Progressie bij De Haaien Heren Green Giants in slotfase naar nederlaag Winterstop Enerverend duel tussen Haaien en AZC: 7-7 Returns Antilopen - OVVO Prestaties en topscorers SVA en Roda halverwege Uitslagen dames schietclub Clubrecord voor Rob van Wegen Heuvelcrossers in de prijzen HOCKEY VOORSPEL Slotdag Trim en Tourclub Leusden Tweede ronde SVA kaart- toernooi YOETIIAL VOORSPEL KORI IIAL VOORSPEL DONDERDAG 22 NOVEMBER 1984 LEUSDEN - Progressie! Dit ene drielettergrepige woord kenmerkt de resultaten van de jeugdzwemploeg van LZ&PC de Haaien. Veel persoonlijke re cords werden dit seizoen al scherper gesteld hetgeen zwemtrainer Jules Baars tot een tevreden man maakt. Tijdens een wedstrijd voor de landelijke jeugdcompetitie bij ..De Kemp vis'' in Spijkenisse etaleerde de jeugdige Haaien wederom hun stijgende vorm. Op de 200 m vrije slag (m'71) kwamen Kirsten v.d Worp. Adinda Kelder en Annelieke Jacobs uit In 2 41 5. 2.38.2 en 2.34 9 kwamen de dames, ondanks een gebrek aan ervaring op dit nummer, goed voor de dag De 100 m vlinderslag (m'72) verliep voor Judith Streppel in 1.34 0 en voor Marjolijn van Dijk in 1.33.0 Annechien Helsdingen was nog rapper in 1.28.5 Bij de jongens op deze afstand legde Richard de Smit beslag op de 3e plaats in 1.26.6 Marco Woerdman noteerde 1.33.0 en Rob van Wegen 1 29 2 De dubbe le sprintafstand blijft lastig Dat ondervonden Esther Steketee en Geriomke Wierda Hun tijden wa ren 3.40 4 en 3 55.5. De meisjes geboren in '73 boekten op de vrije slag seconden winst. Svintha ter haar zwom 1.30.9, Marielle de Smit 1.23 5 en Kirsten Ruitenbeek 1.14.6 waarmee het drietal onder hun persoonlijk record doken. De jongens Jeroen Dekker. Ronny Bokkers en Joost Janse deden niet voor de meisjes onder. In 1 31 4. 1 22.3 en 1.24.0 bleven de heren ver onder hun oude toptijd. Rob van Wegen geschiedenis ge schreven. Adinda Kelder had ook succes op de 100 m schoolslag (m'71). In 1 27.3 werd ze 3e. Annelieke Ja cobs noteerde 1.34 7 en Kirsten v.d. Worp 1.36 8 op dit onderdeel De 100 m vrije slag (j'71) 9een ..toptijden" maar wel verbeterin gen. Peter Toes scoorde 1.12.0, Karei v.d Pijpekamp 1.12.0 en Hugo Jansen 1.13 9 De 200 m wisselslag is een zwaar nummer Kirsten Ruitenbeek stelde toch met meer dan 11 seconden haar tijd scherper (3 07.2) terwijl Marjo lein van Dijk ruim zes seconden sneller was dan ooit tevoren (3.06.4) Annechien Helsdingen was de snelste Haai in 3.05.6 Rob van Wegen schreef geschiedenis op de 200 m vrije slag (J'72). Sinds 1973 stond het clubrecord op dit onderdeel op 2.37 1 Rob bracht het record terug tot 2.35.0. Zijn beste tijd was 3.07 4 Richard de Smit zwom 2.39.1 en Marco Woerdman 2.63 9 Beide heren wonnen daarmee veel tijd. Yolan- da van Doornik was op de 100 m rugslag (m onder 10 jaar) weer ..ouderwets" op dreef Ze verdien de de 2e plaats in 1.29 5 Karin Steylen tikte na 1 42 0 aan en Paula Zondervan na 1 46.8. Bij de jongens ging de strijd tussen Ru ben Tolboom (3e in 1 36 6) en Caspar Renkers (1.38.9). Op de 4x 100 m wisselslag onder 14- jarigen waren de vrouwelijken Haaien sneller dan hun manlijke collega's. Annelieke. Adinda. An nechien en Kirsten werden 2e in 5.29 7 tegen 5.37.2 voor Peter, Jeroen, Richard en Rob LEUSDEN/ACHTERVELD - Op de helft van de compe titie is het misschien wel eens nuttig om te kijken hoe de standaardelftallen in de voetbalcompetitie gepres teerd hebben en wie de doelpunten tot nu toe voor hun rekening genomen heb ben. Roda-zaterdag, hoofdklas se: 10 wedstrijden gespeeld. 