VZA zet A' veld an de kant: 3-1 Lijfsbehoud Antilopen-Thor Primeur? Kantlijn YOETIIAL VOORSPEL KOREKAL VOOItSI'EL Uitslagen Ons Genoegen HOCILEY VOOItSI'EL Jeugdvoetbal Achterveld asje Grondmetingen in ,,De Horst" Gemeente in ruim jasje (2) Zomertijd uitgesteld Ingezonden YDERDAG 28 MAART 1985 ifflïaar april trok de 5-2t eraad 280 duizend il voor de verdere g van de kelder van het ehuls. Dit geld was voor het realiseren van jLfunctionele" Inmiddels-elt 7 iftlater-zljnde idige werkzaamheden tooid. afspraak met de raad college vanB&Wnu zicht geproduceerd van lieve invulling van de Inde kelder. By the way raad gevraagd een in 200 duizend gulden jaar te stellen voorde Ivan inventaris (tafels, vloerbedekking rts). in de nieuwe ruimten in egewelvenvanhet a|| tehuis is ingsgewijs vrij groot ervlakte. B W denken 'a'rj ultlfunctlonele vertrek e„ kan worden voor q Jerlngen waarbij een intal mensen is di !n' m chtlngsbijeenkomsten, ola, vangst van wat grotere ini tappen, tul, ilies (zowel lelijke als publieke), komsten voor tsl Are gebeurtenissen en oer verigeaktlviteitendie grotere ruimte vereisen, hel Ins. zo meldt <t levoorlichter Hans behoort deze ruimte po huilkelder die op kosten Dili lijk onder het eraftehuis Is gerealiseerd, en In de kelder nog drie «trekken. Eén daarvan bestemming ilskantlne annex beJkmilmte. B W aan de VOO Ir raad: ,,Wij z'jn tot de ene ring gekomen dat de elf okatievande Iko kunnen de mensen dus gewoon op de gebruikelijke tijd aan het werk", zo zei hij. „Het niet invoeren van de zomertijd hangt direkt samen met het beleid, dat de regering voorstaat", zo verklaarde de minister-president desgevraagd, „en dat nog geen ingrijpen in de CAO'S toestaat. Zolang echter geen duidelijk beeld is verkregen over de daadwerkelijke invulling van de Arbeidstijdverkorting, waarover momenteel nog wordt onderhandeld in verschillende sectoren, is duidelijk dat we onmogelijk met een uur minder per dag kunnen volstaan". Wanneer de zomertijd wel zal worden ingevoerd, kon de premier nog niet zeggen. „Dat is geheel afhankelijk van de termijn waarop, en de aard van de nieuwe CAO'S. Pas als die bekend zijn, zullen we ons als regering opnieuw beraden", aldus minister Lubbers. Voortvarendheid is troef, bij Beco. Dat kan men opmaken uit het feit. dat momenteel grondmetingen worden verricht inDe HorstBeco wil zich daar vestigen, zoals we enkele weken geleden al meldden. Daartoe laat het bedrijf momenteel op eigen initiatief een bodemonderzoek verrichten. Dit. om te kunnen bepalen welke bouwmethode men toe zal moeten passen, om het nieuwe gebouw van de grond te krijgen. De metingen die Beco laat verrichten gaan overigens vooraf aan die, die de gemeente over enkele weken zal laten verrichten. personeelskantine in de onmiddellijke omgeving van de hoofdentree van het gemeentehuis, en in de nabijheid van vergader- en werkruimten niet de meest ideale is. Aktiviteiten in de personeelskantine, zeker wanneer deze een enkele maal voor een deel overdag plaatsvinden, kunnen storend zijn voor de gang van zaken in andere vertrekken op de begane grond." De ruimte tussen het vrouwenontmoetingscentrum en de nieuwe personeelskantine willen B W beschikbaar houden als werkruimte voor medewerkers van het Verificatiebureau van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. Zij moeten voor de uitoefening van hun taak (het controleren van de gemeentelijke boeken) vrij lang in het gemeentehuis zijn. De ruimte waarin het verificatiebureau nu haar werk moet verrichten is volgens B W minder geschikt. De laatste nieuwe ruimte in de kelder is beperkt van omvang en is naar de mening van het dagelijks bestuur een „veilige oefen- en materiaalruimte voor Hammer and Field", het gemeentelijk huisorkest. Een boffertje