Gebrek aan wedstrijd ritme breekt Impala op Leos-dames winnen moeilijke uitwedstrijd STOKT Antilopen middenmoter Impala dames blijven winnen De Haaien blijven op 10 punten steken BV0'79 toont herstel Impala-meisjes naar kwartfinale BC Leusden te sterk voor Maarn Oliebollen tafeltennis kampioen Nimmerdor resultaten Uitslagen bowlingbond leusder krant Uitslagen Ons Genoegen Uitslagen Leusden Troef Hoe bestaat het? DONDERDAG 22 DECEMBER 1983 LEUSDEN - De dames van Im pala hebben de opgaande lijn nog steeds te pakken en weten de een na de andere overwinning binnen te halen. Ondanks de af wezigheid van keepster Marga Rademakers - komt volgend sei zoen pas weer tussen de palen - laat Impala niet met zich sollen. Nu was het SDO dat in de Korf aan de suprematie van de Leus- dense dames moest geloven. Zo wel verdedigend als aanvallend stak het bij Impala goed in elkaar Geconcentreerd werden de SDO- aanvallen op de cirkel opgewacht terwijl via snel uitgevoerde aanval len en break-outs de nodige doel punten gescoord werden De rust stand van 6-2 was dan ook volko men verdiend In de 2e helft toonden de Impala dames geen enkel teken van ver zwakking en gaven aan de SDO- dames nauwelijks reële scorings kansen weg. Slechts éénmaa moest Nel Rijnders, die een uitste kende wedstrijd keepte, het ant woord na de rust schuldig blijven Aanvallend ging Impala rustig door hetgeen in diverse treffers resul teerde. Goed aangooien van keep ster Nel Rijnders stelde een Impa la-dame in de slotfase in staat om de tien volte maken. Met 10-3 won nen de Leusdense dames afgete kend de laatste wedstrijd van 1983. De doelpunten kwamen op naam van Wil v.d Burgwal (33x)t Hetty Tessels (3x), Petra Wethly (2x) en Annemiek v.d. Gun en Gien Greef- horst ieder één maal De Impala-dames hebben de opgaande lijn nog steeds te pakken. LEUSDEN - De verplichte maand rust (1 afgelasting en 3 vrije weken) heeft de herenhand- balploeg van Impala geen goed gedaan. Het aantal wedstrijden dat de Leusdense heren in de zaalcompetitie afgewerkt heb ben, (3 stuks) stond in schril con trast met de meeste andere ploe gen die al reeds 6 wedstrijden er op hadden zitten. Ook Vianen dat afgelopen weekend in Leusden op bezoek kwam behoorde tot deze groep. Met dit gegeven in het achterhoofd begonnen de Impala-heren gemotiveerd aan de wedstrijd. De wetenschap dat Vianen op een 2e plaats van de ranglijst stond en Impala als 3e enige punten daarachter gaf een extra stimulans om er vol tegen aan te gaan. De goede wil was er wel maar het wedstrijdritme was volkomen zoek, bleek al na enige minuten. Iedereen was voor zich zelf be zig zodat van collectief samenspel en een rustige aanvalsopbouw niets terecht kwam. Veelvuldig bal verlies door te gehaast en onzuiver schieten was aan de orde van de dag Impala opende de score maar moest al snel toestaan dat Vianen met 1-3 de leiding nam. De marge van twee doelpunten achterstand bleef een lange tijd op het score bord staan. De unieke mogelijkheid om via een strafschop de zaak weer recht te trekken en terug in de wedstrijd te komen liet Impala lelijk liggen. Over deze teleurstelling kwamen de heren voor rust niet meer heen Vianen rook haar kans en liep tot de rust tot 5-10 uit. Zowel aanvallend als verdedigend liet Im