Kantongerecht Amersfoort n psalon Gironde verhuisd Kantlijn De gemeente op de huizenmarkt (3) Hondensubsidie i.p.v. belasting Oud-papier buffer Methode om boeren dood te rijden? Centen, Af ingen en In- jsproblemen enen kan Irrie niet Geen hout aan de strijkstok Reiskosten voor sporters De gemeente op de huizenmarkt De gemeente op de huizenmarkt (2) FOTO-KOPIE FOTO-KOPIE L NODIG? Leusder Krant loep op Leusden AMERSFOORT - Op een snel weg in de gemeente Barneveld had een student 170 km gere den en daarvoor stond hij te recht op de strafzitting van 8 november. In zijn dossier zat één eerdere veroordeling en verder waren er op dit moment nog een paar snelheidsovertredingen tegen hem in behandeling, maar daar was nog geen veroordeling van bekend. Jammer dat ik die laatste twee nog niet heb kun nen opsporen" vond de officier, die om die reden nog niet aan het rijbewijs wilde tornen. ,,lk kan nog niet met recht zeggen dat een gewaarschuwd man bent en daarom eis ik alleen f 500,-". Daar was verdachte het mee eens, verklaarde hij. ..Het is echter de vraag ik het er mee eens ben" merkte de kan tonrechter op, die weliswaar beaamde dat het voor een rechter niet geoorloofd is om rekening te houden met feiten waarvoor nog geen veroordeling heeft plaats ge vonden. maar die verdachte wel een gewaarschuwd man vond. gezien de éne veroordeling uit het dossier. Daarom werd het, be halve een Doete van f 500,-, toch een voorwaardelijke ontzegging uit de rijbevoegdheid voor 3 maanden met een proeftijd van 2 jaar. GEKLEEFD De volgende verdachte had. be halve 140 km gereden, ook 'ge jaagd' of 'gekleefd', de benaming voor het op zeer korte afstand rij den van de voorganger ..Eén van de afschuwelijkste dingen die op de Nederlandse wegen gebeu ren" noemde de officier deze overtreding „Levensgevaarlijk", „geen goed woord voor over", „één van de ernstigste verkeers delicten" waren de commentaren op de foto's die de poltie had ge maakt en die overduidelijk lieten zien hoe verdachte gedurende lange tijd bijna tegen de bumper vn zijn voorganger had gezeten Behalve f 280,- boete voor de snelheidsovertreding, kreeg hij bovendien f 300,- vanwege het jagen en ook nog een voorwaar delijke ontzegging van het rijbe wijs voor 4 maanden, hoewel er geen eerdere veroordelingen in zijn dossier zaten. Ook een jeugdige motorrijder, die 150 km had gereden, kreeg een boete van f 400,-, met de verma ning dat de volgende keer zijn rij bewijs aan de beurt kwam. UIT DE LUCHT VALLEN „Ik keek links en rechts, ik zag niks. Ik rijd door en hij zat bo venop mei", zo verklaarde een verdachte uit Soest de aanrijding die hij veroorzaakt had door geen voorrang te verlenen. „Hij kwam dus uit de lucht vallen" begreep de kantonrechter. Nou. zo was het niet helemaal. Verdachte was volgens de verkla ringen uit het proces-verbaal met volle snelheid het kruispunt opge reden. de andere auto was over de kop geslagen, het was een knal van jewelste geweest en beide auto's waren total loss „Geien de resultaten mogen we wel bewezen achten dat dit een zeer gevaarlijke manier was om een kruising te naderen" conclu deerde de officier, die f 200,- boete eiste. Uitspraak conform de eis NIET VOLDOENDE AFSTAND Een mevrouw uit Baarn kreeg f 150,- boete omdat ze op de snelweg tegen haar voorganger was opgereden toen deze plotse ling remde. Weliswaar is remmen op een snelweg een ongewenste situatie, maar dat werd ver oorzaakt door een plotselinge bui, waardoor het zicht slecht werd en iedereen vaart moest minderen. Verdachte werd verweten dat ze niet voldoende afstand had be waard. Hetzelfde verwijt gold een auto mobilist uit Bunschoten, die ver rast werd door een verkeersfout van zijn voorganger, waardoor hij er bovenop schoot. Wel een matige straf, gezien de omstandigheden, maar toch een boete omdat niet voldoende af stand was bewaard: f 75.