O* O* oda (zat.) voorbij Veensche Boys haakresultaten Leusden Roda-zo. miste stoot kracht tegen debutant ïhterveld duikelt naar onderste regionen Contrast Heuvelcrossers weer op het erepodium Itilopen met de ken over de sloot •1 winst in Nijkerkerveen irlaag van 3-0 tegen Actif YttETIIAL 'MtALANS Uitslagen Green Giants AMERSFOORTSE VLOOIENMARKT I 20 en 21 oktober IDE FLINT EN - Het spelen op een bijveld heeft op de standaardforma- de Roda-zaterdag nog nooit een negatieve uitwerking ge- grote problemen opgeleverd. Wisten de Buiningsparkers eizoen bij SEC in Soest en bij Barneveld eveneens op een een uitstekende prestatie neer te zetten en een belangrijke lorwaarts te maken op weg, naar het later bleek, het kam- :hap en de felbegeerde promotie. Ditmaal was het in Nijker- 1 wederom het geval. Het hoofdveld van Veensche Boys ekeurd maar het derde veld was goed bespeelbaar liet men Veluwe in de loop van de zaterdagmorgen weten. Daarom t duel tussen de nummers drie en vier van de ranglijst nor- 6 vond het niet erg on- let feit dat er aan het elftal egvallen van libero Andre jeteren gesleuteld moest en het de grote vraag was nieuwe centrale duo be- uit Wilfred van de Pas en m Pluuren zich zou mani- Het klopte allemaal won- iedereen kende zijn taak de die met verve uit. Met iet feit dat Veensche Boys een raad wist met het tacti- ncept waarmee Roda-trai- hard Beumer zijn man- het veld had inge- verliep het voor debute- joidklasser Roda'46 ge- Igens (strijd)plan met een winning als verdienstelijk ultaat. bijveld, maar zeker niet in imiteit, speelde de streek- issen Veensche Boys en zich af. Vele Leusdena- den immers de weg naar rveen weten te vinden en te zamen met de trouwe jers van de thuisploeg gemêleerd decor, loda, na het beginsignaal biter Scheggetman uit lort, de aftrap verricht had oegen een vijftal minuten Ikaar hadden afgetast leven in de brouwerij, idden Wilfred van de Pas van Pluuren de tijd nodig n om op elkaar ingespeeld te raken. Maar toen dit euvel verholpen was en voorstopper Henk van Pluuren wist wie zijn directe tegenstander was en die ook geen moment meer uit het oog verloor, verliep de samenwerking als een ge oliede machine. Er leek het net alsof beide heren al vele jaren achtereen op die ge wichtige plek als centraal duo ac teerden en niets anders gewend waren. ,,Ook voor mij was het een groot vraagteken of dit nou het ideale centrale duo was", zei trai ner Richard Beumer na afloop." Maar toen het duel aan de gang was en ik constateerde dat het tussen de heren klikte, wist ik het zeker dat ik voor de goede oplos sing gekozen had. Trouwens op Henk van Pluuren kan je altijd een beroep doen. Je weet als trainer wat je aan hem hebt. Hij staat er gewoon op het moment dat je hem nodig hebt en doet dan zijn werk op zijn gedegen wijze. Niets meer en niets minder". Het gunstige gevolg was dat de gedrongen Veensche Boys spits tegen zijn meedogenloze bewa ker, Henk van Pluuren, geen voet aan de grond kreeg en vooral bij hoge voorzetten de eer aan zijn tegenstander moest laten. Het ve nijn was daardoor uit de etëhVal van Veensche Boys verdwenen hetgeen een kolfje naar de hand was van Leusdenaren die zich bij iedere aanvalspoging van Veen sche Boys massaal tot de midden linie lieten terugzakken. Een tacti sche zet waarop de Nijkerkerve- ners de gehele wedstrijd geen pasklaar antwoord wisten te vin den. COUNTERS ,,De opzet was om Veensche Boys het spel te laten maken door ze op eigen helft veel ruimte te geven, zodat de verdedigers vrij tot aan de middenlime konden oprukken en daar door een blok kade van Roda-spelers werden opgewacht", verduidelijkte de Roda-trainer Al snel bleek dat Veensche Boys