Volop ontroering in „Man, woman and child" leusd er kran e IJsclub vergaderde t I All that Jazz in movie-cyclus „De stilte rond Christine M" Programma SVA-jeugd Caligula 2 Huursubsidie per man Eerste paal warenhuis op 1 januari'84 Aktiviteiten- terrein in raad KRO- verslaggever mocht gemeente huis niet in KRO- verslaggever EX IUN :or> loep op Leusden DONDERDAG 24 NOVEMBER 1983 Redaktie: Caspar van Loo Bijdrage Noortje Klinkenberg In de Planadviesgroep, u weet wel, een groep mensen die B&W adviseert over sociaal-culturele en welzijnszaken, werd vorige week een subsidieverzoek van het Leusdens vrouwenkafee behandeld. Omdat het kafee vanaf 1 november niet meer terecht kan in een eetcafe De Hakhorst heeft het moeten omzien naar een andere ruimte. Dat is de schuur van De Hakhorst geworden. Oorspronkelijk was het de bedoeling intrek te nemen in het Vrouwenontmoetingscentrum, maar dat bestaat door alle trubbels alleen nog op papier. De schuur van de voormalige boerderij moet 31 gulden huur per avond opbrengen en het vrouwkafee zou graag een bijdrage in de kosten van de gemeente zien. Joost de Jongh, voorzitter van de Planadviesgroep, liet bij de behandeling van het subsidieverzoek menigeen versteld staan. Hij liet doorschemeren kennelijk wat twijfels te hebben over het geslacht van de bezoekers van het vrouwenkafee en hun aantal. Bij het horen van het huurbedrag van 31 gulden riep liberaal De Jongh namelijk: ,,Dat is dan 10,33 per man!" Hij werd vor deze opmerking op de vingers getikt en stelde beschaamd voor het woord „man" dan maar onzijdig te verklaren". Wethouder Jan Wagenaar is vastbesloten om op 1 januari bij wijze van spreken de eerste paal te slaan voor een warenhuis in Aktie Vroeger. Toen ging het anders Ja hoor. rekent u mij maar weer onmiddellijk tot de notoire kankeraars, die vinden dat vroeger alles beter was, maar hier heb ik toevallig wel even verstand: Het Aktiewezen En de stelling luidt dat Het Aktiewezen niet meer is. wat het geweest is. Als het College van B en W. vroeger voorstelde om - ik noem maar iets - alle weilanden tussen Leusden- Centrum en Achterveld vol te bouwen, dan kwamen de boeren, die daar wonen in aktie. Oudere collega 's van mij kunnen nog mooie verhalen van rijen traktoren en boerenkarren, die oprukten naar het gemeentehuis. De gierspuit in de aanslag en leuzen, die er niet om logen. Of iemand was het er niet mee eens, dat zijn illegaal uitgebreide stulpje met behulp van de Hermandad weer in de oorspronkelijke toestand werd teruggebracht Die sprong dan in zijn auto om rechtstreeks naar het gemeentehuis te sjezen en daar de burgemeester hoogst persoonlijk een muilpeer te verkopen. Mooie tijden voor verslaggevers, dat is duidelijk Maar de beschaving heeft ook in Leusden voortgeschreden en het aktiemodel is veranderd. Er volgde een periode van ..ludieke "akties, maar dat woord is ook al bijna weer van vroeger. Niet dat hier ooit krenten of rozijnen zijn uitgedeeld - daarvoor moet je toch meer in de grote stad zijn -maar wel met strijkstok en triangel protest aantekenen tegen bezuinigingen bij de muziekschool Van die dingen, die altijd nog wel een aardig plaatje opleverden. Te vrezen valt, dat we ook die fase van het aktiewezen aan het afsluiten zijn Thans geniet de handtekeningenaktie een grote populariteit. Jongeren, die in Leusden-Zuid nu eindelijk weieens een jongerencentrum willen hebben, kraken niet de kamer van wethouder Van Woudenberg, maar overhandigen meneerde burgemeester op de gang keurig een bundeltje autogrammen Verontruste ingezetenen, die vinden dat stoplichten er zijn om te werken en niet om te werken, houden - ja wel - een handtekeningenaktie. Meer dan duizend stuks voor wethouder Wagenaar en at ook een zekere P Potent daarbij zij bezorgdheid over de Leusdense verkeersveiligheid uitsprak, mag de