ïroepskracht „Geut" dienst van gemeente Rabobank Biezenkamp tijdelijk in caravan Kantongerecht Amersfoort Zure regenwandelingen door landgoed Den Treek GRATIS' Thema-avond Vredesplatform Politie praat met scholieren over bestrijding vandalisme Golfbreker bezoekt huize St. Joseph eerderheid raad is voorstander Kaartavond KPJ-bejaarden Vergadering commissie ABZ Opbrengst kollekte nnStafflnQnst 'OENSDAG 10 APRIL 1985 plaatselijk nieuws één onzer merkers) DEN - Roy Robbe- I, die op tijdelijke basis ibonden aan jongeren- ||um "de Geut", krijgt Jl augustus 1985 een L aanstelling. In de dense gemeenteraad is meerderheid die ak- I gaat met de nieuwe ntenis. Robbemond geen aanstelling als wei «pskracht voor "de teK ziin werkzaamheden i een veel groter gebied kAetrlilran In r\rin_ P r vj wei )ri]i en bestrijken. In prin- wordt hij belast met de leiding van het hele en jongerenwerk in den. i toe werkte de heer Robbe- in het centrum voor jeugd- ngerenwerk "de Geut" op van een tijdelijke aanstel- )eze tijdelijke aanstelling is jaar maal verlengd. Het be- van "de Geut" heeft er nalen op aangedrongen om een vaste beroepskracht in "de Geut" aan te stellen omdat op een andere manier deze vorm van jeugdwerk niet voort te zetten is. In de afgelopen tijd heeft Roy Robbemond naar volle tevreden heid van alle betrokkenen zijn werkzaamheden verricht. Op 26 juni 1984 nam de Leusdense ge meenteraad het besluit om we derom het dienstverband met Robbemond te verlengen. Ook werd toen het besluit genomen zijn taakomschrijving zo te maken dat hij ingezet kon worden voor ander jeugdwerk in Leusden Tijdens de betreffende raadsver gadering werd door een aantal fracties al de wens uitgesproken om de jongerenwerker definitief in dienst te houden OUD ZEER Het ziet er naar uit dat de raad aan het eind van deze maand het voorstel van burgemeester en wethouders goed zal keuren, on danks het "oud zeer" dat bij en kele raadsleden ongetwijfeld aan wezig is. Enkele jaren geleden moest als gevolg van bezuinigingsmaatre gelen de ambulant-functionaris voor het Leusdens jeugd- en jon gerenwerk vertrekken Deze func tionaris was niet rechtstreeks in dienst van de gemeente. Betref fende functionaris, Pim van Esch, was in dienst van de Leusdense Jeugdraad. De jeugdraad kreeg het salaris van de heer Van Esch in de vorm van een jaarlijkse sub sidie uit de gemeentekas. Lang niet iedereen was even gelukkig met het gedwongen ontslag van Van Esch. Als gevolg van het ge dwongen ontslag legde de jeugd raad al zijn werkzaamheden met onmiddellijke ingang neer. Via een omweg komt er nu toch weer een functionaris voor het jeugd- en jongerenwerk in Leus den terug Belangrijk verschil is echter dat Roy Robbemond over zijn werkzaamheden verantwoor ding verschuldigd is aan het ge meentebestuur en niet in dienst is van een instelling voor jeugd- en jongerenwerk, zoals de voorma lige jeugdraad. OMGEKEERDE WERELD Bij monde van Jan Jacobs toonde de PvdA-fractie zich vorige week erg verbaasd over de hele gang van zaken De heer Jacobs noemde het "verrassend dat juist CDA en VVD met het initiatief zijn gekomen om Roy Robbemond in dienst te nemen van de ge meente". Voor wat betreft de PvdA-fractie betreft had de oude ambulant-functionaris nooit ont slagen hoeven te worden. "Het frappeert me dat juist de Leus dense VVD en CDA met het voor stel komen om de betreffende functionaris in dienst van de ge meente te laten werken, terwijl juist deze partijen het particulier initiatief voorstaan", aldus Jan Ja cobs Evelien Blom, fractievoorzitster van het CDA in de Leusdense raad, gaf toe dat .het CDA een enorme traditie heeft waar het gaat om vrijwilligerswerk. "We zijn echter tot de konklusie geko men dat we op ons principe terug moeten komen Met alleen vrijwil ligers krijgen we het werk dat ge daan moet worden niet meer voor elkaar. Het is een maatschappe