voor BertvanDijken zijn kornuiten! Wanneer de kantine voor de Leusdense ambtenaren naar de kelder verhuist, komt de huidige ruimte die als zodanig dienst doet vrij. Burgemeester en wethouders vinden dat een prima vertrek voor een blijvende voorlichtings-en promotieruimte. Ofschoon het college binnenkort een afzonderlijk voorstel voor het inrichten van deze ruimte aan de raad wil voorleggen (zal wel weer een kredletje voor de aanschaf van inventaris nodig zijn), toch maar even gemeentevoorlichter Hermans gevraagd wat we ons bijeen permanente voorlichtings-en promotieruimte moeten voorstellen. Hermans: „Nou, dat wordt een vertrek waarin blijvende informatie voorhanden is voor bedrijven die zich in Leusden willen vestigen. Zo zal in het begin in een vaste opstelling expositiemateriaal over bedrijfsterrein De Horst worden uitgesteld. Daarnaast zal er ook bijvoorbeeld informatie over Leusden en bouwkavels komen voor mensen die een huis willen laten bouwen". Vraagje: wat gebeurt er met deze ruimte wanneer over enkele jaren Leusden grotendeels van haar bedrijventerreinen af is? Hermans: „Ach, de invulling van „De Horst" duurt natuurlijk even. Later kan de ruimte altijd gewoon dienst doen als algemene informatieruimte." De zomertijd, die oorspronkelijk in zou gaan in de nacht van zaterdag 30 op zondag 31 maart om drie uur 's nachts, wordt uitgesteld. Dit heeft premier Lubbers gisteren in Den Haag Vandaag, de parlementaire televisierubriek van de NOS, verklaard. „Helaas kunnen we komend weekeinde nog niet tot invoering van de zomertijd overgaan", aldus de premier in zijn verklaring, „aangezien het land nog geen uur langer daglicht kan verdragen. Maandag één april zo kort voor de pauze, is nauwelijks denkbaar, maar ondanks deze te genvaller ging Achterveld in de tweede helft niet bij de pakken neer zitten. PENALTY TERVELD - Sport Vereniging Achterveld kan de aspi- om nog enige kans op een promotie-plaats te maken, die nog koesteren, voorgoed in de ijskast te zetten. De derlaag tegen VVZA betekende voor de oranjehemden 941 iterveld het einde aan alle illusies. trainer Jan Drost beaamde dit. „Aan het begin van het n hadden we nooit gedacht zolang mee te kunnen draaien. Maar aangezien geen enkele club in de 1e t A in staat is om een hoofdrol te spelen, kon Achterveld tant goed meekomen ondanks het feit dat de eerste nogal moeizaam verliepen. Op een gegeven moment edan op meer, maar door het wegvallen van een aantal lilaren, konden we na de winterstop niet meer zo spelen zouden willen. aanval werd een speler als olboom node gemist, terwijl ind het plotselinge vertrek Schimmel een behoorlijke ig was. Toen daarbij ook blessure van Erik de Jong in spelers wegens ziekte de partij konden zijn. werd moeilijke taak om nog een anceerd team op de been m omdat de selectie van eld natuurlijk niet onuitput- .Dat deed ons de das om". aldus Dorst „want ik weet zo goed als zeker dat een Achterveld op volle sterkte dit seizoen hoge ogen had gegooid. Nu zullen we nog moeten oppassen om niet onver hoopt door versterkte degradatie uit de boot te vallen We hebben nog een paar punten nodig. En dan hebben we in feite beriekt. wat ons eigenlijk voor ogen stond: Prolon gatie van het 1e klasserschap Wederom moest Jan Drost in het streekduel tegen de Amersfoortse Zeehelden spelers uit het tweede elftal gebruiken om zijn basiself compleet te maken. Wegens griep was Johan van Dalen thuis geble ven. terwijl de enkelblessure van linksbuiten Erik de Jong ook nog niet te genezen was Jos Koot en Henk van de Heuvel kregen dit maal de voorkeur om de open gevallen plaatsen in te nemen Hoewel Achterveld behoudend, met twee spitsen, aan het karwei begon, waren de oranjehemden geenszins van plan om VVZA het initiatief te gunnen