fans Mosterman al heel ang verknocht aan voetbal siNwrr braham zien op het veld ktiviteiten Avanti Eindstanden bowling Dauwtrappen Opruiming Zaterdag veteranen- voetbal Achterveld won van Hooglanderveen „Roda'46" ^scrossbaan letterveld Schietvereniging Ons Genoegen Leybal ii.JL Geluk Postduiven vlogen vanuit Duffel RODA'46- FC HORST EUSDEN - Wat me vandaag aan de dag wel eens tegenvalt Is de Inzet, de mentaliteit, waarmee vooral geren een (team)sport bedrijven. Als je voor sport gekozen hebt, dan doe je dat toch omdat je het leuk jt aktief bezig te zijn," aldus de onlangs 50 jaar geworden Frans Mosterman die nog wekelijks in het de elftal van de zaterdagafdeling van Roda '46 een pittig partijtje meespeelt. let één van de markantste uit- aken van de Roda '46-veteraan als eerste, voor zover ons be id, uit de rijke Roda-historie aham op het voetbalveld tegen- t, wilde ik dit verhaal openen, geeft zo voortreffelijk weer hoe het mogelijk is dat iemand zo lang aan zijn sport verknocht blijft. JEUGD Frans geboren (22-4-'33) en ge togen in het gehucht Tij dat deel terste elftal van BWS In 1950. uitmaakte van de gemeente Steen- wijkerwold in de kop van Overijssel kwam als tiende telg van een ou derwetse boerenfamilie op de we reld. Nummer 11 't niet lang op zich wachten zodat Frans met zijn vier broers en zes zusters zich geen moment op het gemengde bedrijf van zijn vader hoefde te vervelen Naast de gebruikelijke oer-Hol- landse spelletjes was schaatsen de sport waarmee de hele familie uit stekend uit de voeten kon. Andere mogelijkheden waren er in deze (voor)oorlogse jaren niet, om over het bestaan van sportverenigingen in het gehuchtje Tij maar te zwij gen Na de oorlog kreeg Frans aan dacht voor het voetbalspel. Samen met enkele jongens uit het dorp vormde hij een team Iedere speler deed een stuiver in de pot om het een en ander te bekostigen. Ver scheidene malen werden ze door een echte" voetbalvereniging uit genodigd. Toch was Frans blij toen er in Steenwijkerwold een voetbal vereniging opgericht werd. Samen met zijn broer werd hij direct lid. De vereniging die de naam Blauw Wit Steenwijkerwold of kortweg BWS kreeg startte met twee elftallen in de Zwolse bond. In het eerste elftal werd er meteen voor Frans een plaats ingeruimd. De stopperspil- positie, in dit aloude systeem stond hem vanwege de lange trap op het lijf geschreven. In het begin van de vijftiger jaren maakte Frans bij BWS het kam pioenschap van de 2 klasse Zwolse bond mee. Zijn spelinzicht en on verzettelijkheid was de kenners in de bond niet ontgaan, wat hem een uitnodiqinq voor een vertegen woordigend elftal opleverde STUDIE Toch koos hij niet voor voetbal alleen. Na zijn militaire dienst ging hij weg en waterbouw aan de HTS in Leeuwarden studeren Met zijn diploma op zak kreeg hij werk als ing. in Nijmegen aangeboden Bij de firma Van Hasselt en De Koning hield hij het vier jaar vol om in '60 een functie bij adviesbureau De Kloet, eveneens in Nijmegen, te aanvaarden. In deze Nijmeegse periode leerde hij ook zijn vrouw kennen waarmee hij in '64 trouwde. Het voetballen had Frans toch niet kunnen laten na zijn verhuizing van het vertrouwde Overijsselse land naar het oosten. Al gauw ging Frans Mosterman nog wekelijks te zien in het zesde elftal van de zaterdagafdeling van Roda '46. hij bij Union voetballen dat in de 3e klasse van de KNVB speelde. Na enkele maanden in een lager elftal gespeeld te hebben, werd hij op zijn vertrouwde stekkie in het eer ste