Gemeente wil haast maken met definitief pand Jacco Vijftien jaar Gouden K\m§ Eén ton nodig voor renovatie 7 tennisbanen Heren van Green Giant opnieuw in winstpuntei Virus gaat televisie kijken Drie maanden geëist voor dood door schuld Traktor „kraakte verkeers borden leustien k Avond over abortus in Amersfoortse ziekenhuizen Culturele Raad start scholen- projekten Kinderclub in Leusden 1 LEUSDEN Psychiater acht verkrachter krankzinnig Expositie Vrije Kwas Oudheidkundige Vereniging krijgt gestalte Informatie ochtend over Vrije School Utrechtse pop in Jeugdhonk Snorfiets gestolen J plaatselijk nieuws DINSDAG 5 FEBRUARI 1985 Jacco 's Cafetaria in Alandsbeek. (Van één onzer verslaggevers) LEUSDEN - De gemeente wil haast maken met een defini tieve huisvesting voor Jacco's Cafetaria nabij 'De Hakhorst' in de wijk Alandsbeek. Het is de bedoeling dat eigenaar J. van Maarsseveen van de snackbar op die plaats grond van de ge meente koopt waarop een defi nitieve cafetaria gebouwd wordt. Een en ander heeft de af deling voorlichting van de ge meente desgevraagd meege deeld. Wanneer de nieuwbouwplannen voor Jacco gestalte krijgen, zal de gemeente er gelijktijdig de bepa lingen in de Hinderwet op losla ten. Met name het luchtafvoersys- teem zal dan aan bepaalde eisen moeten gaan voldoen Het grote houten gebouw van Jacco's Cafetaria bestaat sinds september 1979. Het werd in Alandsbeek neergezet nabij de plaats waar een buurtsteunpunt (enkele winkeltjes voor de dage lijkse boodschappen) is gepland Jacco zou oorspronkelijk deel uit moeten maken van het buurt steunpunt. dat zoals bekend nog steeds op losse schroeven staat. Voordat Jacco zich in Alandsbeek vestigde exploiteerde hij een rij dende snack- en viswagen die eerst een standplaats had in het noodwinkelcentrum aan de To- renakkerweg en later een aan de Smoussesteeg, die er destijds, in oktober 1977, heel anders uitzag dan tegenwoordig In de loop van 1978 kreeg Jacco een vaste stek aan de Hamersveldseweg. onge veer op de plaats waar nu de nieuwe Rabobank staat In ver band met stankoverlast verhuisde Jacco het jaar daarop naar Alandsbeek. AMERSFOORT - Op donderdag avond 14 maart aanstaande wordt er in Amersfoort een bij eenkomst gehouden over abor tus, na het aanvragen van een abortusvergunning door de Amersfoortse streekziekenhui zen Sint Elisabeth en De Lich tenberg. De avond vindt plaats in het kader van een door het Humanistisch Verbond en Hu- manitas georganiseerde reeks bijeenkomsten over zelfbe schikkingsrecht in Eemland. De avond van 14 maart aanstaande wordt voorbereid door de werk groep abortus. Zoals bekend is op 1 november 1984 de nieuwe Wet Afbreking Zwangerschap in werking getre den. De nieuwe Wet biedt meer moge lijkheden aan ziekenhuizen om abortus te verrichten op sociale indikatie. Door de Amersfoortse ziekenhuizen De Lichtenberg en St. Elisabeth zal hiervan echter maar beperkt gebruik worden ge maakt. Het St. Elisabeth Ziekenhuis heeft besloten alleen abortus te verrich ten op medische indikatie. Ziekenhuis De Lichtenberg be sloot tot een iets breder indikatie- beleid. Hier ie het mogelijk dat abortus wordt verricht bij ernstige geestelijke nood. Het is bij beide ziekenhuizen niet aan de vrouw om uit te maken of zij in een dergelijke noodsituatie verkeert. De beoordeling hiervan ligt in handen van de arts 'na ge wetensvolle afweging zijnerzijds'. De leden van de Werkgroep Abor tus maken zich zorgen over de kri- teria van de Amersfoortse zieken huizen. Zij zijn van mening dat deze zeer onduidelijk en waar schijnlijk niet te hanteren zijn Dit zal leiden tot willekeur in de abor tus-aanvraag. zo meent de werk groep. Het zelfbeschikkingsrecht van vrouwen komt hierbij volledig in het gedrang en de werkgroep ver wacht dat veel Amersfoortse