pala steken vallen In de pauze werd er door coach Henk Koelewijn een hartig woordje gesproken zodat een geladen Im pala na de pauze in het veld terug keerde Het bleef niet zonder ge volgen In een mum verkleinde Im pala de achterstand tot 8-10 en kreeg de gelegenheid om via een strafschop nog dichter bij te komen Wederom werd deze zeven-meter worp gemist waaruit Vianen moed putte. Impala wilde wel maar kon de achterstand niet meer goed ma ken. Vianen wist het doel wel te vinden en vergrootte de voor sprong tot 8-13. Impala gaf de hoop op een goed resultaat toen helemaal op en stelde Vianen in de gelegenheid de eindstand op 9-17 te bepalen. De Impala-doel punten werden gemaakt door: Ronald Morren, Ron Hartogs- veld, Willem Rademakers, Jos de Valk (3x) en Theo Prinsen (3x). LEUSDEN - Een aantal pony- ruiters van Nimmerdor was afge lopen weekend present op een springconcours in Houten. De volgende resultaten werden daar geboekt: B-springen: 3e prijs: Annemiek v.d Berg L-springen: 6e prijs; Ankie Steen beek M-springen progressief: 2e prijs Ageeth Pries In Bunschoten organiseerde de Gouden Adelaar een dressuurwed- strijd. Enkele Nimmerdor leden be haalden daar prijzen M-dressuur: 4e prijs: Mevrouw P Busselo-Schuuring Z-dressuur: 1e prijs: L.L.H van Duivenbooden. LEUSDEN - Op het ..Blauw- vingertoernooi" in Zwolle waren afgelopen zaterdag de Haaien- zwemmers in de strijd gemengd om de Jochem van Zanten wis selbokaal. Naast de Haaien en de organiserende zwemvereniging de Swol deden MZ&PC „Reest Brink" uit Meppel, „Esca" uit Arnhem en Z&PC ,,de Houtrib" uit Lelystad mee. Ondanks enke le prima tijden van de pupillen van coach Jules Baars kwamen de Haaien net 10 punten tekort om met de Jochem van Zanten- bokaal de thuisreis te aanvaar den. Met 349 punten kwam de beker bij MZ&PC terecht, terwijl met 339 de Haaien op een fraaie tweede plaats beslag legde. Z&PC de Houtrib werd met 326 punten derde voor Swol en Esca die met resp. 298 en 101 punten de ranglijst afsloten en op de vierde en vijfde plaats eindig den. Niet minder dan 24 onderdelen stonden op het programma Op alle zwemnummers gaven de Haaien goed partij Dat de Haaien nog steeds de opgaande lijn te pakken hebben bleek ook nu weer Op nieuw werden twee clubrecords aan diggelen gezwommen Op de 100 m vrije slag (m.o 12 j) verbe terde Anneliek Jacobs het uit 1978 stammende clubrecord van Karin van Holst Pellekaan met 0.9 sec en bracht het op 1 09 7 De tweede plaats eiste ze met deze tijd op Op de 100 m vlinderslag wist de Haai- en-zwemster haar persoonlijk re cord met 4.5 sec. aan flarden te zwemmen. Met 1.24.2 pakte ze we derom de tweede plaats. Het tweede clubrecord dat ge vestigd werd kwam op naam van de 4x100 m wisselslag estafette ploeg van meisjes onder 14 jaar Het Haaien-viertal bestaande uit Alinda Kelder. Esther Hulst. Esther Stekete en Anneliek Jacobs zette in 5.21.3 een nieuwe toptijd neer en legde tevens met ruime voorsprong op de eerste plaats beslag. Jules de Roo kwam op 100 m vrije slag voor (j.o. 16 j.) met 1.09.3 goed voor de dag terwijl Annemarie Zon dervan op de 100 m rugslag (m o 14 jbijzonder goed presteerde In 1.26.5 zwom zij sneller dan ze ooit gezwommen had. Chester Marman noteerde op dezelfde af stand bij de jongens een