Na vijf minuten leek Achterveld, de score open te breken. De kopbal van Klaas van de Heuvel uit een hoekschop van Cor Horst stuiterde echter via de onderkant lat het veld in VVZA kwam dus goed weg en moest even van de schrik bekomen. De strijd ontwikkelde zich voornamelijk op het middenveld met af en toe een snelle counter die door beide defensies goed werden opgevan gen Op slag van rust kwam VVZA enigszins fortuinlijk aan de ope ningstreffer om de oren te krijgen, De Achtervelde-aanvallen waren niet ongevaarlijk De VVZA-defen- sie moest attent blijven. In de 10e minuut na de hervatting kwam Ach terveld met 2-0 achter toen Klaas van de Heuvel binnen de beruchte lijnen een VVZA-er tegen het gras kegelde en een penalty veroor zaakte, SVA-keeper Gerard van de Bedum had tegen de elf-meter trap geen enkel verweer. Tien minuten later was de SVA-doelman op nieuw een geslagen man. nadat een bal uit een kluts voor de derde maal in de touwen verdween (3-0). De wedstrijd was gelopen. Marcel Boonen moest nog geblesseerd het veld ruimen voor routinier Her man Ruitenbeek. Achterveld had niets meer te verliezen en gooide in het laatste kwartier alle remmen los Voor beide doelen ontstonden daardoor hachelijke situaties. In de slotfase maakte Klaas van de Heu vel zijn schoonheidsfoutje voor SVA met een doelpunt goed (3-1) Verder liet VVZA de volgelingen van trainer Jan Drost niet komen De laatste drie duels worden voor Achterveld nu toch nog belangrijk omdat de onderste drie zich nog niet bij degradatie hebben neerge legd. en naderbij beginnen te ko men. De competitie is in de 1e klasse A nog lang niet beslist. Loep op Leusden Honden De zomertijd, zoals hier aangegeven op een klok. wordt uitgesteld Dit, totdat de afloop van de onderhandelingen met betrekking tot de arbeidstijdverkorting in de CAO 's duidelijk is. Dat verklaarde minister-president Lubbers gisteren inDen Haag Vandaag Politiek biljarttoernooi De berichtgeving over het afge lopen zaterdag gehouden „poli tiek biljarttoernooi" zoals die In uw uitgave van dinsdag jl. was afgedrukt voldoet mijns inziens niet aan redelijke eisen van jour nalistieke nauwkeurigheid. In de tekst wordt vermeld dat absenties in o.a. de VVD-ploeg schrijnend zouden zijn geweest. Nu had ik als samensteller van de VVD-ploeg inderdaad moeite om een team samen te stellen: weinigen blijken in staat zo'n hele zaterdag beschikbaar te kunnen zijn. Maar ik had dat eerlijk bij de organiserende BVL gemeld, in de door deze vereni ging verstuurde persberichten werd daarom gerept van „takti- sche redenen bij de VVD om de samenstelling pas zo laat moge lijk bekend te maken". Maar ik had een team beloofd en zater dagmorgen was er ook een team, het jongste van de zes, en het werd vierde met 18 punten, né CDA (19 punten) en vóór PvdA (16 punten). Van absenties was dus geen sprake. Peter Noorland, voorzitter prop. cie VVD Leus den. NASCHRIFT REDAKTIE: In het bericht in „Loep op Leus- den" is niet met zoveel woorden gezegd, dat de VVD door absenties geen ploeg op de been had kunnen brengen Het gebruik van het woord „absentie" sloeg op de poli tieke coryfeeën, voor wie het poli tiek biljarttoernooi was bedoeld, maar die niet aanwezig waren. Op de voorpagina van de Leus der Krant van 19 maart jl. stond een stukje over een vergiftigde hond. Het vergiftigen van een dier is gemeen. Ik begrijp niet dat mensen zoiets kunnen doen. Ik begrijp ook niet waarom mensen hun hond los laten lopen in een gebied waar een aanlijngebod van kracht is. Maar wat ik hele maal niet begrijp Is, dat de Rijks politie hondebezltters adviseert hun huisdieren voorlopig aange lijnd uit te laten. Sinds wanneer is een aanlijngebod een aanlijn- advies? Of is het Informatie boekje „Wegwijs In Leusden 84/ 85" al