trafworpen troef in iiel Antilopen-OVVO Green Giants-dames laten kansen liggen Afgelastingen ierste tiental lijkt op af te stevenen TCL had meer verdiend usdenaren wonnen met 14-9 Op vakantie met het Rode Kruis Grote kaartavond in De Til geslaagd „Roda'46" VIBTUL tMtALANS haakvereniging Leusden vol onderuit tegen SVE Uitslagen schieten dames Eerste prijs Leusdense Dansmariekes OTO-KOPIE FOTO-KOPIE NODIG? Leusder Krant KWIEK maakt de mailing... uitbesteden: vaak dé oplossing KI/I/IEK DEN - De eerste thuiswed- In sporthal De Korf is voor lofdmacht van korfbalclub ipen in een 14-9 overwin- uitgelopen, waardoor de lenaren de sluimerende ities op de favorietenrol in klasse van de zaalcompe- meteen naar zich toege in hebben istander OWO kon slechts eerste helft de Antilopen bij- Vooral dank zij het feilloos ;en van de door kordaat op- ide scheidsrechter Blankert kende strafworpen bleef de uit Maarssen in de race na de hervatting nam Antilo- »t heft in handen en speelde verdiend naar een neder- le. ter Matten opende in de de beste aanval voor Anti- de score, maar in dezelfde it maakte OWO met een nd' afstandschot van de •erder alweer gelijk (1-1). a ontwikkelde zich een rom- e wedstrijd waarin de verde- jsvakken nogal hardhandig pen. Te hardhandig vaak, de man in zwart niets an- '<on doen dan een strafworp kennen. In de 4e minuut ging een OWO-speler in de fout door de doorgebroken Margret Versteeg onjuist het scoren te be letten. Koos Meinsma wist met de strafworp wel raad en zette Antilo pen opnieuw aan de leiding 2-1. Twee strafworpen voor OWO. na o.a een overtreding van Frans ter Maten, deed de balans na een kwartier in het voordeel van het OVVO-achttal doorslaan: 2-3 Lang konden de OVVO-spelers niet van de voorsprong genieten Binnen een minuut kwam Antilo pen langszij nadat Nancy Lahey fors was onderuit gehaald en de lange Frans ter Maten de toege kende strafworp verzilverde 3-3. Uit een vrije bal in de slotfase van de eerste helft schoot Koos Meinsma de stand op 4-3 maar een onnodig veroorzaakte straf worp bezorgde OWO een 4-4 ge lijke ruststand STRAFWORPEN Na de pauze verscheen een op merkelijk agressief Antilopen bin nen de lijnen. Het tempo ging om hoog en de (aanvals)akties wer den sneller uitgevoerd. Toch kon OWO de schade nog beperkt houden omdat het Antilopen ver dedigingsvak te veel steken liet vallen en onnodig veel strafwor pen veroorzaakte die stuk voor stuk door de OVVO-spelers in doelpunten werden omgezet. Zo doende kon OWO lang bijblijven Uit een strafworp bepaalde Frans ter Maten kort na de hervatting de stand op 5-4 terwijl Nancy Lahey van afstand 6-4 aantekende OWO kwam tot 6-5 terug voordat Gert Graafland met zijn eerste treffer de marge op twee punten terugbracht 7-5. Wederom uit een strafworp werd OWO in staat gesteld de achterstand te verklei nen: 7-6 Daarna deed Frans ter Maten zijn naam als strafworpbe- nutter weer eer aan (8-6). Koos Meinsma en wederom Frans ter Maten maakten achtereenvolgens de tien voor Antilopen vol. Via een afstandschot en een benutte straf worp bleef OWO echter in de buurt. 