Een rijke vrouw ontvlucht de verveling. „10 to midnight" leusaer Kim— Klassieke „The Big Sleep" in Dinsdag Movie Cyclus Jeugdfilm in De Korf „Montenegro, paarlen voor de zwijnen" ZATERDAG 18 JUNI: Kantlijn Kunstgrasveld T.C. stapte op Bom Kreyns Zand niet goed Dan maar terug Zanddepot en tuinvuil Spade weer terecht Ummels als informant Vervolgverhaal „Wegwijzer" DONDERDAG 9 JUNI 1983 loep op Leusden Redaktle: Caspar van Loo Bijdrage: Frits van Breda, Henk-Jan Westland. U moet het ons maar vergeven. We weten het niet meer. Had de hockeyvereniging nu een kunstgrasveld, een kunstvliesgrasveld, een kunstvliesvezelveld of iets anders dat op een kwade dag kompleet stuk werd gereden door een al te enthousiaste medewerker van een onderhoudsbedrijf. Ook de wethouder van sportzaken, Gijs van Woudenberg, raakte maandagavond even in de war toen hij moest vertellen wat de plannen van de hockeyvereniging waren. Ook de wethouder wist zich kennelijk nog goed te herinneren wat er in het verleden allemaal is gepasseerd rond de aanschaf van een speciaal vlies, dat de hockeyers in staat moest stellen om meer gebruik te maken van hun veld. Nu willen de hockeyers iets anders, zo bleek uit de mededeling van de wethouder. Men heeft nu een kunstgrasveld op het verlanglijstje staan. Een rapport is inmiddels al opgemaakt en toegezonden aan de technische dienst van de gemeente en de sportstichting. De leden van de commissie welzijn krijgen het rapport in juli „ter inzage", zo kondigde de wethouder aan. Over een subsidie-aanvraag werd niet gerept, de hockeyvereniging heeft kennelijk geen haast. Onlangs is de voltallige Technische Commissie (T.C.) van tennisvereniging Leusden na een sluimerend conflict met het bestuur en bloc afgetreden. Geheimzinnigheid troef omtrent de ware achtergronden van het gebeuren. Om precies te weten te komen wat er allemaal aan de hand is geweest zijn we op onderzoek uitgegaan, omdat het ons inziens een uitermate vreemd moment was om het bijltje er abrupt bij neer te gooien. Enerzijds zijn en waren er leuke resultaten geboekt (kampioenen en promoties) en anderzijds staat er een groots Heren als Bonn en Bom - kan het toeval zijn dat die namen zo op elkaar lijken 9 - zouden het zonder de minste aarzeling hebben overeen „puurschandaal"„je reinste oplichterij 'of,overduidelijk de miskoop van het jaar Het gemeentehuis Ik behoor niet tot de groep critici, die zich van meet af aan builen hebben gevallen aan de kleuren van Heijdenrijks geesteskindje Je hebt mij nooit horen zeuren over een doolhof, waarin je na dertig bezoeken nog de weg kwijt raakt. Ik heb het niet gehad over een stapel te hoop gelopen bouwmateriaal, sprekend over de raadszaal. Het was iemand anders, die pietluttig deed over een kamerscherm De Zwarte Maagd, plakkertjes op de deur van de trouwzaal, een bak Eemlandvissen, alles heb ik tot nog toe verdragen Nu echter zijn mij beide klompen gebroken De eerste begaf het met een luide knal. toen ons het bericht gewerd, dat de mast voorde Centrale Antenne Inrichting niet op het dak van het nieuwe gemeentehuis kon Let wel niet kón. Dus niet: niet moest of bij nader inzien toch maar liever van afgezien. Nee, het kon niet D 'r was bij de bouw rekening mee gehouden, ze hadden nog een extra stopkontaktin het gemeentehuis laten aanbrengen, maar toen paaltje bij puntje kwam kon hij niet op het dak, maar moest hij in de tuin. Was ik Bom geweest, dan had ik van „pure sabotage gesproken En in ieder geval eens even enkele personen duchtig de oren gewassen Mijn tweede klomp kwam aan zijn einde bij de mededeling, dat nu ook de kelder van het gemeentehuis niet geschikt is voor hetgeen hij bestemd was U weet dat daar de muziekschool in onder gebracht moet worden, maar dat blijkt nu niet weer te kunnen, omdat dat te veel kabaal zou maken Er zou