l Geen Nieuwe. Kernwapens IN EUROPA DEZE LEUSDENAREN ROEPEN OP: O X LAAT OOK ÜW NEE HOREN OP 29 OKTOBER! Den Waag-, 29 okTobef^ DINSDAG 25 OKTOBER 1983 LEUSDER KRANT NEE TEGEN NIEUWE KERNWAPENS IN EUROPA De komende maanden kunnen beslissend zijn. Voor de toekomst van ons en onze kinderen. Voor de toekomst van de hele mensheid. De onderhandelingen in Genève dreigen een fiasco te worden. De stationering van nieuwe raketten in West en Oost staat voor de deur. Beide militaire blokken zijn al in staat onze wereld vele malen te vernietigen. Meer dan 6000 sedert 1945 gevoerde gesprekken over twee- of meerzijdige ontwapening hebben die ontwikkeling niet te gen kunnen houden. De moderni sering van de nukleaire middellan ge afstandsraketten bij beide blok ken brengt het gevaar van een kern oorlog veel dichterbij Wij vinden het de hoogste tijd dat er eenzijdige stappen gezet gaan worden om een meerzijdig proces van ontwapening een echte kans te geven. Wij zeggen: geen nieuwe kernwa pens in Europa niet in Nederland noch in enig ander land en wij zien als eerste stappen in deze richting dat onze regering besluit geen kruisraketten te plaatsen In ons land dat onze regering er bij de an dere NAVO-landen op aan dringt eenzelfde besluit te ne men. Om deze zaken ging het bij de gro te landelijke demonstratie tegen nieuwe kernwapens op 21 novem ber 1981 te Amsterdam. Hiervoor demonstreren velen van ons opnieuw op 29 oktober a.s. in Den Haag. Wij hopen dat het onze regering door de vredesde monstratie van zaterdag a.s. nu eindelijk duidelijk wordt dat er nieuwe wegen moeten worden in geslagen. Daarom voert Leusden als spandoek in Den Haag mee: „NEE" in vele talen tegen de col lectieve waanzin van de bewape ningswedloop. De vredesmanifestatie in Den Haag vindt plaats op het Malieveld en op het Zuiderpark. Aanvang om streeks 12.00 uur. Vanaf deze plaatsen wordt een route gelopen van ongeveer 12 kilometer, waarbij wij langs het Binnenhof zullen ko men. Langs de route staan vele ge bouwen en kerken open om de de monstranten de gelegenheid te ge ven even uit te rusten en zich te be zinnen. Bovendien zijn er op diver se plaatsen podia opgesteld, waarop muziek- en theatergroepen zullen optreden. Vanuit Leusden zullen tenminste negen bussen vertrekken vanaf de volgende punten: 9.15 uur, Konin gin Julianaweg 8, Achterveld; 9.30 uur, vanaf de Marcuskerk aan de Asschatterweg 23 en om 9.45 uur vanaf het politiebureau te Leusden-Z. Wanneer U geen kaart je hebt voor de bus, raden we U aan met de trein naar Den Haag te gaan. Een dagretour met 40% kor ting dient U vóór zaterdag op het station Amersfoort te kopen. Voor informatie kunt U telefonisch terecht bij: Ted Janssen en Pieter Arts: 940169 en Jack Blankenstijn: 946685. Uw gift als blijk van instemming kunt U storten op postgironummer 4295268 t.n.v. Vredesplatform Leusden, Karper 9, 3831 DG te Leusden. Annemarieke Aarts Fam. Broeder Edgard de Grijs Marjolein Aarts Jan Burger Hans Geerke Ria Abbring Marjan Burger Anneke Geerke Gertrude Abbring Willie Burgsteden D. Godefrooij Marjon Abbring Han van Beers Agnes Geurtsen Rowald Abbring Maarten v.d. Braak Ans en Philip van Akkeren Look Bakker Theo en Cootje Hiemstra Fam. Al-Koemans Joke Bakker-Frauenfelder Marijke Helsdingen Wout en Margriet van Heieen v.d. Heide Andel Ellen van Dijken Sita en Jan Hollander Sinie en Teun Apperlo Simon van Dijken Fam. J. C. v.d. Hoek- Marieke Apperlo Marjan Damsma Martin Reinie Arends Fam. van Dorp Lisa Hoelen Pieter Arts W. van Deventer Guus Hoelen Fam. J. Auce Hans en Mieke Dunnewijk Christoph Hoelen Tiny en Tim Aukes Joris en Ineke van Dijk Kerstin Hoelen J. Dinklage Thomas Hoelen Marijke Backer Rob en Betty Dirks Fam. v. Heusden Barbara Bastlaansen Fam. Dekker Job en Martha Heneweer Theo v.d. Berg Riet v. Heerewaarden Wouter v.d. Berg Hans van Ee Riborg Hagg Hans van Berkel Mevr. van Eldijk Karen Hagg R. Best Philip Engelen Joke Herder Angela en John Bemaar Wiesje Engelen Gerard v.d. Heiden Rita v.d. Biggelaar Jochem Engelen Maddy en Martin Jack