team gezet. Wedstrijden tegen o.a. de Treffers, Ede, de Bataven e.d konden de gemoederen in de streek danig in beroering brengen. Met plezier denkt hij nog terug aan de kleine opstandjes, die bij zulke ontmoetingen nog weieens plaats vonden. Eén ding was zeker, Frans hield zich van dit gekrakeel afzijdig, want hij kwam om te voetballen en niet om herrie te schoppen. VERHUIZEN Éénmaal zou Mosterman nog verhuizen voordat hij in Leusden verzeild raakte. Een functie bij Bronswerk als rayonmanager noopte hem naar Apeldoorn te ver huizen. Het maakte meteen een abrupt einde aan de voetbalcarriè re van de toen 31-jarige Moster man Overplaatsing naar het hoofdkantoor in Amersfoort deed hem zeven jaar later op de Raven horst in Leusden belanden. Als pro- jektleider van de afdeling luchtcir- culatie en airconditioning had Frans zijn aandeel in de bouw van de bankgiro. Op aandrang van zijn straatge noten Henk v Ruitenbeek en Piet Gerber haalde hij zijn voetbal schoenen uit de kast om bij de Ro- da-zaterdag te gaan voetballen. Na een paar maanden kwam hij in het, toen ontstane, overbekende vete- ranenteam Roda 5, waarmee hij in het seizoen '74-75 het kampioen schap behaalde. Overschot aan .oudjes" deed Frans besluiten bij zijn maatjes in het zesde te gaan voetballen Binnen twee jaar volg de met het „zwakke" zesde weder om een kampioenschap. Roda '46 vindt hij een leuke en gezellige vereniging. Al te vaak zul len ze hem niet in de kantine aan treffen. Met zijn maatjes gaat hij meestal rechtstreeks naar de wed strijden. Vroeger een bewonderaar van Abe Lenstra, tegenwoordig veel waardering voor een speler als Cruyff, volgt hij het voetbal op een afstand. Doe-het-zelven en wandelen zijn naast het voetbal andere liefhebbe rijen. Op de vraag hoe lang hij nog door denkt te gaan, moet Frans het antwoord enigszins schuldig blij ven. Misschien één jaar, misschien twee jaar, het hangt voor 't groot- ste"~deel af van de samenstelling van de diverse elftallen en het ple zier waarmee hij nog steeds naar de wedstrijden gaat. ..Het kan ook gebeuren dat mijn zoon gaat voet ballen. Dan denk ik er hard over mijn kicksen in de wilgen te hangen en met mijn zoon, als leidervan een elftal, toch bij het voetbal betrokken te blijven," HTERVELD - De sportver- |g Avanti bruist momenteel (van de activiteiten. f eerste damesteam is kam- geworden De beslissings- krijd tegen Leos, gespeeld op [ril bracht de beslissing. Deze ltrijd werd door Avanti gewon- jOp 6 mei zal nu de promotie- lri|d worden gespeeld in Har- r' tweede damesteam heeft t begin van de competitie leilijk gehad, in de 2e klasse, 4 mei een beslissende gespeeld moet worden, er Avanti deze wedstrijd tullen zij in de 2e klasse blij- )eze beslissingswedstrijd zal gespeeld in De Trits te 20.15 uur. Supporters ndeze avond een belangrij ken. Na afloop van de pro- I en degradatie-wedstrijden panti deelnemen aan de tournooien. Op 5 juni wordt ge speeld te Naarden. Avanti heeft ook ingeschrèven voor het tournooi dat in Harderwijk zal worden ge houden in de nacht van 10 op 11 juni van 21.00 tot de volgende mor gen 5.00 uur. Het dames recrean tenteam van Avanti is dit jaar weer kampioen geworden. Woensdag 27 april werd de laatste wedstrijd gespeeld en konden de dames de trofee in ontvangst nemen. GYMNASTIEK Alvorens het seizoen af te sluiten wordt op 11 juni door nagenoeg alle leden van de afd gymnastiek deel genomen aan de onderlinge wed strijden De jongste gymjeugd zal dit doen in de vorm van een