bondsspaarbank l Achterveld verspeelt ruime voorsprong Sportieve rekreanten voor het voetlicht Direktbank sponsor MHC Leusden Hoge rente. Open nu één van onze aantrekkelijke Spaardeposito Rekeningen. Tafeltennissers strijdvaardig Fietscrossbaan weer geopend Jeu de boules- competitie van start Jeugdvoetbal Achterveld Uitslagen Green Giants 1 Bij de Bondsspaarbank is 't altijd lente, als 't gaat om rente. 500 m2 Kantoorruimte te Scherpenzeel VAN DER HEIDE ir DINSDAG 10 APRIL 1984 LEUSDER KRANT LEUSDEN - Het In degradatiege vaar verkerende eerste team van Tafel Tennis Club Leusden heeft op de laatste wedstrijddag van de voor jaarscompetitie twee belangrijkste winstpunten op het sterke team van Rega uit Nijkerk behaald. Met 8 pun ten sloten de Leusdenaren de com petitie af. Of dit voldoende Is om de degradatie naar de 3e klasse alsnog te ontlopen is nog onduidelijk aange zien de overige uitslagen van mede degradatiekandidaten nog niet be kend waren en de eindbalans niet opgemaakt kon worden. Terdege bewust van de netelige si tuatie ging de tafeltennisformatie aan de slag. Enigszins verzwakt omdat rou tinier Piet van den Bree nog steeds uitgeschakeld was en alleen als toe schouwer de wedstrijd kon bijwonen. Tot zijn genoegen zag hij zijn vervan ger, de jeugdige Laurens Boschman, twee degelijke winstpartijen op zijn naam schrijven terwijl aanvoerder Jan Vogel voor het eerst sinds lange tijd met drie overwinningen in topvorm was. LEUSDEN - Evenals voorgaan de jaren stelt Fiets Cross Vereni ging de Heuvelcrossers de fiets crossbaan elke woensdagmiddag voor de Leusdense jeugd open. Van 13 00 tot 17.00 uur mogen de meisjes en jongens uit Leusden vrij van de fietscrossbaan gebruik ma ken. Er is die middag geen toezicht en het crossen gebeurt geheel onder eigen verantwoordelijkheid. Het is wel aan te raden om een Clubkampioen Robert-Jan Unkraut viel hierbij met een maal winst iets uit de toon alhoewel dat ene puntje net vol doende was om Rega met 6-4 onver wacht te kloppen. Het is te hopen dat deze krachtsinspanning niet voor niets is geweest en de heren van TTCL de dans voorgoed ontsprongen hebben. In dat geval was de zege een „narrow escape". LEUSDEN - De Leusdense jeu de boulesclub De Hakhorst" is met de zomeractiviteiten be gonnen. Het officiële openings- toernooi op 1 april, met voorzit ter Ton Jacobs als winnaar, is weer achter de rug. Deze week is de competitie officieel ge start. Het bestuur van de jeu de boules club De Hakhorst heeft een wijzi ging ondergaan. Penningmeester Jan Groos heeft wegens drukke werkzaamheden zijn taak neer moeten leggen, zijn functie is overgenomen door Hans Jacobs De competitie begint dit jaar, voor wat betreft de doubletten, met drie poules van negen koppels. Na de zomer komen de beste drie van iedere poule in de A-groep, verder komen er een B- en een C- groep. Naast de doublette-competitie is er een triplette-competitie en een tète a tête-wedstrijd Naast de competitie wordt dit jaar weer een aantal toernooien ge houden. Op zaterdag 28 mei is het husseltriplette-toernooi. De verdere toernooien zijn: Zaterdag 12 mei: Lente-toernooi Zaterdag 23 juni Triplette-toer- nooi Zaterdag 25 augustus: Hussel- doublettetoernooi Zaterdag 29 septermber: Herfst- toernooi Zaterdag 20 oktober: Sluittoer- nooi Vooral voor de niet-competitie- spelers wil men dit seizoen een aantal kleine toernooien organise ren. De eerste is afgelopen vrij dag al gehouden en bleek een succes. Kleine toernooien zijn er verder op 17 april, 8 mei, 25 mei, 5 juni, 15 juni, 15 juli, 7 septem ber, 18 september, 9 oktober. Voor het 1 april-toernooi hadden zich maar liefst 27 boulers opge geven. Voorzitter Ton Jacobs, die de hele winter stug door heeft ge traind, bleek het best in vorm te zijn De uitslag is- 1. Ton Jacobs 42 pnt, 2. Hans Jacobs 39, 3. Ro bin Kennedy 37, 4. Ruud