Ot Antilopen uit kampioens-race Impala-heren gaan winnend door ..Afscheid" Pompen of verzuipen Herstel? Jeugdtoernooi Roda geslaagd evenement SPORT Hetscross Tennis- en Squashcentrum geopend „Roda'46' Teveel strafworpen onbenut Dames met lege handen MTOL 0 VOORSPEL HOCKEY VOOItSPEL KOltPILIL VOORSPEL SVA uitslagen Duo Bokhorst nog ongeslagen Voetblessures LEUSDEN - De wedstrijd te gen Oranje Nassau is voor de korfballers van Antilopen op een grote teleurstelling uitgelopen. De laatste kans om bij winst op mede-titelkandidaat Oranje Na ssau alsnog een rol van beteke nis te kunnen spelen, lieten de Leusdenaren jammerlijk liggen. Al snel keek Antilopen tegen een achterstand aan, nadat foutief uit verdedigen van Jeanette Jekel door een Amsterdamse doeltref fend werd afgestraft (0-1). Toch was Antilopen vrij snel over de tegenvaller heen en creëerde di verse kansen. Debby Costa, in de ploeg voor de zieke Nancy Lahey, gooide na 10 minuten de gelijkma ker door de korf (1-1). Een toege kende strafworp werd helaas na de wisseling van vakken door de twee de aanval onbenut gelaten. Een doorloopbal van Joyce Osnabrug- ge en een afstandschot van Jerry Urbach bracht Antilopen binnen een kwartier met 3-1 aan de leiding. Even stnbbelde Oranje Nassau te gen en scoorde 3-2, voordat Mar- greet Versteeg, wederom met een doorloopbal, de marge weer op twee doelpunten bracht (4-2). On oplettendheid in het verdedigings vak kwam Antilopen kort voor rust duur te staan. Twee fraai uitgevoer de Oranje Nassau-aanvallen lever den even zo vele doelpunten op, zodat de ploegen bij de rust weer op gelijke hoogte stonden (4-4). Na de hervatting nam Oranje Jerry Urbach. de maker van het derde doelpunt, in de aanval. Bert Brandsen mist een van de vele strafworpen Nassau in de eerste beste minuut brutaal de leiding (4-5). De wed strijd duurde echter nog zolang dat geen van de Leusaenaren zich daar druk over maakte. Verdedi gend stak het uitstekend in elkaar terwijl het middenvak deed wat in het vermogen lag, maar aanvallend lukte het niet. Zelfs drie strafwor pen werden door de Anti's in de tweede helft niet benut! Oranje Nassau had weinig in de melk te brokkelen en stond op instorten Het zat Antilopen in de aanval niet mee. Coach Herman Bruins wissel de Jerry Urbach en Joyce Osna- brugge voor Jan Costa en Esther Versteeg, maar ook zij slaagden er niet in om Antilopen nieuwe impul sen te geven. Ook Koos Meinsma, ingeval len voor de geblesseerde Bert Brandsen, kreeg de bal niet door de korf. Wat Antilopen ook pro beerde, de gelijkmaker bleef uit. Met een fikse kater en met lege handen bleven de Leusdenaren achter. De kampioensaspiraties kunnen de dames en heren voor lopig wel vergeten. LEUSDEN - De herenhandbal lers van Impala zetten hun zege- reëks, na de goed verlopen zaal competitie op het veld voort. Ditmaal moesten de reserves van Seyst het onderspit delven. Na een 6-7 voorsprong bij de rust grepen de Leusdenaren met 13-14 de volle winst. De dames hadden het geluk niet aan hun zijde doordat ze in de slotfase tegen EMM het verdiende gelijk spel alsnog uit handen moesten geven. Impala had tegen Seyst nog wat goed te maken na de eerste ont moeting die