ecords Afscheidswedstrijd voor trainer SVA Haaien nog geen kampioen 1 (gradeert SIHNET Korfbal eindstand Recordpoging SRGL-lopers Trim en Toer kalender MHC-leden akkoord met kunstgras ime winst heren Uitreiking zwemdiploma's Heuvelcrossers in de prijzen Emancipatie Horeca houdt voetbaltoernooi VRIJDAG 1 JUNI 1984 EUSDEN - De finale van het bkampioenschap van LZ&PC Haaien is afgelopen zaterdag spannende aangelegenheid lorden. Vele leden slaagden om het persoonlijk record erper te stellen. Zelfs een brecord werd door ,,een op de klokken gebracht. 12 jaar oude clubrecord van nk van den Hurk werd door van Wegen J. o. 12 jr.) op de m vrije slag aan flarden v^wommen. In 1.09.2 voltooide jeugdige Haaien-zwemmer race waarmee hij 0,3 sec. oojer de oude toptijd bleef. Hp Buiten de deelname van de grote groep recreatieve Haaien van de overige leden van de vereniging enigszins tegen. Slechts 5 polo- en 4 R+-leden waagden zich in de strijd om het clubkampioenschap. Niet minder dan 61 leden kwamen op het ere podium terecht Uit handen van vice-voorzitter W Borgman en scheidend secretaris J. Smit kre gen de winnaaars een medaille uitgereikt De prijswinnaars waren: STARTVERGUNNINGHOUDERS m.o 10:1 Jolandav Doornik, 2. Paula Zondervan, 3. Karin Steijlen; m.o 12:1 Annechien Helsdinaen. 2 Mariolijn v Dijk; 3 Kristen Ruitenbeek; j.o. 10 Ruben Tolboom; 2 Caspar Renkes; 3 Jan Willem v Dijk.j.o. 12 1 Richard de Smit; 2 Rob v Wegen; 3 Ronny Bokkers;m.o. 14: 1 Annelieke Jacobs. 2 Adinda Kelder; 3. Esther Steketee; jo 14 1 Ewout Doddema; 2 Peter Toes; 3 Jeroen Hattink; m.o. 16 Lon- neke Kat; 2 Esther Hulst; j o 16 jr1 Chester Marsman. 2 Patrick Eerden, Dames. 1 Juliëtte Baars; 2. Arlet den Ouden; 3. Maaike Snijder; Heren: 1 Ronny Baars; 2 Gerlach Jacobs. 3 Mare Hulst. RECREANTEN m.o. 8 jr. Gisa ter Haar, 2 Sandra v. Wegen, 3. Viebeke Peters; j.o. 8 jr. 1 Erno Pickee, 2 Benne Holwerda; 3 Stefan Pickee; m.o. 10 jr. Simone Sybrandy, 2 Linda v. Wegen, 3. Marjo lein Speksnijder; j.o 10 jr Sjoerd Ban- nink, 2 2. Marti|n Couwenberg; 3 Erik Boutkan, m.o 12 jr. 1Judith Sheppel. 2 Carine Kampes; 3. Maartje Witlox, j.o. 12jr. 1Tjiwolt Wierda;2. Pieterv.d. Breemen; 3. Ramon Eijnthoven, m.o 14 jr Mariëlle v.d. Ven; 2. Petra Borg man, 3 Annemieke Pot; j.o. 14 jr. 1 Jeroen Kiesling; 2. Hugo Jansen, 3. Dave Stegink, m o 16 jr. Ludwine de Kinkelder; 2 Majelle Boogaard, j o 16 jrRemco Smits. 2. Mare Stoffels. 3. René v. Hamersveld. Dames. 1 Judith Gommers; Heren 1 Yvar Steketee. 2 Frank Boogmans. 3 Age Lemel. ACHTERVELD - Zondagmid dag 3 juni wordt op het Kersten- sportpark een bijzondere voet balwedstrijd gespeeld. Als af scheidswedstrijd van trainer P. Kisters zal het kampioenselftal van 1977 de strijd aanbinden tegen het gepromoveerde elftal van 1984. De aanvang van de wedstrijd is om 14.30 uur. De samenstelling van Achter veld 1977 is: Bertus Tolboom, Geurt van Putten, Hans Ver steeg. John Burgwal, Toon Kals- hoven, Cor Hoogland, Herman Kerkhof, Bertus van Houten, Wim de Jong, Piet Vos, Wout Schouten, Johan Hak en J. Boer- sen. Coach is Hennie Baars, trai ner in 1977. Grensrechter is Piet Smink. Achterveld 1984 is als volgt sa