gaat in Den aten over aansluiting op Haag A28 iendracht" wil betere iiliteiten in de Korf Carnaval „vijftig-plus" maandagavond in De Til Nieuwe inwoners krijgen boompje Kantlijn Y- Aktie van Jeugd Rode Kruis Bijeenkomst: „Hij gelooft het wei" mero- effect Mysterie rond lantaarnpaal Makelaardij is niet meer De Weerdt laat 'ter niet bij zitten Niet fractie maar afdeling - «IDERDAG 23 FEBRUARI 1984 loep op Leusden ie Casper van Loo >:Marnix Kreijns, »rsconferentie over het it-voorontwerp >lan zit er op en iteerde Schapenk, larenen journalisten nog even een glaasje. De isten uit de Leusdense lebben zich tijdens de nferentie niet onbetuigd ien nippend aan zijn jus je zegt de gedeputeerde: zaken leven nog al in >n, is het niet?" De listen, die juist een zoutje nond gestoken hebben, aanvankelijk niet verder itemmend geknik, omdat rdaad hopen daar niet /oor de bevrediging van jgen nieuwsgierigheid i te hebben, leeréén van de gevers zijn mond leeg (ageert hij met een raag op de opmerking ■Jij tapenk.Ofde iteerde soms ook kan en, waarom zulke zaken ere hoeken van de ie minder belangstelling mijmert Schapenk, im leeft dat in Oudewater ten in Leusden wel?" Om ens met het vereiste 'oor public relations te n: „Een geïnteresseerde ng en een kritische pers, kt natuurlijk bevruchtend ar.' Waarna de kat exact timed komt: „Maar het ro-effect doet het ijkook altijd aardig." lat de verslaggevers, die leen zoutje in hun mond kunnen reageren, roept ink: „Nee, nee, heren, ik verder niet op in. Dat |zelf maar invullen." illing zullen we met terughoudendheid tot enige informatie i, die toen geen kinderen te leeftijdsklasse (.Calimerowasde •Ispeler ineen |mserie, die enkele jaren op de Nederlandse werd uitgezonden. Het jeCalimero ontleende ulariteit niet in de laatste an zijn veel geslaakte lij zijn groot en ik is klein. Positief Ik stam nog uit de tijd, dat sport en commercie niets met elkaar te maken hadden De tijd bijvoorbeeld dat het Nederlands voetbal-elftal nog werd bevolkt door timmerlieden en artsen, die louter voorde lol in een oranje hempje tweemaal drie kwartier door de wei kwamen dartelen. Daarop volgde het tijdperk, dat sport eigenlijk niets met commercie te maken moest hebben. Sportlieden die wel eens een hamburger van Mc Donalds hadden genuttigd zonder te hoeven afrekenen werden in die tijd dan ook nog genadeloos uitgesloten van deelname aan zoiets heiligs als de Olympische Spelen Ook dat decennium is afgesloten. Philips betaalt het Nederlands Olympisch Comité en niet alleen in gloeilampen, maar ook gewoon in keiharde duiten. En deelname aan de Olympische Spelen zal binnenkort ook worden opengesteld voor professionele sporters. Zodat het wachten nog slechts is op het moment, dat het voor deelname aan de spelen verplicht wordt, dat kandidaten aantonen in het bezit te zijn van tenminste drie sponsors. Ik vermoed dat u in dit licht ook de gang van zaken rond de Leusdense tennishal dient te beschouwen Eerst zou de gemeente het zelf doen; toen werd er over een pappa- mamma-systeem gepraat; vervolgens werd er een amateur-pachter in gezet, en nu is de tent verkocht aan een drietal professionals. Een houthandelaar, een tandarts en een automobielverkoper hebben de tennishal gekocht en diezelfde avond nog hun geloofsbelijdenis tegenover de pers afgelegd. Ik citeer de Leusder Krant van dinsdag Ruis verklaarde gistera vond. De tennis- en squashsport staat voorop in de hal. Winst zal daarbij voor ons het oogmerk zijn dat we kunnen bereiken door zuinigheid en vlijt" Zelf had ik nauwelijks beter onder woorden kunnen brengen hoe bevruchtend sport en commercie op elkaar kunnen inwerken En dat de in oprichting zijnde B V. geen Charitas 'zou gaan heten vermoedde ik alzo 'n beetje Even heb ik nog geaarzeld toen ik de beroepen van die drie sportieve ondernemers zag Ik dacht namelijk