Snel, sneller, snelst, té snel Prijsuitreiking „Auto van het jaar" Mazda 626 LX diesel zuinig alternatief 1 BCL kende geen problemen Volop spanning in bowlingcompetitie I leusiler tenant Fiat Uno diesel Audi 200 Turbo: DONDERDAG 12 JANUARI 1984 Een exclusieve Audi 200 Turbo als kerstgeschenk is geen alledaags cadeautje. Misschien dat een rijke oliesjeik zo'n geste ten deel valt, maar ons in de regel niet. Toch overkwam het ons deze kerstdagen. Zij het dat de schitterende reisli- mousine na een week rijplezier weer terug moest naar importeur Pon in Leusden En dat speet ons niet eens hoe tegenstrijdig dat ook klinkt We verklaren ons nader Een Audi 200 behoort tot een kleine groep topmodellen zoals BMW 732i, Volvo 760 GLE, Opel Senator, Mercedes 230 en dergelij ke. Wagens voor veel geld, die niet alleen topcomfort bieden, maar ook een krachtbron onder de mo torkap herbergen die de vierwielers binnen luttele seconden naar duize lingwekkende snelheden jaagt. Wel tweemaal en meer het hier ten lande toegestane limiet Daar zit 'm nou net de kneep, waarom wij zonder spijt afscheid namen van de Audi 200 Turbo. Buiten dat men ongemerkt en ongewild te hard gaat met alle eventuele boetes daaraan verbon den, is ons verkeer ook niet op zulke gigantische snelheden bere kend. Het enige land in West- Europa waar men nog stevig kan door .blazen" is West-Duitsland. En zelfs daar eigenlijk niet. ALLES EROP EN ERAAN Zowel de buitenzijde als het inte rieur biedt alles wat men maar op en m een auto wensen kan. In principe is de 200 Turbo een voort vloeisel van de zo succesvolle Audi 100, de „Auto van het Jaar 1983" en bezitter van veel andere tro feeën. Alleen kenners zien aan de recht hoekige halogeenkoplampen, knap gestyleerde lichtmetalen velgen met super brede 205/60 VR 15 Good Year laagprofiel sloffen en achterlichtpartij dat er een 200 voorbij schiet. Op de kofferbak prijkt gedistingeerd „Audi 200Tur bo". Hogedruksproeiers houden de koplampen schoon Zittend op de fraaie met velours beklede stoelen nemen we het hele binnengebeuren in ogenschouw Daar zijn we echt wel even zoet mee. Standaard bezit de 200 zaken waarvoor veelal een behoorlijke meerprijs geldt, zoals stuurbe krachtiging. centraal vergrende- Rond de fraai gestyleerde lichtme talen velgen liggen laagprofiel 205 60 VR 15 sloffen bestand tegen extreem hoge snelheden. lingssysteem. electnsch te bedienen portierramen en buitenspiegels, stuurbekrachtiging en een Auto Check System. Dit laatstgenoemde brokje electronica bewaakt perma nent tien kwetsbare onderdelen. Door het vele licht getinte glaswerk loopt de temperatuur tijdens war me zomerse dagen hoog op. Geen nood, de airconditioning regelt au tomatisch een (in te stellen) con stante temperatuur, zowel 's zo mers als 's winters. STOELVERSTELLING Nog meer njcomfort biedt de in de 200 aanwezige electrische stoel- verstelling met geheugen (meer prijs 3440,-). Er handig wanneer meerdere personen de wagen be sturen Door de grote verscheiden heid aan verstelmogelijkheden van de linkerstoelen kost het normaal enige moeite om na het wisselen van bestuurder de eigen comforta belste zitpositie weer in te stellen Na instelling en programmering kunnen vier personen over een eigen electronisch gestuurde zitpo sitie beschikken. Eén druk op de knop