mengesteld Henrie Kok, Bertus v. d. Velden, Gijs Hak, Klaas v. d. Heuvel. Adrie v d Heuvel, Henk Voorburg, Mar cel Boone, Arnold Voogt. Hans van Rossum, Cor Horst, Albert Tol boom, Johan van Dalen Coach is de scheidende trainer P Kisters en grensrechter W Houtveen Als scheidsrechter zal optreden de bekende P Does uit Putten Voordat deze wedstrijd een aan vang zal nemen zal er door een aantal jeugdleden gestreden wor den voor de Johan van den Hengel penalty-bokaal. Zondag 24 mei werd door Achter veld deelgenomen aan het toernooi in Hooglanderveen Achterveld eindigde hier op de 4e plaats De uitslagen waren Achterveld - Hoogland 0-0, Achterveld - Hoog landerveen 0-0 en Achterveld - Soesterberg 3-2 De doelpuntma- iUSDEN - De met spanning imoet geziene ontmoeting in AAV in Amersfoort is voor lames van handbalclub Im- op een teleurstelling uitge- bèlln Het punt dat de Leusden" ^iandbalploeg nodig had om [ampioenschap veilig te stel- werd niet gepakt. Kansloos (Impala in de Keistad met 8-3 eruit. In een beslissing wed- tegen Takt hebben de ala-dames de laatste kans het kampioenschap alsnog ljpen. De heren sloten de ipetitie tegen hekkesluiter met een monsteroverwin- af en wisten daarmee hun ts in de subtop te handha- nve B t ern Dr dit oet n ii op slag van rust de stand op 4-3 waardoor er weer van alles moge lijk leek. In de tweede helft kregen beide damesteams het zwaar te verdu ren. Een wolkbreuk boven de Kei- stad zorgde voor een onaangena me verrassing die de wedstrijd niet ten goede kwam. De gladde bal veroorzaakte veel balverlies alhoe wel AAV zich sneller op de .glibbe rige"' situatie instelde Impala had met afstandschoten het geluk niet mee of vond de uitstekende AAV- keepster op haar weg Niet een maal wisten de Leusdense dames het doel nog te vinden. AAV daar entegen wist de score in de ge staag neervallende regen na de pauze wel op te voeren Op de 8-3 overwinning viel niets af te dingen. Zondag kunnen de Impala-dames zich geen misstap meer permitte ren als ze tegen Takt moeten aan treden Alleen winst levert de titel op HEREN De heren konden zonder zorgen aan het duel 'tegen BHC beginnen omdat men zowel voor het kam pioenschap als de degradatie niet meer in aanmerking kwam. Gast heer BHC was al gedegradeerd. Toch wilde BHC er nog een leuke wedstrijd van maken door fanatiek aan de slag te gaan Tot de stand 4-4 ging de strijd vrijwel gelijk op maar op een tussensprint van Im pala moest BHC het antwoord schuldig blijven. Ruststand 7-12 voor Impala. In de tweede helft was er geen vuiltje meer aan de lucht. Op hun dooie akkertje bouwde de Impala-heren de voorsprong uit om tenslotte, met een 15-23 overwin ning van het veld te stappen. De doelpunten werden gemaakt door: Paul Lindeboom, Maarten Linde boom (2x), Ronald Morren (2x), Adri Groenesteijn (2x). Theo Prin sen (3x). Hans Vree (4x), Daan Bleuel (4x) en Arjan Schneiders (5x). ersv e zenuwen speelden de Leus- se dames danig parten het- aye i aan het spel in de beginfase elijk te merken viel Dankbaar We AAV de eerste beste aanval e9.