Inhalen „A nos amours" van Pialat in Amersfoorts Filmhuis „Ein ganz perfektes Ehepaar" in nacht Filmhuis VftETItAL VOORSPEL Jeugdvoetbal Achterveld Uitslagen Ons Genoegen SVA vierde oudjaar met snerttoernooi KPO maakte bloemstukken Oud papier actie DWS ipitman moest ;ee keer Veiniginkt Handbreedte Gemeente wil huis kopen DE LEUSDER KRANT DONDERDAG 3 JANUARI 1985 Loep op Leusden aktie: Caspar van Loo. drage: Frits van Breda, Bou- ivinade Boer. Een heleboel Leusdenaren iadden de maandag voor Kerst lis de vuilnisophalers van Spit- lan voor een verrassing gezet. Het was de bedoeling die dag m het huisvuil heel vroeg bij de ïensen op te halen. Door de iering van Kerstmis vielen twee uit, maar het werk an die week moest wel gedaan in drie dagen dus. Van tage een aangepast schema en jk zele vroege werktijden voorde ïannen van Spitman. De ge- ïeente, verantwoordelijk voor B E# vuilnisophaaldienst, had via waiededelingen in de krant en het igen informatiekanaal de men- vanen er op gewezen dat Spitman ^en 'e maandag heel vroeg zou ko- «rp ,ien. Maar wat gebeurde? Of een ruls ete boel mensen hadden die n Mededelingen niet gezien of er jjch niet aan gehouden. Want :gen het middaguur stond in lenige wijk de vuilniszak pas op e stoep. Bij de firma Spitman akltond men toen voor de keus. st edrijfsleider G. Peters zegt: zonWe konden moeilijk Leusden iet Kerstmis met het vuil laten 9M 3ckitten. Daarom is besloten de voor een tweede eer er op uit te sturen. Het etrof met name de zogenaamde ^ïiddagwijkén, waar dus nor- ïaal 's middags het huisvuil ordt opgehaald. Deze tweede )nde was dus niet gepland, laar we konden het wel bolwer- ïn." Of de gemeente hier een ikening van krijgt of dat Spit- ian de tweede ronde zelf voor ikening neemt, laat de heer eters lachend in het midden. Voor afgelopen maandag, ou- ejaarsdag, was aanvankelijk ezelfde regeling getroffen als Dor de maandag voor Kerstmis. Maar gezien de ervaringen en, hebben we maar een ande- oplossing bedacht", aldus de ïer Peters. Die oplossing kwam vo' In de praktijk op neer dat in de gn meeste wijken de vuilnis op de gebruikelijke tijd werd ingeza- atield. ins- vo: -! oB De redactie van het clubblad 'vin onze plaatselijke 'r meelvereniging „Eendracht" iri sklaagt zich er over dat het v' ïusdense gemeentebestuur nocel erg weinig inkt nodig heeft n sommige brieven te ïhrijven. Men heeft twee >orbeelden bij de hand. 75 Het gemeentebestuur heeft in twee fraaie volzinnen moeg om het i^ndrachtbestuur mee te delen it ze niet hoeft te rekenen op m tegemoetkoming in de >sten van kleding voor 1L 'homasvaêren Pieternel". >als bekend heeft „Eendracht" ize twee bekende figuren ten nele gevoerd tijdens de euwjaarsreceptie 1984 van jrgemeester en wethouders. Het tweede, nog kortere briefje en>reekt voor zichzelf: „Geacht 9el?stuur, tot onze spijt kunnen 1 ^ij u niet behulpzaam zijn bij het 3ernden van een adequate de jslag-/werkruimte. Wij wensen u met het vinden van een oplossing succes toe." „Wie moet er nog peultjes", zo verzucht de redactie van het Eendrachtmagazine. Een oplossing heeft de redactie overigens bij de hand: „We zullen maar eens in de leer gaan bij het Vrouwenkafé. Die zijn bij de gemeente zelf ingetrokken. Het zou ons niet verbazen als één van de lezers van onze krant „Eendracht" de helpende hand zou kunnen toesteken. Het gaat om een geschikte ruimte waar men decorspullen kan opslaan en waar men ook nog ruimte heeft om éen en ander in elkaar te zetten. Secretaris Martin Rep (tel. 943433) kan precies vertellen waar men naar op zoek is. Niet meer dan een handbreed te ruimte zit er tussen de schuur van de heer Van den Berg aan de Hamersveldseweg en het op