oda-zaterdag laat de champagne nog even staan Kla-zondag kwam niet aan te pas Florissant weekend MHC Leusden Impala flink in de prijzen Dames 1 én heren 1 winnen BALAKS sche Boys scoren er lustig op los TIIAI. Heuvelcrossers in de prijzen Uitslagen Leusder Troef )EN - De champagne zal hoogstwaarschijnlijk een nger in de koelkast moeten blijven omdat het magere ijkspel van de Roda-zaterdag in de ontmoeting tegen Ie maar voetbaltechnisch zwakke FC Horst niet vol- is om komende zaterdag in de thuiswedstrijd tegen <t kampioenschap reeds veilig te stellen. Het is echter ogelijk dat het lot Roda, zoals vaker dit seizoen, gun- •zind is en de concurrentie onverhoopt punten laat In dat geval wordt Roda'46 volgende week wel kam- als ze tenminste zelf winnend uit de strijd te voor- ;omt. Maar wat in het vat zit verzuurd niet. dstrijd tegen FC Horst weer eens overduidelijk licht dat de zaterdag-for- ndanks een enorm veld- fit gedurende de volle ne- linuten moeilijk tot scoren en echte scherpschutter jesdief die de aanwezige needogenloos weet te be- lordt in de Roda-frontlinie mist. Enigszins gehavend je Roda-elf aan de ont moeting. Libero Andre van Meete- ren moest wegens een blessure vanaf de kant toekijken terwijl voorstopper Wilfred van de Pas door trainer Richard Beumer ge passeerd was. Zo kwam het dat Roda met een totaal nieuw cen traal duo - Robert de Haan (libero) en Karei Ouwerkerk (voorstopper) - aan het duel begon. De aanvangsfase was aan beide zijden rommelig omdat het nodige Jan Verhoeve gemist" handvol kansen overleg ontbrak terwijl het warrige optreden van de man in het zwart ook een steentje aan het povere spel bijdroeg. Toch creèrde Roda een (technisch) overwicht dat in enkele serieuze kansen uit mondde Ronald de Haas - vrijwel de gehele wedstrijd naar zijn vorm zoekend - stond aan de basis van een snelle Roda-aanval Op de linkervleugel omzeilde Ro nald de Haas slim enkele Horst benen voordat hij over de breedte de bal naar Hans Ruiterberg pas- ste. Snel spurtte Ruiterberg met het leder naar de achterlijn toe terwijl de mee naar voren geko men Roda-middenlinie tot de zes tien-meter opgerukt was. Te scherp trok de Roda-aanvaller de bal voor de pot zodat de Horst keeper met een vuist redding kon brengen, voordat een Roda-mid- denvelder bij de bal kwam Er ont stonden kleine kansjes maar de voorhoede was niet alert genoeg b De zondag-formatie Iner Rob Ton wisselt e <Aet zwakke wedstrijden akir kelijks af. Na een uitste- artij tegen VVZA volgde akke vertoning tegen Vorige week gaf Roda Boys een voetbal- - leek een plaats achter l| lopers alsnog haalbaar, e Boys moest het vol- achtoffer worden. Niets alles. Na een gelijk op- eerste helft waarin ai jelukkig tegen een ach- opliep maakte Gooi- ys in de tweede helft ïtten met Roda door ie- s In een doelpunt om te loda kreeg een gevoelig g. Met 0-5 kregen de aren een koekje van ei- ste helft deden de ploe gen weinig voor elkaar onder om dat beide teams nogal voorzichtig uit de startblokken kwamen Vooral Gooische Boys had-liik-ac cent op de verdediging gelegd en probeerde alleen via snel uitge voerde counters de bakens te ver zetten. Beide ploegen kwamen goed weg toen enkele schoten buiten het bereik van de doelver- dedigers