lijk verschijnsel waar we rekening mee moeten houden", aldus me vrouw Blom. Desgevraagd zei mevrouw Blom niet het gevoel te hebben dat haar partij door ak koord te gaan met het in dienst treden van Robbemond, afwijkt van het partijprogramma. "We passen ons hoogstens aan, aan de gewijzigde omstandigheden", aldus mevrouw Blom Tijdens de gemeenteraadsver gadering van deze maand zal de raad zich moeten uitspreken over het in dienst nemen van Roy Robbemond. Gelet op de tot op heden gevoerde discus sies zal er in de raad een ruime meerderheid te vinden zijn die voor het voorstel is. Vorige week werd de zogenaamde bank-caravan bij de Rabo afgeleverd ACHTERVELD - Door de KPJ werd weer een kaartavond geor ganiseerd tegen de bejaarden. De KPJ was ditmaal de uitda ger. Het werd een hele gezellige avond met in totaal 44 deelne mers. Er kon zowel geschut als geklaverjast worden. De prijswinnaars van deze avond zijn: Klaverjassen 1Marius Wouters 5424 2. Mevr. Wouters 5133 3. Kees Jonkman 5091 4. mevr. Van Hamersveld 4911 5. Alie Bokkers 4845 6 Mevr Wolffenbuttel 4814 7. Marcel Rutte 4800 8 John Verdam 4742 9 Lidav.d. Bedum4717 De poedelprijs was voor mevr Tolboom-Kaas met 3397 punten. Schutjassen 1. Piet v.d. Hengel 91 2 Mevr. v.d. Hengel-v Esveld 85 3. Anton Ossendrijver 80 4. Jan van Dijk 71 5. Jan van Middelaar 69 5. Piet Smink 69 7 Jan van Hamersveld 68 De poedelprijs was voor Dorus v.d. Hengel met 35 punten. LEUSDEN - Vanaf maandag 22 april zal de Rabobank aan de Biezenkamp tijdelijk kantoor houden in een zogenaamde bankcaravan. Een en ander is het gevolg van een verbouwing van het pand die op die dag start. Gedurende de werkzaamheden kunnen de cliënten van de Rabo voor hun kasopnamen terecht in de caravan naast de bank. Voor zaken die een vertrouwelijk karak ter hebben, kunnen zij zich wen den tot het Rabo-hoofdkantoor aan de Hamersveldseweg 71 De verbouwing aan de bank aan de Biezenkamp betreft een wijzi ging van de hal, het aanbrengen van voorzieningen voor de instal latie van technische hulpmiddelen en een algehele opknapbeurt. De werkzaamheden aan het bij kantoor van de Rabobank zullen na de zomervakantie, zo eind augustus, afgerond worden. LEUSDEN - De in de gemeente Leusden gehouden kollektie van Simavi, een organisatie die steun geeft aan medische pro- jekten in ontwikkelingslanden bedroeg 1 1642,70. ZWAAR BELADEN ISFOORT - ,,Een keurig ildrafje Is veel gezonder", ;e de officier op tegen een lobillst, die haast maar lannlngen rond een hart- itle aanvoerde als verkla- ioor het feit dat hij te hard in had. Hij was gepakt in imeente Barneveld en terecht op de strafzitting «pril wegens het rijden 60 km. s60 km te veel. U heeft dit paar keer eerder gedaan, m vind ik een factor 10 op aats. dus f 600,- boete En anden een voorwaardelijke gging van de rijbevoegd- Als u niet gekomen was, dan het waarschijnlijk onvoor- lelijk geweest", aldus de eis de officier, waar de kan- :hter zich bij aansloot. 80 lens een factor 10 - en daar- 1 650,- boete - werd geëist een eigenaar van een Saab die 165 had gereden. ..Dit uiten proporties", protes I066teerde verdachte irom? Dit is de vierde keer in merkte de kantonrechter aar hij had altijd een gewone gehad en nog nooit een en nou reed hij opeens veel ir. En hij had toch echt alleen ege een hogere inruilwaarde auto gekocht echt juist veel waarde aan heid, daarom rijd ik in een ,,Ja, uw eigen veiligheid!", spra ken officier en kantonrechter in koor. Het bleef bij f 650,-, maar de geëiste voorwaardelijke inhou ding van het rijbewijs bleef nog achterwege. GEVAARLIJK Een nog zwaarder vonnis voor ie mand die èn te hard gereden had èn een ander van de weg had af- gedwuwd 'Kleven', 'jagen', 'du wen', verschillende benamingen voor dezelfde overtreding: op een paar meter afstand achter een an der blijven rijden en net zo lang je ongeduld duidelijk maken