ot BCL-toernooi heeft sterke bezetting Scherpe tijden „Haaien" Roda-Veensche Boys Leos moet oppassen LHV eindigt met winst9-13 Het uur „U" nadert mm Sleutel duel tegen Keep Fit" Jeugdkampioenen Antilo Komend weekend in De Korf: YOBTIiAL VOORSI'EL HOCKEY VOOItSIBEL Uitslagen Ons Genoegen Hockeytrainer Rob Weers: Vaste baan? DONDERDAG 14 MAART 1985 LEUSDEN - Het open-toernooi van Badmintonclub Leus den, ook wel bekend onder de naam Korf-toernooi, dat komend weekend voor de derde achtereenvolgende maal in de Leusdense sporthal gehouden zal worden, heeft evenals voorgaande jaren over belangstelling niet te klagen. Ook dit jaar is de organisatie van BCL er in geslaagd om zowel een kwalitatief als kwantitatief sterk deelnemersveld in Leusden te krijgen. In totaal komen vanaf zaterdag 9 00 uur 195 deelnemers in actie, die samen goed zijn voor 285 partijen De D-klasse voor competi tie-spelers lager dan de 3e klasse district en rekreanten zit voor wat betreft de heren-enkel en de mi xed-dubbel helemaal vol en maakt veruit de grootste categorieën uit Maar ook in de C-klasse zijn een aantal spelsoorten uitstekend be zet. Opvallend is dit jaar naast de grote regionale inbreng, de om vangrijke deelname vanuit Leus den BC Leusden is met ongeveer 45 eigen leden sterk vertegenwoor digd terwijl van BVO'79 12 ..pluim- ballers" zich in de strijd gaan men gen Kortom, meer dan een kwart van het totale deelnemersveld, wordt door Leusdenaren ingenomen. De kans dat in een van de spelsoorten een BCL-er of een BVO-er met de eindzege gaat strijken, is dus pro centueel gezien behoorlijk groot Maar of dit in werkelijkheid zal gebeuren valt met geen enkele zekerheid te voorspellen De con currentie van spelers uit de omge ving is niet kinderachtig. Er worden op beide dagen dan ook spannende en op hoog niveau staande wedstrijden verwacht Zaterdag vangen om 9 00 uur de eerste partijen aan Tot 's avonds 22.00 uur wordt er dan volop ge speeld. Zondagochtend om 10.00 uur wordt het toernooi voortgezet. Dan staan de kwart-finales gepland, ter wijl om 12.00 uur de halve-finales zullen plaatsvinden. Om ongeveer 14 30 uur worden de finale-partijen afgewerkt, waarna de prijsuitrei king gehouden zal worden. Bondsgedelegeerde is John Gerritsen. Ruud Zuer is als hoofd- scheidsrechter aangesteld Plaats van handeling is sporthal De Korf LEUSDEN - Een wedstrijd in het kader van de F-competitie vond voor de Haaien afgelopen zaterdag plaats in IJsselstein, waar UZ PC als gastheer optrad. Op de 200 m wisselslag sprong Marcel Fiescher er duidelijk uit. Met 2.33.3 werd hij 2e. Martijn van Went (2.37.9) en Mare Hulst (2.72.9) vielen buiten de prijzen. Corine Kompas kwam op de 100 m schoolslag dicht bij haar beste tijd. Met 1 36.8 was ze op dit nummer de beste Haai Petra Borg man (1.44.4) was geen concurren te. De 100 m school jongens lever de een derde plek op voor Hugo Jansen met 1.31.5. Pieter v.d Bre men zwom 1 38 7 en Richard van Pinxteren finishte in 1 40 0. Op de 100 m vrij (M'70) was Paula Zon dervan de snelste Leusdense. Zij tikte aan na 1.18 0. Karin Steylen zwom 1.20.7. Simone Sijbrands 1.25.9 en Bianca Scheur 1.27.7 Dave Stegink verbeterde zijn persoonlijke tijd op de 100 m vlin