Ot Öt Toernooi weekend bij Roda '46 Sportieve plicht Antilopen kampioenen Volle bak bij snelschaken Periode titel bowlen Ju Sei Do succesvol KOKFIIAL VOORSPEL Zwarte band voor Lodema LTV Leusden kansloos Haaien op twee fronten aktief Uitslagen Eemelaar Roda '46 wint Voetbaltoernooi Boycot O.S. DONDERDAG 24 MEI 1984 De kampioenen Antilopen C1. LEUSDEN - Na het zeer succesvolle zaalseizoen, blijft de korfbalclub Antilopen ook aan het einde van de veldcompetitie niet van titels verstoken De C1 aspiranten en P3 pupillen sleepten onlangs het kampioenschap in de wacht. De Antilopen pupillen P3 LEUSDEN - Komend weekend vindt op de voetbalvelden van Roda '46 een tweetal zeer inte ressante toernooien plaats. Op zaterdag 26 mei komen acht ju nioren A1 -elftallen in actie op het 2e internationale A1-tournooi. Zondag 27 mei spelen de „oud jes'' of te wel veteranen het zogeheten „Roda's tikkie terug toernooi' waaraan eveneens acht teams deelnemen. Op beide dagen valt er ook veel op het Buiningpark te genieten. JEUGDTOERNOOI De tweede editie van het interna tionale A1-junioren toernooi kan weer een geweldig voetbalspekta kel gaan worden. Het ijzersterke deelnemersveld staat er borg voor. ..Het is bijzonder jammer dat slechts één Britse ploeg de over steek zal maken (St. Margarets) Nummero twee. de Red Stars lie ten helaas ter elfder ure weten niet naar Leusden te zullen komen, omdat ze het financieel niet rond konden krijgen,'' aldus de organi satoren Wilfred v.d Pas en Cees Leijenaar ..Gelukkig hebben we Achterveld bereid gevonden om de opengevallen plaats in te nemen waarmee we uiterst content zijn." Naast Achterveld (Backfield!), St. Margarets en gastheer Roda'46 complementeren een vijftal gere- nomeerde Nederlandse clubs het talentvolle A1-teams het junioren- toernooi In poule A strijden DTS'35 uit Ede en Geel-Wit uit Haarlem samen met de Engelsen en de Leusdenaren om een plaats in de halve finale terwijl in poule B de SC Eendracht uit Amsterdam, Victoria Boys uit Apeldoorn HMSH uit Apel doorn on Achterveld elkaar het leven zuur zullen maken. De bo venste twee van elke poule plaat sen zich voor de halve finale waar van de winnaar in de grote finale mogen uitkomen. De wedstrijden duren 2x15 minuten en worden officiële KNVB-arbiters geleid Om 11.00 uur gaat het evenement van start. De finale begint om 16.30 uur TIKKIE TERUG TOERNOOI De afdeling-zondag van Roda'46 organiseert op 27 mei het „Tikkie terug toernooi" voor voetballers of enthousiaste baltrappers die aan een „tikkie terug" toe zijn. staat erin het programma boekje te lezen. De gezelligheid zal gedurende het veteranen-toernooi de boven toon voeren. Een boerenkapel ,,het Tikkie Terug Orkest'' luistert de gehele dag het voetbalgebeuren op het Buiningparkt op terwijl „Mis ter Tikkie Terug", niemand minder dan de bekende postbode uit het Zuiden des lands Pierre Knoops, aan het einde van de dag de prijzen zal uitreiken. Een optreden van deze „humorist" staat tijdens de borrel op het programma. De orga nisatie heeft er van alles aan ge daan om er een leuke voetbaldag van te maken. In poule 1 komen FC Opstelten (Leusden). RVC uit Rijs wijk, Obdam en de Roda-zondag veiei ai ici i uil. VVZA, Hooglander veen, Roda-zaterdag en Achter veld „bemannen" poule 2 Na de poule wedstrijden maken de elftal len die op dezelfde plaats in de poule zijn geëindigd in een onder ling duel de defnitieve eindclasse- ring uit. Om 11.00 uur zal het Tikkie Terug Toernooi beginnen De laat ste wedstrijden staan voor 15 05 uur gepland, terwijl om ongeveer 20.00 uur na de borrel de prijsuitrei