O* LTV Lockhorst komt toch nog uit bestuursimpasse O* BC Leusden op STOKT Krappe winst handbal-heren RSG meisjes Impala slaan in Harmeien geen gek figuur Zaalvoetbal in de Meent Leusdenaren op dreef tijdens veldritten 1 Titelhouders in de problemen Dames tonen herstel tegen EMM „Roda' Cees Koopman nieuwe voorzitter In bowlingcompetitie Selina Bunnik en Maaike Geutjes winnen goud Sportpaleis LEUSDEN - Alles kwam op de jaarlijkse Algemene Ledenver gadering van de Lawn Tennis Vereniging Lockhorst nog rede lijk op zijn pootjes terecht. De bestuursimpasse. waarin Leus- dens oudste tennisclub dreigde te geraken, werd laat op de avond toch doorbroken toen de inmiddels ex-voorzitter gewor den Martin de Boer. de luidruch tige ledenvergadering meedeel de, dat Cees Koopman, even tevoren net ontheven als voorzit ter van de jeugdcommissie, be reid was gevonden om de vereni ging voor de periode van 1 jaar te leiden. Onder luid applaus kon de nieu we (tijdelijke) voorzitter weer achter de bestuurstafel plaatsnemen naast de inmiddels gekozen of aangebleven mede bestuursleden. Alleen de plaats van accommodatie-man interim bleef leeg De toezegging van Jan Wassink - die door ziekte gevele was - om tot april zijn werk op het park te blijven verrichtten, was voldoende om deze plek verder ongemoeid te laten. De verkiezing van de voorzitter-barcommissie had beduidend meer voeten in de aarde. Het bestuursvoorstel om H. Vos in deze nieuwe functie te benoemen, die als zodanig al enige bestuurslidvergaderingen had meegedraaid, haalde het niet. Een tegenkandidaat, naar voren ge schoven door een vijftal leden, in de persoon van R Peek werd schriftelijk met meerderheid van stemmen aangenomen P Dre- wes, de organisator van een groot aantal evenementen, stelde zich bij gebrek aan een opvolger nog één maal beschikbaar en zal nu ad interim de positie van voorzitter recreatie-commissie bekleden. De heren D. Knoop en A Costerus volgden resp. de al eerder geme moreerde Cees Koopman en T C - voorzitter Sjoerd de Jonge op Aan gezien secretaris mevr Lempko en penningmeester B Lansdorp hun functie met een jaar prolongeerden was de dreigende bestuurscrisis afgewend De jaarstukken passeerden vlot de revue nadat voorzitter Martin de Boer zijn openingswoord al bijzon der kort gehouden had in verband met de agendapunten die later op de avond (veel meer) tijd zouden vergen. Sportief gezien was 1984 voor Lockhorst niet zo best verlo pen, viel er uit het jaaroverzicht van de Technische Commissie op te maken. Op de vraag wat hier aan gedaan zou worden, antwoordde de Lockhorst-praeses dat het con tract met trainer Rolf Hoving met één jaar was verlengd en overleg gaande was over het beleidsplan dat het nivo weer op een hoger peil moest brengen Financieel gezien ging het beter Toch meende het bestuur een voorstel tot contributie verhoging te moeten doen. omdat de post afschrijvingen dermate op de exploitatierekening gaat wegen dat gevreesd wordt dat op de mid dellange termijn het voor Lockhorst moeilijk gaat worden om de finan ciële eindjes aan elkaar te knopen Het voorstel om de contributie voor senioren met 10,- te verhogen en voor de junioren met 5 - werd aanvaard Een in de pauze een door leden gedaan verzoek om daarnaast ook het inschrijfgeld te verhogen omdat elk nieuw lid kan meeprofiteren van wat ouden le den. die al sinds jaar en dag van de LTV Lockhorst lid zijn, is opge bouwd haalde eveneens een meer derheid Met ingang van 1 juli 1985 moet elk nieuw lid 75.