choolvoetbal bijna verregend obbit wint oetbaltoernooi eos ames 1 ellicht aar derde lannend slot ickey-competitie Nimmerdor-successen Schoolschaak- kampioenschappen svmrr Mogelijk eerste beslissingen Winst voor basket ballers Hesserikar klaverjas toernooi „Roda'46" VOETBAL 0 VOORSI'EL leusder krant: i Meiten /A-jeugd TENNIS eusden/achterveld - t In de voorafgaande tien jaar ills gebeurd, vond bij het elfde loolvoetbaltoernooi wel als. De velden waren door de irafgaande meer dan over- adige regenval onbespeel- iren afgelasting van de wed- jdenreeks dreigde. Gelukkig Iden de organisatoren zoveel Irouwen in de weergoden, dat gA |onnen werd met enig uitstel. jongenswedstrijden van V jnsdag werden naar donder- I verschoven en op woens- middag zouden alleen de Istrijden van de meisjes wor- gespeeld. Het weer hield goed en zo kwamen de 26 isjesploegen toch nog in ac- rnhi 3-U ïl ei ligt ie organisatie - Jan Lohuis, m Bijkerk, Rikus Wesseling, Jos Ploeg. Dianne Zoetmulder, ineke Huys en Constance Lo- f'jjfc - kreeg geen gemakkelijke lend Alle vooraf klaargemaak te schema's waren onbruikbaar ge worden, zodat helemaal opnieuw moest worden begonnen aan het werkplan voor woensdagmiddag, terwijl de uitgestelde jongenswed strijden in het donderdagschema moesten worden verwerkt. Dat heeft veel extra werk gekost, maar men kwam er goed uit en op vijf velden werd de eerste toernooihap keurig verwerkt. Een vertraging van een halfuur was de enige scha de. De prijzen werden uitgereikt door Ria Bremer, de vlotte TV-pre- sentatrice, die het jeugdige voet balvolkje vlot op haar hand kreeg Groep D (meisjes van 8, 9 en 10 laar) speelde in twee poules. Hob- bit, Onze Wereld, Palet en Bongerd 2 in poule 1 en de Heerd, Bongerd, Kinderland, Groenhorst en Ger Basis in poule 2. De nummers 1 van beide poules, evenals de num mers 2, speelden tegen elkaar en brachten de navolgende eindstand op papier: 1Hobbit, 2. Bongerd, 3. Kinderland en 4. Bongerd 2. Groep E (meisjes van 11, 12 en 13 jaar) was onderverdeeld in vier poules. Onze Wereld werd winnaar van poule 1 (waarin verder Hobbit, Paleten Loysden), Kinderland won in poule 2 (met verder St. Jozef, Ger Basis en Onze Wereld 2), pou le 3 werd gewonnen door Bongerd (voor Palet 2, de Holm en Kinder land 2) en Hamersveld zegevierde in poule 4 (daarbij Klim Op, Regen boog, Groenhorst en Startblok uit schakelend). Daarna kwamen de vier winnaars tegenover elkaar. Onze Wereld klopte Kinderland met 1-0 en Bongerd versloeg Ha mersveld met 2-0. Zowel de win naars als de verliezers hielden el kaar vervolgens in evenwicht, zo dat strafschoppen de uiteindelijke ranglijst formeerden Onze Wereld finishte voor Bongerd, Kinderland en Hamersveld. SLECHT WEER Op de tweede dag van het schoolvoetbaltoernooi was het Bewondering voor de beker weer nog slechter dan op woens dag. De jongens wilden echter niet van ophouden weten en on danks de regen- en hagelbuien werd het hele programma nage noeg zonder vertraging afge werkt. Daarmee hebben de orga nisatoren een enorme prestatie geleverd. Ook op de velden werd verwoed gestreden om de pun tjes. Er werd beter gescoord dan op de eerste dag. Vooral de Hob bit liet zich gelden met tweemaal 4-0 (in groep B en groep C) en zelfs 6-0 in groep A. OtO! -get UIV m lent ook m USDEN - Zaterdag 9 april éH' dbmes 1 van Leds tegen "Izen. De voorsprong op de imer 2 bedraagt