SVA handhaaft koppositie erste zege SVA-dames laaien gaven )oed partij Handbalteams gaan winnend door siHNrr Leos dames zorgen voor spektakel BC Leusden op dreef Haaien-zwemmers breken records Afwachten maar! Bowlingbond De Korf Korfbal uitslagen r vT> YDETKAL VOORSPEL Zaalvoetbal programma RODA'46 HOOGLANDERVEEN Stille kracht ACHTERVELD - De topper Achterveld - Olympia is in het voordeel van Achterveld geëin digd. Achterveld speelde zonder de geblesseerde G. Hak in wiens plaats H. Voorburg werd opge steld. Direct na de aftrap ging Achterveld in de aanval maar de kansen die het opleverde wer den niet benut. Binnen de vier minuten was het wel raak voor Olympia. Een uitval over rechts werd beloond met een doelpunt De rechtsbuiten van Olympia werd niet afgedekt en zijn voor zet werd door de midvoor mooi ACHTERVELD - Voor de Ach- rveldse dames werd het zon- ag een heugelijke dag. De uit- edstrijd tegen Zwaluwen Voor- it uit Utrecht werd gewonnen iet 2-4. Het was de eerste wed- 'j Irijd van de competitie die door chterveld werd gewonnen. In 1 begin van de wedstrijd zag t er voor Achterveld somber I. De spitsen van de tegenpartij aren bijzonder snel en daar had Achterveldse verdediging ligszins moeite mee. Dit had resultaat dat Achterveld al poedig tegen een achterstand inkeek. Men liet het er echter niet bij zitten ging goed jagen op elke bal ooral voor de rust was het P louters die op het middenveld veel jnvallen van de tegenpartij wist te 'derscheppen. Het duurde dan ik niet lang of Achterveld kwam op ijke hoogte Door goed storend rk van L. Kerkhof kon zij het lendoelpunt maken. De dames bleven goed doorgaan en dat lever de ook nog een tweede treffer op L Kerkhof ging achter de bal aan zette scherp voor en de goed inkomende L. van Hamersveld wist te scoren Na de rust een ongeveer zelfde spelbeeld De tegenpartij kon niet goed in haar spel komen waar de Achterveldse dames van profiteer den. L van Hamersveld werd goed weggestuurd en met een forse uithaal wist zij de stand op 1-3 te brengen Er werd hierna goed door gegaan. M van Daatselaar werd gewisseld voor C Prinsen. Onge veer een kwartier voor het einde was het weer L. van Hamersveld die voor de derde maal wist te scoren en de stand op 1-4 bracht De tegenpartij kwam goed terug en wist de stand nog terug te brengen op 2-4 Dank zij het goede werk van de Achterveldse keepster konden de aanvallen van de tegen partij worden onderschept. Lang hebben ze moeten wachten, maar nu zijn dan toch de eerste winstpun ten in huis gehaald. USDEN - Zonder Wim Bur- Lex van Dijk en Harry van ik vertrokken de waterpo ts van de Haaien enigszins zwakt naar Velzen om de ijd tegen VZV aan te binden, open gevallen plaatsen wer- door Jan Wanrooy en de igdspelers Wouter Zondervan Gerco Renkers ingenomen, invallers lieten zich niet onbe- gd en speelden een goede dstrijd maar konden niet ïrkomen dat de Haaien met 8-3 nederlaag genoegen est nemen, iinnen 2 minuten keken de •sdenaren al tegen een 2-0 ach tend aan Een man meer situa- wist VZV niet uit te buiten tiat de Haaien via doelpunten Andre van Harten en Harry ling de stand in de 1e periode igelijk trok 2-2. In de 2e periode tien beiden ploegen één- al. Via een afstandsschot na- de Velzenaren een 3-2 voor- fig Harry Abbing maakte na uit het water sturen van een '■speler slim gebruik van de worp en tekende 3-3 aan sd keeperswerk van Harry Klok, 4 1<wam erger. 