|reffend af 1-0 Een benutte toorp van Annemiek van de bracht Impala langszij (1-1) ir verder lieten de AAV-dames opponent niet komen Hetty seis, Impala's gevaarlijkste alster, kreeg vanaf het begin öonlijke bewaking en aange- ze ook nog geblesseerd aan nrKJlfêdstrijd was begonnen, kwam •en» lauwelijks in het spel voor. Na 15 kwartier moest ze het veld al verlaten, waardoor de a!a-aanval duidelijk aan kracht nde lette. AAV profiteerde gretig doo tweemaal achtereen een ver- gingsfout af te straffen en via doo md een keer raak te knallen lit te Even krabbelde Impala nog da g. Annemiek v d. Gun (straf- en Wil v.d. Burgwal brachten JStfuSDEN - Volgens verwach- s Leusden 1 afgelopen zon- na slechts een jaar in de e klas te hebben gespeeld 9*# gradeerd naar de vierde Een 8-0 overwinning was 9 om dit te voorkomen. Het lanr (ook dit keer niet lukken en vr'r ewel Paul Wesseling c.s. 'ell' tot het uiterste hebben inge- le^ nen. Hans Woordes, inge- 5bl0|nvoor Ton Schuur, die we- omstandigheden niet kon n, was in zijn single een klu deming om te zien spelen. veel overmacht won hij de e set met 6-1 maar kon het )o niet volhouden. Hij ver- uiteindelijk in 3 sets, 6-1, kuf k6. Alleen Constance Ploeg haar single te winnen, 6-7, >-2. De dubbels werden bei- da9 erloren, de heren in twee de dames in drie sets. een mixed-oartii leverde "eeae i-eusaense punt op. der« Met een 6-2 overwinning en be houd van de derde klas keerde Vleuten/de Meern huiswaarts. Dat er ook positieve geluiden te melden zijn blijkt uit het feit dat er vanuit de zaterdagkompetitie we derom 2 teams kampioen werden, Leusden C en het eerste zaterdag herenteam. In de zondagkompeti tie bereikte het team van Wils Pronk door een 6-2 overwinning op Vechtlust het kampioenschap en daarmee de vierde klas. Alsof dit niet genoeg was slaagde ook Leus den 5 erin om kampioen te worden en daarmee te promoveren naar de 5e klas Ondanks het feit dat de zaterdag-kompetitie nog niet beëindigd is, er moet aankomende zaterdag nog gespeeld worden, maken nog meer teams kans op het kampioenschap zodat in totali teit gesproken kan worden over een goed kompetitie-seizoen bij de LTV Leusden Kampong A-Leusden B 4-1 Leusden C - Alta D 3-2 't Stort A - Leusden D 3-2 Heren Leusden A - Amev A 4-2 Huizen C-Leusden B 1-5 Shot D - Leusden C 0-6 Junioren: Odijk A-Leusden A 0-5 Leusden B - Odijk B 5-0 Meisjes: Leusden A - Lookhorst A 3-5 Woensdag 23 mei: "t Stort 1 - Leusden 1 11-20 Leusden 2-Randenbroek 7 22-9 Leusden 3-Hoogland 4 23-16 Leusden 4-Lookhorst 8 17-18 Overige uitslagen: Dinsdag 22 mei De Nienhof J - Leusden A Leusden B-FlehiteD 't Schilt D - Leusden C LeusdenD-LoenenF Junioren t/m 12 jaar Leusden A - Manger Cats A Zaterdag 25 mei: Leusden A - Lookhorst B LEUSDEN - Zaterdag 26 mei is er weer afgezwommen in zwembad Ba- voort voor de diploma's A en B. Een aparte vermelding verdient mevrouw H. Grotendorst die met een leeftijd van 78 jaar met succes voor het B-diploma afzwom. A-diploma: F. Schoenmaker-de Jong, J. T. Schut, G. Tijmensen. A. van Dijk, R C. J V. Rooswinkel, E. Bos- Donkersteeg, B, Gebben-Veenendaal, kers waren M. Boonen met 2 en N. Voogt 1In de strijd om de 3e en 4e plaats tegen HVC werd het een 2-2 gelijkspel Doelpunten van W Schouten en G. v. d. Breemer. Uiteindelijk