Gemengde noten in dop Rozijnen K5 4? WEER EEN VROUW VERKRACHT IN LEUSDEN WMeRTyP- WHDWD KOflijïï fpjjpKIlO Wij zijn ontzet en hevig verontwaardigd. Wat kan er gedaan worden om vrouwen te "beschermen? Wij willen veiligheid voor vrouwen!!! Mensen, die zich willen inzetten voor een vervolg op deze aktie kunnen kontakt opnemen met Magdie Boerwinkel, tel. 946285. Helaas waren sommige handtekeningen moeilijk te ontcijferen. poelier brons de Klussendienst Leusden Wacht NIET tot DE LAATSTE WEEK! Koop nu vast ROZIJNEN en KRENTEN Deze week extra voordelig! HEEL KILO DONDERDAG 6 DECEMBER 1984 LEUSDER KRANT Marga Heuts Loes de Klerk-Jager Jan Jacobs M. Wesenaar Mevr. Hazeleger Paulien van der Post Arij en Jenny de Koning Rennie Wallet Dafne Wessenaar E. Terwey-Broeder Lily van Amerom Haurid Delnuf Narda Kesseler-Molenaar Cees Straveninter Sylvia Huisman-Stelma Ep Oostra Marion Wiering E. M. Zuiderwijk-v.d. Berg Ellen Leerling B. de Groot Hans Klijn sr. Ulie v.d. Kolk-Mulder A. J. M. Lodder Hermien Gierman Ans Hak Wim Lufft Henk v.d. Kolk Dhr. de Jong Betty Jongerius Henk Vink Sjef ten Berge Femke Loning Annemieke Velema Alie de Jonge Els Vink Hans van den Brink Natalie v. Lippevelde Ingrid van den Bilt Fons de Jonge Martijn Vink Gerda van Ekris Carla Pijlman G. G. van Os-Tijmensen Frans van Gemert Ernst v. Lottum Helen Klijn Wim Blijleven L. van Os Gina van Gemert Flora v. Lottum Niels Heijtin Theo Maat Ineke Lucas Maaike Visser Sandra Nieuwenhuijsen Janine Lakeman C. Flten Sijja Furst Rienk Visser Frank Nieuwenhuijsen Marjolein Verduin Carry van Teterlng Gerda Peperzak-Abrahamse Ellen Seeverens Toos de Klein Beppie Stikker E. Gilhuis-Jonkers W. Stevens Annemarie Nagelkerke Paula Velders Eveline Grabau Jan Luteijn T. Nieuwstraten Linda van den Braak Paul Heuberger Peter de Booy Puck Bosma H. M. Dankfort C. Wiggerman M. v.d. Wiel Liesbeth Gilhuis G. Hoeven-Bakes G. Martens A. Wiggerman Jan Swier Helena Hester Katinka de Jong Edward Stots B. van Empel A. W. Visscher-v.d. Boomgaard Magdie Boerwinkel C. J. de Rijke A. P. M. van Ravenhorst-van Zijl Angelique Wessendorp K. A. Linse E. Bakker-van Es Leo de Rijke Dhr. Oosterhuis Jopie van de Wiel Hans van Weelden Mevr. H. van Vanno Dennis de Geus Margreet Duym Hannek van Dullemen Hennie Meljers Mevr. E. H. Meijering René en Hilda v.d. Vrugt Peter van de Mheen Hans van Ee Floortje Koperdraad Mevr. Belt Ria van Bruggen Jos Stevens Jan van Tamelen Co Wassenaar-Wirek Hr. W. Kreikamp Jannlj Meinema Mw. C. van Dooremaal Bea Meijer lepie Wassenaar A. den Duik H. A. Meinema Diana Oldenmenger Gerda van Twillert Han van Beers Rosi Deil Maarten van den Braak Johan van Nijhuis Ton Helnsman Nel Huijs Bert Oudenaerden Plet Gilhuis Nicoline Melchior Tonnle Pouw Anneke van Heijningen A. v.d. Brink Kees Moerbeek Joke Wijnstroot Hetty Scheerder Dirk de Vries Appie Talboom Hester Moerbeek Fransje van Jaarsveld Rob Lemmens Ellen van Dijken Joke Nieuwkoop Joke