O* O» ntilopen timmeren aan de weg Commissie Welzijn niet gul voor sportverenigingen SIHNCT Feest rond kunstveld Corüfcf §|d nodig voor inrichting kantine dschaak- mooi in lersfoort isdense irt- nder ej :tP Korfbal indeling Uitslagen Ons Genoegen Leden vergadering S.V.A. Zwemmers, schakers en korfballers moeten wachten „Roda'46" Postduiven vlogen iEI Uitslagen zomerschaak Heuvelcrossers weer bij de les ar W DE LEUSDER KRANT °°n'jEN - De korfbalclub melien gaat de komende en maanden behoor de weg timmeren om ierrr nodigde geld in het :oileite krijgen voor de ver- jze-jg en inrichting van de etiket op het Burgemeester erv'gsportpark. De ver lig is al enige tijd in s'a2:3ng maar de akties die latuur van de plaatselij- agey [row balvereniging de nodi ge financiële armslag moet geven om op de ingeslagen weg voort te gaan, staan op het punt van beginnen. De eerste aktie. na het zomerre ces. die inmiddels is opgestart is de zogeheten obligatie-aktie. Deze aktie is bedoeld om nog meer geld beschikbaar te krijgen voor de in richting en aankleding van de Antilopen-kantine De club van honderd, die vorig seizoen tijdens een bijzondere algemene leden vergadering in het leven werd ge roepen. heeft reeds 3.600,-- aan toezeggingen opgebracht. Maar dat is ontoereikend om één en ander te verwezenlijken. De kosten voor de inrichting van de keuken, de bar en het aanbrengen van de vloer worden op ongeveer 4.000," geraamd terwijl de aan schaf van het meubilair een veel voud van het reeds beschikbare bedrag zal gaan kosten. Kortom, de obligatieaktie moet het tekort aan financieel gezonde vereniging, aldus penningmeester Bert Oude naarden. De obligaties die vooral oud leden, ouders van (oud)- jeugdleden en andere mogelijke geïnteresseerden zullen worden aangeboden varieren van 25,-- tot 500,--. In totaal moeten 360 waardepapieren aan de man wor den gebracht. (10 van 500,--, 50 van 100,--, 100 van 50,-- en 200 van 25,--) Ook de Antilopen- leden kunnen uiteraard aan deze aktie hun bijdrage verlenen. Moch ten alle obligaties een koper vinden dan levert dat Antilopen een be drag van 20.000— op Naast de obligatie aktie organiseert Antilo pen nog meer activiteiten om de financiële touwtjes aan elkaar te knopen. ROMMELMARKT Vrijdag 31 augustus vindt er op het Burgemeester Buiningpark een sponsorloop plaats. Het parcours heeft een lengte van 1 kilometer. Onder het motto van ,,hoe staan we ervoor". Voor Antilopen nog een kilometer door" kunnen de leden van Antilopen tussen 19.00 en 20.00 uur de nodige kilometertjes maken die door een .eigen" spon sor in (kilometer) geteld worden omgezet. Vooral van de jeugd wordt bij deze aktie veel verwacht maar ook senioren en andere.kilo metervreters" kunnen zich verze kerd van enkele sponsors bij de start melden. Een dag later zaterdag 1 septem ber, wordt op 't erf in de Hamers hof een rommelmarkt gehouden waarvan ook de opbrengst ten goede komt aan de aankleding van de „nieuwe" kantine. Tot zaterdag 18 augustus kunnen er nog allerhande spullen bij de familie Versteeg (tel: 941101) worden ingeleverd, een tele foontje is al voldoende om de spullen te laten afhalen. Om 10.00 uur zal de markt open gaan en tot in de middag duren. 