moest men door straf schoppen te nemen beslissen wie als 3e en 4e zou eindigen. Het werd Achterveld die het verloor en dus met de 4e plaats genoegen moest nemen Door het 6e elftal werd deelgeno men aan het toernooi georgani seerd door Roda. Dit elftal behaal de daar de 2e plaats De prijs was voor alle spelers een eierdopje met een gekookt ei er in Het dameselftal nam ook deel aan een toernooi te 's-Graveland. De uitslagen waren Achterveld - Houten 1-0; Achterveld - "s- Graveland 2-0 en Achterveld - UDS 7-0 De doelpunten werden gemaakt door L. van Hamersveld, D. Beekelaar en Liavan Daatselaar die in de laatste wedstrijd 5 doel punten voor haar rekening nam. In de finale moest Achterveld het opnemen tegen 't Goy welke wed strijd met 1-2 werd verloren. Hier door eindigde de ploeg op de 2e plaats. In het toernooi in Maarn werd door het 3e elftal een 3e plaats behaald. Hier waren de uitslagen Achterveld - OSM 3-1Achterveld - Odin 0-1 en Achterveld - KVVA 2-0 Om de 3e plaats moest de strijd worden aangebonden tegen Kockengen. Deze wedstrijd werd met 0-4 verloren. LEUSDEN - De fietscrossers van FCV Heuvelcrossers hebben een druk weekend achter de rug. Afgelopen zaterdag kwamen een groot aantal Leusdense cou reurs bij een clubuitwisselings- wedstrijd aan de start. De sprin ters uit Hilversum, de King Road Riders uit Soest, de Valleiren ners uit Veenendaal en de High- land Devils uit Hooland maakten het deelnemersveld compleet. Ondanks de geduchte tegen stand die de Heuvelcrossers te verduren kregen, sleepten ze een fiks aantal prijzen in de wacht. Zaterdag 26 mei Open klasse 8 en 9 jaar 1 Thijs Visser. 12 en 13 jaar 1 Olav Glattli, 2 Eliane Noordam: 3. Koen Uppelschoten. 14 jaar en ouder. 2 Thijs Gersten. Junioren Tot 6 jaar: 3. Dennis Veenendaal. 7 jaar: 1Rogier Tolboom. 8 jaar 2. Renée Timmerman en 3 Paul Brandsen 9 jaar. 1Thijs Visser, 2 Igor Glattli, 3. Dimitry Bergstijn. 10 jaar 2 Michael Noordam 11 jaar 3. Ivar de Ruiter. 12 jaar: 1 Eliane Noordam, 2. Michiel Zwanenburg, 3. Koen Uppelschoten. 13 jaar 3. Olav Glattli. 14 jaar 2. Ricardo Babb, 3. Edwin Schimmel. 15 jaar 1 Minko de Nooy. 2. Marcel Hoogland. 16 jaar 1 Arjan Spijker, 2. Renee Theusen, 3 Marcel Hetmich. 17 jaar: 1. Thijs Borsten, 2. Reinald Voorn. Een dag later vertrokken licentie houders naar Soest om op de baan van de King Road Riders aan een KNWU-afdelingswedstrijd deel te nemen Ook nu lieten de crossers uit Leusden hun neus in de voorste gelederen zien en wisten diverse prijzen en finaleplaatsen uit het vuur te slepen. Junioren 12 jaar: 3. Dick Hoogland. 13 jaar 2 Erik Sipsma, Danny Mosterd werd in de finale 4de. 14 jaar: 3. Mare Mutsers. 15 iaar Nick Glattli werd de finale vijfde 16 jaar Arjan Spijker eerste Experts 8 jaar 2 Thijs Visser. 3. Igor Glëttli 9 jaar. 1Michael Noordam 12 jaar 1 Olav Glattli 13 jaar: 3 Alexander Speksnijder. 16 jaar: 2 Reinald Voorn. 17 jaar: 1. Thijs Borsten, 3. Wilco Cozijnse Open klasse 8 en 9 jaar: 3. Michael Noordam, Thijs Visser werd vierde in de finale 1 Igor Glattli 12en13jaar:1 Olav Glattli. 