Politie zoekt de eigenaren van 17 gevonden waardevolle voorwerpen Balde Banden Service Uitbundig onthaal voor Sint Oproep verkiezingen ledenraad Verkoop handwerk- spulletjes PR0DUKT0NTWERPER CONSTRUCTEUR Oproep ziekenfonds amersfoort en omstreken B.V. Hollandse Apparatenfabriek "H.A.F." - Ede algemeen DINSDAG 20 NOVEMBER 1984 Een grote menigte kinderen en ouders wachtte Sinterklaas zaterdag op voor het gemeentehuis Na de ontvangst door de burgemeester baande Sinterklaas zich een weg door een horde kinderen in de richting van De Hamershof. Het ziekenfonds amersfoort en om streken is belast met de uitvoering van de Ziekenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziekte kosten in een regio van ruim 300.000 inwoners Samen met instellingen en zorgverleners draagt ze de verant woordelijkheid voor een goede dienstver lening in de gezond heidszorg in deze regio In overleg met gemeenten en andere betrokkenen probeert ze een beleid te voeren dat aan deze verantwoordelijkheid inhoud geeft Bij het ziekenfonds is er een orgaan, dat fungeert als spreekbuis van de verzekerden, de Ledenraad. De Ledenraad bestaat uit verzekerden en is een belangrijk adviseur binnen het ziekenfonds. Juist omdat de raad bestaat uit gekozen verzekerden, kunnen binnen de raad de wensen en behoeften van de verzekerden duidelijk tevoorschijn komen Op het moment biedt de Ledenraad plaats aan 60 leden-vertegenwoor digers met hun plaatsvervangers. Leden en plaatsvervangers zitten voor 3 jaar in de Ledenraad en elk jaar treedt éénderde van hen af. Wat doet de Ledenraad? In opdracht van het bestuur van het ziekenfonds houdt de raad zich bezig met problemen en onderwerpen in de gezondheidszorg Dit is een groot terrein, waarbinnen nog het nodige werk verricht kan worden. De Ledenraad brengt na uitvoerige diskussie advies uit aan het bestuur. Vindt de raad het daarnaast nodig zelfstandig zaken onder de aandacht van het bestuur te brengen, dan volgt rapportage aan het bestuur. Wie mogen kiezen? a. de ziekenfondsverzekerde, die op/na 01-06-1984 18 jaar is of ouder; b. de ziekenfondsverzekerde, die minimaal 1 jaar voorafgaande aan de dag van de verkiezing, verzekerd is bij het Ziekenfonds Amersfoort en Omstreken. Wie kunnen gekozen worden? Alle ziekenfondsverzekerden die mogen kiezen (zie voorgaande), uitge zonderd werknemers van het ziekenfonds en mensen die dit jaar 70 jaar zijn of zullen worden Vakatures Per 1 januari 1985 zullen er weer een aantal plaatsen openvallen in de Ledenraad. In totaal zijn dat er 24 voor ledenvertegenwoordigers en 35 voor hun plaatsvervangers. Enkele ledenvertegenwoordigers en plaatsvervangers hebben zich al weer verkiesbaar gesteld. De verdeling van open plaatsen over de gemeenten in onze regio kunt u aflezen in het onderstaand overzicht. Dit is de stand van zaken per 1 oktober 1984 Vakatures ledenraad vertegenwoordigers plaatsvervangers Amersfoort 8 vakatures 8 vakatures Barneveld Voorthuizen 2 vakatures 2 vakatures Bunschoten/Spakenburg 3 vakatures 5 vakatures Hoevelaken 1 vakature 1 vakature Leusden 2 vakatures 2 vakatures Ermelo 2 vakatures 2 vakatures Harderwijk 7 vakatures 7 vakatures Putten 1 vakature 2 vakatures Scherpenzeel 2 vakatures 2 vakatures Soest/Soesterberg 4 vakatuies 4 vakatures Renswoude 1 vakature 1 vakature 33 vakatures 36 vakatures Wij roepen kandidaten op, die zich verkiesbaar willen stellen U bent van harte welkom wanneer u: 1 ziekenfondsverzekerde