4 gewonnen (2 thuis. 2 uit). 3 gelijk, 3 verloren Doelsaldo 15-19 In cijfers: 19 4 3 3 11 15-19) Een 4e plaats op de ranglijst. Grootste ovenwinning 4-1 tegen Hoevelaken thuis, grootste nederlaag 6-0 bij Benschop. Doelpuntenma kers: Coen van Dijk (5x), Lidus Vaartjes (3x), Fokko van Leij- enhorst (2x), Ton Kaspers (2x) en Bert Staubach, Wilfred van de Pas en George Nieuwen- huis ieder eenmaal Achterveld. 1e klasse A 11 wedstrijden, 2 gewonnen (1 thuis, 1 uit), 5 gelijk, 4 verlo ren. Doelsaldo 22-23. In cij fers: 10 2 5 4 9 (22-23) Een 9e plaats op de ranglijst. Grootste overwinning 6-0 te gen Gooische Boys, grootste nederlaag 6-2 bij Zuiderzee vogels Doelpunten makers Albert Tolboom (7x). Cor Horst (4x), Marcel Boonen (3x). Erik de Jong (2x). Klaas v.d Heuvel (2x) en Gerard v d. Breemer, H Voorburg en Jos Koot ieder eenmaal. Roda-zondag. 1e klasse A 11 wedstrijden, 5 gewonnen (2 thuis en 3 uit), 2 gelijk, 4 verloren. Doelsaldo. 19-18 In cijfers 11 5 2 4 12 (19-18). Een gedeelte 5e plaats. Grootste overwinning 5-2 te gen Gooische Boys, grootste nederlaag 1-5 tegen VVZA. Doelpuntenmakers. John Janssen (6x), Mare Swarte (3x), Bas Peters (2x). Hans Heymen (2x), Peter Knijff (2x) en Henk Malenstein, Wilco Bettink, Nico van Ruitenbeek en Ruud Huygens (1x). Topscorerslijst Leusden: 1. Albert Tolboom (7x) (SVA), 2. John Janssen (6x) (Roda- zon), 3 Coen van Dijk (5x) (Roda-zat), 4 Cor Horst (4x) (SVA) ACHTERVELD - Door tien da mes werd deelgenomen aan de onderlinge schietwedstrijd van de damesschietclub. De kop- loopster moest ditmaal de eer ste plaats delen. Ria Vos en Mien v.d. Burgwal werden bei den eerste met 83 punten. De overige uitslagen waren: aantal punten 3. Anneke Oudshoorn 82 4. Nel Tijmensen 80 5. Annelies Huurdeman 78 6. An Voskuilen 77 7 Tiny Tolboom 73 8. JeannetteVos 71 8. Anja van Rossum 71 10 Linda Smink 57 LEUSDEN - De balans in de fietscrosscompetitie in het dis- trict Midden-Nederland van de KNWU is opgemaakt. De resulta ten die Heuvelcrossers afgelo pen seizoen geboekt hebben lie gen er niet om. Bij zowel Powder Puffs, Experts en Junioren zijn de Leusdense fietscrossers voor in het eindklassement te vinden. Thijs Borsten bij de 17-jarigen (Experts) en Minko de Nooy bij de 15-jarigen (Junioren) mochten zelfs tijdens de feestelijke prijsuit reiking. die in Gouda gehouden werd. op het hoogste platform van het ere-schavot plaatsnemen De junioren die in de voorste gelede ren eindigden komen volgend jaar in de expertklasse uit: De resultaten waren: Powder Pufls: 10 jaar 2e Karin Ploeg, 11 jaar. 2e Bea Maarsseveen, 14 jaar 3e Karin Lengers Experts: 8 jaar 3e IgotGlattli, 9jaar 2e Michael Noordam, 12 jaar 2e Olav Glattli, 13 jaar. 2e Alexander Speksnij der. 14 jaar, 2e Marcel Hoogland. 16 jaar: 2e Heinald Voorn. 17 jaar: 1e Thijs Borsten Junioren: 9jaar 6eJerryBrandsen, 5e Danny Spijker, 12 jaar 2e Dick Hoog land, 13 jaar: 3e Eric Sipsma, 2e Danny Mosterd, 14 jaar 8e Edwin Schimmel. 