3e periode lieten de Haaien tegenstander te veel ruimte, een schot uit de tweede lijn en snelle uitbraak nam VZV met de leiding. Het missen van een toorp en het slecht benutten een man meer aan VZV-zijde e de Haaien nog in de race gelukstreffer in de laatste se conde deed de Haaien voorgoed de das om In de laatste periode vochten de Haaien voor wat ze waard waren. Het geluk en het optreden van de scheidsrechter waren de Haaien niet gunstig ge zind. Schoten van Ronny Baars en Wouter zondervan leverden net geen doelpunten op VZV wist uit een overmachtssituatie nog twee maal keeper Harry Klok te passe ren en de eindstand op 8-3 te brengen ik 8 W LEUSDEN - De uitslagen van de eerste ronde in de zaal korfbalcompetitie waren Antilopen-ZKC 7-4 Thor-Vinken 11-7 Odik-BFC 11-11 SMS-DSV 12-10 Komend weekend moet de standaardformatie van Antilo pen naar Bussum afreizen om tegen DSV aan te treden In de veldcompetitie wisten deLeus- denaren de Bussummers een nederlaag toe te brengen. Een tweede Leusdense zege ligt in het verschiet ihgekopt. Achterveld vocht goed terug. In de 15e minuut kreeg Achterveld een strafworp toege wezen die door A. Tolboom goed werd ingeschoten. Enkele ogen blikken later was het C. Horst die met een fraai schot Achterveld op voorsp"-'°ci-v De tegenpartij probeerde er alles aan te doen om gelijk te komen, doch Achterveld bleef goed vere- dedigen. Juist voor de rust kwam Olympia toch nog gelijk door een toegewezen strafschop die goed werd ingeschoten. Na de rust een zeer spannende wedstrijd waarin beide ploegen een overwinning probeerden te force ren. Er werden veel overtredingen gemaakt, doch oe goea leiaenae scheidsrechter trad hier goed te gen op Ongeveer een kwartier voor het einde van de wedstrijd werd C Horst op rechts wegge stuurd In volle ren knalde hij vanaf ongeveer 12 meter keihard in Na dit doelpunt kreeg Achterveld het zwaar te verduren Olympia deed er alles aan om gelijk te komen, doch de Achterveldse verdediging wist met kunst en vliegwerk de zaak te klaren. Kort voor het eind van de wedstrijd kroop Achterveld nog door het oog van een naald, toen een door de tegenpartij afge vuurde bal tegen de paal terecht kwam en Achterveld deze op het nippertje weg kon werken A. Tol boom kreeg de bal en ging alleen op de Olympia keeper af en wist te scoren. Achterveld won hierdoor de wedstrijd met 4-2. Het was een spannende wedstrijd waarbij de supporters zich zeker niet onbe tuigd lieten. Uitslagen van zondag 20 novem ber Achterveld-Olympia 4-2 Achterveld 2-KVVA 4 8-0 Achterveld 3 - Hoogland 6 0-1 Achterveld 4-APWC 4 4-1 Achterveld 5 vrij Achterveld 6 - DEV 5 4-2 VVZA 9-Achterveld 7 3-4 Programma voor zondag 27 no vember Hilversumse Boys-Achterveld 14.30 APWC 2-Achterveld 2 11.15 Soesterberg 2 - Achterveld 3 11.30 Amsvorde 4 - Achterveld 4 11.00 Achterveld 5 -Baarn 5 12 00 Amersf BoVs6-Achterveld6 14 30 Achterveld 7 - VVOG 7 11.30 Dames Achterveld-de Vesting 10.00 LEUSDEN - Wederom wisten beide handbalstandaardforma- ties van Impala winnend uit de strijd te komen. De heren haal den in Nieuwegein de club van die naam met 18-24 onderuit, terwijl de dames BHC op een 5-11 nederlaag trakteerden. De heren namen tegen opponent Nieuwegein meteen een 1-0 voorsprong. Tot 3-3 wist Nieu wegein Impala nog in bedwang te houden. Via doelpunten