Verbetering Postweg mag toch onderhands worden aanbesteed Kritischer medicijngebruik door bewustwording patiënt Voor de negende keer Hobbieskoop in Zuid Bazar in St. Joseph Ons Genoegen organiseert schietopleiding Hassanwint afscheids- wedstrijd leusilen kinnt Expositie A'veld 600 Lionsclub houdt grote bingo-avond Messengers eerste gast Relicon Kampioenen De Hakhorst gehuldigd Uitslag dame schietclub 6jP I DINSDAG 1 NOVEMBER 1983 Zaterdag 5 november: Inbraak in school Leusden Troef plaatselijk nieuws (Van een onzer verslaggevers) LEUSDEN - De verbetering van de Postweg mag toch onder hands worden aanbesteed bij de firma Van Schoonhoven. De ge meenteraad ging daar donder dagavond unaniem mee ak koord. Dat betekende met name voor de CDA-fractie een forse ommezwaai, omdat woordvoer der Henk van der Sloot een week eerder nog had betoogd, dat de verbetering van de Postweg openbaar moest worden aanbe steed. Van der Sloot had daarover het woord gevoerd tijdens de vergade ring van de raadscommissie ..Fi nanciële en Economische Zaken" (FEZ) Hij herinnerde toen aan de toezegging van wethouder Jan Wagenaar (VVD. Ruimtelijke Orde ning). dat bij een daartoe geschikt projekt van het in Leusden traditio nele systeem van onderhandse aanbesteding zou kunnen worden afgeweken. Volgens Van der Sloot was de verbetering van de Post weg daarvoor geschikt. In de raadsvergadering kwam Van der Sloot echter op dat stand punt terug Hij had toen al de toezegging van Wagenaar gekre gen. dat binnen afzienbare tijd een ander projekt openbaar zal worden aanbesteed Wagenaar meldde dat dat werk - dat hij verder niet met name noemde - thans be- stekklaar wordt gemaakt ..Die in formatie had ik niet. toen ik zei dat de Postweg openbaar moest wor den aanbesteed", aldus Van der Sloot;nu ik die informatie wel heb. is mijn fractie toch bereid om het voorstel van het college tot onder handse aanbesteding alsnog te steunen. Met name omdat de prijs van dit werk al verscheidene malen in de krant heeft gestaan, lijkt ons dit toch niet zo n goede gelegen heid om openbaar aan te beste den." Ook de PvdA, die bij monde van woordvoerder Corri Verduin in de commissie FEZ had gezegd het idee van Van der Sloot te steunen, bleek van mening veranderd Ook PvdA-woordvoerder Gert de Weerdt wees er op. dat het niet de meest juiste weg is om eerst in het Van der Sloot (CDA). ,,Die informatie had ik niet". openbaar een prijs te noemen en dan openbaar te gaan besteden De VVD heeft voortdurend het col legevoorstel gesteund en ook Offe- reins (GPV/SGP) en Oostra (D'66) bleken er - na de toezegging van Wagenaar - mee te kunnen in stemmen Zodat met instemming van alle aanwezige raadsleden de firma Van Schoonhoven de verbe tering van het stuk Postweg tussen Moorsterweg en de grens met Bar- neveld ter hand kan gaan nemen. De kosten daar van bedragen bijna 4.5 ton Na de winter zal er een aanvang mee worden gemaakt. LEUSDEN - Er zijn erg veel medicijnen verkrijgbaar. Een keuze maken uit het aanbod, is geen eenvoudige opgave. Wat moet je weten om verantwoord te kunnen kiezen en waar haal je de juiste informatie vandaan? De patiëntenbelange nvereniging Leusden nodigde vorige week twee deskundigen uit om antwoord te geven op deze vragen. De heren B. Buurma en A. Vulto, apothekers en wetenschappelijk medewer kers aan de universiteiten in Groningen en Utrecht, streven