17 jaar en ouder 3. Thijs Borsten Powder Puffs: 11 jaar; 2 Bea Maarseveen 12 jaar: 3. Eliane Noordam LEUSDEN - Voor de vierde maal lopen tien leden van het Squash Racket Genootschap Leusden aan de 24-uurs estafet te van atletiekvereniging De Ve- luwe in Apeldoorn mee. Van vrij dag op zaterdag stellen de Leus- denaren alles in het werk om het record dat gevestigd is in 1982 (317,097 km) te verbeteren. Een gewijzigd loopschema in het be gin van de slopende race moet de basis gaan vormen voor een nieuw record, laat een van de lopers weten. In de prestatiecategorie komen de Leusdense lopers te zamen met 14 andere ploegen aan de start. De wedstrijdklasse telt 17 teams waar onder een aantal Westduitse esta fetteploegen. Damesploegen (vier stuks) zullen er ook op het 1.647 meter lange trajekt te vinden zijn, terwijl twee Duitse lange- afstandlopers in hun eentie willen proberen om de 24-uurs loop te voltooien. Of de Leusdenaren er werkelijk in zullen slagen om het record scherper te stellen valt met geen zekerheid te zeggen omdat men vooralsnog met een probleem te kampen heeft. Door ziekte van een van de lopers moet er naarstig gezocht worden naar een invaller Het is te hopen dat het Squash Racket Genootschap de openge vallen plaats tijdig kan opvullen. Want een mannetje meer of minder kan een fiks aantal meters schelen. In de beginjaren van de wielren nerij was deze bezigheid voor vrou wen taboe Hardfietsen was niet netjes. Later mocht het wel. maar uitsluitend onder auspiciën van de afzonderlijke Nederlandse Dames Wielren Bond Wellicht herinnert u zich nog de o.m in Achterveld georganiseerde Nederlandse kam pioenschappen? Inmiddels is de dameswielrenbond opgeheven en fietst iedereen hard via de KNWU. Wel nog naar sexe gescheiden, maar dat is een kwestie van tijd.In het afgelopen weekend werd de klassieker Bordeaux-Parijs door de in Algerije geboren Franse wielren ner Marcel Tinazzi gewonnen. De ze voorzitter van de Franse ren nersvakbond deed over de 582 km precies 13 uur. 8 minuten en 10 seconden. Vrouwen mochten (nog) niet meedoen aan deze monsterra ce. Dat weerhield de Amerikaanse renster Betsy King niet de koers solo af te leggen Als eerste vrouw in de geschiedenis van deze lang ste eendaagse wedstrijd ter wereld haalde zij de finish In 16 uur. 11 minuten en 14 seconden. Een an der wielemieuwtje is het feit. dat de Tourbazen tijdens de komende Ronde van Frankrijk een afzonder lijke wedstrijd voor vrouwen organi seren. Op 30 juni wordt in Bobigny gestart. Twaalf ploegen van zes rensters, waaronder zeker een Ne derlandse. rijden dan achttien etap pes van gemiddeld 55 km. Deze Tour van bijna 900 km telt verder vijf rustdagen. De dames gaan in de koers op een deel van het officiële traject de heren vooraf en rijden vlak na de reclamekaravaan hun etappes. Wij zijn benieuwd of Petra de Bruin, vroeger een ster retje uit de Achterveldse Tour de Junior, ook uitgenodigd is. PC Alta 5-Leusden 5 18-14 Volta 3-Leusden 6 24-12 Zondag 26 mei Leusden 1 - Vleuten/de Meern 1 2-6 Ned VLTB3-Leusden2 5-3 Leusden 3-Vechtlust 6 6-2 Volta 1 - Leusden 4 5-3 Leusden 5-Hooglanderveen 1 8-0 Heren Vechtlust 2 - Leusden 1 2-4 Leusden2-Flehite3 3-3 De Geeren 1 - Leusden 3 1-5 Jongens. Nederhorst