O* O* 2| Opsteker ntilopen sloeg tegen Thor lunt uit bliksemstart: 14-10 Tweede periode gestart itesse met 1-3 verslagen Uitslagen Bowlinguur „Roda'46" TWTUL BAL AKS Uitslagen LEOS-jeugd Bowlingcompetitie Uitslagen Leusder Troef toda (za.) onbezorgd Ie „winterstop" in ISDEN - Eindelijk is de za- ag-elf van Roda'46 er in geslaagd om de volle te behalen. Want het voor de debutant in de fdklasse alweer lang ge in, zes weken om precies ijn, dat beide punten ver- rd werden. CSV Vitesse het kind van de reke- en kon op de zware klei !e polder van Breukelen verhinderen dat 46 in de laatste offi- competitieweekend 1984 de vijfde overwin- van het seizoen boekte :ich daarmee (wederom) passant in de sub-top ïarde. ireukelenaren werden in een itrijd, die het aankijken nau- ks waard was, door Roda'46 3 op de vingers getikt en de onderste regionel verwe- Enkel en alleen op grond van eit dat de Leusdenaren zuini- met de kansen omsprongen rde Roda'46 de dik verdiende n op Slechte duels moeten gewonnen worden en onheidsprijzen worden er uitgedeeld, was het commen- na afloop. De stemming bij jkeer in Leusden was dan opperbest. Niet alleen omdat jwaarbevochten) punten bin- waren, maar meer omdat 46 nu met een gerust hart de winterstop kan gaan ge in Het dreigende gevaar van kkende staartploegen was, ids eigenhandig in de kiem loord, terwijl aan de andere de kansen om in het verdere x>p van de competitie nog voorname rol in de strijd om jovenste plaatsen nog niet iken zijn Natuurlijk is de je tot de huidige koplopers vrij fors, maar mede gelet op tij gunstige programma van 46 in tegenstelling tot het Ton Kaspers: openingstreffer veel lastig ogender wedstrijd schema van de lijstaanvoerders, is er nog veel mogelijk. En dat is zo rond de feestdagen en jaarwis seling na alle minder plezierige ervaringen een gerustgevende en prettige gedachte. Opvallend was in Breukelen de verschijning van doelman Berry Buunk in het elftal van Roda'46. Toen de Roda-keeper eind vorige week weer fit en genezen ver klaard werd, verkoos zaterdag- trainer Richard Beumer, die overi gens bij Roda'46 aan zijn aller laatste seizoen als oefenmeester bezig is, de geroutineerde Berry Buunk boven de jeugdige Marcel Daatselaar, die de honneurs van zijn voorganger bijna twee maan den lang uitstekend had waarge nomen en zich boven verwachting goed manifesteerde. Aan de te loorgang die de zaterdag-ploeg in de maand november doormaakte, had de jeugdige invaller-doelman geen enkele schuld. Alleen het gebrek aan routine om de achter hoede door deze moeilijke fase heen te leiden deed hem echter weer op de bank belanden Naast Daatselaar in de dug-out viel de aanwezigheid van aanvaller Ro nald de Haas op Nadat de top scorer van het vorige seizoen zijn been gebroken had, was de gril lige maar technisch begaafde ex- Amersfoortspeler niet meer op de voetbalvelden gesignaleerd. Daarom was zijn verkiezing zo kort voor de winterstop verrassing nummero twee Hij hoefde nog niet in actie te komen, maar de wetenschap dat Ronald de Haas er weer bij is en de komende we ken aan zijn vorm en wedstrijd ritme kan werken, is voor de Roda-trainer een leuke opsteker en zal hem wat meer armslag in de toekomst