Nuttige zege Leos dames eslaagde indoorspring- redstrijd Nimmerdor BVO'79 niet te stuiten Hegemonie LTV Leusden gaat 10-jarig bestaan uitbundig vieren De Haaien sloot eerste helft competitie met overwinning af slaagden -zwemmen Zaalvoetbal in De Korf lEusder krnnt Heren komen routine tekort Uitslagen Ons Genoegen Schoolkorfbal K.C. Antilopen Jeugdvoetbal Achterveld DONDERDAG 20 DECEMBER 1984 sport 9 USDEN - De 13e Algemene invergadering van de Lawn lis Vereniging Leusden ken- /orige week in het riante huis aan de Valleilaan een verloop. Alle agendapunten len door voorzitter Ton iman zakelijk en snel door ergadering geloodst en le- e over het algemeen weinig ireksstof op. Klokslag elf behoorde de jaarvergade- alweer tot het verleden. In korte openingswoord blikte Leusden-voorzitter alvast vooruit naar het snel nade- e lustrumjaar: „Op 15 de- ber 1984 gaan we als tennis- Leusden het tiende leveos- in. Dat feit willen we in '85 ongemerkt voorbij laten Daarvoor heeft het bestuur eend een speciale lustrum missie in het leven te moe roepen die één en ander in lader van het tien-jarig be- (i zal gaan organiseren, liet Voortman aan de ongeveer inwezigen weten. [er op de avond lichtte Paul ;eling. secretaris van de «bakken commissie, bij afwe- >id van (ere)voorzitter Jos van ing, een tipje van de sluier op: ..Op 15 december 1985 be staan we precies tien jaar maar aangezien die datum ver buiten het tennisseizoen valt. vinden bijna alle lustrumactiviteiten in het zomersei zoen plaats. Er zijn momenteel een aantal werkgroepen aan de gang die diverse festiviteiten al aan het voorbereiden zijn. De slotdag, het absolute hoogtepunt, staat voor de senioren op zaterdag 7 september gepland terwijl voor de junioren het lustrumfeest op 31 augustus in alle hevigheid zal losbarsten. Daar naast worden er het gehele jaar door kleinere activiteiten georgani seerd die het 10-jarig bestaan extra luister zullen bijzetten Om al deze activiteiten te bekostigen is inmid dels met de verkoop van een aantal speciale LTV Leusden-artikelen gestart In een speciaal ingerichte stand konden de leden met de reeds aanwezige artikelen (LTV- Leusden wijn en sweat-shirts) ken nis maken en een eventuele bestel ling doen De diverse jaarverslagen en no tulen werden, door de leden in orde bevonden terwijl de kascommissie op de boeken van penningmeester Theo Wijntjes ook niets aan te merken had. Het boekjaar werd (wederom) met een batig saldo afgesloten De verhoogde kantine opbrengst en het inschrijven van een groot aantal nieuwe leden 200) lagen aan dit positieve finan ciële resultaat ten grondslag De contributie zal voor het jaar 1985 op het huidige peil worden gehand haafd, hoewel éen van de leden op grond van de cijfers meende dat de contributie omlaag zou kunnen Penningmeester Theo Wijntjes kon met deze suggestie niet meegaan omdat de meevallers van het afge lopen jaar niet als structureel wor den beschouwd maar meer als incidenteel moeten worden aange merkt. In het bestuur stelde vice- voorzitter Ben Swagerman zijn plaats na een 3-jarige ambtsperio de beschikbaar .Als afgevaardig de bij diverse ITA- en sportstich tingsvergaderingen én door zijn zakelijke manier van werken, heeft hij zijn sporen voor de LTV Leus den meer dan verdiend.'' zei Ton Voortman in het afscheidswoord wat hij met een passend geschenk vergezelde Hans Woordes (ex- voorzitter T C.) nam de opengeval len plaats in terwijl Betty Klave op haar beurt de Technische Commis sie in het bestuur zal gaan