Dam 35, 5. Roelof de Groot en Rein Boer- mans 34, 7. Bep Jacobs, Vine Snoek, Leo Buddenberg en Thieu Stienen 33.11en winnaar van de Joker prijs Coen Bisschops 32 punten. Het eerste kleine toernooi werd bij de doubletten gewonnen door Ton en Bep Jacobs en bij de indi- viduelen door Wim van der Laa- ken. Uiterst modern pand (1975) geschikt voor kantoor, showroom of combinatie. Vraagprijs f. 90,— per m Het pand is voorzien van alle faciliteiten. Zeer ruime parkeergelegenheid. Mogelijkheid tot uitbreiding en/of koop met riante villa. Nadere inlichtingen: Assurantie- en financieringskantoor Plein 1940-173, 3925 JM Scherpenzeel. Telefoon: 03497 -4115. helm te dragen, een shirt of trui lange mouwen en een lange b aan te trekken om tegen event valpartijen en buitelingen goet schermd te zijn. Aan de fiets nen beter geen uitstekende t i zitten die onzachte aanrakn met de grond zouden kunnen gemakkelijken. LEUSDEN - De uitslagen vai jeugdvoetbal waren als volgt Achterveld A1 - Barneveld Al Amsvorde A2 - Achterveld A2 Quick B2 - Achterveld B1 Achterveld C1 vrij Achterveld C2 - Quick C4 TOV D1 - Achterveld D1 TOV D2 - Achterveld D2 CJVV E2 - Achterveld E1 Roda F5 - Achterveld F2 Dames Junioren Gooise Boys Achtervi Meisjes JSV - Achterveld Jeugdvoetbalprogramma dag 14 april. Amersfoortse Boys A1 - veld A1 v 14 00 a. 15 00 Achterveld A2 - VVZA A3 a l| TOV B1 - Achterveld B1 v a 15.00 Achterveld C2 - Roda C5 a Achterveld D1 - Hoogland©! D1 1. 1300 Baarn D3 - Achterveld D2 v j a. 1100 Achterveld D3 - CJVV D4 a f Achterveld E1 - KVVA E2 a t Achterveld F1 - Amsvorde) 11.00 Achterveld F2 - Amerslcj Boys F2 a 12.00 Dames Junioren De Vestmg| terveld v. 9.00 a. 10.00 Meisjes Saestum - Achterv 9.15a 10.15 LEUSDEN - De standai maties van basketbalcli Green Giants hadden afg« weekend vrijaf. De teams moesten wel in ad men. Heren 2 ging in Nijki Sparta op bezoek. In de se zag het er weinig hooi omdat de Green Giantsve M ging te lankmoedig optrad Sparta-aanval alle geleg kreeg loepzuiver aan te le< Trainer Piet Kok wees time-out op de tekortkomin sommeerde zijn manne' agressiever te verdedigen. D te prima uit. In een mum verdween de achterstar sneeuw voor de zon. Gc? mies van Pieter Mosk, And pels en Jan Wanner brac Leusdenaren bij rust tot vie terug. 32-28. In de twee ging Green Giants op de gen weg voort en nam de Even kregen de Leusdenf in de slotfase benauwd toe ha tot een punt wist terug te Een eenmansactie in de minuut van Peter van Assel te aan alle onzekerheid etf Eindstand 55-52. Overige uitslagen Green Jongens aspiranten - Dund .N/a Ie o kunt va mat 'een; Jongens kadetten 1 - Irene Dames 2 - Woodpeckers mm •da-z; anks legt evek alles n za ekar een 't noi 9mc KJa'4 Rentew ijzigingen voorbehouden. Doe meer met de spaarbank die meer doet Midden Noord en Oost Nederland spaarbank De MHC-dames De 28 trouwe klanten iran de sportieve rekreatie Spaardeposito Rekening Inleg 5 jaar vast Rentepercentage 5 jaar vast Storting éénmalig, zowel contant als giraal Rente jaarlijks beschikbaar Vrije opname, binnen 1 jaar, bij overlijden rekeninghouder Als u uw geld op een verantwoorde en veilige manier snel wilt laten groeien, dan bent u bij de Bondsspaarbank aan het juiste adres. Immers, wij zijn de experts bij uitstek op het gebied van hoge spaarrente. Neem bijvoorbeeld onze Spaardeposito Rekeningen. Twee interessante mogelijkheden; elk met z'n eigen voordelen en hoge rente. Daardoor kunt u precies het type Spaardeposito Rekening kiezen dat voor u het aantrekkelijkst is. Als u deze maand bij ons één van de Giro Spaar rekeningen of Spaardeposito Rekeningen opent, krijgt u een bij zonder groeizame attentie die - net als uw geld - dit voorjaar nog tot volle bloei komt. LEUSDEN - Voor zowel de heren als damesstandaardfor- matie heeft de sponsorcommis sie van de Mixed Hockey Club Leusden een