Riekie van Boheemen en de saamhorigheid van kinderen a»<nrr Avondfietsvierdaagse nieuw evenement Curtffef SVA-dames <ampioen estuurslid LTV De Eemelaar Achterveld Mensen in de sport tafette-lopers IGL blijven der record Kaartseizoen „Swartesteegh afgesloten Jaarlijks Kersten voetbaltoernooi Uitslagen damesschieten Resultaten „Haaien" in Veenendaal Jeugdtoernooi bij B.V.75 Jeugdtoernooi LEOS in De Korf Laatste loodjes korfballers Voetballen voor goed doel SALUUT! nmerdor ruiters de prijzen lies handbal dames Grenzentoertocht bleek zware klus Uitslagen schaken Postduivenwedvlucht EUSDEN - Riekie van Bo- >men is bestuurslid van vntennisvereniging „De nelaar" uit Achterveld. Zij ïartigt de belangen van de gd in het bestuur en is te- is voorzitter van de jeugd- nmissie. Riekie vindt dat deze twee funkties moet nbineren om coördine- id te kunnen optreden. Ak- jeugdcommissielid zijn ift als voordeel dat je pro- men maar ook leuke din- i meteen ziet. Reakties kinderen en ouders hoor ip deze manier ook direkt. let tennisseizoen in Achterveld t gewoonlijk met een openings- mooi omstreeks half april. Rie- Dit jaar wilden wij het toernooi lags voor Pasen houden maar was zo n slecht weer! Het ope- istoernooi is meestal de start zowel de junioren als de vol- isenen. Aan het begin van een :oen kan iedereen zich opgeven rtennislessen. Dat zijn meestal tien lessen in groepsverband Pri- vélessen zijn ook mogeli|k. De trai ner verdeeld de kinderen en de vol wassenen in niveaugroepjes." Op diverse dagen worden er zoge naamde racketmiddagen en -avonden gehouden Wie dan zin heeft om te komen spelen kan ko men. Door middel van een soort loting wordt de tegenstander aan gewezen Het voordeel hiervan is dat je kunt gaan tennissen wanneer je wilt en niet speciaal een partner hoeft mee te nemen. Riekie .,Op deze manier leer je elkaar goed kennen. Dat geldt ook voor de kinderen. Ook zij kunenen nog een uurtje komen tennissen wanneer zij bijvoorbeeld nog een andere sport op die middag heb ben. Op woensdag is er een da- mesracketochtend De ochtend heeft deze naam gekregen omdat veel vrouwen er gebruik van ma ken. Mannen zijn echter net zo wel kom." COMPETITIES Tennis heeft, evenals vele ande re sporten, diverse soorten compe tities. De landelijke competitie, de distriktscompetitie en de junioren- competitie in het weekend Verder zijn er distriktswedstrijden voor da mes op een doordewekeks och tend Er zijn competities van de om geving Amersfoort zowel voor de jeugd als de volwassenen en de club zelf heeft tenslotte interne competities. Het hele jaar door wor den er toernooien georganiseerd zowel binnen de vereniging als daar buiten Riekie: ..Wij waken er altijd voor zelf niet teveel te organi seren zodat mensen die rekreatief willen spelen ook aan bod kunnen komen." De jeugdcommissie is verdeeld in drie afdelingen: competitie, akti- viteiten en toernooien Het voor deel hiervan is dat niet iedereen in de jeugdcommissie altijd maar bezig is. Zonodig vullen de com missieleden elkaar aan. Een keer in de maand hebben deze drie groepen plus vier juniorleden ver gadering. Riekie: „De ideeen die je tij dens zo n vergadering hoort ga je overwegen. Je beoordeelt of een idee haalbaar is of niet. En dat is erg leuk om te doen. Uiter