voor enkele tonnen geïsoleerd moeten worden om de decibellen van Henk de Ridder en de zijnen onder de grond te houden. Hier hoef je geen Bom meer voor te heten om ditronduit belachelijk onsterfelijk droevig "en „tegek voor woordente vinden En dan kan je net als Parson Rampzalig oefenende kinderen") en Wag en aar Passerende auto 's en huilende kinderen zijn niet zo erg als dit") wel gaan zitten schelden, maar het gebouw deugt gewoon niet ZoalsDe Korf "niet deugde, en de bocht in de Heiligenbergerweg niet deugde: en het zwembad niet deugde, en hetgrasvliesveld niet lang deugdeen de duimstokken waarmee kavels worden uitgemeten niet deugen, en de breedte van die weg door Zwanenburg niet blijkt te deugen: en er zo onderhand niks meer lijkt te deugen in Leusden De kelder van het gemeentehuis Toen ze d r indertijd zeven en een halve ton voor uittrokken om die kelder in te richten vond ik het al een boel geld. Nu blijkt dat jer er met die centen bij lange na niet komt, begint het de voorzichtige contouren van een schandaal aan te nemen. Leuk voor de komkommertijd, maar o zo zonde van het geld Bom Ik zal er persoonlijk voorzorgen, dat daar het laatste woord nog niet over gesproken is. Zondermeer een uiterst kwalijke zaak. opgezet C1C2 en D-toernooi voor de deur aan het eind van deze maand, hetgeen juist tot de verdiensteen leuke activiteiten van de T.C. gerekend mag worden. Wat deden T.C.-voorzitter Bert van Loo en zijn leden Roland Mot, Paul Slijpen, Roel van Veen en Rene Otten besluiten het voor gezien te houden? Een meningsverschil tussen bestuur en T.C. omtrent de persoon die een opengevallen plaats bij een competitie-team moest gaan innemen was de druppel die de emmer deed overlopen. Het bestuur had een andere figuur op het oog dan de commissie en veegde het T.C.-voorstel van tafel. Het bestuur hield voet bij stuk hetgeen voor de bevoegde T.C. (die de teams en invallers opstelt) aanleiding was een punt achter haar werkzaamheden te zetten. Voorlopig zitten ze bij „Leusden"met de brokken alhoewel het toernooi normaal doorgang vindt. Acht mensen nemen tijdelijk de honneurs waar totdat in het najaar een nieuwe commissie gekozen zal worden. In een eerdere aflevering van Loep op Leusden hebben we melding gemaakt van een bijzondere gemeentelijke aankoop: 50.000 kubieke meters zand tegen een knaak per kuub. De leverancier van dit voordeeltje-bij berekening marktwaarde zou Leusden twee drie ton duurder uit zijn geweest - is de Provinciale Waterstaat, die het zand haalt uit het Vallelkanaal. Deze waterstroom wordt momenteel flink onder handen genomen. De drek uit het kanaal zal worden gestort in een tijdelijk zanddepot aan 't Sluisje. De opslagplaats is inmiddels gereedgemaakt (zie foto). De Valleiblubber zal daar worden.gespoten waarna mooi wit/geel zand overblijft, dat de gemeente kan gebruiken voor de aanleg van straten, wegen en trottoirs of kan verkopen aan huizenbouwers. Op last van wethouder Jan Wagenaar, die met vakantie was toen de transactie met Provinciale Waterstaat werd gesloten, zal het zand nog wel even getest worden op zijn kwaliteit voor gebruik in wegenaanleg en huizenbouw. Als de test nou negatief uitvalt, vroegen dinsdagavond enkele leden van de commissie openbare werken en ruimtelijke ordening zich af? Wagenaar: „Dan gaat het zand terug in het kanaal." Deze opmerking is echter maar een grapje van de liberale wethouder. Als het zand niet voldoet gaat de koop gewoon niet door. Het tijdelijke zanddepot aan 't Sluisje bleek in de commissie aanleiding te zijn voor nog meer opmerkingen. Na een vraag van PvdA-man Gert de Weerdt bleek, dat het zanddepot de tuinvuilstortplaats aan 't Sluisje verdrongen heeft naar de hoek Middenweg/Randweg. Dat zal ook een tijdelijke zaak zijn. Hoe tijdelijk, wilde De Weerd weten? Het zanddepot blijft