Traats Netty Batenburg Malies van Ee Simon van Dijken H. Bessels Petra van Pinksteren Rennie Makkinje Eric Kanters Jeannette Tulninga M. H. N. Verkamman Huib Zondag Migchel Dirksen Kees Edink Erie Jan Tulninga J. A. M. Patty Vera Joosten Paula Averson Astrid Moria Ineke Kiers R. de Fretes Elise Hoogeveen Marten van Garderen Helma Munsterman Ted Janssen C. de Vries Loes van den Elsen-Maas J. Siebelink Martina Blokhuis Pieter Arts N. de Smit de Witte Harald Struiwig C. H. Roeiofs Joke de Bruyn Carla Rieff L. M. de Witte Annemarieke Aarts H. M. H. Krijnen-Beekers Ans van Bergen-Bourgonje Tia Weststeijn Dineke Dalmulder B. C. de Boer Tine Peterse Elizabeth Verstoep Hans van Stralen J. Felton M. J. A. de Smalen Ina v.d. Brink Rina van Welsum Marian Damsma Hr. Kuneken H. Kuitenbrouwer Annemieke Scholze Betty Dirks Loes Burger G. v.d.Meer J. Schot Lydia Huyser Jim Mak Ria Horbach G. Kooijma-v.d. Vecht M. Burger-Jongen E. van Tuyl-Schreuders Anneke van Rhee-Kopuit Huub Horbach M. Schulte Treesje Schaeffer Ine Last-Wes Ruth Brinkman-Kruissink An Bless T. de Jong Mark van Stapele Leontine van Raaij J. Boersema-van Beuzekom Anne Brouwer Th. Bierkens Job Heneweer Etienne Klinkert R. Zlttema Anneke Geerke Lance Field Frank de Brouwer J. Kok Carolien Duijnhoven-Schoute Corri Verduin Debbie Webb Rita Hulsman A. J. van Mourik R.Jansen Jan Verduin M. Moerkerken M. Hooft Groen E. van Tellingen K. Middelkoop Maja Gies Tine van Leersum E. Holst R. Warns Harry Weststeijn René Gies Ina Vianen Tea Middelkoop van Manen M. Boerwinkel-van Ommen Ton van Lieshout Ria Abbring Annie v. Dijk Jitty Wardekker Thijl Sunier Evert Jan Hooyer Lia Helmus Elvira v. Vliet Ada Hofman Monique Blom Ria Dotinga Lien Helmus Frans Hagenaar Joyce Philips J. M. Pagé-van Assem R. Steinmetz-Vink Jaap Steur Ina Rotsburg Rob Philips Huub Keuss H Anna van Duuren Margreet Steur Agnes Brinkhof Mevr. Rikker Lou Trost José van de Wal Annie Hofland Han Gerlings E. Herkes Selma Visser Rita van de Hoven Anco Mali Lydia Richter E. Herkes-Durlng Nicolle de Valk Riet van Heerewaarden Lleke van der Kemp E. Bergh Henny Wenslnk Annet Herder Charles Snoek Betty Visser Eefje de Gooijer Wim Wenslnk Monique Verhoef Hester Keuss Marjan Wassink Theo Weverling Marja Zondag Michel Jansen Gerland v.d. Werf Jan Wassink Marijke Hoekstra Marjolein Aarts J. Dooyer Rika Eygenraam Marlt de Vries Willien Beuk Noortje Klinkenberg C. Verhoek Jeanne Snel Joost Verduin Annie v.d. Koolj Evelien Blom-de Groot Joke Dinklage Riet v. Doorn Leontien Verduin Wil v.d. Louw Tom Zwart H. van Ziel Henny Arlar Ed. J. van Campen Agaat v. Zandwijk Joop v. Loenen R. Koemans Coby Bransen Margriet van Campen Mariëtte Hellevoort Chris Spönhoff Will Verbart Maaike v.d. Hoeven Nicolfne Wltlox Annelies Agenent Ans van Kemenade Johanna den Uyl Ineke Jansen Ellen van Nuenen Mena Perdok Jeanet de Jong Marijke Germeraad Henk Jansen Mieke Pater Jack Blankenstijn Els Liefrink Mieke