geven. KNULLIG De wedstrijd was nauwelijks aan de gang of Roda'46 brak, nadat doeiman Berry Buunk door Vi tesse op zijn bekwaamheid en li chamelijke gesteldheid was be proefd, de score open. Uit een ef fectvolle corner van aanvoerder Fokko van Leyenhorst liet de Vi- tesse-goalie de spekgladde bal knullig door zijn armen glippen. Midvoor Ton Kaspers was er als de kippen bij om het leder in het net te tikken langs de benen van de verbouwereerde Vitesse-ver- dedigers op de doellijn. (0-1). Nog geen twee minuten later had Li- dus Vaartjes de wedstrijd al kun nen beslissen toen de middenvel der na een gave dieptepass en het te laat dichtklappen van de Vi- tesse-buitenspelval alleen op de keeper af mocht gaan Met ware doodsverachting stortte de Vi- tesse-keeper zich voor de voeten van de Roda-speler en verijdelde het gevaar. Aan de andere kant kwam Roda goed weg. Een zie dend schot van de Vitesse-rechts- buiten spatte op de kruising uit een Even later kon doelman Buunk zelf een doelpoging ter nauwernood tot corner verwerken voordat Roda'46 op zijn beurt via voorstopper Henk van Pluuren weer een kans kreeg. Op handige wijze ontdeed de naar voren op gerukte Roda-verdediger zich van een aantal Vitesse-spelers om vervolgens van zo'n meter of twin tig een schuiver los te laten. He laas had zijn inzet te weinig kracht. Een corner hield de zater dag-hoofdmacht er wel aan over. Wederom belastte Fokko van Leyenhorst zich met dit karwei vanaf de rechterflank. Hoog draaide het leder voor de pot. Coen van Dijk kon er net niet bij maar Lidus Vaartjes stond achter hem om de bal met een gerichte kopstoot in het doel te knikken: 0- 2. Hierna ging Roda'46 steeds be ter draaien hetgeen de nogal rom melige wedstrijd ten goede kwam Vitesse was duidelijk even aange slagen Tot aan de rust bleef de stand ongewijzigd. ONKUNDE Na de hervatting toen het veld Keeper Berry Buunk, weer van de partij. door de neervallende regen steeds zwaarder werd, gooide Vi tesse alle remmen los Roda moest terug of het wilde of niet De voorhoede. Ton Kaspers en Coen van Dijk, bleef ter hoogte van de middenlijn moederziel al leen en geïsoleerd achterin omdat de overige spelers op eigen helft met man en macht de hol gesla gen Breukelenaren moesten into men. De kansen voor Vitesse sta pelden zich op Het was aan de onkunde van de thuisploeg te danken en het alert reageren van libero Robert de Haan te danken, die een inzet op het moment dat Buunk reeds verslagen was, schitterend van de doellijn haalde, dat de schade beperkt bleef en Vitesse de aansluiting niet kon hervinden. De Roda-de- fensie had het moeilijk maar bleef op karakter overeind. LEUSDEN/ACHTERVELD - De laatste wedstrijddag in 1984 of an ders gezegd de 15e ronde, is voor de Leusdense standaardforma ties in de voetbalcompetitie van de afdeling Utrecht uitstekend verlopen. De Roda-zaterdag trok in Breukelen bij CSV Vitesse de opgaande lijn met een regelmatig 1-3 overwinning positief door terwijl Achterveld zondag op het Kerstenssportpark tegen koplo per BFC met een gedegen 3-0 zege eveneens van zich deed spre ken. De zondagformatie van Roda'46 kwam als enige niet in actie omdat het veld van VVZA in de Keistad de