verte genwoordigen Penningmeester Theo Wiinties en de voorzitter van de recreatie-commissie. Nico Ra- maer werden herkozen. BELEID Voor de beleidsvisie die op de vorige jaarvergadering werd aan genomen en waarin geformuleerd staat dat alle drie de tennisnivo's. recreatie-, wedstrijd- en topnivo, in evenredigheid zich dienen te kun nen ontplooien is een leerplan ont wikkeld Trainer Jon Heijmering zal komend tennisseizoen, zijn con tract werd met 1 jaar verlengd, het leerplan als een soort „rode draad" bij zijn werkzaamheden hanteren. In de competitie zal de LTV Leus den met 35 teams gaan uitkomen hetgeen ten opzichte van afgelo pen seizoen een lichte stijging be tekende. Daarnaast is de T C. voornemens om het clubkam pioenschap anders te organiseren. De enkelspelen worden voor de zomervakantie afgewerkt en de dubbels pas na het zomerreces Dit om een évenwichtiger bezetting van de banen na te streven zodat alle leden goed aan hun trekken komen. LTV Leusden kreeg van de ITA. een samenbundeling van ten nisclubs uit Amersfoort en omge ving, de organisatie van de BCD- Kampioenschappen in handen. Om de gehele accommodatie in goede staat te krijgen en houden lanceerde het bestuur een voorstel om een zogeheten ..groundsman" in tijdelijke dienst te nemen De ledenvergadering ging met het voorstel akkoord zodat de sollicitatie-procedure aan de hand van een zeer uitgebreide profiel schets in gang kon worden gezet De financiering van de man of vrouw in kwestie wordt uit bestaan de posten gedekt LEUSDEN - Het eerste dames team van Leos sloot afgelopen zaterdag de eerste helft van de competitie af met een dik ver diende overwinning op het twee de team van Cito uit Zeist. Daar mee voegde Leos niet alleen drie belangrijke punten aan het nog schamele totaal toe maar maakte tevens de zelfverzekerde indruk de „kwakkelperiode" voorgoed de rug toegekeerd te hebben. En dat is zo aan het einde van het jaar een prima opsteker voor een ploeg die na het wegvallen van een aantal dames het geloof in eigen kunnen volledig kwijt was. Het duel in sportzaal Groenhou ten tussen Leos en Cito-2 was het aankijken waard. Met leuke acties probeerden beide teams elkaar het leven zuur te maken. Leos speelde iets agressiever en uitgekookter en rolde na drie sets dan ook terecht als winnaar uit de bus. In de 1e set zette Leos van meet af de Zeistenaren onder druk met Lelystad. 0 fout (29.59); 2 Cees Willemsen met Codex uit Eist, 0 fout (29.80). 3. Henny Ossendrijver met Ulexo uit Amersfoort. 0 fout (30.33); 4. Evert Jan v. d. Brink met Valentijn. Harskamp. 0 fout (30 43). 5. Engelhardus Wiersema met Ostade uit Lelystad. 0 fout L.90). (39.11); 3. Marinus Rijken met Amaro uit Lelystad. 21 pnt. (44.71 4. Evert Jan v. d Brink met Valen tijn uit Harskamp. 21 pnt (45 54); 5 Gerard Enkelschot met Paulette uit Harderwijk. 21 pnt (48.65) „Hoogendoorn-prijs" progres sief pare. klasse zwaar: 1. Steven v. d Bor met Wardi uit Nijkerk. 21 pnt. (39 41). 2 Jan Haarmans met Mazda uit Nijkerk. 21 pnt (47.58); 3 Bud de Gooyer met Margonda uit Blaricum. 