- aan in schrijfgeld neertellen terwijl een echtpaar 120-zal moeten afdra gen AFSCHEID Voordat voorzitter Martin de Boer aan zijn afscheidsrede begon, werden de commissies geïnstal leerd. Bij de barcommissie ontston den er enige problemen en telt nog een aantal lege plekken terwijl de accommodatie-commissie in zijn geheel de pijp aan Maarten gaf. De Lockhorst-praeses deed een drin gend beroep op de leden om toch minimaal twee maal per jaar een bardienst te draaien. In zijn afscheidswoord liet Martin de Boer weten dat hij zes jaar lang met plezier de voorzittershamer gehanteerd had. maar dat het toch hoog tijd werd dat er ander bloed in het bestuur kwam; Zonder de mensen waarmee ik het genoegen had om samen te werken en waar mee uitstekend afspraken te ma ken waren, had ik ook niets klaar kunnen spelen. Ik hoop in de toe komst wat meer tijd voor het tennis sen te krijgen en beloof dat geen enkel toekomstig Lockhorst- bestuur aan mij een vervelend lid zal hebben" Uit handen van pen ningmeester Lansdorp die in het kort memoreerde wat onder de bezielende leiding van Martin de Boer tot stand allemaal was ge bracht, werd hem een kado-bon aangeboden die hij kon inruilen voor een paar nieuw tennisschoe nen omdat het ,,oude" stel inmid dels wel versleten zou zijn. Tijdens de rondvraag moest de ex-praeses even het clubhuis verlaten om bij terugkeer te horen dat hij unaniem tot ere-lid was gebombardeerd LEUSDEN - De Ritmische Sport Gymnastiek-afdeling (RSG) van v.v.l.o.s. Impala was afgelopen zaterdag met een groot aantal meisjes op het kringkampioenschap van de provincie Utrecht actief. Op het jaarlijkse evenement dat ditmaal in Harmeien plaatsvond, sloeg Impala met haar afvaardiging ze ker geen slecht figuur. Twee Impala meisjes, Selina Bunnik en Maaike Geutjes, eisten het kampioenschap, die tevens als kwalifikatie-wedstrijd voor de kwartfinales van het Nederlands kampioenschap van de KNGV gold, de eerste plaats en de desbetreffende titel op, terwijl de andere turnsters met een aantal ereplaatsen eveneens uitste kend voor de dag kwamen. Er werd in drie klassen, onder verdeeld in een aantal leeftijds categorieën gestreden. In klasse 5 decen bij de allerjongsten twee deelneemsters van Impala mee. Widya Boerma had nog niet eer der aan een dergelijke evene ment meegedaan. Het gebrek aan wedstrijdervaring viel nau welijks op. Met 6.45 (pnt.) voor een oefening zonder materiaal, 6.40 (pnt.) voor touwoefeningen en 6.05 (pnt.) voor bal werd zij 4e en viel daardoor net buiten het eremetaal. De tweede deelneem ster van Impala in deze klasse, Selina Bunnik, deed ook voor het eerst mee. Zij trok zich echter van het hele gebeuren niets aan en nestelde zich meteen op de 1 e plaats. Selina mag zich nu kring kampioene 1984 (van de provin cie Utrecht) noemen. Selina haalde respectievelijk 6.70 voor de oefening zonder ma teriaal en tweemaal 6.50 voor touw en bal Een leeftijdsgroep ouder deed Es ther