regen blijkbaar niet had kunnen verwerken en derhalve niet doorging. Toch kon ook de Roda-zondag in een zeker opzicht als een winnaar bestempeld wor den omdat alle koplopers in de 1e klasse A verrassenderwijs het loodje legden en daardoor niet verder konden uitlopen. Het was dus al met al een prima weekend voor de Leusdenaren. Een leuke opsteker zo aan het einde van het jaar en voor de aanvang van de (korte) winterstop in verband met de snel naderende feestdagen Robert de Haan corrigerend op treden Uit één van de schaarse tegen stoten wist Han Ruiterberg van zo'n dertig meter bij een nogal onduidelijke situatie het leder over de ver voor zijn hok staande keeper in het net te de poneren: 0-3. De wedstrijd was gelopen, hoewel Vitesse het bleef proberen. Kort voor tijd werd al hun moeite beloond. Doelman Buunk kwam te aarze lend zijn veste uit om de vrij ge speelde Vitesse-speler het le ven echt zuur te maken. Met een gerichte schuiver tekende de aanvaller de ere-treffer aan. Roda'46 speelde vervolgens de wedstrijd plichtmatig uit totdat de beste man van het veld, scheidsrechter Ruis, het eind signaal blies. In de hoofdklasse van het zater dagvoetbal stond de topper tus sen de nummers 1 en 2. Advendo en VOP, op het programma. De verwachting dat de koploper uit Ederveen zijn eerste nederlaag in de Keistad zou oplopen werd ge logenstraft. VOP mocht na afloop de handen dichtknijpen dat er nog een gelijkspel uitkwam en een kostbaar punt aan het treffen werd overgehouden Na een 0-2 achterstand met de rust, kwam VOP kort voor tijd met de nodige mazzel langszij Advendo hielde de marge derhalve van drie pun ten ogenschijnlijk zonder moeite in stand. Veensche Boys, Hercu les, Roda '46 en ook Montfoort, tesamen de achtervolgers, kwa men daardoor wel een puntje dichterbij Veensche Boys drukte in een doelpuntrijke wedstrijd Baarn met de neus op de kei harde feiten. Met 6-3 moest de ex- KNVB-er die de hoofdklasse slechts als tussenstation lijkt te hebben, eraan geloven. Hercules behaalde in eigen huis op Hoeve laken een nipte 1-0 zege terwijl Montfoort in Eist bij de Musketiers een nuttige 1-2 overwinning boete De Montfoorters zijn in twee weken tijd - vorige week won Montfoort met 1-0 de derby van Benschop in tegenstelling tot eer dere berichten - naar de sub-top opgeklommen en dat is na het zeer zwakke begin een opmerke lijke prestatie. Roda '46 bleef in Breukelen aan de positieve kant van de score Vitesse moest met 1-3 het onderspit delven en zal als de voortekenen niet bedriegen een zware tijd tegemoet gaan, hoewel de Breukelenaren nog een aantal duels moeten inhalen Roda '46 heeft het dreigende ge vaar, een plaats net boven of on der de fatale streep, daarentegen afgewend. De Roda-elf kan nu haar aandacht weer naar boven richten en met een beetje bluf en mazzel kunnen de Leusdenaren volgend jaar nog veel bereiken Voor Benschop en Eminent Boys ziet het er echter niet zó gunstig uit Beide ploegen deelden met 1- 1 de punten. Benschop maakte door dit resultaat een pas op de plaats terwijl de Utrechters iets van hun achterstand konden goedmaken. Desondanks blijft de positie van Eminent Boys weinig florissant. Uitslagen in de hoofdklasse: VOP-Advendo'57 2-2 Veensche Boys -Baarn 6-3 Musketiers-Montfoort 1-2 Benschop-Eminent Boys 1-1 CSV Vitesse-Roda'46 1-3 Hercules-Hoevelaken 1-0 De stand in de hoofdklasse klasse A van het zondagvoetbal. Achterveld zorgde, zoals vorige week trainer Jan Drost al min of meer had voorspeld voor de eer ste stunt door koploper BFC met maar liefst 3-0 te kloppen. Daar naast liet hekkesluiter Amsvorde zich niet onbetuigd door de Zui derzeevogels in de polder met 0-1 te verslaan. In Hilversum was het vervolgens staartploeg Gooische Boys dat een andere koploper het beentje lichtte. Actif moest in het plaatselijke onderonsje met 1-0 de eer aan de 'Boys' laten. Laren kroop dankzij een 2-1 zege op Barneveld naar de kopgroep toe Olympia profiteerde maar half van de algehele malaise die de top pers op hun dak kregen In Hoog landerveen kwamen de Hilver summers niet verder dan een 2-2 gelijkspel. Ook voor de thuisploeg was dit resultaat onbevredigend Zeker nadat bekend werd dat de onderste twee 'stuntwerk' hadden afgeleverd. Zowel aan de kop als in de staart is de strijd dus bij lange na nog niet beslist. Vooral VVZA kan nog een merkwaardige rol vervullen omdat de Zeehelden de twee achterstallige duels pas volgend jaar als de competitie op het hoogtepunt begint te geraken zal kunnen inhalen. Ook Roda'46 en Achterveld kunnen nog alle kanten op. Achterveld heeft zich hopelijk voorgoed uit de nesten gewerkt. En met Roda'46 weet je het maar nooit. Hoe het allemaal uitpakt? De toekomst (1985) zal het leren' Uitslagen in de 1e klasse A: Achterveld - BFC 3-0 Hooglanderveen - Olympia 2-2 Laren - Barneveld 2-1 Gooische Boys - Actif 1 -0 Zuiderzeevogels - Amsvorde 0-1 WZA- Roda '46 afg Advendo '57 14 23 (31-12) VOP 14 20 (30-13) Veensche Boys 14 17 (26-19) Hercules 14 16 (25-21) Roda '46 13 15 (22-24) Montfoort 14 14 (16-21) Benschop 13 13 (26-21) Musketiers 14 13 (22-22) CSV Vitesse 12 10 (18-27) Hoevelaken 14 10 (23-29) Eminent Boys 13 7 (15-29) Baarn 13 4 (21-37) ZONDAG Het kon weer niet op in de 1e De stand in de 1e klasse A: Actif 15 19 (23-17) BFC 15 19 (22-17) Olympia 15 18 (22-17) Zuiderzeevogels 15 17 (24-15) Laren 15 16 (21-18) Achterveld 15 15 (33-31) Roda '46 14 14 (23-24) VVZA 13 13 (21-20) Barneveld 14 13 (25-31) Hooglanderveen 15 12 (29-28) Gooische Boys 15 11 (15-27) Amsvorde 15 9 (15-25) iDEN - Het eerste team van talclub Antilopen is in de ler' tegen concurrent Thor armelen ongeschonden uit rijd gekomen en heeft zich e confrontatie tegen de srivaal' ogenschijnlijk zon- noeite aan de top van de lijst weten te handhaven. In eerste gedeelte van het legden de Leusdenaren de voor de uiteindelijke 14- rerwinnina. Binnen twintig ten keek net door blessu- enigszins verzwakte Thor i een 6-1 achterstand aan, jl bij de rust een 7-2 stand !t scorebord prijkte. Na de atting geloofde Antilopen rel, waardoor Thor in de ge- iheid werd gesteld om ge- tred te houden. Een fikse ig bleef de dames en heren armelen door het laconieke den van de Anti's in de de helft bespaard. eerder in deze nog prille ompetitie, kwam Antilopen id uit de startblokken Bin nen 7 minuten was er door de Leusdenaren een gat van drie punten geslagen. Frans ter Maten opende