18 pnt (42.57). aanvallend en gedegen volleybal waardoor Cito niet de gelegenheid kreeg om in haar geliefkoosde spel te komen. Leos liet vooral aanval lend leuke dingen zien en zocht bekwaam de zwakke plekken van de tegenstander op De aanval- sters. Carmen Dirksen en Rona de Koning, sloegen meermalen een bres in het Cito-blok. Leos liep gemakkelijk uit tot 12-2. Liet Cito vervolgens niet verder terugkomen dan 13-8 om tenslotte de set be heerst uit te maken (15-8). Dat Cito echter (nog) niet onder de indruk was bleek in de 2e set. Snel namen de Zeistenaren met 3-8 een voor sprong. Leos was niet uit balans gebracht en kwam sterk terug. Via een 7-10 achterstand kwam er een 12-12 gelijke stand op het score bord Een kritieke fase die Leos in het verleden meermalen de das om deed door gebrek aan koelbloedig heid. Ditmaal lieten de Leusdena- ren zien over zelfvertrouwen te beschikken en na een aantal servi cebeurten van Asja Vermeulen en een geslaagde middenaanval van Rona de Koning trok Leos ook de 2e set naar zich toe (15-12). Dat het zelfvertrouwen opgevijzeld was. kwam vooral in de 3e set tot uit drukking. Asja Vermeulen scorde maar liefst 8 punten met haar service-beurt. Daarna maakte een gedegen en relaxed spelend Leos de wedstrijd simpel uit omdat Cito het hoofd reeds in de schoot had geworpen (15-3) Nabeschouwend merkte trainer/ coach Ad van Woensel op dat het van het grootste belang was dat Leos juist nu in de laatste wedstrij den 4 punten wist te pakken en daarmee hopelijk een lange onze kere periode heeft afgesloten ..Op kritieke momenten moest een aantal speelsters in de eerste com petitie helft om wat voor reden dan ook het af laten weten en dat heeft functioneren van de ploeg geen goed gedaan en speelde in de opbouw danig parten. Individueel bezitten alle speelsters de klasse en capaciteiten om in de 3e divisie mee te draaien." aldus Van Woen- sel. HEREN Het eerste heren-team van Leos is er niet in geslaagd om het hoger genoteerde herenteam van Spirit te verslaan. Spirit trok met de cijfers 14-16, 14-16 en 13-15 net aan het langste eind. Leos begon sterk, maar kon de druk die op Spirit werd uitgeoefend, geen hele set lang vasthouden. Nadat Leos een 8-2 voorsprong had genomen, ging erbij de Leus- denaren iets mis Het aantal per soonlijke fouten stapelde zich op. Spirit profiteerde gretig en pakte de set (14-16). In de 2e set ging de strijd volledig gelijk op. Er werd door beide teams zowel aanvallend als verdedigend goed gespeeld. Bij Leos was met name Rob de Koning prima op dreef. Maar ook hij kon niet helpen dat Leos bij de stand 12-12 en zelfs 14-14. de routine miste om het vonnis te vellen. Spirit hield het hoofd koel en won weer met 14-16. Een opleving in de 3e set leek voor Leos de ommekeer dan toch te brengen. Rap nam Leos een 7-2 voorsprong Maar door een aantal slechte opslagen, kon Spint stukje bij beetje de achterstand goedma ken. 12-12) om tenslotte wederom in de finale de set met 13-15 naar zich toe te trekken. Op routine en met afwisselend spel werd Leos door Spirit geklopt LEUSDEN - In de tweede helft van de competitie heeft het „vlaggeschip" van BVO '79 de overwinningenreeks voortgezet. Het eerste team van SH '71 kon in eigen huis de nog ongeslagen lijstaanvoerder niet van de zege afhouden. Toch boden de Hoog- landerveners uitstekend tegen stand. Het BVO-viertal moest tot het uiterste gaan om de achtste zege in successie te behalen. Eerste heer Erich Matray moest al zijn talenten en routine tonen om zijn opponent van het lijf te houden. Na een regelmatige winst in de 1e set (8-15) ging de BVO-er in de 2e set met 15-10 onderuit. De beslissende 3e set leverde hem tenslotte met 5-15 toch de partijwinst op. Joop Paschedag ondervond minder problemen Met 2-15 en 9-15 scoorde BVO's tweede heer het tweede punt De dames daarna deelden de punten. Janny van Meeteren kwam er met 11-7 en 11-1 niet aan te pas Tweede dame Sylvia Schuiten liet zich