zijn erfscheiding geplaatst nieuw bouw perceel. Zelfs de dakpan nen van het schuurtje moesten een eindje opschuiven om plaats te maken voor het nieuwbakken bijgebouw. Geen stijl, meent de heer Van den Berg die al jaren aan het procederen is tegen de plannen van de gemeente op het terrein rond het voormalig ge meentehuis die eventuele uit breidingsplannen van het bedrijf van Van den Berg in de weg staan. Tot aan de Raad van State ging Van den Berg tevergeefs met zijn bezwaren. Een procedu redie hem al handen vol geld gekost heeft. Ondertussen werd met de bouw begonnen volgens een bouwvergunning die 80 cen timeter tussen het tebouwen ge bouw en de bestaande bebou wing aangaf. Nu blijkt dat de afstand niet meer dan een vijf tien centimeter bedraagt, waar de gemeente toch haar goedkeu ring over uitsprak. „Ik voel me onbehoorlijk behandeld door de gemeente", aldus Van den Berg, „ook de goothoogte van het nieuwe gebouw is in strijd met de bouwvoorschriften". De heer Van den Berg probeer de ten einde raad bij de Nationale Ombudsman. Rang, zijn gelijk te krijgen maar deze mag zich ech ter niet bemoeien met gemeente zaken. De aannemer zocht ook naar een oplossing en bood Van den Berg aan om de ruimte tus sen de gebouwen te dichten, „maar dat vertik ik, daar doe ik niet meer aan mee, laat iedereen maar zien hoeveel rotzooi er in die kier terecht zal komen." Een nieuw proces dan? Nee dat kan de heer Van de Berg niet meer betalen, de enige radicale oplos sing is het schuurtje af te breken. In filmhuis Appelmarkt draait deze week (4 t/m 7 januari, 20 uur) de nieuwste film vam Maurice Pailat: ,,A nos amours". Pailat is geen onbe kende In Amersfoort. Al eerder draai de in het filmhuis Passe ton bac d'abord" uit '79 en „Loulou" uit '80. Als uitgangspunt van Pailats films dient het gewone leven van alle dag. Aanvankelijk werd hij beschouwd als een marge-filmer, omdat zijn films geen commerciële uitstraling zouden hebben. Met „Loulou" brak Pialat door bij een grote publiek en won in 1983 met ,,A nos amours" de Franse Oscar (de Cesar) en vorig jaar werd deze film beschouwd als hoog tepunt op de Berlinale '84. Suzanne is vijftien jaar oud en doet haar eerste seksuele ervaringen op Maar ze heeft problemen met jongens. Ze zegt dat ze een „droog hart" heeft Ze slaagt er niet in een emotionele band met haar vrienden tot stand te brengen, omdat ze haar gevoelens niet kan tonen. Ze blijft daardoor geïsoleerd en zonder het zelf goed te beseffen rolt ze gaandeweg van het ene bed in het andere De enige, die werkelijk iets voor haar betekent, is haar vader Haar moeder is een onevenwichtige vrouw, die heen en weer geslingerd wordt tussen hulpeloze scheldkanonnades en hysterische •.^^«„ptKofciinnon Haar hroer is een tyrannieke. half-gekke kerel, die haar psychisch en fysiek kwelt, met name als zij na een aantal dagen afwezigheid naar huis terugkeert Haar vader is bontwerker, wiens eigen bedrijfje nooit veel zal opbrengen Spottend ziet zijn enige medewerker toe hoe het gezin langzaam afzakt en ^ichzelf te gronde richt. Op een dag geeft Suzanne toe aan de druk uit het gezin Ze is het zat om steeds maar verwijten te krijgen over haar leefwijze. Ze trouwt met een man, van wie ze niet houdt en die kort na de bruiloft al weer verlaat. Met een ander ontvlucht ze de stad, haar familie en misschien ook wel haar tot dan toe geleefde bestaan Haar vader kijkt naar haar als ze in het vliegtuig in Californië stapt. Hij is de enige, die begrip voor haar schijnt te kunnen brengen „De droefheid is eeuwigzegt hij als het vliegtuig vertrekt De komende twee weken worden in de vrijdag en zaterdag nachtvoor stellingen van filmhuis Appelmarkt films