der (J"70) met 1.5 sec. nu zwom hij 1 32.5. Op de 100 m school kwam Gerianke Wierda tot een persoon lijk record van 1.41 8 Judith Strep- pel met 1 42.8 bleef iets boven haar beste tijd. Mare Hulst en Martijn van Went deelden de eerste plaats op de 100 vlinder heren met 1.12.8 Marcel Fiescher imponeerden niet met 1.16.2. Bij de meisjes geboren in '72 kwam Paula Zondervan op de 100 vlinder uit op 1 32.7 hetgeen goed was voor een 2e plaats Marielle de Sint noteerde 1 42.2. De eerste plaats op de 200 m school (J'72) was voor Ruben Pol boom met 1 33 5 Joost Janse was de 2e Haai in 1 40 4. Sjoerd Ben- nink en Jeroen Dekker sloten de rij met resp. 1.43.9 en 1.49 5. Van enig Haaien-overwicht op de 100 m vrij heren was wel duidelijk sprake. Een spannende race tussen Martijn van Went en Marcel Fie scher werd door Martijn beslecht in 1.01.6 Marcel liet 1.01.7 noteren. Julius de Roo ging in dit geweld ten onder (1 06.5) Bij de meisjes 1968 ging het wat rustiger toe Voor Marielle de Sint 1 21.4 en voor Gerianka Wierda 1.23.5. Geen dominerende rol voor de jongens jaargang '68 op de 100 m vrij Hugo Jansen als snelste Haai 112 1 Dave Stegink daarachter in 1.14 9 Richard Pinxteren als 3e in 1.21.8 De 4 x 100 m vrij dames met Judith, Gerianke. Marielle en Petra 7WOrr* n Ruben Tolboom was eerste op de 100 meter schoolslag (J '72) Op ditzelfde nummer bij de heren vlogen de stukken eraf. De Haaien- ploeg met Marcel, Martijn Mare en Julius zwom iedereen naar huis in 4.18.3. LEUSDEN/ACHTERVELD - Op het moment dat de com petitie in de afdeling Utrecht na een lange voetballoze pe riode in het wekelijkse ritme begint te raken, zet de com petitieleider de rem er weer op door voor de zondag-afde ling een inhaalprogramma vast te stellen. Dat is de reden waarom Roda '46 en Achter veld zondag geen competitie verplichtingen hebben. Al leen voor zaterdag staat wel een volledig speelschema gepland. De Roda-zaterdag krijgt zater dag streekgenoot Veensche Boys op bezoek Zo op het eerste gezicht een^nma tegenstander om na de knappe 0-4 winst bij de Musketiers de opgaande lijn voort te zetten Maar of de ..Boys" zich zonder slag of stoot door de rood-zwarte briga de naar de slachtbank zullen laten leiden, lijkt uitgesloten Ruime cij fers zullen er zo goed als zeker niet uitrollen. Daar speelt Roda'46 thuis meestal te behoudend voor of trai ner Richard Beumer moet na de halve misser thuis tegen Benschop toch uit een ander vaatje gaan tappen en een iets aanvallender spelconcept gaan hanteren Hoe Roda'46 ook zal spelen, Veensche Boys is er op gebrand om na de nederlaag destijds en het verlies tegen Eminent Boys weer eens punten te pakken En daar moet Roda'46 het slachtoffer van worden. Roda'46 is dus gewaar schuwd. Koploper Advendo lijkt niet meer te houden en zal in Montfoort geen averij oplopen Een gelijkspel zou voor Montfoort al een complete verrassing zijn. VOP wint de laatste weken ook aan de lopende band en zit met smart te wachten op een misstap van de lijstaanvoerder Het wach ten lijkt vooralsnog tevergeefs Zelf zullen de Amersfoorters in Utrecht tegen Eminent Boys op hun hoede moeten zijn, want de Domstedelin- gen geloven nog steeds in de prolongatie van het hoofdklasser