links op de deur en de stoel komt vanzelf in de gewenste posi tie. De passagiersstoel bedient men tevens electrisch, echter zonder ge heugen. Een prima stereo radio- cassettecombinatie. die in de huis kamer qua geluid niet zou misstaan geeft de vrolijke noot en/of nood zakelijke verkeersinformatie. Vóór en achter twee luidsprekers, be- dienbaar vanaf het dashboard bren gen de muziek fluweelzacht of des gewenst loeihard ten gehore. Twee koptelefoonaansluitmgen maken het mogelijk dat de passa giers kunnen genieten van radio of bandje, terwijl de bestuurder niets hoort PERFECT WERKEND ABS- SYSTEEM Van huis uit beschikt de 200 Turbo over ABS (anti-blokkeer- systeem van de remmen). Een ge weldig stuk extra veiligheid, onmis baar voor dit soort snelle jongens. Zou eigenlijk op iedere auto prettig zijn. Op de KNAC-antislipschool te Ypenburg proberen we het ABS uit. Het werkt fabuleus. Ondanks een spekglad wegdek, waarop lopen bijna onmogelijk is, stopt de wagen exact waar we hem willen hebben Geen blokkeerneigingen van de wielen en/of slipreacties. Schakelen we het systeem door een drukknop uit (waarom die knop er zit is ons een raadsel) dan glijdt de Audi tijdens een remmanoeuvre alle kanten op zonder één tel naar het stuurbevel van de chauffeur te luis teren. Onze anti-slip-lessen komen dan goed van pas. Nog een luxe en handig detail, een digital verbruiksmeter geeft permanent het brandstofverbruik per liter over 100 km aan Tijdens stilstand van de wagen licht het verbruik in liters op En dat ding kan niet uit. TECHNISCH HOOGSTANDJE Audi hanteert al jaren de leuze „Vorsprung durch Technik". In het vooronder van de 200 Turbo staat inderdaad een brok techniek van de eerste orde De vijfcilinder motor met een-inhoud van 2144 cm3 en zoals gezegd een turbolader en inlaatluchtkoeling (extra radiator om de van de turbo afkomstige lucht met zo'n 50% af te koelen) levert maar liefst 134 kW (182 pK) bij 5700 tpm via een echte vijfver- nellingsbak aan de voorwielen. Te gen meerprijs van 4300,- voor ziet Audi de 200 van een automati sche transmissie Eén voorziening die we op dit type wagen meer op z'n plaats vinden dan een „vijf- bak". Het maximum koppel van 252 Nm bij 3600 tpm is ook niet gering. Brandstofinjectie verloopt via het mechanisch k-Jectronic sys teem met turbolader Met deze gigantische hoeveelheid paarde- krachten snelt de wagen van 0-100 km/u in 8,3 sec. en haalt uiteinde- Veel weggebruikers zien alleen de ..kont" van de Audi 200 turbo lijk een exacte topsnelheid van 232 km/u. Tijdens proefritten op een stille Zuid-Duitse Autobahn joegen we de teller afgelopen zomer zelfs over de 250 km/u. Daarbij blijft het ongelooflijk stil aan boord, waar door we ongemerkt bijna altijd te snel rijden. Alleen tijdens een toerental bo ven de 5000 nemen we een goedaardige brom waar. Aange zien ook windgeruis vrijwel ont breekt. kunnen we bij hoge snelhe den zonder stemverheffing een ge sprek voeren of naar de stereo installatie luisteren. Het geluid van de banden op scherpe onregelma tigheden in het wegdek is het enige dat we binnen horen. Richels en wegmarkeringen voelen we tevens duidelijk aan het stuur Eigenlijk onnodig te vermelden dat de „200" over een uiterst comfortabele ver ing beschikt. Gecombineerd met de bijzonder fijn zittende zetels