demon stratie terwijl de anderen er een echte wedstrijd van zullen maken, ledereen is die dag van harte wel kom van 12.30-18.00 uur. TAFELTENNIS De afdeling tafeltennis heeft er met zijn zes teams de competitie opzitten Het 2e senioren-team is kampioen geworden terwijl het 1e en 4e junioren-team er heel dicht bijzat. Op 23 april werden de club kampioenwedstrijden gehouden. Dit werd een geweldig evenement waar fel doch ook zeer spodief werd gespeeld. Er waren hele mooie wedstrijden te zien. BADMINTON De badminton-jeugd van Avanti doet het zeker niet onverdienstelijk Dit blijkt wel uit het feit dat de jeugd het aandurft om de senioren uit te dagen Deze uitdagingswedstrij den vinden plaats op 4, 11 en 25 mei, aanvang 19.30 uur Dezelfde jeugd zal op 7 mei deelnemen aan een tournooi in Nijmegen. Als dan tenslotte al deze activiteiten achter de rug zijn en de leden nog een loopprestatie willen leveren dan zal door Avanti worden deelgenomen aan de Achterveldse avondvier daagse van 30 mei t/m 2 juni. Programma zaterdag 7 mei: RodaAI -SDCPA1 15.00 Roda A2-Hoevelaken A2 15.00 Roda B1-Quick B1 15.00 RodaCl -IJsselm.v.CI 13.45 Hoevelaken C2-Roda c2 v, 14.15 So Soest C2-Roda C3 v. 12.45 Roda C5- WZ '49 C2 13 45 ITERVELD - Achterveld Is inteel een fletscrossbaan [dank zij het initiatief van Jarige Peter de Vaal. Peter [vorig jaar voor zijn verjaar- eel graag een crossfiets. ïr in Achterveld geen fiets maan aanwezig was zagen ders dat niet zo zitten. Pe lt hierop het initiatief om te ren een dergelijke baan in rveld te krijgen, rommelde wat vriendjes bij len samen hielden ze een Ikeningenactie, die dtekeningen opleverde De ze handtekeningen werden door initiatiefnemer met een begelei dend schrijven naar de burge meester van Leusden gezonden. Tot zijn grote vreugde kreeg hij ant woord van de burgemeester waarin stond dat er bekeken zou worden om een dergelijke baan te realise ren. In verband met de financiën was het niet mogelijk dat er zoals in Leusden een crossvereniging in het leven werd geroepen. In april van dit jaar kreeg Peter weer een schrijven van de ge meente dat er een terrein beschik baar zou worden gesteld, welis waar van tijdelijke aard, omdat het terrein in de loop van enkele jaren beschikbaar moest zijn voor de wo ningbouw. Het terrein is gelegen aan de Ruurd Visserstraat. De baan moest met eigen krachten worden aangelegd en ook onder houden. Tevens zou de baan voor alle Achterveldse kinderen vrij toe gankelijk moeten zijn. Uiteraard al leen maar voor die kinderen die in het bezit zijn van een crossfiets. Dus geen bromfietsen en motoren. De heer Bijl zou dan als bemidde lingspersoon optreden. Vol goede moed ging men aan het werk. Dank zij de gehele belan geloze medewerking van het echt paar De Vaal, de firma De Vor en garage Kleinveld is de baan nu ge realiseerd, en geheel gratis be schikbaar voor de Achterveldse jeugd om daar hun hobby met de crossfiets te kunnen beoefenen. Momenteel wordt er nog naar een gelegenheid gezocht om op de een of andere manier de baan met een officieel tintje te openen. Spakenburg C3- Roda C6 v 12.45 CJVV C4-RodaC8 v 13.00 Hoevelaken D1-Roda D1 v 12.15 Spakenburg D1 - Roda D2 v. 11.00 Roda D3-Hoogl. veen D2 13.00 RodaD4-HVCD2 13.00 LimvioD2-RodaD5 v. 11.00 Spakenburg D4-Roda D6 v. 10.00 Roda D7-So Soest D6 11.00 Roda E1-Hoogland E1 12.00 Roda E2-Amersf.Boys E1 13 00 Roda E3-Hees E1 12.00 Hoogland E2-Roda E4 v. 10.15 Roda E5-So Soest E3 11.00 RodaE6-BaarnE4 12 00 Spakenburg F1-Roda F1 