pret natuurlijk niet drukken De nieuwste aktie naar dit model zag ik aangekondigd in de Leusder Krant van dinsdag jongstleden. Er is in De Hamershof iets meer dan een halfjaar een speelautomatenhal geweest en dat ding is nu gesloten. Jongelieden, die hun vrije tijd tegenwoordig niet meer zoek brengen met het inzamelen van zilverpapier voor de missie, hebben daar bezwaar tegen Zij wensen door te kunnen flipperen en wat doen zij dus Zij gaan een handtekeningenaktie houden. Dus kan Rademaker volgende week weereen bundeltje krabbeltjes in ontvangst nemen en er dan in een reaktiezijn vreugde over uitspreken, dat zijn neus van voren zit en niet opzij. Of zo Ik bedoel mij kan het niet schelen, maar de flipperaars lijken mij toch een beetje aan het verkeerde adres. En als de burgemeester die handtekeningen aanpakt, lijkt mij de weg open vooreen verdere verloedering van Het Aktiewezen Wie dan nog kampt met een vervelende echtgenoot, een stinkende gootsteen of enig lichamelijk ongerief, verzamelt ook een handvol handtekeningen en stormt de trappen van het gemeentehuis op. Het is dus niet meer wat het geweest is Kreyns Leusden. Dat beweerde hij althans tijdens een lezing vorige week voor het departement Amersfoort van de Nederlandse Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Wagenaar had zijn lening de titel meegegeven: „Leusden, in de schaduw van Amersfoort-groeistad". Volgens de wethouder wordt de gemeenteraad een dezer dagen informeel op de hoogte gesteld van de kandidaten die het nu al veelbesproken warenhuis willen realiseren in De Hamershof. Mededelingen over het Leusdens warenhuis worden de laatste tijd heel voorzichtig gedaan en bij voorkeur helemaal niet. In het verleden heeft, naar de mening van Jan Wagenaar, de plaatselijke pers in een te vroeg stadium lucht gekregen van onderhandelingen met concerns die zo'n groot winkelbedrijf in onze gemeente wilden vestigen. En dat is, nog steeds volgens de wethouder, nooit voordelig voor de besprekingen tussen Leusden en de betrokken concerns geweest. Vandaar dat de wethouder van onder meer warenhuiszaken vrijwel geen mededelingen meer doet in het openbaar, maar zich beperkt tot informele inlichtingen aan de gemeenteraad. Hij maakte dus echtereen uitzondering voor het departement Amersfoort van de NMvNH. De jacht op de naam van het warenhuis kan daarom weer in alle hevigheid losbarsten. In de geruchtenstroom leveren wij een bijdrage door de namen van Torro Plus en Flevozoom te noemen. Op 1 januari aanstaande moeten we meer weten. Vanavond zal opnieuw in de gemeenteraad het voorstel aan de orde komen om een braakliggend terrein in De Hamershof om te toveren in een zogeheten aktiviteitenterrein. Om het daartoe geschikt te maken zou het terrein geegaliseerd en ingezaaid moeten worden voor de somma van 40 duizend gulden. In de raadsvergadering van vorige maand staakten de semmen over dit voorstel van burgemeester en wethouders. Zes VVD'ers en drie CDA'ers (Van Woudenberg, Ummels en Ossendrijver) waren vóór en de vier overige CDA'ers, drie PvdA'ers en de eenmansfractie van GPV/SGP en D'66 stemden tegen. Daarmee kwam de stand op 9-9 en dat betekent volgens de gemeentewet dat het voorstel in de eerstvolgende vergadering opnieuw op de agenda gezet moet worden. Een detail dat niet onvernoemd mag blijven was de afwezigheid van PvdA-raadslid Jan Jacobs tijdens de vorige vergadering. Was hij er wel geweest dan had dit stukje niet in de krant gestaan. De vraag is hoe vanavond de stemverhouding zal zijn. Eén raadslid, de zieke Henk van der Sloot (CDA), heeft zich reeds afgemeld. Hij was vorige keer tegen aanleg van het aktiviteitenterrein. Als vanavond de rest van de gemeenteraad compleet is, dan zullen wederom de stemmen op 9-9 staken, mits iedereen bij zijn of haar ingenomen standpunt blijft. Mocht het weer 