10-8. Toen vond Antilopen het welletjes en zette de eind sprint in om de OVVO-ploeg voor goed van zich af te schudden. Twee rake afstandschoten van Margret Versteeg en Koos Meinsma deden de voorsprong tot 12-8 oplopen. Dank zij de zesde strafworp kon OWO nog tegen- scoren (12-9) maar al snel bracht, Yolanda Versteeg het verschil van vier weer terug. Tenslotte was het Koos Meinsma die delaatste straf- DINSDAG 27 NOVEMBER 1984 Jolanda Versteeg in aktie worp van het duel benutte, nadat Joyce Osnabrugge onreglemen tair was afgestopt, en de eind stand van 14-9 op het overigens slecht leesbare scorebord bracht. Overige uitslagen Antilopen: Senioren 2 - Altius 2 10-4 S G V. 2-Senioren 3 2-9 Huizen 3 - Senioren 4 1-8 Senioren 5 - O.D.I.K. 4 5-9 Doorn 4 - Senioren 6 3-16 Huizen 5 - Senioren 7 3-3 Olympia J1 -Junioren J.1 8-12 Junioren J.3 - de Meeuwen J 5 7- 2 S.K F C. 2 - Aspiranten C 2 0-0 de Meeuwen D.1 - Aspiranten D. 1 0- 2 K V O P 2-Pupillen P1 0-3 K V O P 1 - Pupillen P 2 2-1 Soesterkwartier Q1 - Pupillen Q1 0- 0 LEUSDEN - De damesstan- daardformatie van basketbal vereniging de Green Giants moest afgelopen zaterdag te gen koploper Irene uit Bilthoven de strijd aanbinden. Enigszins gespannen reisden de dames dan ook naar Bilthoven af in de hoop weer eens een goede prestatie neer te zetten na we ken achtereen verstoken te zijn geweest van enig succes. Bin nen vijf minuten was duidelijk dat de Green Giants niet voor de lijstaanvoerder hoefde onder te doen en een overwinning tot de mogelijkheden behoorde. De verdediging van de damesfor matie zat goed dicht zodat Irene weinig kansen kreeg om er door heen te breken Ook de aanval len, break-outs en intercepties lie pen naar behoren Er ontbrak echter een belangrijke facet aan En dat was het afronden en het scoren van de punten Het zat wat dat betreft de Green Giants-da mes niet mee. Onder het bord werden teveel serieuze kansen onbenut gelaten Het zelfvertrou wen en het geloof in eigen kunnen liep in deze fase van de strijd een forse deuk op waardoor het spel peil aan Leusdense zijde lang zaam maar zeker als een plum pudding in elkaar stortte. Aange zien Irene ook bijzonder slecht tot scoren kwam stond er met de rust een miserabele 15-10 stand in het voordeel van de thuisploeg op het scorebord In de tweede helft ging Green Giants op dezelfde voet verder Tot aan de basket ging het goed Daarna stokte de aanval en liet het benutten van de vele uitge speelde kansen te wensen over De Leusdense basketbalsters wa ren daar door niet in staat om het gat te dichten, ondanks het feit dat Irene als koploopster ook niet in een blakende vorm verkeerde en geen moment kon waarmaken dat ze terecht op de bovenste plank staan Alleen in de laatste minuten toen de Green Giants de hoop op een zege al hadden op gegeven nam Irene ruimer af stand Maar meer als 35 punten scoorde de Bilthovenarer. ook met Green Giants bleefop 22 punten steken Eindstand Irene- Green Giants 35-22 De herenfor matie behaalde een reglemen taire overwinning omdat tegen stander Quidam niet op kwam da gen. De wedstrijd kon geen door gang vinden zodat de heren bij zonder gemakkelijk twee winst punten bij hun totaal konden bij telfen. Overige uitslagen Green Giants Heren 2 - BZ'72 46-52 Heren 3 - Quick Runners 4 47-44 Dames 2 - Woodpeckers 1 20-29 Jongens junioren - BVH 44-38 Meisjes junioren - Quick Runners 39- 36 Jongens kadetten 1 - Crackersjacks 58-36 Meisjes kadetten - Red Stars 23-59 Jongens aspiranten - Quick Runners 36-28 Meisjes aspiranten - Quick Runners 34-12 IlSft-N - De tweede bonds- tfrijd in de Sticht-Gooische akcompetitie krijgt evenals treffen uit de openings- e voor het eerste tiental i.V. Leusden een staartje in u orm van het uitspelen van e tweetal afgebroken partijen an doorslaggevende bete- izijn. Voorzitter Joop San- in