O* O* portdag Pon wederom en waar spektakel Hakhorst houdt zaterdag root jeu de boules toernooi If „Een vermoeiend jaar" 't Palet wint school- zwemkampioenschap De Eemelaar hield clubkampioenschappen voor de jeugd Wijkvoetbal toernooi in Langebeek fmpetitie verloopt spannend Antilopenvoorzitter op jaarvergadering: Zomerschaak uitslagen SVL EUSDEN - De vijfde editie van inmiddels traditionale sportdag Pon's Automobielhandel B V ieer een heus spektakel gewor- i Evenals voorgaande jaren de personeelsvereniging er in laagd om een veel belovend gramma samen te stellen waar- |ong en oud volledig aan z'n ken kon komen. Het sportieve Jbeuren vormde de hootdmoot programma maar het randge- en op en rond het Pon-terrein ook niet mis, en viel bij vele wezigen die het voetbalveld de volkswagen-importeur be lten zowel letterlijk als figuurtlijk Bdig in de smaak. Om 10.00 uur d het start-sein van de sportdag even waarvoor maar liefst 19 ns zich hadden laten inschrij- wat een nieuw record bete- le. De skibandenrace, de bal kenrace het paalklimmen en de vloerkledenrace werden 's mor gens afgewerkt terwijl het water- gebeuren" de touwbrug en het kanovaren in de loop van de mid dag voor de nodige hilariteit zorg den. Het gevecht met de electroni- sche rodeo-stier liep als een rode draad door het gehele programma heen. Vooral het paalklimmen en het gespartel in en boven de ijskou de Pon-vijver stelde een aantal deelnemers voor onoverkomelijke problemen. Menigeen wist de bel boven in de paal niet aan het rinkelen te brengen, tot enig „leed vermaak" van het veelkoppige publiek. Ook degene die de over tocht via de touwbrug niet zonder droge kleren wist te halen en de enkeling die wegens vermoeidheid en tot overmaat van ramp tenslotte maar een tnsse duik in de vijver nam, kreeg de lachers op hun hand. De rodeo-stier deed ook prima zijn werk door de deelne mers er ogenschijnlijk simpel af te schudden en op het luchtkussen te deponeren. De toeschouwers kwa men volledig aan hun trekken. Bij ieder spel vielen punten te verdie nen. De computer hield de stand nauwkeurig bij zodat de ploegen via de geprojecteerde stand op het beeldscherm de stand van za ken gedurende de gehele dag op de voet konden volgen. De kinde ren van de deelnemende perso neelsleden werden eveneens met diverse spelletjes aangenaam be zig gehouden. Voor iedere winnaar per leeftijdsgroep lag een leuke prijs te wachten. PARACHUTISTEN In de middagpauze vond er een magnifieke luchtshow plaats. Aller eerst kwamen drie parachutisten akelig precies op het voetbalveld terecht en maaKten daar tussen de etende menigte een vlekkeloze landing. Na dit hoogstandje was de stuntvlieger aan de beurt. Het werd een spektakelstuk van de eerste orde Al duikelend en ronddraaiend liet de „waaghals" een aantal on navolgbare capriolen zien om ten slotte driftig zwaaiend naar de toe schouwers op de grond koers te zetten naar de thuishaven Aan eind van de middag reikte de heer M. Pon zo als gewoonlijk op geheel eigen wijze de prijzen uit. Even moest de importeur Pon zijn werk zaamheden onderbreken omdat hij tot groot vermaak van het perso neel door een tuinman van land goed de Salentein in Nijkerk Pon Holding „te water" werd gelaten. Met een nat pak keerde hij terug en vervolgde alsöT er niks gebeurd was de prijsuitreiking. De wissel