dat de heren zich het beste maar met respectievelijk planken, kiezen en automobielen onledig konden houden Maarzon schoenmaker-blijf-bij-je-leest- gedachte is eigenlijk ook al heel antiek, als je beseft hoe lang wij hier al niet weer bestuurd worden dooreen bandenhandelaar, een boeren een gepensioneerd militair. Dat die bandenhandelaar dat met die tennisballen ook wel zag zitten, is weer een heel ander verhaal. Maar mijn aarzeling verdween als sneeuw voorde zon toen ik woensdag jongstleden het bladDe Woudenbergeronder ogen kreeg. Onze collega 's van hiernaast hadden ook een bericht over de verkoop van voorheen onze tennishal, dat als volgt aanvingStonden in de regionale kranten en berichten over de tennishal De Inslag" te Leusden nog bol van negatieve berichten, in ieder geval kan ,,De Woudenberger' een positief bericht laten horen Wie zijn wij dan nog, dat we zouden zeuren over een paar miljoen, die de gemeente bij de hele handel inschiet7 De enige die het natuurlijk weer niet wil begrijpen is Corri Verduin van de PvdA. Eerst wilde ze helemaal niet dat die tennishal er kwam; toen hij er stond moest het een brandweergarage worden; nu moeten we hem weer helemaal niet verkopen En dat Com een heel ander merk telmachine heeft dan wethouder Fons Ummels was me al eerder opgevallen Het is dan ook uitsluitend uit balorigheid, dat ik hier opschrijf. Come had weer eens gelijk Maar ik wil het welgezegd hebben. Kreyns Enda's niet eerlijk". Calimero-effect. Wat kan de hoogwaardigheidsbekleder daar nu toch mee bedoeld hebben ten aanzien van Leusden? Zo n maand of drie geleden werd aan Grasland een lantaarnpaal vernield. De kapotte lichtmast werd vervolgens weggehaald, maar een nieuwe kwam er tot op heden niet voor in de plaats. Dit tot groot ongenoegen van de bejaarde bewoners in de buurt die al die tijd, wanneer het donker wordt, met een onverlicht stukje Grasland zitten. Als verkenners van het volk belden wij met de PUEM- storingsdienst in Utrecht. „Ik weet van niks. Dat moet ik uitzoeken. U wordt teruggebeld", klonk het van PUEM-zijde die verantwoordelijk is voor de lichtmasten. Later belde een servicemonteur van de elektriciteitsmaatschappij ons op, die inmiddels op Grasland was wezen kijken. „Er ontbreekt inderdaad een lantaarnpaal. Maar wie 'm daar weggehaald heeft weet ik niet. Er is ook geen opdracht om er géén lantaarnpaal neer te zettenDe PUEM-man meldde verder dat hij de zaak zal uitzoeken en dat er in ieder geval een nieuwe lichtmast wordt geplaatst. „Ik weet nog niet wanneer omdat het op dit moment geen werkbaar weer is", aldusdePUEM'er De Schoeman-plakkaten met „te huur" sieren de ramen. Aan de gevel hangt nog de lichtbak met „makelaardij o.g. Leusden B.V.", maardiezal binnenkort verdwijnen. Deze besloten vennootschap die huizen verkoopt is namelijk niet meer. Directeur R. van Asten ziet er geen brood meer in en heeft zijn enige werknemer, een secretaresse, ontslag aangezegd. De makelaardij bestond pas sinds 1982, nadat het „Baars Woningen BV" had overgenomen. „Mijn bedrijf heeft steeds", zegt Van Asten, „het brandmerk van een onterechte associatie met Baars Woningen meegevoerd. Ik ben destijds zo stom geweest om het bedrijfsvignet niet genoeg te wijzigen, waardoor het mijne op die van Baars bleef lijken". Volgens Van Asten zat er voor zijn makelaardij geen handel meer in de huizen, omdat er een minimale interesse is voor bestaande woningen. „De nieuwbouw hier in Leusden oefent een enorme zuigkracht uit op kooplustigen", meent de Leusdenaar. - Uw plaatselijke collega's doen wel goede zaken met nieuwbouwprojekten. Zij die dan gewiekster dan u? Van Asten: „Die collega's zijn heus niet gewiekster. Ik ben ook gewiekst en snel, maar misschien minder agressief. Die anderen hebben wel het voordeel dat ze gesetteld zijn in Leusden". - Gaat u nu de WW in? Hij