tot de ander opzij gaat. Bijgevoegde fo to's demonstreerden duidelijk hoe verdachte zelfs op het punt stond om er als derde langs te gaan. ..Levensgevaarlijke rijstijl", oor deelde de officier, die f 500,- boete eiste en een voorwaarde lijke intrekking van het rijbewijs wegens het te hard rijden, plus nog eens f 750,- voor het 'opdu wen'. De raadsman probeerde de in houding van het rijbewijs te voor komen door te stellen dat hard rij den begrijpelijker en minder ge vaarlijk was dan het kleven, waar de kantonrechter prompt op in ging door de zaak om te draaien: ,.U heeft gelijk. Ik zal van de eis afwijken en veroordeel uw cliënt tot alleen een boete van f 500,- voor de snelheidsovertreding. Maar voor het opduwen trek ik het rijbewijs wel voorwaardelijk in voor 4 maanden en ik houd me aan de geëiste boete van f 750,- Wat later op de ochtend stond een inwoner van Nijkerk terecht we gens 'kleven'. Hij was onbewust van het feit dat er al eerder een formidabele boete voor hetzelfde euvel geëist was. ,,Er is deze ochtend al f 750,- boete gegeven, plus een voor waardelijke veroordeling", deelde de officier hem mee. En ik eis voor u dezelfde boete" ,,lk sta perplex", stamelde de ver dachte. .Dit is echt mijn normale rijstijl niet. Het was een uitzonde- rinq" Daarom eis ik ook alleen maar een boete", legde de officier uit. De kantonrechter kon er wel in meevoelen dat het vorige geval toch van een wat andere orde ge weest was en veroordeelde tot f 400,-. Een directeur van een bedrijf in Barneveld stond terecht omdat hij een trekker met oplegger te zwaar beladen zou hebben. ..Het totale laadvermogen was niet over schreden, maar de lading was verkeerd verdeeld", corrigeerde verdachte, die onmiddelijk toegaf dat het evengoed een overtreding was, begaan door één van zijn chauffeurs. Toen hij desgevraagd een technische uitleg gaf van de diverse assen en de asdruk, wa ren noch de officier noch de kan tonrechter in staat de détails te volgen en daarom verlaagde de kantonrechter de geëiste boete maar van f 130,-tot f 75,-. LEUSDEN - Het Vredesplatform Leusden organiseert haar tweede thema-avond in de schuur van De Hakhorst op don derdag, 25 april a.s. (aanvang 20 uur). Het thema van de avond luidt 'Bewapenen, een economische noodzaak?' Ver schillende sprekers komen voor wie dat maar horen wil hun versie geven over de economische drijfveren achter de be wapeningswedloop: levert investeren in wapens werk op, hoe economisch interessant is bewapening en wat zou het nuttig rendement zijn als we niet in wapens maar in civiele bedrijfstakken zouden investeren? Na de inleidingen is er gelegenheid tot discussie met de zaal. De leiding van de avond is in handen van de Leusdenaar E.J. Tuininga. AUTOWASSEN ,,lk weet dat ik niet voor mijn deur mag parkeren, maar ik was bezig mijn auto te wassen en dat kan nergens anders", verklaarde een verdachte uit Amersfoort. ,,We zijn hier redelijke mensen en voor even wassen hebben we be grip Maar dan ben je met slangen en emmers water bezig, terwijl u volgens het proces-verbaal ge woon uit uw huis kwam met een mond vol eten. Daarom handhaaf ik die f 35.- boete", verklaarde de officier ,,Zie maar dat je ze krijgt", riep verdachte boos Verschillende gezaghebbende Nederlandse economen hebben de afgelopen maanden de econo mische wetenschap een spiegel voorgehouden Tinbergen bijvoor beeld riep de economische elite in Nederland op haar stem te verhef fen tegen verdergaande belan genverstrengeling tussen econo mie en bewapening De Gro ningse hoogleraar De Haan zei in maart op een symposium dat eco nomische investeringen in de ci viele sector (burgerdoelen) veel meer werk opleveren dan investe ringen in de wapenindustrie Hij pleitte voor een snelle ombouw van de wapendindustrie in een ci viele industrie. Deze 'conversie' zoals dat in vak jargon heet, is ook voorgesteld door