destijds met 9-12 ver loren ging Furieus kwam Impala uit de startblokken door snel een 0-3 voorsprong te nemen. Jos de Valk schoot vanaf de cirkel raak terwijl Paul Lindeboom en Willem v. d. Heyden een break-out doeltreffend wisten af te ronden. Concentratie verlies in de verdediging stelde de gastheren in staat om de achter stand in een 4-3 voorsprong om te buigen. Paul Lindeboom trok voor Impala de stand tweemaal gelijk (4-4 en 5-5) Wederom nam Seyst de leiding voordat Daan Bleuel voor het eerst in het duel zijn schuttersfaam waarmaakte (6-6) Op slag van rust rondde Theo Prinsen een snelle uitval simpel af toen de keeper volledig mistastte (6-7). In de tweede helft kreeg Impala opdracht om het spel te maken hetgeen echter te weinig lukte. Seyst kreeg steeds kans om de schade te beperken. Ronald Mor ren hield met vier treffers op rij Impala in de race (11-11). Tevens had Impala het geluk dat keeper John Koert in de vorm van zijn leven stak en in deze fase twee strafworpen stopte. Arjan Schnei ders soleerde door de Seyst- defensie en kogelde raak (11—12) Nog eenmaal brachten de Zeisters de balans in evenwicht (12-12) Een tussensprint van Impala lever de twee doelpunten op (12-14). Paul Lindeboom en Adri Groene- veld waren de makers. Een misver stand tussen John Coert en zijn mede-verdedigers bracht Seyst nog akelig dichtbij (13-14) maar de tijd was te kort om Impala de zege te ontfutselen. De stand is momenteel in HS2B: Olympia 8-12, Fortissimo 8-11, Break Out 8-10, Impala 8-10, Seyst 8-8, Fidelitas 2 8-6, UD 2 8-5 en BHC 8-2. DAMES De dames brachten hun koppo sitie in gevaar door ongelukkig van EMM 2 te verliezen. Impala moest enigszins gehavend aan de wed strijd beginnen omdat Hetty Tes- sels en Ria Meyerink niet konden meespelen. De wedstrijd ging vrij wel gelijk op. Over en weer slaag den de dames erin om de doelvrou- wen te passeren. Na de 3-2 achter stand bij de rust kwam Impala in de tweede helft keurig langszij (5-5). Kort voor tijd sloeg het noodlot alsnog toe toen EMM de winnende treffer wist te scoren (6-5). Doelpunten werden gemaakt door: Wil v. d. Burgwal, Petra Wethly en Annemiek v. d. Gun. De stand in de klasse DS3C is: Impala 7-10, EMM 2 7-9, AAV 6-8, Takt 2 7-8, Laren 3 7-6, BSV 2 7-4 en ASV 2 7-3. LEUSDEN - De open- fietscrosswedstrijd die de Fiets Cross Vereniging de Heuvel crossers in samenwerking met de Oranje Vereniging Leusden op Bevrijdingsdag organiseert Is nog niet geheel volgeboekt. Jon gens en meisjes In de leeftijd van 5 t/m 17 jaar kunnen zich zater dag alsnog op de baan (tot 10.30 uur) aanmelden waarvoor een geringe vergoeding 1.50) wordt gevraagd. Om 11.00 uur zal het eerste startschot klinken. Burgemeester Rademaker verrichtte de openingshandeling. LEUSDEN - Burgemeester J. W. M. Rademaker heeft vrijdag het Tennis- en Squashcentrum Leusden geopend. Deze vroegere gemeentelijke tennlshal Is sinds medio april eigendom van De Inslag BV, die de hal voor 2,6 miljoen gulden heeft gekocht. Burgemeester Rademaker noemde het tennlscentrum „het huis van zweet en zweetdruppelsdaarmee doelend op het sportieve karakter van de hal, maar ook op de recente geschiedenis toen de accommodatie na veel