9-9 worden dan is volgens de gemeentewet het voorstel afgewezen. Vanavond weten we het. Leusden was gisteravond weer eens op de radio. En door toedoen van een verslaggever van het KRO-programma Krachtvoer niet op de voordeligste manier. Voor degenen die het programma op Hilversum 3 niet hebben beluisterd, het volgende. In „Krachtvoer" figureert een verslaggever, die met Bertje wordt aangesproken. Elke week wordt hij er op uit gestuurd om in een plaats een bepaald onderwerp „aan de kaak te stellen". Voor Leusden was de keuze gevallen op de kelder van het gemeentehuis. Het plan is om daarin de muziekschool, de biljartclub en het vrouwenontmoetingscentrum te huisvesten, maar een door de VVD bedacht onderzoek heeft aangetoond dat de kelder niet genoeg geluiddicht is. Isoleren kost veel geld en daarover heeft de gemeenteraad zich nog niet uitgesproken. Vandaar dat de muziekschool, biljartclub en vrouwenontmoetingscentrum nog niet naar de kelder kunnen verhuizen. Goed, KRO-verslaggever Bertje ging gisteravond deze kwestie belichten. Hij was vanuitzijn woonplaats Amersfoort naar Leusden getogen en via de telefoon hield hij zich in verbinding met presentator Mark Stakenburg in de studio. Nadat Bertje voor de luisteraars in een notedop de kwestie had uitgelegd, ging hij op bezoek bij VVD-raadsfractievoorzitter Sjef ten Berge om hem te vragen waarom destijds dat geluidsonderzoek door de liberalen naar voren is gebracht. Ten Berge kwam niet live in de uitzending, maar Bertje brabeelde zijn commentaar in de telefoon. Opmerkelijk was dat Ten Berge hem had toevertrouwd dat naar zijn mening Leusden binnen twee jaar een gloednieuw sociaal-cultureel centrum heeft, waarin onder meer de muziekschool en het vrouwenontmoetingscentrum gehuisvest kunnen worden. De plannen voor zo'n centrum zijn bekend, maar over een termijn is nog nooit zo hardop gedacht. Vanuit de studio kreeg de KRO-verslaggever vervolgens de opdracht om iemand zo gek te krijgen in de kelder van het gemeentehuis een liedje te laten zingen om te kunnen beoordelen of deze ruimte inderdaad zo gehorig is. Dt keuze voor die iemand viel op wethouder Van Woudenberg, maar die was volgens Bertje de hele tijd telefonisch in gesprek. Wethouder Wagenaar was niet thuis, dus die kon het ook niet doen. Daarop toog de KRO-verslaggever naar het gemeentehuis waarin op dat momenteen besloten vergadering plaatsvond. Daarom was er ook een hulpbode aanwezig en die mocht Bertje niet in het gemeentehuis binnenlaten. Dat is pas krachtvoer voor het programma en jawel hoor- alle luisteraars konden een verontwaardigde Bertje horen die voor een gesloten deur van het gemeentehuis stond. De verslaggever beweerde dat het verbod afkomstig was van wethouder Wagenaar die dat uitgevaardigd zou hebben toen hij het programma op de radio hoorde. Uw verslaggever, die met stijgende verbazing naar de uitzending had geluisterd, spoedde zich daarom ook naar het Leusdense gemeentehuis en vernam van de hulpbode dat voorlichter Hans Hermans opgedragen had de KRO-man niet binnen te laten. Daarom maar eens met Hermans gebeld. Waarom mocht van hem Bertje er niet in? De voorlichter zegt dat het „verbod" niet van hem afkomstig was, maar van hogerhand: van wethouder Wagenaar. „Wij wisten 's middags al via via (van raadsleden die door Bertje waren benaderd, red.) dat er in een KRO-radioprogramma aandacht aan de kelder zou worden besteed. We wisten niet precies wat de strekking zou zijn. De KRO heeft geen contact met de gemeente opgenomen, ofschoon van diverse kanten dat de programmamaker wel is aangeraden. Daarom is besloten de verslaggever niet binnen te laten. En dat is niet abnormaal omdat het gebouw 's avonds is gesloten, behalve tijdens openbare vergaderingen of als iemand een afspraak heeft gemaakt om er binnen te komen. Dat had de KRO ook