v. 10.00 IJsselm v. F2-RodaF2 v. 9.00 Roda F3-HVC F1 1100 Roda F4-So Soest F2 11.00 Roda F5-Hoevelaken F3 10.00 Roda F6 - WZ '49 F2 10.00 BK. XW LEUSDEN/CENTRUM - De on derlinge competitie 1982-1983 van de Bowlingbond Leusden is deze week afgesloten met de navolgen de eindstanden: Poule A: TZN Gajes High Rollers I.V.A. Sea Lions Karweihoek Groeneveld Score Poule B: Ros Beyaart 2 Splinters I Splinters 2 Van der Neut Kok's bakkerijen Korf Bowlers Superthrow The Reds Poule C: Korfteam The Strikes v Voorthuizen Bibob Bowlina Meatballs 38 pnt Ros Beyaarl 1 36 pnt. The Spare 24 pnt. The Arrows 14 1/2 pnt. Poule D Heuga-team 77 1/2 pnt. Flyo's 67 pnt. SenK 59 pnt. De Kegels 58 1/2 pnt. Veenendaal 47 pnt. Dieene 41 pnt. Eurest 22 pnt. White Pins 19 pnt. 741/2 pnt. 64 1/2 pnt 63 pnt. 55 pnt. 471/2 pnt. 381/2 pnt. 33 pnt. 16 pnt. 76 pnt. 67 pnt. 661/2 pnt. 561/2 pnt. 481/2 pnt. 27 pnt. 27 pnt. 241/2 pnt. 79 pnt. 70 pnt. 55 pnt. 41 pnt. Op de laatste competitie-avond heeft Jan Toxopeus het Korf record, dat met 245 pins in één game stond op naam van Hanny Elzenaar, Wim Kok en John Hofstede, flink verbe terd Jan Toxopeus bracht het op 256 pinsl Er resten de bowlers nog een aantal toernooien, met als sluitstuk het trio-handicap-toernooi (voor leden) op Tweede Pinkster dag, VIDEO-BAND Voor leden en met-leden ver toont de Bowlingbond Leusden a.s. maandag- en dinsdagavond een vi deo-band (speelduur drie uur) met de eind 1982 in Scheveningen ge houden AMF-Worldcupwedstrijden als onderwerp. Dit top-bowlingge- beuren is gratis toegankelijk Senioren Programma zaterdag 7 met Roda 1 - FC Horst 14 30 Roda 2-Zuidvogels 5 11,30 Roda3-NSC3 12.00 Roda 6-FC Horst 4 14.30 CJW 7- Roda 7 (vr.) 12.00 Programma 10 mei Hierden4-Roda6 19.30 Roda 4-de Posthoorn 3 19.00 Roda1-WZ'491 (vrl 19 15 Roda2-VVZ'492 (vr) 19.15 Donderdag 5 mei: 18.30 uur Zeskamp, Oranje Ver eniging Leusden, 't Erf Hamershof Vrijdag 6 mei: 10.00 uur N.K, Groot Kaliber schieten, Leusderhei. 18.00 tot 21.30 uur: Rommelmarkt t.b.v. jeugdafdeling Roda '46, Burg. Buiningpark. Zaterdag 7 mei: 10.00 uur N.K. Groot Kaliber schieten, Leusderhei. 14.30 uur: Roda '46- Horst, Burg. Buiningpark. 20.00 uur: Jaarlijkse clubavond LZ&PC de Haaien, Roda kantine Burg. Buiningpark. Zondag 8 mei: 14.45 uur: Leusden-Soest, Vallei- park. ACHTERVELD - Ook dit jaar wordt door de K.P.J. het inmiddels traditie geworden dauwtrappen per fiets georganiseerd. Donderdag 12 mei kunnen de fietsliefhebbers tus sen 5.00 en 6.00 uur weer van start gaan voor een mooie tocht door de omgeving. De start is bij de Moes pot. Er zijn twee routes uitgezet en wel een van 25 km en een van 40 km. Het startgeld is voor iedereen 2,50 Zowel jong als ouderen kunnen aan deze tocht deelnemen ACHTERVELD - Door 18 leden van de schietvereniging Ons ge noegen werd deelgenomen aan de onderlinge schietwedstrijd. Het was ook ditmaal Ben Voskuilen die weer eerste werd met 98 punten, gevolgd op een gedeelde tweede plaats door A. Vlug en W. Voskui len elk met 94 punten. De overige uitslagen waren A van Daatselaar 93, P v. Nimwegen en W. J. La- gerweij elk 91P Smink en J. Vos kuilen elk 88: R. Wittebrood 86. B. v.d. Hengel 86; J van Nimwegen 85; J. E. van Hamersveld 85; T. Daatselaar 84; J. E van Hamers veld 85; T. Daatselaar 84; J. van Hamersveld Jr. 77; L Verburg 76; T Bokma 76; G. Schimmel 74 en J. van Hamersveld 73 punten. Bij de dames waren maar acht leden aanwezig om de onderlinge wedstrijd tegen elkaar aan te bin den Hier was het