tijd van 1 17 8 hetgeen een verbetering met 1 4 sec. betekende Op de 100 m vrije slag dames liet Maaike Snij der haar gezicht weer eens van vo ren zien In 1 05 1 zwom de Haai- en-dame zich naar een tweede plaats wat tevens een nieuw per soonlijk record opleverde. ACHTERVELD-Door 18 leden werd deelgenomen aan de onderlinge schietwedstrijd op de binnenbaan in Ons Gebouw. Het was J. Voskuilen die eerste werd met 96 punten. De overige uitslagen waren: 2 W Voskuilen 91.3 J van Nimwegen 90.4 J Blom 87,5 A van Daatselaar LEUSDEN - De badmintonder- by tussen de standaardforma ties van BVO '79 en het vierde team van BC Leusden is weder om in een 4-4 gelijkspel geëin digd. Na de teleurstellende re sultaten van de afgelopen weken een leuke meevaller voor de da mes en heren van BVO. Eerste heer Joop Paschedag komt steeds beter in zijn spel. Ook nu weer wist de BVO-heer zijn single winnend af te sluiten. A. v.d. Haar moest er met 15-11 en 15-3 aan geloven. Theo van Meeteren daarentegen kon te gen H. Hammink weinig potten breken. Tegen de lange linkshandige BC Leusden speler kwam hij een tikkeltje tekort (14-17, 11-15). De dames deden weinig voor el kaar onder Opvallend was dat de dames die als tweede op het wed strijd formulier vermeld staan, dui delijk meer in huis hebben dan de eerste dames van het team. Deze speelden dan ook een matige wed strijd. Geen van beide waren in staat het initiatief naar zich toe te trekeen. R. Kappers kon zich na de 9-12.11 -2 en 4-11 zege een geluk kige winnaar noemen De dame senkel tussen Dorien Cedee en H Kappers bood het publiek meer spektakel Nadat H. Kappers de 1e set met 7-11 in haar voordeel had beslist kwam Dorien met 11 -5 goed terug In de 3e set deden de dames weinig voor elkaar onder Een ver lenging deed de balans naar de BVO-dames doorslaan. (12-11) hetgeen de tussenstand op 2-2 be paalde. De gemengddubbels werden door de VBVO-koppels in 2 sets gewonnen Joop en Lilian waren het koppel H Hammink/H Kappers met 15-13 en 15-5 de baas terwijl Theo en Dorien met 15-6 en 15-7 W. v d. Ravenhorst en R. Kappers de punten afhandig maakten. In de dames- en herendubbel waren de rollen omgedraaid De heren maakten er een spannende drie setter van Met 11-15, 15-12 en 13-15 trok ken de BC Leusden-heren aan het langste eind. De dames van BVO konden zoals verwacht de zege niet veilig stellen. In 2 sets (11 -15, 4-15) wist het duo Kappers/Kap pers de remise uit het vuur te sle pen. LEUSDEN-Tijdens de in Vleu ten gehouden voorrondes van de landelijke ritmische sport gymnastiekwedstrijden is Ange la Bunnik van Impala derde ge worden. De gymnastiekafdeling van Impala had met tien meisjes in verschillende leeftijdsgroe pen ingeschreven op deze wed strijden. De meisjes moesten op deze wedstrijden aan een be paalde puntenlimiet voldoen om door te mogen gaan naar de lan delijke kwartfinales voor het Ne derlands Kampioenschap. In klasse 5 (1 oefening) deden Ellis van 't Klooster (6.00 pnt). Ellen van Dijk (6,30 pnt) en Anne-Christi- ne van Zadelhoff (5,65 pnt) mee Hier was de limiet 6,50 punten zo dat geen van de meisjes doorgaat naar de kwartfinale. Angela Bunnik draaide in klasse 4 een oefening met gereedschap (6,55 pnt) en een touwoefening (6,35 pnt). In totaal kwam zij net 0.10 punten tekort voor de limiet van 13 00. Zij behaalde echter hiermee wel de derde plaats op de voorrondes. In klasse 3 waren de meisjes van Impala iets gelukkiger bij het beha len van de puntenlimiet van 19.00 voor de oefeningen zonder gereed schap, touw en bal De uitslagen waren Yvonne v.d Berg 6.80. 