inmiddels punten en derhalve heeft nog één punt nodig om zich ipioen te mogen noemen in listriksklasse en vervolgens romoveren naar de zo fel be rde derde divisie, il is dan het resultaat van een hard werken onder leiding van ier-coach Bram Roos, die het ar heeft aangedurfd met een longe selektie, waarvan de ge telde leeftijd op 17 jaar ligt. Zo- iel zich nu laat aanzien zal de- OEf loeg ook volgend jaar bij elkaar croi ;n ;e\« i wedstrijd wordt zaterdag in tzaal De Meent gespeeld en nt om 14.30 uur. Het bestuur Leos roept iedereen op om Da- m deze kampioenswedstrijd imen aanmoedigen. Na afloop gelegenheid om de ploeg te teren in de sportbar van De nt. Dames 1 komt uit met de inde speelsters: Greet Groen, 91 Peter op den Camp reikte de prijzen uit. Een voortreffelijk entree maakte 't Ronde. Voor de eerste keer deelnemer en meteen maar de sportiefste school! Het spor tiefste elftal - in totaal waren 64 ploegen actief - was Groenhorst in groep D. De scheidsrechters hebben dat allemaal keurig uit gezocht. Schoolkampioen 1983 werd de Hobbit (groep A), die de enorme wisselbeker van Onze Wereld overnam. Een bekende Leusdenaar" reikte de prijzen uit, nadat chef-organisator Jan Lohuis iedereen voor alles had bedankt. Volgend jaar worden de schoolkampioenschappen In Achterveld gehouden. In groep A (jongens van 8 en 9 jaar) was het puntenaantal als volgt: Hobbit 6, Ger. Basis 4, Pa let 2 en Wegwijzer 0 in poule 1 en Kinderland 8, Klim Op en Start blok 5, Bongerd 2 en Rossen berg 0 In poule 2. In groep B (jongens van 10 en 11 jaar) won Palet voor Hobbit, 't Ronde en Onze Wereld poule 1, Rossenberg voor Ger. Basis, de Heerd en Kinderland poule 2, Klim Op voor de Holm, Loysden en Startblok poule 3 en Vallei voor de Heerd 2, Bongerd en Groenhorst poule 4. Na de fina les werd de eindstand 1Rossen berg, 2. Klim Op, 3. Palet en 4. Vallei. In groep C (jongens van 12 en 13 jaar) werd de Hobbit winnaar van poule 1 voor Onze Wereld, Palet en Vallei. De Heerd won poule 2 voor Sint Jozef, Wegwijzer en Bongerd. Kinder land werd eerste in poule 3 voor Groenhorst, Rossenberg, Re genboog en Hamersveld. De uit eindelijke uitslag werd 1Hobbit, 2. DE Heerd, 3. Kinderland en 4. Groenhorst. Jolanda de Wild, Marja de Wild, Pe tra Stevenaart. Petra Oosterbroek, Moniek Chermin, Rona de Koning en Caroline Slomp. Op dezelfde zaterdagmiddag vanaf 16.30 uur wordt in sporthal de Korf de beslissingswedstrijd in de eredivisie van Animo (Sneek) tegen Blokkeer (Voorburg) ge speeld. De verliezer van dit treffen (the best ol five) degradeert naar de eerste divisie en de winnaar mag zijn stek in de eredivisie laten verdedigen tegen de nummers 2 van 1A en 1B De organisatie van het beslissingsduel is in handen van de Leusdense volleybalvereni ging Leos. De toegangsprijzen be dragen 3,50 voor volwassenen en/ 1,50voor de jeugd t/m16jaar. IHTERVELD - Honderttach- jeugdvoetballers dragen Is kort oranje-zwarte en de jdscheidsrechter geel-zwar- Iningspakken met het rug- hrift „SV Achterveld alsmede op de borstkas- een fraai geborduurd em- m. Nu de competitie bijna Inde is staan er meer dan Ig oefenwedstrijden op het iramma. In de komende we- nemen alle elftallen deel aan rse toernooien. jeugdelftallen gaan een vol- :ek naar NKS jeugdsportkam- Jin Noord Brabant en Limburg, zijn drie kampweekeinden in het eigen sportpark voor de jongste voetballers. Slechts