vertoond van de opmerkelijke Duitse regisseuse Ula Stöckl. Aan staande vrijdag 4 en zaterdag 5 ja- nuarlraait de in 1973 gemaakte film „Ein ganz Perfektes Ehepaar" en vol gende week (vrijdag 11 en zaterdag 12 januari) haar meest recente film „Der schlaf der Vernunft" ('84). De voorstellingen beginnen om 23 uur. Ula Stöckl begon haar loopbaan als secretaresse. In 1963 ging zij in Ulm op de Hogeschool colleges volgen op de net opgerichte filmafdeling. In 1968 maakte ze haar eerste speelfilm, die geen aftrek vond bij verhuurders Men vond de film a-politiek en navelstaarde rij van vrouwen. Ze maakte in de loop der jaren een tiental films, en was oprichtster van het „Verband der Filmarbeiterinnen een soort vakbond voor vrouwen die in het filmvak bezig zijn. Dit verbond ijverde voor gelijke verdeling van subsidie bud getten tussen mannelijke en vrouwelij ke filmers. Men sprak zich tevens uit voor een gelijk aantal vrouwen als man nen in filmkomissies Van de meeste van haar films schreef Ula Stöckl het scenario en deed tevens regie, produktie en camerawerk en wordt als een typische auteursfilmer aangemerkt. Ervaringen uit haar eigen leven - opleiding, beroep en haar erva ringen in relaties met mannen en vrou wen - zijn de thema's die in al haar films centraal staan Volgens haar wordt de emancipatie van de vrouw belemmerd doordat vrou wen niet hebben geleerd vrij te kiezen Hierdoor keren veel vrouwen, na de eerste stappen naar onafhankelijkheid, terug naar het oude patroon van de aanpassing aan de mannenmaat schappij of de gevangenschap van het isolement Mannen zijn overigens in Stöckls films geen gewetenloze schur ken. Ze zegt daar over „Omdat ik de regels van dat spel voor mezelf heb ontdekt, kan ik niet meer denken in termen van schuld of onschuld: het enige wat ik kan doen is laten zien waarom mensen zich zo gedragen „Ein ganz perfektes ehepaar" gaat in op de relatie tussen ene Robert en Angela. Hij is een expert in groepsana- lyse en zij werkt voor een tv-programma waarin echtparen over hun huwelijks problemen praten. Ze zijn al tien jaar getrouwd en nog steeds erg verliefd. Ze zijn open tegen elkaar en laten elkaar volkomen vrij. Alles kan, behalve als één van hen vergeet dat ze elkaar beloofd hebben altijd bij elkaar te zullen blijven. Robert wil namelijk met zijn vriendin Claudia „helemaal opnieuw" beginnen. Angela kan alleen op radica le wijze ingrijpen, maar wanneer ze daarna hetzelfde wil, blijkt dat Robert het laat afweten. Angela's ideeën over „het perfecte huwelijk" zal ze drastisch moeten herzien LEUSDEN/ACHTERVELD - De competitieleider in de afdeling Utrecht benut de komende twee weken, ijs en weder dienende, om wat achterstallig wedstrijden in te halen, waardoor de diverse ranglijsten weer volldig in evenwicht komen. Het (inhaal)programma is echter uiterst summier omdat in het zacht maar vooral droge najaar van '84 volop gevoetbald kon worden. Slechts hier en daar viel er wel eens een duel uit, maar die waren in aantal op de vingers van een hand te tellen. In Leusden en Achterveld verkeren de sportpar ken in prima staat. Geen enkele thuiswedstrijd van Roda'46 en Achterveld werd in e eerste helft van het seizoen 84/85 afgelast. Achterveld heeft helemaal een duels meer open staan, omdat ook alle uit-wedstrijden volgens het programma werden afgewerkt. Beide standaardelftallen van Roda'46 hebben echter nog één ontmoeting te goed. De zaterdag-formatie moet nog in Utrecht tegen Eminent Boys aan de bak terwijl de zondag-heren in de Keistad met VVZA nog in de slag moeten. Aangezien de Amers- foortse Zeehelden ook nog tegen Barneveld moeten inhalen, laat het treffen tegen Rode'46 even op zich