Nieuw fenomeen impalaspeelt Fidelitaszoek „Topper" Tennis en Squash Centrum maakt aktiviteitenprogramma bekend Schakers „Leusden zijn bijna kampioen Vroeg-op-sport van start Bloemhof voorzitter af „We worden kampioen" „Roda'4 NETML VOMtSPEL HOCKEY YOOItSI'EL Dames laten zege glippen Schoolvoetbal Leusden/A'veld Herman Bruins: Veldseizoen ziet er roos kleurig uit" KOKEILIL 0 VOORSPEL Richard Beumer Pl DONDERDAG 12 APRIL 1984 |p||CH>»|* iCi*lBBlfc sport LEUSDEN - De sportieve re creatie is nauwelijks achter de rug of een nieuwe activiteit staat op het punt van beginnen. Vanaf 14 april tot en met 29 september organlseerd Fred Gressie - wie anders - „Vroeg-op-sport". „Ie dere zaterdagmorgen (09.00- 10.00 uur) en dinsdagmorgen (07.00-08.00 uur) zal in de zomer periode in een ontspannen sfeer aan een lichte vorm van sport gedaan worden", lucht Fred Gressie de inspirator van de recreatieve sport In Leusden toe. Ditmaal is het verzamelpunt de gymzaal in Leusden-zuid waar de deelnemers zich kunnen om kleden. Bij slecht weer zal er in de gymzaal gesport worden terwijl bij mooi weer in den Treek ge trimd zal worden. Op een aange name manier worden de vroeg- op-sporters door de heer Gres sie in de vrije natuur sportief beziggehouden.De kosten be dragen 3per week. Iedere deelnemer die regelmatig heeft deelgenomen ontvang aan het einde van het seizoen een leuke herrinnering. Een trainings pak en buiten- en binnensport schoenen strekken tot aanbeve ling. ,.Het is afwachten of dit aan slaat, maar ik heb goede hoop dat er genoeg belangstelling voor dit vroege trimuur is," aldus Gressie. Als dit project voorbij is gaat in oktober voor het vierde seizoen de sportieve rekreatie van start Het liefst zou de organisator twee uur ter beschikking willen krijgen om volwassenen en jeugd van elkaar te kunnen scheiden ,,Er bestaat bij ouderen een zekere terughou dendheid om samen met de jeugd recreatief bezig te zijn," aldus Gressie. ,,Een tweede uur zou een geweldige uitkomst zijn." Of deze uitbreiding er komt is erg onzeker aangezien de sporthal en de gym zalen in de winter tot de nok toe vol zitten Maar de sportstichting zal er alles aan doen om zaalruimte be schikbaar te krijgen." Er is duidelijk animo voor de recreatieve sport beoefening maar het mag niet ten koste gaan van de bestaande sportclubs liet voorzitter Boehle van de sportstichting weten. Wel zeker is het feit dat naast het bekende sportuur in de Korf vanaf oktober twee nieuwe projecten van de grond zullen komen De „lunch tijd-sport" en de „midweeksport" zijn nieuwe activiteiten die de heer Gressie gaat ontplooien. Tijdens lunchuren zal er in de Inslag ges- quashed kunnen worden terwijl de midweeksport meer op balsporten en bewegen gericht is. Rekreatieve sport wordt flink uitgebreid. TUSSENTIJDS Ook Tussentijds heeft in Leus den plannen om op de sportieve toer te gaan Vooral op jongeren, huisvrouwen en werklozen wil deze organisatie zich richten Onder lei ding van vnjwillig kader wil Tussen- tijds aan binnensport doen (de Korf, gymzaal de Hohorst) en op voetbalvelden aan de slag. Wan neer de initiatiefgroep met dit pro ject gaat beginnen is nog onbe kend Voor alle rekreatieve sport - projecten heeft de gemeente Leus den subsidie bij de provincie aan gevraagd omdat de sportstichting en de gemeente van mening zijn dat dergelijke sportbeoefening, ge zien het feit dat steeds meer men sen meer vrije tijd krijgen, gestimu leerd moet worden. ZONDAG LEUSDEN/ACHTERVELD - Of de Roda-zaterdag komend week