verouderd? De politie zou m.i. wat strenger op moeten tre den tegen eigenaren van loslo pende honden, en dan doel ik voornamelijk op de Smousses- teeg en omgeving, zodat: loshollende honden geen ge vaar vormen voor fietsers, kinderen niet bang hoeven te zijn voor loslopende honden (ons dochtertje Is eens door een hond omvergesprongen en er sindsdien bang voor), er geen hondepoep meer voor komt In de zandbakken van scholen en op de gemeentelijke kinderspeelplaatsjes. er geen hondepoep meer zit aan schoenen en aan wielen van wandelwagens en kinderfietsjes na iedere wandeling langs bo vengenoemde steeg. Misschien verandert er nog Iets in de toekomst als eigenaren van honden de voor hen bestem de regels naleven en de politie ook optreedt tegen overtreding van deze regels. M. Matthee-Prlns, Benedictijnenhof 93 LEUSDEN/ACHTERVELD - Na de teleurstellende resultaten van afgelopen weekend, zullen de Leusdenaren en Achtervelders toch nog even de hakken moeten aanhalen om het seizoen '84-'85 op waardige wijze af te sluiten. Zowel de Roda-zaterdag als de zondag-elf en ook Achterveld hebben nog een aantal punten nodig om het verblijf in de des betreffende klasse met een jaar te verlengen. De laatste duels staan dan ook voor alle forma ties in het teken van lijfsbehoud. Niet meer en niet minder. De Roda-zaterdag kan een belang rijke stap in die richting maken door in Baarn van hekkesluiter Baarn te winnen. Normaal gesproken moet de ex- KNVB-er voor Roda '46 geen enkel probleem zijn. maar nu de „Beu- mer Boys" zelf in een crisis verke ren, zal het duel alles behalve een makkie worden. Baarn vecht hele maal voor zijn laatste kans. VOP ontvangt op Don Bosco Vitesse dat best 'n punt kan gebruiken en daar zeker op uit is. Veensche Boys deelt met Benschop de punten, evenals de Musketiers en Hoevela ken. Monfoort neemt van de degra datiezone verder afstand door van het wisselvallige Eminent Boys te winnen Koploper Advendo krijgt thuis in Ederveen een lastige mid dag tegen het sterke Hercules. Een verrassing is niet onmogelijk Het programma in de hoofdklas se: VOP-CSV Vitesse (1-0) Veensche Boys-Benschop (1-1) Musketiers-SC Hoevelaken (1-2) Montfoort - Eminent Boys (0-0) Baarn-Roda "46 (2-3) Advendo'57-Hercules (3-2) In de zondag-afdeling staan een paar interessante ontmoe tingen op de rol, die zowel voor de kop als de staart van het klassement in de 1e klasse A van belang zijn. Achterveld moet zich via een overwinning revancheren van de afknapper die men destijds in de polder tegen het lijf liep. Zuiderzee vogels moet minimaal een punt in kerkdorp achter laten, maar twee punten is voor SVA in deze fase van de strijd nog beter, omdat Hooglanderveen, momenteel de bezetter van de derde mogelijke degradatieplaats, zeker van Gooi- sche Boys wint. Daarom is het voor Roda '46 ook noodzakelijk om bij Laren één punt af te dwingen. Maar of koploper Laren hieraan mede werking zal verlenen, lijkt niet erg reëel. De Barnevelders kunnen te gen mede-koploper Actif bewijzen of ze werkelijk tot de favorieten gerekend kunnen worden. Bij winst is dat zeker het geval BFC moet tegen WZA aan de bak Qua verliespunten staan de „Zeehel den" er nog het beste voor Daar zal BFC dan verandering in moeten brengen Slaagt VVZA erin om in Bussum een zege te boeken, dan is de ploeg uit de Keistad de belang rijkste kandidaat voor de titel De butant Olympia zal aan het ontke tende Amsvorde meer dan haar handen vol hebben Programma in de 1e klasse A Achterveld-Zuiderzeevogels (2-6) Hooglanderveen - Gooische Boys (1 -1 Laren - Roda'46 (1-3) Barneveld-Actif (2-0) Olympia '25 - Amsvorde (3-3) BFC-WZA (2-1) LEUSDEN - De veldkorfbal- competitie zal zaterdag weer alle aandacht opeisen. Zeker voor het keurkorps van Antilopen dat zich na