beker ging dit jaar naar de interne dienst die onder de naam „het souterrain" deelnam en alle ploe gen te slim af was. Een combinatie van Pon Nautic en Pon Holding legde beslag op de tweede plaats net voor de systeemontwikkelaars van Ace Pon die de derde plek opeistenDe top-vijf zag er als volgt uit: 1. Het Souterrain 103 2. Pon Nautic/Pon Holding 98 3. Ace Pon (sytsteem ontwikke ling) 96 4. Timmerman (transportbedrijf) 94 5. Ace Pon (Rekencentrum 2) 87 De poedeltrofee kwam in handen van de afdeling Reclame en Sales promotion, leder teamlid ontving voor deze „ondermaatse" presta tie een mens-erger-je-niet spel De prijzen voor de grootste pechvo gels werden uitgereikt aan Ton de Wit en Harry van Diermen Mede dankzij het fraaie weer de voortref felijke leiding van de vele scheids rechters en de vlotte babbel van lady speaker Anneke Bastiaan kende de sportdag een vlot verloop en was dan ook na afloop in alle opzichten geslaagd te noemen USDEN - Het eerste deel de competitie van de Leus- >e jeu de boulesclub „De torst'' zit er bijna op. De ste beslissingen zijn al ge- n, toch blijft de strijd, vooral i B-poule erg spannend. De Ie competitiehelft wordt za- ig afgesloten met een groot itte-toernooi, dat om tien |begint op de banen naast ifé De Hakhorst. Rond vijf Eijn de winnaars bekend, na rijsuitreiking volgt dan een iltende barbecue, waaraan zeventig boulers deelne- Ide competitie is het in de Ite poules erg lang spannend Iven In poule Ais het doublet- jkenazi - Nonkman zeker van een plaats bij de eerste dne Dat betekent de finalepoule, waaraan na de vakantie begonnen wordt Voor de overige twee plaatsen zijn nog vier kanshebbers, Schoonder- waldt, Noom-Bouwer, Dam en Vos- sebeld jr. Het zo sterk begonnen doublette Groos - Kersseboom, dat in de laatste ronde van Bouwer - Noom verloor mist de eerste drie net POULE B De stand is: 1 Eskenazi-Jonkman 8-13 2 Noom-Bouwer 7-10 3 Schoonderwaldt 8-10 4 Dam 7- 8 5 Vossenbeldjr 6- 7 7 Stuiver 8- 4 8 Houkes/DeVos 6- 3 9 Van Asten-Verel 6- 2 In theorie is nog geen van de doublettes in poule B zeker van een plaats bij de bovenste drie. Na een 1-1 gelijkspel tegen Jacobs 2 (Hans en Marjolein) staat duo de Groot er uitstekend voor. Ook dou blette Bokhorst (Henk en Bouke) haalt de eerste drie, dit duo heeft namelijk nog enkele wedstrijden in te halen. Voor de derde plaats is Jacobs 2 favoriet, maar ook Jacobs 1 (Ton en Bep) heeft nog kleine kansen, evenals doublette Manuel/Van der Werve. Laatstgenoemde doublette liet in duidelijke vakantiestemming drie kostbare punten liggen een nederlaag tegen doublette Spiering en een onbeslist tegen de dames Eskenazi-Jonkman. mersfoort aktueel ULTATEN RLEG PUEM EN )N WAGENSCHAP het al jaren durend konflikt PUEM en Woonwagenschap Amersfoort Is een eind geko- foewel de direkte inzet van het ii betrekking had op de extra raarden, die de PUEM stelde lansluiting van nieuwe woon- istandplaatsen (stalen meter en retourleidingen voor af- ogelijkheld buiten het cen- was de strekking van ruimere mis. Er is al jaren sprake van «standen met betrekking tot tsleverantles aan woonwagen iers. sbedrijven zullen uiteraard ze- 4 moeten hebben voor beta- in leveranties. Veelal werd die leid verkregen door garanties gemeenten of woonwagen pen. Gebrek aan machtsmid- of politieke moed heeft er in jevallen