bent sinds 1 januari 1984 of langer, 2. niet werkzaam bent bij Ziekenfonds A en O. 3. op/na 01-06-1984 18 jaar of ouder bent, 4. dit jaar niet ouder bent of wordt dan 70 jaar. 5. gelegenheid hebt om de vergaderingen bij te wonen (reiskosten worden vergoed). Voor andere informatie: Ziekenfonds A en O, de heer P. van Helmond, telefoon 033-64 69 11, toestel 438. Postbus 19, 3800 HA Amersfoort. Deze bon in een envelop doen en sturen vóór 1 december 1984 naar: ZIEKENFONDS AMERSFOORT EN OMSTREKEN, Postbus 19. 3800 HA Amersfoort. Ondergetekende stelt zich beschikbaar voor de Ledenraad van het Ziekenfonds Amersfoort en Omstreken. Naam: Adres, postcode en woonplaats: Telefoon. Funktie/beroep: Geboortedatum Verplicht/vrijwillig/bejaard verzekerd Registratienummer Handtekening: Doorhalen wat niet van toepassing is. (advertentie) LEUSDEN - Morgenmiddag, woensdag, wordt in de hal van verzorgingstehuis 't Hamersveld een verkoop gehouden van ver schillende handwerkprodukten die door de bewoners speciaal voor de komende feestdagen gemaakt zijn De verkoop is voor iedereen toe gankelijk tussen 14-30 en 16.30 uur ..Hoera, hoera'" Er werd luid gezongen, ook door burgemeester Rade maker, op de aanstaande verjaardag van Sinterklaas Dinsdag 20 november, 20 Bijeenkomst NBVP. Woensdag 21 novembei 12.00 uur: Themaochtend Vooronder, Burg. van der P 2. Woensdag 21 november uur: Overleg jeugd- en joi werk. De Moespot, Achterv Donderdag 22 november uur: Vergadering ECV\ meentehuis, 't Erf 1 Donderdag 22 november uur: Toneelgroep Baob; Korf, De Smidse 1 Vrijdag 23 november, 21.00 uur: Kunstmarkt, 't renblad, Brink 16. Zaterdag 24 november, uur: Sinterklaasfeest Blijh< friduslaan 49 Zaterdag 24 november, 17.00 uur: Kunstmarkt, 't renblad. Zondag 25 november, 17.00 uur: Kunstmarkt, t renblad Maandag 26 november, uur: Commissie CMUWRC missiekamer gemeentehuis Maandag 26 november uur: Inspraak voorontwe' plan. De Korf. De 9micJs(, (Van één onzer verslaggevers) LEUSDEN - De rijkspolitie Leusden is op zoek naar de rechtmatige eigenaren van zeventien gevonden waar devolle voorwerpen. Het gaat hoofdzakelijk om sie raden die in de periode oktober 1982 tot oktober 1984 ergens in Leusden zijn gevonden. De lijst ziet er als volgt uit: 1 - een gouden ring met edelstenen; 2 - een gouden damesring met edelstenen van verschillende grootte; 3 - een gouden letterspeld; 4 - een gouden speld met edelsteentjes; 5 - een zilveren armband met naamplaatje (groot); 6 - een zilveren armband met naamplaatje (klein); 7 - een zilveren bedelarmband met 4 verschillende voorwerpen, w o een sleuteltje en een hoefijzer; 8 - een zilveren vriendschapsring. met datum: 15-6-84 en naam; 9 - een zilveren damesring; 10 - een zilveren hangertje, voorstellende een jongenshool met ingegraveerde naam; 11 - een zilveren hangertje, voorstellende een heilige; 12 - een zilveren kettinkje met hanger, 13 - een zilveren kettinkje; 14 - een zilveren kettinkje met davidsster; 15 - een dames-polshorloge met zwarte kunststof band; 16 - een stalen dames-polshorloge met stalen band, 17 - een 'goudkleurig' dames-polshorloge met zwarte kunstsl band. Als iemand een van deze voorwerpen herkent als zijnde zijm haar eigendom, dan kan er schriftelijk worden gereageerd, een brief aan de rijkspolitie moet men de datum van verlies e een aanvullende beschrijving van het voorwerp vermeldei De politie neemt vervolgens contact op met de personen d gereageerd