kunnen doen, dan was er niets aan de hand geweest. Alles kan in normaal overleg, maar we laten ons niet overvallen". LEUSDEN - Voor het eerst in het clubhuis dat ijsclub Zwanen burg met de postduivenhouders gezamenlijk beheert kwamen di schaatsers voor hun jaarlijkse praatavond bijeen. Slechts viei leden hadden de moeite geno- men de avond bij te wonen. Na het korte inleidende relaas vai voorzitter Lantink werden de no tulen en de verslagen van dt vorige vergadering (1981) voor gelezen en in orde bevonden. Ui de financiële stukken viel op tt maken dat de ijsclub financiee gezond is. In de toekomst zijn nog we uitgaven te verwachten maar dit kunnen zonder problemen worde opgebracht aldus de penning meester. Aangezien er geen roos ter bestond over eventuele be stuursmutaties besloten alle be stuursleden maar aan te blijven 0 naam „Jan Bannink" die de ijsbaa heeft gekregen zal binnenkort t de ijsbaan prijken. Het ontwerp d; door de heren van de ijsclub zelf i ontworpen moet pas door de gt meente goedgekeurd worden gauw dat gebeurd is, gaat de club aan de slag. Voordat er ijs Ik hoopt men het karwei, een stene bank in de vorm van een halv cirkel met daarop de naam gi klaard te hebben. n VERLOREN EN GEVONDEN VERLOREN: Drie sleutels van Volkswagen, gebreide pop voorstellende En gelse politieman, kinderbril met zilveren montuur, leren kinder jack maat 176, bruine leren he renportemonnee, huissleutel aan rood plastic label, linker kin derschoen maat 22, groene por temonnee, blauw regenpak en bruine tas. Weggelopen zijn een kleine zwarte Anghorakat, een Ierse setter (reu) en een zes maanden oude rode kater. GEVONDEN: Sleutel aan hanger met flesope- ner. Gevonden: Pinokkio. Links kinder schoentje, rood-bruin, mt. 22. Tel. 033-940103 ACHTERVELD - Het jeugdvoe balprogramma van SV Achterve voor komende zaterdag ziet er volgt uit: Achterveld A1-IJsselmeervoge|tin A2 v 13 Hoogland A3-Achterveld A2 Achterveld B1-RodaB3 a Quick C2-AchterveldCl v Soest C4-Achterveld C2 v Achterveld D1-Amersfoortse Bo D1 a 13 Hoogland D4-Achterveld D2 v 12.1 Achterveld D3-Spakenburg D5 a 13fn' RodaE3-AchterveldE1 v 11 Achterveld F1 -Roda F3 a 12 Amersfoortse Boys F2-Achterve F2 v 10 Damesjun Vesting-Achterveld v 10 Meisjes Achterveld-DOB a 11 ite lie <w ffi >aa rei de Ce kijk op de film „Man, woman and child", 1982. Regie: Dick Richards. Produktie: El mo Williams, Elliott Kastner. Scena rio: Erich Segal. Met: Martin Sheen, Blythe Danner, Senastlon Dungan. (Amersfoort, Grand 2). (van de filmredaktie) De film „Love Story" veroverde in het begin van de jaren zeventig menig vrouwenhart Met „Man, woman and child" ziet Erich Segal een nieuwe roman van hem verfilmd en lijkt de kassa opnieuw te gaan rinkelen. In „Man, woman and child" komt het gezin Beckwith, gespeeld door Martin Sheen en Blythe Danner, voor een onverwachte en ingrijpende verrassing te staan Hun perfekte huwelijk, pa is professor, ma heeft ook een leuk baan tje, twee schatten van dochters, komt regelrecht in gevaar, als Bob Beckwith hoort dat hij nog een kind heeft Hij herinnert zich een vluchtige romance, zo'n tien jaar geleden, met een dokteres in Frankrijk, die hem verpleegde na een auto-ongeluk De verhouding heeft slechts enkele dagen geduurd, maar leidde wel tot de geboorte van Jean-Claude (Sebastian Dungan) Bob Beckwith heeft nooit geweten dat zijn slippertje een kind heeft opgeleverd en is dan ook stom verbaasd. als hij een telefoontje krijgt, dat zijn zoon op hem wacht Het leven van de Beckwith's veran dert van de ene dag op de andere ingrijpend. Jean-Claude komt op aanra den van Sheila Beckwith in Amerika logeren en vanzelfsprekend beginnen de spanningen zich dan op te stapelen. „Man, woman and child" is een regelrecht melodrama, door Dick Ri chards uitstekend geregisseerd Met een perfekt gevoel voor timing