end kampioen wordt is de grote vraag waarop niemand eigenlijk een zinnig antwoord zou kunnen en misschien wel durft te geven. Bij winst van Roda en puntever- lies van Barneveld is het kam pioenschap met daaraan ver bonden promotie naar de hoofd klasse een feit. Het is te hopen dat het wederom meezit want anders.Achterveld zal nog zeker een paar weken moeten wachten voordat het duidelijk is of de topelf in een jaar tijd de terugkeer in de 1e klasse be waarheid ziet worden. Ze hebben de beste papieren maar het gaat erom spannen. De zondag for matie komt voor een titel niet in aanmerking - wat voor een de butant helemaal geen schande - maar kan zondag in de titelstrijd wel een belangrijke rol spelen door Barneveld de voet dwars te zetten. Kortom, het wordt een voetbalweekend om van te smul len. De zaterdag-boys van Richard Beumer meoten in staat worden geacht om de ontmoeting tegen TOV winnend af te sluiten. Zeker als ze beseffen wat er op het spel staat.Voor eigen publiek zal het tegen TOV moeten gebeuren om dat met de ontmoetingen tegen Hulshorst en Bloemenkwartier in het verschiet het nog lastig genoeg wordt om het resterende punt (no dig als Barneveld winnend door gaat) uit het vuur te slepen. Unicum LEUSDEN - De hockeyers klampen zich met de moed der wanhoop aan de laatste stro halm vast. Het kan nog steeds maar het wordt met de week lastiger omdat HBS wekelijks een puntje meepikt en de kloof nog altijd drie punten bedraagt. Maar het moet gezegd worden dat de heren het vuur uit de sloffen lopen om de dans te ontspringen. Want met een de gradatieplaats kun je in mei op de receptie van het „Leustrum" niet aankomen. Een handhaving en misschien wel een promotie (dames naar 2e klas) is veel passender kado. Het zal erom hangen. De eerste stap in opwaartse richting werd in ieder geval ge maakt door in een zinderend duel Kameleon met 3-2 te verslaan. Kameleon kan zich door dit resul taat nog niet veilig wanen en zal de laatste duels behoorlijk op haar tellen moeten passen want het is mogelijk dat zowel Leusden als HBS Kameleon nog voorbij stre ven. HBS verdiende in Hilversum 'n belangrijk punt door de stand op 1 -1 te houden. Be Fair werd met vlag en wimpel kampioen door de enig overgebleven concurrent (Al liance) met 1-0 te kloppen Voor Roomburg is de strijd bijna gestre den na de 3-2 nederlaag tegen Strawberies. De Kraaien tenslotte gingen goed door en nestelde zich mede door de 2-0 zege op Voor- daan op de 3e plaats. De uitslagen van 8 april waren. Leusden - Kameleon 3-2 Be Fair-Alliance 1-0 Hilversum-HBS 1-1 Kraaien - Voordaan 2-0 Strawberries-Roomburg 3-2 De ranglijst is als volgt Be Fair 16 27 (Kampioen) Alliance 16 20 Kraaien 15 18 Hilversum 16 18 Strawberries 16 16 Voordaan 16 16 Kameleon HBS Leusden Roomburg 16 13 15 12 15 9 15 7 Dit weekend moeten de heren te gen Alliance. Op voorhand geen eenvoudige klus. Destijds werd Leusden met maar liefst 5-0 van de mat geveegd. Zover zal het nu niet komen. Alleen een overwinning telt. Het feit dat Allaince geen aanspraak op de titel meer kan maken kan in het voordeel van Leusden uitpakken hoewel het wel te verwachten zal zijn dat Alliance alles zal geven om de sportieve plicht ten opzichte van de anderen te vervullen. Roomburg kan de degradatie in de ontmoeting tegen de trotse kampioen niet meer af wenden. Kameleon zal teqen Voor daan alles in het werk stellen om zich verder van de gevarenzone af te zonderen. Kraaien contra Hilver sum is het duel om de 3e plaats HBS treedt thuis tegen