6.60; 6,45 Mariska Bunnik 6.70. 6,75, 6,00 Sylvia Bosveld: 6,60, 6,20; 6,45 Miranda den Herder 6,60; 6,20; 6,45 Mariëlla Pasman: 6,30; 6,45, 6,40 Renate Kuilboer 6,70; 6,85; 5.85 Yvonne v.d. Berg, Sylvia Bos veld, Mariska Bunnik, Mariëlla Pasman en Renate Kuilboer zul len 29 januari tijdens de kwartfi nales in Deventer proberen voor Impala hoge ogen te gooien. Al leen Miranda den Herder behaal de net niet genoeg punten om naar Deventer te mogen. 86.5. G. van Hamersveld Jz. 86.5. W. v d Kletersteeg 86.8. P Smink83.8.J Voorburg 83.8 B v.d. Hengel 83.11 W Wittebrood 8112. J van Hamersveld Jz. 79.13 J E van Hamersveld 77.14 W J. Lagerweij 76. 15 A Vlug 71.16. J J van Hamersveld 70.17. G. Schimmel 66 en 18 J Kok 65 punten LEUSDEN - De wekelijkse stand na twee wedstrijddagen van bowlingbond De Korf luidt als volgt Klasse 2A: 1team Sea Lions, 3211 pms. 7 pnt.; 2 team Smurfen, 3068 pins. 7 pnt3 team DeTe, 3105 pins, 5.5 pnt Hoogste game dames: Tineke Brosky. 168 pms Hoogste game heren Raymond Felix. 201 pms Hoofdklasse: 1 learn Le Due Splin- I ters. 4135 pms. 9 pnt., 2. team Strikes. 4021 pms. 8 pnt.. 3 team Heuga Sfinx, j 3752 pins. 6 pnt. Hoogste game dames: j Corrie Willemsen, 189 pins Hoogste game heren Boy Jansen. 206 pins. 1e klasse: 1 team TZN, 3419 pins, 9 pnt2. team Meatballs. 3465 pins. 8 I pnt 3. team Gar. Doornekamp. 3326 pins. 5 pnt. Hoogste game dames An- nemiek v. d. Sluys. 176 pins Hoogste I game heren. Gert Jakobsen. 193 pins. Klasse 2B: 1 team S en K 3469 pins, 10 pnt 2 team Dieëne. 3301 pins. 9 pnt3. team Bibob. 3361 pins. 8 I pnt Hoogste game dames: Riet Elfrick. 147 pins Hoogste game heren Ruud v I Aalst. 182 pins Overige uitslagen BVO '79: Senioren: BV02-Eemnes4 Zeist 3-BVO 3 BV04-ABCA9 Leusden 7-BVO 5 BV06-KBVA12 Jeugd: DOT01 -BV01 BVO 2 - Hoevelaken 5 Houten 2-BVO 3 4-4 I 1-7 I 3-5 4-4 I 5-3 7-1 6-2 4-4 LEUSDEN - Ondanks de ruime 8-0 zege die het eerste team van B.C. Leusden op het bezoekende B.C. Maarn behaalde, liep het al lemaal niet zo gladjes als de einduitslag veronderstelt. De dames en heren van Maarn ga ven meer tegenstand dan ver wacht en sleepten diverse drie setters en verlengingen uit het vuur. Eerste heer Glenn Gill moest dit 0 zijn single al meteen ervaren De ^eerste set moest de B C Leusden- eer met 9-15 afstaan, maar kwam f met 15-5 knap terug De beslissen de 3e set was meer spannend dan fraai Met 18-16 beschikte Glenn na een aantal service-wisselingen over de langste adem. Bob van Leeuwaarden had geen kind aan zijn opponent en behaalde een re gelmatige 15-4 en 15-6 overwin ning. De dames hadden het aanmer kelijk lastiger. Anneke Zuer pakte na verlenging met 12-9 de 1e set om tenslotte met 11-2 het derde wedstrijdpunt binnen te halen Ti neke van Leeuwaarden kreeg het helemaal zwaar te verduren, en startte met 6-11 nederlaag De 2e set kwam ze beter in haar spel het geen in een 11 -5 setzege uitmond de om tenslotte in de 3e set na verlenging nipt met 12-10 de partij