het houtwerk teisterden. Hans Vrijhoef en Hans Heymen zagen hun afstandspegel op de paal belanden De teams leken in staat om voor rust de score te openen en de bekende brilstand te doorbreken. Ware het niet dat Roda-keeper Gert Osnabrugge een hoge voorzet niet onder con trole kreeg. Dankbaar profiteerde de spits van Gooische Boys van dit foutje door de bal in de touwen te deponeren: 0-1. Roda even aangeslagen probeerden ten slotte de schade te herstellen maar de tijd was te kort om de achterstand nog voor de pauze weg te werken. DEBACLE Na de thee verscheen een gela den Roda binnen de lijnen dat al les in het werk stelde om zo snel mogelijk langszij te komen. Hans Heymen had tweemaal over de kans om Roda op gelijke hoogte te brengen. Oog in oog met de Gooische Boys keeper slaagde de anders zo koele ex-KVVA-er er niet in om de scoringsmogelijkhé- den doeltreffend af te ronden. Eenmaal trad de keeper han delend op terwijl de tweede doel poging van de Roda-linksbuiten net langs de verkeerde kant van de paal verdween De tegensto ten van Gooische Boys waren ze ker niet minder gevaarlijk en be zorgden de Roda-defensie ang er Wittenberg illustreert de machteloosheid van zijn elftal afgelopen zondag. stige ogenblikken In de 23e mi nuut kwam een van die counters Roda duur te staan Keeper Osna brugge kon het schot in eerste in stantie met de voet nog keren maar tegen de kopstoot uit de re bound had de Roda-doelman geen enkel verweer: 0-2. Terstond wisselde trainer Rob Ton de falende Hans Vrijhoef voor Perry Wendel hetgeen diverse omzettingen binnen het Roda- team ten gevolge had Voorstop per Mare Swarte verhuisde naar de spitspositie, terwijl men ach terin op mandekking overscha kelde en één tegen één ging spe len. Het speelde het counterende Gooische Boys gunstig in de kaart. Roda ploeterde voort en zag alle aanvalsacties op niks uit lopen In de 30e minuut was het definitief gebeurd Een vrije trap werd hoog in de Roda-zestienme- ter geplaatst waar Ton Tessel de bal niet onder controle kreeg en aan zijn directe opponent ver speelde die de bal onhoudbaar langs de Roda-goalie in het net schoot: 0-3 Roda was rijp voor de slachtbank. Pech hadden Bert Staubach en Bennie Wittenberg toen zij de solide Gooische doel man op hun weg vonden. Hans Heymen werd naar de kant ge haald ten gunste van Marco Bos man die nog maar net in het veld in de malaise van een vierde te gentreffer kon meedelen Ton Tessel werd langs de zijlijn op snelheid geklopt terwijl Jos Vrij hoef de voorzet net niet kon on derscheppen wat de Gooische- Boys aanvaller simpel in staat stelde om 0-4 op het scorebord te brengen. Roda zat behoorlijk stuk, terwijl Gooische Boys de smaak te pakken kreeg. Te laat klapte in de Roda-defensie de bui- tenspelval dicht zodat de voor hoedespeler van Gooische Boys vrij kon oprukken om tenslotte een medespeler op maat te bedie nen die weinig moeite had om de bal in de korte hoek te tikken 0-5. Knullig verspeelde Jos Vrijhoef in de defensie de bal bij het uitver dedigen en bood Gooische Boys de gelegenheid om het halve do zijn vol te maken Gelukkig bleef Roda deze doorbreking bespaard omdat de bal langs het doel dwar relde In de laatste minuten gooide Roda nog alles op de aan val om