met de door hen verzorgde thema-avond naar meer be wustwording en een kritischer houding van de patiënt tegen over medicijnen. In hun voordracht maakten zij aan de hand van dia's en voorbeelden uit het dagelijkse leven duidelijk hoe het is gesteld met het medi cijngebruik in Nederland, leder een gebruikt wel eens een pilletje of poedertje, leder mens zal zich afvragen wat het beste zal helpen van al die geneesmiddelen Als je bij de drogist staat voor een pijn stiller dan is het niet eenvoudig om uit het enorme aanbod een keus te maken De verpakkingen beloven vaak dat het middel snel en goed werkt. Of die informatie ook werkelijk klopt, is nog de vraag. Het kan voorkomen dat een vitaminepreparaat wordt aan geprezen, dat er zelfs van gezegd wordt dat je zónder niet de winter door kunt, terwijl dergelijke tablet ten bij een gevarieerde voeding totaal overbodig zijn. De reclame die gemaakt wordt voor bepaalde middelen is be doeld om de omzet te verhogen. Van diverse middelen is bekend dat ze hun belofte niet waarma ken. De hoge verkoopcijfers dui den dan ook eerder op grote be kendheid bij het publiek van een bepaald merk, dan op werkzaam heid. In Nederland kopen de mensen per jaar voor ongeveer 110 mil joen gulden aan geneesmiddelen. Een deel van de medicijnen wordt met een recept van de huisarts aangeschaft, een deel zonder. De Consumentenbond probeert met artikelen in haar gids het ge bruik van medicijnen te verminde ren. Ze bespreken niet alleen op kritische manier de meest be kende medicijnen, maar ook de steeds populairder wordende kruiden. Men wijst op mogelijke gevolgen van een te groot gebruik of maakt de lezer erop attent, dat het middel waarvoor het meest re clame wordt gemaakt, niet auto matisch ook het beste is. Naast de middelen, die verkrijg baar zijn zonder recept, zijn er de medicijnen die alleen met een re cept in de apotheek te krijgen zijn. De officiële geneesmiddelen, hierbij horen ook de middelen die in ziekenhuizen en dergelijke in stellingen verstrekt worden, kos ten bij elkaar ongeveer twee mil jard gulden. Dat is een enorm bedrag en in di verse steden proberen artsen en apothekers dan ook minder geld uit te geven. Men wil medicijnen die te duur of overbodig zijn niet meer voorschrijven en zoekt naar even goede, goedkopere midde len. Om de kosten te verminde ren, maar ook om het gebruik van medicijnen terug te dringen, is goede informatie nodig. De infor matie geldt vooral de geneesmid delen zelf, want er is geen medi cijn zonder bijwerkingen. Artsen kunnen die informatie onder an dere halen uit wetenschappelijke tijdschriften en uit de kritische in formatie die de Ziekenfondsraad geeft Er bestaat ook een College ter Beoordeling van Geneesmidde len. Dit college weegt de kans op bijwerkingen van een medicijn en de ernst daarvan af tegen de ziekte waarvoor het is bestemd Dat moet een relatieve veiligheid voor de gebruiker van het middel opleveren. Het middel mag nooit erger zijn dan de kwaal. Pas na goedkeuring komt het genees middel op de markt. Het meeste van deze informatie is voor de leek moeilijk toegan kelijk vanwege het vakjargon. Toch is er voor de patiënt infor matie verkrijgbaar die begrijpe lijk is en waarin de onbekende medische termen zijn vertaald. Bij de apotheek ligt een aantal folders, de Consumentenbond geeft informatie en er zijn di verse boeken in