hebben. De brief moet gestuurd worden naarc rijkspolitie Leusden, rayonbureau Leusden-Centrum, postbi 63,3830 AA Leusden. fabrikant op het gebied van electrotechnisch installatiemateriaal zoekt een Deze functionaris zal worden belast met het ontwerpen en construeren van nieuwe produkten, in nauwe samenwerking met de afdeling verkoop en de bedrijfsleiding. Hij dient uiteraard daarbij rekening te houden met de mogelijkheden van de bestaande outillage en snel in te kunnen spelen op vragen en problemen, waarmee de commerciéle buitendienst wordt geconfronteerd. Gedacht wordt aan een medewerker van tenminste middelbaar niveau electrotechniek, met kennis van industrieel ontwerpen, en het installatiegebeuren Naast vindingrijkheid zijn een zakelijke gerichtheid en commerciële feeling zeer gewenst, en is de eigenschap om problemen in teamverband te willen oplossen een vereiste. Bekendheid met de techniek van de kunststof-verwerking geniet de voorkeur. Geboden wordt een salaris in overeenstemming met de geboden functie. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectie procedure behoren. Eventueel verder gewenste inlichtingen: telefonisch onder nr 08380-31554 toest. 25, op maandag t/m vrijdag Postbus 104 -6710 BC Ede van 9.00 tot 17.00 uur. Tel. 08380 31 554 Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens gaarne Telex 37037 I te richten aan de Directie. Postbus 104, 6710 BC EDE-GId. Namens de Hamershofwinkeliers werd de Sint verwelkomd door de heer H. Hendriks. LEUSDEN de tientallen toegestroomde kin deren maakte hij duidelijk weer zeer blij te zijn dat Sinterklaas een bezoekje aan Leusden en De Ha mershof bracht De Zwarte Pieten waren intussen uitgezwermd om tekenplaten aan de kinderen uit te delen De tekeningen moeten zij afmaken en voor 1 december inle veren Sinterklaas zal er dan een paar mooie uitkiezen en belonen Na het bezoek aan het hoofdcen trum vertrok Sinterklaas, met mu ziekvereniging Lisiduna voorop, in de koets voor een tochtje door Leusden. Uiteindelijk eindigde het gezelschap in winkelcentrum De Biezenkamp Ook daar werd de Goedheiligman warm onthaald door kinderen, ouders en winke liers. Aan de verzamelde jeugd deelden de Zwarte Pieten kado- tjes (potloden) uit. De Sint moest vele kinderhandjes schudden Traditioneel werd het bezoek van Sint aan Leusden besloten met een hartelijk ontvangst in bejaardentehuis 't Hamersveld. LEUSDEN - Ondanks het druilige weer was het afgelo pen zaterdag een drukte van belang bij de intocht van Sin terklaas in Leusden. Vele kinderen en ouders waren naar 't Erf gekomen om de net in Nederland gearri veerde Goedheiligman te verwelkomen en toe te zin gen. De Sint, vergezeld door vele Zwarte Pieten, kwam in Leusden per koets aan. Muziekvereniging Lisiduna speelde een paar vrolijke deuntjes, terwijl Sinterklaas de verhoging voor het gemeentehuis besteeg waarop een stoel voor hem stond Namens de bevolking van Leusden verwelkomde burge meester J.W.M. Rademaker de man uit Spanje Toespraakjes volgden over en weer, en natuur lijk werd er gezongen op de aan staande verjaardag van Sinter klaas. Na deze ontvangst probeerde de Sint, met in zijn buurt de opper Piet, zich een weg te banen door een horde enthousiaste kinderen in de richting van winkelcentrum De Hamershof. Daar wachtte na melijk de voorzitter van de winke liersvereniging, de heer H. Hen driks. Onder het toeziend oog van

Leusder Krant | 1984 | | pagina 4