O* L itelkandidaat te sterk oor gewijzigd Roda (zo.) O* Kwetsbaar Manege Den Treek doet mee aan Nationale Paardensportdag eilig Roda (za.) loetert maar voort ZA zegevierde met 4-1 over Leusdenaren TOETUL BAL AKS Roda-trainers tekenden Praatavond over positie vrouwelijke politieke gevangenen ijkspel tegen degradatiekandidaat Geslaagden zwemdiploma's DE LEUSDER KRANT Amnesty en VOC: DEN - Onder het toe oog van de concurren- eeft VVZA zich in de kontmoeting tegen 46 kandidaat gesteld de titel in de 1 e klasse A de afdeling Utrecht. De ag-heren zagen geen om de Zeehelden op ei- terrein een punt afhan- maken. Na een eerste waarin VVZA nadrukke- erzuimde om Roda'46 en grotere achterstand 2-0 te zetten, kwamen eusdenaren na de her ig sterk terug en kregen diverse mogelijkheden m e achterstand in zijn ge- weg te werken. Het ge en de overtuiging ont- Bom VVZA een voet s te zetten en toen f46 in he\ laatste kwar- isico's nam en alle deu- ichterin open zette, had weinig problemen om ge en de koppositie vei- stellen. Het was eigen een mirakel dat de de in de slotminuten tot jeperkt bleef, want de etie van Rob Ton vroeg om een algehele af- fing. •zondagtrainer Rob Ton had een aantal daverende ver gen in petto Op tal van en had de Bunschoter zijn alpstelling gewijzigd. Libero an Eyden had plaats moeten nvoor Ruud Huygens terwijl spits Peter Knijf weer zijn :hting mocht maken ten van Hans Vrijhoef. Rechts- was ditmaal Hans Hey- óe notabene bijna het ge- azoen als rechtsback ge- had Zijn positie in de ie werd overgenomen door iidden Wilco Bettink, waar op het middenveld een vrij kwam voor John Jans- iortom, Roda had voor de ite maal dit seizoen een to- ïder gezicht. Voor de voet- iner bij uitstek een onbegrij- zaak Hoe kan een trainer Touwen krijgen in zijn spe- n de spelers vertrouwen in lach, vraagt de insider zich bijna wekelijks rigoureuze ngen plaatsvinden. Weet de trainer nog steeds niet wie Hans Heymen (rechts) speelde voor de verandering op de rechtsbuiten- plaats vli' iaj op welke plek hoort? Aanpassen aan de tegenstander is soms noodzakelijk maar in de meeste gevallen, zeker op afdelingsnivo, is uitgaan van eigen kracht een veel beter wapen in de strijd En dat zal Rob Ton na al die jaren trainerschap in de 2e klasse toch moeten weten De wind, die dwars over het veld stond en soms erg krachtig aan wakkerde. maakte het bedrijven van het voetbalspel op de kale vlakte tot een moeizame aangele genheid Het winderige weer had niet alleen zijn invloed op het spel. maar ook op het bezoekers aantal. Er stonden beduidend minder toeschouwers langs de lijn dan bij vergelijkbare ..botsingen" tussen VVZA en Roda'46 in het verleden. De thuisblijvers kregen in eerste instantie gelijk, want er viel in de aanvangsfase onder lei ding van de kort leidende arbiter Groenestein weinig opwindends te beleven De spelers hadden de grootste problemen om het leder in de ploeg te houden Roda pro beerde het via combinatiespel, terwijl VVZA met lange halen de vleugelspelers in stelling wilde brengen De Amersfoorters kre gen vroeg in de wedstrijd een aantal serieuze kansen, maar de weer op zijn post teruggekeerde Gert Osnabrugge liet zijn aanwe zigheid direct gelden met enkele knappe reddingen. In de 15e mi nuut leken de Zeehelden de score open te breken Wilco Bettink stond op de doellijn om de hoge inzet te keren BUITENSPEL Na de eerste schermutselingen, kwam Roda eindelijk onder het juk van VVZA vandaan. Het was echter wel zaak voor de rood zwarte defensie om alert te blij ven. omdat de Keistedelingen niets liever dan op de counter spelen. En dat werd snel duidelijk. Toen Gert Osnabrugge een door gebroken VVZA'er nog net van score kon afhouden en het geluk had dat de vervolgens ingescho ten bal wegens buitenspel werd afgekeurd, kon hij toch niet voor komen