de defensiespecialist van de PvdA - Harry van den Bergh - in een Kamermotie met betrekking tot de Scheldewerf in Vlissingen. Over de relatie economie-bewa pening wordt de laatste tijd veel internationaal onderhandeld. De president van Amerika, Reagan, heeft een miljardenprogramma op poten gezet voor de komende tien jaar met een onderzoek naar de ontwikkeling van ruimtewapens (Star-Wars). In een officiële brief zijn de NAVO- landen in Europa uitgenodigd mee te doen met investeringen in deze nieuwe militair-technolo gisch zeer geavanceerde sector Nederland, dat eerst kritisch aan keek tegen deze Star-Wars (een kamermotie van CDA en PvdA wees de ruimtewapens af), lijkt nu bij monde van defensieminister De Ruiter op het standpunt te zijn beland dat deelname aan een on derzoeksprogramma nog geen feitelijke medewerking betekent aan de ontwikkeling van het Star- Wars programma (alhoewel de naoorlogse geschiedenis een der gelijke redenering logenstraft) Met andere woorden, het is een wellicht economisch en technolo gisch interessant voorstel?! Op 25 april komen over dit vraag stuk 3 deskundigen spreken: - drs P. Verhal, economisch me dewerker aan de Erasmus Uni versiteit, over relaties tussen economie en bewapening, het eventuele bestaan van een mili tair-industrieel complex (MIC), de vanzelfsprekendheid van wa pens in het denken van econo mische wetenschappers; - L. Mesman, voorzitter van een FNV-werkgroep over conversie naar vredes-economie, over de grootte van de Nederlandse wa penindustrie, de invloed op de Nederlandse werkgelegenheid en de mogelijkheden om in Ne derland een begin te maken met conversie; - drs. P. van Rossem, medewer ker van Pax Christi. over de We reldwijde vervlechting van wa penhandel en wapenverkoop met de internationale economi sche betrekkingen en verhou dingen, de inwisselbaarheid van ontwikkelingshulp en wapenle- veranties zowel van Oost als van West in hun relatie tot be vriende Derde-Wereldlanden en hoe de wereld te behoeden voor een grootschalig gebruik van deze 'overkill' aan wapens Meer informatie over deze thema avonden geeft Jack Blankenstijn, tel. (033) 946685. 'nafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. erschijnt elke dinsdag en donderdag. oofdredakteur: Bert Vos indredakteur: Hans Mosterd Eedaktie: Caspar van Loo. Boudewma de Boer edaktie-secretariaat: Mia Veen. Marijke de Smalen levering kopij en advertenties: oor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12.00 uur. voor hel inderdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12.00 uur edaktie en administratie: antoor Leusder Krant, Asschatterweg 19, Leusden-Centrum. Op werkda- sngeopen van 09 00 tot 12.00 uur en van 14 00 tot 17.00 uur Telefoon 13-941495 (administratie) -941494 (redaktie) bonnementsgeld: 62,60 per |aar. 31.80 per half jaar. 16.15 per kwartaal lachten bezorging: s abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 18 00 uur te toben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze tofdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 en 19 30 uur). 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt opnemen met onze ispekteur bezorging, overdag 03420- 94206. bestellen foto's: Oe meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u nabestellen (Met uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbetaling ®P giro 871441 t.n.v. BDU b.v. te Barneveld, met duidelijke vermelding van gewenste foto. aantal, nummer van krant, pagina waarop de foto Werd geplaatst. Nabestellen kost 5 - per exemplaar (formaat 13x18 J*") en 10,- voor luchtfoto's (formaat 20 x 25 cm), b kunt ook contant betalen op ons kantoor, Rozendaallaan 9, "usden-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u gewenste foto('s) thuis. Je LEUSDER KRANT is een uitgave van de BDU- antenkombinatie te Barneveld. ACHTERVELD - De plaatelijke politie gaat de