garan deert dit een monter en frisse uit stap na een lange trip. UITZONDERLIJK SNELLE RAK KER Doordat Audi de „200" een iets kortere vering meegaf dan z'n „100" heeft deze een nog beter weggedrag. Tijdens snel nemen van bochten (wel bij droog wegdek) constateren we een bijna neutraal weggedrag met uiteindelijk een lichte onderstuurneiging Bij een vochtige weg is het echt oppassen geblazen. De topper uit de Audi- range kan dan bij onoplettendheid vreemde capriolen maken. Dat geldt tevens bij (te) snel wegrijden. Zelfs in z'n „drie" spinnen de voorwielen nog Bij zoveel „Po wer" hoort eigenlijk achterwiel:, aandrijving Al met al blijkt deze snelste serie limousine ter wereld afkomstig uit Ingolstadt een imposante en fasci nerende vierwieler met een geheel eigen karakter cn geen kat om zonder handschoenen aan te pak ken. Het brandstofverbruik voor dit ty pe wagen alleszins redelijk. We verstookten gemiddeld 10,6 liter per 100 km (1 op 9,4). STEVIGE PRIJS Voor zoveel schoonheid en ex clusiviteit betaalt men uiteraard veel geld De Audi 200 komt op 64.995,-. „Onze" 200 Turbo kost 79.995,-, exclusief de electrische stoelen en de „automaat" Aange zien de BTW is verhoogd van 18- naar 19% moet men bij deze prij zen 1% optellen De exacte prijzen waren bij het ter perse gaan nog niet bekend. Eén dezer dagen breidt Fiat z'n UNO-sene uit met een dieselversie. De „Auto van het Jaar 1984" bereikt met deze zelfontbrander dwars in het vooronder een top snelheid van 140 km/u. Fiat levert de UNO-diesel in twee uitvoeringen- driedeurs standaard en vijfdeurs super Zowel binnen als buiten is de diesel gelijk aan z'n benzinebroertje. Standaard beschikt de diesel over een vijfversnellingsbak, olie drukmeter, watertemperatuurme ter, handgas, waarschuwingslampje voor oververhitting en een gelaag de voorruit. RAP EN TOCH ZUINIG De viercilinder dieselmotor, met een cilinderinhoud van 1301 cm3 werd rechtstreeks afgeleid van de 1.3 1 benzinemotor. Hij levert 33 kW (45 pk) bij 5000 tpm. Een getande riem drijft de bovenliggen de nokkenas aan. Voor de brand stoftoevoer zorgt een Bosch in- spuitpomp. Diverse nieuwe vond sten waarborgen ondermeer het hoge specifieke vermogen van 34,6 pk per liter. De UNO-diesel bezit vier onaf hankelijk geveerde wielen met een torsie-as achter. Schijfremmen met zwevende knijpers vóór en trom- melremmen achter werkend via een rembekrachtiger en remdru- kregelaar moeten het karretje tijdig tot stoppen brengen. De brandstof tank met een inhoud van 42,1 liter geeft de UNO-diesel een actiera dius tussen de 650 en 750 km, afhankelijk van de rijstijl. In 20,6 sec. snelt de wagen van 0-100 km/u. Dankzij toepassing van veel isola tiemateriaal blijft het motorgeluid in de woonkamer en ook buiten beperkt. NOG MEER NIEUWE UNO'S Tijdens de officieuze uitreikin van de prijs „Auto van het Ja; 1984" deelde Fiat Nederland dired teur Gardoni mee, dat we dit jai nog meer UNO-nieuws kunna verwachten, ondermeer een turbtf geblazen exemplaar. We zullen maai atwachten. Bil nenkort komen we via een uitgl breide test op de UNO-diesel teruj De prijs van de UNO-diesel lil tussen de 18 en 19,5 mille, al nal gelang de uitvoering. Naast de nieuwe Fiat Uno diesel verwachten we binnenkort ee* turbodiesel, turbobenzine, GT-uitvoenng en automaat. HOEVELAKEN - Afgelopen vrijdag vond in Gasterie De Klep perman m Hoevelaken de officieu ze prijsuitreiking plaats van de „Auto van het Jaar 1984"- verkiezing. De officiële ceremonie gebeurt februari a.s. te Rome. Alge meen direkteur van Fiat Auto Ne derland BV de heer F. Gardoni ontving uit handen van de heer L. J. Leeman, direkteur van het mede organiserende automagazine Auto visie een waardevol huldeblijk. In zijn dankwoord zei de heer Gardoni dat de verkiezing van de Uno heel gemotiveerd is gebeurd. Nog nooit zijn in een jaar zoveel nieuwe modellen geïntroduceerd. „Zeker zal hebben meegespeeld dat de Uno niet een model is, maar een complete familie, met drie ben zinemotoren en een diesel, met dne en vijf deuren, met vier- en vijfver snellingsbak, binnenkort met de Van Doorne's Transmissie in de Unomatic en met een buitenge woon lage luchtweerstand van Cw 0.33." Als eerste auto in 1984 nemen we de Mazda 626 diesel bij de horens. Een nieuwjaar, dat op autogebied best eens „het jaar van de waarheid" kan worden. Na de vette 70'er-jaren met als top 1978 ging het met de verkopen sterk bergafwaarts. Over 1983 zijn de totaalcijfers nog niet bekend, maar men kan wel van een stevige opleving spreken. Zet die tendens zich voort? Een vraag van alle auto-importeurs. De tijd zal het leren. Goed, Mazda nu dus als laatste grote autofabrikant met een diesel op de Nederlandse markt. Een markt die op het gebied van zelf- ontbranders overvol is Toch hoopt Mazda met de 626 een graantje mee te pikken Overigens de eerste Japanse perso nenauto die we op de vijfde plaats van de „Auto van het Jaar 1984" verkiezing tegenkomen. Een hele prestatie. Aangezien de keuze wordt gemaakt door op z'n zachts chauvinistisch te noemen Westeu- ropese journalisten. Dat Mazda's nieuwe 626 het Nederlandse pu bliek aanspreekt, blijkt uit de ver kopen. Sinds de introductie op de personenauto RAI februari '83 re gistreerde men bijna 10.000 exem plaren. Geen sinecure Mazda levert z'n diesel zowel in sedan - als hatchbackuitvoering in DX, LX en GLX-uitvoering Daar ons de vijfdeursversie het meest aanspreekt (smaken verschillen) kozen we dit model voor de test. FRAAI GELIJND Uitvoerig gingen we het afgelopen jaar in op Mazda's jongste aan winst. Bijna iedereen onderstreept onze mening dat de 626 strak gestroomlijnd in z'n huid zit De uitrusting is identiek aan de 1.6 L 626 benzine-uitvoenng. Alleen beschikt de 2,0 D niet over een verbruiks- en schakelindicator. Wel krijgen alle diesels van huis uit een vijfversnellingsbak mee. Smalle langwerpige halogeenkop lampen werpen ruim voldoende licht op het wegdek. Voor, achter en opzij vangen matzwart gespoten bumpers en strips de eerste stootjes op. Als extra beschikt de LX-versie over een wis/was-installatie op de achteruit. Wel standaard op de GLX Zowel van binnenuit als bui ten met de sleutel openen we de vijfde deur; waarna een zee van bagageruimte verschijnt Omvang rijke voorwerpen vervoeren we door de rugleuning van de achter bank (eventueel gescheiden) naar voren te klappen. Het binnengebeuren oogt rustig, zij het wat somber. Zelfs een toeren- teller, nog steeds vrij uniek op een diesel, ontbreekt niet Aan beide zijden garanderen forse van binnen uit te verstellen buitenspiegels ruim zicht. Mazda s jongste aanwinst de 626 diesel ,.en