vanaf de cirkel en de tweede lijn liepen de Leusdenaren tot 3-6 uit. On danks verwoede pogingen van de gastheren wisten de Impala heren hun drie doelpunten voor sprong tot aan rust vast te hou den: 9-12. Na de pauze ver- LEUSDEN - Na de 0-3 neder laag van vorige week, hebben de LEOS-dames zich volledig gere vancheerd, door tegen Utrecht VC een goede en spannende partij volleybal te laten zien. Ze wisten weliswaar maar 1 punt te pakken, maar beide ploegen hebben topvolleybal laten zien en wisten regelmatig het publiek op de banken te krijgen. Voor aanvang van de wedstrijd liep De Meent al bomvol, daar de sup- porterschare begrepen had, dat hun dames na vier nederlagen alle steun nodig hadden, die ze konden krijgen. Coach Bram Roos had besloten om na het slechte spel tegen Vier hout Valbovol het 3-2-1 systeem te laten voor wat het was en om te schakelen op 3-1 -2, wat zijn dames achterin meer ruimte moest bie den. Tijdens de warming-up en het inslaan'liet-LEOS al zien-dat het zelfvertrouwen weer terug was en men er voor 100% tegenaan wilde gaan. Met veel enthousiasme be gonnen de dames (en het publiek) aan een wedstrijd, welke een bijna 3 uur durende happening zou blij ken te zijn Aan het begn van de 1e set liet LEOS zien, dat ze over een razend gevaarlijke en gevarieerde service beschikte. UVC was overdonderd en kwam met 6-1 achter te staan. LEOS bleek echter toch nog wat moeite te hebben haar spelritme in dit nieuwe systeem te vinden en verloor haar voorsprong al snel (7-8) Bij de stand van 11-11 was UVC de meest geroutineere ploeg en won met 11-15 UVC. tot nu toe de beste all-round ploeg binnen de 3e divisie D, probeerde in de twee de set van alles om de aanvalsop bouw van LEOS te ontregelen. Het kon zich de fel volleyballende da mes echter niet van het lijf houden De pass van LEOS was, zowel van de service als in de rally, bijna altijd perfekt en de spelverdeelsters kon den met gave set-ups hun aanval- sters keer op keer op maat bedie nen, wat resulteere in 15-12 winst In de 3e set wist UVC de zwakke plekken in de verdediging echter wel te vinden en bouwde zo een 4-10 voorsprong op LEOS kon nog wel terug komen, maar helaas te laat. 12-15 voor UVC. De 4e set begon sensationeel Bij de stand 1-4 constateerde de teller een opstellingsfout van UVC. Na 7 minuten van diskussie en geharrewar, bleek de stiptheid van de teller en UVC was al haar punten reglementair kwijt. Furieus ging de Utrechtse ploeg opnieuw van starl om met dubbele energie het verlies goed te maken Het dolgeworden publiek voelde dit haarscherp aan en deed er alles aan om hun dames hun bijval toe te schreeuwen. UVC kwam terug tot 8-8 en een kwartier lang ging de service over en weer. Hierna liep UVC uit tot 1-14. Op dit cruciale moment werd LEOS door UVC beschuldigd van een foute opstel ling, hetgeen wéér resulteerde in een spelonderbreking. De goed fluitende scheidsrechter kon echter geen onregelmatigheid ontdekken en LEOS haalde opgelucht adem Door enorme druk in het achterveld van UVC wist LEOS puntje voor puntje terug te krabbelen en via 13-14 deze tergend lange set toch te winnen met 17-15. De 5e set werd een uitputtingsslag. De LEOS-dames hadden teveel gege ven. Ze probeerden hun achter stand wel weg te werken, maar Utrecht V was toch de sterkste en won de set met 8-15 en uiteindelijk de wedstrijd met 2-3. LEOS