4e Mare Mutsers, 3e Ricardo Babb. 15 jaar 6e Nick Glattli, 1e Minko de Nooy. 16 jaar 8e Marcel Helmich, 6e Arjan Spijker LEUSDEN - De topformaties van basketbalclub de Green Giants moesten afgelopen zaterdag het onderspit delven. De heren gingen in sporthal de Korf tegen Irene uit Bilthoven geheel onno dig met 49-44 onderuit nadat ze gedurende een groot gedeelte van het duel de lakens hadden uitgedeeld. De dames deden het niet veel beter. Tegen de Quick Runners uit Huizen kwa men de Leusdense basketbal- sters er niet aan te pas en moes ten met 40-25 het loodje leggen. In de beginfase van het duel tussen de heren van Green Giants en Irene deden de ploe gen nog weinig voor elkaar on der. De strijd ging vrijwel gelijk op. Doordat de verdediging van de Leusdenaren steeds beter op dreef raakte en de gelederen goed gesloten hield, was Irene genoodzaakt om via afstand te scoren. Herhaaldelijk ging het afstand schot aan Irene-zijde mis zodat de bal uit de rebound in de handen van de Leusdenaren belandde. Een snelle break was vaak het ge volg, die menigmaal doeltreffend werd afgerond De eerste helft sloot de Green Giants met vier punten voorsprong af: 27-23. Na de pauze hielden de Leusde naren het heft in handen. Vooral Bert Weber kreeg het op zijn heu pen en liet zijn tegenstander alle hoeken van het veld zien De voorsprong liep zienderogen tot zo'n tien punten uit. Maar op een bepaald moment liep het niet zo vlot meer bij de Leusdense bas ketballers. Verdedigend vielen er enorme gaten terwijl de aanval ook weinig meer in te brengen had. Niemand bleek in staat om het team over het dooie punt heen te helpen. Irene profiteerde gretig en kwam ongeveer twee minuten voor het eindsignaal langszij om tenslotte in de allerlaatste fase de winst voorgoed naar zich toe te trekken Eindstand: Green Giants-lrene 44-49 DAMES De dames van de Green Giants liepen letterlijk en figuurlijk klap pen op omdat de Quick Runners uit Huizen nogal hardhandig ope reerden. Het spel moest een aan tal malen onderbroken worden om een Green Giants dame op te lappen nadat ze (weer) tegen een elleboog opgelopen was of onre gelmatig buiten de lijnen was ge deponeerd. De dames kwamen dan ook niet in hun spel en waren van het be gin af volledig van slag Zelfs op gelegde en uitgespeelde kansen werden jammerlijk gemist. De de fensie was het sterkste wapen van de damesploeg zodat Quick Run ners de punten van afstand moes ten scoren. Aangezien de dames uit Huizen over goede schutters beschikte namen ze alras een voorsprong die ze in de loop van het duel niet meer uit handen ga ven Nimmer slaagde de Green Giants erin om de aansluiting te hervinden. Ook in de tweede helft niet toen de Leusdenaren zich op het harde spel van de Quick Run ners beter hadden ingesteld. De nederlaag was onafwendbaar Eindstand Green Giants- Quick Runners: 25-40 Vooral het ge brek aan lengte na het wegvallen van Joke de Goede en Marijke van Papeveld legde de zwakke plekken van debutant Green Giants bloot Overige uitslagen Green Giants Heren 3-Irene 54-35 Welpen - Red Stars 37-17 Jongens junioren- Stoepie Shooters Jongens aspiranten - Keizer Otto Heren 2 - Sparta 2 Jongens kadetten - Stoepie Shooters Meisjes aspiranten - Red Stars Meisjes junioren - Top Stars 54-29 Dames 2 - Woodpeckers 2 23-12 Meisjes kadetten - Quidam 14-58 38-76 26-21 27-69 33-28 20-40 ge duels in de 3e klasse G vonden (waarschijnlijk) geen doorgang en staan daarom voor zondag weer op LEUSDEN - Voor de Leusden se hockeyformaties verliep het laatste officiële speelweekend voor de winterstop uitstekend. Beide teams kwamen tegen ge duchte tegenstanders uitste kend voor de dag. De heren-elf liet koploper Amersfoort in de Keistad vijfmaal vissen terwijl de dames zich thuis tegen concur rent Sticks uit Druten met 5-1 prima revancheerden. Door dit resultaat zijn de volgelin gen van trainer Rob Weers weer terug in de race om de titel Opval lend was ook het verlies van num mer twee Keep Fit. Culemborg, een week eerder het grote struikel blok voor Leusden, herhaalde dat huzarenstukje tegen de Ossena- ren met precies dezelfde cijfers (3-2). De overige duels werden afgelast en zullen komend week end, ijs en wederdienende, worden ingehaald. Daarna gaan de hoc keyers echt op „winterreces" Leusden gaat de winter in ieder geval met de prettige gedachte in dat de kansen op het kampioen schap met daaraan verbonden de terugkeer naar de 1e klasse nog niet verkeken zijn. De uitslagen van de afgelopen weken waren Culemborg - Leusden 3-2 USHC - Amersfoort 2-3 Kromhouters - Keep Fit 5-3 Baarn-Shinty 0-0 Maarssen - Haaskamp Amersfoort - Leusden Culemborg - Keep Fit De stand in de 2e klasse Amersfoort Kromhouters Leusden Keep Fit Haaskamp Culemborg USHC Baarn Shinty Maarssen Het inhaalprogramma voorbehoud) USHC-Baarn (1-2) Maarssen - Shinty (0-0) Kromhouters - Haaskamp (3- 0-4 0-5 3-2 D is: 10-16 9-13 10-13 10-13 9-12 10- 9 9- 6 9- 6 9- 3 9- 3 is (onder -1) DAMES De dames gaan het dit seizoen dan toch bewerkstelligen: het kam pioenschap en de promotie naar de 2e klasse. Op grond van de huidige klassering en het gegeven dat na de winter nog slechts vier duels moeten worden afgewerkt waaruit tenminste vijf punten moeten wor den gehaald, kan het eigenlijk al niet meer stuk en is de titel binnen handbereik. Tegen Sticks onder streepte Leusden met 5-1 de kandi datuur Het kunstgras legt voor de dames zeker geen windeieren. In tegendeel Alle duels op het Vallei park werden gewonnen De overi- de nominatie. Uitslagen 3e klasse G Barneveld - Leusden 0-3 Zutphen - Zevenaar 1-1 Sticks'71 - Mezen 1-0 Malburgen - Grave 1-1 Leusden-Sticks'71 5-1 De stand in 3 is Leusden 10-16 Malburgen 9-11 Grave 9-11 Sticks 71 10-11 Mezen 9- 9 Zutphen 9- 7 Zevenaar 9- 7 Barneveld 9- 2 Het inhaalprogramma is Mezen - Barneveld (0-4) Grave - Zutphen (0-5) Zevenaar - Malburgen (0-4) HOCKEY JEUGD Phoenix A1 - Jongens A2 3-0 IJsseloever A1 - Jongens A4 14-0 Schaerw. B1 - Jongens B2 3-0 H'sum B4 - Jongens B4 6-2 Laren C3 - Jongens C2 2-0 Gooische D1 - Jongens D1 1-1 Laren A2-Meisjes A1 1-1 H'sum A3 - Meisjes A3 1-1 Nieuwe Gein B1 - Meisjes B2 1-1 Woerden B2 - Meisjes B4 4-1 Schaerw C1 - Meisjes C1 1-2 Woerden C1 - Meisjes C2 0-2 Phoenix C1 - Meisjes C3 1-2 Montfoort C2 - Meisjes C5 6-1 Laren D1 - Meisjes D1 4-2 Soest D1 - Meisjes D2 10-1 Schaerw D2 - Meisjes D3 2-3 Jongens A1 - Kampong A1 2-1 Jongens A3 - Baarn A2 1-1 Jongens B1 SCHCB1 0-2 Jongens B3 - Hinky B2 3-4 Jongens C1 - SCHC C1 4-2 Jongens C3 - Schaerw C3 2-2 Jongens C4 Jongens D2 Jongens D3 Meisjes A2 - Meisjes B1 - Meisjes B3 Meisjes B5 - Meisjes C4 - Fletionare C2 - Laren D2 -Loenen D1 VVeesp A1 Voordaan B1 Maarssen B1 Dorsteti B1 Bunsch. C1 0-9 2-3 0-0 1-2 0-0 0-4 0-8 1-1 SENIOREN: Dames I-Sticks'71 5-1 Damens II - Voordaan VI 4-0 A'foort I - Heren I 0-5 Heren III - Laren X 5-0 Vianen B - Veteranen C 1 -4 Kameleon B - Veteranen D 4-2 SCHC D - Veteranen E 4-1 LEUSDEN - Zaterdag (24 november) sluiten de leden van Trim en Toerclub Leus den het buitenseizoen af. "s Middags organiseert de activiteitencommissie een puzzelrit terwijl 's avonds in het clubhuis (restaurant zwembad Bavoort) de uitreiking van me dailles en herinneringen van de clubcompetitie 1984 zal plaatsvinden. Ter afwisseling worden de toerfietsers met het rad van avontuur, spijker slaan en een natje en een droogje plezierig bezig gehouden. ACHTERVELD - Vrijdagavond zal de tweede ronde worden ge speeld van de SVA kaartcompe- titie. Hieraan kan worden deel genomen door leden en dona teurs van de vereniging. De aanvang is om 20.00 uur pre cies in de kantine op het sport park. Inschrijven vanaf 19.30 uur Er zijn deze avond weer een aan tal mooie prijzen te winnen. En dan nu met z'n allen op de foto; lachen geblazen natuurlijk maar het jeugdteam meisjes B1 van vo vereniging Leos is zichtbaar blij met de nieuwe trainingspakken die gesponsord zijn door radio Drieénl Aanstaande zaterdag speelt dit team een finale wedstrijd in Enkhuizen en kan dus prima voor de dag I.v De speelsters zijn Wendy Bosboom, Astnd van Dijk, Joyce van Kalleveen. Lucienne de Koning, Mirai te Koning, Anette van de Munt, Marlies Harlaar, Lisette van de Ven en Nadja Gijsen Ze worden getramd or Versteeg. LEUSDEN - De waterpolo- hoofdmacht van De Haaien heeft afgelopen zondag in het zwem bad de Sprenkelaar te Apeldoorn in een spectaculair duel de pun ten met nieuwkomer AZC Apel doorn gedeeld. Een kleine tegen valler was het 7-7 gelijke spel toch wel, omdat de Haaien bijna de gehele wedstrijd de leiding had. Pas in de laatste minuut kwam AZC, min of meer met de hulp van de merkwaardig acte rende arbiters, op gelijke hoog te. De Haaien nam in de 1e periode meteen het heft in handen en creëerde een nummerieke meer derheid Carel Venema maakte van de gelegenheid gebruik en brak de score open: 0-1. De Apeldoorners lieten er echter geen gras over en sloegen direct terug toen ..een Haai" op de kant zijn zonden zat te overdenken. Wederom was het Carel Venema die een man-meer-situatie keurig uitbuitte en de tweede treffer aante kende 1-2. Hiermee was de koek aan de Haaien-zijde in de 1 e perio-, de niet op. Zes seconden voor tijd kreeg Ronald Speksnijder de bal van doelman Harry Klok en schoot zonder na te denken van zo'n 15 meter op het AZC-doel Al stuite rend deed de afstandspegel het net bollen 1-3. In de 2e periode scoorde Lex van Dijk zijn eerste competitiedoelpunt waarmee hij de voorsprong tot 1 -4 vergrootte. AZC kwam echter sterk terug omdat de Haaien-aanval stokte en er in de verdediging gaten vielen Tweemaal was doelman