A-Leusden A 3-5 Leusden B-Hooglanderveen A 7-1 LEUSDEN - Voor de maand juni staan de volgende fietstoch ten op het programma: Zaterdag 2juni: BDU-tocht Tour-de Force 150 of 230 km, vertrek 06.45 uur. zondag 3 juni: Oefenrit Maandag 4 juni tot en met vrijdag 8 juni Avondfietsvierdaagse. Zaterdag 9 juni: Pelmol en tocht in Rijssen, vertrek 07 00 uur. 150 km Zondag 10 juni Oefentocht. Voor liefhebbers Luik - Bastenaken - Luik. Maandag 11 juni Bloesemtocht Culemborg. Vertrek 08.00 uur. Elf stedentocht. Woensdag 13 juni Oefenrit. Donderdag 14 juni: Sterrit naar Rhenen. Zaterdag 16 juni: Batavus toertocht Noord-Nederland. Zondag 17 juni Oefentocht Ver trek 08 00 uur Woensdag 20 juni: Oefentocht Vertrek 19 30 uur. Donderdag 21 juni Oefentocht. Vertrek 19 30 uur. Zaterdag 23 juni Sterrit naar Pols broek Vertrek 08.00 uur Zondag 24 juni. Oefenrit. Vertrek 08 00 uur. Woensdag 27 juni: Oefenrit (19.30 uur) Donderdag 28 juni Sterrit naar Rhenen (19.30 uur). Zaterdag 30 juni: 3e Heuvelentocht Driebergen 100 km. Vrtrek 07 00 uur. Zondag 1 juli: Oefenrit (08 00 uur) Met ingang van juni worden de TeTL oefenritten op woensdag avond en donderdagavond gehou den om 19.30 uur en op zondag ochtend om 08.00 uur. Inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij Kommer van Tricht, telefoon: 945845 en Ton de Wijze: 941695 Barry Visser, Chantal Chevalleren. fcr- win van Zoeren, Elwine Hermana. Gi- netie Heyting. Gerben Snellenberg, Jo- vanka Boerefijn, Joyce Putters, John van de Berg. Linde Blotenburg. Manon Eykelboom. Michel Stigter. Marlies Bragt, Marieke Lammers, Marieke Tim merman, Maarten van Oostveen, Mar jolein Jansen, Nienke Bierman. Rick Dijksma, Richard Hermanus, Sander Ruygrok, Yvette van de Ploeg. Yildiz Smit, Rene Kamerling. Basja v. Zijll. B-diploma: Bob van Schaik, Claudia Sakkers, Conrad van Maanen. Christopher Hudson, Eric Jan van In- gen, Karin de Pee, Sandy Kleton en Hielkje Grotendorst. LEUSDEN - Zondag 3 juni vindt er op Burgemeester Buiningpark een bijzonder voetbaltoernooi plaats. Acht teams bestaande uit stamgas ten van diverse horeca gelegenheden uit Leusden en omge ving binden met elkaar de strijd aan. De deelnemende teams zijn. Cafeta ria Midi uit Leusden-Z, café-bar sporthal Kerkelanden uit Hilversum, de café's ,,Le Nez" en ,,de Grote Slock" uit Amersfoort en de Swartesteegh. 't Ha mersveld, de Meent en team Buunk uit Leusden. Het ligt in de bedoeling het toernooi jaarlijks te laten terugkeren. De aan vang zondag is 11.00 uur, de finale 17.00 uur De prijsuitreiking is 's avonds om 21 00 uur in café-bar ,,De Meen!" ledereen is van harte welkom. LEUSDEN - De leden van de Mixed Hockey Club Leusden die vorige week voor een extra- ledenvergadering bijeen kwa men, gingen unaniem akkoord met de plannen rond de aanleg en beheer van het kunstgras veld. Nadat ook bekend werd dat de gemeenteraad van Leusden zich eveneens voltallig achter de voorstellen geschaard had, staat de aanleg van het kunstqrasveld in Leusden niets meer In de weg. Voordat de leden van hockey Leusden hun stem moesten uit brengen, werden ze nog uitvoerig geïnformeerd hoe alles de afgelo pen twee jaar precies in zijn werk