tenminste de ere-treffer te scoren. Wat Roda ook probeerde de Gooische Boys achterhoede gaf geen krimp en liet zich niet verschalken. Roda bleef met een fikse kater zitten. Overige uitslagen Roda-zondag: SVF 2 - Roda 2 3-1 Roda 4 - Achterveld 4 10-1 Achterveld 5 - Roda 5 3-1 Roda 6 - Achterveld 6 0-6 Roda 8 - HVC 8 2-2 om de steken die de Horst-defen sie bij tijd en wijlen liet vallen af te straffen Met "kick and rush-voet- bal" en de nodige overtredingen slaagde Horst erin de gelederen gesloten te houden Maar ze ble ven kwetsbaar Lidus Vaartjes dook na een perfecte dieptepass van Ton Kaspers alleen voor de keeper op. In plaats van de bal terug te leggen op de zichtbaar in beter positie verkerende Hans Ruitenberg verkoos Lidus Vaartjes voor een schot dat op het brede lichaam van de Horst-goa- lie uitéénspatte. Een afstandschot en een doorbraak van Ton Kas pers na een dieptepass van Henk van Pluuren liep eveneens op niets uit, omdat de Horst-defensie op het laatste moment steeds een voet tussen de bal kon krijgen en het gevaar kon keren. Een misser van de Horst-linksback stelde Li dus Vaartjes in staat kort voor rust op het doel af te stevenen. Ook nu strandde de Roda-middenvelder in het zicht van de haven en kroop Horst door hpt oog van de naald Gelegenheids-libero Robert de Haan kweet zich goed van zijn taak. ,,Roda was duidelijk de betere ploeg maar kon het overwicht niet in doelpunten uitdrukken omdat de voorhoede te weinig agressie en durf toonde om het geluk en het verlossende eerste doelpunt af te dwingen", stelde trainer Beumer. IDENTIEK De tweede helft werd een kopie van de eerste. Een driftig spelend Roda dat maar geen raad wist met doelrijpe kansen, en de fel tackelende Horst-defensie. Ro nald de Haas zocht te vaak zijn directe tegenstander op in plaats van rechtstreeks de vijandelijke goal te bestormen Toch had Hans Ruiterberg kort na de her vatting het vonnis moeten vellen nadat hij door de bij vlagen goed spelende Fokko van Leyenhorst in het centrum aangespeeld werd en vrij baan had Helaas kwam de Roda-spits niet tot een schot en zag derhalve ook deze gelegen heid in rook opgaan Horst stelde er weinig tegen over omdat de Roda-defensie de zaak onder controle had. Doelman Berry Buunk kreeg zelden een moeilijke bal te verwerken. De tijd begon voor Roda te dringen hetgeen het spel niet ten goede kwam Te overhaast wilde de Leusdenaren de winnende treffer forceren In de laatste minuten leek het alsnog te lukken Fokko van Leyenhorst kreeg op randje van buitenspel de vrije doortocht en ging alleen door. Zwaar op de hielen gezeten hield de Roda-speler de bal ta lang in bezit zodat de Horst-kee- per met de moed der wanhoop in samenwerking met zijn verdedi ger de bal wist te ontfutselen en het zwaar bevochten punt voor zijn ploeg binnenhaalde. Begeleider Jan Verhoeve: ,.We hebben een handvol doelrijpe kansen gehad en als je die niet benut dan verdien je eigenlijk niet om te winnen. Voorin ont brak de scherpte om het karwei te klaren." Overige uitslagen Roda-zaterdag Eemnes 2 - Roda 2 Roda 3 - NSC 3 3-4 Roda 5-Roda 7 8-1 LEUSDEN - Voor de Mixed Hockey Club Leusden viel er afgelopen weekend veel te vieren. Naast het succes op het sponsorvlak (de Direktbank) vielen de