00 Achterveld C1 - IJsselmeervogels C2 11.45 Hoogland C4 - Achterveld C2 v. 12.45 TOVD1 - Achterveld D1 v. 10.00 Achterveld D2-CJVVD2 13 00 Amers. Boys E1 - Achterveld E1 v.12.00 DeGlindEI -AchterveldE2 v. 12.15 Achterveld F1-TOVF1 12 00 Dames Junioren vrij van competitie voetbal Meisjes vrij van competitievoetbal toon 1607 zijn als gevonden en verlo ren opgegeven verloren: veelkleurige ijsmuts; gou den verlovingsring met inscriptie ..Reini 4-11-82'zwarte portemonnee met inhoud en 2 pasfoto's, bruine portemonnee met pasje Bondsspaar bank en pasje van de Til; zilveren armbandje met naam ..Frank" Gevonden: kleine bruine kinderpor temonnee met inhoud.

Leusder Krant | 1983 | | pagina 8