van afstand de score (1-0) voordat Yolanda Versteeg even eens de bal van ver door het mandje deponeerde: 2-0. Daarna bepaalde Joyce Osnabrugge met een uitgekiende doorloopbal, waarop de gehele Thor-defensie geen kijk had, de stand op 3-0. Een bliksemstart die Thor duide lijk van zijn stuk bracht. Slechts via een toegekende straf- worp kon Thor na 10 minuten te- genscoren: 3-1. Antilopen ging stug door. Vooral het afstand schot leverde succes op. Door treffers van Frans ter Maten en Yolanda Versteeg vergrootte Anti lopen de voorsprong (5-1). En toen de doorgebroken Margret Versteeg even later fraai met een doorloopbal scoorde en het halve dozijn volmaakte, was Thor rijp voor de slachtbank. Wat Thor aanvallend ook probeerde, de Leusdense defensie gaf weinig mogelijkheden weg omdat men het door de arbiter toegestane lijf aan lijf gevecht niet schuwde. Met een doorloopbal maakte Thor (eindelijk) 6-2 Antilopen had ech ter het antwoord snel klaar Want met een doorloopbal maakte Yo landa Versteeg haar hattrick vol en Antilopen's zevende treffer: 7- 2. Daarna stokte de aanval aan beide zijden, zodat deze stand tot de rust in tact bleef. NONCHALANCE Een in de rust toegepaste wissel, pakte voor Thor in de tweede helft direct goed uit. Van afstand legde de invaller loepzuiver aan 7-3 Hierna kreeg de tot dat moment onopvallend spelende Koos Meinsma het op zijn heupen. Met een technisch hoogstandje onder de korf, bepaalde de Leusdenaar de stand op 8-3. Even later schoot dezelfde speler Antilopen naar 9- 3. Na de vakkenwissel scoorde Nancy Lahey uit een doorloper de tiende treffer: 10-3, voordat Thor weer een puntje dichterbij krab belde Door twee rake standscho- ten van Joyce Osnabrugge kon Antilopen naar 12-4 uitlopen en leek vanaf dat moment op een monsterscore af te stevenen Concentratieverlies en noncha lance aan Antilopen-zijde stelde Thor in staat om de stand een be ter aanzien te geven. In een mum van tijd was de achterstand gehal veerd: 12-8. Koos Meinsma werd door Herman Bruins na een aan tal fouten op rij in bescherming genomen en gewisseld door Jerry Urbach Antilopen pakte de draad 'erstond weer op. Beide ploegen xwamen nog tweemaal tot scoren Richard Urbach knalde Antilopen op 13-8 terwijl Gert Graafland na een overtreding op invaller Jerry Urbach de strafworp verzilverde 14-9. In de laatste minuut be paalde Thor de eindstand op 14- 10 ,,We hebben de stijgende lijn nog steeds te pakken liet oe fenmeester Herman Bruins we ten. ,,Voor de rust hebben we uitstekend gespeeld, na de her vatting was het beduidend min der omdat een aantal spelers het te gemakkelijk ging opvat ten en onnodige foutjes ging maken. Iets wat bij een dergelijk grote voorsprong wel vaker voorkomt. Een pluspunt was het feit dat de bal in de aanval langer werd rond gespeeld om gaten in de verdediging van de tegenpartij te forceren. De kan sen komen min of meer vanzelf. Dat gaat met de week beter en dat is met oog op de confronta tie tegen mede-koploper DSV in Bussum, komende zaterdag, een goed teken", aldus Bruins. De overige uitslagen van de An tilopen-teams zijn: Senioren 2 - M l K 2 uitgesteld Telstar 5 - Senioren 5 5-5 Groen Geel J. 1 - Junioren J 1 10-3 