toe geleid, dat die ies voor 100% werden aange- in: de woonwagènbewoners den niets. Garanties werden Is volgt gegeven: er was beta chterstand: het nutsbedrijf afsluiten en vroeg politie- intie; daar voelde de gemeen- nig voor (publiciteftsvrees?); Isbedrijf wilde uiteraard een ing en zo werd dan geruisloos antie verstrekt zonder dat iets i werd aan de wanbetaling. In Amersfoort heeft iets der- gespeeld in 1978. Het Woon- I" ichap Regio Amersfoort was ran mening, dat ten principale ide gemaakt moest worden wantoestanden niet alleen in glo maar in het hele land. Dit botste op behoefte aan ze- ld bij de PUEM. Strevingen van wankelmoedige overheden waren de PUEM immers maar al te bekend. De stellingname van het Schap kwam hier op meer: - woonwagenbewoners dienen op dezelfde wijze behandeld te wor den als huisbewoners; dus geen garanties en geen bijzondere voorzieningen, en geen oneigen lijke voordelen voor woonwagen bewoners; elke woonwagenstand plaats een Individuele meter. - voldoende zekerheid voor de nutsbedrijven, dat leveranties worden betaald: dus - bij geble ken noodzaak - garanties voor politie-assistentie bij afsluiting. In deze stellngname werd het Schap gesteund door de ministeries van Binnenlandse Zaken, VROM en WVC. Aanvankelijk werd gepoogd gerechtelijk steun te krijgen voor dat standpunt. Dit lukte voor de Recht bank te Utrecht, doch faalde voor het Hof in Amsterdam. Het Schap ging In cassatie. Een dergelijke procedu re kost veel tijd en geld en de afloop is onzeker. Intussen wordt er hard gewerkt aan nieuwe centra In Neder land. Wil een nieuwe aanpak gestalte krijgen, dan is haast geboden. Be middeling van het College van Gede puteerde Staten van Utrecht leidde tot direkt overleg tussenPUEM en Schap. Resultaat: - Elke standplaats is gesitueerd aan de openbare weg; - Elke standplaats krijgt een norma le individuele afsluitbare meter kast; - Er worden geen bijzondere voor zieningen getroffen; - De gemeenten garanderen - zo nodig - bij afsluiting in overleg politie-assistentie; - Het Schap trekt het cassatiever zoek in; - Gepoogd zal worden deze aanpak op ruimere schaal ingang te vin den e.e.a. in goed overleg met de betrokken ministeries en nutsbe drijven. Met dit resultaat is aan de nutsbe drijven zekerheid verschaft, de SchaDSdoelstelling terzake gereali seerd. Naast sanering van misstan den draagt deze oplossing bij tot de emancipatie van de woonwagenbe woners. EXPOSITIE BIJ KLEINE KUNST Corry van Vleuten exposeert op het ogenblik batik wandkleden en geaquarelleerde stenen bij Kleine Kunst aan de Leusderweg 18. De tentoonstelling Is te bezichtigen tot en met 14 juli. Corry van der Vleuten-van der Werff werd 41 jaar geleden geboren in het Brabantse Helmond. Al vroeg begreep ze dat kunstuitingen een basis dienen te hebben van techniek en ambacht. Deze vond zij in de opleiding aan de akademle voor In dustriële vorming in Eindhoven, af deling textiel. In 1964 studeerde zij cum laude af, met als specialisatie: batik. Uitgaande van de oorspronkelijke oude Javaanse batiktechniek ont wikkelde zij in de loop der jaren een geheel nieuwe en eigen stijl. Het Is de kombinatle van ekspressle en ge heel eigen techniek die haar ver doen uitstijgen boven het alledaagse in de kunst. Al met al ziet ze haar kunstuitoefe ning als een persoonlijke