Rietman van Impala mee Via een iets mindere start met 5.95 voor de vrije oefening wist zij op te klimmen naar een derde plaats met 6 35 voor touw en 6.15 voor bal. Daarbij liet zij een aantal turnsters van de vereniging uit Bilthoven en uit Ermelo achter zich; twee turn verenigingen waar Impala nog niet zo lang geleden van verloor Voor deze drie meisjes was dit geen kwalificatie-wedstrijd wat mis schien de zenuwen iets gunstiger stemde. Dat was niet het geval bij Anke Smits, die in klasse 4, de jongste leeftijdsgroep, uitkwam Ze moest 18 00 halen om door te stromen, maar ze kwam helaas net 0.15 tekort Anke behaalde respectieve lijk 6.55, 5 70 en 5.60 en werd daarmee 8e In de volgende leef tijdsgroepen had Impala vier turn sters in de strijd: Anna Kristine van Zadelhoff, Ellis van 't Klooster, Ellen van Dijk en Maaike Geutjes Van deze meisjes had Ellis pech Door een black-out wist ze een oefening helemaal niet meer en kwam zodoende 0.45 onder de limiet van 18.00 uit De pechvogel haalde 5 80. 5.70 en 6 00 op de verschillende onderdelen en legde daarmee beslag op de 12e plaats De andere drie turnsters kwalifi ceerden zich wel waarbij Ellen met 6 10, 6.30 en 5.85 eindigde op een negende plaats Anne-Kristine werd de 6e plaats toebedeeld met 6.50. 6.40 en 6.00 Maaike Geur tjes tenslotte was de meest talent rijke turnster in deze categorie. Via zeer goed afgewerkte oefeningen LEUSDEN - Het eerste team van badmintonclub Leusden heeft afgelopen zondag de lasti ge uitwedstrijd tegen 't Gein in het Nationaal Badmintoncen- trum te Nieuwegein met 3-5 win nend kunnen voltooien. Het ging niet gemakkelijk. De enkelspelen werden broederlijk gedeeld. Doordat BCL er in slaagde om beide gemengddubbels naar zich toe te trekken kon een pun- tendeling worden voorkomen. De Leusdenaren sleepten der halve twee kostbare punten in de wacht. Leusden kwam al snel op een 0-2 voorsprong omdat eerste heer Erwin Pieters en zijn teamgenoot Glenn Gill maar weinig tegenstand ondervonden. Bij de dames was het net omgekeerd Hier deelden de Nieuwegeiners de lakens uit. Anneke Zuer en clubkampioene Janny Buunk hadden weinig in de melk te brokkelen en konden niet verhinderen dat de dames van 't Gein de stand weer recht konden trekken 2-2. In de gemengddubbels moest het dan gebeuren omdat duidelijk was dat de heren hun dubbel zouden winnen en de dames daarentegen het waarschijnlijk niet zouden red den. Daardoor kwam het zwaarte punt op de mixed-partijen te liggen. Glenn en Anneke kweten zich goed van hun taak en bleven de concur rentie de baas. Toen daarna ook Erwin en Janny hun tegenstanders met lege handen achterlieten was de beslissende voorsprong (4-2) een feit. De heren trokken vervol gens BC Leusden definitef over de streep voordat de dames zoals verwacht tegen het sterke 't Gein- koppel het loodje legden Eind stand 't Gein 5-BC Leusden 3-5. Np 8 wortctriiHon np^t het Stan- daardteam van BCL alleen aan de leiding, op korte afstand gevolgd door mede-titelkandidaten Houten, Veenendaal 3 en Reehorst 4 Overige uitslagen BC Leusden: SENIOREN: Leusden 5 - Doorn 4 JEUGD: Leusden 1 - Selby 1 Leusden3-Badso3 Badso 5 - Leusden 4 Leusden 5-t Slot 6 Eemnes 7 - Leusden 6 8-0 4-4 8-0 2-6 7-1 