niet in staat was om het spel te dicteren. Lukraak werden ballen in het centrum van de aanval ge deponeerd, waar ze veelal een prooi werden van libero Wilfred van de Pas. Het enige gevaar voor Roda ontstond op de vleu gels ais de backs de greep op hun opponenten even kwijt raakten. Goed ingrijpen van doelman Berry Buunk die de situatie bij hoge voorzetten vakkundig klaarde, streek dit oneffenheidje glad. Kortom het was niet Veen sche Boys die het spelbeeld be paalde maar Roda'46 die de la kens uitdeelde. Vooral Fokko van Leyenhorst was weer uitstekend op en bezorgde zijn directe tegen stander een nachtmerrie door hem herhaaldelijk met schitte rende passeerbewegingen voor joker te zetten, terwijl ook Bert Staubach op de rechtsbuitenposi tie goed in vorm was Alleen het afmaken van de vele doelrijpe mo gelijkheden die er na snel uitge voerde tegenstoten voor het Veensche Boys doel ontstonden, liet te wensen over Te mooi wilde beide heren het karwei klaren Kort voor rust had van Leyenhorst echter alle pech toen de bal van zo'n meter of twintig via de deklat het veld weer in stuiterde, terwijl na de veldenwissel midvoor Coen van Dijk uit een voorzet van Ton Kaspers vol op de kruising kopte. Bert Staubach zocht het doel een aantal keren te hoog Toch had hij een zeer belangrijk aandeel in de aanval die de uiteindelijke win nende treffer zou opleveren. Een ingooi aan de linkerkant naar Coen van Dijk die na enige kapbe- wegingen het leder op Hans van Ruiterberg breed legde, die op zijn beurt het spel naar Bert Stau bach (rechts) verplaatste. In een vloeiende beweging kaatste de Roda-rechtsbuiten de bal op de diepgaande Lidus Vaartjes die het speeltuig tenslotte over de uit zijn doelgekomen Veensche Boys- goalie in het net werkte: 0-1 Even later moest Coen van Dijk met kramp het veld verlaten. Zijn plaats werd ingenomen door Ab de Vries die uit een aantal corners de bal gevaarlijk doorkopte en een paar keer goed in stelling werd gebracht. Maar ook hij kon de schutterend uitgespeelde kan sen uit pijlsnelle counters niet ver zilveren, zodat Veensche Boys tot het laatste fluitsignaal op de ge lijkmaker bleef hopen. Echt over tuigend, in de vorm van een slot- offensief deden ze dat niet omdat Roda met doelpuntenmaker Lidus Vaartjes en smaakmaker Fokko van Leyenhorst de wedstrijd volle dig controleerde en geenszins van plan was de winst nog uit han den te geven. Roda ging daarom rechts Veensche Boys voorbij. Overige uitslagen Roda-zater dag* Eemdijk 2 - Roda 2 3-0 KEN Exact vijftig scha- raren woensdagavond van lltij om de strijd in de win- scompetitie te vervolgen, je ronde stond op het ima. Clubkampioen Dssebeld wil zijn titel dit longeren. mer J. Snijders uit ort kwam er tegen de ti niet aan te pas J v. won zijn partij tegen C. waarschijnlijk enige plaat gaan zakken Het treffen Jert Uneken en W. Velker leverde geen winnaar op. Peter Sonder tenslotte, de zomerkam- pioen, steekt zijn sluimerende as piratie om ook 'de wintertitel' in de wacht te slepen, niet onder stoe len of banken. E. Hubet moest dan ook de eer aan zijn tegen stander laten Alle 25 uitslagen op een rijtje: J Snijders - H Vossebeld 0-1 B Uneken-W Velker Vz-Vz Jv Santen-C Vos 1-0 A. Wisman -A. Lagas 0-1 A Rietveld -J.v.d Linde 1-0 P. Sonder-E. Hubert 1-0 T Zijlstra - E. Eveleens 0-1 H Voskamp-C Kerkhof Vz-V2 R Berg - G Froberg 0-1 W.v.d Harst - A v Nieuwenhuizen 0-1 L. Boogaard - D v Ooik 0-1 M Roozenburg - E Zijlstra 0-1 R v Nieuwenhuizen - Th Wuts 0-1 E Moed - J d Jager 1-0 F. Delforterie-J Agterberg 0-1 A Valkenburg-T Elschot H. Mus-T v. Garderen 1-0 W.v.d Wetering -J.v.d Tang 0-1 N.v.d. Meel - R Staal 0-1 R v. Loon - C Veenendaal 1-0 H v Egdom - K Linse V2 - V2 W.v d. Pol - P d Jong 1-0 J. Boot - G te Winkel 0-1 M. Schieving - J Wuts 1-0 H.v Dalen - Z. Vroon 1-0 Door de jeugd, momenteel SVL grootste zorgenkind, werden de volgende wedstrijden gespeeld. M.v Bruynsvoorl-R. Stienen 1-0 E. Staal-M Schieving 1-0 M ten Donkelaar-C v d. Lee J.v. Blerk - P Frankenvoort 0-2 A Smid-G.v Laar 1-0 R. Bijlsma - R.v h Klooster 1-1 S Bruynsvoort - G Wisman 1-0 E v. Haselen-C v Haselen 1-1 VELD - De wedstrijd chterveld tegen Actif is ederlaag voor de Ach- s uitgelopen. Het was e verlies sinds het vo- >en. vier minuten spelen if al op voorsprong door 'an haar snelle spits. Na doelpunt ging Achter in de aanval, maar de diaer van Actif was aar- eet waardoor de gelijk- Ibleef. Achterveld bleef Doral via E. de Jong die e beste speler van Ach- as. Ondanks het offen- n men niet verder dan enkele hoekschoppen. Na de rust hetzelfde spelbeeld maar Actif wist voor de tweede maal te scoren. De ploeg speelde heel direct met veel bewegende mensen. Achterveld liep uiteinde lijk tegen zichzelf te voetballen en kon de tegenpartij niet meer on der druk krijgen. Van de Achter- veldse zijde was het een slechte wedstrijd en verloor uiteindelijk dan ook verdiend met 0-3. L van Ruitenbeek, die inviel voor A. Tol boom kon in het Achterveldse spel ook geen verandering bren gen Achterveld is door de neder laag terechtgekomen in de onder ste regionen. Uitslagen van zondag 7 oktober: Achterveld - Actif 0-3 Achterveld 2 - Baarn 3 2-0 Achterveld 3 - Soesterberg 2 2-3 Roda 4 - Achterveld 4 6-1 Hoogl.veen 5 - Achterveld 5 1 -7 Roda 6 - Achterveld 6 0-2 V.V.Z.A 7 Achterveld 7 2-0 dames Achterveld - 's-Graveland 0-2 Programma voor zondag 14 okto ber: Amsvorde - Achterveld 14.30 uur Amsvorde 2 - Achterveld 2 11 00 uur S E C 3 - Achterveld 3 11.30 uur Achterveld 4 - Amsvorde 4 12 00 uur Achterveld 5 - vrij Achterveld 6 - H V C 6 12.00 uur Achterveld 7-Quick 12 12.00 uur dames Achterveld - vrij LEUSDEN - De Roda- zondag kan zijn draai nog steeds niet vinden. Afgelo pen zondag incasseerde de Leusdense eerste klasser de derde nederlaag van het sei zoen. Debutant Olympia bleef in eigen huis de Leusdenaren net de baas. Met 1-0 moest Roda'46 het onderspit del ven. De balans ziet er voor de formatie van Rob Ton dan ook allesbehalve rooskleurig uit. Een overwinning, twee gelijke spelen en drie neder lagen is het weinig opzienba rende resultaat na zes wed strijddagen. Meer als een plaats in de degradatie-zone is er (voorlopig althans) niet voor de Roda-zondag wegge legd. I ,,Het is duidelijk," stelde Roda- trainer Rob Ton bij terugkeer in Leusden. ,,We behoren momen teel tot één van de mindere ploe gen in de afdeling. We zijn gewoon niet in staat om de vele kansen te benutten Zolang je dat niet doet, verdien je ook niet om te winnen," aldus de teleurgestelde Roda- trainer ,,Er zal de komende week wat moeten qebeuren. want voor dat je het weet zit je nog dieper in de problemen Wederom had Rox Ton min of meer noodgedwongen een aantal wijzigingen doorgevoerd. Niet zo zeer in het opstellen van nieuwe spelers, maar meer in het verande ren van de basisopstelling. Ziekte van linksback Ben Wittenberg, lag aan de verschuivingen ten grond slag. Zijn plaats werf door Hans Heymen ingenomen terwijl de voorstopperspositie, die de ex- KVVA'er de laatste weken had waargenomen, nu weer door Mare Swarte werd bekleed. Wilco Bettink stond weer in de basis op het middenveld, samen met Nico van Ruitenbeek en Jaap Zweinenburg. De voorhoede bestond uit Dick Smit. John Janssen en Bobby Schoordijk, Hildebrand van de Meer tenslotte, stond voor de twee de maal, bij Roda tussen de palen Het duurde even voordat Roda aan de