het zenuwslopende zaal seizoen geen tweede tegenvaller meer wil incasseren. Nu de ac commodatie up-to-date is en het 4e lustrum voor de deur staat moet ook op het sportieve vlak een groot succes geboekt wor den. En de kansen om naar de landelijke promotieklasse door te stoten zijn ruimschoots aan wezig. Met vier punten voor sprong, sloot het Antilopen- twaalftal eind oktober het eerste deel van de veldcompetitie in de 1e klasse B (Noord-West) af. En die marge kan zaterdag meteen tot 6 punten opgevijzeld worden als op het Burg. Buiningpark het bezoekende Thor voor joker ge zet wordt. De afscheiding is dan compleet, maar dat is makkelijker gezegd dan gedaan Want was 't Thor niet die de Leusdenaren onlangs in de zaal een kostbaar punt afsnoepte en het vol zelfvertrouwen opererende An tilopen uit balans bracht? Het is te hopen dat de manschappen van de vertrekkende trainer Herman Bruins hiervan geleerd hebben en zich geen tweede keer door de dames en heren uit Harmeien een oor laten aannaaien. Destijds won Antilopen met 5-8, ditmaal moet in Leusden toch ruimere cijfers moge lijk zijn. Als dat realiteit wordt, dan kan Antilopen het kampioenschap al bijna niet meer ontgaan Dus de „Anti's" weten wat er op het spel staat. De Vinken kan zich via een zege op Sparta, dat zaterdag de inhaalwedstrijd tegen ZKC met een 8-8 gelijkspel afsloot, naar de mid denmoot opwerken. O WO zal punten moeten pakken om niet nu al in een hopeloze situatie te raken, als ze dat al niet is ZKC moet verslagen worden. DSV kan Antilo pen eindelijk een goede dienst bewijzen door minimaal tegen DKV gelijk te spelen. De uitslagen inhaalweekend: ZKC-Sparta 8-8 De stand in 1e klasse B: Antilopen 8-14 Thor 8-10 DKV 8- 9 Sparta (N) 8- 9 De Vinken 8- 6 ZKC 8- 5 OWO 8- 3 Het programma in 1B: Antilopen - Thor (8-5) (aanvang 16.00 uur) De Vinken - Sparta (9-8) ZKC - OWO (9-7) DSV - DKV (3-8) Als er maar 140 woningen voor Amerikanen worden gebouwd in Leusden dan blijft er nog genoeg ruimte over voor de bouw van de raketinstalla ties. Nieuwe bomen langs de Laa- peerseweg: zo te zien kunnen die in ieder geval wel een stormpje verdragen En als troost voorde natuurlief hebbers wie het kleine niet eert is het grote niet weerd Als u in Leusden het plaatselij ke weerbericht zou willen we ten, kunt u het misschien bij onze eigen weerman probe ren. Maar geef hem nu niet de schuld als het met bakken uit de lucht valt als er zon is voorspeld. Tenzij u van hem een college in foute weersvoorspellingen wilt hebben, want daar is ie volgens de kop in deze krant best voor te vinden Cinemaclub:Never say never again Biljarten: ambtenaren winnen van de politiek. Is dat nou nieuws of wisten we dat al jaren? Amerikanen nemen de wijk naar een andere wijk Er is dus sprake van een mid delpunt-vlietende kracht Konijntje in de Wetering: ,,'k Zou toch wel graag kennis willen maken met de Ameri kaanse konijntjes. Ik volg niet voor niets een cursus En gels". Duif op het dak van het ge meentehuis. ,,Nude groeimast zo lekker is gegroeid, verheug ik me op het straks te bouwen nest het wachten is nu nog op de blaadjes in mei Jan Jacobs en de Cinemaclub eerst was het kleinbeeld. nu ineens cinemascoop, oftewel: eerst zwart-wit, nu ineens full color V. ACHTERVELD - Door veertien leden werd deelgenomen aan de onderlinge schietwedstrijd. Er werden weer hoge punten be haald. Als eerste eindigde W. Voskuilen met 98 punten De overige uitslagen waren: pnt. 2. A. van Daatselaar 92 2. J, Voskuilen 92 4 B Voskuilen 90 5. P.Smink 87 6. J E. van Hamersveld 84 7 G. Tolboom 83 7. J van Hamersveld Jzn 83 9. G van Hamersveld 82 9. A Vlug 82 i 11. L. Verburg 81 j 12. J vanNimwegen 80 j 12. W. Wittebrood 80 14. B v.d. Hengel 62 Ook bij de junioren werden goede resultaten