sportieve prestaties van beide topformaties in positieve zin op. De heren sloegen in de slotfase van het belangrijke duel tegen Kameleon genadeloos toe door een 1-2 achterstand in een 3-2 overwinning om te buigen. De dames van trainer Peter Kipp lieten zich eveneens niet onbetuigd door naaste belager Nieuwkoop op de zo goed als onbespeelbare grasmat met 3-1 van het lijf te houden en zich van deelname aan de na-competite (kans op promotie naar de 2e klasse!) te verzekeren. Een florissant weekend dat de MHC Leusden in deze onzekere dagen over de vraag wel of geen kunstgrasveld aankomend seizoen, best kon gebruiken. De heren wisten wat ervan hen verwacht werd. Verlies op Kame leon zou de precaire situatie voor de heren-formatie alleen maar somberder maken. Zover is het niet gekomen alhoewel het er lang naar uit zag dat Leusden het dreigende onheil niet meer kon voorkomen. Trainer Rob Weers had zijn man nen opgedragen vanaf het eerste tot het laatste fluitsignaal alles uit de kast te halen om op karakter de wedstrijd in het voordeel te beslis sen. In alle hevigheid ontbrandde de strijd op het zanderige en hob belige tapijt op het Valleipark los, waarop het bedrijven van het hoc keyspel schier onmogelijk is On der aanvoenng van de blonde Frank de Ruiter togen de oranje hemden voorwaarts. Voor elke me ter terreinwinst werd stevig ge knokt. Frank de Ruiter, het grillige driftkikkertje in de Leusden-aanval, was de eerste die dicht bij de openingstreffer was. Op volle snel heid omzeilde de Leusden-spits bij een aanvalsactie zijn directe oppo nent en de uit zijn doel gestormde Kameleon-keeper en leek het von nis te gaan vellen Keihard haalde hij aan maar zag tot zijn eigen stomme verbazing de bal op de lijn door een teruggesnelde Kameleon-verdediger gekeerd worden. De eerste beste tegenstoot van Kameleon leverde een strafcorner op die keihard via de paal naast de verbouwereerde Theo Willemsen het veld uitdenderde. Even later was het wel raak toen de gehele Rob Weers Leusden-defensie tevergeefs op het fluitje van de arbiter wachtte omdat men (terecht) in de veron derstelling was dat een Kameleon speler de bal met de voet beroerde De arbiter zag dit anders en liet het spel doorgaan. Dankbaar profiteer de Kameleon en nam de leiding 0-1 Een fikse tegenvaller die het moreel even aantastte en nog een tik na kreeg toen Frank de Ruiter een strafpush - toegekend nadat een Kameleon-speler een ingesla gen strafcorner op de lijn met het lichaam keerde - schitterend door de keeper gepareerd zag. In de slotfase van de eerste helft mocht Hans van Eek dit overdoen omdat Maarten Jonges - in de voorhoede geposteerd - keihard onderuit werd gehaald. Ditmaal liet Leusden in de persoon van Hans van Eek dit buitenkansje niet onbenut zodat op slag van rust de ploegen weer op gelijke hoogte stonden: 1-1 MOED DER WANHOOP Na de pauze keek Leusden we derom snel tegen een achterstand aan. Uit een strafcorner knalde de rechtsbuiten van de gastheren de bal langs de kansloze Theo Willem sen in de trouwen. 