kwam uit met de volgende speelsters: Moniek Chermin, Greet Groen, Rona de Koning, Petra Oosterbroek, Caroline Slomp, Pe tra Stevenaart, Jolanda de Wild en Marja de Wild HEREN De heren van LEOS wisten er tegen SSS 3 uit Barneveld een gelikspel uit te slepen en wonnen zo hun eerste competitiepunt. De 1e en 2e set werden gewonnen, mede doordat de aanvallers op de flanken vaker tot scoren kwamen en de blokkering beter funktioneer- de Daar SSS in de 1e set op belangrijke momenten fout ser veerde, kreeg LEOS kans om wel de beslissende punten te maken De 3e set was voor SSS alles of niets en met enthousiast volleybal wisten ze een 2-7 voorsprong op te bouwen. Een geschrokken LEOS kwam nog wel terug tot 6-7, maar was eigenlijk meer met zichzelf dan met de tegenstander bezig. Deze set werd dan ook met 7-15 verlo ren. Ook in de 4e set konden de heren niet meer dan 7 punten maken, daar te weinig eigen initia tief werd getoond Jammer van deze twee laatste sets, maar de eerste punt is in ieder geval binnen scheen een geladen Nieuwe gein. Binnen tien minuten hadden ze de stand weer in evenwicht ge bracht 18-13. Impala liet het er niet bij zitten en scoorde wederom twee doelpunten: 13-15. Verdedi gend kregen de Leusdenaren meer vat op het spel en hielden uitste kend stand. Aanvallend ging het ook steeds beter, hetgeen in een 14-20 voorsprong resulteerde. De ze riante voorsprong gaven de Impala-heren niet meer uit handen Rustig combinerend volgens inge studeerde spelsystemen speelde Impala de wedstrijd uit. Beide ploe gen wisten het doel nog viermaal te vinden zodat de eindstand op 18- 24 in het voordeel van Impala bepaald werd De doelpunten wer den gemaakt door Gerard Voskui len (1 x), Jouke de Jong (2x), Jos de Valk (4x), Daan Bleuel (4x), Theo Prinsen (6x) en Ron Hartogsveld (7x) De dames speelden tegen BHC een goede wedstrijd In de aan vangsfase maakte Impala het spel en nam een 0-4 voorsprong Daar na zakte de ploeg iets terug wat BHC in de gelegenheid stelde om tot 3—4 terug te komen Voor de rust werd de marge nog met een doelpunt vergroot. Na de pauze was het Impala wat de klok sloeg. Met snel gevarieerd aanval- spel liepen ze over hun tegenstan der heen. Verdedigend zat het ook goed in elkaar terwijl keepster Mar- ga Rademakers haar werk goed verrichtte. De 5-11 overwinning was dan ook volkomen verdiend De doelpunten kwamen op naam van: Annemiek v d. Gun, Hetty Tessels. Gina Greefhorst. Ria Meyerink, Wil v d Burgwal, Ada Groenenstein en Nel Rijnders. A.s. zondag 27 nov. Aanvang 14.30 uur. Wedstrijdbal aangeboden door: Sporthuis P. Berghuizen. Het succes van elke onderne ming hangt af van de juiste organi satie. Dat geldt ook vooreen sport club, waar met name de (vele) commissies op de achtergrond ak- tief zijn. Belangeloos en doorgaans voor een ander Toch zijn decom missionairs'' tevreden met een vriendelijk woord, een schou derklopje en een uitnodiging voor de jaarlijkse medewerkersavond Onlangs ontving ik het november nummer van Roda-sport, het club blad van de lokale voetbalgemeen schap en aan wat ik las op bladzij 8 had ik nooit eerder gedacht De heer C. A Leijenaar, die met een handvol medewerkers het spelma teriaal van Rod a en de kleedka meraccommodatie in picobello- conditie houdt, heeft een stompje Dotlood (of een ballpointgepakt en geturfd, wat zoal nodig is en derhalve gedaan dient