echter niet van de wijs brengen en bepaalde de tussenstand met tweemaal 7-11 en 1 -3 in het voordeel van BVO '79. De dubbelparlijen begonnen voor BVO met een nederlaag. Erich Matray en Janny van Meeteren moesten met 15-13 en 15-6 de punten uit handen geven. Joop Paschedag en Sylvia Schuiten lie ten zich niet verrassen en brachten de marge met 7-15 en 9-15 weer op twee punten terug De dames en heren-dubbel moesten de doorslag gaan geven Het werd nog een spannende aangelegenheid De heren begonnen slecht (15-12) maar kwamen in de 2e set met 7-15 sterk terug. In de 3e set was het toch weer SH '71 dat met 15-12 de winst pakte. Daardoor kwam SH '71 tot 3-4 naderbij en had nog steeds uitzicht op een puntende- ling De SH '71-dames deden er alles aan om de trotse koploper het eerste punt te ontfutselen en leken na de 15-4 zege in de openingsset hard op weg om het karwei te klaren. Het BVO-koppel bleek ech ter niet te vermurwen In de 2e en 3e set toonde BVO. zoals een koploper betaamt, het ware ge zicht. Met de cijfers 3-15 en 9-15 haalden de dames de winst en de eindoverwinning (3-5) binnen. De overige uitslagen BVO '79: SENIOREN: BVO 2-Inside 6 6-2 Barneveld 8 - BVO 3 0-8 BVO 4 vrij BVO 5-BC Eagles 4 2-6 Hoogland 8-BVO 6 0-8 JEUGD: BV01 - Badso2 Hoogland 3-BVO 2 BVO 3-Badge 4 6-2 8-0 7-1 USDEN - Vorige week vrij- organiseerde Rijvereniging onyclub Nimmerdor een ge- jde indoorspringwedstrijd veteranen op het terrein de Vlootwijkseweg. De lig-plussers verreden de trijden op een druk bezet jurs. Burgemeester Rade- r reikte de „Ossendrijver- klasse licht uit. prijswinnaars in de ver lende klassen zijn als volgt: „Ossendrijver-prijs" klasse licht: 1 Gert v. d Pol met Anito uit Nijkerk. 0 fout. (tijd: 31.14); 2. Teus Woudenberg met Romeo, Bun schoten, 0 fout (33.64); 3. Douwe v d Geest met Mirelle, 0 fout (34.12). 4. Henk Stuivenberg met Silvia, 0 fout (34 15), 5. Marinus Rijken met Uran, Lelystad. 0 fout (35 22) „Geurtsen-prijs" klasse midden: 1 Marinus Rijken met Amaro uit „Kraay-prijs" klasse zwaar: 1 Bud de Gooyer met Margonda uit Blaricum. 0 fout (29 38); 2. Herman v. Ramshorst met Jacqueline uit Nijkerk. 0 fout (30.22); 3 Gea Vermeer met Pauline uit Barne veld. 7 fout (46.47). „Van der Veen-prijs" progres sief pare. klasse licht: 1 Bernard Verbeek met Roland uit Hoogland, 21 pnt (41.50); 2 Dou we v. d Geest met Mirelle uit Bunschoten. 21 pnt. (4348); 3. Cees Willemse met Old Max uit Eist, 21 pnt. (44.53); 4 Klaas Schaftenaar met N N. uit Wezep. 21 pnt (45.53); 5. Henk Stuiven berg met Silvia uit Voorthuizen, 21 pnt (47.97) „Verbeek-prijs" progressief pare. klasse midden: 1. Henny Ossendrijver met zijn paard Ulexo uit Amersfoort. 21 pnt (37 88); 2. Bud de Gooyer met Vladimir uit Blaricum, 21 pnt. LEUSDEN - Zaterdag zal in sporthal „de Zanderij" te Bus- sum de strijd om de hegemonie in de 1e klasse B van de zaalkorfbal-competitie in alle he vigheid losbarsten als beide koplopers, DSV en Antilopen, het met elkaar aan de stok krij gen. Een kraker van de eerste orde, in het laatste korfbalweek end van 1984. Wie zal de „winter titel" in de wacht slepen, is de hamvraag die met name de insi ders al enige tijd bezighoudt. Zal Antilopen er net zoals in de veldcompetitie er wederom in slagen om de eerste klap uit te delen en zich nu al als belangrijk ste kandidaat voor het zaalkam pioenschap aan te melden. „Degene die wint neemt in ieder geval een belangrijke voorsprong.' liet Herman Bruins, de succesvolle Antilopen-trainer. desgevraagd