6-2 LEUSDEN - Op tweede Kerst dag wordt in sportzaal Groen houten wederom het zogeheten „Meent 'zaalvoetbaltoernooi ge houden. Voor de derde maal zijn Bertus Kok en Henk Post er in geslaagd om een achttal ploe gen op de been te krijgen. Titel verdediger „de Mos" is ook dit jaar weer van de partij terwijl de Meent zelf met drie teams is vertegenwoordigd. De ploegen zijn in twee poules ingedeeld. Na de voorronden die om 11 00 uur van start gaan, vin den in de loop van de middag de finalewedstrijden plaats. De prijzen worden na afloop (17 00 uur) in de vorm van consumpties (direct) ge nuttigd. Na het succes van vorig jaar rekent Henk Post, de sponsor van het evenement, opnieuw op een volle bak en natuurlijk veel klandizie. eindigde zij op een eerste plaats met 6 55, 6 85 en 6 25. Dit bete kende het tweede goud voor Impa la. LEEFTIJD Impala had nog twee ijzers in het vuur in de klasse IV. te weten Coosje Roetman en Petra Talapes- sy. Niet alleen de klasse waarin men inschrijft speelt een rol bij de zwaarte van het jureren. Ook de leeftijd van de turnster is daarbij van belang Daardoor was het voor Coosje en Petra extra moeilijk zich te kwalificeren, want zij kwamen in de hoogste leeftijdsklasse uit Pe tra kwam net 0.10 tekort en slaagde er dus niet in aan de eis 18 00 pnt. te voldoen Toch werd ze met 6.30, 6 20 en 5 40 nog 8e Coosje ging het net iets beter af en eindigde met 6 55, 6 40 en 5.95 op de 5e plaats. Zij plaatste zich daarmee tevens voor de volgende wedstrijd In de klasse III waarin alle hele oefeningen gedraaid worden was Impala met drie deelneemsters vertegenwoordigd. De drie meisjes kwamen in een andere leeftijds groep uit. Yvonne v d Berg bij de aspiranten 12-13 jaar, Mariks Bun- nik bij de junioren 14-15 jaar en Mariella Pasman bij de turnsters vanaf 16 jaar. Ondanks de zware jurering waren ze alle drie in staat de zo fel begeerde 18 00 punten in de wacht te slepen. Yvonne v d Berg werd 7e met 6 40. 6 50 en 6 50 Mariska Bunnik werd 14e met 6.80, 7 00 en 5.90 en Mariella Pasman 6e met 6 40, 6 45 en 5.95. De turnsters die van Impala zich kwalificeerden reizen 3 februari van het komende jaar af naar Vleuten om te proberen zich te kwalificeren voor de halve finale van het Nederlands kampioen schap LEUSDEN - In het kader van de competitie veldrijden in het district Midden-Nederland werd afgelopen zondag op de Leus- derhei, nabij restaurant Berg- zicht, een wieier veldrit gehou den. Het deelnemersveld telde bij de verschillende categorieën een aantal Leusdenaren. Plaats- i genoot Gerard van 't Klooster leverde in de veteranen-klasse een opmerkelijke prestatie door als eerste met ruim een halve minuut voorsprong over de meet te flitsen. Hij was op het geacci denteerde parcours een klasse apart en voor nummer twee- ,Joop Veldkamp uit Woerden, niet bij te houden. Vooral op het gedeelte waar met de fiets over de schouder gelopen moest wor den boekte Gerard van 't Kloos ter zijn grote (terrein) winst en legde de Leusdenaar de basis voor zijn latere triomf. Broer Veteraan Gerard van t Klooster werd eerst tijdens de veldrit op de Leusderhei. Deze foto werd gemaakt tijdens de Ronde van Leusden '82 Henk finishte in dit gezelschap als 10e. Ook andere