twee a drie jaar, was het antwoord van MariusPals, directeur-gemeentewerken, altijd aanwezig in de commissie openbare werken en ruimtelijke ordening. De Weerdt waarschuwde voor clandestien storten van huisvuil op de tijdelijke tuinvuilstortplaats. Volgens Pais is de Leusdense milieu-ambtenaar opgedragen zeer goed te letten op illegaal storten. „Huisvuilzakken zullen worden nagekeken op aanwijzingen die tot de „eigenaar" kunnen leiden," zei de directeur-gemeentewerken. En dan kan er bekeurd worden. Pais maakte van de gelegenheid gebruik bekend te maken dat zo goed als zeker bij de tijdelijke gemeentewerf aan de Hamersveldseweg binnenkort op zaterdag grofvu il gestort kan worden. Gert de Weerdt Zat Gert de Weerdt echter nog met één puntje; waarom maken de lijnentrekkers (de schilders van witte wegtekens) hun kwasten en andere spullen schoon in de tijdelijke tuinvuilstortplaats? „Ik heb ze het wel vijfmaal zien doen", merkte de immer goed oplettende PvdA-er op. Pais wist nergens van, maar vindt dat zoiets niet kan. Hij zal eens een hartig woordje gaan spreken met de lijnentrekkers. Afgelopen dinsdag stond een berichtje in de krant waarin gemeld werd dat een bewoner van Waarden bij de politie aangifte had gedaan van vermissing van zijn spade. Dit stuk tuingereedschap lag in de voortuin en was plotseling foetsie. Het was een vrij nieuw ding en die meneer zag de spade graag terug. Een mevrouw die ook aan Waarden woont, belde ons op met de mededeling dat haar kinderen een vrij nieuwe spade bij hun in de straat hadden gevonden. Waarschijnlijk Is het de schep in kwestie. De eigenaar kan daarom contact opnemen met de mevrouw, telefoon 943749. PvdA-raadslid Gert de Weerdt vroeg een tijdje geleden aan wethouder Jan Wagenaar naar een brief van Gedeputeerde Staten over de tijdelijke gemeentewerf aan de Hamersveldseweg. GS zouden die werf in het agrarische gebied maar twee jaar dulden, terwijl de gemeente een langere periode voor ogen staat. Wat Wagenaar toen niet wist, was dat De Weerdt niet wist of er door het provinciaal bestuur een brief „Montenegro", 1982. Scenario en re gie: Dusan Makavejev. Met o.a. Su san Anspach, Erland Josephson, Per Oscarsson, Patricia Gelin, Grand 5, Amersfoort. (van de filmredaktie) „Montenegro" is een film van de ver guisde Joegoslavische regisseur Du- san Makavejev, gemaakt in opdracht van een Zweedse producent. Waren twee voorgaande films van Makavejev nogal kontroversieel. in „Montenegro" stelt hij zich redelijk braaf op. „Paarlen voor de zwijnen" luidt de Nederlandse ondertitel van deze boeiende en indrin gende Makavejev-film, waarin twee to taal verschillende werelden elkaar ont moeten De film vertelt het verhaal van Joego slavische gastarbeiders, levend temid den van de Zweedse welvaart en hun ontmoeting met de rijke Marilyn Jordan (Susan Anspach), die vindt dat ze zich genoeg heeft verveeld bij een Zweedse zakenman en zich derhalve in een on stuimig leven stort. Binnen dat gegeven ravot Makavejev met het begrip emigreren, de man vrouw relatie en de seksuele betutte ling. De dialogen slaan soms genade loos toe, de humor is absurdistisch, kortom „Montenegro" is een echte Ma kavejev-film geworden, een echte ko medie ook In onze lofuiting mogen we ook het schitterende spel van Susan Anspach. als de verveelde rijke vrouw van een zakenman, niet vergeten. Zij ondervindt dagelijks dat rijk zijn geen pretje is. Ze leidt ogenschijnlijk een probleemloos bestaan, maar ook een leven dat ont daan is van verrassingen en emoties Zij is door al de haar omringende luxe herleid tot een perfekt werkende huis- houdmachine en dekorstuk voor haar echtgenoot. Als vrouw lijkt ze niet veel meer te betekenen voor haar man. want als ze zin heeft om een beetje plezier in haar seksleven te brengen, moet ze daarvoor haar toevlucht