pijn en wurgen door de gemeente werd verkocht. Na de openingshandeling door de burgemeester werden in het Tennis- en Squashcentrum Leusden tennisdemonstraties gehouden. VRIJDAG 4 MEI 1984 LEUSDEN/ACHTERVELD - De laatste ronde van de voetbal competitie '83-'84 staat in het teken van „het afscheid". Af scheid nemen In positieve zin wel te verstaan, om misverstan den te voorkomen. Vaak Is het nemen van afscheid een klein beetje sterven en een ontroeren de gebeurtenis. Voor de top- formaties van Roda '46 (zat.), Achterveld en trainer Pierre Kis- ters Is het afscheid daarentegen een feestelijke aangelegenheid na de eclatante successen die beide ploegen behaalden. Een afscheid met een lach en een traan. In de 1e klasse A van hel zater dagvoetbal zijn alle beslissingen gevallen. Roda is kampioen SEC degradeert na de 2e klasse of houdt op te bestaan als we de geruchten - die steeds sterker worden-moeten geloven. De wed strijden zijn alleen nog belangrijk voor de statistiek, hoewel er een aantal leuke ontmoetingen op de rol staan. Wat dacht u van Bloe- menkwartier tegen Roda '46? Gin gen de Leusdenaren destijds niet pijnlijk op eigen bodem met 0-3 onderuit? Een revanche om in ie der geval waardig van de 1 e klasse afscheid te nemen is zeker op zijn plaats. Vrijuit spelend moeten de heren in staat zijn om de Hilver summers de punten alhandig te maken. FC Horst kan bij Hees op gelijke hoogte met de Soesters komen. Winst is dan wel noodzake lijk. Hulshorst eindigt zo goed als zeker op de vierde plaats. Ook al weten de Hulshorsters het duel tegen Unicum niet in winst om te zetten. Barneveld en SVM Boys vechten verbeten om de titel „vice meister". Barneveld heeft het thuis tegen SEC beduidend gemakkelij ker dan SVM Boys bij het Vreeland- se de Sperwer. Voorlopig hou ik het op de mannen van „Jan van Schaf- telaar" TOV contra Naarden moet voor de thuisploeg een koud kunst je zijn. Het programma zaterdag 1e klasse A: Hees-FC Horst (0-6) Hulshorst-Unicum (1-0) Blomenkwartier-Roda'46 (0-3) Barneveld-SEC (4-0) TOV-Naarden (1-0) Sperwer-SVM Boys (0-3) ZONDAG Het Amersfoortse APWC werd afgelopen weekend met vlag en wimpel kampioen na een zeer sterk gespeeld tweede deel van de competitie. De wedstrijd te gen Goolsche Boys Is dan ook van geen enkel belang. Alleen het uitwissen van de nederlaag, die de mannen van Fille Kraak In Hilversum opliepen, staat op spel. Veensche Boys en Naarden moeten volgend seizoen een toontje lager gaan zingen. Het duel tegen Amsvorde in de Keistad komt voor de Vestingbe woners net een weekje te laat terwijl de derby tussen Hooglan derveen en Nijkerkerveen alleen voor het publiek nog interessant is. Barneveld eindigt een tikkeltje te leurgesteld op de tweede plaats na weken achtereen (onverwacht) liet aan kop gestaan te hebben. Het duel tegen Laren zal weinig proble men opleveren. Actit en VVZA ont lopen elkaar niet veel. Een gelijk spel ligt voor de hand. Voor de volgelingen van trainer Rob Ton betekent winst op Zuiderzeevogels tevens een plaatsje stijging op de ranglijst. Dankzij een beter doelsal do komen de Leusdenaren langs zij. Met een vijlde plaats kan de Roda-zondag dan op een goed debuut in de 1 e