zegt: „Ik ga solliciteren om als makelaar voor een baas te werken. Dat heb ik vroeger ook gedaan en dat beviel me goed. Ik ben in ieder geval niet failliet. Al mijn crediteuren zijn betaald. Met de bank hoef ik alleen een regeling te treffen over een kleine financiering die nog openstaat". Vorige week kreeg Gert de Weerdt, plaatselijk PvdA- raadslid, een brief. Ondertekend door mr. J. W. M. Rademaker, burgemeester te Leusden. In dit schrijven werd aan De Weerdt meegedeeld dat de gemeente niet van plan is zijn „brandweerkazerne/ gemeentewerf "-voorstel door te rekenen. De PvdA'er stelde in april vorig jaar voor de- nu bijna verkochte- tennishal geheel of gedeeltelijk te bestemmen als onderkomen van de Leusdense brandweerkazerne en gemeen tewerf. Dat leek hem finan cieel aantrekkelijker voor de gemeente dan de hal met verlies van de hand te doen. De Weerdt kreeg lange tijd geen reactie van burgemeester en wethouders op zijn voorstel, tot enige tijd geleden. Het raadslid ontving toen een brief van het college met de mededeling dat zijn suggestie, onder dankzegging voor de moeite, niet uitvoerbaar en onhaalbaar was. In de vorige raadsvergadering wilde De Weerdt van de heren van B&W wel eens weten waarom zijn voorstel niet was „doorgerekend". Daar had men niet aan gedacht, luidde ongeveer het antwoord, maar de burgemeester beloofde dat het op korte termijn alsnog zou gebeuren. En toen de brief van Rademaker hoogstpersoonlijk. „Het is in dit stadium te vroeg om na te gaan waarde gemeentewerf eventueel definitief gevestigd zal worden, laat staan om daar de kosten van te berekenen. Er is vooralsnog weinig vast te stellen omtrent plaats en kosten van een nieuwe te bouwen brandweerkazerne. De hoeveelheid werk/mankracht en dus kosten die gemoeid zijn met het besommen van eventuele kosten voor verschillende (on-) mogelijkheden achten wij, mede in het hcnt van nei hierboven gestelde, onverantwoord (niet opportuun?)". Aldus hoogachtend de burgemeester van Leusden. Gert de Weerdt is uiteraard niet tevreden met de mededeling in deze brief, en is bovendien verbaasd dat het schrijven niet van het college van B&W maar van de burgemeester afkomstig is. Wethouder Fons Ummels van finacien haastte zich maandagavond tijdens de gecombineerde extra raadscommissievergadering over de verkoop van de tennishal te zeggen, dat de brief gestuurd was met de instemming van de wethouders. Vanavond vergadert de gemeenteraad en „meneer De WoorHi" zoals Gert in de wandelgangen wordt aangesproken, zal het niet bij de brief van de burgemeester laten zitten. Blijven we even bij meneer de Weerdt. Hij maakte ons attent op een kleine vergissing in het bericht vorige week over de goedkeuring van het zogenaamde Langebeek-besluit door Gedeputeerde Staten. Daarin stond dat de PvdA-fraktie aan GS had gevraagd dit raadsbesluit te vernietigen of ter vernietiging voortedragen bij De Kroon. Stom. Het was natuurlijk niet de fractie, maar de afdeling Leusden van de PvdA die dat verzoek aan het provinciaal bestuur had gedaan. 1 Ballentent Verkoop de Inslag nooit! Als volksvermaak Is deze ballentent wel héél bijzonder, Eerst gaat Jan Waaghals Finaal kopje onder En dan is het met onze Fons goed raak Als financieel expert is Fons een wonder Hij int de pacht niet en ontwijkt zijn taak De wet te houden Zo kost deze zaak Gemeenschapsgeld en politiek gedonder Als toetssteen van 't kollegiaal geweten Mag men de Inslag nimmermeer vergeten Er is getoetst en er is zwaar gefaald Na samenspel van lammen en van blinden Zal wéér de Raad 't bederf toelaatbaar vinden En raakt voorgoed in het moeras verdwaald' Joost Videocentrum Leusden In het pandje rechts naast sigarenmagazijn Schut aan de Hamersveldseweg 26 is vandaag opmeuw een videoverhuurbedrijf open gegaan Nadat een andere firma op dit terrein het slechts kort had