winnend af te sluiten en de tussen stand op 4-0 te brengen De dubbels waren nu meer een formaliteit alhoewel Maarn de strijd niet zonder meer opgaf de ge- mengddubbel van Bob en Tineke werd met 18-14 en 15-7 gewonnen terwijl Glenn en Anneke hun tegen standers met 15-7 en 15-6 geen schijn van kans gaven De herendubbel werd een strijd op leven en dood De 1e set werd voor de B C. Leusden-heren een gemakkelijke prooi (15-4) maar ze moesten in de 2e set met 16-17 de eer aan hun tegenstanders laten De 3e set gaf een zelfde spelbeeld te zien. Nu trokken de Leusdena- ren in de verlenging aan het langste eind (18-15). De dames lieten het niet zo ver komen en behaalden met 15-12 en 15-5 de eindstand op 8-0. Overige uitslagen: Senioren: B.C Eagles2-Leusden3 Leusden 4-BVO'791 Leusden 5-Zeist 3 Vollenhoven 7 - Leusden 6 Leusden 7-BVO'79 5 Jeugd Doorn 2-Leusden 1 Leusden 2 - Eemnes 2 Leusden 3 - Sjeve Sjuttel 5 3-5 4-4 7-1 0-8 4-4 0-8 1-7 8-0 LEUSDEN - Traditiegetrouw bakken de leden van LZ en PC De Haaien op vrijdag 30 december weer oliebollen inde varkensschuur van Groot Krakhorst. De „eendagsbakkerij" gaat 's morgens om 5.00 uur van start en zal stoppen als weer zo'n kleine 10.000 bollen hun weg naar de afnemers zullen hebben gevonden. De prijs per zakje van zes oliebollen bedraagt 3 gulden Indien men de oliebollenverkopers heeft gemist, dan is telefonisch bestellen ook mogelijk onder nummer 942553. LEUSDEN - Nadat de dames van Leos vorige week de toen malige koploopster Nivoc uit Nieuwegein met 3-0 gedecideerd hadden teruggewezen moest Leos afgelopen zaterdag aantre den tegen de no. 4, Armixtos uit Amsterdam. In deze wedstrijd bewees Leos dat het weer aan een come-back bezig is, want ook deze moeilijke wedstrijd werd na een spannende strijd in plusminus 2 uur beslist in het voordeel van Leos, uitslag 2-3. Na aanvankelijk naar een 10e plaats gezakt te zijn, neemt Leos nu weer een 6e plaats in, op 1 punt achterstand van de no. 4 en 5; een prima stand om de winter stop in te gaan. Het verloop van de wedstrijd te gen Armixtos was wisselend Leos wist de eerste set ruim te winnen met 7-15. mede doordat de gevaar lijke serve van aanvoerster Marja de Wild weer als vanouds funktio- neerde In de tweede set wist Leos een voorsprong op te bouwen van 8-12. waarna de concentratie weg viel en Armixtos deze set kon pak ken met 15-12. De derde set. vaak een sleutelset, gaf een rommelig spelbeeld te zien Nadat coach Bram Roos in 2 time-outs gepro beerd had zijn dames tot taktischer spel te bewegen, ging het wat be ter, maar Leos kon toch niet verhin deren, dat ook deze set naar de Amsterdamsen ging met 15-10 Met een op twee plaatsen gewijzig de ploeg startte Leos de 4e set, welke wederom een geconcen treerd Leos te zien gaf. die daar door met 9-15 de stand op 2-2 bracht In de 5e en laatste set bouwde Leos aan een voorsprong van 5 punten tot 5-10, waarna door geweldige inzet Armixtos langszij kon komen tot 10-10. Dat dit echter veel kracht had gekost bleek uitein delijk in de uitslag van de laatste set. die onze dames met 10-15 naar zich toe trokken Leos had hiermee een lastige tegenstand ster overwonnen, die thuis nog niet veel punten had verloren, en kon hierdoor het imago weer enigszins oppoetsen. In deze