wachten Naast Achterveld heeft dus ook de zondag-elf geen competitie-verplichting. Alleen Roda-zaterdag moet in het eerste weekend van 1985 de degens krui sen als Koning Winter zijn Grillen tenminste deze week in de ijskast houdt Het treffen tegen Eminent Boys vormt voor de Leusdense hoofd klasser een prima schakel voor de rest van het seizoen waarin de Leusdenaren met een beetje maz zel nog best een rol van betekenis kunnen spelen, Winst op een bijna zekere degradatie-kandidaat als Eminent Boys is dan wel noodza kelijk. Want laat je tegen de zoge naamde mindere goden (onnodig) punten liggen dan heb je aan het einde van de rit geen recht van spreken.De grote vraag is echter hoe de volgelingen va trainer Ri chard Beumer de winterstop zijn doorgekomen. Het resultaat tegen de in degradatie nood verkerende Utrechters moet daar het antwoord op geven. Een goed gemotiveerd Roda'46 dat de kansen op een eervolle classering nog een beetje in eigen hand wil houden, mag in Utrecht geen misstap maken. An ders zetten de Leusdenaren zicht aan het begin van 1985 meteen al buitenspel. En dat zou gezien de kwaliteiten zonde zijn Benschop moet zaterdag tegen het sterk te rugvallende Vitesse uit Breukelen de draad weer oppakken. Of dat met een overwinnig gepaard gaat, lijkt onwaarschijnlijk. Beide ploe gen verkeren in de onderste helft Een gelijkspel ligt eerder voor de hand Programma in de hoofdklas se: Benschop - CSV Vitesse Eminent Boys - Roda'46 De stand in de hoofdklasse: Advendo'57 14 23 VOP 14 20 VeenscheBoys 14 17 Hercules 14 16 Roda 46 13 15 Montfoort 14 14 Benschop 13 13 Musketiers 14 13 CSV Vitesse 12 10 Hoevelaken Eminent Boys Baarn 14 10 13 7 13 4 ZONDAG In de zondag-afdeling staat dus alleen het streektreffen tussen VVZA en Barneveld gepland Bei de ploegen hebben evenveel wed- strijdpunten hoewel de Zeehelden daar een duel minder voor nodig hadden Op grond van het thuis voordeel en het feit dat ze over en technisch betere en evewichtiger elftal beschikken, houden de Amersfoorters de punten zo goed als zeker in de Keistad Programma 1e klasse A: VVZA - Barneveld Stand 1e klasse A: Actif BFC Olympia Zuiderzeevogels Laren Achterveld Roda'46 VVZA Barneveld Hooglanderveen Gooische Boys Amsvorde LEUSDEN - De gemeente wil de woning op de hoek van de Hamersveldseweg en de Noorderinsalg kopen. Na aankoop van het pand zal worden overgegaan tot sloop. De bij de woning beho rende grond heeft de ge meente nodig voor de aanleg van een fietspad en de zoge heten „zoekroute" voor het winkelcentrum „De Hamers hof". De vrijstaande woning is eigen dom van mevrouw van Keulen. Zij is enige tijd geleden opgenomen in een geriatrisch verpleegtehuis en vast staat dat zij nooit meer zelf standig in haar eigen huis kan wonen. Daarom hebben de erfge namen van mevrouw Van Keulen en haar zaakwaarnemer, notaris Daatselaar, besloten het huis te verkopen. Daartoe is één van de Leusdense makelaars ingescha keld. Volgens gemeentevoorlichter Hermans heeft de gemeente Leus den een voorkeursrecht bij de ver koop van de woning Het recht ontleent het gemeentebestuur aan een mondelinge toezegging van mevrouw Van Keulen, die later door haar zaakwaarnemer schrifte lijk is bevestigd Achter de woning, waarvan de vraagprijs 225.000,- is. ligt een strook grond van ongeveer 1600 vierkante meter. Die grond heeft de gemeente nodig voor de aanleg van een fietspad en een route van de ene parkeerplaats bij De Ha mershof naar de andere. De wo ning zelf wil men slopen in verband met de reconstructie van het kruis punt, die tezijnertijd moet worden uitgevoerd. Volgens Hermans zijn over die reconstructie verder geen nadere mededelingen te doen op dit