de handel. "De Medicijnenstrip" van I. Wolffers is er een van en het boek "Geneesmiddelen in Nederland" kan eveneens als vraagbaak dienst doen. Al die informatie neemt niet weg dat het toch nog wel eens fout kan gaan door onoordeel kundig of overmatig gebruik van geneesmiddelen. Hoe meer de patiënten echter weten over medicijnen, des te kritischer zal men ze gebruiken. ACHTERVELD - De Stichting Achterveld 600 heeft het plan opgevat om te komen tot het opzetten van een expositie van foto's, films, dia's en derge lijke. Ook wordt er gedacht aan het ruilen en/of verkopen van foto's en dia's. Degenen die mee willen werken -1 zonder de medewerking van de bevolking is deze expositie niet te verwezenlijken - worden verzocht zich voor 6 november a.s. in ver- j binding te stellen met de heer W. I J Hilverts, W v. Amersfoortstraat j 2, 3791 AR Achterveld, tel. 03425 -1990 De Stichting heeft de expositie, gepland op zaterdag 19 en zon dag 20 november in Ons Gebouw Bij onvoldoende medewerking j kan de bovenstaande tentoonstel ling geen doorgang vinden - Het tweede gedeelte van de Postweg LEUSDEN - Vrijdagavond 4 no vember organiseert de Lions club Leusden een grote Bingo avond in het aktiviteitencen- trum "De Korf" aan de Smidse te Leusden-centrum. Op deze avond zijn grote prijzen te win nen, o.a. een vliegreis voor 2 personen naar Londen, een draagbare kleuren-t.v. en tien tallen grandioze ronde-hoofd prijzen en extra prijzen. De ge hele opbrengst is bestemd voor de Landdag voor patiënten met spierziekten, welke dag in mei 1984 wordt gehouden. De Lionsclub Leusden heeft met enige andere zusterverenigingen uit de regio Eemland op zich ge nomen deze dag te organiseren Op deze dag zorgen de leden van de Lionsclub voor vervoer naar de legerplaats Crailo, eten en drin ken, begeleiding en amusement. Veel populaire artiesten van radio en t.v. zullen belangeloos aan deze dag meewerken. Dank zij deze vrijwillige hulp, het belange loos meewerken van artiesten en giften in natura blijven de kosten van de "Landdag" beperkt Niet temin is er toch een fors bedrag nodig om 1500 mensen (patiën ten. ouders en deskundige hulp) één dag voor velen "het dagje" van het jaar aan te kunnen bie den Daarom organiseert de Lionsclub Leusden a.s. vrijdag deze bingo-avond. De entree is gratis en de Korf- zaal is al om 19.30 uur open. De eerste bingo-ronde begint om 20.00 uur. De Leusdense jazz formatie "De Swing Profs" zal deze gehele avond muzikaal aan elkaar breien. Zij die van spanning, spel en amusement houden kunnen een gezellige avond tegemoet zien. De Lionsclub rekent op een grote opkomst om mede door de opbrengst een groot aantal spierziekten-patienten een on vergetelijke dag te kunnen be zorgen. Eventuele informatie over deze avond is te verkrijgen bij de heer P. Walles, Rietspinner 10 te Leusden-c., tel. 033-940518. ACHTERVELD - Woensdag 9 no vember zal in Huize St. Joseph de jaarlijkse bazar worden ge houden. Een jaar lang zijn de bewoners bezig geweest om met veel geduld prachtige handwerken te maken. Het resultaat mag gezien wor den en met trots zullen de ver vaardigde produkten tentoon gesteld worden. Uiteraard zijn al deze poppen, knuffeldieren, kussens, lopers, sjaals, mutsen enzovoorts tegen een zeer re delijke prijs te koop. Behalve de tentoonstelling en de verkoop zijn er nog verschillende leuke attracties voor