5 me tent JUII DEN - Op zaterdag 1 to|ber vindt in het wijkcen- Drietand op het Neptu- >ekin het nationale snel- ist oernooi van het schaak- uwtichap Amersfoort plaats. nooi wordt volgens het Se: i „Amsterdam" ver- iwB: alfabetische indeling in - 63» van vier, een herinde- irie ronden in de klassen ijjjl C die eveneens worden onderverdeeld in groepen van vier en ter afsluiting nog eens twee ronden snelschaken. In elke klasse zijn zes geldprijzen te verdienen terwijl de winnaar van groep A, ook nog de wisselbeker in de wacht sleept. Bij gelijk eindigen worden de geldprijzen verdeeld, maar om de bokaal zal een extra competitie gevluggerd moeten worden (3 partijen van 5 min. p p Het beste clubteam ontvangt een beker met een geldprijs van 25,-. Het inschrijfgeld bedraagt 7- voor senioren. Junioren tot 17 jaar moeten 4neertellen om aan dit schaakevenement mee te doen. Inschrijven is mogelijk bij C. van Buren. Esdoornhof 9, 3831 XX Leusden, tel. 941667. De inschrij ving sluit op donderdag 30 augus tus. Het toernooi begint om 11.30 uur LEUSDEN - Op zaterdag 15 september vindt de officiële in gebruikname van het zandkunst- stofveld plaats op het Valleihoc- keypark. Rondom dit officiële gebeuren worden een aantal fes tiviteiten georganiseerd. Het (feest)programma ziet er in het kort als volgt uit. 13.00 uur: start diverse activitei ten sponsorcommissie. 13.00-15.00 uur: attracties voor de jeugd. 15.30 uur: ontvangst genodig den in het clubhuis. 16.00 uur: spectaculaire opening kunstgrasveld. 16.30 uur: afslag eerste bal, aan sluitend een aantrekkelijke wed strijd. 18.00-19.00 uur: borreluurtje in het clubhuis. 21.30 uur: seniorenfeest met: „De onderlinge van 1975". 22.30-23.00 uur: een optreden van het „cabaret". 23.00-01.30 uur: vervolg feest. Hoe het programma er precies komt uit te zien en wat er zoal gaat gebeuren zal binnekort via onze krant uitvoerig uit de doe ken gedaan worden. LEUSDEN - De zomerschaak competitie van de Schaak Ver eniging Leusden is vorige week hervat. Niet meer in de kantine op het Burgemeester Buinings- portpark en ook niet meer in de lokaliteit van de Postduiven Ver eniging Leusden op het Jan Ban- ninkpark. Nee, die tijd behoort voorgoed tot het verleden. Met ingang van het inmiddels aange vangen seizoen hebben de scha kers het nieuwe onderkomen, het gebouwtje bij de Katholieke kerk (de Kom), betrokken. Met frisse moed hebben de schakers de draad weer opge pakt met de 5e ronde van de zomeravondcompetitie die in to taal 9 ronden in beslag neemt en waarvan 7 resultaten in de eind rangschikking worden verwerkt. Na 5 ronden gaat Peter Sonder zonder puntenverlies fier aan kop en lijkt dan ook onbedreigd op de titel af te stevenen. De uitslagen van de 5e ronde waren: R. Berg-T. Elschot 1-0 Eveleens - A. Wsiman 0-1 B. Uneken- P. Sonder 0-1 P. d. Jager - M. Roozenburg 0-1 C. Kerkhof-A. Kroes V2-V2 J.v. Santen-D.Oolk 1-0 T. Zijlstra-H.Wuts 1-0 H. van Dalen - A. Gerrits 1-0 J. Boot-A. Rietveld 0-1 LEUSDEN - Ook voor de fiets- crossers van FCV de Heuvel crossers zit de vakantie erop. Na een paar weken volledige rust moesten de licentiehouders weer aan de slag om de strijd tegen de regionale fietscross- elite aan te binen. In Soest op de baan van de „King Road Riders" werd afgelopen zondag de crosswedstrijd verreden. Dat de Leusdenaren het fietscrossen nog niet verleerd hadden bewij zen onderstaande resultaten wel: fietscrosswedstrijden Uitslagen Soest. Open klasse 8/9 jaar: 1 Igor Glattli 2. Thijs Visser Michael Noordam finaleplaats 12/13 jaar 3 Olav Glattli 14 jaar Marcel Hoogland finaleplaats Powder Putts 13 jaar 3. Eliana Noordam 14 jaar 3. Astrid van Zanten Experts 8 jaar 2 Igor Glattli 3. Thijs Visser 9 jaar 1Michael Noordam 12 jaar 2. Olav Glattli Junioren 12 jaar Dick Hoogland finaleplaats 13 jaar 2. Danny Mosterd Erik Sipsma finaleplaats 14 jaar 1 Ricardo Babb 2. Edwin Schimmel Mare Mutsers finaleplaats 