vrou wen voor een abortus zullen moe ten uitwijken naar klinieken of zie kenhuizen elders in het land. Het zelfde geldt voor de vrouwen uit de regio. De werkgroep Abortus, die is op gericht op initiatief van Humani- tas, wil proberen de effekten van een dergelijk beleid boven tafel te krijgen. De Werkgroep bestaat uit een groot aantal vrouwen uit allerlei groeperingen- VVD. PvdA, PA en CDA vrouwen, alsmede de vrou welijke raadsleden Elly van Eijk, Cocky Bisping en Ans van Keme- nade zijn hierbij vertegenwoor digd. Vanuit Humanitas nemen Wim Hos en Han Gerlings aan de werkgroep deel. In eerste instantie heeft de werk groep zich beziggehouden met het verzamelen van gegevens over de bestaande situatie. De abortusklinieken uit de omgeving, de Amersfoortse huisartsen en de medisch direkteuren van de Amersfoortse ziekenhuizen zijn hiervoor benaderd Heel belangrijk vindt de werk groep de ervaringen van vrouwen, die met een abortus te maken hebben gehad. Daarom is een te lefoondienst ingesteld, waarheen vrouwen kunnen bellen Ook is een postbusnummer beschik baar, zodat vrouwen die niet wil len bellen schriftelijk kunnen rea geren De gegevens zullen strikt anoniem blijven Alle gegevens worden gebruikt voor de hoorzitting met alle be trokkenen op 14 maart aan staande. De werkgroep verzoekt alle vrou wen die een abortus hebben on dergaan te bellen op de telefoon nummers 16612 (Vrouwenspreek uur), 633924 (MDE), 946518 (Ha mershuis) De nummers zijn te bereiken op woensdagavond 6, 13 en 20 fe bruari van 20 00-22.00 uur, don derdagmiddag 7, 14 en 21 fe- brauari van 14.00-16.00 uur. U kunt ook schrijven. Werkgroep Abortus. Postbus 261 3800 AG. Amersfoort (tel. 633924) De bijeenkomst wordt op 14 maart gehouden In café d'Oran- jeboom. Leusderweg 43, Amersfoort. Aanvang 20.00 uur. LEUSDEN - De Leusdense car navalsvereniging 'De Gouden Klomp' heeft afgelopen vrijdag avond het 15-jarig bestaan op bijzonder gezellige wijze ge vierd. Voor dit feest waren alle oud-prinsen, - bestuursleden en -raadsleden - uitgenodigd voor een 'Teneinderaadsborrel'. Bijna alle oud-gedienden waren naar koffiehuis 'De Sfinx' geko men, waar een gezellig rondje carnaval gedraaid werd. Bij de genodigden was onder an dere mevrouw Van Droffelaar, die vijftien jaar geleden de naam van de carnavalsvereniging bedacht heeft. ,,Dat was tijdens een be stuursvergadering", zo vertelde zij, .waarbij ook alle wezig waren. Er moe:* verzonnen worden, jl Hamersveld liepen ze 1 klompen en dat brac* idee om de verenig den Klomp' te noeme Het volgende feest v den Klomp' is done'01 dan wordt in De Til i* 1 vijftig plus georgan) de muziek zorgt H;ei Field. Er zijn verdere*'1 dens, zoals tapdansr" een imitator en mogel'®J sen. Bejaarden, diev opgehaald willen woiS! bellen met P van foon 941306. Ook l&,n' Gouden Klomp hc*e avond vrij toegang tGt* (Van één onzer verslaggevers) LEUSDEN/ACHTERVELD - Voor de renovatie van drie tennisba nen op het Burg. Buiningsport- park en vier tennisbanen op het Kerstenssportpark is in totaal 100 duizend gulden nodig. De gemeenteraad wordt deze maand gevraagd dit bedrag be schikbaar te stellen. Het zal dan vermoedelijk de laatste keer zijn dat de gemeente een opknap beurt van tennisbanen betaald. Bij de renovatie gaat het om de vervanging van de toplaag van drie banen van LTV Lockhorst en vier van Achtervelds LTV De Ee- melaar. Een TNO-onderzoek heeft uitgewezen dat vernieuwing van de toplaag noodzakelijk is Een dergelijke vervanging vindt normaal gesproken eenmaal per 10 a 12 jaar plaats, afhankelijk van de kwaliteit van de banen Onder toplaag-renovatie wordt verstaan het verwijderen van het gravel, het loswerken en egalise ren van de onderlaag, het aan brengen van een nieuwe laag gra vel en het verzorgen van de belij ning. Het