H. Voskamp zullen alles il werk moeten stellen om uidige 3V2-4V2 achterstand beter aanzien te geven, dan een 5-5 gelijkspel zit laarschijnlijk ook ditmaal ufroor de SVL-parade-paard- jskamp speelt zo goed als zeker remise zodat voor Van San ten er niets anders opzit om de partij in winst om te zetten. ..Aan een remise heb ik niets én heeft Leusden 1 niets", liet de praeses desgevraagd weten. ..het is ge woon er op of eronder". De pun ten die reeds binnen zijn. werden behaald o.a door Bert Uneken die tot nu toe als enige zijn oppo nent aan het zesde bord een loer draaide De overige Leusdenaren, R. Berg, E. Halkes, J. Snijders. W. Velker en C Vos speelden re mise terwijl Harry Vossebeld als 'kopman' aan het eerste bord en T Zijlstra aan het achtste bord er niet aan te pas kwamen. Hoe het zal aflopen, de tijd zal het leren In de huiscompetitie werden in de 11e ronde 18 partijen gespeeld Aan de kop bleef de stand vrijwel ongewijzigd omdat de 'kopstuk ken' deze avond competitiebe- slommeringen hadden (zie bo ven). Harry Vossebeld gaat fier aan kop voor Peter Sonder die wel in actie kwam en Cees Kerkhof schaakmat zette. E Hubert won van E. Eveleens. Beide heren slui ten nu met evenveel punten de top-tien af. Opvallend is de op mars van het talent Gert Jan Frö- berg die na de winst op A. Riet veld naar de 12e positie is opge rukt. Hij is echter niet de enige jeugdspeler die het goed doet in de SVL-huiscompetitie Maar liefst 9 jeugdspelers zijn bij de beste twintig geklasseerd. En dat is een verdienstelijk resul taat en zegt voldoende over de kwaliteit van de SVL-jeugdoplei- ding. Dat de jeugdafdeling mo menteel. na de verhuizing, een slechte tijd doormaakt en een fikse aderlating heeft ondergaan, doet aan het goede werk van de jeugdleiders niets af. De resultaten in de 11e ronde waren: P Sonder-C Kerkhof 1-0 E Hubert-E Eveleens afg G Fröberg-A Rietveld 1-0 A v. Nieuwenhuizen - J Agterberg 0-1 D v Ooik-E. Moed 0-1 E. Zijlstra-W v.d Harst 1-0 R.v Nieuwenhuizen -J. v d Linde 1-0 P.de Jager-Th Wuts 0-1 H v Dalen - N v.d Meel V2-V2 T Elschot - M Roozenburg V2-V2 R v. Loon-H. v. Egdom afg C Veenendaal - K Linse 0-1 A. v.d. Steeg -T Staal 0-1 J Wuts-L. Buurlage 0-1 ACHTERVELD - Twaalf leden van de damesschietclub namen deel aan de onderlinge schiet wedstrijd. De koploopster moest ditmaal genoegen nemen met een derde plaats. Mien v.d. Burwal en An Voskui len behaalden ee gedeelde eer ste plaats met 83 punten. De overige uitslagen waren: Foto: Joop van Santen ,,Erop of eronder'' E. Verschuur-E Schieving 1-0 W vd Pol - G te Winkel 0-1 H Oosting-J Boot 1-0 A Kuijper - H Struiwig V2-V2 Op woensdag 19 december or ganiseert de Schaak Vereniging Leusden een zogeheten Bingo- schaakavond waaraan iedere schaakliefhebber in de ge meente Leusden mee kan doen; leden en niet-leden van SVL. Om 20.00 uur gaat in de boven zaal van het ontmoetingscen trum de Kom het schaakevene ment van start. 3 Ria Vos 4 Anneke Oudshoorn 5 Ine Kok 6 Nel Tijmensen 7 Tiny Tolboom 8 Marion Hak 9 Jeannete Vos 10 Anja van Rossum 11 Bep Smal 12 Liesbeth Suermondt iDEN - Het eerste drietal afel Tennis Club Leusden afgelopen donderdag in ublokaal op het Burg. Bui ark duidelijk laten zien er lelemaal in te geloven. De nde lijn, na de ruime zege ogland, trokken de Leus tafeltennissers met en- verdienstelijke prestaties ositieve richting verder Desondanks werd tegen uit Utrecht een nipte 4-6 rlaag geleden. Een gelijk- was een betere weerspie