Junioren J.2-S.K.V. J.1 3-7 Aspiranten A1 - Dalto A1 2-3 Aspiranten A2 - S.K.F. A1 1-3 O.D.I K. B1 - Aspiranten B1 0-4 Aspiranten B2 - Exakwa B4 4-0 Amersfoort C1 - Aspiranten C1 0-5 Aspiranten C2 - Kesteren C2 1 -3 Pupillen P2-Woudenberg P2 2-1 De Vinken P2- Antilopen P3 1-1 Pupillen R1-Dindoa R1 0-1 Meisjes: Leos C3 - SVH C3 0-3 LeosC2-Surf C1 3-0 Leos C1 -SVHC1 3-0 Leos B5 - SVV B3 0-3 Leos B4 - Surf B2 3-0 Leos B3 - SVH B2 3-0 Leos B2-SVV B1 1-2 Leos B1 - Surf B1 3-0 Leos A3 - Putten A1 2-1 LeosAI -SSSA4 3-0 Jongens 1-2 Leos C3 - Unicornus C2 Leos C1 - Spirit C3 1-2 Leos C2 - Unicornus C1 0-3 Leos B1 - Mintonet B1 3-0 LeosAI - Spirit A1 2-1 Uitslagen afgelopen weekend AFD. JEUGD VVZA A2 - Roda A1 0-3 SOVA A1 - Roda A2 3-3 Hees A2 - Roda A3 1-1 Hoogland B1 - Roda B1 2-0 Amersf Boys B1 - Roda B2 0-0 Roda B3-Limvio B1 5-2 Roda B4 - SCC B2 3-3 Hoevelaken B5 - Roda B5 1 -5 HVC C1 - Roda C1 2-0 Roda C2 - IJsselm vogels C2 2-2 Quick C2 - Roda C3 0-3 Roda C4 - Baarn C3 3-1 Roda C5-SEC C3 1-2 SO Soest C4 - Roda C6 10-0 Roda D1 - Spakenburg D1 1-1 Spakenburg D2 - Roda D2 1 -3 Roda D3 - IJsselm vogels D4 3-0 Roda D4 - Baarn D2 7-2 SEC D2 - Roda D5 6-3 Roda D6 - IJsselm vogels D6 10-1 Spakenburg E1 - Roda E1 5-0 SEC E1 - Roda E2 2-1 Roda E3 - CJVV E2 1-0 Hoevelaken E2 - Roda E4 2-3 Roda E5 - CJW E3 0-2 IJsselm vogels F1 - Roda F1 0-2 Roda F2 - WZ'49 F1 2-0 Roda F3 - Hoogl veen F1 1-1 Roda F4 - IJsselm vogels F3 0-1 APWC F2 - Roda F5 1-0 Baarn F3 - Roda F6 0-4 AFD.ZATERDAG CSV Vitesse - Roda'46 1-3 TOV 2 - Roda 2 3-2 Terschuurse Boys 3 - Roda 3 0-0 Hoevelaken 4 - Roda 4 0-2 Roda 5 - FC Horst 5 3-1 Roda 6 - Unicum 6 1-8 VVOP 9 - Roda 7 3-1 AFD.ZONDAG VVZA-Roda'46 afg VVZA 2-Roda 2 afg Roda 3 -HVC 3 4-3 Roda 4 - Maluka Muda 3 16-1 Hoogl veen 5 - Roda 5 afg Roda 6 - Baarn 6 afg. VVZA 8 - Roda 7 afg Roda 8 - Amersf Boys 8 afg. BADMINTON - Het traditionele nieuwjaarstoernooi van badmin tonclub BVO 79 wordt in 1985 op woensdag 9 januari gehouden. In de dames- en herendubbels zullen de deelnemers naar sterkte wor den ingedeeld Het toernooi dat om 20.00 uur begint zal in sporthal de Korf worden afgewerkt LEUSDEN - De dames en he ren die wekelijks In de Korf hun balletje gooien, hebben afgelo pen dinsdag de eerste periode beëindigd. Bernadette de Bruyn stak met kop en schouders bo ven de rest uit en schreef dan ook vrij gemakkelijk de eerste titel op haar naam. Ingrid van Blerk werd eervol tweede De stnjd om de derde plek was nog het meest Interessant. Bij het begin van het bowlinguur was de marge tussen Bea Lier en Betty Klave slechts 1 punt maar doordat eerstgenoemde aan het einde van de wedstrijd tot dagwinnares kon worden uitgeroepen, was tevens de 3e plaats op de ranglijst haar deel. Uitslag laatste wedstrijddag: 1 Bea Lier (290), 2 Bernadette de Bruyn (276), 3. Ingrid v Blerk (262), 4. Betty Klave (260), 5. Henny Holthuis (236). Eindstand 1e periode: 1 Berna dette de Bruyn 94 pnt. (2640), 2. Ingrid v. Blerk 75 pnt (2352), 3. Bea Lier 59 pnt (2193), 4. Betty Klave 57 pnt (2097), 5. Margnet v. Kalsbeek 50 pnt. (1605), 6. Truus Beyer 41 pnt (1899). De poedel- pnjs ging naar Stef van Ooyen die 8 wedstrijdpunten wist te behalen en 888 