drie jongens hebben tussentijds bedankt en twee zijn zo maar weggebleven. Voor alle jeugdvoetballers geldt dat aanmelding voor deelname aan het nieuwe seizoen 1983-1984 schriftelijk geldt te geschieden op het bestemde formulier en inleve ren bij J M. Schouten, Hessenweg 317 (brievenbus) te Achterveld. Om het spelpeil iets meer op te voeren zijn al enkele vrij sterke oe- fenmeesters aangetrokken. Twee meisjeselftallen nemen aan de nieuwe competitie deel en voor een derde meisjeselftal kan men zich opgeven bij C, Hoogland of J. M Schouten. Achterveld A1 (Achterveld A2 in Silkeborgtournooi) komt in Dene marken uit tegen ploegen uit Dene marken, Duitsland, Nederland en Noorwegen USDEN/CENTRUM - De eycompetltle In de 2e klas- :erJ bij de heren krijgt een wel topï spannend slot. Op dit mo- i Jt hebben zes van de negen O :\vi6 and Ho tsve bs zeer reële kampioens- en. Daarbij ook Heren 1 van iiv HC Leusden. Het onderlinge .351 thil In de kopgroep Is maar punten. Jsden komt een heel ewfe ■hting van de titel als en van Culemborg wordt gewon nen. Amersfoort heeft betere kan sen dan Maarssen en dat geldt eveneens voor Haaskamp ten op zichte van Waalwijk. Voor Soest ligt de laatste reddingsmogelijkheid in een thuiszege op Shinty en Rapid is vrij. Programma: Amersfoort-Maarssen (3-0) Culemborg-Leusden (1-1) Haaskamp-Waalwijk (1—1 Soest-Shinty (1—0) Dames 1 van Leusden heefl vrij-af. LEUSDEN/CENTRUM - Op het bekende weitje aan de Buurtweg In Den Treek heeft Nimmerdor tij dens het Paasweekend dres suur- en sprlngwedstrijden georganiseerd. Op paaszater dag met pony's en op tweede paasdag met paarden. Wat de ponyruiters betreft, hebben le den van de organiserende ver eniging zich voortreffelijk ge weerd. Bij de B-dressuur heeft L. van leperen (met Polly) een 2e prijs en J. Freede (Kitty) een 3e prijs gewonnen. Bij de L-dres- suur heeft het Nimmerdor-trlo S. v. d. Brink (Baldur), M. van Daat- selaar (Sigver) en I. Wallet (Ben- to) beslag gelegd op de 4e, 5e en 6e prijs. Leuke successen ook bij de M- dressuur, waar M Pries (Pepijn) 2e werd en E Massar (Krijn) en S Mandersloot (Fiona) 4e resp, 5e Bij het B-springen werd J. Willigen- burg (Tornado) 1e en I. Wallet (Bento) 5e. J. Kempkes (Toski) en A Pries (Pepijn) pakten de 2e resp 4e prijs bij hel MZ-springen. Alle prijswinnaars zijn meisjes PAARDEN Maandag bij de wedstrijden met Veel publieK kwam maandag een kijkje nemen paarden neeft Nimmerdor zich eveneens uitstekend geweerd Mej. M van Soest (Stargazer) werd 2e bij de B-dressuur, De L-dres- suur werd een volledige Nimmer- dor-aangelegenheid. In ring 4 wer den de heren A. Hamoen (Udo), A. Gijsbertse (Piraat) en R v. d. Burg (Troubadour) 1, 2 en 3, terwijl in ring 5 mevr Y, Gijsbertse (Onno) daar nog een 2e prijs aan toevoeg de. Bij de M/M2-dressuur werd mevr. A. Hamoen (Toska) 1e en de heer A. Baars (Realist) 5e. Ook mevr P. Busser (op Orean) werd 1e en wel bij de Z'Z2-dressuur. Bij het B-springen eindigde de heer R v d Burg (Troubadour) als 3e en bij het MZ-springen werden de dames A. v. d Berg (Sil) en A. W. M. v. d. Berg (Tamerlaine) fraai 1e en 3e. Ook hier dus een flinke reeks suc cessen. Momentopname tijdens de sprlngwedstrijden in Den Treek LEUSDEN/CENTRUM - De Leusdense schoolschaakkam- pioenschappen 1983 zijn in volle gang. Uit de zesde klassen van tiental plaatselijke scholen heb ben Eric