vernieuwen van de toplaag van tennisbanen wordt tot nu toe door de gemeente betaald. Bij de behandeling in de gemeenteraad van het voorstel tot reconstructie van de drie oudste banen van het Lockhorst-tennispark, dat was in 1983, werd door burgemeester en wethouders toegezegd eens te gaan praten met de plaatselijke tennisclubs over de renovatie van de banen. De raad had namelijk de wens uitgesproken dat het in de toekomst zo moet zijn dat de tennisverenigingen het groot-on derhoud zelf gaan bekostigen. Sinds een tijd verzorgen de clubs wel het dagelijks onderhoud en het speelklaar maken van de ba nen voor aanvang van het sei zoen B&W laten de gemeenteraad weten binnenkort met de be sturen van de tennisverenigin gen, als ook met de plaatselijke Sportstichting, rond de tafel te gaan zitten om te praten over het overdragen van het groot- onderhoud (waar ook de toplaagrenovatie onder valt) aan de clubs. B&W hopen een en ander voor 1 juli aanstaande geregeld te hebben. LEUSDEN - Eén van de pro gramma-onderdelen van de Cul turele Raad Leusden is het sti muleren van culturele vorming in het onderwijs. In het alge meen, zo heeft een landelijk on derzoek uitgewezen, wordt er op school erg weinig gedaan aan culturele vorming en de scholen in de gemeente Leus den vormen daarop geen uit zondering. Vandaar dat een werkgroep uit de Culturele Raad zich in de afgelopen maanden heeft beziggehoudn met het on derzoeken van de mogelijkhe den op dit terrein. Daartoe wer den de scholen uitgenodigd voor een oriënterende bijeen komst. Uit deze kontakten zijn inmiddels twee projekten ont staan, waarvan één inmiddels op de openbare basisschool De Wegwijzer van sïart is gegaan. Een soortgelijk projekt voor 'Kinderland' hoopt de Culturele Raad Leusden binnenkort te kunnen realiseren. Het projekt voor 'De Wegwijzer' wordt gerealiseerd door de Leus dense kunstschilder en graficus Wilfried de Boer. Het projekt om vat een serie lessen in de beel dende vorming, waarbij onderwer pen als het werk van de kunste naar, kunst, soorten kunst aan de orde zullen komen. Het projekt is een samenspel tussen kunste naar en leerkrachten. Vier van de in totaal zeven lessen worden door Wilfried de Boer gegeven, de andere lessen (een vervolg op de door de kunstenaar gegeven les) worden door de leerkrachten zelf verzorgd. 'De Wegwijzer' heeft gekozen voor het onderwerp 'Dier'. Wilfried de Boer schreef daarvoor een speciale lesbrief, van waaruit gewerkt kan worden Het ligt in de bedoeling van de Culturele Raad Leusden om - in dien beide genoemde projekten in de smaak vallen - voor het sei zoen 1985-1986 een programma samen te stellen, waaruit Leus dense scholen een keuze kunnen maken De mogelijkheid wordt on derzocht om één en ander in nauwe samenwerking met de werkgroep Musische Vorming in Amersfoort te realiseren, waar door een ruimer programma ge presenteerd kan worden. Het is overigens de bedoeling dat voor het volgend schooljaar niet de Culturele Raad Leusden de culturele vorming op school in ei gen hand houdt, maar dat daar voor een speciale werkgroep uit het onderwijs zelf wordt gefor meerd Zo nodig wil de Culturele Raad voor de begeleiding van dit projekt zorgdragen ul LEUSDEN - Een inwoner van Leusden-zuid heeft bij de politie aangifte gedaan van diefstal van een oranjekleurige snor fiets. LEUSDEN - De plaatselijke jon gerenvereniging 'Virus' biedt haar leden een extra service, le dereen die het optreden van 'Koot en Bie' op 23 december 1984 gemist heeft op de televi sie kan het programma bij Virus komen kijken. Hetzelfde geldt trouwens ook voor de show van Freek de Jonge die op oude jaarsavond werd uitgezonden. Beide televisieprogramma's zijn te zien op de eerstvolgende soosavond van Virus in het jon gerencentrum 'De Til'. Virus