- 'GEN-Kapsalon Gironde houdt vandaag open huis Vanmiddag tussen vieren zes uur kan iedereen die een to/fc/e komen nemen in het nieuwe onderkomen Voorheen was de dames- en herenkapsalon KI aan de Gironde. vandaar de naam. nu is de zaak te vinden op de Biezenkamp rij! jaar verzorgt vakkundig personeel volgens de nieuwste mode kapsels voor jong en oud. Er is veel Hcht om de kapperszaak een mooi aanzien te geven, wat dan ook uitstekend gelukt is. Eigenaresse Ina ontwierp zelf het geheet vernieuwde interieur JNDERDAG 15 NOVEMBER 1984 minst het proberen waard. Maar Ep Oostra (D'66) is er uiterst sceptisch over Volgens hem gaat de ge meente zich storten een soort avontuur, omdat men nauwelijks weet heeft van het funktioneren van woningveilingen en dergelijke. Dat de gemeente bij het gehele proces onafhankelijke makelaars wil inschakelen, maakte op Oostra niet de minste indruk. Volgens hem is de praktijk van een woningveiling zo, dat tevoren al lang is bepaald, wat de executieprijs zal zijn en wie het pand zal kopen „Tenzij er zich particulieren in gaan mengen", al dus het D'66-jaadslid, dat kennelijk wel over enige kennis van zaken beschikt. Ook de kans dat de ge meente een op een veiling gekoch te woning tegen een betere prijs zou kunnen verkopen, acht Ep Oostra klein. Oostra „Op zo'n moment is de executieprijs bekend. Je telt daar even de door de ge meente gemaakte kosten bij op en je weet precies wat de bodemprijs zal zijn Het betoog van Oostra weerhield de raadsleden Verduin (PvdA), Parson (VVD), Vroon (CDA) en Offereins (GPV/SGP) er niet van om toch met het idee van het college in te stemmen. Laten we het eens een jaartje proberen en blijkt Oostra gelijk te hebben, dan kunnen we er altijd nog mee ophou den. Slechter zullen we er in ieder geval niet van worden, aldus de redenenng van de overige commis sieleden. Wel moet de regeling nog op een aantal punten uitgewerkt worden. Zo liet een ambtelijke notitie de vraag open, wie er namens de gemeente op de huizenmarkt zou moeten gaan opereren. Het colle- 'ge. de chef van de afdeling Alge mene Zaken, een makelaar? Una niem koos de commissie voor een makelaar en eigenlijk voor twee. Een die de aankoop op de veiling zou moeten doen en een ander die de verkoop weer zou moeten rege len. Een andere belangrijke kwestie, die nog geregeld moet worden, is de volgende: stel dat de gemeente er in zou slagen om een op de veiling gekocht huis tegen een betere prijs door te verkopen, naar wie gaat die „winst" dan? Het woord „winst" is hier nadrukkelijk tussen aanhalingstekens ge plaatst. want eigenlijk gaat het om een vermindering van het verlies. De gemeente heeft namelijk een vordering op de voormalige huisei genaar voor het bedrag, dat de gemeente er bij inschiet. Stel dat er een restant schuld is van ƒ30.000,- En dat de gemeente ƒ10.000,- .verdient" aan de verkoop van het huis. Komt die „winst" dan ten goede aan de voormalige huiseige naar en wordt de restant schuld dus ƒ20,000.-? Of zou je van die „win sten" een rampenfondsje kunnen maken om daar de klappen mee op te vangen van de gevallen, dat de gemeente er wel bij inschiet? De commissieleden kwamen er niet helemaal uit. Vroon zei dat naar zijn mening de „winst" naar het slachtoffer behoorde te gaan Offereins vond dat ook wel sympa thiek klinken, maar wilde toch nog eens even goed nadenken over de mogelijke konsekwenties er van. Verduin kwam met de suggestie om sam-sam te doen: 50% voor de gemeente, 50% voor de schulde naar En Parson leek er het diepst over nagedacht te hebben. De liberale jurist had twee argumenten om de eventuele „winst" aan de voormalige huiseigenaar te doen toekomen. Het eerste is een zake lijk: de gemeente heeft op de voor malige huiseigenaar een vorde ring, waarvan men mag verwach ten dat die niet zo erg makkelijk te innen zal zijn. Het bedrag van die vordering kan met de „winst" om laag gebracht worden Maar Par son benaderde het ook vanuit de juridische hoek en zei „Ik weet dat niet zeker, maar