king, de barbecue en het optreden van Pierre Knoops, de toernooidag ten einde zal lopen. LEUSDEN - De tiende editie van het traditionele snelschaak- toernooi van de Schaak Vereni ging Leusden is afgelopen vrij dag een gezellige schaakhappe ning geworden. Niet minder dan 76 schakers uit de gehele regio zorgden in de kantine op het Burgemeester Buiningpark voor een volle bak. Na drie voorron des van ieder drie wedstrijden werden de snelschakers in de groepen A, B en C ingedeeld waarna ze nog zes partijtjes moesten spelen voordat de eind stand opgemaakt kon worden. In totaal werden er 15 partijen ge speeld. In groep A wist Ruurd Dam van SGA uit Amersfoort met 12 punten de hoofdprijs in de wacht te slepen voor clubgenoot Jac Snijders die een half punt minder bijeenver gaarde. Ton Schuit, de winnaar van vorig jaar, eindigde samen met O Ephraim op een gedeelde 3e plaats (11 punten) C. Gouw. G v. Andel en C Visser kwamen op de vierde plaats terecht (IOV2) voor C. Peter sen uit Nijkerk die met een 5e plaats (10) genoegen moest ne men. P. de Jager (81/2) en C v Hoorn (7V2) van de schaakvereni ging Leusden kwamen er in deze groep niet echt aan te pas. In de B-categorie kwamen A Pruis. G Een volle bak bij het snelschaken. Pijl en T. Jelsma als beste snel schakers uit de bus (91/2 punt). Leusdenaar Jaap de Jager legde op een fraaie gedeelde 2e plaats beslag (9 punten). C. Kerkhof en D v. Ooik nestelden zich op een vierde plek De C-groep leverde de jeugdige Edwin Zijlstra van de schaakclub Leusden met 8V2 punt de eindoverwinning op M. Geelen en H. Bekius kwamen een half punt tekort De eindstanden waren: Groep A: 1 R Dam 12 pnt., 2 J Snijders 11 Vis pnt3. T Schuit en B Ephraim 11 pnt., 5. C. Gouw, G. v Andel, C. Visser IOV2 pnt8. C. Petersen 10 pnt. Groep B: 1. A. Pruis, G Pijl en T Jelsma 9V2 pnt., 4. J. de Jager (SVL), R Bleeker, R. Kok en A. Nieuwenhuizen 9 pnt., 9 P. Ramp 8V2pnt ,10C. Kerkhof (SVL), D v Ooik (SVL), G Bouma en J. de Jonge 8 pnt. Groep C: 1 E Zijlstra (SVL) 8V2 pnt., 2 M. Geelen en H.J. Bekius (SVL) 8 pnt 4 W v. Plas 7V2 pnt., 5 A. v. Diermen, A. Bunt en M Koetsier 7 pnt., 8 Tj Zijlstra (SVL) en E. Eveleens 6V2 pnt. LEUSDEN - De 5e periode van de bowlingcompetitie van bow- lingbond de Korf kreeg aan het begin van deze week een bijzon der spannend slot. Vooral in de 2e klasse A bleef de spanning er tot het laatst toe in over wie wel en wie niet met de periode-titel zou gaan strijken. De Proppeschieters en Garfield eindigden op een gedeelde eer ste plaats zodat de gescoorde pinfall de doorslag moest geven. De Proppeschieters hadden ruim 150 punten meer gegooid dan hun naaste belagers en eisten der halve de titel op In de hoofdklasse stevende het team van Le Due rechtstreeks op de titel af. terwijl in de 1 e klasse de bowlers van Gara ge Doornekamp niet te kloppen waren en met maar liefst 9 punten of meer voorsprong het hele veld achter zich lieten In de 2e klasse B sloot het Bibob-team de periode met een eerste plaats af voor het team van Dieene dat met een tweede plaats genoegen moest nemen. Eindstand na 7 wedstrijddagen in de 5e periode KLASSE 2A: 1 Proppeschieters - 11705 pins 221/2 pnt. 2 Garfield - 11548 pins 221/2 pnt 3. The Dots - 11665 pins 21V2 pnt. 4 Sea Lions-11186pins20V2pnt. Hoogste game dames: Ria Steene kei - 173 pins Hoogste game heren Ruud Dek ker - 198 pins 1E KLASSE: 1. Gar Doornekamp - 12827 pins 31 pnt 2 Meatballs - 12332 pins 22 pnt. 3 TZN- 12082 pms 22 pnt 4 Ros Beyaart - 12037 pins 22 pnt Hoogste game dames: W. Heij- meskamp - 179 pins Hoogste game heren Dik Dalen - 218 