de Strawberries aan en moeten in staat worden geacht om minstens een punt te pakken. Het programma luidt. Rooomburg-BeFair (1-2) Leusden-Alliance (0-5) Kraaien-Hilversum (3-1) HBS Strawberries (1 -1 Kameleon - Voordaan (0-1) De dames zijn voorlopig vrij in afwachting van de gegevens om trent de na-competitie. Vier ploe gen zullen in een halve competitie om één promotie plaats strijden. In mei zal dit spektakel plaatsvinden. LEUSDEN - Zo gemakkelijk hebben de heren handballers van Impala het zelden gehad. Tegen een Incompleet Fidelltas werd op de Bokkeduinen een ruime 5-23 overwinning be haald. Aangezien de heren in de veldhandbalcompetitie maar met één team deelnemen In te genstelling tot de zaalcompetitie (2 teams), speelde het team in een totaal nieuwe samenstelling. Spelers uit het eerste en tweede stonden in de basis terwijl John Coert de plaats van Adri Groene- stein tussen de palen had inge nomen. Veel maakte het niet uit. Het was wel even wennen maar al gauw bleek dat de Fidelitas- reserves niet bij machte waren om de Impala-heren een strobreed in de weg te leggen. Het werd een eenzijdige wedstrijd waarin het doel van de Amersfoorters onder een hevig spervuur lag. In de be ginfase hielp het houtwerk de Fidelitas-keeper een handje terwijl hij zelf met een paar fraaie reddin gen een snelle afgang wist te voor komen. Zonder echt tot hoogstand jes te komen liep Impala met de minuut verder van de tegenstander weg Met de rust hadden de Leus- denaren een 4-11 voorsprong. In de tweede helft bleef het éénrich tingsverkeer op het Fidelitas-doel. Nog twaalf keer slaagden de Impala-heren erin om de bal in de touwen te deponeren. Fidelitas scoorde slechts een schamel doel- puntje. De 5-23 eindstand in het voordeel van Impala was een lichte afspiegeling van de werkelijke krachtsverhoudingen. De Impala- doelpunten kwamen op naam van: Willem van Heyden, Henk v d. Maas, Ronald Morren (3x), Adri Groenestein (3x), Theo Prinsen (3x), Hans Vree (3x), Daan Bleuel (4x) en Paul Lindeboom (5x). DAMES De dames speelden zonder de geblesseerde Hetty Tessels en Ria Meyerink Caren Nijhuis en Conny Oldewarris vulden de opengeval len plaatsen op In de eerste minuut keek Impala reeds tegen een achterstand aan, maar door het benutten van een strafworp werd het 1-1. Impala kwam daarna beter in haar spel hetgeen in een 2-5 voorsprong resulteerde. Concentratieverlies in de laatste fase voor de pauze stelde ASV in staat om tot 5-5 terug te komen. Na de rust ging de strijd gelijk op en wisten beide ploegen tweemaal het net te vinden (7-7) voordat Impala wederom de leiding nam (7-9). Balverlies en het te laat terugkomen naar de cirkel kwam de Impala-dames duur te staan Dankbaar profiteerde ASV van de gaten in de verdediging door de achterstand in een 9-9 gelijkspel om te buigen. De doelpunten wer den gescoord door: Wil v. d. Burg wal (3x), Petra Wethly (3x). Anne- miek v. d. Gun (2x) en Wilma Voogd. LEUSDEN/ACHTERVELD - Voor de twaalfde keer wordt ook dit jaar weer het schoolvoetbal- toernool Leusden/Achterveld georganiseerd. Vorig jaar werd het twee dagen In Leusden ge houden, daarom dit jaar In Ach terveld. Het toernooi vindt plaats op dins dag 17 en woensdag 18 april op het Kerstens Sportpark te Achterveld Het comité is nog druk doende met de laatste voorbereidingen. Deze week zullen de programmaboek|es uitgedeeld worden op de scholen zodat de jeugdige en fanatiek voetballers'sters zich vast geeste lijke kunnen voorbereiden. Ook dit jaar zijn er weer prachtige