Andriessen, Jaap v.d. Spek, Jasper Hundepool, Bart Brugmans, Ralf Wijnen, Matthijs de Graaf, Rlco ter Haar. Jurnjan v.d. Bremer en Mariëlle v.d. Ven zich geplaatst voor de finale op 4 mei a.s. Met 28 kandidaten waren de 5e klassers bijzonder talrijk vertegenwoordigd. Michel van Bruynsvoort, Timme van Heijgen, Tai, Martijn van Doorn, Jaap de Jager. Maurice van Gooi, Carine Kampes, Robin v.d. Boogaart, Annemieke Bos en Je roen van Stapelen plaatsten zich uit deze groep in de eindstrijd. Op ACHTERVELD - Vrijdagavond werd de zevende en laatste ron de gespeeld van het Hessenkar klaverjastoernooi. Dit werd een wedstrijd waar de spanning er tot het laatste moment In bleef. Enkele deelnemers stonden zo danig geklasseerd dat zij deze laatste avond nog een hogere plaats op de ranglijst konden be halen. Een van de deelneem sters moest met maar 1 punt ver schil haar derde plaats en werd nu vierde. De eerste drie geklasseerde mochten alleen bekertje in ont vangst nemen Voor de ovengen waren er mooie en praktische prij zen Ook voor de individuele win naars van deze laatste ronde was er weer een aantal mooie prijzen. De individuele winnaars waren: 1. E. Heijligers 4808. 2. mevr. v d. Burgwal-Lammers 4786, 3. W. v.d. Horst 4786, 4. J, Houtveen 4658, 5. MEVR. Vos-Voskuilen 46416. J. Hak 4569, 7. mevr. Houtveen-Blom 4566,8 G. Druif 44619. A v.d. Burgwal 4395, 10 mevr. Blom 4264, 11. W, Vos 4249 en 12. mevr. Druif 4228 punten. De eindstand was: 1. J. Houtveen 27150, 2. P. Smink 26827, 3. MEVR. Blom 26475, 4. mevr. Vos-Voskuilen 26474, 5. T. Blankestijn 26032, 6. P v.d. Hengel 25908, 7. Ria van Hamers veld 25827,8 A. v.d. Burgwal 25767,9 G. Horst 25708 en 10. T Tessels 15399 punten Het ligt in de bedoeling dat bij de volgende kaart competitie die in het najaar weer zal aanvangen behal ve geklaverjast ook geschutjast zal kunnen worden 13 april komen de 4e klassers ach ter de borden, op 20 april de 3e klassers en op 27 april de 1e/2e klassers. Het tweede team van de schaak vereniging Leusden behaalde voor de SGS-competitie de eerste zege Met 61/2-31/2 werd SG Amersfoort 4 het kind van de rekening. Voor de huiscompetitie werd als volgt ge speeld de Jong - den Hartog 1-0, Aldenzee - van Dalen 0-1Wuts - Buurlage 0-1Arts - te Winkel 1 -0, Linse - Veenendaal 1-0, Elschot- Fröberg 0-1Agterberg - v.d Tang 1-0, van Kuipers - Boogaard 1-0, v d Wetering - v.d. Harst afgebr,, Vossebeld - van Ooik 1-0, Sonder - Halkes 0-1van Santen - Kerkhof afgebr., Kroes - Uneken 0-1, Zijl stra - Berg 1-0, Mus - v.d. Meel 1-0, Wisman - Schouten 0-1 en Struiwig - Zaal 0-1 De navolgende eerder afgebroken partijen werden uitgespeeld: Struiwig - Linse 1-0, v.d. Harst - Fröberg V2-V2 en Hal kes - Fröberg 1-0. Zaterdag 2 april 1983 Roda '46 afd. Jeugd. Apwc A1 - Roda A2 5-1 RodaA3-Kwa A3 3-1 Tov-RodaB2 0-7 BaarnCI -RodaCl 0-4 Vvza C4-RodaC5 4-2 Baarn C4-RodaC6 4-1 Zaterdag 9 april Roda '46 afd. jeugd. Kwa A1 - Roda A1 12.00 Roda A2 - Spakenburg A2 15.00 Roda A3-HVC A3 15,00 Roda B1-KWA B1 13.45 RodaB2 vrij RodaB3-IJssel. B4 15.00 WZAC1 -RodaCl v.14.15 Quick C2-Roda C2 v.14.15 Roda C3 - WZA C3 13.45 Roda C4-IJsselC3 13.45 Apwc-Roda C5 v.13.00 So Soest C4 - Roda C6 v 12 45 CJWC4-RodaC7 v.13.00 Baarn C5-Roda C8 v.12.45 So Soest D1 -RodaDI v 12 00 Roda D2-LimvioD1 13.00 WZA D4-RodaD3 v 11.15 Hoevelaken D4 - Roda D4 v.11.15 Achterveld D2- Roda D5 v.12.15 Hoogland D4- Roda D6 v.12.15 WZ49- Roda D7 v.12.00 Roda E1 - Spakenburg E1 12 00 Roda E2-GECF1 13.00 Roda E3-Amsvorde E1 12 00 RodaE4-IJssel. 