Mien v.d Burg wal die eerste werd met 79 punten. De overige dames behaalden de volgende punten; Nel Tijmensen 76; Nel Teunissen 75; Iny Kok 75; Tiny Tolboom 75; Annelies Huur- deman 74; Kitty van Hamersveld 67 en Thea van Ruitenbeek 62 punten. LEUSDEN/ACHTERVELD - De nog resterende en gestaakte wed strijden komen in de opruiming, tenzij de KNVB-afdeling Utrecht de ontmoetingen die voor de kop of de staart van de ranglijst niet van be lang zijn, niet meer laat (uit)spelen. Voor a.s. zondag is in de 1 ste klas se A geen programma opgemaakt en voor zondag 2B staat alleen de onbelangrijke ontmoeting Allen Weerbaar-Kockengen op de rol Nog wat nagekomen uitslagen van afgelopen zondag zijn Laren-Aus- terlitz 3-2 en Actif-SDO 3-5. De za terdagvoetballers vierden vorige week koninginnedag. Voor over morgen luidt het programma. Sperwer-SEC (3/5) (0-3) TOV-Unicum (2-1) Roda-Horst (2-0) Lelystad-Barneveld (1-1) Cobu Boys-Naarden (1-3) Hees-SVM-boys (0-0) Bij voetbal is erg veel mogelijk, maar dat Lelystad zaterdag niet wint, lijkt uitgesloten. In dat geval zijn de ex-hoofdklassers kampioen en hernemen zij hun verleden jaar verloren positie Roda ontvangt Horst en moet dat treffen kunnen winnen en daarna afwachten wat Lelystad doet Als Lelystad wint is de ploeg kampioen, bij een gelijk spel eindigen de polderploeg en Roda gelijk en een Lelystedelijke nederlaag brengt het titelcadeautje bij de Buiningparkers Onderaan is de beslissing gevallen: Cobu Boys moet terug naar de 2de klasse Ook voor een voetbalteam is ge luk niet te koop Wie gewoon maai zijn best doet krijgt het voor niets, gratis en cadeau als een vorm van erkenning, maar wie er met de pet naar gooit of er de kantjes afloopt, heeft het spoedig verbruid bij Vrou we Fortuna. Een voorbeeld uit Leusden: er is hier een elftal, dat een oorspronkelijke achterstand van drie punten wist om te buigen naar een net zo grote voorsprong, maar kort voor het einde van de wedstrijdenreeks toch weer,,rood" kwam te staan t.o.v. de grootste rivaal. Tot de doelstellingen van een standaardformulier behoort o.m. het streven naar het kampioen schap, althans op zijn minst naar promotie. Dat geluk bleek wegge legd voor Roda's eerste zondag team in de 2e klasse B. Een sterk- i bezette poule met maar liefst vier ex-1e klassers, waaronder de Bui- I ningparkers. De onderlinge rivali teit hield de spelers zo bezig, dat uiteindelijk een andere ploeg met de titel ging strijken. Roda 's optre- den - met verreweg het beste doel saldo - resulteerde echter toch nog I mooi in promotie Roda-zaterdag liet het geluk, dat de ploeg eerder bezat, nodeloos glippen en mag nu alleen maar ho pen op een misstap van de enige nog overgebleven concurrent. Als j die in de laatste wedstrijd een (of liever nog twee) punt (en) verspeelt, wordt de uitkomst nog goed. SV Achterveld is een heel ander geval. De uitgesproken pechvogels won nen slechts vijfmaal, speelden niet I minder dan acht keer gelijk en ver- loren de overige ontmoetingen, waarvan zes met het kleinst moge lijke verschil. Dit is een duidelijk te ken van anti-geluk en daar was dit seizoen niets tegen te doen. Nog zo'n pechgeval is de uit ze ven teams bestaande zaterdagaf deling van de VV Volendam. Die jongens willen voortaan puur re creatief voetballen - waarbij geluk van minder belang is - en de club vroeg om vrijwillige degradatie van alle elftallen. Voor zaterdag 1 bete kent dat een terugval van vier klas sen, maar zowel de KNVB als de Afdeling Noord-Holland