prijzen te winnen. LEUSDEN - De nieuwe exploi tanten van het Tennis en Squash Centrum Leusden hebben on langs middels een schrijven hun eerste plannen bekend gemaakt. Diverse tennlsactivltelten staan er de komende maanden op het programma. Op 16 april komt het Tennis en Squash Centrum Leusden (voorheen de Inslag) In het bezit van de heren Klelnveld, Ruis en Pruys. Vanaf die datum kunnen alle tennisllefhebbers zowel binnen- als buitenbanen op contract of per uur huren. Bovendien bestaat er de gele genheid op bepaalde avonden en dagen het gehele sportcom plex (Inclusief horeca-gedeelte) voor personeelsfeesten of ver enigingsactiviteiten af te huren. De vier squashbanen zijn ook op contract ol per uur te huur. In de maand mei worden kennismakings- en promotieactivi- teilen georganiseerd in samenwer king met Squash Genootschap Leusden. die het gebruik van de banen zouden kunnen bevorderen Voor de |eugd zal er in de paas vakantie een „Jeugdpaastennis- toernooi" in de lennishal plaatsvin den. Op 18. 19, 20 en 21 april (dinsdag t/m vrijdag) worden de wedstrijden gespeeld Per persoon moet 9,- aan inschrijfgeld wor den neergeteld. Er wordt in poules gespeeld in de spelsoorlen jon gens enkel, meisjes enkel, jongens dubbel, meisjes dubbel en ge mengd dubbel. Vanaf 24 april wordt er voor alle tennissers een zomer- avondtoernooi gehouden. De vol gende data staan gepland 24 t/m 27 april, 1 t/m 3 mei, 7 t/m 10 mei, 14 t/m 17 mei. 21 t/m 24 mei, 28 t/m 31 mei en 4 t/m 7 juni. De wedstrij den worden van 19.00tot24 00uur afgewerkt Alleen voor HD, DD en MD in de C-, D- en D2-klassen kunnen de deelnemers zich aan melden. Er wordt in elke poule zes keer gespeeld, voordat de finales de eindwinnaars moeten gaan op leveren. Kosten zijn per onderdeel 25,- per persoon Ook voor niet- competitiespelers (rekreanten) wordt een toernooi op poten gezet. Voor dezelfde spelsoorten (HD, DD, MD) en speelsterkten (C, D, D2) kan worden inschreven leder koppel speelt ten minste zes maal in de poule, waarna de finales gespeeld worden. Inschrijfgeld 25,- per persoon. Er wordt alleen in de weekends gespeeld. In het weekend van 21 en 22 april vindt de eerste rond van dat toernooi plaats en zal iedere week tot 2/3 juni voortduren. Tussen 9 00 en 20.00 uur wordt er gespeeld Nadere informatie treft een ieder op de publikatieborden in de hal van het tenniscentrum aan of zijn telefonisch verkrijgbaar: 033- 946732 LEUSDEN - Antilopen trai ner Herman Bruins ziet de tweede helft van de veldkorf- balcompetltle met vertrou wen tegemoet. „We hebben een serieuze kans om naar de landelijke promotie klasse door te stoten, stelt de Amstelveense oelen- meester. In het begin van het zaalselzoen kampten we met een vormcrisis en een aantal blessures maar in de returns hebben we onze draai weer weten te vinden. Meer als een tweede plaats was niet weggelegd. Het veldseizoen ziet er nog rooskleuriger uit. De komende wedstrijden (Thor en Oranje Nassau) zul len beslissend zijn. In de oefenwedstrijd en tegen ge- Herman Bruins renomeerde tegenstanders heeft de ploeg redelijk ge speeld, hoewel de griep een aantal selectie-spelers da nig parten speelt. Het is te hopen dat iedereen komen de zaterdag In het duel tegen Thor In Harmeien top de strijd kan aanbinden. Frans ter Maten Is in ieder geval weer volledig hersteld terwijl Laurens Kalleveen de plaats van Bob Leydes In de basis formatie zal innemen. Dat we uitspelen tegen Thor is al leen maar gunstig omdat we zons dan kunnen formeren aan de hand