een verplichting voor doorgifte „Hilversum 5" via de kabel CAI-rubriek Lezing Ger. Bond Kantlijn the bij lof lengroep Geut Themadagen 't Vooronder Sportieve recreatie Leusden Schrijfavond Amnesty Int. in A'veld Zwangerschaps gymnastiek KPO houdt bijeenkomst Vergadering ipositie haar rk goed Echtpaar De Bruin raadde juiste geboortedatum CDA gaat zich profileren Gras wordt beter VOC werd geen ,,de Kemenade" Telefonische hulpdienst voor alle problemen Ingezonden JONDERDAG 11 OKTOBER 1984 loep op Leusden DA in Leusden vindt dat pmerkingen, ideeën, sug- >s en noem maar op er lid afkomen in de plaatselij- In de krant van dinsdag er daar iets over kunnen Afdelingsvoorzitter drs. [jgchelaar maakte dat ver- 'laandagmorgen toen de C D A-fractievoorzitter Blom thuis onder het van een kopje koffie enke- gescherpte standpunten Leusdense christen- craten mocht noteren, lijk leefde bij het CDA de hte; als we die journalisten tonlijk uitnodigen dan ko- vezeker in de publiciteit. Zo het natuurlijk niet, ware et dat de aangedragen tandpunten voldoende swaardevertegenwoordi- let is nogal wat als de ractie zich harder opstelt mogelijke uitbreiding van len naar het zuiden, waar kende Schoolsteegbosjes Aldus heeft u kunnen in onze editie van dinsdag, (en we zitten met het ver- n Tigchelaar aan de pers. iet CDA eigenlijk niet de neigen boezem steken n „enerzijds, anderzijds", its" of „nee, mits"? Keïhar- ndpunten worden toch aak ingenomen? laar: „Tuurlijk, we moeten )ij onszelf te rade aaan. We len zeker dat het CDA in en zich niet duidelijk pro - Dat heeft natuurlijk zijn dop de publiciteit, maar omen we nog te weinig aan Mevrouw De Bruin uit Leusden ontvangt van burgemeester J VZ. M. Rademaker een bos bloemen en een waardebon van honderd gulden Deze geschenken kreeg zij afgelopen maandag omdat mevrouw De Bruin en haarman de winnaars waren geworden van de prijsvraagwie raadt de juiste geboortedatum van Leusdens 25 000ste?De foto konden we afgelopen dinsdag wegens ruimtegebrek niet plaatsen bij het artikel op de voorpagina over het geschenkengala voor Kim (de 25 ÖOOste inwoner) en haar familie Daarom prijkt de plaat vandaag inLoep op Leusden De CDA-voorzitter merkte ver der die maandagmorgen op, dat hij vindt dat andere politieke inzichten in het Leusdense wor den overbelicht in de pers. -Oh ja? Tigchelaar: „In dit verband moet ik zeggen dat de oppositie steeds haar huiswerk goed doet!" Blijven we even bij het CDA en de ingeslagen weg om de partij be ter te profileren. Eén van de onderdelen daarvan wordt het versturen van informatie naar de Leusdense leden. Zo krijgen zij, verkondigde afdelingsvoorzitter Tigchelaar, binnenkort een vlug schrift waarin helder en kort de algemene beschouwingen van de CDA-fractie betreffende de gemeentebegroting 1985 wor den verduidelijkt. Tigchelaar: „Als dit vlugschrift bij de leden aanslaat, zijn wij van plan drie maal per jaar huis-aan-huis schriftelijke informatie over het CDA te verspreiden." Dat noemen we nog eens aan de weg timmeren, als het om profileren gaat. Een ongelooflijk gezicht: mooi aangelegde grasvelden die be dekt zijn met een laag geel zand- bakkenzand. In Leusden zijn sinds kort veel van deze „ver minkte" grasveldjes te zien. Je vraagt je af: waar hebt dat zand voor nodig? Is het om poeplusti- ge honden aan te moedigen? Is het om kinderen blii te maken met wat zand bij afwezigheid van voldoende zandbakken? Het is toch niet voor de mooigheid? Gemeentevoorlichter Hans van de Brink geeft desgevraagd opheldering: „De zandlaag is ge strooid om de toplaag van de aarde onder het gras wat schra ler te maken. Die laag is iets te „vet", en dat is niet bevorderlijk voor de levensduur van het gras". - Dus komend voorjaar