is een vereniging die van vooruitzien houdt. Het hele voor jaarsprogramma is op dit ogenblik al bekend. Virusleden die belang stelling hebben voor de kunst van het grimeren komen in maart aan hun trekken. Op de vaste soos avond, de eerste donderdag van de maand, kunnen belangstellen den zien hoe het grimeren in zijn werk gaat. Daarna kan men zich zelf of oventueel iemand anders gaan beschilderen. De avond op 7 maart begint om 20.30 uur JAARVERGADERING Op 4 april vindt de jaarlijkse le denvergadering plaats. Kennelijk is het bij Virus niet al te makkelijk om iemand te strikken voor een bestuursfunctie. In het medede lingenblad van Virus doet de voor zitter een oproep om zich bij hem te melden als men één of twee jaar een bestuursfunctie wil ver vullen. Twee dagen na de ledenvergade ring krijgen de sportieve leden de kans om zich eens lekker uit te leven tijdens een za^ Jl nooi dat in Barneve1® houden Virusleden- algemeen toch wen? noemen. Het is bekel de organisatie van prestatieloop in hai Verder huurt men opl den een sportzaal or] te voetballen of te voll TONEEL Als één van de ho het verenigingsjaar jaarlijkse toneelavond' Op 28 april a.s. ze! groep van Virus heit? 'Moordenaar in de gr planken. Zoals gebrur het toneelstuk gebfl grote zaal van 'Ros Bel LEUSDEN - De ama schildersvereniging Kwasten' heeft af gel;™ dag een expositie !f_ het Gereformeerd DM trum aan de Burg. B| I 18, die tot 2 maart zal Voorts ligt in het v< kleinere expositie Amersfoort. Deze zali jaar plaatsvinden LEUSDEN - Mede naar aanlei ding van de oproep in de plaat selijke pers, werd eind januari een bijeenkomst gehouden van belangstellenden, die zich bezig willen houden met de oprich ting van een Oudheidkundige Vereniging Leusden. De op komst voor deze eerste kennis makingsbijeenkomst overtrof alle verwachtingen. Het ligt in de bedoeling dat eind februari een tweede bijeenkomst wordt gehouden om tot meer konkrete zaken te komen. De ongeveer zestien Leusdena- ren, die de vergadering van de werkgroep Oudheidkundige Ver eniging van de Culturele Raad Leusden bijwoonden, reageerden enthousiast op het plan om de his torische krachten binnen de ge meente te gaan bundelen. Moch ten er nog Leusdenaren zijn, die zich ook willen aansluiten, dan kan dit natuurlijk. U kunt daarvoor kontakt opnemen met het secreta riaat van de Culturele Raad Leus den, mevr. E. v.d. Hoeve, telefoon 945643. U ontvangt dan nadere gegevens over de eerstvolgende bijeenkomst. Overigens wil de Culturele Raad Leusden graag een misverstand uit de weg ruimen. Het is geble ken, dat veel Leusdenaren den ken. dat de tentoonstelling 1940- 45, die binnenkort georganiseerd gaat worden in het kader van het feit, dat het veertig jaar geleden is dat Nederland werd bevrijd, door de Culturele Raad Leusden wordt ingericht. Dit is echter niet juist. De organisatie van deze ten toonstelling is in handen van de Oranjevereniging Leusden, die graag ook uw bijdrage(n) aan de expositie tegemoet ziet. AMERSFOORT - Op zaterdag 9 februari is er van 10.00 tot 12.00 uur een informatieochtend over de Vrije School (basisschool met kleuterafdeling en lagere school) aan Romeostraat 74, Amersfoort, telefoon: 727622. Vanaf 10.00 uur kan men vrij rondkijken in de lokalen, waar ma terialen uit de lessen zijn tentoon gesteld. Bij een kopje koffie kan men praten met de leerkrachten Bovendien zijn er 'Vrije School- ouders' aanwezig, die over hun ervaringen met deze school zul len vertellen. Vanaf 10.45 uur zijn er zowel in de kleuterklas als in de eerste klas activiteiten, waaraan bezoekers kunnen deelnemen Voor de aller kleinsten is er opvang mogelijk, ledereen is van harte welkom aan de Romeostraat 74, Amersfoort Voor nadere inlichtingen: telefoon 727622/630164/948491 LEUSDEN Woensdagmiddag 