uitgehouden, heeft nu Videocentrum Leusden' zijn deuren geopend In het videocentrum verhuurt de heer C. Schoonderbeek onder meer films, videospelletjes, videorecorders en televisies Videocentrum Leusdenis van maandag tot en met vrijdag geopend van 14 tot 19 uur Vrijdagavond is men tot 21 00 uur geopend, terwijl de openingstijden op zaterdag van 10 tot 16 uur zijn Op de foto het interieur van ..Videocentrum Leusden t Is bar met de Korlbar Ook zal zit John Visser met een lichte kater. Hoera! Onze Leusdense vrouwen mogen in de kelder aan hel raam zitten Is Harm Offereins wel geraad pleegd7 Korrektie Het is ..raamkant Kantlijner, niet ..zelfkant Met die kavel-aflaire is het finan cieel belang van de gemeente niet geschaad, zegt de provincie Nee. en dat van de kavelbezitters óók niet, dat is duidelijk De verkoop van de tennishal is bepaald niet geRuisloos verlo pen. Maar waarom heeft meneer Ruis die hal gekocht7 Hij is toch direk- teur van „Hurut"? Klopt Hij neemt de hal gewoon op in zijn huurprogramma Dat een van de tennishalkopers een tandarts is. is géén toeval Voor het college en raad was het toch een kwestie van pijnlijk kie zen 7 en voor de oppositie een kwestie van knarsetanden? In onze centrale kabel is alwéér een kink gekomen Die hoogbouw in het Ruige Velt, zegt Wagenaar. is zo handig als herkenningspunt Dat klinkt logisch voor onze enige hoogvlieger in het college Die nieuwe methode voor de uitke ring per leerling, blijft de gemeente op zakelijke gronden onderschrij ven, maar. ze is blijkbaar niet zakelijk, vandaar die ommezwaai naar het geen de scholen willen Of is het college nu tegen haar eigen voorstel omdat de school raad er vóór blijkt te zijn? Volgens insiders is het aantal on verklaarbare raadsbeshssingen zo groot geworden in Leusden, dat gedacht moet worden aan een plaatsje in hel Guinness Book of Records |n onzer verslaggevers) ECHT - Gedeputeerde apenk (CDA, Ruimtelij- ening) gaat binnenkort Haag praten over aan- van Leusden op de 3 28. Samen met zijn P J. Hoepelman (PvdA, nen Vervoer) wil Scha lie „zeer gewenste aan sluiting van Leusden drin gend onder de aandacht brengen" van de bewindslie den Smit-Kroes (Verkeer en Waterstaat) en Winsemius (Ruimtelijke Ordening). Al langere tijd circuleerde hel gerucht dal Schapenk zich nu per soonlijk sterk zou gaan maken voor aansluiting van Leusden op de Rilksweg. Tijdens een persconfe rentie jongstleden dinsdag beves tigde de gedeputeerde dat desge vraagd. „Ik heb onlangs alle cor respondentie, die het college van B en W daar tot nu toe over heett gevoerd, ontvangen Het is mijn bedoeling om over een week of drie naar Den Haag te gaan om over dit onderwerp te praten Er is nog geen afspraak gemaakt, maar ze weten wel dat ik kom en waarvoor ik kom", aldus gedeputeerde Scha penk. Een rechtstreekse aansluiting van Leusden op de A 28 is een reeds lang gekoesterde wens van het gemeentebestuur Ook het pro vinciaal bestuur en Rijkswaterstaat onderkennen het nut en het belang van een dergelijke aansluiting, maar geld om deze te realiseren heeft men in Den Haag nog niet vrij willen maken. Pogingen van met name wethouder Jan Wagenaar om in Den Haag de Leusdense aansluiting gefinancierd te krijgen, zijn tot nog toe vruchteloos qeble- ken. Of Schapenk meer sukses gaat behalen liet hij dinsdag nog volslagen in het midden „We zul len het onder de aandacht van de bewindslieden brengen, maar of we ons zin krijgen, dat weet ik niet' Kennelijk is men er bij de provin cie van overtuigd, dat aansluiting van Leusden op de Rijksweg in ieder geval een zaak van de lange adem zal worden In het concept voorontwerp Streekplan Utrecht - dat moet gaan vigeren tussen 1985 en 1995-staat De provincie acht een aansluiting van „de Groene Zoom" op het Rijkswegennet (A 28) en de doortrekking naar het wegennet van Amersfoort noodza kelijk. en zal de gemeente al steun geven bij het zoeken naar mogelijk heden om een en ander te realise ren." 