scholen bezoe ken om de jeugd te wijzen op de gevolgen van het vandalisme. Ook de ouders van de leerlin gen zullen er bij worden betrok ken. Maandag 15 april zal door de wachtmeester 1e klasse B. Diepeveen de eerste school 'de Regenboogschool' worden be zocht. Er zal die morgen worden begonnen met vertoning van dia's over de politie in het alge meen. Vervolgens zullen er dia's worden vertoond over het vandalisme. De heer Diepeveen zal het een en ander aan uitleg verzorgen. De kinderen zullen de opdracht krijgen het vandalisme te onder kennen, op te sporen en te onder zoeken wat er aan te doen is De leerlingen worden in groepjes ver deeld en zullen dan een maquette maken van een bepaald gedeelte van het dorp en tevens zullen zij ook een muurkrant maken die be trekking heeft op het vandalisme De woensdagmorgen zal worden besteed met het stellen van vra gen over vandalisme die dan door de leerlingen moeten worden beantwoord Donderdagmiddag worden door de politie en de kinderen de werk stukken bekeken en besproken Het geheel zal worden afgesloten met een ouderavond op donder dagavond. Ook zullen er weer dia's worden vertoond en zal er een bespreking volgen met de ou ders over wat zij kunnen doen om hun kinderen te leren het vanda lisme tegen te gaan. Ook opperwachtmeester Dooije- waard zal van zijn belangstelling blijk geven tijdens deze dagen en eventueel ook nog enige toelich ting geven Hierna zullen ook de andere scho len worden bezocht zodat de hele Achterveldse schoolgaande jeugd na afloop zal zijn benaderd. „Ouders, scholen en gemeente zullen met de politie moeten mee werken om het vandalisme in te dammen", aldus Diepeveen „Het publiek moet vaker bereid zijn om vernielingen en overig vandalisme bij de politie aan te geven", is zijn mening. „Ook moet alles goed onderhouden worden Goed onderhouden spul len worden niet zo vlug vernield als slecht onderhouden goede ren. Verveling is tijdens onderzoeken naar aanleiding van vernielingen vaak één van de oorzaken. Hier speelt de televisie vaak een rol. Men vindt het thuis niet gezellig meer en gaat dan vertier zoeken op straat Tijdens het project zal er met leer lingen gepraat worden en gezocht worden naar de motieven die de vernielers hebben. „Daar zowel Dooijewaard als ik inwoners van Achterveld zijn wil len we ook graag betrokken zijn bij het reilen en zeilen van het dorp", aldus Diepeveen ACHTERVELD - De bewoners van huize St. Joseph krijgen donderdag 11 april een feest avond aangeboden door zieken omroep de Golfbreker. Dit in verband met het 30-jarig be staan van deze omroep. Dertig jaar geleden werden door een aantal personen in Amers foort de koppen bij elkaar ge stoken om een omroep in het leven te roepen voor de zieken en bejaardenhuizen in Amers foort. Dit had tot gevolg dat op 8 maart 1955 deze omroep van start ging. üe naam wera de Golfbreker. De patiënten van de ziekenhuizen en de bewoners van de bejaardenhuizen werden bezocht en zij konden een ver zoekplaat aanvragen die in de zelfde week werd uitgezonden. Dit bleek een geweldig succes te zijn hetgeen tot gevolg had dat na een aantal jaren ook de tehuizen in Bunschoten. Leusden en Ach terveld zich bij de Golfbrekers aansloten Momenteel zijn er 90 medewerkers die geheel op vrij willige basis hun medewerking verlenen. Niet alleen worden er muziekprogramma's uitgezonden maar indien dit aanwezig is, wordt er ook nog plaatselijk nieuws voorgelezen Een en ander heeft men niet on gemerkt voorbij willen laten gaan. Donderdagavond is huize St. Jo seph aan de beurt voor een gezel lige feestavond. E zal dan een op treden zijn van de accordeon- groep Apollo en van de dans groep Les Papillons Voor huize St. Joseph zijn er vijf medewerkers. Elke week komen er twee medewerkers die een af deling bezoeken en voor de bewo ners van die afdeling een plaat aanvragen Het verzoekplaten- programma