profil" Het straf aflopende snuitwerk bepaalt mede de lage Cw-waarde van 0,35. PITTIGE KRACHTBRON In het vooronder van deze 626 diesel huist een geheel nieuw ont worpen dieselkrachtbron. Hij staat dwars geplaatst cn drijft de voor wielen aan. Mazda doet niet mee aan de turbo-trend, waar we echt niet rouwig om zijn. Zo'n „gebla zen" diesel zal dan een pietsie sneller accelereren ten koste van het brandstofverbruik, terwijl de aanschafsprijs aanmerkelijk hoger is dan een diesel zonder turbo. Per slot van rekening rijden we meestal om de zuinigheid in een „diesel", waar of niet? De viercilinder viertakt diesel met een inhoud van 1983 cm3 levert een max vermogen van 47 kW (64 pk) bij 4650 tpm Zijn max. koppel bedraag 120 Nm bij 2750 tpm Deze gespierde vierpitter stelt de wagen tot een topsnelheid van 150 km/u in staat. Het motorblok leidde Mazda af van de tweeliter benzine motor. Er veranderde echter zo veel, dat van enige verwantschap nauwelijks meer sprake is. Alleen de opzet van de motor bleef in grote lijnen gelijk met een vierkan te boring x slagverhouding van 86 x 86 mm. Een getande riem drijft de bovenliggende nokkenas aan, die de kleppen rechtstreeks bedient. Indirect geschiedt de brandstofin jectie in voorwervelkamers van het type Ricardo. Ter voorkoming van geluidsoverlast past Mazda op rui me schaal isolatiemateriaal toe UITSTEKENDE REMMEN Het bekrachtigde diagonaal ge scheiden remsysteem bezit voor schijf- en achter zelfnastellende trommelremmen. Een remkracht- begrenzer op de achterwielen houdt de zaak mede in toom Om het iets hogere gewicht van de dieselmotor te compenseren zijn de schijfremmen op de voorwielen in wendig gekoeld. Tevens verander de er een paar kleinigheden aan het onderstel Rondom bezit de wagen onafhan kelijke wielophanging. Vóór vol gens het McPherson principe, ach ter via een door Mazda ontwikkeld TTL-systeem (Twin Trapezoidal link) Zowel vóór als achter houdt een torsie-stabilisator de zaak in evenwicht. De Toyo Kogyo techneuten voor zagen de tandbeugelstuurinrichting van een varibale overbrenging Dit stuurt in het middengebied direct, maar bij manoeuvreren indirect en dus, zoals zij zeggen, licht. Het ruim bemeten tweespaaks stuurwiel met een joekel van een toeter in het hart laat zich zo'n 5 cm in hoogte verstellen Rond de 13 inch velgen zitten 165 SR staalgordel radiaal- banden. RUSTIGE MOTOR Vergeleken met de sedan biedt de hatchback z'n inzittenden een vrij lage zit. Via de wijd openslaande deuren vallen wc dan ook meer naar binnen dan we plaatsnemen. Stoe len en achterbank, voor met in hoogte verstelbare en achter geïn tegreerde hoofdsteunen, zitten pri ma en geven goed steun daar waar we dat wensen. Voor komen hoofd en benen niets aan ruimte te kort. Achter zitten personen boven 1.70 m met de kruin tegen het dak. Staan de stoelen in achterste stand dan komen tevens de benen een pietsie in de verdrukking Alle instrumenten en waarschu- wingslampjes staan overzichtelijk opgesteld. Schakelaars en schuiven zitten direct onder hand c.q vinger- bereik. Aflegruimte voor papieren en kleine spullen is ruimschoots aanwezig. Starten geschiedt bij een diesel altijd via een bepaald ritueel. Bij Mazda's diesel ook. Contactsleutel omdraaien, voorgloeien (slechts 3 seconden) en doorstarten. Om de motor