aard gaat alles op het gebied van de jeugd in overleg met de trai ner. De trainer kent de kinderen op een andere manier omdat hij veel intensiever met ze bezig is. Ik doe meer op organisatorisch gebied. ,,De Eemelaar" bestaat uit 400 leden onder wie 100 juniorleden Op vier tennisvelden kan gspeeld worden en de vereniging heeft een eigen clubgebouw De leden doen erg veel zelf aan het onderhoud. Twee dagen voor het seizoen werkt een flink aantal leden mee aan het groot onderhoud van de velden. Het tennismuurtje is door de leden zelf gemaakt. Tegen zo'n muurtje kan de slag geoefend worden of even ingespeeld worden. Riekie ,,Het verenigingsleven binnen een gemeenschap vind ik erg belang rijk. Of dat nu op school is of binnen een vereniging. Als je zelf of je kin deren met iets bezig zijn denk ik dat het pas een beetje prettig wordt als je daar dan ook op een andere ma nier mee bezig bent Voor mezelf is het nieuwe ook erg aantrekkelijk Je steekt veel tijd in zo'n vereniging maar daar staat een heleboel te genover. Het werkt vormend en je denkt mee in het algemeen hpieid Van huis uit is Riekie geen ten nisster. Ongeveer tien jaar geleden zochten zij en haar man naar een sport die samen gedaan kon wor den Door het onregelmatig werk van haar man viel de keus op ten nissen. Bij de familie Van Bohee men is het inmiddels een familiege beuren want ook de kinderen ten nissen van harte. Vrij snel nadat Riekie zich aangemeld had bij de vereniging zat zij al in de aktivitei- tencommissie. Nog steeds vindt zij het vreselijk leuk om bijvoorbeeld mee te helpen de barbecue te orga niseren Na de clubkampioen schappen wordt er namelijk door de jeugdcommissie een barbecue op touw gezet voor alle juniorleden ie geldt als de afsluiting van het seizoen. Riekie: ,,Door het grote verschil in leeftijd ontstaat er een saamho righeidsgevoel waarbij de grote kinderen de kleinere helpen Dat vind ik zo leuk. Alle jeugdleden wor den dan een grote groep TEA MIDDELKOOP ACHTERVELD - Het da mesteam van SVA Is afgelo pen zondag kampioen ge worden en daardoor gepro moveerd naar de hoofdklas se. Het kampioenschap werd bereikt door een 3-1 overwinning In de lastige uit wedstrijd tegen Nljenrode. Bij een gelijkspel zou dit team zijn gepromoveerd. In de eerste helft zag het er naar uit dal de dames van SVA na afloop niets te vieren zou den krijgen Nijenrode scoorde namelijk en de 1 -0 stand bleef tot aan de rust Na de hervat ting wist Achterveldse Lia van Kerkhof de gelijkmaker aan te tekenen Tien minuten voor het einde kwam SVA op veridende voorsprong toen een speelster van Nijenrode de bal in het ei gen doel kopte Een minuut voor het laatste fluitsignaal maakte Lia van Kerkhof uit een strafschop aan alle onzeker heid een einde De trainer van het succes volle, damesteam. Cor Hoog land, stopt zijn werkzaamhe den. USDEN - De 10 leden van Squash Rackets Genoot- ip Leusden en die van vrij- op zaterdag met de 24-uurs lette van atletiek vereniging éluwe meeliepen, zijn er niet islaagd hun oude record van km te evenaren dan wel te eteren. equipe, die voor de derde ireenvolgende keer aan deze ging meedeed, bestond uit Willems. Frans v d. Stel, Wim hoff (masseur), Jan Schetter, Gressie, Theo Peters. Harry hoff, Henk Verhoef, Henk Hui- zinga (coach), Ton Schuyt en Henk Gouw De heren, uitkomend in de B-ca- tegorie (sportiviteitsklasse), had den na 4 uur lopen 59 kilometer afgelegd en kwamen met een ge middelde snelheid van 14 km per uur goed uit de startblokken, ze le ken op weg naar een recordverbe tering. De druilerige nachtelijke uurtjes verliepen minder vlot en be zorgden masseur Berkhoff handen vol lapwerk. Na 14 uur lopen werd het de heren s nachts om 4 00 uur duidelijk dat de 201 km die men erop had zitten te weinig was om de 24-uurs loop met een record-af stand te beëindigen. Op 304 km en 831 m bleven ze steken Deson danks werd er geen minuut ge treurd over het mislukken van de poging, want het voor de gezellig heid meedoen stond hoger in het vaandel dan het winnen (record verbeteren). (van een onzer medewerkers) LEUSDEN - Vanaf september werd er door een vaste ploeg mensen tweemaal per maand driftig gekaart in het dorpscafé (de Swartesteegh). Dinsdag avond werd het resultaat van alle inspanning bekend. Voor alle trouwe volhouders die in aan merking kwamen voor een plaats in de eindrangschikking lag er een prijs te wachten. Op tal van plaatsen wordt er in Leusden van tijd tot tijd gekaart Vaak gaat het om het populaire spel „klaverjassen" Alleen de au tochtone bevolking speelt in com petitieverband ook wel „schutjas", een variatie op het klaverjasspel De bezoekers van „de Swarte steegh" klaverjassen in totaal 15 keer Om voor een klassering in aanmerking te komen moest mini maal tien maal gespeeld worden Voor de eindstand werden de tien hoogst behaalde resultaten van ie der persoonlijk bij elkaar geteld Dat klaverjassen geen geiur\&- spelletje is, werd wel erg duidelijk. Vanaf het begin van de competitie nam Hans van de Grootevheen de leiding, een plaats die hij niet meer afstond. Ook het vorige seizoen werd door de heer Van de Groote vheen als winn afgesloten. Enke le jaren eerder behaalde hij hetzelf de resultaat Om de overige ere plaatsen is dit jaar fel gestreden Tot op de laatste avond was het niet duidelijk wie er direkt achter Hans van de Grootevheen zou ein digen. De volledige uitslag luidt 1 Hans van de Grootevheen 50 886 2 Willem Bolder 48.641 3 Ton v,an Valkengoed 48 448 4 Wilma Dietrich 48 362 5. Harry Kok 48 358 6. Henk van de Berg 48 323 7 Frans den Hollander 47 790 8. KoenBlaauw 47 284 9. Jan Groenhof 47 264 10. WimHovenkamp 47 193 11 Erna van Appelen 47 028 12 Willem Wernsen 46.728 13. Eduard Booms 46.610 14 Trudy van Breda 46.055 15 Herman van Zandbrink 45.998 16 Frits van Breda 45.762 17 Ria den Hollander 45.113 18 Henk Dalmulder 45.009 19 Nico Blom 44.487 20. Conny van Valkengoed 44.187 21. Martha Wernsen 41.500 ACHTERVELD - Zondag werd op het Kerstensportpark weer het jaarlijkse Kersten voetbal toernooi georganiseerd voor eerste en tweede elftallen. Er werd deelgenomen door de elf tallen van Roda, VVZA, Hooglan derveen en Achterveld. Onder zeer goede weersomstandighe den werden de wedstrijden ge speeld en mede dank zij de uit stekende organisatie kon het schema geheel op tijd worden af gewerkt. Er werd soms fel gestreden, maar ook zeer sportief gevoetbald, dat bleek wel uit het feit dat er na afloop van het toernooi geen enke le klacht of protest was binnen ge komen. De uitslagen van de gespeelde wedstrijden