dat VVZA de leiding nam. De naar voren opgerukte voor stopper van VVZA kreeg prompt de vrije doortocht. Vier spelers en keeper Osnabrugge werden voor bij gelopen alsof ze er niet ston den 1-0. Even nam Roda het initiatief en creërde enkele kleine kansen Het was echter VVZA dat het doel wist te vinden Uit een stuiterbal werd de bal door een Amersfoorter over de op een lijn staande Roda-de- fensie heen getild en plofte voor de voeten van de vrijgelaten VVZA'er. Keeper Osnabrugge zag het gevaar en stormde zijn hok uit. Tevergeefs overigens. In de linkerhoek verdween het leder voor de tweede maal in de tou wen: 2-0. Dat Roda'46 in de slot minuten een grotere achterstand bespaard bleef, kon geheel op het conto van de falende WZA-aan- val geschreven worden, die wei gerde om uit een zee van moge lijkheden de stand een rianter aanzien te geven. HERBOREN Na de hervatting werd het meteen een stuk attractiever, omdat de Leusdenaren al hun faalangst in de kleedkamers hadden achter gelaten en zich directer met het spel gingen bemoeien Achterin bleef Roda echter kwetsbaar, ze ker nadat Mare Swarte bij gebrek aan een tegenstander vrij naar vo ren don doorschuiven en bij her haling naast zijn ploeggenoten in de punt van de aanval verscheen VVZA had met dit oppertunisti- sche Roda plotseling de grootste problemen en kon zich met pijn en moeite staande houden. Slechts met wilde trappen in nie mandsland konden de Amersfoor ters de Roda-storm in toom hou- LEUSDEN/ACHTERVELD - Het Paasweekend heeft voor de Leus- dense standaardelftallen niet datgene opgeleverd, dat men ge hoopt had of had willen bereiken. Roda-zaterdag liet de kans om zich nu reeds in veiligheid te brengen achteloos aan de neus voor bij gaan door tegen het zo goed als gedegradeerde Eminent Boys slechts met 1-1 gelijk te spelen. Ook de Roda-zondag is nog niet uit de problemen. De nederlaag (4-1) tegen rivaal VVZA en de punten- winst van de staartploegen zijn er debet aan dat de ploeg van Rob Ton in de slotfase van de competitie nog behoorlijk op de tellen moet gaan passen. Voor het niet spelende Achterveld geldt na Pasen min of meer hetzelfde. Ook de oranje-hemden zullen nog even door de zure appel moeten heenbijten om de tegensparte- lende concurrentie op veilige afstand te houden. ZONDAG John Janssen kreeg een plaats op het middenveld den, totdat middenvelder Jaap Zwemenberg het op zijn heupen kreeg door na een fraaie solo op de rechtervleugel midvoor Peter Knijf de kans te bieden om de achterstand te verkleinen En het kleine driftkikkertje, dat in de lucht tegen de lange Piet Trappel geen schijn van kans had. maar door zijn inzet toch veel deining kon veroorzaken, liet deze doelrijpe kans niet onbenut' 2-1 Roda be sefte dat VVZA achterin op instor ten stond en bleef dus onder aan voering van met name Bas Peters druk uitoefenen, hoewel het bij de schaarse VVZA-counters achterin attent moest blijven. Libero Ruud Huygens ging een paar keer lelijk in de fout. De geconcentreerd keepende Gert Osnabrugge kon met kunst- en vliegwerk de door gebroken VVZA'ers van score af houden Halverwege de tweede helft leek Roda de gelijkmaker te gaan scoren toen Peter Knijf, Bobby Schoordijk in stelling bracht De ex-WZA'er maaide echter volledig mis maar had de mazzel dat het speeltuig voor de voeten van de instormende John Janssen stuiterde, die op zijn beurt het karwei wel leek te gaan klaren Tot ontzetting van de Roda-aanhang kaatste de snoei hard ingeschoten bal op miracu leuze wijze via het lichaam van de bij voorbaat kansloze VVZA-kee- per weer het veld in. En dat was voor Roda bijzonder jammer. Na dat Hans Heymen een schot net over de lat zag verdwijnen, maakte VVZA aan alle Roda-illu- sies een eind door in een minuut tijd tweemaal doeltreffend uit te halen De risico's die de Leusdenaren