van de werkelijke itsverhoudingen geweest kj een kostbaar punt opge- d hebben in de strijd om llsbehoud. zodat de kans om alsnog een punt te veroveren geheel in de handen van clubkampioen Robert Jan Un- kraut kwam te liggen. Met een tactisch uitgekookt spelletje wist hij in een meer spannende dan fraaie wedstrijd een beslissende 3e set uit het vuur te slepen. Tot de stand 10-10 verliep het voor de TTCL-er nog goed maar in de slot fase van de partij kon hij toch niet voorkomen dat zijn opponent uit Utrecht via een fortuinlijke netbal de set met de cijfers 21-19, de partij en tegelijk de wedstrijdpun- ten opeiste. Met 4-6 trok TTCL aan het kortste eind Door dit enigszins teleurstellende eindresultaat zijn de tafeltennis sers van TTCL 1 genoodzaakt om de laatste (thuis)wedstrijd win nend af te sluiten om verzekerd te blijven van een plaats in de 2e klasse Als de heren het ver toonde spelpeil wederom kunnen etaleren, is dat nog zeker moge lijk. Overige uitslagen TTCL ZTTV6-TTCL2 5-5 TTCL3-AGAVS4 t l f. Paushuize 4-TTCL 4 7-3 Woerden II-TTCL 5 3-7 Smash-W II-TTCL6 0-10 TTCL 7-Over't Net II 7-3 kwam het voor TTCL net imdat Jan Vogel bij de tus- jp and 404 tegen de verwach- de eer aan de tegenstander Haten en dus op twee winst- bleef steken Good-old an in den Bree had zjn drie en- lijen op dat moment al ach- rug waarvan hij er één in :ege had kunnen omzetten (advertentie) Rozendaallaan 9 Leusden-C. LEUSDEN - Dat het Nederlandse Rode Kruis, die een afdeling in Leusden heeft, vakanties orga niseert voor chronisch zieken en gehandicapten is bekend. Maar voor welke mensen nu precies die vakanties zijn be doeld zal niet algemeen bekend zijn. Vaststaat, dat deze vakan ties er niet voor iedereen zijn. Het Rode Kruis richt zich op een speciale groep mensen. Offi cieel wordt gezegd: ,,Het Ne derlandse Rode Kruis biedt va kantiemogelijkheden voor hen, die niet (meer) zelfstandig op vakantie kunnen". Het Rode Kruis moet waarschijn lijk selecteren, omdat het aanbod van gegadigden groter is dan het aantal beschikbare plaatsen voor de vakantieprojekten Op de eer ste plaats is er de J Henry Du- nant', een varend vakantieschip Deze boot biedt mogelijkheden voor hen die bedlegerig zijn, als mede voor mensen, die perma nent een rolstoel gebruiken. Er is een scheepsarts aan boord, en er zijn voldoende verpleegkundigen en help(st)ers om de nodige ver pleging en verzorging te bieden Ook voor jeugd (8-15 jaar) en jon geren (15-25 jaar) worden tochten met de 'J Henry Dunant' georga niseerd Deze gehandicapte jon gelui kunnen zich eveneens aan melden voor een vakantie Voorts is er Huize 'De Valken berg' in Rheden, een geheel aan gepast vakantiehuis, liggend in een prachtige omgeving Dit huis is geheel voor rolstoelers aange past en er zijn voldoende ver- Uitslagen afgelopen weekend: Afd.Zondag HDS 2 - Roda 2 0-0 SEC 5 - Roda 5 1-3 Hoogl veen 7 - Roda 7 2-1 De overige wedstrijden, zater dag, zondag en jeugd, zijn afge last. LEUSDEN/ACHTERVELD - Het regende afgelastingen afgelo pen weekend in de (nationale) voetbalcompetitie. Zaterdag werd in de afdeling Utrecht zelfs helemaal niet gevoetbald omdat het programma in zijn totaliteit I door de hoge heren in Zeist ge- i schrapt werd vanwege de over vloedige regenval en storm die j ons land vrijdag jtèisterde. Zon- dag ging daarentegen het grootste gedeelte van het pro gramma gewoon normaal door. In de hoofklasse van de zaterdag- j afdeling werd dus niet gespeeld