als de gemeente dat geld zelf zou houden, dan vind ik dat toch een beetje ruiken naar ongerechtvaardigde verrijking. Je zou als gemeente gebruik maken van de moeilijke omstandigheden van een van je inwoners, en dat is juist wat je speculanten wilde ver hinderen Je zult dan als gauw het verwijt krijgen: de gemeente maakt geld van mijn problemen. En dat moeten we zien te voorkomen Het collegevoorstel komt eind deze maand in de raadsvergade ring. Mocht het op de genoemde punten nader zijn uitgewerkt, dan laten we u dat weten. En uiteraard zullen we - vermoedelijk samen met Ep Oostra - nauwlettend in de gaten houden, hoe een en ander in de praktijk gaat funktioneren. Het was werkelijk een gloedvol betoog, dat Ep Oostra maandag avond hield voor subsidiëring van de landelijke njvereniging „Nim merdor". Een „warmbloedig" plei dooi werd er hier en daar zelfs gegniffeld Nou is Ep oud-voorzitter van Nimmerdor, dus dat verklaart misschien, waarom hij als enige geen enkel probleem had met een voorgestelde investeringssubsidie, voor de ruiters van 12.500,-. „Eigenlijk", zei Ep, „is het een achterstallige verplichting die we hebben aan Nimmerdor, want die zijn nog nooit aan de bak geko men." Waarop hij vervolgde met een ontroerend verhaal over kin dertjes, die pony's verzorgen en daarmee verantwoordelijkheidsge voel aangekweekt krijgen. „Er wordt door Nimmerdor in wezen heel veel jeugdwerk gedaan en daar is nog nooit een cent subsidie voor gegeven." De college-commissieleden van Oostra raakten niet bijzonder geïm poneerd door zijn verhaal. Zei Al- rich Parson (WD) cynisch „Van honden verzorgen krijgen kinderen ook veel verantwoordelijkheidsge voel. Kunnen we hondenbezitters ook beter subsidie geven in plaats van belasting van ze te vragen." Ep keek wat nors voor zich uit. Ep Oostra Nimmerdor heeft er recht op. Het was Henk Ossendrijver (CDA), die er onlangs in een com missievergadering over begon Of je het inzamelen van oud papier en glas nou niet beter aan particulie ren kon overlaten, want dat zou de gemeente een hoop kosten sche len Het huisvuil zou even zo goed gescheiden worden opgehaald, maar de firma Spitman zou niet meer met een aparte wagen langs hoeven te komen. En, verzekerde het Achterveldse raadslid, in zijn woonplaats zou het geen enkel probleem zijn om zoiets van de grond te tillen. Maandag in de commissie finan ciën haakte Corri Verduin (PvdA) er op in. Ze zei het een sympathiek idee van Ossendrijver te vinden en vroeg wethouder Ummels, die be halve over centen ook over het vuilnis gaat, of er misschien vanuit het gemeentebestuur een stimu lans in die richting naar de bevol king gegeven zou kunnen worden. De wethouder antwoordde dat hij daar met Henk Ossendrijver al eens over van gedachten gewis seld had en dat hij er verder over na zou denken Maar een pro bleempje zag hij in ieder geval al wel: en enthousiasme van vereni gingen en particulieren om oud papier in te zamelen wordt sterk beïnvloed door de prijs van het oud papier. Is die hoog - zoals nu - dan wil iedereen wel oud papier opha len. Daalt de prijs, dan wil bijna niemand meer. En in dat laatste geval zou, als je het ophalen hele maal aan het particulier initiatief overlaat, er vermoedelijk niet of niet genoeg worden opgehaald. En wat dan? Je zag de zakenlieden in de commissie financiën denken En Offereins (GPV/SGP) en Parson (WD) waren het snel met elkaar eens: je zou als gemeente in slech te tijden een buffervoorraad moe ten aanleggen, die je dan in goede tijden weer zou kunnen aanbieden En onmiddellijk werd er al gespecu leerd over de mogelijkheden om vanuit Leusden de oud-papier- markt te beïnvloeden. De heren brachten het met een glimlach overigens, dus de aanstel ling van een gemeentelijk oud- papier-buffer-voorraad-bewaker zal nog wel even op zich laten wachten. De gemeente gaat de Laapeerseweg voor ruim een miljoen gulden reconstrueren, maar voor deaanwonende