pms HOOFDKLASSE: 1 Le Due - 14687 pins 281/2 pnt. 2 IVA-14256 pins 23 pnt 3 Kela Tapijt - 13924 pins 22 pnt 4. Strikes - 13244 pms 18 pnt. Hoogste game dames: Joyce v. Putten - 178 pins Hoogste game heren. Edu Robijn - 215 KLASSE 2B: 1 Bibob team-11801 pins 24 pnt 2. Dieene - 11349 pins 21 Vfe pnt. 3 Senk - 12169 pins 21 pnt. 4. Korfbowlers -11286 pins 21 pnt. Hoogste game dames P Klas horst -154 pins Hoogste game heren M. v Ooste rum 190 pins LEUSDEN - Bij onlangs in Doorn gehouden teamwedstrijden heeft JU SEI DO zich van zijn beste kant laten zien. De door Herman Boersma georgani seerde wedstrijden om de Ban- zai-bokaal hadden een speciaal karakter. De samenstelling van de teams week af van de nor male indeling, leder deelne mend team bestond uit 2 judo ka's van 8-9 jaar, 3 van 10-11 jaar, 2 van 12-13 jaar en 1 van 14-15 jaar. Het leuke van deze samenstelling was dat jong en "oud" erg op elkaar betrokken waren, Grote Bas en kleine Mar- tine moedigden elkaar vurig aan, wat de judoënde Bas veel ruggesteun gaf. In totaal elf teams namen deel waarvan er slechts één de Ban- zaïcup mee kon nemen Ju Sei Do nam met twee teams deel, die elk i in een aparte poule tegen andere teams optraden Beide teams wonnen alle wedstrijden behalve die van de latere beide finalisten Zij werden dus beide twee van hun poule, wat resulteerde in een gedeelde derde plaats Alle judo ka's gingen met een bronzen plak naar huis Een extra vermelding verdienen de wedstrijden die Pe ter van Loon maakte. Hij kwam in de oudste groep uit als 14-jarige en lichtgewicht. Judoka's die vele kilo's zwaarder en meerdere kop pen groter waren werden door Pe ter afgetroefd. Hieruit blijkt dat je bij judo niet groot en sterk hoeft te zijn om te winnen. Het juiste ge bruik maken van de situatie is door Peter optimaal benut Ook de andere judoka's lieten zich van hun beste kans zien en ook hier bleek dat Ju Sei Do de goede weg is ingeslagen. De deelnemende judoka's waren: Edwin Hidding, Martine West- steijn; Ramon Withoff, Jan Dotin- ga; Arjen den Dikken, Saj Ter- Icuw; Evert v.d. Woude, Reinier van Beek; Danny Spijker, Ivar de Ruiter, Percey Douglas, Arjen v.d. Belt; Pieter Bas Wijne, Robert Boer; Paul Cirkel, Remco Over- diep; Bas Brundel, Peter van Loon. Of de Olympische Spelen ooi nog eens onder normale omstan digheden plaats zullen vinden, wordt steeds minder waarschijnlijk Nog niet zo lang geleden wem algemeen gedacht, dat sport en politiek niets met elkaar hebben ie maken Vergeet dat standpurt maar De realiteit is heel anders Op dinsdag 8 mei - uitgerekend de dag. waarop de Olympische Vlam vanuit het Griekse Olympia in de Verenigde Staten arriveerde heeft de Sovjet Unie haar deelna me aan de Zomerspelen van de 23e Olympiade afgezegd. Inmiddels hebben, zoals te voor zien was. ook Bulgarije Oost- Duitsland. VietnamLaos. Mongo lië. Tjecho Slowakije. Cuba. Afgha nistan. Polen en Hongarije het slechte Russische voorbeeld ge volgd en ik vraag me zelfs af. we verder nog volgt Hoewel e e. a het thuisblijven betekent van een zeer groot aantal sporters, waaronder heel wat potentiele medaille- candidaten heeft het NOC - zeer terecht! - bekend gemaakt, dat onverkort wordt vastgehouden aan de eerder gestelde limieten voor uitzending Om verdere devaluatie van de Spelen te voorkomen. Al in 1938 misbruikte Hitler op de O.S. van Berlijn de sport voor zijn politieke doeleinden Een jaar ol wat geleden had de demonstratie van de Black Panters dezelfde achtergrond. De Spelen van Mel bourne (in 1954) werden door eer, groot aantal landen geboycot van wege het Russische ..ingrijpen If! Hongarije en in 1976 bleven vrij wé alle Afrikaanse landen weg ui Montreal omdat Zuid-Afrika met van deelname werd uitgesloten De PLO-acties in 1972 bij de O S van München bent u zeker ook met vergeten en nog verser in hel geheugen ligt de boycot door üe USA van de Spelen in Moskou (1980), als gevolg van de Russi sche inval in Afghanistan Uiteinde lijk bleven 44 van de 141 IOC-leden weg. Dat de Sovjet Unie dit jaar niet naar L A zal gaan, isniet onbegrip pelijk Wel wat het sportiever ge weest dat standpunt eerder bekenó te maken dan zo kort voor het begm van de 23e Olympiade De Russen willen duidelijk wraak voor het Amerikaanse optreden van vier jaar geleden Ook nu dus een zuiver politiek besluit LEUSDEN - De veldkorfbal- competitie zit er voor Antilopen reeds op, omdat de laatste com petitiewedstrijd tegen streekge noot Revival uit Terschuur afge lopen zaterdag reeds heeft plaatsgevonden. Ook het duel tussen DSV en MIK werd een week naar voren geschoven. Al leen de ontmoeting tussen ZKC en Thor staat voor komend weekend nog op het programma. Met een 4-5 overwinning sloot Antilopen het seizoen af waar door de Leusdenaren definitief op de derde plaats beslag leg den. Voor Revival kwam de ne derlaag hard aan omdat de laat ste kans om de degradatie even tueel te ontlopen zo goed als verkeken is. Ook al zouden de Iwee punten die de Terschuurse ploeg in minde ring heeft gekregen door het inge diende protest, worden terugver diend, dan nog is de situatie precair omdat de achterstand in de ge staakte wedstrijd tegen ZKC nog altijd 4-7 bedraagt. In een twaalftal minuten minimaal drie doelpunten scoren is toch wel erg veel ge vraagd. Aan alle onzekerheid komt een eind als ZKC zaterdag op eigen bodem het teleurgestelde Thor onderuit haalt. In dat geval is het voor Revival helemaal ge beurd. Antilopen deed zaterdag zijn sportieve plicht door hekkesluiter Revival met 4-5 te verslaan waar door de Leusdense korfbalformatie met 15 punten uit 12 duels op een derde plaats eindigde Zes over winningen, drie nederlagen en drie gelijke spelen in de balans van een seizoen waarin de Anti's het op de beslissende momenten lieten af weten. om daadwerkelijk een rol van betekenis te spelen. DSV ver sloeg het Amsterdamse MIK met 7-4, en steeg daardoor een plaats op de ranglijst. De uitslagen waren: Revival - Antilopen 4-5 DSV - MIK 7-4 De ranglijst is Oranje Nassau (kampioen) 12-20 Thor 11-16 Antilopen 12-15 DSV 12-10 MIK 12- 8 ZKC 11- 7 Revival 12-4 2 punten in mindering Programma zaterdag ZKC-Thor (1-3) ACHTERVELD - Voor de 13e maal werd op het Kerstensport park het A.P.G.M. Kerstens voetbaltoernooi gehouden. Hieraan werd deelgenomen door Achterveld, Roda, Scher- penzeel en Hooglanderveen. Al len met twee elftallen. Dank zij de goede weersomstandighe den en de goede organisatie die in handen was van A.V.A. kon het programma geheel op tijd worden afgewerkt. Het werd een gezellige en sportieve voet balzondag. De uitslagen waren als volgt: Achterveld 1 - Roda 1 2-3 Hoogl.veen 1 - Scherpenzeel 1 0- 0 Achterveld 2 - Roda 2 1-3 Hoogl.veen 2 - Scherpenzeel 2 2- 0 Achterveld 1 - Hoogl.veen 1 4-1 Roda 1 - Scherpenzeel 1 2-2 Achterveld 2 - Hoogl veen 2 0-2 Roda 2 - Scherpenzeel 2 1-1 Achterveld 1 - Scherpenzeel 1 4-1 Roda 1 - Hoogl veen 1 3-1 Achterveld 2 - Scherpenzeel 2 4-2 Roda 2 - Hoogl.veen 2 0^ Na het nemen van strafschoppen was het Roda'46 dat met de eer ging strijken en 1e werd. Achter veld werd 2e, Hooglanderveen 3e en Scherpenzeel 4e. Zondag aan staande neemt Achterveld deel aan het Willem Thomassen toer nooi