weet hij de ontoering van het verhaal naar een klimaks te voeren Aangeraden wordt dan ook een zakdoek mee te nemen naar „Man, woman and child". Martin Sheen en Sebastian Dungan in ,,Man, woman and child (Van de filmredaktie) AMERSFOORT - In de dinsdag movie-cyclus van het Grand Theater kunnen liefhebbers van muziek en modern (jazz-) ballet volgende week dinsdag hun hart ophalen met de film „All that Jazz" van de Amerikaanse regisseur en choreograaf Bob Fos se. „All that jazz" Is gedeeltelijk autobiografisch en gaat over de cho- reograaf-regisseur Joe Gidon (een voortreffelijke rol van Roy Schnei der) die bezig is met het voorberei den van een Broadway-show, maar tevens aan de montage van een film werkt. Hij heeft nauwelijks tijd voor zijn ex-vrouw, zijn dochter, vaste vriendin en incidentele veroveringen. Gideon rookt als een schoorsteen en moet zich met pillen op de been houden. In zijn fantasie spreekt hij regelmatig met zijn (vrouwelijke) Engel des Doods Zijn funktioneren en voortbetaan lijden on der de zware druk Dan krijgt hij een Martin Sheen in ..Man woman and child". (van de filmredaktie) In Cinema 1 draait vanaf donderdag het tweede deel van .Caligula een film over de wrede en perverse praktijken van de derde keizer van de Romeinen Wie het eerste deel heeft gezien, weet dat het om een pornografisch produkt gaat. „Caligula 2" is geregisseerd door David Hills en de hoofdrollen worden gespeeld door David Cain Haughton, John McCoy. Laure Gemser en Didi Franks Gaius Caesar „Caligula"zwaait de scepter over een bange Romeinse bevolking in het derde jaar van zijn bloeddorstig bewind De Senaat, beroofd van alle autoriteiten, heeft de totale macht aan hem overgedragen Het koninklijk paleis wordt alleen bezocht door prostituees en korrupte hovelingen en is een broeinest van orgieën en moorden. Ondanks het totale immorele klimaat, veroorzaakt een nieuwe misdaad, gepleegd door Caligula, een grof schandaal en verontwaardiging door de gehele stad. Bang voor een opstand, schuift Caligula de schild af op de leden van een nieuwe religieuze sekte- het christendom Hij geeft opdracht velen van hen openlijk te kruisigen. Maar de waarheid wordt bekend en een komplot tegen Caligula onder de volksvertegenwoordigers, wordt de kop ingedrukt door een afschuwelijk bloedbad Alleen een meisje, Miriam, ontsnapt. Ze doet zich voor als prostituee, slaagt er in Caligula"s vertrouwen te winnen en wordt zijn minnares Door het gebruik van drugs, probeert ze hem gek te krijgen in een hallucinerende reis door een verwoest Rome, dat alleen bevolkt is door geesten van de slachtoffers van de wrede keizer. Caligula slaagt er echter in zich los te maken van deze hallicunatie en doodt Miriam met zijn eigen handen Maar haar dood brengt tevens zijn eigen dood teweeg (Amersfoort, Cinema 1). Scène uit ,,De Stilte rond Christine M' AMERSFOORT - In het Filmhuis Appelmarkt draait van zaterdag tot en met dinsdag 29 november „De Stilte rond Christine M een film van Marleen Goris die in 1981 bijzonder goed werd ontvangen. Christine, Annie en Andrea, drie vrouwen die elkaar niet kennen, be kennen een moord te hebben ge pleegd op de eigenaar van een boe tiek. Tijdens hun voorarrest In de Bijlmerbajes probeert psychiater Ja- nine In opdracht van de rechtercom missaris een rapport op te stellen over de toerekeningsvatbaarheid van de drie vrouwen. De secretares se doorziet de psychiatertrucs en houdt haar op afstand met intellec tuele steekspelletjes; de koffiejuf frouw kletst aan een stuk door over alles dat geen betrekking heeft op haarzelf of de moord; de huisvrouw praat helemaal niet. Het aanvankelij ke onbegrip van de psychiater voor de vrouwen verandert naarmate zij op menselijke wijze meer te weten komt over hun achtergrond en hun onmacht ten aanzien van mannen. Zij begint te doorzien