schap. Stadgenoot Hercules zal zich tegen de aangeslagen Musketiers geen buil vallen en boekt na de winterstop de 3e zege op rij Hoevelaken brengt zich verder in veiligheid door een ruime overwin ning op het bijna gedegradeerde Baarn. dat volgend jaar met de huidige Roda-zondag-trainer Rob Ton in de 1e klasse weer van vorenaf aan kan beginnen. Ook voor Vitesse breken zorge lijke tijden aan, als in Breukelen niet van Benschop gewonnen wordt Het programma in de hoofdklasse CSV Vitesse - Benschop (-) Hercules-Musketiers (0-2) Roda'46 - Veensche Boys (1-0) Eminent Boys-VOP (1-4) Montfoort - Advendo'57 (0-1) SC Hoevelaken - Baarn (2-1 In de zondagafdeling staat in de 1e klasse A slechts een duel op de nominatie, de ontmoeting tussen VVZA en Barneveld. Voor de Zee helden uit Amersfoort is dit treffen zeker van het grootste belang, om dat de heren de laatste weken behoorlijk aan de weg timmeren en stiekum naar de koppositie(s) toe kruipen Barneveld neemt zondag tegen de op drift geraakte ..Keiste- deling" niets anders dan een un derdog-positie in. Vanuit die rol kunnen de Barnevelders misschien voor sensatie zorgen. Treedt Bar neveld runner-up VVZA net zo te gemoet als men afgelopen zondag Achterveld probeerde te verslaan, dan hebben de heren tegen VVZA geen schijn van kans Het programma in de 1e klasse A VVZA - Barneveld (1-1) LEUSDEN - Na zo succesvol van start te zijn gegaan na de winterstop is Leos nu in een lichte impasse beland. De afgelopen drie wedstrijden waren zeer zwaar voor Leos en zij kwam daar ook niet ongeschonden uit. Een enorme domper na het oorspronkelijke succes, waardoor Leos toch enigszins in de problemen is geraakt. Het eerste damesteam van Leos bevindt zich hierdoor weer in de gradatiegevaar en zal zich de nog resterende wedstrijden zich waar moeten maken voor plaatsbehoud De malaise begon tegen KDS uit Wormer om de nationale beker, waar Leos compleet werd wegge speeld Een week later stond de competitie-wedstrijd tegen streek- genote SSS op het programma. Dit leverde een verwachte zware wed strijd op. daar SSS bij de sub-kop staat SSS dat duidelijk op meer weerstand van Leos was ingesteld had al snel door dat Leos te weinig zelfvertrouwen had SSS speelde hier geroutineerd op in en pakte de volle winst uit de technisch zwakke wedstrijd. Na de nederlaag tegen SSS kon Leos niet werken aan het terugwin nen van haar zelfvertrouwen want afgelopen zaterdag stond Harder wijk op het programma Op voor hand wist Leos dat het een moeilij ke tegenstandster is daar Harder wijk de vroegere thuishaven was van trainer Ad van Woensel Het werd een verwachte 3-0 nederlaag, al had er meer ingeze ten als er meer werkvolleybal werd getoond Daarbij had Leos geen antwoord op de zeer goed geplaat ste opslag-ballen van Harderwijk, die regelmatig onrust brachten in de verdediging van Leos. Dit werd, over de gehele wedstrijd gezien. Leos fataal en Harderwijk pakte terecht de volle winst. In de eerste set kon Leos aardig meekomen tot 6-6 Daarna kwam het opslaggevaar van Harderwijk goed uit de verf en Harderwijk liep uit tot 14-9 Leos kwam nog wel terug dankzij schitterend verdedi gingswerk van Henriette Laurens, maar verloor haar concentratie na