in de slotfase gingen nemen om toch maar de gelijkmaker te for ceren werden door VVZA mee dogenloos afgestraft. Door goed ingrijpen van Gert Osna brugge kon de schade nog tot 4- 1 beperkt blijven. In de slotfase verscheen Roda met invaller Remco Bosman nog gevaarlijk voor het doel. Geen van de spe lers was nog bij machte om de bal in het vijandelijke doel te de poneren. Roda ging in de tweede helft strijdend ten on der. De competitie gaat komend week end de beslissende fase in. Zowel boven als onderaan de ranglijsten zullen de klappen binnenkort moeten vallen Het is voor de Leusdenaren zaak om tot het einde op de been te blijven en niet uitgeteld tegen het gras te gaan. Ze blijven vooralsnog kwetsbaar. In de hoofdklasse van de zater dag-afdeling maakte Roda '46 een slechte beurt door in Utrecht tegen het "noodlijdende" Emi nent Boys met 1-1 de punten te delen. De Leusdenaren die al een aantal weken het spoor volledig bijster zijn. konden in Domstad opnieuw geen vuist maken en het nietige Eminent Boys hun wil opleggen. Integendeel. De Utrechters konden doen en laten wat ze wilden en kregen van Roda'46 daarvoor alle medewer king. Het gelijkspel was voor Emi nent Boys dan ook zeker niet on verdiend. Of dit de "Tuindorpers" nieuw impulsen zal geven lijkt on waarschijnlijk. De degradatie is ondanks het ene punt onafwend baar, omdat de laatste drie duels niet alleen stuk voor stuk op vreemd terrein moeten worden af gewerkt, maar ook nog alle drie gewonnen moeten worden. En dat is een onmogelijke opgave. Voor Baarn is de situatie even eens hopeloos, hoewel de Baar- naars nog vijf ontmoetingen te goed hebben Eén degradatie- plaats blijft er dan nog over, waar voor momenteel nog een behoor lijk aantal clubs in de markt zijn. Vitesse uit Breukelen is de be langrijkste gegadigde. De 2-1 ne derlaag bij Benschop in het in- haalweekend versterkte deze in druk. De Musketiers en Montfoort, die beiden niet in actie kwamen, zijn ook nog kandidaat, terwijl Hoevelaken, Benschop en Roda eveneens nog in de problemen kunnen komen, maar dat is zuiver theoretisch. Gezien het pro gramma mag Roda'46 zich geen buil vallen Ook Hoevelaken kan na het succes tegen koploper Ad- vendo niet meer stuk. Aan de on geslagen status van de Ederve- ners maakte Hoevelaken met 2-1 abrupt een eind, waardoor ook de spanning aan de kop is toegeno men. Het Amersfoortse VOP is ze ker nog niet kansloos. Het treffen tussen VOP en Roda'46 wordt nu voor de Keistedelingen van het al lergrootste belang en van waar schijnlijk doorslaggevende bete kenis. De uitslagen van Paaszaterdag in hoofdklasse: Eminent Boys - Roda'46 1-1 Hoevelaken - Advendo'57 2-1 Benschop - CSV Vitesse 2-1 De stand in de hoofdklasse: Advendo'57 18 29 (40-15) VOP 19 29 (45-19) Hercules 18 22 (35-28) Veensche Boys 19 21 (33-28) Roda'46 18 19 (30-30) Benschop 19 19 (37-32) SC Hoevelaken 18 18 (36-32) Montfoort 18 17 (22-26) Musketiers 18 15 (25-34) CSV Vitesse 18 14 (28-37) Eminent Boys 19 11 (18-38) Baarn 17 6 (27-50) De ranglijst in de 1e klasse A van het zondagvoetbal kreeg voor het eerst sinds lange tijd weer een eenzame koploper. Het Amers foortse VVZA liet de kans om zich lijstaanvoerder te noemen zich niet ontnemen. Met 4-1 werd Roda'46 aan de "spoorbaan" ge zet. Voor hetzelfde geld was het duel in een gelijkspel geëindigd, maar op het beslissende moment ontbrak bij de Leusdenaren dat kleine beetje geluk om langszij te komen. In de slotfase sloeg VVZA vervolgens genadeloos toe Door dit negatieve resultaat en de 1-0 overwinning van Amsvorde op Hooglanderveen, is Roda in de resterende duels genoodzaakt om punten te pakken. Amsvorde heeft nog slechts twee verliespun- ten meer terwijl Hooglanderveen en Gooische Boys drie punten op de Leusdenaren achter liggen Hoewel de competitie in deze klasse voor