te Hooglanderveen. Aanvang van de eerste wedstrijd is om 10.30 uur. Het dameselftal neemt deel aan het toernooi georgani seerd door 's-Graveland. Cor florst aan de bal t LEUSDEN - Theo Lodema is er als eerste van sport school Ju Sei Do uit Leus- den in geslaagd om de zwar te band in de judo-sport te behalen. Afgelopen zater dag moest de Leusdenaar, die als sportinstructeur aan de politieschool in Leusden verbonden is, zijn technisch examen afleggen. Voor de examencommissie in Har derwijk voldeed de Leusden se judoka aan de normen die voor het verkrijgen van de zwarte band (is gelijk aan 1e dan) gelden. Voordat een judoka voor deze graad in aanmerking komt moet die aan een groot aantal wedstrijden met suc ces hebben deelgenomen en reeds in het bezit zijn van de bruine band. Voor de heer Dotinga van de plaatselijke sportschool (in het oude ge meentehuis) was dit succes de eerste mijlpaal in het nog prille bestaan. LEUSDEN - Het verblijf in de 3e klasse zal voor het 1e team van de LTV Leusden slechts tot één jaar beperkt blijven. Tot op heden hebben de dames en he- ren nog niet kunnen aantonen dat ze werkelijk in deze klasse zouden thuis horen. Zonder pun ten bungelt de topformatie van de Valleiparkers onderaan de ranglijst. Ook de thuiswedstrijd j tegen Montfoort 1, leverde geen overwinning op. Met maar liefst j 7-1 moesten de Leusdenaren er j aan geloven. Alleen de dames- dubbel met Betty Klave en Con- i stance Ploeg werd door Leusden t gewonnen. Bij de overige partij en ging de winst naar de gasten uit Montfoort. De degradatie staat derhalve zo goed als vast. Het 2e team vecht eveneens voor lijfsbehoud. Maar ook voor Leusdens tweede garnituur ziet de toekomst er niet al te rooskleurig uit Op een 2-6 nederlaag werd het team van Paul Slijpen in Barneveld getrakteerd waardoor de kans op het behoud van het vierdeklasser- schap niet bijster groot meer is. Leusden 3, bestaande uit Wils Pronk. Ferry van Uffelen, Heieen van Miltenburg, Eline Maas en Mechteld van Marissing, stevent daarentegen rechtstreeks op de titel af Er werd met 6-2 bij Hooger- heide gewonnen, waardoor men de volgende wedstrijd aan eén punt voldoende heeft om de kampioens- vlag in top te hijsen. Opmerkelijk zijn de uitstekende resultaten van de Leusdenaren in de zaterdag competitie. Junioren A. bestaande uit Chantal Mot, Esther van Loe- nen, Tom Lemstra en Huib van Alphen, werd kampioen door Lars- heim B met een 5-0 nederlaag naar huis te sturen. Trainer John Heijmering deelde in de feest vreugde mee. Zowel in de zaterdag-mixed als herencompetitie liggen een aantal teams uitstekend in de race om de titel. De resultaten van de komende weken zullen van doorslaggeven de betekenis zijn Uitslagen woensdag 16 mei Leusden 1 - Hoogland 2 18-18 Lockhorst 5 - Leusden 2 21-20 Leusderpark 3 - Leusden 3 23-13 Weldam2-Leusden4 24- 6 Leusden 5 - Volta 2 17-17 Leusden 6-Lockhorst 14 6-24 zaterdag 19 mei: 't Laer B - Leusden A 2-3 Leusden B-Luck Raek A 3-2 NederhorstC- Leusden C 1-4 Leusden D - Gooiland D 5-G heren Woerden D-Leusden A 0-6 Leusden B-OSO A 4-2 Leusden C - Volta B 5-1 junioren Leusden A - Larsheim B (kamp.) 54] Vechtlust C-Junioren B 2-3 meisjes Hoogland B - Leusden A 3-5 jongens Leusden A-de Kuil A 6-2 't Stort A - Leusden B 7-1 zondag 20 mei Leusden 1 - Montfoort 1 1-7 Barneveld 3 - Leusden 2 6-2 Hoogerheide 8 - Leusden 3 2-6 Leusden 4 - STVU 3 5-3 Leusden 5 - Soesterberg 4 5-3 heren: Randenbroek 1 - Leusden 1 4-2 Leusden 2 - Hooglanderveen 1 1-5 Bosch en Duin 2-Leusden 3 5-1 LEUSDEN - Afgelopen zater dag waren de Haaien op twee fronten