15 jaar Nick Glattli finaleplaats te ^-DEN - Het district Eem- |5_'n de Koninklijk Neder- v3j!jart Bond heeft de wed- Jd&nder voor het komend r^-.bekend gemaakt. Uit het rijke jaarprogramma dat ndag 20 augustsu 1984 >n op 31 mei 1985 ten pt hebben we de biljart en gelicht die in Leus ouden worden in de lo- n van de Binnensport ing Leusden (kelder ge- ïuis) en Biljart Vereni- (Hamersveldseweg). ^S^usdense biljartkalender is van 5 tot en met 7 oktober wordt bij B V. Leusden de finale van de 3de klasse in het librespel afgewerkt. Bij B.V '75 vindt van 16 tot en met 18 november de finale van de 1ste klasse libre plaats. Aan het begin van het nieuwe jaar (4 tot en met 6 januari) treedt B.V '75 als gastheer op voor de finalisten van de driebanden-klein 2de klasse. B.V. Leusden heeft de eer om een maand later (2 en 3 februari) de finale van het bandstoten 3de klas se te mogen organiseren Van 19 tot en met 21 april sluit B V '75 met de finale van het kader toernooi het Leusdense biljart aan deel in het district Eemland af. De competitie voor de Leusden se biljartclubs, B.P.'80. B.V. '75 en B.V.L., begint in de week van 24 tot en met 27 september en zal tot eind maart voortduren. Het internationa le TE P.-toernooi voor landenploe gen in de Flint in Amersfoort staat van 7 tot en met 11 november gepland LEUSDEN - De standaardfor matie van korfbalclub Antilopen komt komend veldseizoen we derom in de 1e klasse vn de KNKV uit. Ditmaal in de poule waarin de Leusdenaren zijn on dergebracht compleet zodat men in totaal 14 wedstrijden moet spelen. DSV (Bussum), Thor (Harmeien), Vinken (Vinke- veen), ZKC (Zaandam) en OVVO zijn bekende tegenstanders. DKV en Sparta zijn de nieuwko mers in de 1 e klasse die de poule waarin de Anti's een hartig woordje willen meespelen, com plementeren. De competitie be gint op zaterdag 1 september. Een aantal oefenduels tegen ge- renomeerde clubs heeft de Antilopen-selectie voor het tweede en laatste jaar onder leiding van Amstelvener Herman Bruins, in middels erop zitten. Woensdag 22 augustus oefent Antilopen op eigen bodem nog tegen de Zwaluwen (19.30 uur) terwijl donderdag 30 augustus uit tegen KVD de oefen campagne wordt afgesloten. HOCKEY - de Mixed Hokey Club Leusden houdt op donder dag 6 september de jaarlijkse algemene ledenvergadering. Veertien punten, waaronder het verkiezen van enkele nieuwe be stuursleden en het vaststellen van de contributie, staan op de agenda. Om 20.00 uur zal de praatavond in het clubhuis aan vangen. ACHTERVELD - Vijftien leden namen deel aan de onderlinge schietwedstrijd GK op de buiten baan te Scherpenzeel. Het waren J. van Rossum en J.E. van Hamersveld die elk met 93 punten een gedeelde eerste plaats behaalden. De overige uitslagen waren I 3. A. Vlug 89; 3 W J Lagerweij 89. 5 G van Hamerveld 88; 5 J Voskuilen 88, 7 A van Daatselaar 87.8 P Smink 86; 8 J. Voorburg 86,10 T Bokma84, 11 Fr. van Hamerveld 79. 11 J Krall 79; 13. J. J. van Hamersveld 72.14 B v.d Hengel 65; 15. J Steenkamp 62. VOETBAL - Voetbal Vereni ging Roda '46 heeft voor de onlangs vertrokken jeugdtrainer Henk van de Wetering een opvol ger aangetrokken. Wim Altenaar uit Soest, in het bezit van een oefenmeester-2 diploma, zal ko mend seizoen de junioren A1 trainen en begeliden. Voorheen was de Soestenaar als jeugdtrai ner aan SEC verbonden. Inmid dels heeft de nieuwe jeugdtrai ner, die ook nog als speler bij S.O. Soest actief is, een trai ningskamp in Aprldoorn met de A-selectie achter de rug. De an dere jeugdselecties worden ge traind door Eef v. Dongen (B), Jan