weten. „Maar of dit al meteen van doorslaggevende betekenis is voor de rest van het seizoen, is moeilijk in te schatten omdat de krachtsver schillen tussen de ploegen niet zo bijster groot zijn. Het is gewoon zaak om weKenjKs goeo ie preste ren en tegen de zogenaamde min dere goden geen misstap te ma ken Dat is het allerbelangrijkste Dan kun je pas zeggen of je een ware titelkandidaat bent of niet" Beide ploegen hebben tot nu toe eenmaal zo n misstap gemaakt en staan dus ook wat dat betreft op gelijke hoogte, terwijl ook de doel saldo bijna identiek zijn. De verschillen zijn dus gering. Het belooft dan ook op voorhand een wedstrijd te worden op het scherp van de snede waarbij waarschijnlijk de scheidsrechter als „scherprech ter" zal gaan optreden. Hoeveel staat hij toe7 Want dat het er hard toe zal gaan is bij een ontmoeting tussen DSV en Antilopen een doodnormale zaak, hoe cynisch dat misschien ook moge klinken. Het is te hopen dat Antilopen het hoofd niet op hol laat brengen en met gevarieerde aanvallend spel DSV sportief een kopje kleiner maakt ZKC, momenteel ook nog aardig in de race. speelt vanavond de ach terstallige wedstrijd tegen OVVO Het zou niet eens zo verrassend zijn als OVVO met de punten naar huis gaat. Wint ZKC daarentegen wel. dan kunnen de Zaandammers zaterdag tegen Revival de aanslui ting met de koplopers behouden, of misschien zelfs de kop overnemen. Het Barneveldse Odik zit. na het verlies, nu helemaal in de hoek waar de klappen vallen Ditmaal bleek DKV te sterk. Of ze er dan (eindelijk) tegen Thor in zullen sla gen om punten te pakken, lijkt onwaarschijnlijk. OVVO ontmoet zaterdag DKV. Een duel waarbij de thuisploeg over de beste papieren beschikt De uitslagen in 1e klasse B: Antilopen-Thor 14-10 DSV-Revival 15- 9 Odik-DKV 6- 9 De Stand na vijf wedstrijddagen: DSV 5-8 Antilopen 5-8 ZKC 4-6 Thor 5-5 Revival 5-4 DKV 5-4 OVVO 4-3 Odik 5-0 Het programma luidt aldus: ZKC - OVVO (20 12/84) DSV-ANTILOPEN (18.50 uur) Revival - ZKC OVVO - DKV Thor - Odik. PfUSDEN - In zwembad Ba- [9t op het Burg. Buiningpark gelopen zaterdag weer afge- Hnmen door een aantal kan- en. Er werd afgezwommen de diploma's A-, B-, nvaardigheid I, II en III. eslaagde kandidaten zijn: ima A: Lang. Anthony Gerrits. Arnold de Brenda v.d. Ven. Carmie Jonker, rik Artz. Edwin Pijpers. Esther r, Erik v. Dijk, Eva Wesselkamp, Bosman. Frank Gierman. Hans ergem. Hinke Dekker. Ivo v Os. r de Groot. Jeroen Ruijgrok, Jes sica v Loenen, Jochem Veroerg. Joldii- da Schreuder, Kim Westgeest, Kris- tiaan Plugge, Lisanne Elschot, Maaike v. Oosterom, Marcel v Renselaar, Ma rianne Wiegersma, Maneke Enkelaar, Marit Kalshoven. Michael Baardman, Michael Huster. Naomi Landman. Niels Tatters. Pascal Boeklé, Peter de Ja ger, Pieter v.d Burg. Raymond Post. Regi Schipper. Rina Rademaker, Robin Arler, Roelof Koolstra. Sander Seton, Sander ten Hoven. Vincent Wegman, Wim Steenveld. Margriet Moro. Nicole de Haan Diploma B: Arjan Sakkers. Arthur Scherpenzeel. Cindy v. Essen. Ellen M Buenk. Eric ten Hove. Esther Bouman. Guido dos San tos. Heiko Bnts, Jeanne Cheung. Irma Tijmensen. Karen Verwij. Karlijn v. Stra len, Laura S Maes, Linda v Beem. Maarten v. Putte. Machteld v.d. Meulen. Marieke Huijgens. Martin Goosens. Nienke Bierman, Richard Hermanus. Stéphan Numan. Thijs Bokkers VOLWASSENEN Diploma A: A. N Smal-Roest. Jenny Veenendaal- Meilink. Gerry Schouten. Jan Abbing. Leo Houtveen. Maria v Knobelsdorff, Wil Hek-Mulder. Theo Bokkers. Jaap de Greef. Diploma B. B