van de opstel ling van de tegenpartij. Voor al van de dames heb ik hoge verwachtingen. Met snel ge varieerd aanvalsspel moe ten we Thor op de knieën kunnen krijgen. aldus Bruins. Over de toekomst bij Anti lopen valt nog weinig te zeg gen. „Het bevalt me prima In Leusden en daarom alleen al zou ik graag willen blijven. Maar als het financieel niet mogelijk Is dan houdt het op. Op 1 mei moet er duidelijk heid zijn". Op de vraag of hij al elders aan de slag zou kunnen, antwoordt Bruins: „Ik heb diverse aanbiedin gen op zak maar ik hou voor lopig de boot af omdat het liefst mijn werk bij de Antilo pen zou willen afmaken". LEUSDEN - Interne proble men hebben er toe geleid dat Rinze Bloemhof, voorzitter van de Tafel Tennis Club Leusden, afgelopen maan dag zijn functie ter beschik king stelde. Samen met be stuurslid algemene zaken Thea Hagenbeuk en penning meester Stef den Ouden gaf de TTCL praeses er de brui aan. Bij meerderheid van stemmen is Rinus ter Hoven tot nieuwe voorzit ter gekozen terwijl Henk Nieuwe- burg (bestuurslid) en Janny Veen (penningmeesteres) de open ge vallen plaatsen in hel bestuur zul len innemen. „In goede harmonie zijn depro- blemen opgelost", liet de p r -man van de tafeltennisclub weten. De besluiten zoals die sinds de laatste bijzondere algemene ledenverga dering op tafel lagen, blijven onver kort gehandhaafd Anders gezegd de bestuurswisseling heeft geen consequenties voor de plannen en besluiten omtrent de verbouwing van de accommodatie Dezelfde voorwaarden die de leden destijds van het bestuur eisten blijven van kracht, (contributie niet hoger dan f 150,-). „Het is beter zo Het vertrouwen in Rinze Bloemhof was door een aantal leden opgezegd en daarom was hel verstandiger met het oog op de toekomst de zaken uit te praten. TTCL staat voor een paar belangrijke maanden en jaren waarin de verbouwing van onze speelgelegenehid op de voorgrond zal staan", aldus de p.r.-man van TTCL. heeft het lot van Roda in handen. Weten de polderjongens de ontke tende Barnevelders een punt af handig te maken en Roda pakt de volle winst dan kan de kampioens- vlag in top Het blijft afwachten. De overige ontmoetingen zijn van min der belang hoewel SEC in het onderonsje tegen Sperwer de de gradatie nog een week uit kan stellen. Hulshorst tegen Hees, FC Horst tegen Bloemenkwartier en Naarden tegen SVM Boys zijn slechts bepalend voor de plaatsen in de sub-top. Het programma zaterdag 1e Klasse A. Roda'46-TOV (3-1) SEC-Sperwer (1-3) Hulshorst-Hees (1-0) FC Horst-Bloemenkwartier (0-0) Naarden-SVM Boys (1-1) Unicum-Barneveld (2-3) In de eerste klasse van de zondag afdeling komt koploper Barneveld naar Leusden toe. Een tegenstan der die de Leusdenaren moet kun nen motiveren. Barneveld moet winnen om het Amerstoodse APWC bij te kunnen houden dat met het grootste gemak Veensche Boys de les leest. Voor de Boys valt dan het doek definitief. Als Amsvor- de van Gooische Boys wint is het ook met Naarden gebeurd omdat de Vesting-bewoners met lege handen uit de polder terugkeren. Onderin zijn dan de eerste beslis singen gevallen. Aan de kop zal de strijd nog wel even voortduren hoe wel niemand meer in staat lijkt om het voortdenderende APWC nog van de titel at te houden. Voor Roda rest een plaats in de middenmoot en slaat daar gezien de wisselvalli ge resultaten (19-19) op de juiste plaats. Het programma zondag 1e Klas se A: Roda '46 - Barneveld Zuiderzeevogels - Naarder Amsvorde - Gooische Boys Veensche Boys - APWC Achterveld heeft in de 2( vier