een omstreden scheidsrechterbal. Harderwijk nam dit ten bate en pakte de set. In de tweede set ging Leos beter van start en nam een voorsprong van 2-7 tot 9-12. Dit kwam tot stand dankzij de goede stop en de geva rieerde aanvallen Maar bij 9-12 ging Leos een versnelling terug en speelde te voorzichtig. Dit gaf Har derwijk adem. men kwam gerouti neerd langszij en bracht daarmee Leos in paniek Leos speelde hier door te zenuwachtig wat Harder wijk genadeloos afstrafte De derde set gaf een gebroken Leos te zien, dat in no-time met 5-0 achterstond. Als vastgenageld aan de grond was er geen beweging in de verdediging van Leos te krijgen en Harderwijk serveerde de set vrij gemakkelijk uit (15-12, 15-13 en 15-2) Door dit verlies is Leos aardig in de problemen geraakt want zij staat nu tweede van onderen Hiermee staat zij in direct degradatiegevaar Want door de versterkte degradatie gaan de onderste drie ploegen degraderen Maar de vooruitzich ten zijn niet uitzichtloos want de verschillen in de staart van de ranglijst zijn zeer miniem waardoor er nog kansen zijn Ad van Woen sel ziet dan ook in denog resteren de wedstrijden de mogelijkheid om de plaats in de derde divisie te behouden rooskleurig in omdat de tegenstanders van gelijke nivo zijn De strijd om plaatsbehoud is nu pas echt goed ontbrand. LEUSDEN - De heren van de Leusder Handbal Vereniging (LHV) hebben de zaalcompetitie in de 3e klasse van de afdeling met een klinkende prestatie afgesloten. Het op de 2e plaats staande UD-3 werd in Utrecht door de Leusdenaren op een verrassende 9-13 nederlaag getracteerd. Er stond welis waar voor beide ploegen niets meer op het spel, maar na het weekend waarin LHV drie punten pakte was deze zege een perfecte afsluiting van een toch wel grillig verlopen competi tie. LEUSDEN - Zondag breekt voor de Mixed Hockey Club Leusden het uur van de waar heid aan. Zowel voor de he ren- als damesformatie is het erop of eronder. De dames bijten de spits af met het duel tegen Grave, daarna komen (later in de middag, aanvang 14.45 uur) de MHC-heren in actie tegen concurrent Keep- Fit. Voor beide teams staat er erg veel op het spel. Deze thuiswedstrijden moeten het antwoord gaan geven op de vraag of Leusden dit seizoen twee, één of helemaal geen kampioenschappen zal kun nen gaan vieren. In de 2e klasse D deden de volgelingen van trainer Rob Weers goede zaken door de Utrechtse studenten met 2-0 de les te lezen, waardoor Leusden in de race bleef om het kampioenschap De topper tussen Keep Fit en Amersfoort werd door de Ossena- ren met 3-2 beslist. Oo1, de Krom- houters hielden knap stand met een 1-2 zege bij Shinty Haaskamp en Culemborg, Maarssen en Baarn deelden met 1-1 de punten en komen stuk voor stuk voor de bovenste plaatsen niet meer in aanmerking Zondag gaat het er. zoals eerder gezegd, om spannen. Leusden moet tegen Keep Fit aan de bak en kan zich in deze fase van de strijd geen misstap permitteren Beide teams bezitten momenteel even veel punten en hebben twee pun ten achterstand op de kop. Degene die wint blijft met nog zes duels voor de boeg volop meedoen, de gene die verliest komt voorlopig in de wachtkamer terecht mooiere vooruitzichten voor een spannende pot hockey