waren: Achterveld 1 - Roda 1 0-4; Hoogl.veen 1 - VVZA 1 0-2; Achterveld 2 - Roda 2 0-4, Hoogl veen 2 - VVZA 2 1-1, Ach terveld 1 - Hoogl veen 1 0-2; Roda 1 - VVZA 1 0-0, Achterveld 2 - Hoogl veen22-1Roda2-VVZA2 1-. Achterveld 1 - VVZA 1 0-3; Ro da 1 - Hoogl.veen 1 0-0; Achter veld 2 - VVZA 2 1-1; Roda 2 - Hoogl.veen 2 1-0. Na afloop van de wedstrijden bleek dat de elftallen van Roda dit toernooi hadden gewonnen en konden zij de wisselbeker in ont vangst nemen u:t handen van de voorzitter van SVA. Ook de overige prijzen werden door de voorzitter aan de aanvoerders overhandigd. De uitslagen waren Roda 1 en 2 totaal 12 punten. VVZA 1 en 2. 8 punten; Hooglan derveen 1 en 2,4 punten en Achter veld 1 en 2. 3 punten Opmerkelijk was wel dat Achterveld 1 geen en kele van de gespeelde wedstrijden wist te winnen Achterveld 2 won er een, speelde eenmaal gelijk en ver loor een wedstrijd. De scheidsrechters werd ook dank gebracht voor hun assisten tie Zij kregen een bloemetje De voorzitter wenste allen een heel goed en sportief voetbalsei zoen 1983-1984. ACHTERVELD - Zaterdag 28 mei zal om 14.30 uur een voefbal- wedslrijd worden georganiseerd op hel Kerstenssportpark. Deze mid dag zullen tegen elkaar in het strijd perk treden een elftal van carna valsvereniging de Puupenkoppen en een elftal van de plaatselijke EHBO De opbrengst van deze wedstrijd zal geheel ten goede ko men aan de ..Zonnebloem". Een (aar of tien geleden ben ik begonnen met het ver slaanvan de lokale sport voor de plaatselijke krant. Het werd een doorgaans plezierige tijd, waarin ik contact kreeg met Jan - veel Leusdense (sport) notabelen dragen die voor naam - en Alleman, de vroe gere trainer van SC Amers foort. Aan alles komt echter een einde Willem van Hane- gem haakt bij Feyenoord af. Cruyff doet wellicht (en dan voorde tweede keer) hetzelfde bij Ajax. Evert van Ginkel ver laat Roda '46 en Raas kapt met Post en zijn Ralleigh 's. Ik zet een komma achter mijn sportverslaggeverswerk Nog geen punt. want af en toe zal ik nog wel wat hand- en spandiensten blijven verrich ten, als dat zo uitkomt. Henk Jan Westland (tel. 942035) en Barbara Drenthe (742943) ne men de business over en ik hoop, dat zij met de Leusdense sporters net zo 'n plezierig con tact zullen krijgen als ik al die tijd heb gehad Een woord van erkentelijkheid is terecht en sorry als u zich soms op uw teentjes getrapt heeft gevoeld Ik heb het alleen maar goed met u bedoeld Het beste bewijs daarvan is, dat ik in Leusden blijf wonen Ik ben inmiddels de 25 voorbij - de 35 ook - en wil gewoon maar wat meer rust om mij heen. Ik kan nu af en toe eens een weekje op stap. maar blijf Leusdens sportieve uitspattin gen met grote belangstelling volgen. Alleen niet meer vanaf de eerste rang. Moge het u en uw sportclub goed blijven gaan. Saluut en de kost! (382) PC USDEN - Hel gaat de leden de landelijke rijvereniging en (Club Nimmerdor aardig voor end Wederom wisten enkele binaties. ditmaal op een con- s in Abcoude jl. zaterdag ver- Kiene prijzen in de wacht te en. L - resp. Lll-dressuur wisten v. Andel met haar paard Ar an en Mevr. Hoogendoorn met immanda op de zesde plaats eg te leggen ir Baars, die op dit concours succesvol was. eindigde met aard Realist bij het onderdeel ressuur in de 4e positie Mevr oen ging hef bij de Mll.