Leusdenaren waren goed op dreef. Bij de junioren legde Leusdenaar Rob Holst op een 10e plek beslag, terwijl bij de liefheb bers Evert Smit, ondanks een val en een paar gekneusde ribben, nog als 12e de eindstreep haalde. Gert Mosterd kwam bij de amateurs tenslotte op een 7e plaats terecht De uitslagen in de diverse klas sen waren; Veteranen: 1. G. v 't Klooster (Leusden) 2. J. Veldkamp (Woer den) 3. H. v.d. Brom (Hilversum) 10 H v 't Klooster (Leusden) Amateurs: 1D. Ariesen (Veenen daal) 2. J. Broers (prof, Maartens dijk) 3 T Rijkhoff (Eist) 7. G. Mosterd (Leusden) Junioren: 1 R Rutgers (Naarden) 2. A v Manen (Veenendaal) 3 F Koopmans (Utrecht) 10. R Holst (Leusden. Liefhebbers: 1 M Wagensveld (Woudenberg) 2 K Valkenburg (Soest) 3 J v Soest (Zeist) 12 E Smit (Leusden) Nieuwelingen: 1 M Krijger (ex Tour de Junior, LK-ploeg) (Soest) 2. G. Dutmer (Hilversum) 3 T d. OUden (Driebergen) Dames: 1A Hakkert (Vulemborg) 2. B v Iken (Eemnes) 3 W. v. de Meer (Woerden) Rekreanten: 1. A Guldemeester (Woudenberg) 2. A Schunnk (Woudenberg) 3. R v.d. Zee (Baarn) Zondag wordt de volgende vel drit in deze wintercompetitie verre den. Plaats van handeling is dit maal het terrein waar de bekende kerstcross in de Soesterduinen jaarlijks gehouden wordt lis V /orir huis verl' Het blijft mensenwerk en dai er wel eens wat mis gaai gebeurt dat met een klusfjeJ wethouder Wagenaar - me welnemen verder WW - maa den. U moest eens weten wat Leusden allemaal reeds tot heeft gebracht. Ik beperk mij te opzichte maar tot een wellich vreemde selectie. WW zorgd leen of in vereniging, voor hengelaarssteigertje aan de I derinslag (weinig gebruikt, het staat er nog steeds), vcx enorme uitbreiding van het park (met dank nog aan de spronkelijke grondeigenaarsi voor de vestiging in Leusden verzekeringsmaatschappij met pakweg 160 arbeidsplaa Al weer een jaar of wat verslijt nu de (Michelin?) banden onder auto met het afrijden van persoonlijkheden en instantie betrekking tot de realisatie va|er Huis van de Sport in Leus selir Verleden week - een groot a ^bal (semi)ambtenaren offerden vrije zaterdagmorgen op en sfs|n' journalisten de drukste och van hun werkweek - wei Utrecht het Sportpaleis met d< een vijfvoudige sporthal Provinciale Statenleden en ai VIP's op paier in elkaar geknut Jammer was, dat de eerste op promotie vanuit het Provincieh geen doorgang mocht vinden stunt van dat officiële tintje viel toen men zich met Holiday moest behelpen. De koffie daar uit de kunst. Vooral WW vond, dat het Sj paleis in Leusden moet kornet sprak over het object alsof hel hem was en ik raakte hoe la hoe meer overtuigd van zijn n den. al vergat hij terloops Alberts Corner te noemen n rijtjes van wegrestaurants. Het ristisch project met een natio bestemming van international lure - zo staat het ongeveer in ter plekke verstrekte en fraai u voerde promotie-brochure - tijdens de bouw aan circa mensen werk en daarna aan Het hoort dus nergens anders\ in Leusden omdat het geheel onze gemeente slaand in el kat het complex is economisch exploitabel in combinatie mel\ horecabedrijf en de eerste v< om een motel annex wegresU buiten een faillissement te hom is ter plekke een aansluitiry krijgen op de A28/E8 en