nieuwe opstelling gewend was en de spelers elkaar wisten te vinden. Ook Olympia keek in de beginfase de kat uit de boom, met het gevolg dat het spel zich hoofd zakelijk op het middenveld afspeel de. Echte scoringskansen ontston den er voor beide doelen dan ook nauwelijks. Zowel Roda '46 als Olympia wilden in de aanvangsfa se van een tegentreffer ver schoond blijven. In de 15e minuut leek Roda toch de score op te gaan breken toen uit een voorzet van linksbuiten Bobby Schoordijk, voorstopper Mare Swarte de bal over de Olympia keeper werkte. Op de doellijn stond een Hilversummer die zijn keeper te hulp schoot en de bal met een ferme trap uit de doelmond knalde. Maar na ruim een half uur leek het Mare Swarte dan toch te lukken Handig ontdeed de actieve Roda- speler zich van een aantal tegen standers en kwam oog in oog met de Olympia-sluitpost Helaas stond zijn vizier niet op scherp want het leder verdween langs de verkeerde kant van de paal. Olympia kwam nauwelijks aan aanvallen toe en bracht Hildebrand van de Meer een enkele keer in moeilijkheden. Maar in de allerlaatste minuut voor de pauze moest hij het antwoord op een inzet schuldig blijven nadat de gehele Roda-defensie een Olympia-aanvaller de vrije door- dtocht gaf en niet alert genoeg ingreep Ongehinderd kon de Hil versummer zijn aanvalsactie met een doelpunt bekronen, waarmee hij zijn ploeg op een psychologisch uiterst gunstig moment aan een 1 -0 voorsprong hielp. PRESSIE In de tweede helft moest Roda komen of het wilde of niet. Frans Mare Swarte: twee missers. van de Berv werd voor de tegenval lende Dick Smit in de ploeg ge bracht om de aanval van nieuwe impulsen te voorzien. Maar ook ditmaal bleef de voorhoede onder de maat. Van een echt Roda- offensief was geen sprake omdat midvoor John Janssen evenals zijn medevoorhoedespelers weinig klaarspeelden en bijna de gehele wedstnjd onzichtbaar acteerden. Ook Ricky Bunk kwam nog in het veld voor Bobby Schoordijk die als verdediger de plaats van Hans Heymen overnam waardoor die op zijn beurt naar zijn vertrouwde stek kie op de linkervleugel opschoof. Het zette echter weinig zoden aan de dijk. Niemand was in staat om de lijnen uit te zetten. Roda creëer de evenals Olympia nauwelijks kansen en kon het duel geen ande re wending meer geven. De derde nederlaag was een feit Overige uitslagen Roda-zondag: BVC 3-Roda 2 1-4 Roda 3-Amsvorde 2 2-2 Roda 4-Achterveld 4 6-1 Roda 6-Achterveld 6 0-2 Roda 8-Hoogland 10 0-0 LEUSDEN/ACHTERVELD - Het contrast was schrijnend. Terwijl de heren van de Roda-zaterdag in het clubhuis lang nakaartten over de overwinning op Veensche Boys en met gretige blikken naar het gevecht tegen 'buurman VOP' uitkijken, verdwenen de spelers van de zondag-formatie na het teleurstellende verlies tegen debutant Olympia ijlings naar huis in de hoop dat volgende week tegen streekgenoot Hooglanderveen aan de nederlagenreeks een einde zal komen. Achterveld zit nog dieper in het moeras na de ruime 0-3 nederlaag tegen Actif. Roda-zaterdag in de kopgroep en de zon dag-elf én Achterveld in de onderste regionen. De koele en kei harde cijfers wijzen dit uit. Voor de Roda-zaterdag verliep het tegen Veensche Boys min of meer van een leien dakje alhoewel de 1-0 einduitslag dat niet doet vermoeden. Roda ging Veensche Boys op de ranglijst voorbij en staat nu op een keurige derde plaats achter VOP dat thuis met ruime cijfers (4-1) van de hekkesluiter Eminent Boys won en koploper Advendo dat tegen Montfoort met 1-0 met de hakken over de sloot kwam. Musketiers sloot, na de 2-0 zege op het sterk teruggevallen Hercu les, bij de sub-top aan. De meeste staartclubs kwamen niet in actie Benschop contra Vitesse en Baarn