klasse terugblikken om volgend seizoen met frisse moed de strijd opnieuw te begin nen. Het programma zondag 1e klas- Actif-VVZA (0-1) Amsvorde-Naarden (2-2) Veensche Boys-Hoogl.veen (0-1) Roda'46-Zuiderz.v. Barneveld-Laren APWC-Gooische Boys (0-0) (4-2) (1-3) In de 2e klasse staat de „topper" en kampioenswedstrijd tussen Olympia en Achterveld op het pro gramma. Beide ploegen zijn zeker van promotie en zullen elkaar in de toekomst nog meer tegenkomen. Voor Achterveld is het de kans om te bewijzen dat men over de sterk ste en meest uitgebalanceerde ploeg beschikt en zich bij winst de terechte kampioen mag noemen. Gemakkelijk zal het zeker niet grfan aangezien de Hilversummers in eigen huis nog ongeslagen zijn. Op karakter zullen de mannen van trainer Pierre Kisters, die aan zijn laatste officiële wedstrijd begint, de kroon op het werk moeten zetten. Bij een gelijkspel zal de wedstrijd moeten worden overgespeeld. Een reden te meer om er vol tegen aan te gaan om aan dit lange seizoen een feestelijk einde te maken. Onderaan de ranglijst moet BW van ASV winnen in de hoop dat Sparta (L) bij het reeds gedegra deerde Hilverumse Boys verliest. Het lijkt een utopie. EMM, Neder- horst en KVVA tegen PVC ontlopen elkaar niet veel. De resultaten zul len niet ver van een remise aflig gen. Het programma 2e klasse A: Olympia-Achterveld (2-4) ASV-BVV (2-3) Hilv. Boys-Sparta (L) (1-2) KWA-PVC (1-2) EMM-Nederhorst (0-1) LEUSDEN - De heren van hoc keyclub Leusden spelen ko mend weekend hun laatste com petitiewedstrijd. Een uiterst be langrijk duel overigens. Na de 3-2 winst op mede-degradatie kandidaat HBS koesteren de Leusdenaren nog steeds de hoop dat het verblijf In de 1e klasse met een jaar verlengd gaat worden, hoewel het zijden draadje waaraan het 1e klasser- schap hangt uiterst dun blijft. Echt in eigen handen hebben de hockeyers van trainer Rob Weers het niet. Winst op Voor- daan geeft geen garantie dat de dans echt ontsprongen Is. Al leen bij een gelijkspel of verlies van HBS, dat bij kampioen Be Fair op bezoek gaat, levert de definitieve ontsnapping op. Win nen belde ploegen dan is het met Leusden gebeurd, omdat het doelsaldo dan de doorslag gaat geven. De kans om het doelsaldo aan merkelijk te verbeteren lieten de Leusdenaren in de confrontatie te gen HBS achteloos liggen toen men vergat om HBS definitief de genadeklap toe te brengen en een riante 3-0 voorsprong in de slotfase tot 3-2 zag slinken Op de keper beschouwd liggen de kansen van Leusoen leis gunstiger uaii uie vui i concurrent HBS. Kampioen Be Fair zal haar ongeslagen status voor eigen publiek willen handhaven om op waardige wijze naar de één na hoogste klasse van de KNHB over te gaan. Voor het technisch zwakke HBS zal het een zware dobber worden om de trotse kampioen punten afhandig te maken Leus den heeft het ogenschijnlijk iets eenvoudiger. In de thuiswedstrijd destijds speelden Leusden en Voordaan met 3-3 gelijk en betrek ken we daarbij de resultaten die de heren na de winterpauze geboekt hebben dan zijn ze duidelijk favo riet. Het geloof in eigen kunnen moet tegen middenmoter Voor- daan naast het gebruikelijke portie opportunisme de doorslag gaan geven. Het is