nemen tot ex treme toestanden om de aandacht van haar wederhelft wakker te schudden Maar de kruik gaat zolang te water tot ze barst natuurlijk Op een mooie dag moet de zakenechtgenoot weer eens op reis. Marilyn wil met hem meegaan, maar op de luchthaven gebeurt er iets onverwachts. Ze wordt onderworpen aan een zeer uitgebreide bagagekon- trole, die afloopt met een fouillering Naast haar zit een Joegoslavisch meis je. Tirke genaamd, die eveneens wordt gekontroleerd Na de douanekontrole is het spijtig genoeg te laat voor het vliegtuig en als toppunt van ellende breekt Marilyn een hiel van haar schoen Ze wordt gehol pen door Tirke en de man die haar komt ophalen. Marilyn rijdt mee naar de bi- donville waar de Joegoslavische immi granten wonen, en daar verandert haar leven ingrijpend. Ze maakt kennis met warme mensen, boordevol emoties en gevoelens Men sen die weliswaar arm zijn, maar die met man en macht proberen om van hun leven in een voor hun vreemde om geving iets te maken. Marilyn is meer dan welkom. Er worden haar geen vra gen gesteld en ze mag onvoorwaarde lijk bij de Joegoslaven blijven. Ze be leeft er ook een zeer korte maar uiterst intense romance met Montenegro, een knappe jongeman, die haar eens te meer doet voelen hoe leeg haar leven met haar man in feite is. Hoewel Marilyn uiteindelijk weer te rugkeert naar huis. blijft de film tot de allerlaatste sekonde spannend Een re den temeer om „Montenegro" niet te missen. (Van de filmredaktie) AMERSFOORT - In de dlnsdag- movle-cyclus kan men a.s. dinsdag nog eens een keer genieten van een echte klassieker: „The Big Sleep" van regisseur Howard Hawkes met Humphrey Bogart, Lauren Bacall en Dorothy Malone In de hoofdrollen. Het Is de eerste verfilming uit 1946 van Raymond Chandler's beroemde verhaal, In 1978 door regisseur Mi chael Winner nog een keer overge daan met Robert Mltchum en Sarah Miles In de hoofdrollen. Een film, die het niet haalde bij het origineel, me de door krankzinnige lokatle-veran- derlngen, hoewel Robert Mltchum geen onaardige vertolking gaf van de hoofdfiguur Philip Marlowe. Dinsdag het origineel dus, waarin pn- vat-eye Philip Marlowe (Humphrey Bo gart) gehuurd wordt door de ziekelijke generaal Sternwood om de problemen van zijn dochter Carmen op te lossen, die hardnekkig gechanteerd wordt. Marlowe wordt daarbij geholpen door Carmen's zuster Vivian (Lauren Ba call). „The Big Sleep" Is een uitstekende misdaad-thriller, vol geheimzinnig heden, maar met pittige, aantrekke lijke dialogen tussen Bogart en Ba call, die prima aan elkaar gewaagd waren en door hun voortreffelijke spel de film beroemd maakten. Aanbevolen. (Van de filmredaktie) LEUSDEN - De Cinemaclub de Korf organiseert volgende week zaterdag 18 juni om 14 00 uur een speciale jeugdfilm-voorstelling in De Korf met de film „Martijn en de Magiër" van regisseur Karst van der Meulen, maker o m. van de tij dens het filmfeest vertoonde „De Bende van hiernaast". Leden kun nen nu reeds deze voorstelling re serveren. De toegangsprijs is 1,25 (inclusief een glas limona de). Niet-leden kunnen een half uur vóór de aanvang van de voorstel ling aan de zaal terecht voor een kaartje (prijs 2,-). Een verjaardag te vieren9 Volgende week zater dagmiddag in de Korf plezierig filmkijken Toegang tot en met 13 jaar. Scène uit: „10 to midnightmet Charles Bron son (Van de filmredaktie) AMERSFOORT - Charles Bronson Is nog steeds goed voor een publiek, wat zulke uitstekende herinneringen heeft aan films als „Chato's Land", „Death Wish", „Red Sun", (kortgele den nog op TV te zien) en „Once upon a time In the west", om er maar enkele te noemen. Toch beginnen die goede herinneringen wat te ver vagen, want Bronson is bepaald niet gelukkig in het kiezen van goede scenario's en bovendien Is hij ook niet de jongste meer, zodat het steeds