moment. (advertentie) e /'85l| ugc st c -s n-tM lei dis: Wit vt -t, De Leusder Krant fir biedt meer dan >o:c tweemaal per week een portie plaatselijk nieuws?" ede Wat dacht u van het verzorgen van j"£ TROUWKAARTEN. ïale i md viêJ if de de' en« lan ga» len zon: Een ruime sortering biedt het aanstaande echtpaar voldoende keus. Een romantische kaart, een vrolijke of een zakelijke kaart, ze komen stuk voor stuk voor in de collec tie trouwkaarten van de Leusder Krant. In ons kantoor liggen boeken met voorbeelden klaar. U kunt ze mee naar huis nemen om rustig de juiste keuze te maken. De tekst op de kaarten kan worden gezet in hand- of machineletter. Rozendaallaan 9, telefoon 941495/941494. Het kantoor is op werkdagen geopend van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur. ACHTERVELD - De Achterveldse A1-juniorenploeg, die vrij zwaar is ingedeeld behaalt sterke resultaten. De afdeling kent twaalf ploegen en Achterveld bezet de eervolle tweede plaats. De eerste vijf plaatsen wor den bezet door: APWCA1 (Amersfoort) 14 25 Achterveld A1 (Achterveld) 15 24 CJVVA1 (Amersfoort) 15 20 RODA A1 (Leusden) 14 19 LimvioAl (Baarn) 13 18 Resultaten tegen gemeentegenoot RODA zijn: Achterveld A1 - Roda A1 4-1 Roda A1 - Achterveld A1 3-3 MEISJES Programma jeugdvoetbal mende zaterdag: CJVVA1 - Achterveld A1 Achterveld A2 - Hees A2 Quick B2 - Achterveld B1 Hoogland C2 - Achterveld C1 Achterveld C2-HVCC2 Achterveld D1 - Hoogland D2 Achterveld D2-CJVVD3 Hoevelaken E2 (veld 3) - Achterveld E1 a.11.00 Achterveld F1 - Amersfoortse Boys F1 a 12.00 Baarn F3 - Achterveld F2 a. 10.00 Meisjes Scherpenzeel - Achterveld a 10.00 ko- a 12 00 a.14.30 a. 15.00 a 12.30 a 13 45 a 13.00 a.1200 Met Saestum uit Zeist heeft Ach terveld het grootste aantal meisjes voetbalsters in de competitie van de Koninklijke Nederlandse Voet bal Bond, afdeling Utrecht. Aan deze competitie nemen twee Ach terveldse damesjuniorenploegen van 12-15 jaar en een meisjes- ploeg van 7-11 jaar deel. De kans is aanwezig dat Achterveld 1 kam pioen gaat worden, want de ploeg bezet de eerste plaats in de compe titie van twaalf ploegen De eerste zeven ploegen zijn: Achterveld 1 (Achterveld) 13 25 SD01 (Bussum) 14 23 DVS'33 1 (Ermelo) 12 19 Achterveld 2 (Achterveld) 14 19 Barneveld 1 (Barneveld) 12 14 DeGlind 1 (DeGlind) 12 14 Huizen 1 (Huizen) 12 12 Beide Achterveld-elftallen spe len op dezelfde tijd waardoor er geen spelerswisselingen tussen de ploegen plaatsvinden Er is zelfs sprake van sportieve concurrentie onderling, want het tweede speelt zeker zo goed als het eerste. De meisjesploeg van 7-11 jaar speelt wekelijks tegen veel zwaardere ploegen maar dank zij het goede spel handhaaft deze ploeg zich heel goed. De ploegen worden getraind door Jaap Schouten, Het ty van den Heuvel en Bertus v d Velde. ACHTERVELD - Door dertien schutters werd deelgenomen aan de onderlinge schietwed strijd. Het was L. Verburg die de eerste plaats behaalde met 90 punten. De overige uitslagen wa ren: aantal punten 2 A van Daatselaar 89 2. P. Smink 89 4. W. J. Lagerwei] 86 5. H.J. van Ruitenbeek 85 b. j. vanNimwegen 85 8. J. Voskuilen 83 9 A Vlug 82 10 G. v. Hamersveld 80 11 W. v.d. Kletersteeg 79 12 T Bokma 69 13. B. v d. Hengel 55 Bij de junioren schutters werd door zes leden deelgenomen aan hun onderlinge wedstrijd. Hier was het Arnoud Vlug die eerste werd met 68 punten. De overige uitslagen waren: 2. Rolf van Druten 66 3. Laurens v d.Ven 59 4 Timo van Valkengoed 56 5 Rudie van Daatselaar 52 6. Frank van Dijk 19 ACHTERVELD - Door het be stuur van SVA werd op oude jaarsdag een snert voetbaltoer nooi georganiseerd. Hieraan de den de zeven senioren teams en het dames elftal mee. Het toer