6 februari start een kinderclub op christelijke grondslag in de zaal van dansschool Van den Heu vel. Van twee tot half vier zijn alle Leusdense kinderen tussen de 6 en 12 jaar welkom. Er is van alles te doem Luisteren naar een mooi verhaal, samen zingen, knutselen, spelletjes doen, verder film of poppenkast kijken. Het initiatief is van de Pink stergemeente 'Emmanuel' uit Amersfoort. Iedere woensdagmid dag zal er club zijn. Voor nadere informatie kan men bellen, tele foon 942362 LEUSDEN - „Op dat moment voelde ik me prima, anders was ik nooit achter het stuur gaan zitten." Dat zei een 29-jarige Amersfoorter, die in Leusden een ongeval had veroorzaakt waarbij zijn beste vriend (de in zittende) omkwam. Het alcohol promillage in zijn bloed was 2,21 De officier van justitie, mevr. mr. Y. A. T. Kruyer, eiste tegen de man 3 maanden gevangenisstraf en drie jaar ontzegging van de rijbevoegdheid. Het ongeval gebeurde op 11 juli vorig jaar De Amersfoorter miste een bocht in de Horsterweg, kwam op de linker weghelft terecht en botste tegen een boom Tegenover de rechtbank vertelde de verdachte dat hij die dag een fles sherry had gedronken. Vervolgens dronk hij samen met de vriend nog een fles wijn. Daarop toog hij naar het huis van zijn ouders, waar het tweetal nog een fles wijn soldaat maakte. Opeens zou de vriend een epi leptische aanval hebben gekregen. De Amersfoorter had dat vaxer meegemaakt en wilde de man zijn 55 LEUSDEN - De rijkspolitie heeft een jongen uit Wou- denberg adiigefiuuuo, Jie het afgelopen weekend met zijn traktor verkeersborden op diverse mlddengelelders omver had gereden. Dat ge beurde op de Groene Zoom, Bavoortseweg en Burg. Van der Postlaan. Volgens de politie was de Woudenberger op kroegen tocht geweest In Amersfoort en Leusden. Hij had daarbij zijn traktor als vervoermid del gebruikt. In een gekke bul" had hij op de terugweg naar Woudenberg de ver keersborden plat gereden. Over de omvang van de schade is niets bekend. pilletje geven Die lagen echter in de woning van de vriend. De ver dachte tilde de vriend In zijn auto en ging op weg Op de Horsterweg gebeurde vervolgens het tragische ongeval Op de zitting verklaarde de Amersfoorter dat de vriend hem in een stuiptrekking op de arm had geslagen Hierdoor zou hij de macht over het stuur hebben verlo ren. Dit had hij echter niet vlak na het ongeval aan de politie verteld „Volstrekt onaannemelijk,'' noemde mr. Kruyer deze laatste verklaring. Zij weet het hele onge val aan het drankgebruik van de verdachte Volgens haar moest de man schuldig verklaard worden aan het misdrijf „dood door schuld in het verkeer" Uitspraak over twee weken. LEUSDEN Zaterdag 9 februari komt de in Utrecht bekende en populaire popgroep 'The Clish' naar het Jeugdhonk aan de Ha mersveldseweg. The Clish speelt verschillende soorten muziek zoals ska, reggae en een beetje disco. De zaaldeu ren zullen omstreeks 20.00 uur open gaan De toegangsprijs is f 2,—. LEUSDEN - De heren van basketbalvereniging Green Giants trokken de opgaande lijn van de laatste weken in positieve richting door. De confrontatie tegen de Quick Runners werd via een verlen ging met 81-70 winnend afge sloten. De dames konden het daarentegen niet bolwerken in de ontmoeting tegen de Duncers uit Hilversum. Met 33-24 moesten de Leusdena ren het onderspit delven. Hel herenteam ging zeer voort varend van start en stond binnen 10 minuten al met 20-9 voor Quick Runners raakte door het fanatieke spel van de Leusdense groenhem- den volledig van slag en kon niet voorkomen dat de Giants door de butant Bert van Staveren. Aart Costerus en captain Bert Weber aan de lopende band scoorden en de ruststand op 40-28 bepaalden. Vooral de inbreng van „nieuwe ling" Bert van Staveren, die zowel aanvallend als verdedigend