boer Hein Brouwer is dat in het geheel nietnodig.Hijisbangdatde Laapeerseweg een racebaan wordt, waarop auto's „hard zullen gaan rieën". Als toeschouwer bij de vergadering van de raadscommissie openbare werken en ruimtelijke ordening vroeg hij wethouder JanVVagenaaropdemanafofde gemeente een methode heeft bedachtom de boeren, die veel gebruik maken van de weg dood te laten rijden. Hein bedoeidedie boeren die de gemeente „nog niet heeft uutgekocht". Wethouder Wagenaar moest lachend de veronderstelling van Hein van de hand wijzen. Waarop de ook aan wezige boer Verbeek zijn ongeruste collega toewierp „Wat bedoel je man. Je gaat toch niet midden opde weg zitten!" Hein Brouwer wasabsoluut niet uit het veld geslagen en deelde staande mee, dat de Laapeerseweg zulkeaardige verkeersdrempels had om de snelheid van auto'saf teremmen. Hij bedoelde de scheuren en de bobbels in het wegdekdieals gevolg van sterk wortelende populieren langsde Laapeerseweg waren ontstaan. Toen Hein, dieeerder zijn ongenoegenover de reconstructie van de weg ineen brief aan de raadscommissie en deze krant had kenbaar gemaakt, was uitgesproken, vroeg wethouder Wagenaar aan de commissieof zeformeel kon instemmen met de reconstructie, ledereen knikte, maar Hein riep spontaan: „Nee, helemoal niet!" Caspar van Loo. i: Frits van Breda, Marnix café De Hakhorst wordt nd „Leusder Kringen" ten, de gezellige politieke lan de Partij van de Ar- jdens deze bijeenkomst r een discussie gevoerd n deelnemen de PvdA- actie, Ep Oostra (D'66), tfereins (GPV/SGP), 'Kamerlid Elske ter Veld n van de provinciale sta- lie PvdA/PPR. Deze sta ll zijn vandaag op uitno- lan de PvdA Leusden hier n„toernee e discussie te voeden iiie stellingen bedacht, bard" zijn geformuleerd, in we: stelling I) de groei sden wordt beheerst itusplannen en wildgroei Ie van betaalbare huur- en voor de lagere inko- ng 2: CAI in Leusden lor Centralisme, Anten- od en Insprakeloosheid, voor: Centen, Afsluitin- Inningsproblemen; ng 3( de emancipatie in nis nu definitief gere- ouwen de kelder in en mondje dicht, de discussie in „Leusder i" waren overigens de n V VD-raadsf racties ook idigd. ilteenlopende redenen i deze fracties bedankt, inhoud van de stellingen het niet gelegen te heb- eusder Kringen" begint md - voor wie het nog niet am kwart over acht. jrri Verduin, fractievoorzitter Partij van de Arbeid in de rse gemeenteraad, mag zitting hebben in de com- inancién, rekenen kan ze iel dat we haar hebben betrappen op een reken- lar ze beweert 't zelf! Toen reek de financiële kant van roting 1985 aan de orde »ek mevrouw Verduin haar k goed gedaan te hebben, as ze niet helemaal zeker hzelf. „Iedereen weet zo lerhand wel dat ik niet kan i, dus als ik iets fout zeg jullie met dat niet kwalijk zo excuseerde mevrouw zich bij voorbaat. Hoe weet srduin zich dan te handha- b commissie die zich vooral lerwerk bezighoudt? Het d gaf de PvdA-afgevaar- ïlf: „Mijn zoon van 23 jaar het rekenwerk voor me, hij d omgaan met een reken- spraak van mevrouw Ver haar zoon verantwoorde nd moet worden voor fou- ze zelf maakt, zullen we it een korreltje zout nemen. Het uitdelen zaterdag van het haard hout „Kan het soms zijn dat er een gedeelte van de partij gratis haardhout voor de bevolking in andere handen is gekomen? Ik dacht dat er zo'n 40 kuub zou worden weggeven, terwjl ik nu begrepen heb dat er werkelijk maar ongeveer 25 kuub is uitgedeeld," aldus PvdA- raadslid Gert de Weerdt langs zijn neus weg in de raadscommissie openbare werken en ruimtelijke ordening. Wethouder Jan Wagenaar reageerde lakoniek door te zeggen: „U denkt misschien dat er hout aan de strijkstok is blijven hangen? Ik weet het niet." De opmerking vén De Weerdt Is ongetwijfeld afkomstig uit het geruchtencircuit dat na zaterdag op gang is gekomen. Die dag - u heeft het vast gelezen - was de gemeente binnen één uur verlost van een partij takkenhout. afkomstig van de gevelde