'EN - Het bestuur van reniging „Eendracht" lensdagavond tijdens de ledenvergadering in het 'aart van de leden de op- ekregen te gaan praten college van b. en w over zijgen van betere facilitei- fiviteitencentrum de Korf. dien kreeg het bestuur ieuw de al jaren slepende ngsproblematiek aan te 3|I het gemeentebestuur. 9elopen jaar vierde Een- lar 50-jarig bestaan. Bij die •aid gaf de vereniging een ratis voorstellingen: een 'el met ruim tien uitvoerin- de open lucht en twee afstellingen in de Korf. Met 'ciële bijdrage van de ge baar in ieder geval hele- icht op de bevolking van Bovendien verzorgden onelisten van Eendracht tijdens de nieuwjaarsreceptie een spraakmakend optreden van „Tho- masvaer en Pieternel", die in een hekeldicht allerlei Leusdense toe standen op de korrel namen. Afgezien van de „jubileumsubsi- die", zo constateerde de ledenveg udering, is de medewerking die de toneelvereniging ondervindt niet stimulerend. Eendracht kan slechts onder voorbehoud avonden in de Korf reserveren om uitvoeringen te geven. Als zich een klant aandient waar de Korf meer geld aan over houdt, gaat die onherroepelijk voor Voorzitter Dick van den Engel wilde gisteravond trouwens van geen kritiek horen op beheerder John Visser noch van de Korf- medewerker Gerrit van Tiel (ver antwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in de Korf) ,,De onvrede die wij voelen wat de Korf betreft geldt het beleid van de gemeente. Déar moeten wij zijn met onze klachten". Het gemeen tebestuur immers, aldus de rede nering van Van den Engel, heeft het beleid voor de Korf gesteund waarbij de vukyher maar moet zien hoe hij het activiteitencentrum draaiende houdt. De pachtsom kan hij slechts opbrengen door com merciële activiteiten voorrang te geven boven sociaal-culturele acti viteiten. Het gevolg is wel dat Eendracht voor de twee uitvoeringen van het voorjaarstoneelstuk „Als het kindje binnenkomt", heeft moeten uitwij ken naar de zondagavonden 1 en 8 april. Voor de uitvoeringen van het najaarstoneelspel in november konden slechts data worden gere serveerd „onder het gebruikelijke voorbehoud", dat wil zeggen dat elke personeelsvereniging of ande re club die voor de Korf lucratiever is dan Eendracht, de toneelvereni ging zonder pardon opzij kan schui ven Eendracht speelt pas sinds een jaar in de Korf en heeft deze problematiek nog niet aangekaart bij het college Dat gaat het nu doen, waarbij het de bedoeling is dat ook de opslagruimte ter sprake wordt gebracht. Het is sommige leden een doorn in het oog dat allerlei nieuwe verfnuvingen en in stellingen met ehulp van aanzienlij ke gemeentelijke subsidies worden gehuisvest, terwijl de toneelclub zelfs geen eigen onderkomen heeft waar de decormaterialen kunnen worden opgeslagen Daarvoor is men afhankelijk van de hulp van goedwillende particulieren Welis waar is zo n goedwillende particu lier momenteel niemand minder dan wethouder van culturele zaken G. van Woudenberg die een deel van zijn zolder heeft afgestaan, maar niet alleen is dit een tijdelijke behuizing, zij is ook niet erg ge schikt voor timmer- en schilder werkzaamheden en bovendien ge legen op wel erg grote afstand van de Korf, waar de uitvoeringen plaatsvinden In het verleden hebben b. en w. Eendracht gesuggereerd dat men het zogenaamde „defensie gebouwtje" aan de Hamersveld seweg zou kunnen krijgen. Mo menteel is dit in gebruik bij de PTT als sorteercentrum. Na het realiseren van de nieuwbouw voor het postkantoor bij winkel centrum de Hamershof zou deze ruimte weer vrijkomen. Bvoen- dien heeft Eendracht het oog laten vallen op enkele andere ruimten die eventueel beschik baar zijn. LEUSDEN - Jeugd en jonde- ren met en zonder handicap sa men op vakantie. Dat is het mot