zijn nauwelijks denk baar. Amersfoort krijgt het wederom lastig tegen het jeugdige Haas kamp dat zal moeten winnen om nog enige kans op promotie te maken. De nieuwe lijstaanvoerder de Kromhouters hebben aan Baarn geen kind. De duels tussen Culem borg en Shinty en USHC en Maars sen bepalen de bezetting van de onderste degradatieplaatsen De uitslagen in 2D: Maarssen - Shinty 1-2 Shinty - Kromhouters 1-2 Keep Fit - Amersfoort 3-2 Maarssen - Baarn 1-1 Haaskamp - Culemborg 1-1 Leusden - USHC 2-0 De stand in de 2e klasse D Krom houters 11-17, Amersfoort 11-16, Leus den 11-15, Keep Fif 11-15, Haaskamp 11-13, Culemborg 11-10, Baarn 10-7, 'JSHC 10-6, Shinty 11-5, Maarssen 11-4 Het programma In 2 D: Leusden - Keep Fit (0-2) Amersfoort - Haaskamp (5-2) Culemborg - Shinty (2-1) Kromhouters - Baarn (2-1) USHC - Maarssen (3-1) DAMES In de 3e klasse G. waarin de Leusdense hockeydames de rang lijst aanvoeren, vielen afgelopen zondag een paar opmerkelijke re sultaten te noteren Leusden zorg de in eerste instantie als koploper zelf voor een onaangename ver rassing door tegen het laaggeklas seerde Zutphen met 1-1 gelijk te spelen. Daarnaast viel de overwin ning van hekkesluiter Barneveld op Grave op Malburgen zag dit alles handenwrijvend aan en maakte via een 1 -0 zege op de Mezen iets van de achterstand op Leusden goed. Sticks '71 maakte als achtervolger ook geen fout Zevenaar werd met nipt verschil (4-3) aan de zegekar gebonden Het duel tegen Grave wordt voor de Leusdenaren na de afknapper tegen Zutphen zeker geen fluitje Direct na het beginsignaal schoot LHV de eerste treffer op het scorebord (0-1) Even kwamen de Utrechters langszij, voordat de Leusdenaren wederom de leiding namen 1-3 UD raakte echter niet uit balans en bouwde rustig en bekeken de aanvalsacties op De LHV-verdediging moest at tent blijven Nadat UD 2-3 had gescoord, wisten de LHV-heren opnieuw tweemaal op rij de UD- keeper te verschalken 2-5 Daarna verzuimden de Leusdenaren om nog verder uit te lopen Een aantal opgelegde kansen werd jammerlijk gemist, daardoor kregen de Dom- stedelingen de gelegenheid om nog voor de rust tot 4-5 terug te komen en na de hervatting de gelijkmaker achter de LHV-goalie te deponeren: 5-5. Even moest LHV deze inzinking verwerken, maar toen tweemaal achtereen de cirkelloper goed werd vrij gespeeld en de stand naar 5-7 tilde waren de Leusdenaren weer bij de les. Nog eenmaal kon gast heer UD tegenscoren (6-7), daarna nam LHV definitief het initiatief over. Via de break-out en een benutte strafworp, sloeg LHV een gat van vijf punten: 6-11 De wed strijd was toen gelopen In de slotfase wist LHV het doel nog tweemaal te vinden terwijl UD nog driemaal de roos trof, waar door de eindstand op 9-13 in het voordeel van LHV bepaald werd. De LHV-doelpunten werden ge scoord door Ronald Morren (1 x). Arjan Schneiders (2x). Jos de Valk (3x), Theo Prinsen (3x) en Daan Bleuel (4x) De (eind)stand BDC 2 13-26, UD 3 13-20, Laren 3 14-18, LHV 14-12. A'foort 14-12, RHCe 14-10, HvBS 14-9. Limvio 2 13-5 ACHTERVELD - Door dertien leden werd deelgenomen aan de onderlinge schietwedstrijd. Het was W. Voskuilen die de eerste plaats behaalde met 94 punten. De overige uitslagen waren: aantal