Harry Klok een geslagen man Maar het zou Carel Venema weer zijn die de Leusdenaren via een doelpunt tijdens een nummerieke meerderheid over het dieptepunt heen tilde: 3-5 De 3e periode begon voor de Haaien met een fraai doelpunt van Willem Burger (3-6). Onoplettend heid in de Haaien-gelederen, stel de AZC in staat om de aansluiting te hervinden (5-6). De Haaien kwam zelf niet meer aan scoren toe. In het laatste speldeel. de 4e periode, sloeg de vlam in de pan Nadat Harry Abbing in het geraakt was en bij de schei ter om verzorging vroeg om dubieuze redenen voor van het duel uit het water ge Even daarvoor was hetzelf beurt met Jan Wanrooy persoonlijke fouten Toen v. de beurt aan doelman Hari om zich te gaan aankleden hij volgens de scheidsrech zettelijk een bal in zijn gooide De Apeldoorners een strafworp. Deze kans gelijkmaker liet AZC niet (6-6) De Haaien waren oj alle toestanden nog lang nu veld geslagen en wisten lem Burger opnieuw de li nemen: 6-7 Met man en| probeerde het Haaien-ze: rest zat met drie persoonj ten aan de kant - de voor: verdedigen. J^et mocht niet baten In de laatsl scoorde ASV de gelijki deze tumultueuze wedstrij Overige uitslagen de De Vliegende Vissen - Haai Dames 1 - Duinkikkers 2 3 IS LEUSDEN/ACHTERVELD - De voetbalcompetitie in afdeling Utrecht wordt komend weekend na een weekje rust - voor dege nen die niets in te halen hadden - met de eerste returnronde her vat. Het vreemde aan het pro gramma is het feit dat de duels die gepland staan niet de returns zijn van de ontmoetingen die op de eerste beste speeldag van het seizoen werden afgewerkt. Die staan een week later op de nomi natie. Eerst laat de competitielei der de clubs tegen tegenstan ders uit de achtste ronde spelen. Daarna begint hij pas weer van voren af aan. De reden waarom is mij nog (steeds) niet duidelijk. Of is het de computer die dit alle maal zo bedacht heeft! De Roda-zaterdag ontmoet, gek genoeg, in de hoofdklasse een opponent die ze dit jaar nog niet ontmoet hebben omdat het duel destijds in Utrecht, een maand geleden, werd afgelast Toch is Eminent Boys voor de Leusdena ren geen onbekende Vele malen trad Eminent Boys voor Roda '46 als oefenpartner op En meestal kwam Roda winnend uit de strijd Zelfs een keer met een monsters core. Maar dat is verleden tijd Momenteel zit Roda als debutant in de hoek waar de slagen vallen. Vooral de smalle selectie, na het wegvallen van een aantal spelers, is daar debet aan. Daarnaast ver keren de spelers die het moeten maken in een vormcrisis Aanval lend lukt het niet meer terwijl de verdediging ook alles behalve een betrouwbare indruk maakt. Acht goals tegen en nul voor (twee duels) zegt al meer dan voldoende Reden tot paniek Nee dat niet Roda staat met een vierde plaats er nog best redelijk voor. Het verschil met de staartclubs wordt echter steeds kleiner Daarom is het nood zakelijk dat de zaterdag-elf Emi nent Boys met lege handen naar Utrecht terug stuurt. Roda '46 moet gewoon roeien met de riemen die men heeft en de beuk erin gooien. Dat is momenteel de enige juiste methode. Veensche Boys zal de grootste moeite hebben om Hoevelaken wederom de punten te ontfutselen Een gelijk spel lijkt het meest voor de hand liggende in deze regionale tweestrijd. De Musketiers zorgen voor een stunt door VOP in Eist voor joker te zetten Of Benschop, na de inmaakpartij tegen Roda '46, wederom in staat is om een hoog- geklasseerde opponent de voet dwars te zetten, valt moi voorspellen. Koploper Advi in ieder geval gewaarschu tesse keert tegen hekk Baarn op het winnende pa terwijl Hercules dat evene gen Montfoort klaarspeelt Het programma in de klasse: Veensche B.