meerjarige over eenkomst gesloten met de Di rektbank NV uit Amsterdam. Meerjarig, zodat op evenwichti- Achterveld 3 - Hoogl veen 3 11.30 Achterveld 4 - vrij Maluka Muda 3 - Acherveld 5ü derdag 19 april 19.00 Amersf. Boys 6 - Achterveld 6 14.30 Achterveld 7 - vrij Dames Achterveld - Zw Vooruit 10.00 Nederlaagtournooi dinsdag 10 april Achterveld 7-S.DV.B. 8 18 45 Achterveld 3 - Hoogl.veen 3 f 18 451 Donderdag 12 april Achterveld 4 - Hoogl.veen 4 I 18.451 Achterveld 5 - Hoogl.veen 5 f 18 45 Spaardeposito Rekening Inleg 1 jaar vast Rentepercentage 1 jaar vast Storting éénmalig, zowel contant als giraal Vrije opname bij over lijden rekeninghouder ge wijze aan de opbouw van de topteams gewerkt kan worden, aldus het bericht in het clubblad. ACHTERVELD - Bij de uitwed strijd van Achterveld tegen E.M.M. uit Hilversum heeft Ach terveld wel een steekje laten vallen. Tot een kwartier voor het einde van de wedstrijd had Achterveld een voorsprong met een 0-3 stand. Dit door twee doelpunten van A. Tolboom en één van C. Horst. Tegen het einde van de wedstrijd wist E.M.M. Achterveld te overspe len en de stand op 3-3 te bren gen. Ook het dameselftal speelde een uitwedstrijd tegen de dames uit Bunnlk. Deze wed strijd werd gezien het spelge- halte verdiend met 2-0 verloren. Uitslagen van zondag 8 april E M.M. - Achterveld 3-3 Hoogl.veen 2-Achterveld 2 0-0 Actif 3 - Achterveld 3 2-3 Roda 4 - Achterveld 4 10-1 Achterveld 5 - Roda 5 3-1 Roda 6 - Achterveld 6 0-6 Achterveld 7-Quick 12 3-0 dames Bunnik- Achterveld 2-0 programma voor zondag 15 april A.S.V. - Achterveld 14.30 uur Achterveld 2 - vrij Niet alleen trainingspakken voor de beide standaardteams maar ook linanciéle steun waarvan de gehele hockeyclub Leusden kan profiteren, maakt onderdeel uit van de overeenkomst. Naast deze hoofdsponsor heeft de sponsor commissie diverse andere bedrij ven welen te interesseren. De eer ste reclame-borden zijn inmiddels rond de plek van hel geplande kunstgrasveld geplaatst. Mocht hel zover komen dan heeft de MHC Leusden de zaakjes in ieder geval voor elkaar. LEUSDEN - Het laatste uurtje sportieve rekreatie van dit sei zoen vond afgelopen zaterdag in sporthal de Korf plaats. Fred Gressie, de man waar dit spor tieve gebeuren om draait, zei in een woord tot de vaste kern van deelnemers dat het derde sei zoen succesvol Is verlopen. Langzaam maar zeker begint het erop te lijken, liet de anima tor van dit sportuurtje verheugd weten. ,,lk ben blij dat de sport stichting Leusden dit ook vindt en mij in staat stelt om volgend seizoen door te gaan", aldus Gressie. Tevens zullen nieuwe recreatieve activiteiten van de grond komen. Sportstichtings voorzitter de heer Boehle on derstreepte de uitspraken van de heer Gressie en sprak zijn waardering uit over de manier waarop de mensen sportief wer den beziggehouden. Er is dui- Na deze lovende woorden mocht de praeses van de sportstichting de standaardjes uitreiken aan de gene die meer dan 15 keer had den deelgenomen Gerda Ver steeg werd als eerste voor het voetlicht gehaald omdat ze als enige alle keren (25 maal) ten to nele verschenen was en daarom een extra vermelding. In het totaal werden er ongeveer 200 kaarten aan de man gebracht. Namens de trouwe klanten ontving Fred Gres sie uit handen van de heer Jansma een handdoek om de no dige zweetdruppeltjes in de toe komst te kunnen wegwerken Want dat die zullen vloeien, staat als een paal boven water. Fred Gressie zit boordevol plannen. Volgende week start een nieuwe activiteit "de vroeg-op-sport". Na dere bijzonderheden omtrent dit nieuwe rekreatieve gebeuren en de overige plannen die Fred Gres sie in samenwerking met de sport stichting dit jaar gaat opstarten, worden in de donderdag-editie gepubliceerd delijk een markt voor, stelde Boehle vast. Gerda Versteeg: de sportiefste.

Leusder Krant | 1984 | | pagina 6