de meeste clubs nog maar drie duels telt, is er nog niks beslist en nog heel veel mogelijk Zelfs Gooische Boys. na het bloe deloze 0-0 resultaat bij de Zuider zeevogels, de enige drager van de rode lantaarn heeft nog één en ander in eigen hand Zowel Ach terveld als Roda'46 moeten nog in Hilversum op bezoek en kunnen daar op ferme tegenstand reke nen. Aan de kop bleef de situatie, afgezien van de machtsgreep van VVZA, onveranderd, zodat hier ook nog niet zeker is over wie wel en wie niet promotie naar de hoofdklasse zal afdwingen. De uitslagen van Paasmaandag in de 1e klasse A VVZA-Roda'46 4-1 Amsvorde - Hoogl veen 1 -0 Zuiderzeevogels - Gooische Boys 0-0 De stand in de 1e klasse A VVZA 19 23 (38-25) Olympia'25 19 22 (25-29) Actif 19 22 (24-29) Laren 19 22 (27-23) Barneveld 19 22 (23-24) BFC 19 21 (24-22) Zuiderzeevogels 19 20 (28-20) Achterveld 19 18 (37-37) Roda'46 19 17 (27-34) Hooglanderveen 19 14 (32-34) Amsvorde 18 13 (19-28) Gooische Boys 18 12 (17-36) I VI na^DEN - Voor de top-elf van de Roda-zaterdag mag het ge seizoen zo snel mogelijk voorbij zijn. Nu met nog laafteperkt aantal wedstrijden voor de boeg er geen hoofd je en meer te behalen zijn, en daarnaast de positie in de ille dklasse ook bijna veilig is, laten de Leusdenaren het i ofdig afweten. Het duel tegen Benschop, direct na de wat uitgevallen winterstop, gaf de eerste symptomen van gehele teloorgang weer. Daarna volgde een plotselinge ving bij de Musketiers. Meer als een stuiptrekking was overwinning in Eist toch niet, want de thuiswedstrijden nVeensche Boys en Advendo gaven opnieuw een uitge- Roda'46 te zien die met zichzelf en de tegenstander enkele raad wist. De nederlagen waren dan ook het che gevolg en de droom om nog op een tweede promo- »ats te eindigen die misschien recht geeft op een plaats 4e klasse van de KNVB was uit. lichtmatig uitspelen van de stitie en het vervullen van de Bve plicht zijn voor de volge- van de scheidende trainer rd Beumer de enige motie- m het debuut in de hoofd- op waardige wijze af te Maar zelfs dat kunnen de enaren nauwelijks opbren gt treffen tegen het zo goed degradeerde Eminent Boys j «de zwakke plekken van de Bnde Roda-formatie gevoe lt. Het op de één na laatste genoteerde Eminent Boys een enkele moeite om de warten op een 1-1 punten- te houden en dus een punt strijd tegen degradatie te 1 Of dit ene punt voor de edelingen nieuwe perspec- zal openen, lijkt erg on- ;hijnlijk. De competitie is te ,m de puntenachterstand te maken Theoretisch is het nog mogelijk, maar nie mand in Utrecht gelooft er eigen lijk in want dat werd ook in de ont moeting tegen Roda'46 duidelijk. En daarom juist is het gelijkspel van de Leusdenaren een uiterst bedroevend resultaat. Een ploeg waar zoveel talent in schuilt, moet een tegenstander van een derge lijk formaat toch met ruime cijfers oprollen en alle hoeken van het veld laten zien. Richard Beumer en Jan Ver hoeve. het begeleidende duo dat de zaterdag-elf de hoofdklasse in geloodst heeft en aan het einde van dit seizoen ook gezamenlijk afscheid neemt, erkent eerlijk dat de snit eruit is. ,,Een ploeg als Eminent Boys inspireert schijn baar niet meer, terwijl ik voor de aanvang van het duel er nog zo op gehamerd heb dat we gezien de ontwikkelingen van de laatste weken en de huidige ranglijst- stand tegen de Utrechters de winstpunten konden pakken, die we nodig hadden om definitief in veiligheid te komen", legt trainer Richard Beumer uit ..Ik ben schijnbaar nog niet duidelijk ge noeg geweest, want vanaf het be gin was het een matte vertoning, waarmee de neerwaartse lijn van de afgelopen maand doorgezet werd Het vrij aanvallende con cept met drie spitsen kwam door het telkens terugvallen van de uit vorm zijnde Fokko van Leyen- horst niet uit de verf. En daardoor kon Eminent Boys vrij gemakke