wedstrijd nam Leos af scheid van Moniek Chermin, die de ploeg gaat verlaten De opengeval len plaats zal moeilijk in te vullen zijn, omdat Moniek altijd een ge waardeerde kracht is geweest, die menigmaal door haar inzet Leos nieuwe impulsen wist te geven We wensen haar veel sukses in haar verdere sportgebeuren. De dames van Leos komen pas weer op 7 Zachte heelmeesters maken stinkende wonden, betekent in wat begrijpelijker taal. dat je soms beter flink van je kunt afbijten Dat is on langs weer eens bewezen. Rond de collectetbv het Fonds Sport Gehan dicapten heb ik altijd een (te?) voor zichtig beroep op gezonde sporters gedaan om hun minder bedeelde collega 's een helpend handje toe te steken door eenmaal per jaar een paar uur met een collectebus op pad te gaan Dat was helemaal foutI Mijn behoedzame aanslag op hun geweten had hooguit een res pons van tien tot twaalf sporters en dat is met het oog op de massa in Leusden feitelijk niets. De inmiddels afgetreden voorzit ter van de Sportstichting Leusden volgde een heel andere weg Ik schrok - dat mag u best weten - toen hij in juni, bij het bekend ma ken van zijn opstapplannen, met een maar opgaf wat hij als af scheidscadeau wilde hebben Zoiets doe je toch niet? Nou. de heer Peddemors deed het wel en hij heeft daar nog altijd geen spijt van. Gezegd dient te worden, dat hij het geschenk niet vroeg voor zichzelf en dat had succes. Hij wil de van elke bij de Stichting aange sloten sportclub vier collectanten en dat leverde - wellicht ook tot Peddemors' verkiezing - voor de inzameling van dit jaar ruim tachtig sportievelingen extra op Hoe bestaat het? Samen met de vaste ploeg col lecteurs werd in de gemeente Leusden meer dan achtduizend piek voor het goede doel opge haald en dat is ruim zestienhon derd gulden winst ten opzichte van 1982 Mogelijk speelt de erkente lijkheid van de sporters voor de ac commodatieverbeteringen in Leus den mede een rol, maar zelfs dan nog is geven vele malen beter dan te moeten ontvangen. Een goede gezondheid is immers alles waard Terecht rekent de collecte-com missie ook voor de komende jaren weer op sportief Leusden. Relatief weinig inspanning heeft bijzonder veel opgebracht en dat is geweldig! (414) PC LEUSDEN - De leden van klaverjas- club Leusden Troef kwamen vorige week donderdag weer bij elkaar De uit slag van de avond is als volgt 1 Mw vd. Heiden 5130. 2 Mw Knol 4998. 3 Mw Grimberg 4943. 4 Hr Nij- huis 4941 en 5. Hr Popma 4920 pun ten De stand per 15 december luidt als volgt 1 Hr v d Berg 54827, 2. Hr Mulder 51996. 3. Hr. Nijhuis 50965. 4 Hr Plot- tel 50917, 5 Hr Moor 50668.6 Hr Bolt 50443.7 Mevr de Ridder 504318 Hr Hondorp 49362. 9 Mevr Buhrer 49280 en 10 Mevr. Grimberg 49258 punten. januari in aktie en wel tegen Cito uit Zeist. Intussen ligt de competitie nu stil en kan iedere volleyballiefheb- ber zich gaan opmaken voor de ge weldige happening in Apeldoorn, waar het Rabo-Dynamotoernooi gehouden wordt op 27, 28 en 29 december. Wereldtoppers op vol- leybalgebied zullen daar te zien zijn. zoals Amerika. DDR. China. Cuba, Zuid-Korea, Polen, BDR. Frankrijk en onze eigen Nationale Ploegen LEUSDEN - De streekderby in Barneveld tussen Odik en Anti lopen was niet zo aantrekkelijk als menige korfbalkenner zich voorgesteld