-dres- USDEN - In de thuiswedstrijd ASV hebben de handbalda- een kleine 6-7 nederlaag gele- n eerste instantie leek ASV op uime ovenwinning af te gaan zij al snel met 0-3 de leiding Impala liet het er niet bij zitten *gde ervoor dat de ruststand 4 bereikt werd de pauze ging de strijd gelijk- bmme pech, veel schoten ket- 3f op het latwerk, onthield Im- ie dikverdiende remise. In de e minuut scoorden de ASV- s de winnende treffer (6-7) >elpunten kwamen op naam Hetty Tessels (3x), Annemie- Gun, Ada Groenenstein en G reef horst. suur met Toska met een 2e plaats iets beter af. Het springen leverde de volgen de resultaten op Bij het B. springen sleepten mej Eikelboom met Na varro en dhr Baars met zijn tweede paard Robin-B een 3e en 4e prijs uit het vuur. Het beste resultaat wist dhr. Baars bij het M -springen te boeken. Met de 1e prijs zette hij de kroon op zijn werk. ACHTERVELD - Niet minder dan elf leden van de damesschiet- club van Ons Genoegen namen deel aan de onderlinge schietwed strijd Het was Iny Kok die ditmaal eerste werd met 88 punten De overige uitslagen waren. 2 AnneliesHuurdeman 81 pnt. 3. An Voskuilen 78 pnt 4 TinyTolboom 74 pnt 5. Nel Tijmensen 68 pnt 6 Thea van Ruitenbeek 67 pnt 7 Anneke Oudshoorn 65 pnt 8 Mien v.d Burgwal 62 pnt 9 NelTeunissen 62 pnt 10 Ria Vos 61 pnt. 11 Liesbeth Suermondt 58 pnt. LEUSDEN - De eerste Holland se Grenzentoertocht georgani seerd door de Fietsvrienden uit Amersfoot zit er weer op. De ruim 40 toerfietsers waar onder T T Leusden rijders Joop van Opijnen, Piet van Nim- wegen, Bert Buunk en Mart Meeuwsen, arriveerden jl. maan dag weer in de Keistad. De mon sterrit van bijna 1400 km ver spreid over 5 dagen bleek zwaar der dan verwacht. Ook het niet al te fraaie weer maakt het voor de fietsers niet erg aangenaam. Op Hemelvaartsdag vertrok men via Lisse, langs de Noordzeekust en over de afsluitdijk, richting Grouw De omstandigheden waren op deze eerste dag ronduit slecht Regen en vliegende storm op de afsluitdijk teisterden de renners De tweede dag pedaleerde men langs de Duitse grens naar het plaatsje Lattrop in Overijssel om de derde dag verder langs de grens van onze oosterburen naar het diepste puntje van Limburg, het plaatsje Vaals, af te zakken. Zondag kende het zwaarste tra ject. Om zes uur in de morgen ver trok men voor een rit van 310 km via het heuvelachtige mergelland over de kasseien van Limburgse en Brabantse wegen naar het Zeeuw se Vlissingen. De laatste dag gingen de heren van Vlissingen lang^ de Noordzee kust onder regenachtige omstan digheden op weg naar Amersfoort om daar vermoeid maar wel vol daan laat in de middag te arriveren. HANDBAL - Tweede Pinksterdag I wordt er door Fidelitas op de Bok- keduinen in Amersfoort een groots familie-handbaltoernooi georgani seerd waaraan door de familie Tij mensen uit Leusden wordt deelge nomen Het evenement begint om 10 30 uur en zal om 16 00 uur ten einde lopen. VOETBAL Als 4e klas KNVB-er Baarn zijn wedstrijd vanavond winnend weet af te sluiten, heeft dat voor de Roda-zaterdag de volgende consequenties. De za terdag-combinatie speelt dan a.s. zaterdag de promotiewed strijd tegen Hercules uit Utrecht, op het terrein van de v.v. Zeist, gelegen aan de