jong en oud zoals grabbelton en rad van avontuur, ledereen is van harte welkom tussen 16.00 en 21.00 uur. LEUSDEN - Zondag werd in cultureel centrum ,,De Korf" in Leusden het eerste van een serie door de interkerkelijke stichting Relicon" georganiseerde gospel concerten gegeven Rockgroep The Messengers uit Apeldoorn was de eerste muzikale gast van Reli con. Het is de bedoeling dat voorlopig elke laatste zondag van de maand tussen 12.00 en 14.00 uur een concert gegeven wordt. In novem ber is de folkgroep Sarfath aan de beurt en op tweede kerstdag zal de groep The Burning Candles aan wezig zijn. De presentatie van de concerten is in handen van Hans Dickhof. LEUSDEN - Voor de negende achtereenvolgende keer wordt zaterdag 5 november de jaarlijk se Hobbieskoop georganiseerd. Deze verkoop-expositie vindt plaats van half elf tot vier uur in de openbare basisschool 't Palet aan de Willem de Zwijgerlaan in Leusden-zuid. Zoals gewoonlijk worden er die dag diverse vor men van handvaardigheid ge toond, die wellicht het publiek inspireren om zelf aan de slag te gaan. Bovendien zijn er originele kadootjes te koop. Te zien zijn er poppen, speel- beesten, marionetten, wandkle den, versierde eieren en allerlei produkten op het gebied van ha ken, breien en borduren. Er zijn lino's, etsen, tekeningen, aquarel len en olieverfschilderijen, droog bloemdecoraties en brooddeegfi guren Hobbyisten zullen een de monstratie geven van weven op stokken en op een weefraam. Ook ziet men houtsnijders en boetseer- ders aan het werk. Hindelooper schilderkunst, keramiek, kunst met veren, beschilderde voorwerpen, gehaakte oorbellen en met kruiden versierde spanen doosjes; alle maal zal het te bewonderen zijn op de negende Hobbieskoop Misschien raakt men ook wel geboeid door fraaie natuurfoto's of mediatieve schilderingen, die zo genaamde yantra's en mandala's. Wie geïnteresseerd is in geologie en mineralogie komt zaterdag ook aan zijn trekken. De heer Koers zal het boekbin den demonstreren terwijl mevrouw Bos aan belangstellenden marme ren-, stempel- en druktechnieken zal laten zien. Mevrouw Van Herk zal haar geborduurde kaarten to nen. In de hal van 't Palet zal regelmatig door diverse deelne mers worden gemusiceerd Van 12.00 tot 13.00 uur geeft Els Loot- Verlee met een aantal van haar leerlingen een demonstratie jazz- ballet. De familie Pham laat hel publiek kennis maken met enkele Vietnamese gerechten De Hobbieskoop zal op een feestelijke wijze worden ge opend door een aantal leden van de jongerenvereniging uit Leus den-zuid Juid. Ongetwijfeld zal men deze dag, eventueel onder het genot van een kopje koffie met iets lekkers, weer vele men sen ontmoeten die graag ande ren enthousiast willen maken voor hun speciale hobby. In'\ Op de komende Hobbieskoop wordt evenals vorig jaar een demonstratie weven gegeven. ACHTERVELD - Tussen zater dagavond en zondagmorgen is er ingebroken in de Regenboog school. De daders zijn door hei verwijderen van een koepel op het dak de school binnengeko men. Beide kantoren werden geheel doorzocht. Vermoedelijl heeft men naar geld gezocht, wordt niets vermist. De daders hebben via de achterdeur school weer verlaten. In dezelfde nacht is er op de 0 van Weedestraat een auto onl vreemd. Betrokken voertuic was wel afgesloten. Het betref een Mini-personenauto. ACHTERVELD - Schietver eniging Ons Genoegen