tegen Hoevelaken gingen niet door waardoor de ranglijst nu al (na zes ronden) een enigszins scheef beeld gaat krijgen. De uitslagen in de hoofdklasse waren: VOP - Eminent Boys 4-1 Veensche Boys - Roda '46 0-1 Musketiers - Hercules 2-0 Benschop - Vitesse afg. Baarn - Hoevelaken afg Advendo - Montfoort 1-0 De stand in de hoofdklasse is: Advendo'57 611 (11-4) VOP 6 9(15-5) Roda'46 5 8(11-6) Veensche Boys 6 7 (10-6) Musketiers 6 7(10-9) CSV Vitesse 5 6(10-12) Hercules 668-8) Benschop 448-8) Montfoort 6 3(4-11) Baarn 5 2(8-11) Hoevelaken 5 2(10-17) Eminent Boys 5 1 (8-17) ZONDAG De formaties van Roda '46 en Achterveld zitten duidelijk in de hoek waar de slagen vallen. Beide elftallen kwamen afgelopen zon dag niet tot scoren en moesten, aangezien de tegenstanders (Olympia en Actif) het net wel wis ten te vinden, met een nederlaag genoegen nemen. Voor Roda '46 betekende dat de derde deceptie van het seizoen en een plaats in de degradatie-zóne. Achterveld staat er momenteel nog beroerder voor alhoewel de oranje-hemden het duel tegen streekgenoot Bar neveld nog tegoed hebben. Maar om nu te spreken over een spran kelend debuut in de 1e klasse Nee, niets wat daarop lijkt, daar voor zijn de prestaties van de Ach- tervelders tot op heden te wissel vallig. Opmerkelijk was de 4-1 winst van Laren op koploper WZA die daardoor enige plaat sen op de ranglijst prijs moest ge ven Olympia werd na de nipte zege op Roda '46 (1-0) dankzij het betere doelsaldo, de nieuwe lijst aanvoerder hoewel de Hilversum mers BFC - kwam niet verder dan een 2-2 gelijkspel tegen Barne veld - naast zich moet dulden. Hooglanderveen werkte zich te gen Amsvorde een paar plaatsen omhoog ten koste van o.a. Achter veld dat thuis tegen Actif met 0-3 onderuit ging. Gooisce Boys maakte de Zuiderzeevogels één punt afhandig. De uitslagen in de 1e klasse A waren: Olympia'25 - Roda'46 1-0 Achterveld - Actif 0-3 Hoogl. veen - Amsvorde 2-0 Laren-WZA 4-1 Gooische Boys - Zuiderzeevogels 1-1 BFC - Barneveld 2-2 De stand in de 1e klasse A is. Olympia 6 9(12-8) BFC 6 9 (9-5) Zuiderzeevogels 6 8(12-6) WZA 6 8(13-9) Actif 6 8(10-5) Barneveld 5 5 (5-9) Gooische Boys 6 5 (7-8) Laren 6 5 (7-7) Hooglanderveen 6 4(10-12) Roda'46 6 4(7-12) Achterveld 5 3(8-12) Amsvorde 6 2(1-8) LEUSDEN De fietscross-elite van Fiets Cross Vereniging de 'Heuvelcrossers' heeft weer een druk weekend achter de rug. Zaterdag togen de jongens en meisjes naar Vianen om bij een uitwisselingswedstrijd acte de presence te geven. Zondag stond in de polder (Almere) één van de vele KNWU-afdelIngs- wedstrijden op de rol. Op beide dagen lieten een aantal Leusde naren hun gezicht van voren zien. Dennis Arreman, Thijs Vis ser en Michael Noordam konden in Vianen op het hoogste plat form plaatsnemen terwijl club genoten Dick Hoogland, Danny Mosterd en Thijs Borsten het een dag later op de baan van FCV Almere-stad nog eens dun netjes overdeden. Met daarbij de resultaten die de andere Heuvelcrossers bij het fietscrossgeweld uit het vuur sleepten, kwamen de Leusdena ren tot het volgende ere-lijstje. Open Klasse 8/9 jaar. 3e, Michael Noordam 10/11 jaar: 2e, Dennis Arreman 12/13 jaar 3e. Danny Mosterd 14 2e, Minko de Nooy Junioren 11 jaar: 1 e Dennis Arreman 15 jaar: 2e, Minko de Nooy Experts 8 jaar: 1e, Thijs Visser 2e. Igor Glattli 9 jaar: 1e, Michael Noordam. Uitslagen van de KNWU-afde- lingswedstrijd op de baan van F.C.V. Almere-stad op zondag 7 oktober: Open Klasse 8/9 jaar: 2e, Igor Glattli 14+ 2e, Marcel Hoogland Junioren 12 jaar: 1e. Dick Hoogland 13 jaar: 1e. Danny Mosterd 14 jaar. 3e, Mare Mutsers 15 jaar: 2e Minco de Nooy 3e Nick Glattli. Experts 8 jaar: 3e, Thijs Visser 12 jaar: 2e, Olav Glattli 