j 1 2 3 I 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 A. „Ze hebben me niet meer no-; dig" B. „Niet meer de smeuïge moord, dat is afgelopen" C. „Als we op tijd met die loterij hadden kunnen beginnen, was het wel gelukt" D. „Ik doe het voor mijn eigen plezier" E. „Als ik 18 was, zou ik in zo'n Van Dam-woning willen wonen" f F. „Moe vindt 't niet erg als ik eens weg ben" G. „Het wordt hoog tijd voor vers bloed en nieuwe ideeën" H. „Bij al die cijfertjes is er ook: nog wel sprake van bewogen-; heid" J. „Ik had mijn eigen public rela-ü tions beter moeten doen" K. „Mensen moeten gewoon er varen, dit zijn geen enge meiden" L. „Dé journalistiek bestaat niet. Je hebt mensen die het uitstekend doen en mensen die het slecht doen" M. „Heilige boontjes komen hier( niet. En voor het leren van gezagt zijn geen maniertjes" N. „Ik kan me voorstellen dat er; even wordt geslikt bij het zien van zulke bedragen" O. „De mensen hebben recht op een huis met een tuintje" P. „Menselijk gesproken is het niet zo gek, dat er in Leusden tej hard gereden wordt" De geïnterviewden Kerstprijsvraag van de Leusder Krant De citaten 1 L 1 1 1 1 1 1 1 s r DONDERDAG 22 DECEMBER 1983 IEBISBIEI* iMMMlfc terugblik 1 '2 Wie zei wat in 1983? j I u Bijna vijftig keer heeft u het afgelopen jaar in deze krant een „Interview op Donderdag" aangetroffen. Gesprekken met Leusdenaren, die op dat moment de aandacht trokken. Of met mensen van buiten Leusden. die op dat moment een rol speelden in de Leusdense aktualiteit. Bij elkaar vormen die vijftig geïnterviewden een bont gezelschap. De atoomgeleerde treffen we er naast de zanger van een populaire Nederlandse popformatie. De voorzitter van het open jongerencentrum naast een plaatsgenote, die zich in het Verre Oosten gaat inzetten voor een christelijke hulporganisatie. En de wethouder van financiën naast de parlementair journalist. Uit die club van geïnterviewden van het afgelopen jaar halen we vandaag vijftien personen opnieuw naar voren. U ziet vijftien portretjes met de bijbehorende naam en functie van de geïnterviewde. En u ziet vijftien citaten. De bedoeling is, dat u bij iedere man of vrouw het juiste citaat zoekt. Bijvoorbeeld: wie deed de uitspraak „Ze hebben me niet meer nodig"? Was dat financiën-wethouder Fons Ummels, parlementair journalist Henk van Hoorn of misschien Joop de Vogel van de Hamershof? U schrijft op wie er bij welk citaat hoort. Dat doet u als volgt: de vijftien geïnterviewden zijn genummerd, de vijftien citaten hebben we aangeduid met een letter. In het op deze pagina afgedrukte schema vult u achter cijfer de volgens u juiste letter in. Was het volgens u Joop de Vogel, die zei „Ze hebben me niet meer nodig" dan vult u achter het cijfer 1 de letter A in. Enzovoort. Overbodig te zeggen dat 1A niet de juiste oplossing is. Wie regelmatig het „Interview op donderdag" heeft gelezen heeft bij deze Kerstprijsvraag een lichte voorsprong. Maar ook het aanwenden van enig gezond verstand kan ongetwijfeld leiden tot een juiste oplossing. Uw ingevulde schema knipt u uit en stuurt u naar de redaktie van de Leusder Krant. U kunt uw oplossing sturen naar ons Postbusnummer 113830 AA Leusden of bij ons kantoor (Rozendaallaan 9) in de bus gooien. Graag op de envelop „Kerstprijsvraag" vermelden. De oplossingen moeten uiterlijk woensdagavond 27 december in ons bezit zijn. In de Leusder Krant van vrijdag 30 december kunnen we dan de oplossing en de prijswinnaars bekend maken. Onder de inzenders van een goede oplossing verloten we drie boekenbonnen ter waarde van ƒ50,-. Succes. 4 Drs. A Goeden- dorp, direkteur poli- tie-opleidingsschool „De Boskamp" 10. Ed ten Voorde, af tredend voorzitter jon gerencentrum „De Geut" 11. Joost Willemsen, veilingmeester kok projektontwikkelaar 5. J. van der Wey- den, voorzitter Wo ningstichting Leusden 6. Tom Hendriks, jus- titieverslaggever „De Telegraaf 12. Bart Peddemors, scheldend voorzitter van de Sportstichting 1. Joop de Vogel, 2. Ep Oostra, één 3. Pim van Esch, ont- voorzitter werkgroep jaar raadslid voor D'66 slagen jeugd- en jon- „Dne jaar Hamershof' gerenwerker 7. Aat van Tilburg, 13. Jan Weggemans, ontwerper van de nieuwe direkteur in huurwoningen in Zwa- ternaat „De Ho horst" nenburg I 13 14. Wolter van der 8, Fons Ummels, Hoek, voorzitter stich- 1 wethouder van finan- ting Omroep Leusden ciën 9. Henk van Hoorn, 15 Cees Lems, ver parlementair journalist keerskundige

Leusder Krant | 1983 | | pagina 12