Dingelburger- laan te Zeist. De wedstrijd egint om 14.30uur. Wilt u zekerheid omtrent het wel of niet doorgaan, dan kunt u het beste even naar de Roda-kantine bellen. LEUSDEN - In het Valleibad in Veenendaal deden de Haaien jl. zaterdag aan de A-kring zwem wedstrijden mee. Bij deze kring wedstrijd met 12 verenigingen waar „23 Haaien'' te water gin gen, werden leuke resultaten ge boekt. Op de vrije slag behaalde Ronnie Baars met 56 1 sec een eerste plaats Tevens eindigde hij met 1.02 1 op een derde plek bij de 100 meter vlinderslag Juliette Baars wist eveneens twee prijzen uit het water te halen. Op de 100 m vrije resp vlinderslag dames legde ze met 1 03.3 en 1 08 6 sec op de tweede plaats beslag. Persoonlijke rekords werden door Kristen Rui tenbeek, 2de op de 100 meter rug slag onder 10 jaar met 1.32.1 sec. (2de) en Remco van Meegen bij de jongens 1.37.0 seconden gezwom men Mariëtte Leusink was de grootste pechvogel van de dag daar zij door driemaal over te vroeg van start te gaan op de 100 vrij dames gediskwalificeerd werd LEUSDEN - Het onderlinge schaakclubkampioenschap van Leusden is op een oor na gevild. Verrassend was de nederlaag van H. Vossebeld in zijn partij tegen C. Kerkhof. L. de Rijke die E. Halkes wist te verslaan gaat nu met de hoogste clubeer strij ken. De overigen resultaten van dins dagavond waren. J. vanSanten-D. vanOoik 1-0 H. Kroes-Tj Zijlstra 0-1 G.Fröberg-A Rietveld 0-1 B. Uneken-N. Loning 1 -0 A. v Kuipers-A. vaiKenourg 1-0 J. v.d Tang-W. Schouten 1-0 N v d.Meel-J.Gernts V2-V2 H. Struiwig-T. v. Elschot V2-V2 H.vanDalen-J Wuts 0-1 Th. Arts-L Buurlage 1-0 R. den Hertog-A. Tolboom 0-1 Ooikjr-J Agterberg 0-1 L Boogaard-J v.d.Weijden 1-0 J Snijder-A. Aldenzee 1-0 C Veenendaal-Th Krebbers 1-0 LEUSDEN - Vanavond en zater dagmiddag wordt in het clublokaal van de biljartvereniging B.V.75, Hamersveldseweg 71, het jeugd toernooi om de „Runner Up Cup" gespeeld. Jaarlijks wordt door nieuwe jeugdleden van B V '75 en dit keer ook „Het Kompas" uit Bussum, om deze door de Leusder Krant be schikbaar gestelde beker ge speeld. Voor de B V '75 nemen deel Ar no van de Berg, Mark van de Be- dem, Marc van de Bremer en Erik Tolboom. Verder spelen mee John van de Wijngaart en André de Wit en vier leden van „Het Kompas" Vanavond beginnen de wedstrij den om 18 30 uur en zaterdag om 13.00 uur Belangstellenden zijn van harte welkom. LEUSDEN - Afgelopen zaterdag werden de duiven om 8.00 uur in het Franse Nyon gelost. Aan de wedvlucht deden 399 duiven mee. De snelste duif haalde een snelheid van 100 km per uur. De volgende resultaten konden door de PVL-duivenhouders genoteerd worden P Lambrechts 1-29-33-41; Blom - Tijmensen 2-50; Combi Vrij - Bra 3-35-45, H Lambrechts 4-6-12-24- 26-28-31-42. G Dieters 5-8-10-14-36- 46-49, H v.d Hoek 7-23-32; A F Die ters 9-19-22, W Vrijhoef 11-17-38-40- 43; A. Bomers 13; Peters - Bransen 15-16-18-21-44; J Pouw 20-34-47, G Hoefakker 25; H. Bransen 27, M Louw 30-37-39-48 LEUSDEN -As zaterdag 21 mei organiseert de volleybalvereni ging Leos haar jaarlijkse toernooi, dat dit keer een bescheiden om vang heeft De afgelopen jaren was het de gewoonte om het toernooi over de gehele dag te spelen, dit jaar vindt het alleen op de zater dagmiddag plaats Voor de jongens wordt een zes