variant van levensbeschouwing. Zij noemt het de yoga voor de kunstenaar. Tijdens haar urenlange wandelingen door het Brabantse landschap ontwikkelt ze gedachten die later in haar atelier vorm krijgen in batik. Daarmee is iedere batik een stukje van haar zelf geworden, drieërlei, gedachte, ek- spressie en techniek. Zo ook met haar geaquarelleerde stenen. Het lijnenspel van de stenen volgend komt ze tot druïde-achtige koppen. Karakteristiek en altijd boeiend. Belde technieken zijn di rect, ieder lijntje, iedere penseel streek is definitief, korrektie is niet meer mogelijk. LEUSDEN - De jaarvergade ring van korfbalclub Antilopen die onlangs in de gemeentelijke kantine op het Burgemeester Buiningpark gehouden werd, le verde zoals verwacht veel ge spreksstof op. Er werd zelfs zo lang en uitvoerig over een aantal zaken gesproken dat de verga dering wederom niet voor het middernachtelijk uur kon wor den afgesloten. Een marathon zitting dus. Een half uur later dan gepland-omdat het aantal leden om de vergadering rechtsgeldig te maken pas een half uur na aanvangstijd bereikt werd - opende voorzitter Kees van Bu ren de vergadering. „Een ver moeiend jaar, dat veel energie van bestuur en leden gevergd heeft, hebben we achter de rug'' liet de praeses in zijn openings woord weten. „Een jaar waarin de acties, het aantrekken van trainer Herman Bruins, de vele kampioenen en niet te vergeten de ontwikkelingen met betrek king tot de accommodatie, de belangrijkste onderdelen vorm den", aldus Kees van Buren. Voordat de hele problematiek rond de gemeentelijke kantine door bouwcommissielid en secretaris Henk Kreijne tot op de minuut uit de doeken werd gedaan, passeerden de notulen van alle voorgaande vergaderingen zeer vlot de revue „Onenigheid over het huurcontract tussen de tafeltennissers (TTCL) en de schakers (SVL) hebben een aanzienlijke vertraging in de aan vang van de verbouwing opgele verd", gaf de secretaris te kennen. „De afgelopen weken zijn weer de nodige nieuwe (bouw)plannen ont staan. zelfs een andere aannemer was even in het vizier, maar aange zien aannemer van Buuren met zijn prijs iets gezakt is blijft wat dat betreft alles bij het oude Er is echter een groot verschil met de situatie zoals die de laatste maan den steeds was. Het feit dat de schaakvereniging op hun ledenver gadering heeft besloten om elders onderdak te zoeken en zich uit het bouwoverleg terug te trekken, werpt een ander licht op de zaak. Van deze „schaakzet" zijn we ei genlijk niet zo gecharmeerd omdat enerzijds de problemen tussen TTCL en SVL de zaak lang heeft opgehouden en anderzijds korfbal club met een „gat' in de begroting krijgt te maken omdat gemaakte huurafspraken niet worden nage komen Maar nu de schakers el ders terecht kunnen, hopen we dat de verbouwing zeer snel van start kan gaan zodat 1 september het clubhuis zo goed als gereed is had volgens de vergadering zijn werk goed gedaan. Zowel de boe ken als het financiële overzicht werden in orde bevonden. BEKERS De uitreiking van een tweetal bekers de Lanictrofee en de presta tie beker, is op de Antilopenjaarver- gadering een terugkerend ritueel Rob Dirks kreeg voor zijn vele werk in de propaganda-commissie de prestatiebeker hoewel hij de bokaal alleen namens de commissie in ontvangst wilde nemen De Lanic trofee voor de meest sportieve