punten scoorde. LEUSDEN - In de bowlingcom petitie is deze week een begin gemaakt met de tweede periode. Alle ploegen hadden dus weer evenveel kans om de sluimeren de aspiraties in daden om te zetten. In de hoofdklasse trok ken de dames en heren meteen fel van leer. Er vielen een aantal hoge games te noteren. Vooral het gevecht tussen Kela-Alfa en King Louie hield de gemoederen bezig terwijl het treffen tussen Garage Doornekamp en De Sfinx ook een geweldige prestigeslag werd. Heritonba en Partyservice kwamen in de 1e klasse als enige ongeschonden uit de strijd. Het team van Aqua-stop pakte na de 4-1 zege op de Splits de derde stek op de ranglijst. Opmer kelijk was de gang van zaken in de 2e klasse B waar geen van de teams in staat bleek om'de volle winst binnen te halen. De White Pins namen dankzij een 4-1 over winning op de Pipers voor het eerst de koppositie in Periodetitelhou- der, Doe maar wat. moest verras send genoeg in de 1 e ronde tegen de Korfbowlers met een 3-2 neder laag genoegen nemen. S en K 2 nam in de 2e klasse A vanwege de ruime winst en de hogere pinnfal de leiding voor The Dots die de Base Liners gevoelig op hun vingers tikten. De stand in de 2e periode na speelavond: Hoofdklasse: 1 De Sfinx 5 pnt (29842) 2. Clemenshof 5 pnt (29530)3 King Louie 5 pnt 6?9441) 4 The Red Dangers 4 pnt. Hoogste game da mes Cobi Brandsen (203) Hoogste game heren Hans Kauters (227). 1e klasse: 1 Heritonba 5 pnt (26610) 2 Partyservice 5 pnt. (25494) 3 Aqua Stop 4 pnt (24285) 4. Ros Beyaart 3 pnt (24296) Hoogste game dames. Ria v Barneveld (180). Hoogste game he ren Eddy v Beek (200). 2e klasse A: 1 S en K 2,5 pnt. (16212 The Dots 5 pnt (1620) 3 Fix-it 3 pnt. (1681) 4 De Spinners 3 pnt. (1519). Hoogste game dames Jetty Dekker 190) Hoogste game heren Rob Barbil- lion (185) 2e klasse B:1 White Pms 4 pnt. (20368) 2 Korfbowlers 3 pnt. (23305) 3 Dieëne 3 pnt (22989) 4 Zero 3 pnt. (21528) Hoogste game dames. Elly Schoonderbeek (186) Hoogste gam^ heren Ruud van ^Ist (183). LEUSDEN - Afgelopen donder dag werden er weer klaverjas- wedstrijden van Leusder Troef gehouden. De uitslagen en de stand zijn als volgt: Uitslagen 8. Mevr Brok 9 Mevr. Buhrer 10. Hr. Mensink 49076 pnt 48970 pnt 48809 pnt 1 Hr. Nijhuis 2 Hr Plattel 3 Hr. Grimberg 4 Mevr Glas 5 Hr Popma 6 Hr Mensink 7 Mevr Becks 8. Mevr Knol 9 Hr Palland 10 Hr v d. Berg Stand 10e week - 4e periode 1 Hr Mulder 2 Hr Bolt 3 Hr Huyskes 4 Mevr Pouli 5. Hr Nijhuis 6 Hr Popma 7 Hr Knol 5339 pnt 5177 pnt 5100 pnt 5089 pnt 4981 pnt 4955 pnt 4902 pnt 4884 pnt 4761 pnt 4705 pnt 53567 pnt 52554 pnt 51330 pnt 51037 pnt 50763 pnt 50533 po' 49999 pnt Uitslegen afgelopen weekend: Achterveld - B.F.C. 3-0 r Achterveld 2 - V.V.O.G. 3 0-0 Achterveld 3 - V.V.Z.A. 3 1-5 De Kieviten 2 - Achterveld 4 2-2 S.E.C. 5 - Achterveld 5 2-1 Achterveld 6 - vrij Dames Achterveld - S.O. Soest 4-1 i; In verband met de winterstop zal I cp zondag 30 december een n snerttoernooi worden georgani seerd voor alle S.V.A. senioren elftallen Ook het dames elftal zal deelnemen. De aanvang van het toernooi is 11.00 uur. De deelne mers dienen wel om 10.30 uur op het Kerstensportpark aanwezig te zijn.

Leusder Krant | 1984 | | pagina 7