Gebben-Veenendaal.CokMeerveld. Corne Donselaar. Faustina Schoenmaker-de Jong, Gijsbertus Hei kamp, Loes Peperzak. Robert Zwier van Knobelsdorff. Ton Kuipers. Zwemvaardigheid I: Tonny Hessels Zwemvaardigheid II: Marja Veldman. Gilbert Vorwerk, Ellen van Putte. Zwemvaardigheid III: Helen Monique Maria Vorwerk LEUSDEN - Het heren- waterpoloteam van LZ&PC de Haaien heeft de eerste helft van de competitie in de 3e klasse B. van de vaderlandse waterpolo- elite met een overwinning afge sloten. Met voor waterpolo- begrippen minimale cijfers (3-2), werd in het Amersfoortse sport- fondsenbad „Het IJsselmeer" op afstand gehouden. Door dit resultaat neemt de Haaien met 11 punten uit even zoveel duels een gedegen middenmootposi- tie in. De wedstrijd begon niet erg at tractief. In de eerste periode slaag de de Haaien er niet in om een man meer situatie uit te buiten, nadat een IJsselmeer speler uit te buiten, nadat een IJsselmeerspeler uit het water gestuurd was Ook de gastheren kwamen niet tot scoren, zodat het eerste spel- deel zonder treffer afgesloten werd In de tweede periode kon de Haai en bij een nummerieke meerder heid de score wel openbreken Na aangeven van Carel Venema, schoot Bart Wanrooy de Leusde- naren op 1 -0. Kort voor het verstrij ken van de speeltijd, was het Carel Venema. schoot zelf die de Haaien ruimer deed ademhalen: 2-0. Maar in het begin van het derde deel kwam het IJsselmeer al snel nader bij. Een toegekende strafworp werd feilloos in een treffer omgezet 2-1 Hierna stond routinier Carel Vene ma wederom aan de basis van een Haaien-doelpunt. Ditmaal bracht hij invaller Robert Jan Mohlmann in stelling die met de geboden kans wel raad wist en 3-1 op het score bord bracht In de laatste periode kreeg de Haaien het nog (onnodig) moeilijk nadat het IJsselmeer wederom een strafworp achter de goed keepen de Harry Klok deponeerde: 3-2. De spanning was weer geheel terug en bracht in het duel dat op een iaag pitje stond enig leven in de brouwe rij In de slotfase vergat uitblinker Carel Venema het vonnis definitief te vellen door een strafworp te missen. Zo kon het gebeuren dat het IJsselmeer tot het laatste fluit signaal kon hopen op een gelijk spel Maar doelman Harry Klok hield de deur hermetisch dicht en stelde de vijfde zege voor de Haai en veilig. LEUSDEN - Het veldvoetbal kan dan wel voor een paar weken in de ijskast gezet zijn, maar dat wil nog niet meteen zeggen dat we in Leusden van volkssport nummero eén verstoken moeten blijven. Naast een aantal vriendschappelijke wedstrijden en toernooitjes, worden er vrij dag 21 december in sporthal de Korf weer een viertal wedstrijden voor de zaal /oetbalcompetitie van het rayon de Veluwe afge werkt. De zaalvoetbalteams van FC Opstellen en Pon Voorwaarts komen in Leusden in actie en kunnen weer eens voor eigen aanhang hun talenten ten toon spreiden. Het programma ziet er in de Korf als volgt uit; 2e klasse B 19 00 uur: Straaljager Boys - De- mis Roussos FC Hoofdklasse 20.00 uur FC Teman - GS'76 3e klasse A 21 00 uur FC Opstelten - Chirur gijnhuis 2e klasse C 22.00 uur: Pon Voorwaarts - WAC '81 ACHTERVELD - Door schiet vereniging Ons Genoegen werd een verlate Sint Nicolaasschie- ting gehouden. Deze schieting vond plaats op de geluksschijf. Tevens werd er een onderlinge wedstrijd gehouden. Aan de eer ste schieting werd door 21 schutters deelgenomen en aan de tweede door 16 schutters. De uitslagen waren: Geluksschijf aantal punten 1 L Verburg 323 2 W. J. Lagerweij 219 3 J. van Nimwegen 203 