lijk het duel controleren en de schade beperkt houden tot één verliespunt" ONGEWIJZIGD De basis-elf was ondanks de te leurstellende resultaten volledig in tact gelaten. Het gebrek aan concurrentie en de afwezigheid van Henk van Pluuren (blessure). Rembert Groenman (afgemeld) en Coen van Dijk (schorsing) bre ken de zaterdagformatie op Noodgedwongen moest alles bij het oude blijven. In de eerste helft, golfde het spel op en neer met wisselende kansen voor beide doelen. Er werd aan beide kanten schrikbarend veel balver lies geleden, mede veroorzaakt door het veld op Tuindorp Oost dat van zeer slechte kwaliteit was. Aangezien ook arbiter Van Beek zich aan het nivo aanpaste, werd het allesbehalve een spectaculair duel waarbij veel te genieten viel. Het was huilen met de pet op en Bert Staubach zag zijn inzet beloond. dus niet verwonderlijk dat de rust met de bekende brilstand (0-0) aanbrak. In het tweede deel viel er enige opleving te bespeuren. Niet door goed voetbal, maar door wat meer agressie in het spel te gooien. In de 7e minuut brak Eminent Boys heel simpel de score open. Onge moeid kon een Utrechtenaar uit een corner de bal achter doelman Berry Buunk werken, want de hele Roda-defensie stond erbij en keek ernaar. Maar nog geen mi nuut later was de stand alweer ge lijk toen linksbuiten Ruud Stoel- horst de bal bij Bert Staubach in leverde, die vervolgens weinig moeite had om de bal in de lange lege hoek te deponeren: 1-1. De Roda-spelbepaler kreeg daarmee loon naar werken, want hij was degene die probeerde om de boel op sleeptouw te nemen. Dat zijn medespelers het niet zo goed be grepen. kon Bert Staubach ook niet helpen. Roda bleef evenals Eminent Boys voortmodderen. Beide ploegen kregen in de reste rende minuten nog kansen op de eindzege. Ton Kaspers zag een inzet nog net worden ge keerd, terwijl Teus Heemsber- gen doelman Berry Buunk bij stand verleende door een bal van de lijn te halen. In de slot fase was het invaller-goalie Leo Engelman - Berry Buunk had onverhoopt met een schouder- blessure het veld moeten rui men - die Roda een algehele af gang bespaarde door de bal van de doorgebroken Eminent Boys-aanaller van de schoen te plukken. (HJW) LEUSDEN - Manege-Ruiter sportcentrum Den Treek, Paar den- en Ponycentrum aan Buurtweg 5 te Leusden werkt mee aan de Nationale Paarden sportdag, die in samenwerking met Club J van de ANWB op zondag 14 april wordt georgani seerd. De manege is lid van de Federatie van Nederlandse Rij scholen, FNRS, een instantie die zich - naast een brede belan genbehartiging van zijn leden - bezighoudt met kwaliteitscon trole van maneges, voorlichting aan de consument enzovoorts. De ANWB dient het consumen tenbelang op velerlei gebied, en heeft speciaal ten behoeve van zijn junior-leden samenwerking gezocht met deze ruitersportor ganisatie bij uitstek. Een initiatief, dat er in heeft gere sulteerd dat 23 maneges in Ne derland 'open huis' houden op zondag 14 april a.s. van 11 tot 15.30 uur. Elk bedrijf dat deel neemt zal een proeve van zijn kunnen op sportgebied laten zien, biedt bezoekers de gelegenheid om zelf paard te rijden en maakt bezoekers graag duidelijk waarom paardrijden bij een FNRS manege 'verantwoord paard rijden' is. Het programma van 'Den Treek', paarden- en pony centrum zal de volgende onderde len bevatten Een dressuur-demonstratie door Jacqueline Schregardus op het nivo prix St. Georges Een demonstratie verzorgd door de deelnemers van de mencursus. U kunt kennismaken met de opbouw van een spring- en een dressuurles. Hieraan zul len zowel pony- als paarden- ruiters deelnemen. Weet u hoe een ruiter de grondbeginselen van het paardrijden krijgt bijgebracht? Nee....?, dan moet u maar eens bekijken hoe dat gaat want er zal een longeles voor beginners worden gedemon streerd Een leuk onderdeel van de paardensport is het voltigeren. U moet zich hierbij gymnastiek op het paard voorstellen. Leuk om te zien en leuk om te doen. Globaal zal het programma als volgt worden ingedeeld: 11.00-12.00 uur Vrij paard/pony rijden. Onder leiding. 