bereikt. Er wa ren acht schutters die aan de onderlinge wedstrijd deelna men. Het was ook nu weer Rolf van Druten die de eerste plaats behaalde met 82 punten. De overige uitslagen waren 2. Timo van Valkengoed 80 3. Rudie van Daatselaar 55 4 Jerry van Nimwegen 54 5 Laurens v.d. Ven 52 I 5 ArnoudVlug 52 7 Bert Schimmel 46 8 Frank van Dijk 29 LEUSDEN - De dames van de Mixed Hockey Leusden kunnen zondag in Zevenaar kampioen worden. Na het verlies van Mal burgen tegen Sticks hebben de Leusdenaren aan één punt vol doende om onbereikbaar te wor den voor de concurrentie. Bij winst is het kampioenschap he lemaal een feit maar in het MHC- kamp houdt men zich nog even op de vlakte omdat in het verle den is gebleken dat de dames op het normale gras de grootste moeite hebben om op de been te blijven. Zeker tegen clubs zoals Zevenaar die elk punt in de strijd tegen degradatie kunnen gebrui ken. Toch mogen we ervaren uit gaan dat de dames zorgen voor een primeur en voor het eerst in het bestaan van de MHC naar de 2e klasse landelijk zullen promo veren. De heren zullen hun geduld nog wat langer op de proef moeten stellen Nog zes wedstrijden heb ben de clubs in de 2e klasse D voor de boeg. Bij Haaskamp zullen de heren evenals een week geleden tegen Keep Fit zeker geen rustige middag krijgen. Voor koploper Kromhouters ziet het tegen het laaggeklasseerde Maarssen er veel gunstiger uit. Baarn en Culem- borg ontlopen elkaar niet veel. Shinty zal tegen Amersfoort de opgaande lijn zeker met een pun- tendeling voortzetten. Keep Fit her stelt zich via een ruime overwinning op USHC De uitslagen van het inhaalweekend: USHC-Baarn 3-0 De stand in de 2e klasse D. Kromhou ters 12-19. Leusden 12-17, Amersfoort 12-16, Keep Fit 12-15. Haaskamp 12- 14. Culemborg 12-10, USHC 12-7, Shinty 12-7, Baarn 12-7, Maarssen 12-6. Het programma in de 2e klasse D Baarn-Culemborg (2-3) Shinty-Amersfoort (0-4) Haaskamp-Leusden (1-4) Keep Fit-USHC (4-3) Maarssen-Kromhouters (1-3) Uitslagen dames 3e klasse G. Zutphen-Barneveld 2-0 Malburgen-Sticks ?-? Mezen-Zevenaar 2-1 De stand in 3 G Leusden 12-19, Malburgen 12-15, Sticks 12-15. Grave 12-11. Mezen 12-11. Zutphen 12-10. Zevenaar 12-7. Barneveld 12-4 Het programma in 3 G: Barneveld-Malburgen (1-2) Zevenaar - Leusden (0-3) Sticks '71 - Zutphen (5-0) Grave-Mezen (1-0) ACHTERVELD - De dames ju nioren 2 voetbalden enorm goed in Bussum tegen kampioensge gadigde SDO met knap verdedi gingswerk van Mirjam van Dijk, Ingrid Doornekamp en de zeer sterke doelverdedigster Esme ralda van Essen. Mede dankzij de inzet van Ronny Tolboom, Richard van de Wetering en Jos Smal een doelpuntrijke wedstrijd (4-4) van C2 tegen I Jssel- meervogels. Jasper van Middelaar, Anita Smal en Edwin van de Hen gel c.s waren te sterk voor APWC: 4-0 voor Achterveld. Uitslagen afgelopen zaterdag: Soest A2-Achterveld A1 1-5 Hooglanderveen A2 - Achterveld A2 1-4 Achterveld B1-Roda B3 0-5 Hoogland C2- Achterveld C1 1-6 Achterveld C2 -1 Jsselmeervogels C5 4-4 Achterveld D1-CJVVD2 1-0 Hoevelaken D3 - Achterveld D2 2-0 Eemdijk E1-Achterveld E1 5-2 Achterveld F1-APWC F1 4-0 Posthoorn F1-Achterveld F2 1-0 Dames Junioren DVS '33 1 - Achter veld 1 1-1 Dames Junioren SD01 - Achterveld 2 0-0 Meisjes Saestum 1 - Achterveld 1 0-0 Programma komende zaterdag: IJsselmeervogels A2- Achterveld A1 v 15.45 Quick B2-Achterveld B1 v14 00 IJsselmeervogels C3 - Achterveld C1 v 12.45 KVVAC3- Achterveld C2 (vr)v12 45 Achterveld D1 - Hooland D2 a 13.00 Achterveld D2-CJVVD3 a 13 00 Hoevelaken E2 - Achterveld E1 v 10.00 Achterveld F1 - Amersfoortse B F1 a 12 00 Baarn F3-Achterveld F2 v9.00 Dames Junioren Achterveld 1 - DOB 1 a 11 00 Dames Junioren Achterveld 2 - OSM1 a 11 00 Meisjes Achterveld - de Vesting a 11 00

Leusder Krant | 1985 | | pagina 7