staat het gras in Leusden er opnieuw picobellobij?. Van de Brink: „Zeker weten!" Het vrouwenontmoetingscen trum in Leusden heeft de- voor sommigen verrassende - naam 't Vooronder gekregen. Zoals Vrouwenraad-voorzitter Anneke van Hasselt in deze krant reeds opmerkte, een filosofie zit er niet achter deze naam. Het is gewoon een leukenaam. Naar verluidt was er nog een gewone, leuke naam voor het vrouwenontmoetingscentrum in de kelder van het gemeentehuis bedacht: de Kemenade. Dit is goed nederlands voor vrouwen vertrek. Heel subtiel gevonden, zou je zo zeggen. Maar nee, het werd toch 't Vooronder, zo be sliste de VOC-coördinatiegroep van de Leusdense Vrouwenraad. De achterliggende reden is ver moedelijk de erg opzichtige link tussen de naam „de Kemedade" en het PvdA-raadslid (én Rooie Vrouw) Ans van Kemenade, die in de Vrouwenraad aktief is. Op 21 februari 1973 ging de Hilversum de telefonische hulp dienst van start. Deze telefoni sche hulpdienst is dag en nacht bereikbaar voor hen die met pro blemen zitten. Het telefoonnum mer staat achter op het telefoon boek onder het kopje S.O.S. Te lefonische Hulp Dienst 034- 45555. Inmiddels beschikt de T.H.D. over drie alarmlijnen, waarvan er één 24 uur per dag bemand is. De andere twee wor den gebruikt voor de jeugd- en kindertelefoon en op de spitsu ren. Het werkgebied van de T.H.D. strekt zich uit van Weesp tot voorbij Harderwijk en van Lelystad tot voorbij Amersfoort. De THD heeft een bestuur sa mengesteld uit vertegenwoordi gers van diverse geestelijke stro mingen, een staf bestaande uit twee fulltime krachten en één part timer. een administratieve kracht en dan degenen die het eigenlijke werk doen aan de telefoon, de telefonisten Bij de THD zijn onge veer 60 opgeleide vrijwilligers werkzaam, die bij toerbeurt de dienst vervullen. Zij krijgen een opleiding van een half jaar, eén Vooronder Uw centrum was de Raad een ereplicht En peins maar niet dat wij die ooit vergaten Met deze ruimte wordt iets groots verricht, Conservatisme heeft niet mogen baten. Omtrent het budget dacht gij eerst te licht. Gelukkig valt er steeds met ons te praten Uw zuinigheid strekt ons tot hoogste plicht, Al moesten wij het bij één prikkel laten. De Raad was vóór, dat gij naar onder ging. Gij vrouwen zijt toch licht te overtuigen Uw clubnaam treft ons oor wat zonderling. Doch geeft goed aan hoe gij u wist te buigen In ditVooronder" zult gij onderling Nu dienstbaar zijn met kloppen, vegen, zuigen Joost ochtend of middag in de week in groepsverband De telefonisten zijn bereid met iedereen een ge sprek aan te gaan waar hij of zij dan ook maar mee zit De hulpverlening vindt alleen telefonisch plaats met eerbiediging van de anonimiteit, zowel van de hulpvrager als van de hulpgever. Veel voorkomende en vaak moeilijke problemen zijn eenzaam heid. relatieproblemen, problemen Maandag rond een uur of zes overhandigde gemeente-ambtenaar J. Upperman de sleutels van het vrouwenontmoetingscentrum aan Anneke van Hasselt, voorzitter van de Vrouwenraad die de ruimte huurt van de gemeente Rechts van haar Ans van Kemenade, die dus niet inde Kemenade" maar in ,,'t Vooronder" staat, maar het blijft een vrouwen vertrek. in de familie, gezin of huwelijk, sexuele problemen, problemen rond sterven. De T.H.D. is er voor iedereen, van alle leeftijden uit alle lagen van de bevolking In totaal worden jaarlijks ongeveer 12 000 telefoongesprekken met de T H D. gevoerd Een groot deel daarvan zijn gesprekken met jonge mensen onder de 20 jaar. De hulp verlening vindt uitsluitend telefo nisch plaats. De telefonist probeert rust te bieden, contact te maken, zodat de situatie opnieuw onder ogen gezien kan worden, wat het best gedaan of juist gelaten