punten 2 W. J. Lagerweij 88 2 J. van Nimwegen 88 2. P Smink 88 5 A. Vlug 86 6 H.J van Nimwegen 85 7. J. van Hamersveld 84 7 J. E v. Hamersveld 84 9 G. van Hamersveld 80 9. L. Verburg 80 11 A van Daatselaar 78 11 J Blom 78 13. A.W Hessels 68 Bij de onderlinge wedstrijd door de junioren werd er fel gestreden om de eerste plaats te behalen. Het was Rolf van Druten die het won en eerste werd met 70 punten. De overigen behaalden de volgende punten .2. Timo van Valkengoed 69 3. ArnoudVlug 64 4 Gert Daatselaar 39 5. Alexander Kraan 38 6 Frank van Dijk 36 7. Bert Schimmel 26 „n.oa d. *±0 AFD. JEUGD Programma zaterdag 16 maart: Limvio A1-Roda A1 v 15.15 WZA A3 - Roda A2 v. 14.30 Roda A3-IJsselmeervogelsA3 15 00 Roda B1 -Hoevelaken B1 15 00 Hoevelaken B2 - Roda B2 v 12 45 Roda B3 vrij I CJWB2-RodaB4 v15 15 Roda B5- Hoogland B4 15 00 HVCC1 -RodaCl v 12 45 CJVVC1 -RodaC2 v1400 Quick C2- Roda C3 v12 45 Hoogland C3-Roda C4 v. 12.45 Roda C5 - APWC C2 12 00 Roda C6-Hoogland C5 13.45 RodaDI -HVCD1 11.00 Roda D2-Spakenburg D2 10 00 Limvio D1 - Roda D3 v 10 00 Roda D4-Hoogland D3 1100 WZA D4-Roda D5 v 10.00 Hoogland D4 - Roda D6 v 11 00 Roda E1-Hoogland E1 10 00 Hooglanden/eenE1 -RodaE2 v.12 00 RodaE3-KVVAE2 12 00 Roda E4-SEC E2 1100 KWA E3-Roda E5 v.12 00 Roda F1-VVZA F1 1100 HVC F1 - Roda F2 v12 00 Roda F3-Soest F2 10 00 Roda F4-Soest F3 10 00 Roda F5-Roda F6 11.00 AFD. ZATERDAG jj LEUSDEN - De heren van hockeyclub Leusden zullen zondag moeten bewijzen, dat de terugkeer naar de 1e klasse binnen een jaar, nog tot de mogelijkheden zal blij ven behoren. Winst op het bezoekende Keep Fit uit Oss is dan wel noodzakelijk. Ook trainer Rob Weers onder kent dat het treffen tegen de „Ossenaren" meer dan een normaal duel is: „ik besef terdege dat de wedstrijd te gen Keep Fit van het groot ste belang is met het oog op een versnelde terugkeer in de 1e klasse waaruit we vo rig seizoen nogal ongeluk kig gedegradeerd zijn. Al leen winst telt in deze fase van de competitie. Aange zien dit ook voor Keep Fit geldt - evenals Leusden een degradant - mogen we ge rust spreken over een „sleu- telduel" waarbij voor beide teams grote belangen op het spel staan. Ik ben dus bijzon der blij dat we zondag weer over routinier Frank Marree kunnen beschikken. Daar naast zal ook Eric Timmer voor een stuk ervaring zor gen. Als we wat zuiniger met de geboden kansen om springen dan moet Leusden in staat worden geacht om Keep Fit met lege handen naar Oss terug te sturen. Achterin zit de zaal bij ons potdicht. De voorhoede zal het dus moeten maken. Hoe het tweegevecht tus sen beide ex-1e-klassers ook zal aflopen, voor Amers- foorter Rob Weers heeft dat geen gevolgen voor het wel of niet verlengen van het contract. „Ik wil best nog wel een jaar in Leusden werken, want ik ben nog lang niet op de MHC uitgekeken. De toe komst ziet er met de nu al aanstormende A-jeugd rooskleurig uit. Wel of geen titel maakt in dit verband weinig uit, al is het natuurlijk wel zo dat Leusden met zijn spelersmateriaal en het kunstgras het 1e klasser- schap waard is". Roda - Veensche Boys Roda2-Eemdijk2 Roda 3- Hoevelaken 3 Rood Wit 4-Roda 4 Unicum 5-Roda 5 Zwart Wit 5 - Roda 6 Roda7-CJVV7 14 30 12 00 12.00 1500 