populieren langsde Laapeerseweg. Veel Leusdenaren, die in de rij hadden gestaan, moesten worden teleurgesteld toen er geen haardhout meer te verdelen viel. Een gerucht dat de ronde doet is dat een paar vrachtwagens met dat gratis haardhout via slinkse weg naar een ambtenaar van de gemeente Leusden zijn afgevoerd. Bevestigd is dat gerucht niet. Raadslid Gert de Weerdt informeerde in de >iv ru Geven we alle inwoners van Achterveld die een binnensport beoefenen voortaan een reiskos tenvergoeding om naar Leusden- Centrum te komen of is het mis schien voordeliger om alle Leusde naren een onkostenvergoeding te geven voor het reizen naar Amers foort? Het lijkt misschien erg on waarschijnlijk, toch kwam het on derwerp (even) ter sprake tijdens de vonge week gehouden vergade ring van de commissie financiële en economische zaken. Het was de heer E. Oostra van D'66 opgeval len dat burgemeester en wethou ders er rekening mee houden dat volgend jaar de gymnastiekzaal in Achterveld wordt verbouwd tot een heuse sporthal. De kosten, begroot op ƒ800.000,- worden, als de ge meenteraad daar mee instemt, in een keer op tafel gelegd uit een potje „incidentele uitgaven". De heer Oostra die al meermalen heeft laten blijken geen voorstander te zijn van verkapte subsidie. „Het is waarschijnlijk goedkoper om alle Achtervelders een reiskostenver goeding te geven om in Leusden- Centrum te komen sporten", zo meende de heer Oostra. Collega raadslid, de VVD-er mr. A Parson had nog een betere suggestie voor de heer Oostra „Het is misschien wel voordeliger om in Leusden niets meer te doen We geven gewoon alle Leusdenaren een ver goeding om naar Amersfoort te gaan voor hun sport en recreatie." Omdat ook de heer Oostra vond dat dit laatste te gek was om zelfs maar over te denken, werd de korte discussie direct gesloten (1) In de krant van afgelopen dins dag maakten wij melding van het voornemen van het college van B. en W. om woningen met gemeen tegarantie, die bij executie moeten worden verkocht, zelf te kopen op de veiling. Wij konden u toen nog niet melden, dat er over dat idee inmiddels gesproken is in een ver gadering van de raadscommissie „Financiële en Economische Za ken" en dat een ruime meerderheid van de gemeenteraad dat plan wel ziet zitten. Verwacht mag worden dat de gemeenteraad eind deze maand zal besluiten om het college de gelegenheid te geven zich op een deel van de huizenmarkt te gaan begeven. Eerst even dit: er staan in Leus den momentaal 3600 koopwonin gen, voor de hypotheek waarvan de gemeente zich garant gesteld heeft. Dat garant staan betekent, dat de gemeente in geval van een executoriale verkoop het verschil tussen de opbrengst van de woning en de resterende hypotheekschuld dient bij te passen. Zoals bekend ligt de executoriale waarde van een woning altijd beduidend onder de marktwaarde. Overigens wordt door het Rijk 50% van het verlies van de gemeente overgenomen. Het gemeentelijk risico voor die 3600 woningen bedraagt 380 mil joen gulden. Een niet gering be drag. maar denk niet dat financiën- wethouder Ummels daar nou ie dere nacht van wakker ligt. Het werkelijk risico is een stuk kleiner, omdat de meeste Leusdenaren keurig aan hun hypotheekverplich- tingen voldoen. Zijn er mensen, die raadscommissie openbare werken en ruimtelijke ordening langs zijn neus weg, maar kreeg geen duidelijk antwoord. Vandaar dat gemeentevoorlichter Hans Hermans gisteren aan de bel hing en tekst en uitleg gaf: „Langs de Laapeerseweg zijn z'n 300 populieren gekapt. Die waren goed voor 1000 1500 ton hout. Daarvan zijn vier vrachtwagens, ongeveer 24 a 28 ton, takkenhout uitgedeeld aan de bevolking. De rest van het hout is verkocht aan aannemingsbedrijf Van Schoonhoven. En wat die er mee doet is haar zaak. Er is in ieder geval geen ene snipper hout van te voren „illegaal" afgevoerd naar ambtenaren van de gemeente Leusden". in betalingsproblemen dreigen te geraken, dan