Verhoeve (C) John Jansen (D) en Ton Kasper (F). ACHTERVELD - Maandag avond om 20.00 uur houdt de sportvereniging S.V.A. zijn jaar lijkse ledenvergadering. Deze zal worden gehouden in de kanti ne op het sportpark. De agenda omvat 13 punten. Als punt 9 staat vermeld de bestuursver kiezing. Periodiek aftredend zijn w. de Jong, W. Houtveen en A.G. Hak. Zij stellen zich weer her kiesbaar. Tegenkandidaten kun nen schriftelijk worden inge diend tot een kwartier voor de aanvang van de vergadering bij de secretaris. Ook is er voorstel tot verhoging van de contributie. (7jtJankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. -—lijnt elke nwK 3-940L- nijnt elke dinsdag en donderdag. nbui; ldas redakteur: 5n. Kreyns ttie: n _wina de Boer r van Loo ring kopij en advertenties: ELO5' dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 00 uur, t donderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12.00 uur sta :tie en administratie: Leusder Krant, Rozendaallaan 9. Leusden-Centrum Op jen geopend van 09 00 tot 12 00 uur en van 14 00 tot tr Telefoon 033-941495 ementsgeld: per jaar per half jaar per kwartaal EIDIL heten bezorging: nnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond ur te hebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan op met onze hoofdagent bezorging (dinsdag en donderdag 8 30 en 19 30 uur), tel 033-940691 Bi| geen gehoor kunt u opnemen met onze inspekteur bezorging, overdag 03420- oestel 44 oep3TELLEN FOTO'S: aan? leeste in de Leusder krant gepubliceerde foto's kunt u Illen (met uitzondering van archiel- en historische foto's) bij Jetaling op giro: 871441 t.n.v. BDU bv te Barneveld met *e vermelding van gewenste foto. aantal, nummer van krant IP waarop de foto werd geplaatst. Nabestellen kost 5.- per lar (formaat 13 x 18cm)enf 10.-voor luchtfoto's (formaat 20 envr* ook contant betalen op ons kantoor. Rozendaallaan 9, I-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling ont- de gewenste foto('s) thuis. rï USDER KRANT is een uitgave van de BDU- ctitifkömbinatie te Barneveld. (Van een onzer medewerkers) LEUSDEN - De vakantiepe riode blijkt de leden van de raadscommissie voor welzijn en onderwijs niet in een goedgeefse stemming ge bracht te hebben. Dit conclu deerde voorzitter Gijs van Woudenberg nadat de raads leden enkele voorstellen van het college niet zonder slag of stoot wilden goedkeuren. Zwemvereniging „de Haai en", Korfbalvereniging „An tilopen" en de Schaakvereni ging „Leusden" zullen de raadsvergadering af moeten wachten om te horen wat de gemeenteraad gaat besluiten met betrekking tot hun subsidie-aanvragen. Zwemvereniging ,,de Haaien" heeft bij de gemeente aangeklopt om de subsidieregeling die voor 1983 gold. ook van kracht te doen zijn voor 1984. Het komt er op neer dat ..de Haaien' voor 1984 om 4000,- extra vragen om hun be groting sluitend te krijgen De sport stichting en het college van Burge meester en Wethouders zi|n van mening dat de gevraagde subsidie moet worden verleend. De leden van de commissie Welzijn en On derwijs willen er eerst nog eens een nachtje over slapen. Mevrouw Van Amerom zei van mening te zijn dat de zwemvereniging zelf schuld draagt aan de tekorten op de be groting. Als oorzaak van de ver slechterende situatie worden na melijk de gewijzigde trainingsopzet en de toekenning van reiskosten vergoeding aan trainers en coa ches genoemd. Ook toen van amb telijke zijde was uitgelegd dat deze situatie al weer achterhaald was wilde mevrouw Van Amerom haar standpunt niet wijzigen. Zij bleef er bij dat ze haar