zou kunnen worden. INZICHT Als mensen zelf niet precies weten wat hun eigenlijk dwars zit, wil de THD helpen zicht te krijgen op eigen problemen zodat de men sen zelf verandering aan kunnen brengen in hun eigen houding, in hun situatie of allebei Als mensen een moeilijke periode doormaken bv bij het verlies van een geliefd persoon kan het nodig zijn. dat de telefonist ..gewoon" aanwezig is voor de andere. De telefonist helpt cliënten zonodig in contact te Ko men met een persoon of instelling van wie verwacht kan worden ver der hulp te kunnen bieden. vl r-i BEHEER Peter Noorland >DEN - Op zondag 7 okto- de nieuwste officiële Ne- Ise zender Hilversum 5 rt gegaan. Allerlei kleine machtigden vullen hem, met instellingen als Te- irsussen) en de gevestig- oep-organisaties. De laat- nden er vooral program- estemd voor minderhe- ult. Via de CAI is Hilver- log niet te ontvangen. Dat \\ijk niet in orde, een CAI talie Nederlandse pro- as door te geven. In het oortse mast en ontvang- izal een en ander in orde iworden gemaakt. Net als um 2 zendt Hilversum 5 end via de middengolf uit, op 1008 kHz (298 meter), der staat dichtbij de Fle er en zond voorheen het nma van Hilversum 1 uit. (vele) momenten dat Hil- 15 niet uitzendt gebeurt iwens nog. iu Hilversum 5 wil ontvan- gen dient dit via de middengolf te doen. De meeste huiskamerradio's en -tuners zijn daarmee wel uitge rust. echter niet alle. En de ont vangstkwaliteit is niet altijd zo best, allerlei electrische storingen zijn hoorbaar. Een portable radio is eigenlijk nog het meest geschikt voor middengolf-ontvangst. Het ziet er niet naar uit dat Hilversum 5 al snel via de CAI wordt doorgege ven. De heer B Alberts, chef van CAI Amersfoort, vertelde me dat hij niet vindt dat men de verplichting heeft deze zender via de kabel door te geven. Ook wees hij er op dat er ruimte is voor doorgifte van 24 radio-programma's en dat er nu al 21 op de kabel zitten. Met de ruimte voor die overige dne moet zuinig aan worden gedaan, vindt hij. Maar indien de gemeente Leusden wel om doorgifte van Hilversum 5 vraagt zal dit verzoek heel serieus worden genomen, zo verzekerde de heer Alberts. De uiteindelijke beslissing ligt bij de Amersfoortse beheerscommissie van de CAI. die op 31 oktober weer bijeenkomt. WÈL VERPLICHT Ik ben het overigens niet eens met de heer Alberts als hij stelt dat men niet verplicht is Hilversum 5 via de CAI door te geven In mijn huiskamer staat bijvoorbeeld een tuner met uitsluitend FM- ontvangst, Hilversum 5 is daarmee niet te ontvangen. Maar nog afge zien daarvan is een CAI-exploitant zonder meer verplicht alle nationa le Nederlandse programma's door te geven De heer Hermans van Bureau Voorlichting van de ge meente Leusden verklaarde dan ook dat met Amersfoort contact zal worden opgenomen over de Hilversum-5 doorgifte. En mis schien kan dan gelijk gepraat wor den over doorgifte van de program ma's van (piraat) Radio Eemland Regionaal. Die missen CAI- abonnees ook al Op 1 december van dit jaar gaat „3 Sat" van start, een nieuw Duits station dat via ECS 1-satelliet uit zendt. Het gaat in feite om een niet-commercieel station dat door de bestaande Duitse omroep organisaties wordt beheerd en dat allerlei door deze organisaties ge maakte en gekochte programma's naar de kabelnetten in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland zal door sturen. Om te voorkomen dat ieder een ze vrijelijk op kan vangen wordt een ,,scrambling"-systeem (SIS- PCM-2) toegepast. ABONNEE-TELEVISIE Over de toekomst van abonnee-televisie naar Leus den is nog niets bekend. Het ligt voor de hand dat de ex ploitanten van dit nieuwe me dium voorlopig alleen be langstelling hebben voor de grootste kabelnetten in