prestatie ging naar Eddy Hendriks die ondanks het feit dat hij zelf niet kon spelen zich vanaf het begin met de begeleiding van de jeugd had bezig gehouden en zich spor tief had opgesteld. Het verkiezen van nieuwe be stuursleden had ook de nodige voeten in de aarde. Yolanda Ver steeg en Gert Graafland stelden hun functies beschikbaar. Jannette Jekel en Bert Brandsen namen de opengevallen plaatsen in. Een kan didaat voor de in het leven geroe pen bestuursfunctie pers en publi citeit werd nog niet gevonden. Zo dat het bestuur van de korfbalclub wederom met huiswerk opgeza deld werd. Mocht de actie van de Antilopen gaat in ieder geval met eigen plannen door", verklaarde de heer Kreijne aan het slot van zijn lange betoog. De penningmeester selectie van de plaatselijke korfbal club om toptrainer Herman Bruins te behouden niet slagen dan zal ook voor Bert Brandsen een ander gezocht moeten worden omdat hij dan de taak (trainer) van Bruins over zal gaan nemen. Want een trainer mag niet tevens bestuurslid (technische commissie) zijn, vol gens het regelement. Binnenkort weten we hierover meer Na een kleine pauze kwam het beleidsplan aan de orde waaraan voor het eerst de items beheer accommodatie en clubblad waren toegevoegd In gro te lijnen konden de leden „de toekomstplannen" waarderen. Voor het instellen van een beheers commissie voor de kantine was het noodzakelijk dat het huishoudelijk regelement werd gewijzigd. Ook hier ging meerendeel mee ak koord. Tevens gaf de vergadering groen licht op het voorstel om met ingang van 1 januari 1985 een plaatselijke spaarbank als sponsor aan te trekken. Wat de penning meester met deze gelden denkt te gaan doen hield hij wijselijk voor zich. De invulling van de vele com missies was zo rond middernacht voor het bestuur een ware „kwel ling" Weinig leden stelden zich voor de diverse open plaatsen be schikbaar zodat het bestuur nog meer huiswerk kreeg. Het voorstel tot verhoging van de contributie kwam ongeschonden door de vergadering en toen einde lijk de rondvraag achter de rug was kon voorzitter van Buren de verga dering tegen enen besluiten en iedereen alvast een prettige vakan tie toewensen. De stand is: 1 De Groot 8-11 2 Bokhorst 5- 9 3 Jacobs 2 7- 9 4 Spiering 8- 8 5 Jacobs 1 6- 7 6 Manuel/v.d. Werve 7- 7 7 Bisschops-Stienen 7- 6 8 Dames Eskenazi-Jonkman 7- 4 9 Duffels 7- 1 POULE C Het doublette Nieveen-Jacobs is in poule C ongenaakbaar met der tien punte uit 7 wedstrijden. Alleen aan doublette Boermans-Van der Laaken moest verrassend een punt afgestaan worden. Va Olmen/Van der Brug en Bok horst 2 (Mieke en Kees) zijn verder de voornaamste gegadigden voor een plaats bij de eerste drie. De stand is: 1 Nieveen-Jacobs 7-13 2 Van Olmen-v.d. Brug 7-10 3 Bokhorst 2 8-10 4 Buddenberg-Heupbergen 7- 7 5 v.d. Bremer-v Dorp 6- 6 6 Boermans-v.d. Laaken 7- 6 7 Kennedy 7- 5 8 Vossebeldsr 5- 2 9 Stevens 6- 1 LEUSDEN - De zomerschaak- competitie van de Schaak Ver eniging Leusden is vorige week weer hervat. Dinsdagavond vond alweer de derde ronde van dit schaakevenement plaats. In totaal moeten de schakers de komende maanden zeven maal ten tonele verschijnen om in aanmerking te komen voor het zomerschaakclubkampioen- schap. Na 3 ronden valt nog moeilijk te voorspellen wie dit jaar de sterkste „zomerschaker" zal zijn. Bert Uneken