actief. Inhet Valleibad in Veenendaal deden een aantal Haaien aan de Kring-A- zwemwedstrijdei van de regio Utrecht mee terwijl in het Leus dense zwembad 3avoort de jaar lijkse clubkannpioenschappen van start gingen In Veenendaal wisten de pupilen van trainer Jules Baars tweeprijzen te beha len en drie persconlijke records te breken. Yolanda van Diornik veroverde een gouden mecSille door op de 100 m rugslag (Kl'74) als eerste aan te tikken (1.343). Op de 100 m vlinderslag (J'6S) liet Chester Marsman zijn geicht van voren zien Als derde liet hij de klokken stilstaan Persoonlijke records werden verbroken door /nnechien Hels- cfingen, Marjolijnvtn Dijken Ruben Tolboom. De meines knabbelden op de 100 m rugsag (M'72) resp. 2.7 en 1.3 secondevan hun snelste tijd af Ruben Tolboom snelde op dezelfde afstand (J'74) naar een nieuw record toe (1.4;.6). De wedstrijd in het Valleibad sloot de serie kringwedstrijden af In juni staan nog de Kring Utrecht kampioenschappen op het pro gramma. In het weekend van 2 en 3 juni vinden de eerste wedstrijden in Amersfoort plaats. Zaterdag 16 juni wordt het kampioenschap in Vee nendaal afgesloten. CLUBKAMPIOENSCHAPPEN In Leusden werd het eerste deel van de jaarlijkse titelstrijd afge werkt. De niet- startvergunninghouders beten jl zaterdag de spits af. Gisteren avond begonnen de vergunning houders aan het kampioenschap Zaterdag 26 mei worden de finale wedstrijden van beide categonéfl verzwommen, waarna de kampioe nen gehuldigd zullen worden. In he' totaal zullen 60 clubkampioenenop het erepodium verschijnen. Voer alle leden van de LZ PC de Haaien staat de strijd om de clubti- tels open ACHTERVELD - Bij de uitrei king van de eerste bloemenhul de door de Eemelaar-voorzitter Ton van Bergen was maar een zeer matige belangstelling. Het geen bij de senioren dit jaar niet lukte is bij de junioren wel ge lukt. Met een klinkende 7-1 over winning op het juniorenteam Al- mere 1 is het kampioenschap in de 2e klasse junioren een feit geworden. Hulde aan dit jeugd- team bestaande uit Heina Troost, Nicolette Groeneweg, Herman van Bekkum en Tony Witsenburg. Zaterdag heeft men bij de Eeme laar wel een steekje laten vallen op de herenteams B en C na. Ook was er een vierde ovenwinning van het junioren A team De uitslagen wa ren als volgt Dinsdag 15 mei: Dames: Dames A - Uitwijk A 4-0 Dames B-Lockhorst G 4-0 NienhofH-Dames C 3-1 Woensdag 16 mei ITA: Eemelaar II-Lockhorst 12 22-16 Eemelaar III-Weldam 7 22-16 Zaterdag 19 mei: Heren: Heren A - Ludi Raedi B 3-3 Volta C-Heren B 1-5 Heren C - Doordraaiers C 5-1 Senioren: Senioren A - Loenen A 0-5 Senioren B - 't Stort A 0-5 Alta D - Senioren C 3-2 STVU B - Senioren D 5-0 Jeugd: Dicke Rijst A - Jongens t/m 15 A 7-1 Jongens t/m 15 B-'t Schilt A 1-7 Meisjes Lm 15 A - Soesterberg A 0-8 Weldam A - Meisjes Lm 15 B 8-0 Randenbroek C- Junioren A 2-3 Zondag 20 mei: Heren 1 - Lockhorst 3 Junioren 1 - Almere 1 SCHAKEN - Op 25 en 26 mei organiseert het Schaak Genoot schap Amersfoort voor de 39e maal het Bekertoernooi. Het toer nooi vindt in het clubgebouw. Jc hanneskerk, Westsingel 30 'n Amersfoort. Vrijdagavond van 19 10 uur wordt de 1e ronde ge speeld. Zaterdag zal om 9 00 uur het bekertoernooi met de 2e ronde vervolgd worden De 3e ronde be gint om 13.30 uur. Indeling naar ELO-rating in groepen van vier He! inschrijfgeld bedraagt 7- vof senioren Junioren tot 17 jaar moe ten 3,50 neertellen Voor de bes te drie per groep zijn fraaie pnjzer te verdienen, bij C. v. Buren. Es doornhof 9 in Leusden (t? 941667) kan een ieder zich aan melden

Leusder Krant | 1984 | | pagina 6