ons land. En dat zijn die van de vier grootste steden. Het pro bleem is namelijk dat de pro gramma's die men wil gaan verkopen eerst in een kabel net terecht moeten komen. En dat kan niet zo maar sim pel via een telefoonlijn: daar is een dikke kabel („trunk"), een straalverbinding of een satelliet voor nodig. In de grote netten is het echter wel verantwoord te investeren in een lokaal distributiestation dat de programma's vanaf videobanden in de lokale CAI „prikt". Voor een net met maar enkele duizenden abon nees is dit echter niet te doen. Twee in Nederland opereren de abonnee televisiebedrijven krijgen overigens de beschikking over een kanaal van de ECS- satelliet. wellicht horen we daar spoedig iets van. Al vanaf de start van de aanleg van de CAI is er het (vage) plan om tot een permanente beheersvorm te komen waarbij gebruikers be trokken zijn. Tot nu toe was het beheer geheel in handen van gemeente-ambtenaren, zij hebben het overigens uitstekend gedaan (zie de snelheid waarmee Sky Channel naar Leusden werd ge haald, jammer dat men met Music Box minder haast heeft). De fractie van de Partij van de Arbeid in de gemeenteraad heeft enige tijd te rug een initiatief voorstel over een beheersvorm ingediend bij het col lege van b&w. Daarin wordt voor gesteld twee adviesorganen in te stellen, het ene voor adviezen over het beleid met betrekking tot tech nische, financiële en juridische vraagstukken, het andere voor ad viezen over het beleid met betrek king tot inhoudelijke cultuurpolitie ke vraagstukken Bij het eerste wil men de bestaande CAI-commissie betrekken, bij het tweede de Plan adviesgroep Van de zijde van b&w is in reactie hierop toegezegd dat zij spoedig haar eigen ideeen op dit gebied aan de gemeenteraad zal voorleg gen Woontoren Het publiekelijke standpunt van de CDA-fractie is dat de ideeën omtrent een woontoren onaanvaardbaar zijn en zelfs niet goed zijn voor een compromis. Dit vindt z'n verklaring in de niet aantrekkelijke woonvorm en woonbezetting in maatschappe lijk en sociaal opzicht. Een poli tiek torenschaakspel ligt niet in het verschiet. Wel wordt door de CDA-fractie uitgekeken naar een alternatief plan. Waarom is een woongebouw, zoals deze is gepresenteerd, qua woonvorm en woonbezetting maatschappelijk en sociaal on aantrekkelijk? In zekere zin is een bungalow met alleen gelijk vloerse vertrekken aantrekkelij ker in sociaal en maatschappe lijk opzicht. De vraag kan gesteld worden of dergelijke woningen betaalbaarder zijn dan de wonin gen zoals gesitueerd in de woon toren, bij vergelijkbare kwaliteit. Hoe verhoudt dit financiële as pect zich in sociaal en maat schappelijk opzicht? Het compromisloze CDA lijkt zich in een ivoren toren te plaat sen. Zij woont „verloofd" in laag bouw samen en moet oppassen om geen bouwstenen aan te dra gen om een toren(tje) van Babel te bouwen. F. J. Tilma, Sterkenburg 6. ISDEN - Zaterdag 13 okto- tnen kinderen van 3 t/m 9 Blijhof aan de Ansfridus- ondergebracht worden, ouders dan bijvoor- rustig inkopen kunnen De kinderen kunnen vanaf ur terecht en moeten om Uur weer opgehaald zijn. Deze nieuwe aktiviteit van de speel- en rekreatievereniging, die overigens ook voor met-leden be stemd is, wordt voorlopig een keer per maand gehouden en men ver wacht dat er wel veel animo zal zijn voor een dergelijke gelegenheid van kinderopvang De kleintjes worden bezig gehouden met spel letjes en voorlezen, terwijl de wat grotere kinderen zelf aan de gang kunnen met gezelschapsspelen, lezen of knutselen De kosten be dragen 3.50 per ochtend, leden van Blijhof betalen 2,50. >0EN - Medewerksters en sters zijn hard aan het werk m de Geut om daar voor een gezellig onderkomen Het ligt in de bedoeling sin de 14 