direct na de koude start mooi te laten lopen, monteerde Mazda een soort choke die de koude start versnelt en tevens de bekende con- densvorming bij koude diesels voor komt. Direct na de start blijft het voorgloeisysteem nog even electro nisch geregeld in werking om de opwarmperioe te bekorten. Pal na de start, 's morgens, horen we het te verwachten, gorgelende dieselgeluid. Na verloop van enke le seconden zwakt dat behoorlijk af. Éénmaal op bedrijfstempera- tuur resteert slechts een gemoede lijk gepruttel, een bezinemotor ge lijk. Aangezien tot 120 km/u tevens windgeruis bijna ontbreekt, blijft het prettig rustig in de cabine. Rustig rijden met een diesel tot de motor op temperatuur is blijft altijd geboden. De krachtbron is u daar laren dankbaar voor. PRIMA PRESTATIES Qua prestaties hoeft de Mazda 626 diesel zich niet te schamen. Hij kan zelfs meten met diverse benzine wagens in z'n klasse. Vanaf stil stand tot 100 km/u raffelt'ie af in 15,3 sec. Daarnaast blijkt de motor prettig soepel. Beginnend met 40 km/u in de vierde versnelling vergt het afleggen van de eerste volle kilometer slechts 28 sec. Rapport cijfers die er zijn mogen. Het weggedrag van de wagen is betrouwbaar bijzonder koersvast op de rechte weg en een probleem loos bochtengedrag. Over de trans missie niets dan lof. „De Vijfbak" schakelt „Japans" licht, waarbij we voor de koppeling normale kracht nodig hebben. Twee puntjes willen we de Mazda technici ter overweging geven. Soms zouden we een stuurbekrach tiging wensen, vooral bij lage snel heden, stadsverkeer en parkeer manoeuvres; voorts kunnen we de electronische melodietjes die weerklinken als we bij het uistap- pen licht laten branden of sleutel in het contact laten zitten niet waar deren. Bediening, wegligging, comfort, rij karakter en prestaties laten weinig te wensen over. Het dieselolieverbruik varieert ui teraard afhankelijk van traject, rij stijl, belading, etc.'Tijdens ons weekje „dieselen" - overigens een enorme overgang na acht dagen Audi 200 Turbo - verstookten we 7 liter olie wat neerkomt op 14,2 kilometer per liter. Hierbij wel opmerkend ons redelijk aan de snelheidsnormen te hebben gehou den en daarnaast met beleid de rechterpedaal bedienend. PRIJZEN Zoals gezegd levert Mazda 626 de diesel in een 4-deurs Sedan en 5-deurs Hatchback. De voordelig ste 4-deurs komt op 24.950,-. „Onze" testwagen bedraagt ƒ27.615,-. De luxe GLX kost 28 575,-. Prijzen inclusief BTW, excl 360,- afleveringskosten. Gardoni zei te verwachten dat Fiat in 1984 in totaal 34.000 nieu we personenauto's zal verkopen, wat neerkomt op een totaalmarkt van 470.000. Dat is voor Fiat in Nederland een aandeel van ruim zeven procent. De auto's van het jaar waren tot nu toe: 1963: Rover 2000 1964: Austin Balanza 1965: Renault 16 1966: Fiat 124 1967: NSU RoSO 1968: Peugeot 504 1969: Fiat 128 1970: Citroën GS 1971: 1972: 1973: 1974: 1976: 1977: 1978. 