dal Leusden met smart op te wad Zo erg, dat de gemeente een van de aanlegkosten voor i rekening wil nemen. Zo'n aai krijgt Rijkswaterstaat niet elke Snel toehappen lijkt daarom beste en ik ben bijzonder benie hoe een en ander afloopt tma erg; e ov irek beh alw Lei vo< e li Lei in. I on i. Da eeni oep tad( za Voc anw US ore v< di ig- itrij out tr i k P len LEUSDEN - De kampioenen van de 1e periode hebben het zwaar te verduren. Zowel in de hoofdklasse als in de 1e klasse komen de gedoodverfde favorie ten er (voorlopig) niet aan te pas. Kela-Alfa, pakte tegen Sfinx met 3-2 de winst maar zag het gat met koploper King Louie tot 7 punten groeien omdat de lijstaanvoer der tegen Garage Doornekamp met 5-0 flink uithaalde. The Red Dangers bleven goed in het spoor dankzij een 5-0 zege op het Sterrenteam, dat nu trooste loos onderaan de ranglijst bun gelt. Boy Acosta verkeerde met een game van 254 in topvorm. Haritonba, in de 1e klasse een van de sterkste teams, is volle dig van slag. Party-service drukte de titelhou- LEUSDEN - De standaard teams van de Leusder Handbal Vereniging (LVH) hebben afgelo pen weekeinde goed gepres teerd. De heren-formatie be schikte tegen het tweede van Limvio over een uitstekende wedstrijdmentaliteit en bleven na een enerverend duel nipt aan de positieve kant van de score; (18-19). De dames lieten zien dat ze de afstraffing, die koploper HvBS een week eerder uitdeelde, volledig te boven waren. Met 7-15 werd EMM door LHV op de vingers getikt. Limvio is als sinds jaar en dag voor LHV een lastige opponent. De Leusdenaren wisten dan ook op voorhand dat het een moeilijk duel zou gaan worden. De ontmoeting was nog maar net aan de gang of LHV keek al tegen een 3-0 achter stand aan, voordat LHV met een doeltreffend schot vanaf de tweede lijn de eerste treffer kon aanteke nen Daarna golfde het spel op en neer en wisten beide partijen om beurten het net te vinden LHV bleef dus steeds tegen een achter stand van een of twee doelpunten aankijken hoewel de heren op grond van de doelrijpe kansen al lang langszij hadden kunnen ko men Strafworpen werden gemist en break-outs werden te weinig afgerond. De Limvio-keeper ver richtte vakkundig werk Kort voor het rustsignaal kwam LHV op gelij ke hoogte (6-6). waarna de Baar- naars de ruststand op 7-6 bepaal den Na de pauze werd de LHV- defensie gepasseerd (8-6) Maar ditmaal hadden de Leusdenaren met twee treffers op rij het ant woord pasklaar. 8-8 Tot 10-10 ging het duel gelijk op Daarna was het de LHV-cirkelloper die met een verwoestend schot LHV voor het eerst aan de leiding zette LHV vergat echter door te drukken, zo dat Limvio weer gelijk kon maken 11-11. De Leusdenaren lieten zich echter niet van de wijs brengen en namen terstond opnieuw de lei ding 11-13. Via de standen 12-14, 13-16 en 15-18 gingen de laatste drie minuten van het treffen in Limvio kwam nog gevaarlijk dichtbij (17-18) voordat LHV vanuit de tweede lijn raak knalde 17-19. En dat bleek net voldoende om de winst mee naar Leusden te nemen omdat Limvio nog slechts éénmaal de LHV-keeper kon verschalken 18-19, de doelpunten werden ge maakt door Theo Prinsen (7x), Arjan Schneiders (4x), Ron Har- togsveld (4x), Jos de Valk (3x) en Ronald