mening voor zich houdt tot de raadsvergadering Ook de overige raadsleden ston den niet te trappelen om vierdui zend gulden ex.. uuaii „uc i laaien te geven. Vooral het feit dat de vereniging een reserve heeft van ƒ46.000,- maakte dat de raadsle den niet erg scheutig waren De heer Oostra (D'66) sprak in dit verband zelfs over een „vreemd voorstel". Mevrouw Blom (CDA) meent dat het voorstel zoals dat nu op tafel lag. duidelijk maakt dat er snel een uniforme regeling moet komen voor alle binnensporters. SCHAAKMAT Zoals het er op dit moment naar- uitziet hoeft schaakvereniging „Leusden" helemaal niet te reke nen op de gevraagde ƒ4.500,- bij wijze van een soort „huurgewen- ning" Het lag in de bedoeling om de korfballers, de tafeltennissers, handbalvereniging „Impala" en de schaakverenigingen onder dak te brengen in het clubhuis op het Burgemeester Buiningpark. Óm dit onderkomen op te knappen heeft de raad ƒ125.000,- ter beschikking gesteld Achteraf is gebleken dat de schaakvereniging niet tot over eenstemming kon komen met de tafeltennisvereniging met betrek king tot een passende huurover eenkomst in het vernieuwde club huis. De schaakvereniging is daarop gaan zoeken naar een andere pas sende ruimte. Men heeft die gevon den in het gebouw „de Kom" aan de Hamersveldseweg De huur die daar opgebracht moet worden is echter aanmerkelijk hoger dan die men tot op heden betaald heeft De schaakvereniging heeft daarop bij de gemeente aangeklopt voor een „gewenningssubsidie". Alhoewel de Leusdense sportstichting daar op tegen was heeft het college van B. en W toch voorgesteld om de gevraagde subsidie te verlenen De commissie Welzijn blijkt het echter met de sportstichting eens te zijn dat de schakers geen aan spraak kunnen maken op enige vorm van subsidie. „Als twee ver enigingen in een patstelling staan moet men niet proberen de ge meente schaakmat te zetten" aldus Jan Jacobse (PvdA) maandag avond tijdens de bijeenkomst van de commissie Welzijn Ook de ove- nge commissieleden bleken er zo over te denken. Een premie voor het niet met elaar om kunnen gaan vond men niet terecht. Uiteindelijk zal de voltallige gemeenteraad zich definitief over de subsidieaanvraag moeten uitspreken TRAININGSVELD KORFBALLERS VOOR De enige vereniging die maan dagavond bijna geheel aan haar trekken kwam is korfbalvereniging „Antilopen De korfballers willen graag een behoorlijk trainingsveld aanleggen op het Burgemeester Buiningpark Men denkt daarbij aan een gravelveld, een veld dat onder bijna alle weersomstandig heden is te gebruiken en niet veel onderhoud behoeft. De korfbalver eniging heeft ruim ƒ75.000,- ge vraagd om het veld te kunnen aanleggen en daar ook twee licht masten bij te plaatsen Dit laatste is naar de mening van het college van B. en W. niet direct nodig. Men stelt de gemeenteraad dan ook voor om alleen bij te dragen in de kosten van het veld, in totaal bijna ƒ61 000,- Zonder al te veel discussie gingen de leden van de commissie Welzijn accoord met het collegevoorstel. Antilopenvoorzitter Kees van Bu ren kreeg de gelegenheid om alle argumenten voor een lichtinstalla tie nog eens uiteen te zetten. Of de gemeenteraad alsnog ook de twee gevraagde lichtmasten wil betalen zal moeten blijken tijdens de raads vergadering van deze maand De Leusder Krant doet meer dan het geven van een portie plaatselijk nieuws Wal dacht u van het verzorgen van trouwkaarten Een ruime sortering biedt het aanstaand echtpaar voldoende keus. Een romantische kaarl. een vrolijke of zakelijke kaart, ze komen stuk voor stuk voor in de