dagen bij elkaar te voor een meidengroep. Er activiteiten georganiseerd voor meiden Bezoeksters/ die mee willen doen zijn '6 welkom, eveneens voor- 'Oor de meidengroep. Zon- oktober zal de groep van 21.00 uur van start gaat. |den vanaf plm 16 jaar, die telling hebben, worden ver- Verdere informatie bij JJJ.C de Geut", Zwarte- telefoon 946848 LEUSDEN - Het Leusdense Vrouwen Ontmoetings Centrum gaat maandag van start met de eerste aktiviteiten. Dinsdag wordt er een inloopochtend georganiseerd van 9.00 tot 12.00 uur. Iedere belangstellende is van harte welkom. Woensdag 17 oktober om 9.30 uur en donderdag 18 oktober om 20.00 uur wordt er het thema „Wat is het VOC?" behandeld. Er wordt voor kinderoppas gezorgd Het Vrouwen Ontmoetings Centrum probeert zo veel mogelijk aan de wensen, ideeën enzovoort van vrouwen te voldoen. Mevrouw van Hasselt, voorzitster van de Stich- LEUSDEN - Met 18 deelne mers ging zaterdagmorgen de eerste „Sport-instuif" van start. Wie een uurtje sportieve ont spanning zoekt vindt dat in de sporthal „De Korf" op het re- kreatiesportuur van 09.00-10.00 uur. Komende zaterdag worden en kele badmintonvelden uitgezet voor de liefhebbers, terwijl er ver der gelegenheid is om een balsport te beoefenen zoals: volleybal, korf bal. zaalvoetbal, tafeltennis en zaalhockey. De kosten bedragen 3,- per keer. Onder de 14 jaar 2,50 per keer. ledereen kan mee doen. ting VOC zal op deze oagen net een en ander komen vertellen over de geschiedenis, waarna er vragen gesteld kunnen worden en er een diskussie zal volgen Iedere Leus dense vrouw kan deze themada gen gratis komen bezoeken Voor nadere inlichtingen kan men bellen naar Mena. 946790 of Marijke 947145. ACHTERVELD - Maandag avond kan er weer geschreven worden voor Amnesty Interna tional. Vanaf 19.30 uur kan men weer terecht bij Nel Schwager- mann aan de Verjaagde Ruiter- weg om de brieven te schrijven. De brieven worden geschreven naar de autoriteiten van landen waar de mensenrechten worden geschonden. In die landen worden mensen gemarteld, onrechtmatig gevangen gehouden en soms heel lang op een eerlijk proces moeten wach ten. Deze maandag zal geschre ven worden naar Zaïre en de Filip pijnen Voorbeeld brieven zijn aan wezig zodat men deze kan over schrijven. Ook zijn briefpapier, en veloppen en postzegels voorradig LEUSDEN - Met ingang van maandag 22 oktober start er een nieuwe cursus zwangerschaps- gymnastiek. Deze begint om 19.45 uur. Eveneens zal op woensdag 24 oktober een derge lijke cursus aanvangen en wel om 20.45 uur. De cursus is bedoeld voor men sen die de baby verwachten in de maand januari en de eerste week van februari De cursussen worden gehouden in het Kruisgebouw aan de Rozengaarde. Voor inlichtingen kan men bellen: 941218. Voor le den is de cursus gratis. LEUSDEN - Op donderdag 18 oktober zal DV Ds W. Westland van Putten voor de afdeling van de Gereformeer de Bond te Leusden. in het Trefpunt naast de Dorpskerk, een lezing houden over ..Het uitzicht van Jozef', n.a.v. He breeën 11 22 De aanvang is 20.00 uur. ledereen is hartelijk welkom ACHTERVELD-Woensdag 17 oktober komen om 20.00 uur de KPO leden weer bijeen in D'Ou- we Peerdestal. Na de opening zullen er eerst enkele huishoudelijke mededelin gen worden gedaan. Hierna komt mevrouw v d Horst uit Barneveld aan het woord. Deze zal ideeën geven, wat men kan doen met kralen. Onder haar leiding zal men dan zelf kettingen van kralen kun nen maken. Een zelfgemaakte ket ting is momenteel zeer in trek Materiaal is aanwezig ACHTERVELD - Maandag avond 15 oktober zal door het bestuur van Comité Milieuzorg Leusden een bestuursvergade ring worden gehouden. De ver gadering zal aanvangen om 20.00 uur en worden gehouden in de huiskamer