hield vo rige week de jaarlijkse ledenver gadering. De voorzitter opende de vergadering met een har telijk welkom tot de aanwezi gen. De notulen van de vorige vergadering werden onver anderd goedgekeurd. Uit het jaarverslag bleek dat de ver eniging momenteel 45 leden telt. De cupwedstrijd wat niet zo goed verlopen. De overige acti viteiten waren goed geslaagd en er werd met veel enthou siasme aan deelgenomen. Uit het financieel verslag bleek dat men ook dit jaar weer rond had kunnen komen. De kascom- missie had de boeken in orde be vonden. Aftredend als kascom- missielid was G. van Hamersveld In zijn plaats werd benoemd J. van Hamersveld. Jz, zodat deze commissie nu is samengesteld met genoemde en Frans van Da len Vervolgens werden de prijzen uit gereikt aan de winnaars van de wedstrijden met de buks, het ge weer en het pistool. Winnaar van de wisselbeker en 1e in de A- klasse Buks werd B Voskuilen met 48 punten. In de B-klasse werd 1e A. van Daatselaar met 44 6 punten en 2e P. Smink met 43.9 punten. In de C-klasse werd 1e. J. van Nimwegen met 42.2 punten. 2e. J. Blom met 39.4 punten, 3e. W vd Kletersteeg met 38.6 punten en 4e. L. Verburg met 35 8 pun ten. Bij het pistool was het P van Nim wegen die de wisselbeker won met 46 8 punten terwijl W.J La- gerweij 2e werd met 38.9 punten. In de afdeling geweer was het W.J. Lagerweij die de wisselbeker won met 46.8 punten en 2e. J van Rossum met 46.4 punten In de B- klasse was eerste G. Schimmel met 45.5 punten en 2e J E. van Hamersveld met 45.4 punten. In de C-klasse was de eerste prijs voor J Voskuilen met 42 2 pun ten. 2e. W. Luttikhuizen met 41.4 punten en 3e W v.d. Kletersteeg met 40.8 punten De leden die de gehele serie had den afgeschoten kregen als herin nering een vaantje uitgereikt Na de pauze kreeg men de be stuursverkiezing. Periodiek aftre dend waren W v.d Kletersteeg en B. Voskuilen. Beiden waren herkiesbaar. Daar geen tegen kandidaten waren ingebracht wer den beiden herkozen Het onder werp contributieverhoging bracht een flinke discussie op gang. In verband met de prijsverhoging van de munitie, de schietkaarten en andere factoren kon men er niet onderuit om de contributie te verhogen. Ook voor het gebruik van patronen en schietkaarten moet men ieis meer gaan betalen Besloten werd de contributie met twintig gulden te verhogen zodat deze nu f 100,— zal gaan bedra gen De voorzitter deelde mede dat de uitslag van de schietwedstrijd te Scherpenzeel nog niet bekend was Verder deelde hij mede dat indien er personen waren die lid van de vereniging wilden worden, ze de schietavonden kunnen ko men bezoeken, doch wel in het bijzijn van een lid van de ver eniging Dit mede in verband met het antecedenten-onderzoek van de betrokkene voor het aanvra gen van de daarvoor bestemde machtiging. Er wordt ook weer deelgenomen aan de Carnavalsoptocht en er zal ook weer een feestavond worden georganiseerd Van de rondvraag werd door enkele leden gebruik gemaakt. Daarna sloot de voorzit ter de vergadering. SCHIETOPLEIDING Door de schietvereniging zal een schietopleiding worden georgani seerd voor jeugdige personen Het is de bedoeling door het wer ven van jonge leden het leden aantal op te voeren. Voordat men echter volledig lid van de ver eniging zal kunnen worden krijgt men eerst een schietopleiding van een jaar. Deze opleiding zal worden verzorgd door de