collectie trouwkaarten die elk Jaar wordt aangepast In ons kantoor liggen boeken met voorbeelden klaar U kunt ze meenemen om thuis de luiste keuze te maken De tekst op de kaarten kan worden gezel in ft hand- of machineletter. Rozendaallaan 9, telefoon 941495 Het kantoor Is op werkdagen geopend van 9.00 tot 12.00 uur en van 13 30 tot 17.00 uur. VOETBALBEGIN VOETBAL - En dat geldt zeker voor het begin van de competitie - is net politiek. Je kunt er alle kanten mee uit. Zelfs de goede Twee bekende gezegden (of zijn het ge zegdes?) wijzen u de weg Wat denkt u van ..Alle begin is kattege- spm" of voor wie een minder pessi mistische natuur heeft ..De eerste klap(pen) is (zijn) een daalder waard'Vooralsnog houd ik mij. wat de Leusdense standaardelftal len betreft, maar bij ..De eerste klap enz Roda-zaterdag start als nieuw komer in de hoofdklasse op 1 spetember de wedstrijdenreeks op eigen gazon tegen buurman Hoe velaken om vervolgens bij Hercu les in Utrecht op visite te gaan. een oude bekende, waarmee de Beu- merboys nog een flinke goudreinet moeten schillen n.a v de in het seizoen '82- '83 door de Leusdena ren verloren promotiewedstrijd. Roda-zondag gaat als 1 e klasser op 2 september van stad bij Ams- vorde om een week later de loper uit te leggen voor het kas- en spektakelstuk tegen S.V Achter veld. De gepromoveerde ex 2e- klassers uit Achterveld beginnen hun activiteiten in en tegen Hoog landerveen De respectievelijke trainers Richard Beumer. Rob Ton en (ex Roda-kanon) Jan Drost kij ken uiteraard vol verwachting en onzekerheid uit naar de eerste schermutselingen. want hun broodbeleg staat op het spel. Het mijne niet en daarom heb ik minder moeite met het voorspellen van de uitslagen. Voor mij eindigen de vijf eerder genoemde potjes allemaal in een zege voor een Leusdense ploeg (448)' PC Donderdag 16 augustus 1984 Hooglanderveen - Roda '46 19 Ó0: Roda 2-Hoog!, veen 2 19 00 Hooglanderveen 3 - Roda 3 19 00 Roda 4 - Hooglanderveen 4 19 00 Zaterdag 18 augustus 1984 DOSC-Roda 46 14 30 DOSC2-Roda2 12.00 Roda afdeling jeugd Zaterdag 18 augustus 1984: Roda A1 -DEV A1 15 00 Roda A2 - DOVO A2 13.00 Roda A3 - WOG A3 16 00 Roda B1-DOVO B1 15 00 WOG B2 - Roda B2 12.00 Roda B3-WOG B3 15 00 WOG B4-Roda B4 12 00 Roda B5- GVW B3 13 45 Roda B6- Roda B7 11 15 Roda C1-DOVO C1 13.45 WOG C2-Roda C2 1100 Roda C3-WOG C3 13 45 WOG C4-Roda C4 11.00 Roda C5-WOG C5 12.30 Roda C6-GVW C3 12 30 Roda C7-WOG C4 12.30 WOG D1-Roda D1 1100 Roda D2-WOG D2 1100 WOG D3-Roda D3 10 00 Roda D4-WOG D4 1100 Roda D5-Roda D6 11.00 WOG E1- Roda E1 10 00 Roda E2 - WOG E2 10 00 WOG E3-Roda E3 10 00 Roda E4-WOG E4 10.00 WOG F1-Roda F1 10.00 Maandag 20 augustus 1984 Roda B1 - Scherpenzeel B1 19.00 Roda C2-Scherpenzeel C1 19 00 Woensdag 22 augustus 1984 Roda A1-Scherpenzeel A1 19 00 Roda C3-Scherpenzeel C2 19 00 Roda zondag Roda 46 1 en Roda 2 toernooi bij Schallewijk Roda 3-Roda 4 Roda 7-Roda 8 LEUSDEN - De uitslag van de wedvlucht Soissons over een af stand van circa 339 kilometers, met 249 duiven die gelost worden met noordoostenwind, ziet er als volgt uit: G. Lambrechts 1 - 17 - 18 - 34 - 50 - 56-60 G. Nieders2-3-4-10-13-14-16 - 21 - 22 - 25 - 58 A. F Nieders 5- 24 -38- 41 H Lambrechts 6 - 12 - 45 - 46 H. Brensen 7-11 - 59 Blom-Sijmensen 9-27-44 Peters-Brandsen 9-32-39- 53 Comb Vnj-Bra 15-19-31 -42-51 - 54 - 55 N Hofland 20 - 33 W Vrijhoef 23- 35 H.vd Hoek 26 - 30 - 37 - 48 - 61 A. v Valkengoed 28 - 57 J. Damen 29 - 43 J. Voorburg 36 - 52 J Pouw 40 Buters-Elverding 47 - 49 T v Valkengoed 62

Leusder Krant | 1984 | | pagina 5