had. Voor de pauze viel er bij tijd en wijle nog wel wat te genieten. Na de hervatting was het huilen met de pet op. Vooral Odik liet het in de tweede helft afweten en presteerde het om in 30 minuten geen enkele bal door het mandje te gooien. Antilopen daarentegen kwam duidelijk lengte tekort en kon on danks een betere spelopvatting de winnende treffer niet op het scorebord brengen. De topper tussen Thor en SMS leverde een benauwde zege op voor SMS dat nu met riante voor sprong aan de leiding gaat. De Vin ken kon het tegen de laatste weken zeer op dreef zijnde DSV in eigen huis niet bolwerken (9-15) terwijl ook BFC van ZKC een gevoelig pak slaag kreeg. De uitslagen waren Odik-Antilopen 7-7 De Vinken-DSV 9-15 ZKC-BFC 16-12 Thor-SMS 9-10 De ranglijst ziet er na 5 competi tieronden alsvolgt uit SMS 5 9 DSV 5 7 Thor 5 6 Antilopen 5 5 ZKC 5 5 Odik 5 4 De Vinken 5 3 BFC 5 1 Zaterdag a s staat er slechts 1 wedstrijd op het programma, Odik - De Vinken, terwijl de overige ont moetingen volgend jaar (7 januari) afgewerkt worden LEUSDEN - In sporthal de Kort worden a s. vrijdag weer zaalvoet balwedstrijden gespeeld De vol gende wedstrijden staan er op het programma. Res. 3 e klasse A: 19 00 uur De Kolkrijst 2 - Wilco Rustenburg 4 4e klasse A: 20.00 uur: Lisidunahof - Pionier Res. 4e klasse A: 21.00 uur. De Plank 3 - Ermelose Bus Boys 4 Res 2e klasse B: 22.00 uur: Falmer Ëliers 2 - Aut v Hijn 2. ACHTERVELD-Zaterdag j werden in de sporthal door sportvereniging Avanti de jeugdtafeltennlskampioen- schappen gehouden. Hieraan namen 28 jongens en meisjes tot 17 jaar deel. De deelnemers wa ren in drie klassen ingedeeld t.w. beginners, geoefenden en gevorderden. Bij alle spelers kon tijdens de wedstrijden een grote dosis inzet en een sportief gedrag worden genomen. Tevens was het ook merkbaar, dat door het werk van jeugdtrainer Ronald van Donkersgoed reeds heel wat betere resultaten werden bereikt. Dit zal zeker in de toekomst garant staan voor een spelpeil-verbetering bij de jeugdspelers. Dankzij de zeer goede organisatie konden de prijzen reeds geruime tijd voor het geplande tijdstip worden uitgereikt Na afloop kregen de deelnemers j en deelneemsters nog een gratis consumptie aangeboden onder het motto ,,je kunt beter innemen, dan inleveren" De uitslagen waren: Beginners: In deze klasse waren het de gebroeders Tolboom die het tegen elkaar moesten opnemen voor de eerste plaats. In een zeer spannende wedstrijd was het Peter die zijn broer Frank de baas bleef Jos Kerkhof werd 3e en Erwin Bouwman 4e. Geoefenden: Hier ging de strijd om de eerste plaats tussen André Valkhof en Paul Kelder. Het was Paul Kelder die in deze directe confrontatie van André Valkhof wist te winnen. Wim Voskuilen werd 3e en Freek van de Glind4e. Gevorderden: In deze klasse, waarin de sterkste spelers tegen elkaar uitkwamen, bleef de spanning tot het laatste moment er in. Hier kwam Je ontknoping in de laatste partijen die gingen tussen Edwin Snijders en Gerard van Valkengoed. Ondanks het zeer goede spel van Gerard, die zelfs de eerste set won, moest hij toch in Edwin zijn meerdere erkennen Deze werd zeer verdiend winnaar en hiermee tevens jeugdkampioen. André van de Pol werd 3e en Paul Leermakers 4e

Leusder Krant | 1983 | | pagina 7