Zaal Ben v. Plateringen Greet van Harten Robbert Stegeman W. J. Pouwels Ester Lohuis Nel van Plateringen Karin van Harten Emelie Papenburg A. Pouwels Linda Engels Ria Hom Han Seton Mirjam Papenburg A. Hilhorst Marga Evers Monique de Rooij Mieke Thijs Jan Scherpenhuijzen Aida Esveldt Frans Femme Frederick Schutte Gert de Weerdt Bas van de Erve Karin Meilink Rob Pouwelse Hr. en mevr. De Kruyff Luuk Blom Jeanne Kal A. J. Louw Anneke Verhoorn A. Schuchard Siep Visser Hans Geerke Sandra v.d. Kwast Jet Sanders G. Wiertz Joost de Jongh Gerda Plantinga Mw. Boersen Einar Abels Thomas de Klerk Leo van der Post Carla van Elck Jolanda Wallet Michiel van Lelieveld Dineke Kleine Caroline Feijen Anne van Hattum Gabrièl Prinsenberg Ingrid Huysman Gonny Klinge Mae van de Pol Bep Nolten Petra Geldrop Matthie de Jonge Yvonne de Moei Hariëtte Duenk Anneke van Hasselt Tineke Huisman Els van Dorp Mandy Peters Liesbeth Jansen Dorothé Willems Francine van der Vaart Willy de Jong Rita van de Biggelaar Carolien Magnus Henny Huizer Cato Esseboom Ton van den Broek Anita Theben Terville Iris Boehlè Truus Dijkstra Marjo Geerts Joke Brinkman Barbara Bastiaansen Pieter Hanemaayer Wil Raat Janneke Plugge Loes Spies Mieke Verhoef Marlies v.d. Spek Margreet Koetsveld Mevrouw Smith Ada v.d. Scheer Lieda van Kooy Ada Bijlsma Els Zelissen Pierre Zelissen Marianne de Valck Carla Jonkman Mare Jonkman M. van Wieringen Doortje Caspers H. Veen-Dubbeld T. J. Veen-Dubbeld Thilly Wüstefeld-Teunissen Ton Veen Wim Koetsveld Wim Mol Yvonne Claus Jan v.d. Grootevheen Lida Pasker Brigitte van Noordenburg-Blaauw Henk van Noordenburg Hr. Van Meegen Jan Caspers Riet Wijnands H. Beckers Siep Grondman Gerda Verwey Bep Oorthuijs André van Bokhorst Heieen van der Heide Connie van Erp Christel van Vugt Laura Breedveld Chita Luikinga Erik Rutgers Els Rutgers Gerda van Vulpen Fiep Blommenstein Carla van de Meer Iemand die ook verkracht is Kinder Roodenburg Tineke Hekhuls Nico Klerk Tineke Klerk Trees Verbeek Laura Veenhuijsen ïneke Hanssens Wim Hanssens Trudy Jansen Pauline Bardok Saskia Crommelin Marianne Kroesen J. E. Jansen-Knijnenburg Anne Jansen Marjolein Groos-Houtman Truusje Kleter Anneke Victor Marja van Marwijk Ans Huurdeman Frida Madiol-Boshuis Wil van der Kar-Sanders, namens het CDA Vrouwenberaad Vrouwen in de VVD, afdeling Leusden I 1M1095 995 't Erf 10 (bij hef gemeentehuis) fel. 946594. OUWBEDRIJF OUTERS EUSDEN Voor verbouw on Princenhoflaan 5- 3833 BA Leusden. Telefoon 033-944690 Een team van vakbekwame medewerkers Staat voor spoedgevallen zoals lekkage, glasschade en slotenreparatie dag en nacht voor u klaar. In heel de regio Eemland Met service-wagens, die voor elk karwei uitgerust zijn Geen voorrij-kosten TELEFOON 033-947488/12615. DINSDAG op de MARKT in LEUSDEN-CENTRUM Pinda's en Cashewnoten worden voor U op de markt gebrand. Geldig op dinsdag 11 december a.s. netje a 500 gTam

Leusder Krant | 1984 | | pagina 8