4. J Kok 194 5. J.J van Hamersveld 174 6 J. Blom 164 7. J v Hamersveld Jz. 154 8. H J v Ruitenbeek 143 9 L v Hamersveld 128 10. J. Voorbrug 123 12. W v d. Kletersteeg 115 12. J.v. Rossum 114 13. B. Voskuilen 113 14. P.Smink 112 15. W Wittebrood 95 16. J. Voskuilen 94 17. G. Tolboom 92 18. A. van Daatselaar 88 19. G van Hamersveld 84 20. J.E. van Hamersveld 69 21 A. Vlug 51 Onderlinge wedstnjd: 1. W. J. Lagerweij 96 2. A. van Daatselaar 94 3. J. van Rossum 93 4. H. J. van Ruitenbeek 91 5. J. van Hamersveld Jz. 90 6. J. Voskuilen 87 6. W v. d. Kletersteeg 87 8. P. Smink 83 9. A Vlug 83 10 L Verburg 82 11. W. Wittebrood 81 12 J E. van Hamersveld 78 12. J. van Nimwegen 78 14. J Blom 71 15. J Kok 64 15. G van Hamersveld 64 De resultaten bij de junioren schutters zijn in stijgende lijn. Bij de koploper zullen de senioren, ge zien de resultaten zeker een zware dobber krijgen, dit met de steeds stijgende resultaten. Ditmaal be haalde Timo van Valkengoed maar liefst 91 punten. De overige uitsla gen waren: 2. Laurens v.d Ven 67 3. Arnoud Vlug 65 4 Jerry van Nimwegen 57 5. Rudie van Daatselaar 43 6. Michiel Peters 34 7. Bert Schimmel 26 LEUSDEN - Korfbalclub Anti lopen organiseert donderdag 27 december een schoolkorfbal- toernooi voor de Leusdense ba sisscholen. Twaalf scholen uit Leusden en een uit Achterveld zullen aan dit toernooi deelnemen. Het gebeuren vindt plaats »n sporthal De Korf. De Smidse I. VOETBAL - De afdeling zon dag van v v Roda'46 gaat op 23 december zaalvoetballen Van 14 00 tot 19 00 uur zal in sporthal De Korf ongeveer 100 man. onder verdeeld in 12 teams, de strijd aanbinden TENNIS - De junioren van LTV Lockhorst komen donderdag 27 december in het Tennis en Squash Centrum Leusden (TSLC) in actie tijdens het traditionele kersttennis toernooi. Van 11.00-14.00 uur wor den er dubbelpartijen gespeeld De wedstrijden duren een half uur. Na afloop gaan de deelnemers naar het clubhuis op het BB-park, alwaar de prijsuitreiking zal plaatsvinden. ACHTERVELD - Achterveld A1de ploeg van Hans v.d. Goes, speelde in Baarn om de bezet ting van de tweede plaats op de ranglijst. De Achtervelders speelden zeer sterk en maakten op sportieve wijze concurrent Limvio met 6-1 in. Achterveld A2 dingt mee om het kampioen schap en Eerhard Voorburg maakte het honderdste competi- tiedoelpunt van dit seizoen. De ene week een flinke neder laag de andere week een grote overwinning, de ploeg van Kees v d. Breemer sr won met 6-1 van TOV. Na enkele leuke overwinnin gen van Fz waarin onder meer Daan Blom. Rudie Boersen, Jarno v.d. Burgwal en Jeroen en René v.d. Hengel in spelen werd het dit keer een 5-0 nederlaag voor F2. die de volgende keer wel weer moet winnen. Misschien wel de beste prestatie leverde de kleine meisjes- ploeg die het moest opnemen te gen Celentudo waarvan alle speel sters veel groter, zwaarder en ou der waren. De Achterveldse meis jes verloren desondanks met het kleine verschil van 0-1 Uitslagen: Limvio A1 - Achterveld 1 1 -6 Achterveld A2 - IJsselmeervogels A3 11-3 Achterveld B1 - Hoogland B2 0-6 Achterveld C1-TOV C1 6-1 Amsvorde C2 - Achterveld C2 1-1 Achterveld D1 - IJsselmeervogels D2 1-1 Soest D3 - Achterveld D2 3-3 Soest E2 - Achterveld E1 0-2 Achterveld F1 - KWA F2 0-0 WZAF3-Achterveld F2 5-0 Dames junioren Barneveld 1 - Achter veld 2 1-1 Dames junioren Achterveld 1 - VRC1 3-0 Meisjes Achterveld 1 - Celeritudo 1 0-1 De rest van dit jaar wordt er niet gevoetbald in verband met de win terstop.

Leusder Krant | 1984 | | pagina 9