■Open huis op dinsdagavond 2 april a.s. van 19 tot 21 uur hét plaatselijk nieuws uit de eerste hand I Het kantoor van de Leusder Krant verhuist met ingang van 1 april (en dat is beslist géén aprilmop) van de Rozendaallaan naar het nieuwe bedrijvencomplex bij de Biezenkamp. Op Asschatterweg nummer 19 kunt u ons voortaan vinden. Daar heeft de administratie een ruim kantoor gekregen om u nog beter van dienst te kunnen zijn en kan de redaktie in een betere accommodatie haar werk verrichten. Op dinsdag 2 april vindt de officiële opening plaats door burgemeester Mr. J. W. M. Rademaker. Na de opening houdt de Leusder Krant van 19.00 tot 21.00 uur open huis voor iedereen, die de Leusder Krant een warm hart toedraagt. Onder het genot van een drankje en een hapje kunt u ons nieuwe kantoor bezichtigen. U bent van harte welkom, dat spreekt. Naast een grote video-aktie, waarin u als lezer een video-recorder kunt winnen, hebben we voor onze abonnees een speciale feestaanbieding. Gedurende de maand april kunt u een Leusderheitje voor een plaatsen in de Leusder Krant. Voor u als abonnee een prachtige gelegenheid om uw niet meer gebruikte spulletjes te koop aan te bieden voor een uiterst zacht advertentie-prijsje. Verder ontvangt iedertcidie geboortekaartjes bij ons bestelt, gedurende de maand april een feestelijk bloemetje. Ja, ik ben abonnee op de Leusder Krant en plaats graag een Leusderheitje in de krant met de volgende tekst (maximaal 5 regels) 1 2 3 4 5 DONDERDAG 28 MAART 1985 LEUSDER KRANT 't Bruist van de feestelijke aktiviteiten op ons nieuwe adres HEITJESB®N i Naam: Adres: Plaats: (S. v.p. duidelijk schrijven in blokletters. Elk letterteken en spatie telt voor één letter.) Inleveren gedurende de maand april 1985 op ons kantoor. Asschatterweg 19, (bij de Biezenkamp) tijdens onze kantooruren, maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 17.00 uur, tegen kontante betaling van 25 cent (een heitje). leussier "krant:

Leusder Krant | 1985 | | pagina 12