pompen of verzuipen! We wachten in spanning af. Allian ce speelt tegen Roomburg, dat binnen een jaar weer terugkeert naar de 2e klas, een gewonnen wedstrijd. Hilversum wint van Ka meleon. De Strawberries en de Kraaien delen de punten. Programma laatste ronde 1e klasse B: Alliance-Roomburg (4-0) BeFair-HBS (3-2) Strawberries-Kraaien (2-0) Hilversum-Kameleon (4-0) Voordaan-Leusden (3-3) De uitslagen van de laatste in- haalronde waren: Kraaien-Rooburg (2-0) Leusden-HBS 3-0 De ranglijst na 17 wedstrijden: Be Fair (kamp.) 17 28 (38-18) Kraaien 17 22 (30-21) Alliance 17 21 (29-14) Hilversum 17 18 (32-28) Strawberries 17 18 (32-28) Voordaan 17 17 (22-25) Kameleon 17 14 (24-27) HBS 17 12 (19-29) Leusden 17 12 (21-39) Roomburg (gedegr.) 17 8 (15-33) LEUSDEN - Voor Antilopen zit het veldselzoen er feitelijk na de nederlagen tegen de medekop lopers al op. Van de florissante uitgangspositie die de Leusden- se korfballers aan het begin van de tweede helft van de competi tie bezaten Is niet veel meer over. Met nog drie wedstrijden voor de boeg is de achterstand van drie punten op het leidende duo waarschijnlijk te groot om het tij alsnog In Leusdens voor deel te doen keren. Voorlopig moeten de Anti's In de wachtka mer plaatsnemen. Opvallend was het gelijkspel (10- 10) van Thor tegen MIK. Revival tegen hekkesluiter 2KC moest in de tweede helft wegens wanorde lijkheden gestaakt worden op het moment dat de thuisploeg met 7-4 de leiding had. Uitslagen 28-4-'84: Revival-ZKC (gest.) 7-4 Antilopen-Oranje Nassau 4-5 MIK-Thor 10-10 De ranglijst is: Oranje Nassau 10 16 (69-44) Thor 10 16 (69-44) Antilopen 9 11 (57-44) Revival 9 7 (70-80) DSV 9 6 (56-59) MIK 9 6 (57-84) ZKC 10 4 (60-78) De kans om van de halve mis stap van Thor te profiteren lieten de Leusdenaren achteloos liggen. Ko mend weekend moet Antilopen naar Zaandam om tegen rode lantaarn-drager ZKC aan te tre den. Het vervullen van de sportieve plicht en het op gang brengen van de doelpuntenmachine staat er voor Antilopen op het spel. Oranje Nassau weet dat MIK niet onder schat mag worden. Revival en DSV ontlopen elkaar niet veel. Het programma luidt: Oranje Nassau-MIK (13-7) ZKC-Antilopen (6-10) DSV-Revival (11-12) Achterveld - KVVA 2-2 Achterveld 2 - Hoogland 3 0-0 Achterveld 3 - APWC 3 1 -4 dames Achterveld - de Meern 1-1 Programma voor zondag 6 mei Olympia-Achterveld 14.30 uur Hoogland 4 - Achterveld 3 11.00 uur dames woensdag 9 mei Achterveld - Zw. Vooruit 19.00 uur; Donderdag 3 mei KVVA 4 - Achterveld 2 19.00 uur Verbeten gezicht bij de pupillen. LEUSDEN - Het traditionele jeugdtoernooi van v.v. Roda '46 Is op Koninginnedag een grote sportieve happening geworden waaraan de weergoden hun vol ledige medewerking hebben ver leend. Van 's morgens vroeg tot laat In de middag was het op het Bulningpark een drukte van be lang. Veertien verenigingen brachten 61 elftallen op de mat, hetgeen betekent dat in het totaal zo'n 800 spelertjes de strijd aanbonden. Voor iedere groepswinnaar stond een bokaal klaar, terwijl iedere deelnemer een leuk herinnerings vaantje ontving. De ploegen waar aan Roda-voorzitter Ben de Haan de bekers kon uitreiken waren: Roda F4, E3. D7, D3 en E1Vallei- vogels