wordt donderdagoch tend uitgezonden waarbij dan ook het plaatselijk nieuws wordt voor gelezen LEUSDEN - Op 14 april worden op het landgoed Den Treek te Leusden zure regenwandelin gen georganiseerd door het In stituut voor Natuurbescher mingseducatie (IVN) afdeling Amersfoort en omgeving en door het Natuur- en Milieu-edu catiecentrum De Schothorst. De wandelingen starten om 10.00 uur, 12.00 uur, 14.00 uur en 16.00 uur bij het Hotel Den Treek en duren ongeveer één uur. ledereen is welkom. Tij dens de wandelingen zal door de excursiebegeleid(st)ers wor den gewezen op schadebeelden die aan bomen te zien zijn als gevolg van zure regen. Ook hoort u tijdens de wandelingen iets meer over de oorzaken van zure regen en mogelijke oplos singen voor deze problematiek. De zure regenwandelingen wor den op zondag 14 april onder de naam Bosalarm in geheel Neder land georganiseerd Zij worden gehouden op de eerste dag van de internationale zure regenweek In deze week wordt nog eens ex tra de aandacht gevestigd op het probleem van de zure regen Want een probleem is het De re gen is verzuurd door stoffen die vrijkomen bij de verbranding van fossiele brandstoffen, zoals olie en steenkool. Ook mest draagt bij aan de verzuring van de omge ving, aangezien ammoniak in de bodem omgezet wordt in een zuur De zure neerslag ver oorzaakt grote schade aan bomen en landbouwgewassen Dode bo men en een verminderde op brengst in de landbouw is het ge volg. Niet alleen planten, maar ook veel dieren die in verzuurd water of in een verzuurde bodem leven worden ziek en gaan uitein delijk dood. En alsof dat nog niet genoeg is lijden gebouwen even eens schade door zure neerslag. Betonrot maakt bijvoorbeeld voortdurende reparaties aan ge bouwen noodzakelijk. Uit een onderzoek van Staatsbos beheer blijkt, dat de gezondheids toestand van het Nederlandse bos zorgwekkend is. Een belang rijk deel van de Utrechtse Heuvel rug behoort tot de zwaarst getrof fen gebieden. Veel bomen zijn ziek en dat kan voor een belang rijk deel aan de invloed van zure regen worden toegeschreven. Maar de toestand van het bos mag dan zorgwekkend zijn, het is zeker niet hopeloos Er kan wel degelijk iets tegen het zure regen probleem ondernomen worden. Energiebesparing zorgt bijvoor beeld voor minder verbruik van fossiele brandstoffen en dus min der verzuring, daarnaast kan ook met behulp van technische mid delen de uitstoot van verzurende stoffen verminderd worden. Voor beelden van die technische mo gelijkheden komen naar voren in de advertentiekampagne van het ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieube heer Tijdens de internationale zure regenweek zal nader aan dacht besteed worden aan de ver schillende aspecten van zure re gen Op 14 april kan men tijdens de zure regenwandelingen met eigen ogen gaan zien op welke manier het bos op het landgoed Den Treek door zure regen is bescha digd. LEUSDEN - De vergadering van de raadscommissie ABZ wordt op donderdag 11 april om 20.00 uur in het gemeentehuis gehou den. De agenda is als volgt: 1. Opening en inventarisatie van vragen 2. Mededelingen en ingekomen stukken - Ter inzage: overzicht studie faciliteiten en personeelsmuta- ties 1-3-1984 t/m 1-1-1985 3. Informatie vanuit vertegen woordigingen 4. Verslag vergadering d.d. 7 maart 1985 5 Raadsvoorstel aanschaf werk- auto ten behoeve van de brandweer Raadsvoorstel vervanging mo bilofoon/alarm-ontvangers ten behoeve van de brandweer Raadsvoorstel functies onder- keldering gemeentehuis Rondvraag en sluiting (advertentie) De nieuwste top-series orgels staan demonstratieklaar tegen scherpe prijzen met volle garantie en les van erkende leraren Informatie en demonstratie bij Muziek Staffhorst Utrecht Muziekcentrum Vredenburg (Hoog Catharijne) Tel. 030-332341 Amersfoort. Hellestraat 11-17 Tel 033-634064

Leusder Krant | 1985 | | pagina 3