te worden om een voetbalweek naar behoren te laten verlopen Zonder de pretentie van volledig te zijn neem ik uit het cluborgaan over, dat 672 trainings-, 26inspeel- en 25 wedstrijdballen - dus totaal 723! - per week nagekeken, op spanning gebracht en eventueel gerepareerd moeten worden. Ver der zijn nodig 250 trainingspylons, 8 waterzakken (w.i. de wonder- spons"), 2 EHBO-tassen en een helaas onleesbaar aantal scheids- rechtersfluitjes en grensrechter- vlaggen. Alles uiteraard op bruik baarheid getest Aan textiel dient wekelijk gewassen, gestreken en zo nodig versteld te worden de voetbaloutfit van de senioren- selectiespelers (28 maal shirts, broekjes en kousen), 48 reserves- hirts, 90 trainingsovergooiers, 8 combinaties voor de (bege)leiders en 67 trainingspakken. Leijenaar c.s hebben voorts elke week te zorgen voor 106 kleedruimte-units en gelegenheid tot het nemen van maar liefst 1285 douches Dat is nogal wat maar als ik bedenk, dat ik het hier nog maar over één com missie heb gehad! (410) PC LEUSDEN - De badminton- competitie is alweer halverwege. Het eerste team van Leusden kwam afgelopen zondag tegen Doorn 2 in het veld. De 6-2 zege brachten de Leusdenaren op een 2e plaats van de ranglijst van de 2e klasse van het Distrikt Cen trum. Bob van Leeuwaarden Tegen Doorn 2 trokken de heren Gill en Van Leeuwarden fel van leer. Glenn Gill trok met 15-11 eo 15-12 zijn single naar zich toe terwijl Bob van Leeuwarden met tweemaal 15-8 zijn opponent te slim afwas. De dames deelden in hun enkelspel keurig de punten Anneke Zuer kwam tegen haar Doornse opponente net iets te kort (2x 8-11) Tineke van Leeuwarden leek eenzelfde lot beschoren toen ze de 1e set met 3-11 uit handen moest geven De 2e en 3e set kwam de BC Leusden-dame ijzer- sterk terug en pakte met 11-3 en 11 -0 het derde punt en bracht de tussenstand op 3-1. De gemengde dubbels werden beiden door Leusden gewonnen Bob en Tineke zegevierden met 15-10 en 15-11 Glenn en Anneke hadden een driesetter nodig om hun tegenstander op de knieën te krijgen (15-4. 7-15 en 15-1). De herendubbel ging met 15-10 en 15-11 eveneens naar Leusden De dames werden tenslotte in 3 sets (15-11, 6-15 en 11-15 geklopt, hetgeen de 6-2 eindstand in het voordeel van Leusden opleverde. Met 11 punten uit 7 wedstruden Glenn Gill staan de Leusdenaren op de 2e plaats achter koploper Eist De overige uitslagen waren: Senioren: Leusden 2 - Barneveld 5 7-1 Sjeve Sjuttel 3 - Leusden 3 1 -7 Leusden 4-Badge 4 6-2 Inside 9-Leusden 6 0-8 Jeugd: Badso 2 - Leusden 1 6-2 Leusden2-Selby2 0-8 Leusden 3 - Harderwijk 2 3-5 LEUSDEN - Op zaterdag 19 november werd in het zwembad „Bisonspoor" in Maarssenbroek het derde deel van de landelijke KNZB-jeugdcompetitie gezwom men. De goede resultaten van de voorgaande edities en de op mars van de 16e naar de 4e plaats gaf trainer-coach Jules Baars veel vertrouwen in zijn manschappen. Chester Marsman liet zich weer niet onbetuigd. Het zeven jaar oude clubrecord van Frank Leusink op de 200 m vrije slag (J'69) zom hij in 2.16.0 aan flar den wat hem de 1e prijs en een persoonlijk record opleverde. Het Haaien kwartet op de vier maal 100 m vrije slag estafette voor jongens onder 12 jaar bracht eveneens een nieuw re cord op de klokken. Peter Joes. Rob v. Wegen, Karei v.d Pijpekamp en Ewout Doddema verbeterden het record met 23.2 sec en behaalden in 