door zijn lengte zijn stempel op de wed strijd drukte, was opzienbarend en een lust voor het oog. Pas na de hervatting was oppo nent Quick Runners over de schrik heen en liet dat merken ook. Bin nen een kwartier was de achter stand weer recht getrokken. Toen moest Green Giants op zijn beurt weer alle zeilen bijzetten om een afstraffing Ie voorkomen. Gert-Jan v d Brink sleepte de Leusdenaren in de slotfase door deze ontmoe ting heen. Hij kon nog net een verlenging uit het vuur slepen. Het eindsignaal klonk op het moment dat er een gelijke stand (66-66) op het scorebord stond. En aangezien een gelijkspel bij basketbal niet mogelijk is, moest er verlengd wor den In de verlenging nam Green Giants het initiatief weer over en had met name door de sterk acte- }l1 rende Gert Jan van de)e voor 21 punten) hel Lfe, spel. De overwinning j t dan ook een verdienste^ waarop niets aan te m y >P DAMES De dames van hadden minder in der: I i mkinciegemeede/ LEUSDEN Dinsdag 5 februari 20.00 uur: Commissie OW/RO, commissie kamer gemeentehuis, 't Erf 1 Woensdag 6 februari 9.15 uur: Thema-ochtend Vrouwen Ont moetingscentrum, 't Vooronder, Burg Van der Postlaan 2 Woensdag 6 februari 20.00 uur: Bijeenkomst nieuwe inwoners Leusden, De Korf, De Smidse 1 Donderdag 7 februari 20.00 uur: Commissie ABZ. commissieka mergemeentehuis Zaterdag 9 februari 19.30 uur: Kindertoneel van 'Eendracht', De Korf, De Smidse 1 Maandag 11 februari 20.00 uur: Commissie financiën, commissie kamer gemeentehuis Dinsdag 12 februari 20.00 uur: Commissie ECW, commissieka mergemeentehuis LEUSDEN - „Ik wil de hele wereld bevruchten". Dat had een 29-jarige inwoner van Amers foort volgens de psychiater dr. Van Leeuwen tegen hem ver klaard. De man stond vrijdag voor de tweede maal terecht voor de Utrechtse rechtbank om dat hij in Leusden een vrouw had aangerand en een ander slacht offer had verkracht. Van Leeu wen stelde voor de verdachte krankzinnig te verklaren en hem TBR te geven. De officier van justitie, mr. H. D. Bergkotte, nam het voorstel van de psychiater met betrekking tot de TBR over Hij wilde niet dat de rechtbank de man krankzinnig zou verklaren. Zijn eis was ontslag van rechtsvervolging en TBR. F. verkrachtte vorig jaar in Leus den een vrouw die haar hond aan het uitlaten was „Tekenend was dat hij daarbij niets zei. Hij ging ervan uit dat het de gewoonste zaak van de wereld was," vertelde Van Leeuwen Alleen TBR vond de psychiater niet genoeg. Volgens de arts loop je dan het risico dat de behande lende geneesheren hem op een gegeven moment niet meer willen behandelen, omdat er geen uitzicht op succes is. In dat geval bestaat de kans dat hij op vrije voeten komt, wist de psychiater Uitspraak over twee weken. Bij de vorige behandeling van deze zaak werd besloten tot aan houding om een psychiatrisch rap port te laten opmaken Ook tijdens die behandeling eiste mr Bergkot te TBR. Hij zei toen wel dat de man „een zieke geest" had. kelen Zonder Elly ot Henriëtte Vuyk gmge'e|( tegen „Dunckers" aan, eerste helft ging redeie Er werd aan beide K c matig gescoord omd-:3n sies er goed het oog in)e) man-to-man verdedig^ Hilversummers leveroj Green Giants probier gebrek aan lengte bra*j 15-9 in het voordeel vr kers aan. Inde tweede helft pi Leusdense basketba; kens te verzetten ZeU bijblijven maar de atf lemaal wegwerken waj veel gevraagd. Een w waren de dames hetgeen „de Dunckei stelde om toch weerj lopen. Over deze inzj de Leusdense dame:' meer heen, hoewel infj sief de marge nog verkleind kon worden f eer meer te behalen (33-24) was onafwerx Overige uitslag* Giants: Heren 2-Sparta 2 Dames2-Dunckers4 Jongens jun.-BVH Meisjes jun.-BZ72 Meisjes kad.-StoepieS] Jongens asp.-Sparta Meisjes asp.-Bourgonö Welpen-Dunckers

Leusder Krant | 1985 | | pagina 4