14 jaar: 2e, Marcel Hoogland 16 jaar: 2e, Reinald Voorn 17 1e, Thijs Borsten Heren 3 - Red Stars 6 63-53 Dames 2 - Dunckers IV 12-55 Meisjes junioren - Eem'78 59-22 Jongens kadetten 1 - Bourgon- dië 58-52 Meisjes kadetten - Quick Run ners 38-32 Jongens adspiranten - Keizer Otto 38-24 De korfbal hoofd- h Antilopen heeft in bij ZKC een fortuin- behaald. Toen in de het nog zo'n vier minu- lan niemand meer in winning voor de hui- aanvoerder geloofde, be Leusdenaren ge nadeloos toe door een 6-4 ach terstand in een 6-7 voorsprong om te buigen. Eigenlijk kregen de Buiningparkers hiermee iets te veel van het goede, omdat men alleen in de eerste helft kon imponeren terwijl na de hervatting ZKC duidelijk de touwtjes in handen had. ZKC opende vroeg in do wedstrijd de score, maar dank zij een doel treffend afstandschot van Jan Costa kwam Antilopen in de 5e minuut al langszij (1-1), voordat Anita ter Maten de Leusdenaren na een kwartier de leiding be zorgde (1-2). Binnen een minuut stond ZKC weer gelijk. Het verde digingsvak van Antilopen maakte bij deze tegentreffer geen al te ze kere indruk maar aangezien Anti lopen in deze fase van de strijd het spelbeeld beheerste en Yo- landa Versteeg de koploper op nieuw aan de leiding bracht, bleef de schade beperkt Een benutte strafworp v^or ZKC bracht de stand weer in evenwicht (3-3). Toch sloot Antilopen de eerste helft met een voordelige score af Jan Costa rondde een goed opge zette Antilopen-aanval met een doelpunt af. Ruststand 3-4. De thee had de Leusdenaren blijkbaar niet best gesmaakt, want het spelpeil was aan Antilopen- zijde van minder gehalte Verde digend én in het middenvak ging het nog wel, maar in het aanvals- vak wilde het niet zo goed meer vlotten. Veel misverstanden en af- speelfouten waren het gevolg. Er lukte niets meer. Doordat ZKC in een kwartier tijd twee strafworpen forceerde en die ook feilloos wist te benutten, stonden de Leusde naren plots met 5-4 achter. Coach Herman Bruins reageerde direct door in de aanval Jerry Urbach voor Eddy Hendriks binnen de lij nen te brengen. Veel maakte het echter niet uit omdat ZKC halver wege de tweede helft de zesde treffer aantekende (6-4) De strijd leek gelopen. ZKC was technisch beter en leek dan ook simpel op de overwinning te kunnen af stevenen, hoewel de ploeg het tactisch gezien niet erg slim speelde en een verbeten vech tend Antilopen op hun weg vond. Maar met nog vier minuten te gaan kon er voor de Zaandam mers toch niets meer mis qaan. Ondanks het feit dat Antilopen- trainer Herman Bruins zijn laatste troef, in de persoon van de lange Laurens Kalleveen voor Richard Urbach, uitspeelde. En toen als klap op de vuurpijl Joyce Osna- brugge geblesseerd het veld moest verlaten en Antilopen ook nog een strafworp jammerlijk miste, leek het vonnis definitief geveld Niets was echter minder waar Het geforceerde aanvals- spel met Laurens Kalleveen onder de korf had tenslotte toch nog succes. Eerst was het Yolanda Versteeg die van korte afstand raak schoot en toen dezelfde Anti lopen-dame nog geen minuut la ter onjuist werd afgestopt, leverde dat een strafworp op Gert Graaf land hield zijn zenuwen in be dwang en benutte de ideale mo gelijkheid om de ploegen naast el kaar te brengen (6-6). Nog vond Antilopen het niet genoeg, hoewel het gelijkspel gezien het score verloop een verdienstelijk resul taat was. Nancy Lahey dacht er echter anders over. Op de valreep bezorgde ze Antilopen de volle winst door de winnende treffer voor haar rekening te nemen An tilopen kon het geluk niet n. I Verkoop uw tweedehandsspullen op de eerste I gezellige Amersfoort Standhuur f 25,- Inl. 01713-2449 I

Leusder Krant | 1984 | | pagina 5