punten nodig om de tile het voordeel te beslissen moeien de Achtervelders li slaan door hel ASV in Anke verslaan met de wetensd het duel tussen mede-kan Stator en Olympia minste verliezer zal opleveren Tri Achterveld moet winnen oi laatste duels legen Olyia KVVA alles behalve makke daar beide tegenstanders eens nog goede promotie, bezitten. Het blijft vooralsn groot vraagtaken wie vande laagste adem zal hebben horst en BW strijden on houd terwijl dat ook voor Sj in het duel tegen PVC geld. Programma 2e klasse K ASV-Achterveld Stator-Olympia Sparta (L)-PVC Nederhorst - BW LEUSDEN - De veldkorfbal- competitle Is afgelopen zaterdag weer hervat. Met vallen en op staan overigens omdat het duel tussen ZKC en MIK al geen door gang kon vinden. De ontmoetingen die voor Anti lopen van belang waren gingen wel door. Eén verrassing viel er te noteren: DSV hield in Bussum Oranje Nassau op 7-7 en snoep te derhalve een belangrijk punt van de Amsterdammers af. Streekgenoot Revival kon het tegen Thor niet bolwerken en ging kansloos met 6-11 onder uit De uitslagen waren: DVS-Oranje Nassau 7-7 Revival-Thor 6-11 ZKC-MIK afgel De ranglijst is: Thor 8-13; Oranje Nassau 8-12; Antilopen 7-11DSV 8-6; Revival 7-5, MIK 7-3; ZKC 7-2. Antilopen moet zalerj kampioensaspiraties was door in Harmeien Thor nederlaag te trakteren os eerstvolgende thuiswedstrj je Nassau eveneens voorj rug te wijzen. Of het zal lub nauwelijks met zekerheid gen. Wel is hel zo dat de A een danig appeltje mei schillen hebben, omdat e nederlaag die men tot nog veldcompetitie heeft moele seren uitgerekend tegen H Een revanche is zeker plaats Oranje Nassau ontvangt en zal in spanning de re van de naaste belagers al» ZKC moet tegen DSV aan Het kortbalprogramma: Thor - Antilopen. Oranje Nassau - Revival. ZKC - DSV MIK is vrij. LEUSDEN - „Ik hoop dat zaterdag het kampioen schap een feit zat worden en we naar de hoofdklasse zul len promoveren", blikt Roda-zaterdag traiper Ri chard Beumer op de ont moeting tegen TOV vooruit. „Het is jammer dat we afhan kelijk zijn van de uitslag van Barneveld tegen Unicum. Ik ga er vanuit dat we TOV voor eigen publiek op een neder laag trakteren. Ik reken erop dat de jongens er van de eerste tot de laatste minuut keihard in zullen vloegen en de wedstrijd snel in ons voordeel beslissen. Mocht Barneveld eveneens win nend doorgaan dan moet het een koud kunstje zijn om uit de laatste twee duels (Huls horst en Bloemenkwartier) één punt te pakken. Als het dan nog fout zou lopen daar geloof Ik niet in. Het enige manko op het moment Is het benuuten van kansen. Ik ben ervan overtuigd dat dit tegen TOV wel zal loslopen. Met bijna dezelfde ploeg als te- Richard Beumer. gen Horst (alleen Wilfred van de Pas in plaats van Karei Ouwerkerk) zal ik tegen TOV beginnen". De opstelling is als volgt: doel: Berry Buunk. Achter: Henk van Pluuren, Wiltred van de Pas, Robert de Haan en Rembert Groen man. Midden: Lidus Vaar tjes, Ruud Huygens, Ton Kaspers. Voor: Fokko van Leyenhorst, Hans Ruiten berg en Ronald de Haas. Wie in de wissel zal staan is nog onbekend. Scheidsrechter is de heer Gerth. LEUSDEN - Met maar liefst 3V2-6V2 heeft het eerste tiental van de Schaakvereniging Leus den medekoploper Amersfoort 3 verslagen. Een huzarenstukje van de eerste orde. Het kam pioenschap en de promotie naar de 1e klasse van de Sticht-Gooi- sche Schaakbond kan „Leus den" nauwelijks meer ontgaan. De laatste (thuis) wedstrijd tegen de Pion mag met 2-8 verloren worden. Zelfs dan eist Leusden 1 de titel