misgun den Volendam het zo gewenste ge luk en werkten niet mee. Het eerste gevolg is, dat inmiddels nagenoeg alle spelers van het eerste voor de verdere eer hebben bedankt en voortaan gaan vissen in de waterrij ke omgeving van Volendam. PC. ACHTERVELD - Zaterdag als op het Kerstensportpark een ve teranen voetbalwedstrijd wor den gespeeld tussen een vetera nen-elftal van Achterveld en een veteranen-elftal uit Renswoude. De aanvang van de wedstrijd Is om 17.30 uur. Voor dat de wed strijd een aanvang neemt zal het Achterveldse veteranenelftal door de heer Van Uhm van hotel de Roskam In nieuwe shirtjes worden gestoken. WIELRENNEN. Bij de provin ciale kampioenschappen werden R. Mackay bij de amateurs (de Leus- denaar T. v. d Berg werd 21e), E. Hop bij de nieuwelingen, D. van Dalen bij de liefhebbers (Kerkhof uit Leusden werd 16e), A. Veenen- daal bij de veteranen en R. Beuker bij de junioren (Leusdenaar Zwarts 12e) winnaar. VOLLEYBAL. Vanavond worden in de Veluwehal te Barneveld twee interessante wedstrijden gespeeld. Om 18 30 uur beginnen SSS uit Barneveld (gepromoveerd naar de eerste divisie) en Jong Oranje (met Jouke de Boer van Leos Leusden) en dat treffen wordt gevolgd door een wedstrijd van een Nederlands team van Hórmann (uit de Belgi sche eredivisie) KORFBAL. De algemene ledenver gadering van kc Antilopen wordt gehouden op 3 juni a.s. in de kanti ne op het Buiningpark. LEUSDEN/CENTRUM - Zater dag werden de postduiven van de Kring Eemland, waartoe PV Leus den behoort, om 08 15 uur In het Belgische Duffel (131 km) gelost Reeds om 09.46 39 uur arriveerde de eerste auil. De laatste kwam binnen om 09.56.27 uur De top-25 van de PVL was deze keer als volgt: P. Lambrechts. 1-10-22 W. Vrijhoef: 2-14-16-20 Comb. Vrij/Bra: 3-5-9-12-25 H. Lambrechts: 4-6-8-19-21-24 J. Pouw: 7 Petersen/Bransen 11-13-15-17 H. v. d. Hoek. 18 A. Bomers 23 ACHTERVELD - Achterveld speelde zondagmiddag zijn laat ste competitiewedstrijd tegen Hooglanderveen. Het werd een mooie en sportieve wedstrijd met een sterk spelend Achter veld. Vanaf het begin van de wedstrijd ging Achterveld in de aanval Er kwamen enkele kansen, deze wer den niet benut Na ongeveer 20 mi nuten spelen benutte Hooglander veen zijn kans wel. Een diepte pass van K Steenbeek werd door de aanvoerder en laatste man van Achterveld verkeerd beoordeeld. De rechtsbuiten van de tegenpartij maakte hier gebruik van en scoor de. Desondanks bleef Achterveld aanvallen doch doelpunten kwa men er niet. In de tweede speelhelft was H. Kerkhof vervangen door H Voor burg. Ook nu weer een steeds aan vallend Achterveld Na 15 minuten spelen kreeg Achterveld een straf schop toegewezen. A. Tolboom benutte deze kans en bracht de stand op 1-1 Nog geen twee minu ten later was het de meegekomen G. Hak die zijn fout van de eerste helft goed maakte met een fraai doelpunt Hierdoor werd de stand 1-2 voor Achterveld. Ongeveer 15 minuten voor het einde van de wed strijd brak er een geweldige on weersbui los, waardoor de wed strijd gestaakt moest worden. Na de bui werden de laatste 15 minu ten uitgespeeld. Hooglanderveen deed er alles aan om nog gelijk te komen doch dit lukte niet Zondag 8 mei neemt Achterveld deel aan een toernooi voor eerste elftallen Aanvang 13.30 uur te Hooglanderveen. De Achterveldse dames spelen zondag tegen B.V.C aanvang 10.00 uur. As zaterdag: Burg. Buiningsportpark Aanvang 14.30 uur. De wedstrijd is aangeboden door Specialiteiten restaurant Bavoort.

Leusder Krant | 1983 | | pagina 9