12 00-13.00 uur Demonstraties 13.00-14 00 uur Vrij paard/pony rijden. Onder leiding 14 00-15.30 uur Demonstraties. (Het centrum is gelegen op land goed 'Den Treek'. U kunt er ko men door de weg Amersfoort - Maarn/Doorn te nemen. De Buurtweg ligt naast restaurant Waterloo - dit staat aangegeven met borden.) LEUSDEN - Tijdens een informele bijeenkomst in de bestuurs kamer van voetbalclub Roda'46 hebben de trainers voor het seizoen '85-'86 de contracten ondertekend Onder het toeziend oog van het voltallige Roda-bestuur plaatsten achtereenvolgens Meindert Vlugt (zondag), Eltjo Kapenga (zaterdag), Eef van Don gen (B-jeugd) en Wim Altena (A-jeugd) hun handtekening onder een éénjarige verbintenis. De trainers voor de senioren-selec ties zi/n nieuw aan het Roda-front Eltjo Kapenga, afkomstig van KNVB 3e klasser Woudenberg, volgt Richard Beumer met in gang van 1 juli op terwijl Meindert Vlugt de taken van de naar Baarn (zat.) vertrekkende Rob Ton gaat overnemen. De jeugd trainers waren reeds een jaar bij Roda '46 werkzaam. (advertentie) LEUSDEN - In zwembad Ba- voort heeft eind maart weer het diplomazwemmen plaatsgevon den. Degenen die geslaagd zijn voor het diploma A zijn: Augustus Lion; Annemieke Cobussen, Bianca Heynsdijk; Bert Ravenhorst. Cyntia Jeurdink. Dennis Jansen; Daan Blom; Eva Wusterveld; Erik Beekman, Erik Jan Schiphorst; Esther Hazeleger. Gerda van Belzen. Hanneke Pekelha ring; Ivo van Capelleveen; Iwan Was- sink; Jeroen Wijnands; Kim Stevens, Mirelle Klomp, Miriam Speekman, Mi- chiel de Boer; Marieke Blom; Mark Cir kel; Marjolein Dirks, Martijn Smink; Ni cole Kraayenbrink, Pieter Modderman, Rozemarijn Kiela; Remco van Uffelen; Rick Hoksbergen. Ruud van Schaik, Roos de Klerk, Sandra Wijntjes; Thirsa van Driel; Wouter Weggemans; Pascal Burnam, Jurgen Terscheggert, Kim Mallo; Martina van der Oever, Trees Bliekendaal. Dicky Oskamp. Henme Oskamp; Diny Blaauwendraat; Gré Ha- zenleger; R. van Laar; Teunie van Holland; S. E. Pickee. Diploma B: Anna de Jong; Arjan v d Beek; Arjan van Ravenhorst; Albertus van Velthui- zen; Evelien Groot; Evert Bosman; Es ther Bakker, Esther Boersen; Frank Gierman; Jeffrey Go; Jelmer de Groot; Kristiaan Plugge; Krista van den Berq. Kristen van de Brandhof; Marcel Len ten; Niels T atters, Michael Huster. Robin Arlar; Nicole de Haan, Thea van Tuil Voor het zwemvaardigheidsdi- plima I zijn geslaagd: Roland Snoek, snorkelduiken en balvaardigheid; Sophia Taylor, snorkel- duiken en kunstzwemmen De Leusder Krant en pasgeboren baby's Wal dal met elkaar ie maken heelt? Alles! Bij de Leusder Krant kunt u namelijk geboortekaartjes bestellen om de nieuweling in 't gezin bekend te maken bij familie en bekenden In ons kantoor liggen boeken met voorbeelden klaar U kunt ze meenemen om thuis de kaart, die leuk vindt, uit te zoekan. Voor wat het lettertype betreft heeft u de keus uit hand of machineletters. Het kantoor is op werkdagen geopend van 9.00 tot 12 00 uur en van 13.30 tot 17.00 uur LEUSDEN - Het vrouwenont moetingscentrum organiseert op donderdagavond 18 april, in samenwerking met Amnesty, een praatavond over de positie van de vrouwelijke politieke ge vangenen. De aanvang is om 20.00 uur. Eerst zal een film worden ge draaid die de titel draagt 'De stem van de vermisten'. Daarna wordt naar aanleiding van deze video film gediscussieerd Plaats van handeling is 't Vooronder in de kelder van het gemeentehuis. De ingang bevindt zich aan de ach terkant van het gemeentehuis. Nadere inlichtingen geeft Mena Perdok. telefoon 946790

Leusder Krant | 1985 | | pagina 7