10.00 Hoevelaken E3- Roda E5 v.11.15 Roda E6-Kwa E5 11.00 Roda F1-SECF1 11 00 Roda F2- Amersf. Boys F1 12 00 WZA F3- Roda F3 v.11.15 Roda F4-Baarn F3 13 00 IJsselm F3-RodaF5 v.09 00 Amersf. Boys F3- Roda F6 v 11 15 Roda 1 - SEC 1 15.00 Roda2-DOV05 13.00 Hulshorst 4-Roda 4 14.15 Roda 5- Hoevelaken 5 14.15 Stroe4-Roda6 15.00 Roda 3 en 7 vrij LEUSDEN/ACHTERVELD - Komend weekend wordt, als de weergoden meewerken, een vol ledig programma afgewerkt. Met redelijke kansen op de eerste be slissingen. In de zaterdagse 1e klasse A vraagt allereerst de der by Lelystad-Unicum de aan dacht. Een zege voor de thuis club ligt voor de hand, hoewel zo'n plaatselijk duel ook voor verrassingen kan zorgen. Het met een flinke Inzinking kam pend Roda krijgt het Soester SEC op visite. SEC zou een af korting kunnen zijn van het La tijnse Savo Errore Calculi (be houdens rekenfouten) en het is voor de Bulnlngparkers te ho pen, dat de bezoekers die reken fouten bij hun aanvallen maken. Ook de degradatiekandidaten krijgen een moeilijke middag, maar zowel Cobu Boys als Sper wer kunnen voor verrassingen zorgen. Belde overige wedstrij den zijn alleen nog maar van be lang voor de statistiek. Het programma omvat: TOV-Sperwer (1-1) Roda-SEC (1-1) Lelystad-Unicum (1-1) Cobu Boys-Horst (0—2) Hees-Barneveld (1—3) Naarden-SVM-Boys (2—5) In de zondagse 1e klasse A wordt SDO kampioen als de Bus- sumse ploeg Naarden verslaat Hooglanderveen zien wij winnen van Actif en Achterveld heeft een erg mueilijke uitreis naar Austerlitz in 't verschiet. Verlies betekent bij na zeker degradatie voor de Kerst- ensparkers en dat is jammer. Dat geldt ook voor Odijk in de uitwed strijd tegen Zuiderzeevogels. Spor ting lijkt ons sterker dan Laren en in Barneveld kun je met de uitslag alle kanten uit. Gespeeld wordt: Barneveld-Nederhorst (1-0) Austerlitz-Achterveld (0—0) SDO-Naarden (5-1) Z'vogels-Odijk (2-2) Sporting-Laren (0—0) Actif-Hooglanderveen (1-2) In de zondagse 2e klasse B kan VVZA kampioen worden als de keistedelingen van Unitas winnen en Roda van Voorwaarts verliest. Zover zien wij het echter niet ko men. Roda wint het treffen in Utrecht en bereikt daarmee promo tie naar de 1e klasse, Ol het met alle geweld tegen degradatie vech tende Unitas enig succes zal weten te boeken, wachten wij maar rustig af. SVMM, ook degradatiekandi daat, zal alles in het werk stellen om er bij VSK wat beter van te wor den en lotgenoot Maluku Muda moet naar Kockengen, waarvan verleden week al met 1-3 werd ver loren, In beide overige wedstrijden is een gelijkspel de meest reële mogelijkheid. Programma VSK-SVMM (2-0) Unitas-VVZA (1-2) Voorwaarts-Roda (1—2) RUC-FajaLobi (1-11 Rivierwijkers-AW (1—2) Kockengert-MalukuMuda (3—1 Tot de mysterieuze (aantrek kingskrachten van de sport moet wellicht ook worden gerekend het antwoord op de vraag, waarom de een aan hockey en tennis gaat doen en een ander aan voet-, hand- of korfbal. Niemand maakt mij wijs, dat de (extra) aanschaf van een stick of een racket daarvan de achtergrond is. Hoewel de oor spronkelijk met elitair gekenteken de takken van sport meer en meer ook door hetgewone volk" wor den beoefend, blijven hockey en tennis, om maar een paar voor beelden te noemen, erg buiten lands". Hockey