hoe onmense lijk haar eigen man zijn vak beoefent en raakt compleet in verwarring wan neer zij beseft dat er getuigen van de moord zijn geweest die zich niet hebben gemeld. Tijdens de rechtszitting, waar naast veel publiek ook haar echtgenoot en de vier vrouwelijke getuigen van de moord in de zaal zitten, verklaart zij de vrou wen volkomen toerekeningsvatbaar, tot grote schrik van de officier van justitie en van de rechter Wanneer deze laat ste in geen enkel opzicht begrip kan opbrengen voor de motieven van de vrouwen, begint de koffiejuffrouw te lachen, gevolgd door de vier getuigen op de publieke tribune, haar twee me deverdachten en tenslotte lacht de psy chiater Buiten het Paleis van Justitie wendt de psychiater zich af van haar toeterende man en kijkt glimlachend op naar de vier getuigen Marleen Gorris (33) heeft geen film- verleden en levert een voortreffelijke film af: een unieke situatie in Nederland, en niet alleen in dit opzicht. Het is namelijk (nog) niet vaak voorgekomen dat een verhaal consequent wordt ver teld vanuit een vrouwelijk gezichtspunt Via een doordachte constructie ver telt Gorris het verhaal van de psychiater en daaraan gekoppeld het verhaal van de drie vrouwen. Na een korte introduc tie die treffend de vier hoofdpersonen karakteriseert, ontrolt zich het eerste verhaal van de psychiater die in de eerste scène afwendt vanhaar, in zijn auto claxonnerende, echtgenoot Wat Gorris toont tussen deze begin- en slotscène maakt de verandering in de psychiater zeer geloofwaardig Niet al leen hebben de drie vrouwen bewerk stelligd dat zij is gaan twijfelen aan haar koele, professionele werkwijze van bandrecorder plus eenrichtingsvragen, hartaanval. Gideon's film gaat in p mière en wordt gekraakt Hijzelf ondl gaat een hartoperatie. In hallucinerl de dromen ziet hij zijn einde naderen! neemt afscheid. Hij geneest evemj maar wijzigt zijn levensstijl niet Gid sterft en zijn Engel des Doods wacht| hem. Regisseur Bob Fosse bewees ij „Sweet Charity" en „Cabaret" een uitmuntend choreograaf te zijn! een uitstekend regisseur In „All tf jazz geeft hij een kijkje achter schermen van Broadway en de six business en gooit alle registers op echter zonder iets wezenlijks nieuw te voegen aan zijn reeds eerder in fil verwerkte ideeën Wat overblijft is een film. die vo: indruk maakt door de indrukwekke: dans-scènes, verfilmd vanuit de me vindingrijke hoeken en het excelle spel van Roy Schneider als Gide „All that Jazz", een muzikale manip: tie met realiteit en fantasie, tijd plaats Gevangen in soms exubera wonderschone beelden. Maar je n er wel gevoelig voor zijn om die filf haar totaliteit emotioneel te kun un ondergaan Is dat niet het geval, dar „All that Jazz" overkomen als afstandelijke, soms zelfs verwarre film. Bert „carrièrezuchtig" haar man zich uili^f g maar ook zijn zij de oorzaak gewt van haar besef hoe ..ego-minde<f delijk tegenover haar opstelt. Even geloofwaardig is de verstik nej de onmacht die de drie vrouwen ben gevoeld in de mannenmaatsti pij. alvorens zij tot hun daad kwarr, n 24 Tenslotte vormt de rechtbanksc de apotheose Mensen die niet toer ningsvatbaar zijn, behoef je niet se' te nemen. Maar door de vrouwen toerekeningsvatbaar te verkl* wordt de rechtbank gedwongen gaan op de achtergronden en het m van de moord, wat pijnlijk is en d33 geweigerd wordt Wat rest is de „boodschap" end een feministische Vier vrouwen men de hoofdpersonen van een wordt een ontwikkeling gegeven, de anderen hun achtergronden man speelt slechts een figuranten'' 'eliëfs dient - als aangeklaagde bmner boodschap - enkel ter versiering Zaterdag 26 tot en met dinsda 00 tol november, aanvang 20.15 uur Filmhuis Groenmarkt 9. 15 zon N X) uu EU] igel tenis foort din: lot 17 14.C KA] eden: gleh 24 de dins stari week ss ge;

Leusder Krant | 1983 | | pagina 10