Morren (1x). De stand in HS3A is BDC 2 5-10; UD 3 5-8, LHV 5-7; Amersfoort 2 6-6; RHC 2 6-4; Limvio 2 5-2, Laren 3; 5-3 en HvBS 3-0 DAMES Na de afgang tegen koploper HvBS gingen de LHV-dames tegen EMM met frisse moed aan de slag Wat in het vorige duel niet lukte, kwam in de Expohal in Hilversum wel uit de verf EMM opende de score, voordat LHV de wedstrijd volledig in haar greep kreeg Er werd aanvallend goed gespeeld en verdedigend, met aan het hoofd een feilloos keepende Marqa Ra der met 4-1 op de keiharde feiten Aqua-stop (voorheen Brugteam) en Bastinck wonnen met 3-2 van resp het Ros Beyaart en The Splits De Proppenschieters lieten Bibob met de rode-lantaarn zitten. In de 2e klasse A raakte koploper the Dots een puntje aan Fix-it kwijt. Dit had echter geen gevolgen om dat S&K 2 zelfs twee punten moest inleveren The Baseliners klom men na een 5-0 zege op de Sea Lions enige plaatsen op De strijd in de 2e klasse B zal in de 2e periode veel spektakel te zien gaan geven De ploegen doen weinig voor el kaar onder. De White Pins kwamen aan kop door een verdiende 4-1 overwinning op Dieene terwijl de Korfbowlers met dezelfde cijfers Zero klopte. Ups and Downs be haalde als enige tegen the Pipers de volle winst. demakers, stak het ook gedegen in elkaar Met de rust stond LHV al met 4-7 voor In de tweede helft werd het wapen van de break-out veelvuldig gehanteerd waardoor de marge langzaam maar zeker opliep. EMM kwam er bijna niet meer aan te pas Toen de stand 4-15 op het scorebord prijkte nam LHV gas terug EMM kon zodoen de de eindstand op 7-15 bepalen De LHV-treffers kwamen op naam van Hetty Tessels (5x); Petra Wethly (3x); Nel Rijnders (2x) en Gien Greefhorst. To Steenbeek. Corina Schothorst. Ada Groene- stein en Wil v d Burgwal ieder éénmaal De stand in DS3A LHV 6-9, HvBS 4-8. AAV 5-7, EMM 2 6-7; BHC 2 5-6; BSV 2 5-4, BDC 3 7-4; en Limvio 2 7-0 De stand: in de diverse klassi 2 speelavonden in de 2e peri Hoofdklasse: 1. King Louie 1 (4171), 2. The Red Dangers 9 3. Bar Clemenshof 8 (4078), 4. S (3912), 5. Kela Alfa 3 (3980), 6. S 3 (3785), 7. Sterrenteam 0 (36< Gar. Doornekamp 0 (3397). Ho game dames: Cobi Brandsen Hoogste game heren: Boys A (254). 1e klasse: 1 Partyservice 9 (37 Aqua stop 8(3337), 3. Heritor (3466). 4 Ros Beyaart 5(315 Proppenschieters 5 (3168), 6. Ba 5 (3152), 7 The Splits 3 (310 Bibob 0 (3221Hoogste game d Ria van Barneveld (171) Hoogs me heren Frans de Jongh (196) 2e klasse: 1 The Dots 9 (262? S&K-28(25867). 3 DeMonchich (236814 Baseliners 5 (24953), Spinners 5 (23721), 6 Fix-it 4 (2! 7. Sea Lions 2 (23475). 8. Lucky 1V2 (25191). Hoogste game d Charlotte Keyzer (165). Hoogste heren Rob Barbillion (208). 2e klasse B: 1 White Pins 8 (31! Korfbowlers 7 (3295), 3 Ups Downs 7 (3035), 4. Doe maar (3199), 5 Dieene 4 (3031), 6 2 (3015). 7 The Muks 3 (2978), 8 1 (2806). Hoogste game dames; van Beek (152) Hoogste gamel Bert Elvers (205) Stand na 1 speelavond: Overgangsklasse: 1S&K 5 (171 Kersbergen 3 (1892), 3. Karwelh (1854). Hoogste game dames: van Dijk (180). Hoogste gamehh| Han Scheggetman (232). AFD. ZATERDAG Donderdag 20 december Roda I - Hooglanderveen Zaterdag 22 december Roda 4-Roda 5 Roda 6-Sparta

Leusder Krant | 1984 | | pagina 8