Roda kreeg daardoor enige tijd om na de debacles tegen Mont- foort en Benschop, de blessures in de smalle selectie te laten ge nezen en weer orde op zaken te I stellen voor het gewichtige duel tegen Hoevelaken De stand bleef derhalve ongewijzigd en ziet er halverwege de competitie als volgt uit: De stand in de hoofklasse Advendo '57 11 20 (27- 8) VOP 11 16 (25- 9) VeenscheBoys 11 13(17-13) Roda'46 10 11 (15-19) Hercules 11 11 (17-17) Benschop 10 10 (21-20) Musketiers 11 10 (16-17) Hoevelaken 11 9 (22-26) CSV Vitesse 9 8 (13-22) Montfoort 11 8 (11-19) Eminent Boys 9 6(13-21) Baarn 10 4 (16-23) ZONDAG In de 1e klasse A van het zondag voetbal ging één duel niet door. De wedstrijd tussen VVZA en Bar- neveld zal pas in 1985 worden in gehaald. Alle andere duels in deze klasse werden gespeeld En hoe! De verrassingen waren we derom niet van de lucht Achter veld revancheerde zich in Laren van de ruime nederlaag in eigen huis. Met 1-3 pakten de Achtervel- ders in het Gooi de volle winst en belangrijke punten om uit de de gradatie-zone te blijven Want dat het kostbare punten waren bewe zen de staart ploegen die stuk voor stuk één of meer punten uit het vuur sleepten. Hooglander veen versloeg voor de tweede maal binnen een maand Roda '46 Met niet minder dan 4-0 werd de opmars van de Leusdenaren. na drie overwinningen op rij, een halt toegeroepen Roda bleef we derom tegen de Hooglanderve nen met een kater zitten Voorlo pig moeten de Leusdenaren een pas op de plaats maken en hopen dat de komende twee thuis-duels tegen Amsvorde en Achterveld de winnende draad weer opgepakt kan worden Hekkesluiter Ams vorde hield aan het duel tegenhet„ Hilversumse Actif een punt óver!! nadat beide ploegen met een 2-2* gelijkspel de kleedkamers 'op-L zochten. Veel schoten de Amers- foorters er niet mee op omdat Gooische Boys in Hilversum voor de grootste stunt zorgde door koploper BFC uit Bussum met 2-1 voor schut te zetten. Zuiderzeevo gels profiteerde gretig ondanks een magere 1-0 winst op subtop per Olympia. Uitslagen 1e klasse A Hooglanderveen - Roda '46 4-0 Laren - Achterveld 1-3 Gooische Boys - BFC 2-1 Zuiderzeevogels - Olympia 1 -0 VVZA - Barneveld afg. Amsvorde - Actif 2-2 De stand in de Zuiderzeevogels BFC Actif Olympia VVZA Laren Roda '46 Achterveld Barneveld Hooglanderveen Gooische Boys Amsvorde 1e klasse A is: 12 17 (23-10) 12 16 (19-12) 12 15 (20-15) 12 14 (18-14) 11 12 (18-16) 12 12 (17-16) 12 12 (19-22) 12 11 (25-24) 11 10 (19-26) 12 9 (20-21) 12 8 (12-24) 12 6 (12-20) LEUSDEN - Dans- en Show groep 'Leusden' nam zaterdag deel aan het grote dansfestijn van de federatie Midden-Neder land van de carnavalsverenigin- pleegkundigen en help(st)ers om de nodige verpleging en verzor ging te bieden Het huis beschikt over een aangepast busje, waar door er mogelijkheden zijn om de omgeving te verkennen Huize 'IJsselvliedt' te Wezep heeft ge lijke mogelijkheden als Huize 'De Valkenberg'. Wie meent, in aanmerking te ko men voor één van deze vakantie projekten in 1985 kan zich hier voor aanmelden bij de huisarts Men moet echter wel bedenken dat een aanmelding niet automa tisch inhoudt dat men ook deel kan nemen aan een vakantie gen, de Intrada in sporthal Dijn- selburg te Zeist. Leider Joop Mater kwam zeer tevreden terug en zei na afloop dat de meisjes nog nimmer zo goed hun been tje hadden voorgezet. Bij de solo's was het Sylvia Hout veen die met de eerste prijs ging strijken bij de senioren. Tevens wist