1979: 1980: 1981: 1982: 1983: Fiat 127 Audi 80 Mercedes 450 Citroën CX Simca 1307/8 Rover 3500 Porsche 928 Talbot Horizon Lancia Delta Ford Escort Renault 9 Audi 100. In 1976 werd besloten in de ril niet langer het jaar van de introdi tie te noemen maar het jaar vólgt op de verkiezing. LEUSDEN - Ondanks de afwe zigheid van Bob van Leeuwarden is het eerste team van badmin tonclub Leusden er ingeslaagd Thiela op eigen bodem een rui me 6-2 nederlaag toe te brengen. Glenn Gill trok in zijn single fel van leer en stevende moeiteloos met 15-9 en 15-3 op de overwin ning af. Invaller Leo Lackin deed voor zijn ploeggenoot niet onder en veegde met 15-10 en 15-7 zijn opponent van de baan. Eerste dame Anneke Zuer moest in 2 sets het onderspit delven. Met 9-11 en 10-12 trok de BC Leusden-dame aan het kortste eind. Tineke van Leeuwaarden zorgde ervoor dat Thiela niet langszij kwam door met 11-9 en 11-4 haar tegenstandster de baas te blijven. De tussenstand kwam daarmee op 3-1 in het voordeel van BCL. De eerste gemengddubbel van Anneke en Glenn was een fluitje van een cent. Met 15-3 en 15-2 liepen ze over het Thiela koppel heen. De tweede gemengddubbel van Leo en Tineke ging voor Leus den met 7-15 en 8-15 verloren. Duidelijk was dat beide spelers nl* op elkaar ingespeeld waren enM£ de partij door gebrek aan overig uit handen moesten geven. W heren die hierna voor de dubbel i*1 baan kwamen maakten er efh spannende wedstrijd van. De f set werd door Thiela met 8°I gewonnen maar de 2e set lever® met 15-6 een Leusdense zege cf® De beslissing de 3e set wisten Ly en Glenn tenslotte met 15-12 F winnen en stelden ze de eindov^ winning reeds veilig. De damji lieten in hun dubbel zien dat ze j lang met elkaar samenspelen t\ wonnen overtuigend met 15-9 15-5 de partij, waardoor de eirll stand op 6-2 voor Leusden bepaal werd. De overige uitslagen waren: Senioren: Leusden2-Doto2 U* Leusden 3 - Eemnes 2 5 n Leusden 6 - Hoogland 7 *'t 't Slot 7-Leusden 4 Jeugd: fd Basdo 3- Leusden 2 Drongen 6 - Leusden 3 Leusden 4 - Hoogland 7 1 lol LEUSDEN - Zaterdag jl. zijn de eerste wedstrijden gespeeld van de bowling mixed dubbels. Deze wedstrijden die georganiseerd worden door Lijda en John Hot stede staan los van Bowling De Kort maar de deelnemers zijn wel allen lid van Bowlingbond De Kort. Men hoopt aan het einde van de league een groot bedrag aan geld te hebben overgehou den dat beschikbaar zal worden gesteld aan de bowling-jeugd van Leusden. Dt uitslagen van 7 januari waren: 1Cisca Groeneveld/Cor Beuse, 1394 pnt2. Coby Brandsen/Gilles v. Mill, 1339 pnt.; Toxopeus/Jan Broekhuizen, 1J pnt.; 4. Pauline v. d. Klasho Ruud v. Aalst, 1328 pnt.5. T ruu; Harsselaar/Jan Toxopeus, 13*- pnt.; 6. Charlotte Keyzer/Bert 1287 pnt.; 7. Yvonne de Jong fj[e Veenbrink, 1213 pnt. en 8 Steeneken/Jack Wijnen, 1192 Hoogste game dames: Anya,r9' xopeus 234 pins, hoogste ga' P heren: Rob Veenbrink 236 pins *e o Zaterdag van 12 00 tot 17.G0(*- is iedereen welkom om eens C kijkje te nemen bij het bowlen eny t gezellige sfeer te proeven. VERLOREN te GEVONDEN Blauwe kinderbeurs: gouden schakelaarsband. kwartshorloge met rode band; zilveren armband; blauwe lap stof in bruin pakpapier; bruine langwerpige tas met 15 boekjes, sleutelbos met 10 sleu tels. Aan komen lopen: grijze kat. Boodschappentas met po4| feuille; groene damesfiets: zilvsj dameshorloge: zwart leren monnee: wit gouden dameshcj ge: ketekentplaat. zwarte monnee met Geut pasje; envi waarin 25 cheques van AMÖ sleutelbos met twee sleutels; renbril met gouden montuur; zw bruine portemonnee met 90 gukL rood bruine wollen muts; etui mCH' sleutels waarin 1 Renaultsleihd blauwe kinderschoudertas

Leusder Krant | 1984 | | pagina 10