1-2. Leusden restte nog maar één ding. Met de moed der wanhoop aanvallen om de gelijkmaker zo snel mogelijk de forceren Het duurde tot 10 minuten voor tijd voordat een strafcorner het beoogde rendement opleverde Uit de rebound van de ingeslagen bal. kogelde Hans van Eek tot opluch ting van de grote supportersschare van dichtbij raak: 2-2. Vlak voor tijd kreeg Leusden loon naar werken Een inzet van Edwin Greve caram boleerde via de keeper over de lijn en bezorgde Leusden een zwaar bevochten 3-2 overwinning. De donkere wolken die boven het Valleipark samenpakten, drij ven iets af Het zal echter nog enige moeite kosten voordat de lucht werkelijk is opgeklaard Trainer Rob Weers: ,,lk ben natuurlijk te vreden met het resultaat omdat je niet moet vergeten dat we week in week uit degradatie-hockey moe ten spelen, wat fraai hockey niet toestaat. Alleen de punten tellen. Trouwens op zo'n veld is geen goed hockey mogelijk." voegde hij er nog gemakshalve aan toe. GEHEIM WAPEN Bij de dames had trainer Peter Kipp een verrassing in petto door veterin Mieké van Hassel als ge heim wapen in de spits te posteren „Ik moest wat omdat ik vond dat de dames de laatste wedstrijden te veel kansen nodig hadden om doelpunten te maken." verklaarde de oefenmeester desgevraagd „Het pakte redelijk goed uit alhoe wel het na rust na enige wijzigingen pas begon te lopen Het was een gok." Aan een gelijkspe haccen ce dames genoeg om zien micce s ce 2e plaats op de ranghjs* voo' ce na-competitie te plaatsen Of - danks dit geruststellende gegeven stuurde de hockeytramer he: dames-team geenszins met een verdedigende tactiek de ..zand vlakte" in. „Alleen een overwinning telt," stelde hij resoluut; .Nieuw koop moest winnen om de „troost prijs" voor onze neus weg te ka pen Zover kwam het niet. Leus den nam na een kwartier de leiding nadat driemaal over te vroeg uitlo pen van de Nieuwkoopdames bij een strafcorner in een strafpush resulteerde. Pascal Toutenhoofd liet deze kans niet onbenut 0-11 Hierna gaf Leusden het heft uit handen „De zenuwen gingen bij de dames een rol spelen hetgeen het spel negatief beïnvloedde. De rust en het overleg in het spel was volkomen zoek. Het was geen won der dat Nieuwkoop uit een scrim mage gelijkmaakte aldus Peter Kipp. „Gelukkig kwamen we de eerste helft verder zonder kleer scheuren door In de tweede helft mocht Mirjam van Santvoort voor Isabel Roelof- sen opdraven terwijl Marjet van Linschoten naar de spitspositie verhuisde. Met een geweldig offen sief zette Leusden de tegenstander onder druk. Driemaal is scheeps recht moet Marjet van Linschoten gedacht hebben nadat ze haar derde kans op rij in een doelpunt omzette en Leusden opnieuw de leiding bezorgde 2-1 Nieuwkoop probeerde het wel maar vond steeds de achterhoede van Leusden onder aanvoering van keepsterSimone Fokkema op haar weg Er was geen doorkomen aan In de laatste minuten gaf Pas cal Toutenhoofd de overwinning meer glans door een strafpush feilloos te benutten: 3-1. Nog even liet het arbitrale duo door spelen voordat het (eerste) feestje kon losbarsten. In mei vinden de promotie wedstrijden plaats. Tegen wie en wanneer de dames uitkomen wordt eerdaags bekend. Dan kunnen de dames definitief de kroon op het werk gaan zetten. i afg< e ri in act Nijki de hoi intsve N/ACHTERVELD Ie oogst. Een conclu- kunt trekken als je de van de Leusdense maties van afgelopen eens nader onder de t. Twee gelijke spelen irdag en Achterveld) _,'juime