Sylvia de meeste punten bij een te dansen van alle solo's, zo dat ze het recht had op de zilve ren zuil (wisselbokaal) Het danspaar Jeannette Mater en Jack Mensink wist beslag te leg gen op een derde plaats Voor de afdeling showdans klasseerden ze zich als vijfde. De garde-groep behaalde de derde prijs. Door deze resultaten wisten de Dans mariekes de eerste plaats te be zetten. hetgeen recht geeft op de gouden laars, een wisselbokaal Op de foto poseert de Garde- groep bestaande uit Margreet de Kruyff. Chantal Pais, Jeannette Mater. Lucienne van Ruitenbeek, Cisca van Draanen. Op de onder ste rij- Manska van Schaik. Ma rianne van Draanen. Catharina van de Brink en Monique van Kooy In het midden staat dans- jonker Jack Mensink Uitslagen afgelopen weekend: Laren - Achterveld 1-3 Veensche Boys 2 - Achterveld 2 3-1 Achterveld 3 - Veensche Boys 3 5-1 Achterveld 4 - Odi 2 Odi met opgekomen Achterveld 5 - DEV 5 0-4 Achterveld 6 - Quick 10 3-1 Achterveld 7 vrij dames Achterveld - Unitas uitgesteld programma komend weekend Achterveld - Hoogl veen 14.30 uur Achterveld 2 - Roda'46 3 11 30 uur Amsvorde 3 Achterveld 3 11 00 uur Hoogl veen 4 - Achterveld 4 12 30 uur VVZA 6 - Achterveld 5 14 30 uur Hoogl veen 6 - Achterveld 6 10 00 uur Hoogland 12 - Achterveld 7 11 00 uur dames Hoogland - Achterveld 11 00 uur LEOS Uitslagen jeugd MEISJES Leosd2 - SVH d2 Leosd2- Surfdl Leosc3- Spirit c3 Leos b5 - Vollkei b3 Leos b5 - Olympia b2 Leos b2 - Vollkei bi 0-2 0-2 1-2 1-2 0-3 2-1 JONGENS Leos dl - SVH d1 Leosdl BGSV dl Leos d2 - Spirit d2 Leos d2 - Unicornus d1 Leos c2 - Unicornus c1 Leoscl -SVVcl Leos b2 - SVH bi Leos bi - Set Up bi 2-0 2-0 0-2 0-2 3-0 0-3 3-0 3-0 LEUSDEN - In jongerencentrum 'De Til' had weer een schutjas concours plaats tussen ploegen van het NKV. de ABTB. de post duivenvereniging en 'De Til'. Het geheel had een gezellig en sportief verloop. De strijd bleef de hele avond spannend, zodat bij de aanvang van de laatste (zesde) partij bijna elke ploeg nog winnaar kon worden. Aan het einde bleek de ABTB met 976 punten de winnaar. Tweede werd het FNV met 964 punten. Derde werd 'De Til' met 920 punt en vierde PVL met 884 punten. Zoals iedere keer werden aan de vier hoogst geplaatste van iedere ploeg de hoofdprijzen uit gereikt. Dit werden bij ABTB 1e J Verhoef met 107 p.. 2e R. H. v.d Hengel 93 p.. 3e A J v Daatse- laar 91 p 4e N. W. Brouwer 87 p Bij het FNV 1e J Smal 100 p 2e Andre Smal 95 p., 3e G Smal 94 p..4eJ Prinsen 91 p 'De Til'1e H. Schimmel 100 p.. 2e Arno Schimmel. 99 p 3e Ruud Schim mel 98 p en een gedeelde 4e plaats werd behaald door Made- j lein Derksen en Marcel Schimmel met 87 p. De PVL 1e R.- Tijmen- I sen 98 p., 2e D v, 't Klooster 90 p., 3e W Bransen 85 p 4e A. Zwart 76 p. Aan het vrije kaarten wat ook deze avond plaats vond werd door 46 personen deelgeno men. Ook dit had een vlot verloop. Hier werden de uitslagen Klaver jassen 1 H de Ridder 5534 p, 2 Mevr. v. Buren 5189 p., 3. Mevr. Kleefstra 5128 p., 4. Mevr. Vos 5088 p 5 Mevr. Baartscheer 4955 p.. 6. H. Voskuilen 4860 p., 7 Mevr. Glas 4828 p.. 8 C Vee nendaal 4814 p Schutjassen: 1. H de Ruiter 83 p 2. H Tolboom 75 p. met 5 pit 3. B Lagerwey 75 p met 3 pit 4 A. v Egdom 68 p.. 5. C v. Daatselaar 64 p (advertentie) typen, kopiëren, drukken, adresseren, bestands verwerking, postklaar maken en verzenden van direct mail centrum voor tekstverwerking bv Bergstraat 10 Amersfoort 033 - 631824*

Leusder Krant | 1984 | | pagina 5