was gegaan MHC-praeses Kees ten Broek zette de onderhandelin gen met de gemeente Leusden van de laatste maanden keurig uiteen, wat uiteindelijk in volgende voorstel resulteerde. ,.Eenbeheersstichting „De Vallei" zal het kunstgrasveld gaan exploiteren. Daardoor zijn de financiële risico's voor de hockey club tot een minimum beperkt. Een stichting kan zaken als verhuur aan derden en het verknjgen van in komsten uit reclame beter beharti gen terwijl ook het terugvorderen van een behoorlijk bedrag aan BTW een belangrijke reden is om voor deze beheersconstructie te kiezen," aldus de voorzitter. ,,De lening die we moeten aangaan 155 000,-) om de financiering rond te krijgen, lenen we op onze beurt renteloos aan de stichting waaraan we enkele voorwaarden stellen. Het voorkeursrecht bij de huur van het veld, het feit dat een lid van het stichtingsbestuur door het bestuur van de hockeyclub be noemd wordt en het aangaan van een huurkontrakt zijn de belangrijk ste eisen die het MHC-bestuur aan het contract verbindt." Daarnaast was een belangrijk gegeven dat de contributie voor de leden niet hoger dan 10,- mocht uitvallen. Alle le den konden volledig met de voor stellen instemmen. De komende maanden zal het veld aangelegd worden zodat met het bij de aan vang van het nieuwe seizoen speelklaar is. LEUSDEN - De A1 aspiranten van de korfbalclub Antilopen slaag den erin om het kampioenschap te veroveren. In de alles beslissende wedstrijd tegen Dalto maakten de pupillen van leider Roel Urbach LEUSDEN - De korfbalcompe titie behoort weer tot het verle den. Afgelopen zaterdag werd de laatste officiële wedstrijd van de 1ste klasse B gespeeld. Of de competitie nog een staartje zal krijgen in het geval dat het ge staakte duel tussen Revival en ZKC nog moet worden uitge speeld, is tot op heden onbe- aan alle onzekerheid een eind door een ruime 9-2 overwinning te beha len. Afgelopen zaterdag streden de aspiranten om het kampioenschap van Midden-Nederland. Kameo was voor Antilopen net iets te sterk kend. Afgezien daarvan is de kans voor Revival om de dans te ontspringen zeer miniem gewor den omdat ZKC de laatste com petitiewedstrijd tegen Thor met 11-9 wist te winnen en daardoor zo goed als veilig staat. Want dat de Zaandammers de 4-7 voorsprong tegen Revival met slechts een kwartier te spelen uit handen zullen geven, lijkt onwaar schijnlijk. Alleen winst en het kwijt schelden van de puntenstraf zou de korfballers uit Terschuur kunnen redden. Het lijkt een utopie. Voor Antilopen was de competitie al een week eerder afgelopen doordat de wedstrijd tegen streekgenoot Revi- (5-4). Desondanks kunnen de A1 aspiranten op een uitstekend sei zoen terugblikken Want twee titels ineen jaar (zaal en veld) is om trots op te zijn. val een week naar voren was ver schoven. Met de 4-5 zege vervulde Antilopen zijn sportieve plicht en versterkte daarmee tevens de der de plaats op de ranglijst Uitslagen laatste ronde ZKC-Thor 11-9 Revival-Antilopen 4-5 DSV-MIK 7-4 De eindstand: Oranje Nassau (kamp 12-20 Thor 12-16 Antilopen 12-15 DSV 12-10 ZKC 12- 9 MIK 12- 8 Revival 12- 4- Twee punten in mindering

Leusder Krant | 1984 | | pagina 5