4.54.5 een 1 e plaats. Ook Ruben Tolboom gaf zijn visitekaartje af op de 100 m vrije slag (J'72) In 1.36.6 snelde hij naar een nieuwe toptijd. Op dezelf de afstand werd Caspar Renker 1e in 1.29 9 terwijl Jan Willem van Dijk zijn tijd met 2 4 sec. verbeterde en de klok op 1.48.9 liet staan Anne- chien Helsdingen vestigde op de 100 m schoolslag (M'72) een per soonlijk record (1.52 4) Annemarie Zondervan ging op de 200 m wis selslag m.o. 14 jaar 3.3 sneller dan ze ooit gedaan had. In 2 59.9 tikte ze aan. Paula Zondervan, Yolanda van Doornik en Karin Steylen kwa men op de 100 m vrije slag (M'74) aan de start. Yolanda liet (1.23 0) Paula (1.23.9) net achter zich en legden beslag op de 1e en 2e prijs. Karin eindigde achter in het veld (1 37.3) maar wist haar tijd met 3 sec scherper te stellen. De overige Haaien verzamel den kostbare punten. Coach Baars was uiterst content met de verrichtingen van zijn pupillen. LEUSDEN - Op vrijdag 25 no vember worden in de Kort de vol gende wedstrijden van de zaal voetbalcompetitie gespeeld. 4e klasse A: 19.00. Lisidunahol - Riet Stars 2e klasse B: 20.00 Pon Voorwaarts - Bordkrijt 4e klasse A: 21 00 Wiro Hopstaken - Pionier Res. 3e klasse A: 22 00: Wilco Rustenburg - de Zwa luwen 2 LEUSDEN/ACHTERVELD - Hoe presenteren de Leusdense standaardformaties zich in de tweede helft van de competitie? Was het gevoelige verlies van de zaterdag-elf slechts een schoon heidsfoutje? Weten de heren van de zondag de achterstand tot de koplopers nog goed te maken en zich in de strijd om de bovenste plaatsen te mengen? Slagen de Achtervelders erin om op de ingeslagen weg voort te gaan en de felbegeerde promotie te be werkstelligen? Wie het weet mag het zeggen! Zekerheid hier om trent krijgen we aan het einde van de rit als de prijzen worden verdeeld. De weg is nog lang en zal niet gemakkelijk zijn! De zaterdagformatie van Ri chard Beumer weet wat haar in Barneveld te wachten staat Het debacle van vorig jaar ligt bij de heren vast nog wel vers in het geheugen. Als de heren de klap die Bloemenkwartier uitgedeeld heeft al weer te boven zijn en hun lesje geleerd hebben moeten ze in staat geacht worden om de winnende draad weer op te pakken We wachten in spanning af! Hulshorst contra FC Horst zal de gemoede ren aan de boorden van het Velu- wemeer aardig bezighouden Huls horst heeft de beste papieren Bloemenkwartier heeft aan Unicum geen kind terwijl TOV streekgenoot SEC fors onderuit haalt. Sperwer kon tegen Naarden weieens een puntje meepikken Hees zal aan SVM Boys haar handen vol krijgen. Het programma in de zaterdag 1e klasse A Hulshorst - FC Horst (0-2) Bloemenkwartier-Unicum (1-3) Barneveld - Roda '46 (0-2) TOV-SEC (5-2) Sperwer-Naarden (1-2) Hees-SVM Boys (1-0) ZONDAG In de zondag-afdeling zijn de kaarten nog lang niet geschud. Er zal nog heel wat van stuivertje gewisseld worden. Indien de Roda- voorwaartsen het net wat vaker weten te vinden zullen heel wat ploegen het loodje gaan leggen Iets meer overleg en zelfvertrou wen moet de Roda-aanval over het dooie punt heenhelpen. Zondag staat de altijd lastige ontmoeting tegen Hooglanderveen op de rol Het thuisvoordeel met de steun van het talrijke publiek moet de balans in Roda's voordeel doen door slaan. Amsvorde heeft met koplo per en stadgenoot VVZA nog een appeltje te schillen. Een verrassing is niet uitgesloten Veensche