en tennis worden al sinds vele jaren niet als ,,hakkie" en tannes" uitgesproken, maar Engelse begrippen en termen zijn bepaald nog niet van de lucht. Wat bij hockey met zeg maar keeper, corner, (straf)push en offside wordt bedoeld, heet bij voetbal gewoon en voor iedereen begrijpelijk doel man, hoekschop, strafschop en buitenspel. Korf- en handballers noemen hun strafpush een straf- worp. Behalve bij tennis is de pun tentelling gelukkig identiek Wie de pot wint krijgt 2 punten, een gelijk spel is goed voor 1 punt en de ver liezer krijgt niets. Bovendien telt el ke treffer voor één doelpunt (of goal). Tennis valt helemaal buiten elke overeenkomst Een in-geslagen bal telt meteen al voor fifteen, de tweede en de derde brengen de score op thirty respectievelijk four- ty. Geen tegen punt heet love, wat weer niets met liefde heeft te ma ken en bij een gelijke stand roept de umpire (die elders maar scheids rechter Is) vijftien en dertig - in het Engels - met de toevoeging all, maar 40-40 heet plotseling deuce. Wat daarna met plus- en minpun ten gebeurt, is bijna een verhaal op zich. Je zou je afkunnen vragen, of een en ander met het I. Q. van de beoefenaar heeft te maken, maar zover wil ik niet gaan. In Leusden liggen nu bijna 30 buiten- en 6 binnenbanen Toch zou deze sport nog meer aan popu lariteit kunnen winnen winnen als de kale-u-weet-wel helemaal ver dween en de verdere handel en wandel in het Nederlands ge schiedt (376) PC LEUSDEN - Zowel de dames als de heren van Green Giants moesten paaszaterdag erop uit. De dames gingen op bezoek in Woudenberg en wonnen daar ruim met 30-38. De heren reisden naar Wijk bij Duurstede waar Bourgondië 2 de punten afhan dig werden gemaakt met een eindstand van 36-58. Na de thuisnederlaag tegen Woudenberg, eerder in het sei zoen, gingen de Leusdense dames niet geheel gerust naar Wouden berg voor de tweede confrontatie. Deze ongerustheid bleek onge grond, want van het begin af aan stond Green Giants op een voor sprong en bleek Woudenberg geen echte bedreiging Na een 12-19 ruststand zakte Woudenberg in de tweede helft nog iets verder terug, terwijl de Green Giants hetzelfde niveau handhaafden en uiteindelijk dus met 20-38 wonnen. Topscores kwaren van Marja Mathey (10 pnt.) en Elly van Dijk (8 pnt.). De heren ondernamen een wat langere reis om tegen hekkesluiter Bourgondië 2 aan te treden. Ge zien de posities op de ranglijst een simpel klusje voor Green Giants, maar in de praktijk liep het toch wel anders, omdat Green Giants on geïnspireerd en chaotisch speelde. Zo boden zij de kans aan Bourgon dië om de marge niet al te groot te laten worden Halverwege de eer ste helft bij een voorsprong van 17 punten, leek een walk-over moge lijk, maar dit was teveel gevraagd van Green Giants die met 11 pun ten voorsprong de rust inging. Stand 21-32. In de tweede helft probeerden de Leusdenaren met een man to man verdediging verder uit te lopen, maar dat werkte averrechts, zodat er weer snel op zoneverdediging werd over gegaan Het scoren ging geleidelijk aan ook weer beter, met als gevolg een eindstand van 36- 58. Een matige wedstrijd waarin al leen Ruud Neure een constant spelpeil liet zien. Hij had dan ook het best gescoord met 25 punten. Programma: Zaterdag 9 april in de Korf, 21.30 uur Green Giants heren - Flux (Doorn). 1 VRIJDAG 8 APRIL 1983 7

Leusder Krant | 1983 | | pagina 7