E1F3 en E2, Quick F1D3 en D2, Scherpenzeel F1 en D1, CJVV F1Jonathan E3, Culemborg D1Hilversum D1 en Austerlitz E1 De grootste overwinningen kwa men op naam van het E1 -elftal van Austerlitz. Buinerveen E1 en Roda E5 moesten het met 8-0 en 10-0 ontgelden. De sportiviteitswissel- beker werd dit jaar aan Buinerveen toegekend. LEUSDEN - In de competitie van de Leusdense Jeu de Boules club De Hakhorst zit nog weinig tekening. De krachtsverschillen zijn tamelijk gering. Alleen In de B-groep heeft het duo Bokhorst ongeslagen de leiding. In poule A staat duo Schoon- derwaldt op de eerste plaats. Dit duo leverde in de derde ronde een goede prestatie door met 1-1 gelijk te speten tegen Vossebeld if- Duo Bokhorst versloeg In de B-poule het duo Hans en Marjo lein Jacobs met 2-0 en staat alleen op kop. Ook al omdat duo Spiering met 0-2 van Jacobs 1 verloor. In poule C leed duo Van Olmen/Van der Brug de eerste nederlaag en wel tegen Nieveen/ Jacobs. Ook Buddenberg/ Heuberger raakte een puntje kwijt en wel door een 1-1 gelijk spel tegen Van der Bremer/Van Dorp. De uitslagen zijn: Poule A: Vossebeld jr.- Schoonderwaldt 1-1 (6-13, 13-10). Noom/Bouwer-Stuiver 1-1 (12-13, 13- 2). Inhaalwedstrijd: Groos/Kersseboom- Stuiver 2-0(13-12, 13-5). Stand: 1. Schoonderwaltdt 3-4, 2. Groos/Kersseboom en Dam 2-3, 4. Vossebeld jr.. Noom/Bouwer en Eskenazi/Jonkman 2-2, 7. Houkes/De Vos 1-1, 8. Stuiver 3-1, 9. Van Asten/ Verel 1-0. Poule B: Bokhorst-Jacobs 2 (Hans/ Marjolein) 2-0 (13-3,13-6), Manuel/Van der Werve-Duffels 2-0 (13-6, 13-8), Spiering-Jacobs 1 (Ton/Bep) 0-2 (7-13, 6-13), Dames Eskenazi/Jonkman- Bisschops/Stienen 0-2 (11-13, 3-13) Inhaalwedstrijd Bokhorst-De Groot 2-0 (13-5, 13-5). Stand 1Bokhorst 2-4, 2. Spiering 3-4, 3. Manuel/Van der Werve 2-3, 4. Ja cobs 1Jacobs 2 en Bisschops/Stienen 3-3, 7. De groot 2-2, 8 Duffels en dames Eskenazi/Jonkman 2-0. Poule C: Buddenberg/Heuberger- v.d. Bremer/v Dorp 1-1 (2-13, 13-8), Nieveen/Jacobs-Van Olmen/v d. Brug 2-0 (13-6, 13-6), Boermans/Van der Laaken-Kennedy 1-1 (13-12, 7-13). Stand- 1. Van Olmen/v.d Brug en Kennedy 3-4, 3. Buddenberg/ Heuberger 2-3, 4. Nieveen/Jacobs en Bokhorst 2 1-2, 6 v d Bremer/v. Dorp 3-2, 7. Boermans/Van der Laaken 2-1, 8. Stevens 1 -0. 9. Vossebeld sr. 2-0. Uitslagen triplette-competitie: Eerste ronde: Jacobs/Jacobs/Noom- Dam/Dam/Bisschops 1-1 (13-7, 8-13), Stienen/Manuel/Groos-De Groot/De Groot/Van Olmen 0-2 (2-13, 4-13). Spienng/Spiering/Jacobs-v d Laaken/ Stienen/v.d Werve 2-0 (13-10, 13-11). Senioren: Heren I - HBS Heren II - Baarn II Schaerweijde XIII - Heren III Veteranen C - Hoevelaken A Jeugd Leusden JA2 - Fletimare A1 Leusden JD4 - Soest D3 Leusden M A2 Culemborg A1 Leusden M B5 - Almere B1 Leusden M C2 - Hoevelaken C1 3-1 Laren A2 - Leusden J A1 2-2 Schaerweijde A3 - Leusden J A4 2-2 A'foort B1 - Leusden J B2 2-3 Geldermalsen B1 - Leusden J B3 2-1 3-2 Laren C3 - Leusden J C3 1-3 0-0 Schaerweijde A3 - Leusden M A3 2-1 0-7 Haaskamp B1 - Leusden M B3 6-1 0-5 Laren C1-Leusden MC1 3-3 Bunschoten C1 - Leusden M C3 1-2 Laren C5 - Leusden M C5 0-3 2-2 Laren D1 - Leusden M D1 1-3 2-1 Fletiomare D2 - Leusden M D4 1-10 6-1 Laren C1-Leusden JC1 2-0 4-1 Be Fair D2 - Leusden