nederlaag (Roda- zonder meer een ui- AnJïf resultaat. Zeker als fen dat eerst ge- °ra* 'Iftallen de grootste °tv' trs voor de titel in hun we n en derhalve onnodig P as hebben geleden, de m,n bl'ift de toekomst to< ^a'2aterdag er zonnig anks het doelpuntloze ,n de. I tegen het zwakke FC Asse> ieve|d dat na wjnter. eidee alles gewonnen heeft in zaterdag SMV Boys Greer ekar bond (2-1), staat Dune j> een aanzienlijke ach- et nog drie wedstrijden Irene »g moeten de vier pun kers Roda'46 op Barneveld te Ie wees komin nanntf igen mum tersti Go? voorstaat, ruim voldoende zijn om de titel binnen afzienbare tijd in de wacht te slepen. Aan drie pun ten hebben de Leusdenaren reeds genoeg. Hulshorst won met 3-1 van het zo goed als gedegra deerde SEC terwijl Bloemenkwar- tier Naarden op een 2-0 nederlaag trakteerde. TOV pakte weer eens een punt in een kleurloze wed strijd tegen het onderaan de rang lijst bivakkerende Sperwer dat zich daardoor verder van de on derste (degradatie)plaats afzon derde. Hees schoof een plaats op door in eigen huis Unicum met 2-0 te kloppen. De uitslagen 1e klasse A zaterdag: FC Horst - Roda '46 0-0 Barneveld - SMV Boys 2-1 Hees-Unicum 2-0 Hulshorst - SEC 3-1 Bloemenkwartier - Naarden 2-0 TOV - Sperwer 0-0 De ranglijst ziet er als volgt uit: Roda'46 19 30 (39-13) Barneveld 19 26 (33-17) SVMBoys 19 24 (33-21) Hulshorst 19 24 (22-18) Bloemenkwartier 19 21 (27-21) TOV 18 20 (33-20) Hees Unicum FC Horst Naarden Sperwer SEC 19 19 (22-29) 18 17 (27-26) 19 15 (29-31) 19 12 (22-32) 19 11 (21-36) 19 7 (15-61) ZONDAG In de 1e klasse van het zondag voetbal leed Roda '46 de grootste nederlaag van het seizoen. Voor eigen publiek gingen de Leusde naren met maar liefst 0-5 tegen Gooische Boys onderuit. Een ge voelig pak slaag dat de droom om nog een plaats in de sub-top te verwerven wreed verstoord. Actif na de 2-1 winst op Naarden en Zuiderzeevogels dankzij de 0-2 overwinning op Amsvorde profi teerden dankbaar en gingen de Buiningparkers op de ranglijst voorbij De topper tussen Barne veld en APWC werd overduidelijk met 1-4 in het voordeel van de Amersfoorters beslist. Met één verliespunt en één wedstrijd min der, stellen de Paars-Witten uit de Keistad uitdrukkelijk hun kandida tuur voor de titel. Wie de heren van de veel scorende formatie van trainer Filie Kraak nog een strobreed in de weg wil leggen moet van sterke huize komen WZ.A Kwa.ti legen Hooglander veen niet verder dan een 1-1 ge lijkspel. Veensche Boys kan het vergeten. Met 2-3 trokken de Nij- kerkerveeners tegen Laren aan het kortste eind. De uitslagen zondag 1e klasse A: Actif - Naarden 2-1 VVZA - Hooglanderveen 1-1 Amsvorde - Zuiderzeevogels 0-2 Veensche Boys - Laren 2-3 Barneveld - APWC 1-4 Roda '46 - Gooische Boys 0-5 De ranglijst is als volgt Barneveld 19 26 (31-21) APWC 18 25 (45-26) Gooische Boys 19 24 (35-24) VVZA 20 24 (34-25) Actif 20 21 (34-26) Zuiderzeevogels 18 20 (27-23) Roda'46 19 19 (29-27) Hooglanderveen 20 18 (33-40) Laren 20 18 (25-32) Amsvorde 19 15 (23-38) Naarden 19 11 (30-38) Veensche Boys 19 9 (14-36) Achterveld heeft alle kansen op het kampioenschap en promotie nog volledig in eigen hand. Het puntverlies (3-3) in Hilversum te gen EMM heeft daar geen veran dering in gebracht Mede-koplo