heren B. Voskuilen en A Vlug. Alle perso nen vanaf 14 jaar uit Achterveld en Stoutenburg zullen aan deze opleiding deel kunnen nemen De opleiding zal van start gaan indien er voldoende deelname is. Degenen die hier belangstelling voor hebben kunnen zich hiervoor aanmelden bij Ab. Vlug, Jan van Arkelweg 3, tel. 03425-1239. ACHTERVELD - Zaterdag 29 ok tober organiseerde de Scher- penzeelse Politiehondendres- suurvereniging De Start de jaar lijkse onderlinge wedstrijd voor politiehonden. Onder de deel nemers waren Herman van Nim wegen uit Achterveld met zijn gekruiste Mechelse herder Has san, die reeds eerder in 1980 en 1982 winnaar van de onderlinge wedstrijd werd; de Barnevelder Henk van de Hudding met zijn gekruiste Mechelse herder Roy; Wim Hensen uit Scherpenzeel met zijn bouvier Baron en de uit Rhenen afkomstige Alex van Nimwegen met zijn gekruiste Mechelse herder Rudy. Van de genoemde honden wordt alleen nog Roy actief geoefend, terwijl de overige drie honden hun afscheidswedstrijd voor de ac tieve hondensport vierden Has san in verband met gevorderde leeftijd 8V2 jaar, Baron omdat zijn baas een ander bouvier in oplei ding heeft en de 6-jarige Rudy die het veld heeft moeten ruimen voor een jonge hond. Al deze honden zijn in het bezit van het Certificaat Lof Politiehond Het deelnemersveld werd aange vuld met drie geleiders met jonge ongecertificeerde honden. Deze kwamen voor het eerst in een vol ledige wedstrijd uit Het waren Wim Wagensveld uit Scher penzeel met Menno. Bertus van Houten uit Achterveld met Rino en de jongste deelnemer met de jongste hond. Jos van Nimwegen uit Achterveld. Reeds na de beide rivieroefenin gen namen de geroutineerden al enige afstand van hun jongere collega's, wiens honden met wat al te bijtgrage tanden het voor werp en de man toetakelden waardoor met puntenverlies reke ning moest worden gehouden. Ook bij de oefeningen transportlo pen, stil zijn en voorwerp bewa ken gingen onverwachts hier en daar punten verloren In de middag kreeg men het spec taculaire stelwerk waar eventueel nog een aantal punten goed ge maakt zouden kunnen worden Doch ook hier hetzelfde beeld als bij de morgenoefeningen De rou tiniers vooral Hassan en Roy stre den met een minimum aan pun tenverlies. Bij de jonge honden waren nog wat extra commando's nodig voor het loslaten en ook het nabijten was niet van de lucht. De altijd moeilijke oefening terugroepen schudde het deelnemersveld nog eens extra door elkaar. Als af scheid van zijn politiehonden loopbaan" gaf Alex van Nimwe gen nog een toegift met Rudy in een voortreffelijk uitgevoerde schijnaanval Tijdens een gezellige feestavond in D'Oude Peerdestal te Achter veld werden de uitslagen bekend gemaakt Eerste en winnaar van de BDU-wisselbeker werd Her man van Nimwegen uit Achter veld met Hassan met 394V2 punt. Dit was de derde maal dat deze beker werd gewonnen Tweede werd Henk van de Hudding uit Scherpenzeel met Roy 387V2 punt, 3e Alex van Nimwegen met Rudy 372 punten, 4e. Wim Hen sen uit Scherpenzeel met Baron 367 punten. 