-Hoevelaken Musketiers-VOP Benschop-Advendo '57 CSV Vitesse-Baarn Hercules-Montfoort Roda '46-Eminent B ZONDAG LEUSDEN - Voor de volledig heid eerst de vermelding van het feit dat het (inhaal)duel tussen ZKC en Sparta niet gespeeld is. zoals eerder wel was veronder steld. Een landelijk ochtendblad gaf mij blijkbaar verkeerde infor matie. Inmiddels is de eerste ronde van de zaalcompetitie achter de rug. Antilopen boekte als eerste een gemakkelijke 9-13 zege, voordat afgelopen zater dag DSV en Revival tegen DKV en Odik dat ook deden. Met 17-10 en 10-8 bleven de winnaars aan de positieve kant van de score. OVVO en Thpr deelden met 11-11 de punten. Zaterdag komt Antilopen in sporthal de Korf in actie (aanvang 16.50 uur) om na een week rust de zaalcompetitie tegen OVVO te ver volgen. Up grond van de eerste resultaten moeten de Leusdenaren de tweede zege in successie kun nen behalen DKV speelt vrijdag tegen ZKC dat maar nergens op moet rekenen. Thor zal in Harme ien tegen Revival de winst opstrij ken terwijl Odik in de Veluwehal in Barneveld voor een verrassing zorgt DSV zal eraan moeten gelo ven. Uitslagen eerste ronde zaalcompetitie ZKC - Antilopen 9-13 DSV - DKV 17-10 Revival - Odik 10-8 OVVO - Thor 11-11 De stand in 1 B DSV 1-2, Antilopen 1-2, Revival 1-2 O WO 1-1. Thor 1-1, Odik 1-0, ZKC 1-0 en DKV 1-0 Het programma luidt als volgt: DKV - ZKC Antilopen - OVVO Thor - Revival Odik - DSV Ook Achterveld en de zon t matie van Roda '46 kunr moeten wat goedmaken. Be I tallen ontmoeten tegenst die een maand geleden i kachel met de Leusdenare i maakten. De Achtervelden ten naar Laren om ,,het recht te zetten. Het zal ech gemakkelijk gaan omdat L11 een van de ..grilligste' gerekend kan worden en dien thuis nog ongeslagen karakter zal Achterveld eef spel uit het vuur moeten Want de opmars van de clut degradatie-zone kon wel ee te vormen aan gaan neme vorde kon tegen het sterk t vallen Actif best eens beide in de Keistad houden ter Gooische Boys tegen BFC aangelegen is om de winst ken. Anders komen de Hilv mers nu al in een lastig I Roda'46 kan in deze hevio om lijfsbehoud ook een bel< rol vervullen door gasthee landerveen de zwarte pië vorm van een nederlaag spelen Dat Roda '46 zelf da zijn felbegeerde revanche voor het voetballesje in Leus verder naar de kop oprukt f sent het resultaat. Roda'4! hiertoe in staat geacht word dat de volgelingen van Rot tegenstelling tot de Hooglef ners behoorlijk in de lift t zich geen tweede keer voo laten zetten. Zuiderzeevogt in de polder van Olympia ei haaft zich aan de top VVZ tegen Barneveld op het wö pad terug. Het programma in de 1e A. Hoogl.'vn -Roda'46 Laren-Achterveld Gooische B.-BFC Zuiverz.v.-Olympia VVZA-Barneveld Amsvorde-Actif

Leusder Krant | 1984 | | pagina 12