kamp georganiseerd met als trek pleister de Nationale B-jeugd De overige deelnemers zijn Lodewijk Geveke Dak, Thornax, Zaan 69, Martinus Tiel en Leos Allemaal jeugdploegen die tot de top van Ne derland behoren De opzet bij de meisjes is anders als bij de |on- gens In het kader van de voorbe reidingen van Dames 1. die vol gend seizoen uitkomen in de 3e divisie, wordt een vierkamp ge speeld met een zeer sterk deelne mersveld, nl. Thornac (2e divisie). Abcoude (2e divisie) en DOS (1e divisie) De wedstrijden worden gespeeld in sporthal De Korf, beginnen om 12 30 en eindigen om ongeveer 18 30, Ondanks de inkrimping belooft de kwaliteit van het deelnemers veld toch weer interessante wed strijden in de Korf De rillen laten u de mooiste plekjes uil de omgeving zien LEUSDEN - Voor het eerst in haar nog korte bestaan organi seert de Trim en Toerclub Leus den voor alle fiets- en natuurlief hebbers die Leusden en omge ving rijk is de Avondfietsvier daagse. Het evenement zal van maandag 30 mei tot en met vrij dag 3 juni plaatsvinden. Vijf avonden krijgt iedere deelne mer de gelegenheid om vier keer aan de start bij het zwembad ter verschijnen om aan een tocht naar keuze, 30 of 60 km., te beginnen. Iedere avond zal een andere route uitgezet zijn Een avond, uitgezon derd de vrijdagavond, mogen de toerfietsers als rustavond uitkie zen Na afloop van de laatste rit op vrijdagavond ontvangt iedere vol houder een fraaie medaille. De kosten om aan deze fietsvier daagse mee te doen zijn laag ge houden Voor kinderen tot 12 jaar moet er 2.50 aan inschrijfgeld neergeteld worden. Vanaf 12 jaar moet iedere fietser 5.00 betalen Starten is mogelijk tussen 18.00 uur en 19.00 uur bij het ter beschik king gestelde zwembad Bavoort- complex plaats. Bent u sportief, houdt u van de natuur dan mag u dit fietsevene- ment voor geen goud missen. De ritten voeren over fraaie wegen, door zeer afwisselende landschap pen en laten u de mooiste plekjes van de omgeving zien. Beschikt u over een technisch goede fiets dan kunt u zonder meer aan de avondfietsvierdaagse be ginnen LEUSDEN - De Komende pink sterdagen komt het eerste twaalftal van de korfbalclub Antilopen nog tweemaal in actie Zaterdag nemen de spelers deel aan de eerste uitgave van het be kertoernooi voor de afdeling Mid den Nederland dat op het terrein van de Vinken in Vinkeveen afge werkt wordt. De wedstrijden die maar 25 minuten duren, worden volgens afvalsysteem gespeeld. Standaardteams die in de competi tie twee of meer klassen lager spe len dan hun opponenten, beginnen met een 2-0 of 4-0 voorsprong het geen het bekertoernooi een extra dimensie geeft en interessante partijen kan opleveren. Maandag 2e pinksterdag, orga niseert de Amsterdamse hoofd klasser Blauw-Wit haar jaarlijkse toernooi op het terrein van Don Bosco in Leusden Aan deze (bijna) thuiswedstrijden wordt door Antilo pen met drie teams deelgenomen, 2 senioren en 1 junioren. Op het organisatorische vlak staat 3 juni de jaarlijkse algemene ledenverga dering op het programma. Er zullen weer diverse bestuurswisselingen plaatsvinden Over het aangekon digde afscheid van coach Brand- sen dan wel het aantrekken van een waardig opvolger zal tegen die tijd waarschijnlijk meer bekend zijn

Leusder Krant | 1983 | | pagina 7