lijkt op weg om zijnt tiel te prolongeren maar in Radbouw Berg, Peter Sonder en Joop van Santen heeft hij vooralsnog geduchte concur renten. Uitslagen 2e en 3e ronde: A. Rietveld-J v. Santen 0-1 P. de Jager-E. Halkes V2-V2 H v Dalen-R Berg 0-1 L. Boogaard - P Sonder 0-1 H Froberg - T. Elschot 1 -0 E Moed-A. Wisman 1-0 D v Ooik-R. Staal V2-V2 W Rozenburg - v.d. Pol VB Uneken-J Gerrits 1-0 C Vos-L. Boot 1-0 A Valkenburg-Wits jr. 1-0 Derde ronde: R Berg-H. Vossebeld 1-0 P Sonder-E Moed 1-0 C J Kerkhof -J v Santen R Staal-B Uneken 0.-1 v d. Pol-L. Boogaard 0-1 W Rozenburg-A Valkenburg V2-V2 T Elschot-P de Jager 0-1 J. Wuts-A. Wisma 1-0 H van Dalen - J Boot 1 -0 E Halkes-T. Zijlstra 0-1 LEUSDEN - De wijk Lange beek heeft de primeur van het eerste „nationale wijkvoetbal toernooi" in de gemeente Leus den. Komende zaterdag vindt het gebeuren plaats. Acht ploe gen, bestaande uit 5 veldspelers en 1 keeper, verdeeld over twee poules, binden de strijd aan. In poule A zijn de Rietspinners, de Ravenhorst, de Salamander al leen uit Leusden en de voor ons onbekende formatie genaamd Tri- baan ondergebracht Het Soester- kwartier (A'foort). klein Ajax, de Stekelbaar en WLZ bezetten poule B. Na de voorronde komen de nummers 1 en 2 van iedere poule in de kruisfinale. De winnaars hiervan komen in de grote finale uit (aan vang 16 10 uur) De wedstrijden die op het „trapveldje tussen Ruis- voorn en Beekridder in de wijk Langebeek gespeeld worden du ren 2 x 10 minuten Om 9 00 uur zal de aftrap door gemeentesecretaris Van Gooi verricht worden. MARIALE INFORMATIE WAGEN IN HELLESTRAAT De mariale informatiewagen van de R.K. stichting „Koningin van de Vrede" staat vrijdag 22 juni van 9.00 uur tot 17.00 uur in de Hellesstraat. Deze R.K. stichting stelt het bijzon der tot haar taak de Maria-verering In het algemeen te bevorderen, door onder andere bekendheid te geven aan de booschap van Fatima, in 1917 voor de wereld gegeven. In de Maria le informatiewagen is o.a. verkrijg baar lektuur, rozenkransen, medail les. beeldjes en muziek en gebeds folders. Deze dag zal tevens het rozenkransgebed gebeden worden bij de Mariale wagen voor het beeld van O. L. Vrouw van Fatima. Dit zal zijn van 11.30 tot 12.00 uur en van 15.00 tot 15.30 uur. De intentie is het behoud van de Wereldvrede. AVOND VOOR ALLEENSTAANDEN Zaterdag 23 juni organiseert de NVSH afdeling Amersfoort een avond voor alleenstaanden. Het gebouw van de NVSH kunt u vinden aan de Curagaolaan 49 In Amersfoort. De avond begint om 21.00 uur. Wilt u meer over deze avond weten dan kunt u bellen 's avonds na acht uur. Tel. 033-622217. CONTACTEN NED. VER. V. HUISVROUWEN De Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen houdt dinsdag 26 juni een contactmorgen. De bijeenkomst wordt gehouden in het restaurant van het Amersfoorts Dierenpark, B. Wuytierslaan 225. De aanvang is om 10.00 uur. LEUSDEN - Afgelopen zater dag vond In zwembad Bavoort de jaarlijkse strijd om het schoolzwemwedkampioen- schap plaats. Alle basisscholen uit Leusden waren door de plaat selijke zwem- en poloclub de Haaien en de Zwembadstichting uitgenodigd. Tien scholen gaven aan de oproep gehoor en ver schenen in totaal met 13 ploegen aan de start. De scholen die acte de precense gaven waren: de Gereformeerde Basisschool, Hamersveld, de Heerd, Kinder land (1 