12.00 13.00 14.00 AFD. ZONDAG Roda - Odijk (vr12.00 Roda 2-Austerhtz(vr) 12u0 Roda 3-Hooglanderveen 2 11.30 Roda 4 vrij Roda 5 vrij Roda 6-Baarn 6 1130 VVZA 8-Roda 7 10.00 Roda8-AmersfoortseBoys8 1130 van een cent Destijds werd met pijn en moeite gelijk gespeeld (1 -1 En aangezien ook nu de formatie alles behalve op volle toeren draait, zullen de dames het vooral van- werklust moeten hebben. Op ka rakter zal Leusden in eigen ver trouwde omgeving zijn slag moeten slaan Opnieuw een tegenslag kan voorde laatste uitwedstrijden, nare gevolgen hebben Rivaal Malbur gen zal tegen Sticks ook goed op haar tellen moeten passen Zut phen pakt Barneveld in terwijl Me zen tegen Zevenaar eens flink uit haalt. De uitslagen in 3e klasse G: Zevenaar - Malburgen 0-2 Barneveld - Grave 2-1 Sticks '71 - Zevenaar 4-3 Malburgen - Mezen 1-0 Zutphen - Leusden 1-1 De stand in 3 G: Leusden 11-17, Malburgen 11-15, Sticks '71 11-13, Grave 10-11, Mezen 10-9, Zutphen 10-8, Zevenaar 11-7, Barneveld 10-4 Het programma in 3 G: Zutphen - Barneveld Leusden - Grave Mezen - Zevenaar Malburgen - Sticks '71 Ambtenaren en trendvolgei nen wel eens reden tot kla hebben over minister Rietke Binnenlandse Zaken orr, hen als hun werkgever tot bij het treffen van loon maat re best wist te vinden Zij ve evenwel- expres of toevallig zij overigens een benijdens\ ge en zeer vaste baan hebt>. zijn. om het nog maar weer e zeggen, van de wieg tot hei van veel gedonderd af. Dat is met massa 's andere mers lang niet altijd het geil denk maar eens aan voetl ners. Nette mensen, daar nu maar ik weet nog steeds nietI lui problemen aan hun .di natuur" te wijten zijn. Het z//n| zijds gewone werknemers in. bij een voetbalclub maar zijds ook ..werkgevers denk ik aan de (soms bepa, lichte) opdrachten, die zij dj hun zorgen toevertrouwde voj Iers laten uitvoeren. Telkens blijkt opnieuw, dat fout gaat met het eerste elfir de voetbalonderneming, ners daarvan de schuld kriji de straat op vliegen BestuuhI gaan om dezelfde redenen zelf de laan uit. Bij het bet voetbal in Nederland - oh grenzen is dat niet anders een flink stuk van de cony voor de boeg heeft, trof het m reeds de oefenmeesters V gen. Kórver. Eykenbroek Po? Versluys. Baan. Notermans\ Brussel. Van der Meent. Kn ker enz. en dan is dit lijstje nc eens vollediq. (477) P S Trainersperikelen kom tuurlijk ook voor in de amale tie van ons voetbal Neem-ó huis blijvend - alleen ma& da '46 Zondagtrainer Rob wordt aan het einde van hi zoen vervangen door Me Vlugt, waarop Amersfoortse uitgekeken was en Rodas dagtramer Richard Beumei eveneens weg. Voor hem plaats komt de ex-,,Woub gerEltjo Kapenga Antilopen D1 LEUSDEN - Voor korfbalclub Antilopen is het zaalseizoen '84-'85 uitstekend verlopen. Niet minder dan zeven teams werden in de micro-competitie kampioen: vier bij de senioren en drie bij de jeugd. Het 2e, 3e, 4e en 6e wisten een aantal weken geleden in een vroeg stadium de titel reeds vei'i stellen. Daarna complime' den de B1, C1 en D1 -jeugdfc ties het succesvolle Antilopen zoen met een kampioenschap jongens en meisjes die dit huz; stukje klaarspeelden, gingen' al te graag met hun trainen leiders op de foto. Antilopen C1.

Leusder Krant | 1985 | | pagina 6