moeilijker wordt om als de keiharde, stoere bink over het witte doek te blijven wandelen. „Death Wish II" was van die afne mende kracht een goed voorbeeld. Regisseur J. Lee Thompson dacht aan Bronson als hoofdrolvertolker ge noeg te hebben, toen hij „10 to mid night" maakte, maar het resultaat (ge baseerd op een scenario van William Roberts) valt niet mee. Goed. liefheb bers van Bronson zullen zich er niet direKt dij vervelen, maar nat van iaat, door Thompson zelf bedacht, is niet zo opwindend in beeld gebracht als we ge wend zijn van films met Bronson als held. Bronson is in „10 to midnight" een wat oudere sergeant van de Los Ange los-moordbrigade. Deze Leo Kessler wordt gekonfronteerd met de moord op de vriendin van zijn dochter Laune. Een moord, die hij op moet lossen samen met een nieuweling in het vak Paul McAnn (Andrew Stevens), die zijn mo derne opleiding in de praktijk wil bren gen. tot groeiend ongenoegen van de ouwe rot Kessler. die veel eerder afgaat op intuïtie en jarenlange routine, dan op de methoden, die zijn jonge partner vers uit de boeken heeft gehaald naar Leusden was gestuurd. De PvdA-er had slechts Iets vernomen over de wens van GS om de werf maar twee jaar toe te staan aan de Hamersveldseweg. Wethouder Wagenaar wist echter van geen brief en van de wens van Gedeputeerde Staten. Hij was zelfs tot dinsdagavond van plan een brief naar de provincie te sturen om opheldering te krijgen over de vraag waarom De Weerdt iets weet dat de wethouder - en naar hij zei het college - niet weten. Toen Gert de Weerdt dinsdagavond in de commissie openbare werken en ruimtelijke ordening opnieuw over de gemeentewerf begon, vroeg Wagenaar hem hoe hij aan de informatie over het standpunt van GS was gekomen. De Weerdt: „Van wethouder Ummels." Wagenaar: „Van Ummels?!" Daar begrijp ik niets van. Wanneer heeft hij dat gezegd? De Weerdt: „In de commissie financiën. Eigenlijk daarna." Wagenaar: „Ja, dat was zeker borrelpraat?" De Weerdt: „Nee, Ummels vertelde dat op de gang. Bij de kapstokken." Wagenaar: „Nou, ikzal hem om opheldering vragen. Ik begrijp er niets van." De verslaggeving over de verbouw van de openbare lagere school „de Wegwijzer" aan de Asschatterweg is een vervolgverhaal aan het worden. Al enkele malen hebben we in onze kolommen gemeld dat de bouw nu echt een aanvang zal nemen. Het mocht echter niet zo zijn. Tot op heden is er, blijkens mededelingen van de verantwoordelijk wethouder, nog geen bouwvakker in de school geweest. Steeds was er weer iets dat de bouw deed uitstellen. De verbouw van de school is echter dringend nodig en wel om twee redenen. In de eerste plaats betreft het een oude school die nodig aan een opknapbeurt toe is. In de tweede plaats ligt het in de bedoeling dat de kleuters van de „Wip-Wap" naar het gebouw i van de Wegwijzer verhuizen. Op deze manier kan de school een echte geïntegreerde basisschool worden. Op het gevaar af dat we weer een keer op de zaak terug moeten komen: De verbouw van de school zal nu echt snel beginnen. Schoolteam, ouders, onderwijsinspectie en gemeente zitten nu helemaal op één lijn, aldus de wethouder voor onderwijs. Als alles volgens plan verloopt zullen de kinderen na de vakantie een geheel verbouwde school aantreffen. Als het nodig is vervolgen we dit verhaal. WOENSDAG VOOR HET LAATST Liefhebbers van Haanstra en Carmig- gelt, die dachten nog wel even de tijd te hebben om naar „Vroeger kon je la chen" te gaan kijken, zullen toch haast moeten maken. De film is vandaag (woensdag) voor het laatst te zien. Datzelfde geldt voor „Best friends", te zien in Grand 5 GEPROLONGEERD EN RE PRISES In DUO kan men tegenwoordig regel matig terecht voor aardige reprises, die voordien in Grand of Cinema voor het eerst te zien waren, üez eweek is dat bijvoorbeeld het geval met „An Ameri can werewolf