en 2), Klimrakker, Loys- der Hoek, 't Palet (1 en 2), 't Ronde, de Rossenberg (1 en 2) en de Wegwijzer. Per leeftijds groep werden de volgende af standen afgewerkt: 50 m school slag, 50 m vrije slag, 4x50 m schoolslag estafette meisjes/ jongens en 4x50 m vrije slag (m/j). Onder grote belangstelling van ouders en schoolkinderen werkten de jongens en meisjes het pro gramma af. Titelverdediger t Palet voerde na 5 onderdelen, net zoals voorgaande jaren, de kop aan Het eerste team van Kinderland kon als enige zwemformatie nog redelijk volgen. De overige ploegen voch ten voor wat waard waren maar konden in de hevige en sportieve strijd om de wisselbokaal geen echte rol van betekenis spelen Maar meedoen was voor iedereen belangrijker dan winnen Ondanks de overwinning van de Loysder- hoek op de 4x50 m vrije slag estafette meisjes/jongens bleef de koppositie van 't Palet 1 onaange tast Voor de derde maal achtereen kwam de school uit Leusden-Zuid als winnaar uit de bus De wissel bokaal die door Leusdenaar en sportverslaggever Heinze Bakker werd overhandigd kan voorgoed in de prijzenkast. De volledige eind stand zag er als volgt uit: 1 't Palet 1 70 2 Kinderland 1 89 3. LoysderHoek 112 4. De Heerd 134 5 Gereformeerde Basisschool 1671/2 6. Hamersveld 168 7. 't Palet 2 170 8. Klimrakker 181 9. De Rossenberg 1 187 10 't Ronde 190 11. De Wegwijzer 225 12 Kinderland 2 251 13. De Rossenberg 2 266 ACHTERVELD - Onder gunsti ge weersomstandigheden - met uitzondering van de start op maan dag 4 juni, toen het regende - zijn van 4 tot en met 15 juni de jeugd clubkampioenschappen van ten nisvereniging Eemelaar gehouden. In totaal werden er zo'n honderd partijen afgewerkt Aanvankelijk lag het in de bedoeling om de finales op zondag 17 juni te spelen, maar in verband met op het park geplande promotiewedstnjden op diezelfde dag werd alles op alles gezet om de finales een dag te vervroegen. Dankzij de bereidheid van de jeugd lukte dat en achteraf mag worden vastgesteld dat de clubkampioenschappen een waar dig slot vonden op zaterdag 16 juni. Terecht was er aan het eind van de dag, die besloten werd met een barbeque, een groots applaus voor Jopie van Bekkum. zonder wier aanwezigheid de clubkampioen schappen 1984 ondenkbaar ge weest zouden zijn. Na een aantal dagen sportief tennis konden de volgende uitsla gen opgemaakt worden: Meisjes Enkel A: 1e Heina Troost, 2e Valerie Jehee; 3e Nicolette Groenewegen Jongens Enkel A: 1e Herman van Bekkum (beker jongens). 2e Tonnie Witsenburg. 3e Stephan Beijneveld Meisjes Enkel B 1e Astrid van Bohemen. 2e Anne- marie van Putten. 3e Tirza.Strui- wig Jongens enkel B: 1e Remco Duits. 2e Vincent Brink. 3e Lars Valkonet Jongens/Meisjes C 1e Revelino Slotboom, 2e Mildred Valkonet, 3e Ramon van de Berg Meisjes dubbel: 1e Heina Troost/Valerie Jehee. 2e Nicolette Groenewegen/Petra Smit. Jongens dubbel: 1 e Tonnie Witsenburg/Herman van Bekkum, 2e Arnoud Vons/Stephan Beijneveld. Mix Dubbel: 1e Heina Troost/Herman van Bek kum, 2e Nicolette Groenewegen/ Tonny Witsenburg. Gemengd Dubbel Kleintjes 1e Mildred ValkoneLRevelino Slot boom. 2e Eelco Menkveld/Ramon van de Berg Verliezers Ronde Meisjes A en B: 1e Yvette Rijnbeek. 2e Petra Duits. 3e Ginette Rutte Jongens A en B 1e Wibo Plijnaar; 2e Jaap van Bohemen; 3e Erik Bock.

Leusder Krant | 1984 | | pagina 7