nooi werd een groot succes. Door niet minder dan 80 voetbal lers en voetbalsters werd deelge nomen. Er werd zeer sportief ge speeld waarbij zo nu en dan de hilariteit ook hoogtij vierde Aan elke deelnemende groep was een naam gegeven. Tussen de wed strijden door konden de deelne mers genieten van een heerlijke snert. Zon 40 liter erwtensoep werd naar binnen gewerkt. Na af loop werden de prijswinnaars be kend gemaakt De 1 e prijs was voor de „Blindgangers", de 2e. voor de „Rauwdauwers", de derde voor de „Houthakkers", de 4e voor „Ren je rot", de 5e voor de „schenen- schoppers" en de 6e voor „Ros maar raak". De woning op de hoek van de Hamersveldseweg en de Noorderinslag, die de gemeente wil kopen en vervolgens slopen. ACHTERVELD - Op de laatste bijeenkomst van de KPO afde ling Achterveld waren veel leden aanwezig. Onder leiding van Ma- VOETBAL - De Roda-zondag speelde vorige week donderdag een oefenwedstrijd tegen IJFC uit IJsselstein dat sinds twee jaar ge traind wordt door voormalig zon- dagtrainer Evert van Ginkel. De wedstrijd eindigde zoals die begon Paal en lat stonden zekere Roda- treffers in de weg. KORFBAL - Antilopen oefende afgelopen zondag in de Korf tegen een wel zeer gerenommeerde te genstander. hoofdklasser Blauw wit uit Amsterdam. Zowel het 1e als het 2e team van Antilopen kon de hoofdstedelingen nog redelijk bijbenen Antilopen 1 verloor tegen Blauw-Wit. met een aantal interna tionals in de gelederen, met 13-8 terwijl het tweede team de schade tot 11 -8 beperkt hield. Een verdien stelijk resultaat voor de Leusdena ren FIETSEN - Trim en Toerclub Leusden houdt op donderdag 28 februari een ledenvergadering waarop alle plannen voor het jaar 1985 gepresenteerd zullen wor den Om 20.00 uur zal de vergade ring in het clubhuis (restaurant zwembad Bavoort) beginnen. HOCKEY - De mixed-hockeyclub Leusden maakt komende zondag een begin met de mid-winter- kunstgras-competitie. Het dames team van Peter Kipp komt tegen Doorn op de mat (aanvang 15.00 uur) terwijl de heren om 10.30 uur tegen Maarssen een wedstrijd in het kader van deze nieuwe winter activiteit spelen. ria Belderok werden kerstbloem- stukjes gemaakt. Er was veel belangstelling voor deze avond. Na enkele mededelingen van huishoudelijke aard was het woord aan Maria. Zij vertelde dat veel bloemstukken die worden gemaakt niet veel hoeven te kos ten omdat veel materiaal hier voor in de eigen tuin aanwezig is. Met eenvoud en gelet op de kleur kan men een mooi bloemstuk ma ken. De kleuren dienen wel aange past te zijn aan het interieur waar het bloemstuk moet worden ge plaatst Na het nuttigen van koffie met krentebrood maakte Maria een bloemstuk op een plat bord. Het was de bedoeling dat de aanwezi ge dames hierna zelf aan de slag zouden gaan De dames leerden hoe oase wordt vastgezet en be kleed met verschillende soorten mos. Met behulp en tips van Maria hadden alle dames aan het eind van de avond een mooi bloemstuk. De voorzitster sloot de avond en dankte Maria voor de hulp bij deze zeer geslaagde avond. ACHTERVELD - In verband met de oud papieraktie van mu ziekvereniging DWS zal zaterdag weer een container worden ge plaatst op het Groot Achterveld olein. Iedereen die oud papie^p wil ruimen kan dit in deze contai ner deponeren. Degenen die door bijzondere omstandigheden niet in de gele genheid zijn hun oud papier zelf te komen brengen kunnen dit telefo nisch melden bij Wout van Hamers veld, telefoon 03425-1688 en W. Wouters, telefoon 941197. Dit moet dan wel voor vrijdagavond 19.00 uur geschieden. Inwoners van Stoutenburg en omgeving kun nen hun oud papier ook deponeren bij W. Wouters aan de Hessenweg 95

Leusder Krant | 1985 | | pagina 7