5e. Jos van Nimwe gen uit Achterveld met Andor, 344V2 punt, 6e. Wim Wagensveld uit Scherpenzeel met Menno 342V2 punt en 7e. Bertus van Houten uit Achterveld met Rino 307V2 punt. Extra dank werd ge bracht aan de heren Ton Jetten uit Scherpenzeel en Jan van de Lustgraaf uit Oosterbeek als keur meesters en de pakwerkers Evert Bakker uit Leusden en Cees van Ginkel uit Barneveld. VOETBAL; De zondagformatie speelt vanavond een licht-wed- strijd tegen IJFC uit IJsselstein dat door Evert van Ginkel (ex- Roda) getraind wordt. Om 20.15 uur begint de wedstrijd. LEUSDEN - Op 27 oktober jl. werd bij Leusden Troef een competitie avond afgewerkt in een zeer ge animeerde sfeer. Na enige uren kwam voor wat betreft de eerste 5 plaatsen de volgende stand op het scorebord: 1 Hr. v Waterschoot 2 Hr Bolt 3. Hr Moor 4 Hr Hondorp 5 Hr Bührer Hierdoor ziet de kop ment er als volgt uit: 1 Mevr De Ridder 2 Mevr Bührer 3 Hr Mulder 4 Hr. Bolt 5 Hr. v/d Berg 6 Hr Hondorp 7 Hr v Waterschoot 8 Hr Bührer 9. Hr Nijhuis 10 Hr Plattel 5280 punten 5203 punten 5168 punten 5091 punten 4856 punten van het klasse- 19435 19314 18995 18847 18840 18706 18700 18558 18185 18149 LEUSDEN - De competitie van de Leusdense jeu de boules- club "De Hakhorst" is officieel afgesloten. Tijdens een gezel lige feestavond werden vrijdag avond de kampioenen gehul digd. Dat zijn Ton en Joost Ja cobs (A-groep); Miel Eskenazi en Max Jonkman (B-groep), Pe ter van Olmen en Hans Jacobs (C-groep) en het triplette Ton en Joost Jacobs en Ruud Noom. Tijdens deze avond werd ook be kend gemaakt dat voorzitter Coen Bisschops wegens drukke werk zaamheden een stapje terug moet doen Hij blijft wel in het bestuur, maar als gewoon bestuurslid. Ton Jacobs neemt nu de voorzitters hamer over, terwijl Jan Groos penningmeester wordt. Op deze avond werd ook de beker (Coen Bisschops-beker) voor het meest verdienstelijk lid uitgereikt Met grote meerderheid kozen de bou- lers voor Bep Jacobs. De eind standen van de diverse poules zijn Doublettes: Poule A: 1. Jacobs 11-18, 2 Vos- sebeldjr. 11-16, 3 Bokhorst 11-15, 4 Buddenberg/Heuberger 10-12, 5. Noom 10-11, 6. Manuel/Van der Werve 11-11. 7. Dam 11-10, 8 Bouwer/Nieveen 10-8, 9. De Groot 10-7, 10. Vossebeld sr 11- 7.11 Mieke en Kees Bokhorst 10- 5.12 Janssen/De Ridder 6-2 Poule B 1. Eskanazi/Jonkman 9- 9 )n 5^ 12, 2 Schoonderwaldt 9- 40), 3 Stuiver/De Winter 9-1 11), 4. Van der Bremer/Va Dorp 9-10, 5. BoermansA/an de Laaken 8-9, 6. Oberink/Kersse boom 7-8, 7. Dames Eskem zi/Jonkman en Groos/Kerss? boom 9-8, 9. Dames Bouwer/Stie nen 8-4,10. Spiering/Fischer 7-3 Poule C: 1. Van Olmen/Jacobs 8 13. 2. Kennedy/Jacobs 8-11. Bisschops 6-7, 4. Duffels 7-6, Beemsterboer 3-4, 6 Houkes 7 Van Asten/Verel 6-3, 8. Bis schopsA/an Leeuwen 4-2 Snoek 5-2. Triplettes: 1 Jacobs/Jacobs /Noom 9-15, 2 Bisschops/Dair /Dam 9-14, 3. Bokhorst/Bokhors /Bokhorst 9-13, 4 Manuel/Sti nen/Groos 8-8, 5. De Grod /Schoonderwaldt/Schoonderwak 7-6, 6 Oberink/Kersseboom/D Vos 5-5, 7. Spiering/Spiering/Va Olmen 7-5, 8. Stuiver/De Wint# /Stevens en Eskenazi/Jonkmai /Bouwers 6-3, 10 Van der L3iBa" ken/Jacobs/Stienen 6-0 ACHTERVELD - Twaalf van de damesschietclub nam^ deel aan de onderlinge schiet^ wedstrijd. Uiteindelijk lukte b een van de dames boven de gentig punten uit te komen was Anneke Oudshoorn, met 94 punten 1e werd. De overige uitslagen waren 2. Kitty van Hamersveld 86. 3 Kok 85, 4. Ria Vos 83, 5. AnVfl kuilen 78. 6 Nel Tijmensen 75. Tiny Tolboom 74, 8. Liesb? Suermondt 69, 9. Mien v.d Bu wal 68, 10. Thea van Ruitend 64, 11. Linda Smink 62 en' Anja van Rossum 50 punten lat- at< ei.; st fgn led' ap ;fl lec n? ko Sll ItSi vei ik i dt i tek 1 w

Leusder Krant | 1983 | | pagina 4