In London" van regis seur John Landis, een uitstekende va riatie op het befaamde weerwolf-princi pe, terwijl eveneens in Duo als reprise „The Wanderers" wordt vertoond, een film over twee straatbendes, die bij de première prima kritieken kreeg. Geprolongeerd werden: „Tootsle" (met Dustin Hoffman) in Grand, alweer voor de zesde week, „Stripes" (Grand, vijfde week). „De Lift", het grote Ne derlandse succes van debutant Dick i Maas (Grand, vijfde week), „First Blood" (de pittige aktiefilm met Sylves ter Stallone, voor de elfde! week in Grand), „Gandhi" (het grootse epos van Richard Attenborough, voor de i achtste week in Cinema) en „An offi cer and a gentleman" die in Cinema de derde maand volmaakt. In de kindervoorstelling van Euro be gint Karst van der Meulen's „De bende van hiernaast" aan de tweede week. Een uitstekende jeugdfilm, vol span ning. humor Uiteraard wint Bronson op veel fronten, dat spreekt, maar niet voor dat hij zijn eigen dochter uit handen van een moordzuchtige psychopaat heeft gered. „10 to midnight" is een film, die niet boven de middelmaat uitsteekt, maar waar de liefhebbers zich enkele uren best mee zullen ver maken. Spreekwoordvariant: Wie geen jeugdbeleid heeft, heeft geen toekomst De verontwaardiging van de Planadviesgroep is groot. Ze blijkt niet om advies te zijn ge vraagd inzake de jeugdbeleid- notitie. Het gemeentebestuur zal wel gedacht hebben die moeite doen we niet, het zal toch wel negatief zijn En Puck Bosma wil zowaar duidelijkheid. Eerst heel flink de ambulant funktionaris de laan uitsturen om nu te eisen dat iemand dat jeugdbeleid gaat behartigen En die Arme Gijs maar toege ven. dat die notitie eigenlijk niks voorsteld, onduidelijk is en niks konkreets te bieden heeft. Een goede verstaander moet daaruit toch konkluderen, dat dit een tamelijk konkreet gege ven is en aan duidelijkheid niks te wensen overlaat. Moet de werkgroep Ruimtelij ke Ordening van het Comité Milieuzorg Leusden eigenli/k nog wel inspreken nu blijkt, dat het zonder deze praatgroep ook héél goed gaat? Jawel, want anders mist Pais z'n proeftuintje Jan Wagenaar lachte als een boer met kiespijn. Is ie al bij de landarts geweesf Hij kijkt wel uit. Hij wil zijn tan den natuurlijk alleen maar in het openbaar laten zien Wat hoor ik nou? Wilde Sjet ten Berg echt het CDA ompraten Was ie niet in de war? Dacht zeker dat de werkgroep RO van het CML was Kop: „In augustus méér be kend over verhuur van oude gemeentehuis.Maar dan zijn we toch met vakantie? Tot mijn verbazing lees ik, dat Clarenburg wordt verbreed om de VAD-bussen wat meer ruimte te geven Als ze dat in Amersfoort horen, lachen ze zich een bult. Als ze daar hetzelfde principe zouden toepassen zou de halve bin nenstad weggebroken moeten worden. Ik herinner me trouwens nog zeer langdurige diskussies in RO-kringen, waarin werd be sloten om de weg smal te hou den om snelheidsmaniakken een sluiproute te ontzeg gen. Het „nee" van toen is stilzwij gend het „ja" van nu gewor den. De degeneratie van de in spraak. Pais kan. denk ik. alvast begin nen aan het ontwerpen van snelheidsbeperkende drem pels We hebben nu ook een parti culiere muziekschool. Er zit dus toch wel muziek in Leus den. Wie heeft de eindafrekening voor de kavels van Langen- beek nagerekend? Gevraagd met spoed: Een ak- tieve Jeugdraad, die wk doen wat de gemeente graag zou willen dat ze zou doen als die zou weten wat ze wil. Misschien kan de gemeente nog vóór t augustus a.s. een goed advies vragen aan Pim van Esch? Advies: schilder die antenne mast in het gemeentehuis-tuin tot aan de dakrand van het paarse paleis geel en voor de rest - groen - Andersom mag ook. U vindt dit geen goede kleuren- kombinatie? Aha. dan bent u een kenner van de kleurenleer, maar vast geen befaamd ar chitect.

Leusder Krant | 1983 | | pagina 10