to van een aktie van het Jeugd Rode Kruis. In Leusden kan men deze aktie ook steunen door een klein projekt dat de afdeling Leusden van het jeugd Rode Kruis tot 1 maart laat duren. Tot die tijd kunnen kinderen op de lagere scholen een speciale Sus- ke en Wiske bestellen die door Willy Vandersteen in opdracht van het Rode Kruis is gemaakt. Deze strip is voor 3.95 gulden te koop. Drie gulden van dit bedrag is bestemd voor de aktie. LEUSDEN - Carnaval nadert met rasse schreden. Het eerst komende feest van de Leusden se carnavalsvereniging „De Gouden Klomp" is maandag avond aanstaande. Dan is er namelijk in het gebouw „De Til" aan de Hamersveldseweg voor iedereen die oud van jaren is maar zich nog jong voelt, een groot carnavalsfeest. Dit carna val vijftig-plus is gratis toegan kelijk voor leden en vijftig plus sers. Het feest begint om acht uur. De Gouden Klomp is dinsdag avond de keten van feesten begon nen in 't Hamersveld. waar de bewoners van dit bejaardentehuis weer een leuke show voorgescho teld kregen Met een loterij zonder nieten, voor iedere inwoner was er als troostprijs tenminste een kleur rijk plantje, hield de Gouden Klomp een traditie in ere, dat carnaval er voor iedereen is. jong of oud. In Het Hamersveld traden ondermeer de dansmariekes op met hun bekende shows, de dames van de Raad van Elf met een acrobatische act en Tonny Hofland, vrouw van Prins Willem met liedjes van Louis Da vids, bijgestaan door oud-prins Fol- kert van der Veer. De stemming in WE LEUSDEN - Het is gebrui kelijk in Leusden dat bewo ners van nieuwbouwwijken een boompje krijgen aange boden van de gemeente. Voorwaarde om in aanmer king te komen voor een boompje is dat het in de voortuin moet worden ge plant. Voor dit jaar heeft de afdeling plantsoenen het volgende pakket samenge steld waaruit een keuze kan worden gemaakt: sierpeer, iep, pruimkers, sierappel, zuilvormige acacia en mei doorn. Er is ook keuze uit drie struiken: pruimkers, krent of gele kornoelje. Het gratis boompje/struik is deze keer bestemd voor de bewoners van de wijken Cla- verenblad, Wildenburg, Zwa nenburg, Bosveld en Munnik- hoeve alsmede voor de bewo ners van de nieuwe woningen op de voormalige gemeente werf aan de Berkenlaan. Wie voor een gratis boompje struik in aanmerking komt, wordt ver zocht voor 10 maart de afde ling plantsoenen te berichten welk exemplaar wordt ge wenst Deze afdeling is te be reiken onder nummer 941247 toestel 229. De boompjes/ struiken zullen op zaterdag 24 maart tussen 10.00 en 12.00 uur op het parkeerterrein tus sen het gemeentehuis en De Korf aan de Smidse worden uitgereikt. het Hamersveld was weer opper best en mogelijk een voorloper van de komende maandag, dan name lijk houdt de Gouden Klomp het vijftig-plusfeest in jeugdsocieteit De Til. In De Til zijn de Leusdense vijftig-plussers welkom, alsmede de leden van De Gouden Klomp Voor vervoer wordt gezorgd door de carnavalsvereniging, Men kan voor vervoer contact opnemen met secretaris Jan Roos, telefoon 942650 In De Til is er natuurlijk gezellige carnavalsmuziek, optre den van de dansmariekes en van de dames van De Gouden Klomp. De volgende feesten zijn begin maart. Op zaterdag 3 maart start men met de optocht (voor alle inlichtingen secretaris Jan Roos), waarna zaterdagavond de grote feestavond in „De Korf volgt. Zondagmiddag is er kin dercarnaval, maandagavond gaat de Gouden Klomp een „rondje Leusden maken" (nade re inlichtingen volgen nog) en dinsdagavond is er het afsluiten de feest in De Korf. LEUSDEN - De Jeugddienst commissie Leusden-zuid houdt zondagmiddag 26 februari om half vier een bijeenkomst In 't Trefpunt bij de Dorpskerk. Deze speciaal voor jongeren tot 25 jaar georganiseerde middag krijgt als thema mee: „Hij gelooft het wel". Gespreksleider is ds. M. Boeschoten uit Bunnik.

Leusder Krant | 1984 | | pagina 9