J D3 7-3 Onlangs heeft het Nederland Genootschap voor Fysiotherapn met ruim dertienhonderd vakbroi ders en -zusters een congres gt houden. Dat vond plaats in 0e Haag onder de noemer Voetei werk". Voorzitter R. F. Jansma bij de opening van de bijeenkomt dat fysiotherapie kan bijdragen aa de door de overheid bedoelde bs zuinigingen in de gezondheid zorg. Bij een goed gebruik daam kan de opnameduur in ziekenh\i zen korter worden en dat resultee in het gewenste effect. Jaarlijï komen in Nederland circa and& half miljoen sportblessures voo Zeker 10 procent daarvan - nq altijd een flink aantal - betreft i voeten van de sporters en kom& dan voornamelijk op het conto va de (gelegenheids)tnmmers. Trin men (of joggen) is op dit mom&i een veelbeoefende liefhebbet\ Het vooral onvoldoende ge train, zwaar belasten van de voeten ka ernstige kwetsuren als gevolg hés ben. Slecht lopen, geen of een va keerde trainingsopbouw, trimmt zonder goede begeleiding - onb. meer door fysiotherapeuten - dn gen van verkeerd schoeisel en 6 of onvoldoende tegen weersmvlo. den beschermende kleding, zijnd meestvoorkomende oorzaken va voetblessures. Ongemakken, d lang niet allemaal nodig zijn. Ook (de omgeving van) Leusden wo* heel wat afgetrimd. Of hier h aantal van de bedoelde blessup. bovenmodaal is, kan ik niet ze. gen. Wel is het. een feit, dat Leu den bepaald niet zonder fysiothei. peuten zit en als daar een g& gebruik van gemaakt wordt, isi ook niets aan de hand. Of bek gezegd, aan de voet. (433) P Roda 2 - Spakenburg 4 Cobu Boys 2 - Roda 3 Sparta (N) 8-Roda 7 Wedstrijdprogramma 5 mei Bloemenkwartier - Roda '46 Bloemenkwartier 2 - Roda 2 Dinsdag 8 mei 1964 EFC 7 - Roda 4 Dnderdag 10 mei 1984 Roda 3 (zat.) - Roda 3 (zon.) Wedstrijdprogramma 6 mei Roda '46 - Zuiderzeevogels BVC 3 - Roda 2 Roda 8 - Hoogland 11 Wedstrijdprogramma jeugd Roda A1 vnj WZA A4 - Roda A2 v IJsselm.vogels B1 - Roda B1 v Roda B2 vrij Quick B2 - Roda B3 v Roda B4 - Limvio B2 TOV B2-Roda B5 Roda B6 vrij Roda C1 vrij Roda C2 - A'foortse Boys C1 Baarn C2 - Roda C3 v Roda C4 - Amsvorde C2 Roda C5-WZA C6 WZ C3- Roda C6 v WZA C8-Roda C7 v RodaDI -VVZD1 Roda D2 - Baarn D1 SOVAD1 - Roda D3 v Roda D4 - CJ W D2 WZA D5-Roda D6 v Limvio D2 - Roda D6 v CJW D4 - Roda D7 v. 11 WZA E1- Roda E1 WZE1 -RodaE2 Roda E3 - Hoogl.veen E1 Roda E4 - Amsvorde E1 TOV E2- Roda E5 Roda E6 - Soest E5 Roda E6 - Soest E4 Roda F1 - Amersf. Boys F1 SOVAF1 - Roda F2 Roda F3-TOV F1 Amsvorde F2 - Roda F4 Hoevelaken F2 - Roda F5 12 v. II V 11 0 Uitslagen zaterdag 28 april 1984 RodaAI -NSCA1 Roda A2 - Soest A4 WZA B3 - Roda B3 WZA B4 - Roda B4 TOV B2-Roda B5 uiig KWA B3 - Roda B6 Baarn C1-Roda C1 ufo Roda C2-VVZA C2 Roda C3 - Hoevelaken C3 Soest C3 - Roda C4 Roda C6 - Hoogl.veen C3 APWC C2-Roda C5 IJsselm.vogels C6 - Roda C7 RodaDI - KWAD1 Roda D2 - Hoogl.veen D1 Quick D2 - Roda D3 Roda D4-KWA D3 Roda D5 - Spakenburg D4 KWA D4-Roda D6 Roda D7-WZA D3 Roda E1-KWA E1 Hoevelaken E1 - Roda E2 Roda E3 - Achterveld E1 Roda E4-WZA E3 Roda E5 - IJsselm.vogels E4 Quick E3 - Roda E6 Spakenburg F1 - Roda F1 Roda F2 - Hoogland F1 Rpda F3 - Achterveld F1 WZA F3-Roda F4 APWC F3-RodaF5 til

Leusder Krant | 1984 | | pagina 6