Blankenstijn Maurits Engelen Heijmans Fam. J. Blijleven Carla van Elck Henk Hoff Dick en Susanne Fam. van Empel Etha Hoff Boersma Fam. v.d. Erve Leny en René Hustings Fam. Breiner Cato Esseboom Marga Heuts Fam. Burger Fam. Huizer Wil Bunnik Henriette en Hans Fijan Lies v.d. Hurk- André v. Bokhorst Annemarie Flipse Bouwmeester Charlotte Bunnik Albert Herder Maarten Boon R. Gles Mars Holwerda Wilma en Dick Boer Fam. de Graaf Janke Holwerda Lenie en Maarten Boter M. N. Gies-Brinkman Pieter Hanemaaijer Hubert en Onneke Boter Bert Groenman Ger Hamers Erna Bod Ina Groenman R. Hanen Peter Bouw Rembert Groenman Huub Horbach Elly v.d. Boon Henk Groeneveld Ria Horbach Tietia Bolhuis Evelien Grabau Ans Brandsma A. B. Geers Henk Jansen Fam. de Boer A. E. Geers-Snijders Rik Jansen Fam. Bult Mevr. F. Geutjes Ineke Jansen Walter Broekema Marion de Grijs Karina Jacobs Rie Brinkman Tom de Grijs Brigitte Jacobs Linda v.d. Braak-Janszen Bas de Grijs Fam. Jacobs Ted Janssen Rineke Jansen Gen-Jan Jansen Jeroen Jansen Mahijn Jansen Jan en Ineke Joosten Michel Jansen Fam. Kooy Truus Kleter Fam. Kampen Jeanne Kal Mevr. Kaal-van Tilburg Nico Klerk Tineke Klerk Ans van Kemenade Fam. van Kooten Bernard Krikke Nel Krabbe Jenny en Ary de Koning Fam. A. T. Kuipers Fam. Kuiper Ulli v.d. Kolk-Mulder Henk v.d. Kolk A. Kramer-Burger J. Koopman Durk Kooistra Laura Kooistra Wim Kurk Gusta Kurk Kees de Kruyf Vera v.d. Kolk Lucas en Monique Koch K. P. Kaal Wicky Kuilman Jan Koelstra G. J. Kok Hr. Kok Fam. H. Kortmann- Zwanenburg Janette Lodders Frans van Loenen Chita Luikinga Tj. Landman Suus Leijnse Marijke en Kees Lindhout P. J. Luster Dick en Nicole Lemcke Jan Luteijn Wim Loth Marjan en Han Lonsain Piet Meininger Carolien Magnus Jenny van Mourik Jan van Mourik Carla v.d. Meer Jorlke en Flip Mijzen Mevr. Müller-Kühlenthal Fam. J. H. van Mourik José Meijer Fam. Noordewier Frank Nieuwenhuijsen Sandra Nieuwenhuijsen Ans, Henk, Jeroen en Eelco van Norren P. J. Nierkes Marijke Olde Daalhuis J. A. G. Oude Egberink T. Oost Emilie Papenburg Mirjam Papenburg Fam. Plantinga Chathrien en Koos van Petegem Ans Pienter Fam. O. v.d. Poll Gerda Petersen Meena Perdok Fam. Plugge Fam. T. W. M. Peters R. Pater M. Pater-Rijkeboer Wil en Henk Raat Fam. Reichert Piet en Tine Rijswijk Noortje en Rien Reems Elly Ridderbos-van Elderen Janny Rozendaal en kinderen H. Rikken Rla Rosman Fam. Ravensloot Matheu en Dick Roots Theo Reymer Roelie Rozema Anneke Smith Piet Sieuwers Jaap en Margreet Steur J. F. Sterman M. W. Sterman-Brouwer Wim Sterken Anneke Sterken-Kluinhaar Mevr. E. L. Streefland Joke en Hans van Schravesande Fam. Stavenulter Fam. J. Slomp Curly en Rien Sluimer Fam. C. Stavenulter Truus en Frlts v.d. Sanden Fam. H. van Soldt Christlen Slager Giel Swinkels Renze en Tjeatske Steringa Chris en Wies Smit Jan Scherpenhuijzen Marijke de Smalen R. Spoel H. Spoel Coby Swinkels Ans Suk Eveline Stetter Jossie Stetter Han Seton Leen en Nel Schwager- mann Mevr. Th. A. van Stokkum Fam. Van Stapele Ruud Steenmeijer Fam. Tuininga Ans Tijmens Dik Tulp Mari en Gerrlt Timmerman Cor Tijmstra Jolande Versteeg Wil en Peter Verkuijl Alice en Henk Verburg Lida en Johan Vaartjes Henk en Els Vink Hans en Els v.d. Valk Piet Verbart Wil Verbart Fam. v.d. Ven A. G. Veen M. Veen-Pook Bert de Vries Corrle Verduin Louise Vlasblom Gert-Jan Vlasblom Larissa Vlasblom Jaklien Vlasblom Jos Verwij Siep Visser Janlna Visser Francien v.d. Vaart Fam. Veenvliet Anneke Victor Mevr. de Vries Fam. de Vries Eric en Corien v.d. Vlist Fam. de Vries Piet de Vos J. v.d. Vet T. v.d. Vet-NIjhuis H. A. J. Vierdag-Stöfsel Karei Wiggerman Afra Wiggerman Ludy en Jan Warns Jitske en Bert Wardekker Fam. H. Wesseling Fam. R. Witting Chleni en Ben Wassink Fam. v.d. Wildenberg Jopie v.d. Wiel Henk v.d. Wiel L. Wildervank-Haarhuis W. Wlldervank Sjoerd Wiegersma Co Wieriks Fam. Wessels Hendrianne Wilkens Fam. de Wijs Henk Wesenaar M. Wagener A. Wagener-de Jong Jozef Wouters Mieneke v.d. Ziel Minke Zijlstra Fam. W. Zwljnenberg

Leusder Krant | 1983 | | pagina 8