probeert de gemeen te door begeleiding van die men sen de grootste moeilijkheden te voorkomen. Daarbij kan ook de Amersfoortse Kredietbank een rol spelen. Ondanks al die inspanningen liep het in 1983 toch nog een paar keer fout. Drie keer kwam het tot een executoriale verkoop en dat kostte de gemeente Leusden ƒ90.000,-. Dit jaar is er een execu toriale verkoop geweest en lijken er twee onafwendbaar. De gemeente zal naar verwachting voor een zelf de bedrag als in het voricj jaar het schip in qaan Het voorstel van het college be helst nu om dergelijke verliezen in de toekomst meer in de hand te houden. De gemeente wil dat doen door zelf - op een nog nader vast te stellen wijze - mee te gaan bieden op de veiling. Op z'n minst, zo verwacht men, zal dat een prijsop drijvend effekt hebben En als de gemeente de woning koopt dan kan men die zelf weer doorverko pen, zo mogelijk ook nog met enige winst „Wat we willen voorkomen is dat speculanten een slaatje slaan uit dergelijke noodsituaties", aldus wethouder Ummels. En hij noemde als voorbeeld de gedwongen ver koop van een woning boven De Hamershof, waar een handelaar binnen twee maanden ƒ30.000 aan verdiend zou hebben. De grote vraag is natuurlijk of het de gemeente zal lukken om het beoogde doel te bereiken Vier van de vijf woordvoerders van de raadsfrakties vinden het op z'n Bericht van het front: Kamp Waterloo is niet te koop Napoleon Wagenaar, ingerukt, mars! Geen wonder dat Leusden zo veel stroomstoringen heeft want in een snel groeiend dorp kunnen de spanningen hoog oplopen Er komen hele mooie apparte menten voor ouderen op het voormalige terrein van de firma Van der Berg, lees ik U zult daar zeker niet als meel zak worden opgeborgen Hamershof-bezoekers worden verzocht te wachten met het wegwerpen van hun troep op de stoep tot volgend jaar. dén pas wordt er weer meer ge veegd Die Amerikaanse luchtmacht band swingde de pan uit. Maar het was echt geen benefiet-concert voor de Ame- rikanenwijk, hoor. De vraag is of er wel zóveel muziek in die Amerikanenwijk zit. Kop. ,,De Haaien hield tegen UZSC hoofd koel". Zeker in te koud water gespeeld Als Gert de Weerdt zich afgaat vragen of hij zinvol bezig is, is dat een zéér zinvol moment in de diskussie Den Houten Kop heeft de te professionele dansmariekes van de Gouden Klomp overge nomen, lees ik die werden te duur voor de Gouden Klompers. die zich nu bezinnen op een naamsveran- denng: De Vergulde Klomp Maar die overgenomen meis- kes kosten Den Houten Kop de kop niet, dankzij een aardige sponsoring van de bouwer van bijna heel nieuw Leusden: UB A Den Houten Kop bezint zich nu eveneens op een naamsve randering: De Betonnen Bak steen. En bij de oplevering van uw nieuwe UBA-huis, knjgt u in het vervolg de huissleutel aange boden door een dansende Ma rieke. Hamersveldseweg 87 zal wor den gesloopt. Geschrokken Leusdenaar met historisch besef: „Wat nou? Zijn alle monumenten dan al afgebroken?" Toch een gerust gevoel te weten, dat komende winter in Leusden weer heel wat schoorstenen zullen kunnen roken. Wethouder Ummels wil zo no dig meer gaan privatiseren om de gemeentelijke financiën be ter in de hand te kunnen hou den. Privatiseren betekent verko pen aan particulieren, zegt het woordenboek. Ben ik nou mis of kost dat nou juist extra miljoenen verlies 9 Volgens Corn Verduin is er een crisis in het CML wegens overstelpend succes gepro longeerd dus. De PTT-telefoonwinkel komt in De Hamershof Krijgt wethouder Wagenaar toch nog z'n zin met een bel bus in Leusden Wordt het geen tijd Leusder Kringen" te veranderen in Leusder Bluf Overigens is die bijeenkomst natuurlijk een uitgelezen gele genheid voor het CDA om zich ook buiten eigen kring te profi leren! Milieubewuste Leusdenaar: „Toch eeuwige zonde van die bomen langs de Laapeerse weg Zeg, hoeveel hout heb jij voor de open haard versierd?" V. Rozendaallaan 9 Leusden-C.

Leusder Krant | 1984 | | pagina 7