van Groot Krak- horst, Bolderikhof 18. De agenda luidt als volgt: Ope ning en mededelingen; Vaststellen verslag 17-09-84, Ingekomen stuk ken; Verslagen en mededelingen werkgroepen; deelnemersraadver gadering; Wat ter tafel komt; Rond vraag en sluiting hockey Senioren: Grave I - Dames I 1-1 Kampong 13 - Dames III 4-1 Nw Gein III - Dames IV 3-1 Shinty I - Heren I 0-2 Barneveld II - Heren II 2-2 Heren IV - Almere II 1-2 Sweyde B - Veteranen B 1 -0 Veteranen C - Maarssen B 2-0 Veteranen E - Woerden A 0-6 Junioren: Jongens B2 - Soest B1 4-0 Jongens C1 - Huizen C1 6-1 Jongens A1 - Hilversum A1 4-0 Jongens A2 - Kampong A2 1-2 Jongens A3 - Haaskamp A1 2-8 Jongens B1 - Huizen B1 7-0 Jongens B3 - Haaskamp B1 1-9 Jongens C4 - SCHC C5 1-9 Meisjes A1 - Hilversum A1 0-2 Meisjes B1 - Baarn B1 3-1 Meisjes B2 - Amersfoort B2 3-1 Meisjes D2 - Amersfoort D1 0-1 Kop: ..Applaus voor muur van twee meter". De Berlijners zullen daar toch wel even beduusd van zijn, denk ik. Met lichte verbijstehng ver neem ik, dat de gemeente het Kamp Waterloo wil overne men. Wat wil ze daér nou in vredes naam mee doen Ik associeer Waterloo altijd met fikse neder lagen. Cynisch gestemde Leusde naar ,,Ach, bestemmingen zijn er wel voor te vinden. Wat te denken van de muziek school? Ligt toch lekker buiten het gehoor Ambtenaar, opverend uit z'n stoel: „Muziekschool? De be woners daar hebben toch al zo n last van de tankbaan De VOC-vrouwen duiken in 't Vooronder, begnjp ik. Zo n naam vréagt natuurlijk om insinuerende opmerkingen van mannen, hoor ik gniffelend in de politieke en ambtelijke wandelgangen Maar het zal voor de strijdvaar dige vrouwen in 't Vooronder geen schok zijn te bemerken, dat er nog heel wat te verande ren valt in dat mannenwereld- je Het gaat goed met de golfbaan in oprichting. Dat doet me deugd, maar met al die politieke golfbewegingen is het niet raadzaam nu al voorspellingen te doen over de eerste slag Meer dan 700 belangstellen den, dat is toch niet niks. Dat wordt dringen op dit sportieve slagveld midden in die prachti ge Leusdense natuur Indachtig de voon/vaarde van de raad, dat het geen exclusie ve club mag worden, neem ik aan. dat de PvdA daar controle op uit zal oefenen Golf Hef hebber „En hoe dach ten die rooie rakkers dat te doen? Via mijn loonstrookje gaat dat niet, want ik werk zwart". Kop: „Is Jantje een probleem, heeft Jantje een probleem of vindt men Jantje een pro bleem?" Dat zal de oppositie vast een uiterst interessante vraagstelling vinden! Dat de gemeente heel merk waardig rekent, heb ik óók al aan mijn aanslag voor onroe rend goed gemerkt Het CDA wil zich profileren Het CDA wil beter begrepen worden. Het CDA.Zijn er dan alzó snel weer gemeente raadsverkiezingen Nou niet flauw doen, Kantlij nen want wees nou eerlijk: wat het CDA wil is duidelijk. Géén toren ten noorden en géén huizen ten zuiden van de Schoolsteegbosjes" Jawel, dat begrijp ik, maar het CDA wil toch steeds de enige echte midden-partij zijn En wat ligt er tussen zuid en noord? Resolute CDA veldwerker: „Huizen bouwen doen we in het Ruige Vliet!" Leusden heeft een nieuwe car navalsvereniging Den Houten Klomp, eh Kop! Nou breekt me de (gouden) klomp zóveel lolbroeken kent Leusden toch niet? Er is me gevraagd ook iets aardigs te zeggen over dat prijzenfestijn voor de 25.000ste inwoner van Leus den. Van harte gefeliciteerd, politieke partijen, met die twee stoelen extra En aan de kim rijst de dertig- duizendste. Liberale Leusdenaar: „Ik be grijp, dat onze wethouder deze week niks opzienbarends heeft gezegd of gedaan?" Beste liberale Leusdenaar, die Waterloo-affaire is nog maar net begonnen hoor. Je moet niet al je kruit in één keer verschiten

Leusder Krant | 1984 | | pagina 9