op. „Maar een nederlaag is haast ondenkbaar omdat de Leus denaren zich voorgenomen heb ben om ongeslagen kampioen te worden", liet voorzitter Joop van Santen weten. R. Berg had ditmaal aan het eerste bord geen verrassing inpet- to en moest als enige de partij uit handen geven. B Uneken, C. Vos, en H Bekius speelden remise ter wijl J. van Santé, H. Vossebeld, T. Zijlstra, E. Halkes en H. Voskamp hun tegenstanders de baas bleven en de balans duidelijk in het voor deel van de Leusdenaren liet door slaan. Voor de winterhuiscompetitie werden afgelopen dinsdag de vol gende wedstrijden gespeeld: E. Halkes-H. Vossebeld 0-1 V vos-H. Voskamp 1-0 B. Uneken - A- Rietveld 1 -0 H. Bekius-J.v. Santen 1-0 T. Zijstra - C van Hoorn 1 -0 L Boogaard - C Kerkhof V2-V2 D.v. Ooik-H.Mus 1-0 P deJager-T Elschot 1-0 M. Roozenburg-W. Scgouten 1-0 A. Lagas-A. Valkenburg Vfe.1/2 N. v.d Meel-J.v.d.Tang 1-0 C.Veenendaal-J. Zaal 1-0 H. Struiwig-A Wisman 1-0 J Wuts-J. Gerrits afgevr. J Boot-T. Arts 0-1 A. Tolboom H. Post 1-0 A. Rietveld-H. Mus 1-0 De volgende vierde en derde Was sers van de lagere scholen hebben zich voor de finale van het scholieren schaakkampioenschap weten te plaat sen 4e klas: Thijs Hogenesch, Sanne van Bruijnvoort, Bas van Berkel, Alex Boersen, Robert Jan Bijlsma. Qalther Wilhelm. Heroen van Blerk, Revelino Slotboom. Rik Moed en Petra de Vaal. 3e klas Charlotte van Harselen, Mi chel Besseling, Peter Klaassen. Toan Pham, Bert Kaspes, Remco Lewis, Jeroen van Berkmortel, Paul James Ivan Voskuilen en Pieter Vente Roda'46-TOV Baarn2-Roda2 Roda37SOVA4 Roda4 Roda 5 NSC6-Roda7 17-04-84 Roda 5 (zat) - Roda (zon) 15-04-84 Roda 46-Barneveld Roda 2 Roda 3- Amersf. Boys Roda 4 Roda 5 - De Kieviten 3 Roda6-HVC6 KVVA 9-Roda 7 Roda 8 Programma zaterdag 14 ap Roda A1 - Renswoude A1 IJsselmeervogels A3- RodaJ RodaBI - Zeist B1 Roda B2- IjsselmeervogelsB RodaB3 Quick B3-TodaB4 Soest B4-RodaB5 Roda B6-KWAB3 RodaCI - Quick C1 Amsvorde C1 - Roda C2 VVZC2-RodaC3 Roda C4 - Hoogland C3 Achterveld C2 - Roda C5 Roda C6 - VJ VV C2 Spakenburg C4 - Roda C7 Hoogland D1 - Roda D1 Roda D2-TOV D1 Roda D3- Eemdijk D1 VVZA D4 - Roda D4 TOV D2-Roda D5 Hooglanderveen D2- RodaO Hoogland D6- Roda D7 Ijsselmeervogels E1 - RodaE Roda E2 - Soest E1 RodaE3-BaarnE2 Woudenberg E4-RodaE4 Hoevelaken E3- Roda E5 Roda E 6 - Hoogland E3 BaarnFI -RodaFI Soest F1 -RodaF2 Baarn F2-Roda F3 KWA F3-RodaF4 Roda F5-Baarn F3 Uitslagen zaterdag 7 april) Roda A1 -CDWA1 Roda A2- APWC A2 Baarn B1 - RodaBI Roda B2-Hees B1 TOV B1-Roda B3 Roda B5-WZB2 Roda B6-Soest B5 Roda C1 - Hoevelaken C1 LimvioCI -RodaC2 Roda C3- IJsselmeervogesK Amersfoorrtse Boys C2-3o( Roda C5- IJsselmeervogels! Hoogland C4- Roda C6 VVZA D1-Roda D1 Roda D2 - WZA D2 Roda D3 - Amsvorde D1 SEC D2-Roda D4 Amersfoortse Boys D2 - Rod CJW D3 - Roda D6 Spakenbvurg D5 - Roda 07 Spakenburg E1 - Roda E1 Roda E2- Spakenburg E2 Roda E3- IJsselmeervogelsl Roda E4- Hoevelaken E2 Spakenburg E3- Roda E5 Roda E6-KWA E4 IJsselmeervogels F1 - Rodai APWC F1-Roda F2 Amsvorde F1 - Roda F3 Roda F4 - IJsselmeervogels Roda F5- Schterveld F2 Wi e/t m SPORTSPLINTERS BASKETBAL - Ba Green Giants die in m« bestaat gaat in deze® vergaderen. Op 9 mei vergaderzaal van de jaarlijkse praatavond d 01 20.00 uur zal de avond t iti, BADMINTON-DefiN clubkampioenschappea' ft BC Leusden als BVO'79 in; weekend plaats Inspo^ laj worden zaterdag de hri van BCL In de A-, B-> ;jy gespeeld terwijl op zond^ zaal de Meent de finales worden afgewerkt

Leusder Krant | 1984 | | pagina 10