Boys haalt tegen Naarden de eerste volle winst. Barneveld houdt de punten tegen Zuiderzeevogels in eigen huis Laren zal met de staart tussen de benen naar APWC afrei zen. De taferelen in Laren die tot het staken van de wedstrijd geleid hebben zullen de mannen uit het Gooi niet onberoerd gelaten heb ben Actief zal in de derby tegen Gooische Boys de aanval inzetten om nog een rol van betekenis te kunnen spelen Het programma van de zondag 1e klasse Amsvorde-VVZA (0-4) Veensche Boys-Naarden (1-1 Roda'46-Hooglanderveen (0-1) Barneveld -Zuiderzeevoqels (2-2) APWC-Laren (1-1)gest Actif- Gooische Boys (1-2) In de 2e klasse A gaat Achterveld na de eclatante zege op Olympia weer mede aan de leiding Toch zal het voor de Achtervelders nog een zware dobber worden In de twee de helft van de competitie staan de heren nog zeven uitwedstrijden te wachten terwijl er slechts drie thuis wedstrijden op het programma staan De uitwedstrijd tegen Hilver- sumse Boys mag echter gezien de stand op de ranglijst geen proble men opleveren. ASV en Sparta (L) delen de punten Stator de laatste weken slechts op schot moet tegen hekkesluiter BW de winst pakken. KVVA wint van Nederhorst. Olym pia tegen PVC wordt de topper van de dag. Winst komt voor beide partijen uiterst gelegen Het pro gramma van de 2e klasse A ASV-Sparta (L) (3-0) Stator - BW KVVA - Nederhorst (2-2) Olympia-PVC (0-6) Hilversumse Boys - Achterveld fO-2) LEUSDEN - In de hoofdklasse heeft het team van Le Due in het duel om de toppositie concur rent IVA meedogenloos versla gen. IVA behaalde geen enkel punt en zakt naar de tweede plaats achter het team van Le Due dat weer trots aan de leiding gaat. Garage Doornekamp is in de eerste klasse weer een stapje dichter bij de kop gekomen. In wedstrijdpunten hebben ze het team van the Meatballs inmid- dels achterhaald maar hun pin- fall is nog iets te laag.om defini tief de leiding te nemen. Goede prestaties werden in deze klasse door Richard Boehlee (TZN) en Yvonne de Jongh (Flevo's) gele verd. Wekelijks scoren ze de hoog ste games. De strijd om de periode- titel in de tweede klasse A is nog lang niet beslist. Vier teams komen nog in aanmerking. De Qroppe- schieters gaan aan de leiding, maar worden op de voet gevolgd door DéTé. Sea Lions en de Dots In de andere tweede klasse gaan de heren van Senk onverminderd door. Met 4 tegen 1 wisten ze Pipers Disco te verslaan en rukten op naar de tweede positie achter koploper Bibob De wekelijkse stand van de drie beste teams is als volgt: Klasse 2A: 1Proppeschieters, 8038 pins, 19 pnt.. 2 DéTé. 8197 pms, 15 pnt.. 3. Sea Lions, 7296 pins, 15 pnt. Hoogste game dames Lia Vink, 185 pins Hoogste game heren A Vermeu len 161 pins. Hoofdklasse: 1 Le Due. 10 092 pins, 20 pnt 2 IVA, 9717 pins, 18 pnt 3 Strikes. 9879 pins, 17 pnt Hoogste game dames C. Brandsen. 197 pms. Hoogste game heren H. Stuif zand, 237 pins. 1e klasse: 1 Meatballs. 8757 pins, 20 pnt.; 2. Gar Doornekamp. 8698 pins, 20 pnt 3 Fame. 8867 pins, 16 pnt. Hoogste game dames Y. de Jongh, 159 pins. Hoogste game heren R. Boehlee. 208 pins Klasse 2B: 1. Bibob, 8075 pms, 18 pnt; 2 S&K, 8224 pins, 17 pnt, 3. DETS, 6962 pins, 15 pnt Hoogste game dames M Jansen. 150 pins. Hoogste game heren B Kapitein. 194 pins Hoogste game dames. M. Jansen. 150 pms. Hoogste game heren H. B. Kapitein, 194 pins

Leusder Krant | 1983 | | pagina 7