pers Olympia en Stator waren zo vriendelijk om alle punten aan de tegenstander te laten Olympia kon het in de Keistad tegen KVVA niet redden (4-2) terwijl Stator op eigen bodem voor PVC een voet dwars gezet werd (1-2). Het blijft erom spannen en het ziet er naar uit dat pas op de laatste wedstrijd dag alle beslissingen zullen val len. ASV kwam tegen Nederhorst niet tot scoren (0-0). Onderaan de ranglijst veranderde er niks aan gezien BW en Hilversumse Boys elkaar keurig in balans hielden (2-2). De uitslagen 2e klasse A: EMM-Achterveld 3-3 Stator-PVC 1-2 KVVA - Olympia 4-2 ASV - Nederhorst 0-0 Hilversumse Boys - BW 2-2 De ranglijst: Achterveld 17 24 (31-20) Stator 18 24 (25-14) Olympia 17 23 (29-23) KVVA 18 23 (34-27) PVC 1 7 19 (26-19) ASV 18 16 (20-33) EMM 18 14 (28-32) Nederhorst 16 13 (20-15) Sparta (L) 17 13 (16-26) BW 17 12 (21-31) Hilversumse B 17 9 (20-36) LEUSDEN - Afgelopen zondag reden de licentiehouders de tweede KNWU- afdelingswedstrijd op het circuit van „De Sprinters" te Hilversum. 30 Heuvelcrossers namen deel, waarvan er 16 met een prijs naar huis gingen en 9 finale-plaatsen werden behaald. Finaleplaatsen waren er voor Mare Mutsers. Edwin Schimmel, Arnold Ploeg. Dick Hoogland. Jerry Brandsen. Danny Spijker. Olav Glattli. Michael Noordam en Thijs Borsten. Prijswinnaars Powder Puffs 11 jaar Bea Maarsseveen 3e. 12 jaar: Eliane noordam 1 e: 14 jaar: Astrid van Zanten 3e Junioren 13 jaar: Erik Sipsma 1e. 13 jaar: Danny Mosterd 2e: 14 jaar Marcel Hoogland 2e: 15 jaar: Minko de Nooy 2e Experts 8 jaar Thijs Visser 2e; 8 jaar: Igor Glattli 3e. 9 jaar Michael Noordam 1e; 12 jaar Olaf Glattli 2e. 13 jaar Alexander Speksnijder 3e; 16 jaar: Rei- nald Voorn 3e; 17 jaar Thijs Borsten 1e; 17 jaar Hendry Roelvink 3e Open klasse 8'9 jaar Michael Noor dam 2e LEUSDEN - Op de door het rayon West-Veluwe georgani seerde "C"-wedstrijden gym nastiek in sporthal "Strijland" te Nijkerk op zaterdag 7 april vielen de tien ploegen, waar mee Impala had ingeschreven, in de prijzen. Deze wedstrijden, onder auspiciën van het KNGV, zijn bestemd voor meisjes en jongens van 9 tot en met 16 jaar. De prijzen werdén als volgt ver deeld meisjes 9-11 jaar, twee keer een 1e prijs, drie keer een 2e en één keer een 3e prijs, meisjes 12-13 jaar, één keer een 1e prijs. meisjes 14-16 jaar, één keer een 2e en één keer een 3e prijs, jongens 9-11 jaar, één 1e prijs. Impala had een druk weekend, want ook op zaterdag 7 april deed de afdeling ritmische gym mee aan wedstrijden en wel in Nieuwe- gein. Hier werden de "C"-wed- strijden gehouden, georganiseerd door de Stichtse Turnkring Twee ploegen, te weten meisjes tot 10 jaar en meisjes vanaf 10 jaar. be haalden hier hun succes. Met 25.20 punten kregen de meisjes tot 10 jaar een 1e prijs, terwijl de meisjes vanaf 10 jaar met 22 00 punten de 2e prijs behaalden Zo waar voor deze meisjes een grote stimulans om door te gaan' LEUSDEN - Donderdag 5 april werd er weer een klaverjastour- nooi georganiseerd door Leus der Troef. De uitslagen waren: 1 Hr Palland 2 Hr Nijhuis 3 Mevr v d. Berg 4. Mevr Huyskes 5 Hr. Bolt 6 Hr Moor 7 Hr Plattel 8 Mevr de Ridder 9. Hr Knol 10 Mevr Bolt 5841 5557 5303 5096 4857 4840 4829 4733 4728 4702

Leusder Krant | 1984 | | pagina 7