Lever in die kassabonnen, de videorecorderrace is begonnen! nieuws uit de eerste hand I De Leusder Krant is verhuisd. Een gloednieuw onderkomen is betrokken aan de Asschatterweg 19. Reden genoeg om dat feestelijk te vieren, samen met onze abonnees en adverteerders. Met kans op de hoofdprijs, een videorecorder, en nog tientallen andere feestelijke prijzen. Enu hoeft erpraktisch niets voortedoen:alle Leusder Krant-abonnees (en dat is in Leusden bijna iedereen) kunnen de kassabonnen van onze adverteerders (zie de lijst) die ze deze week ontvangen bij hun aankopen, deponeren in de speciale bus bij het kantoor van de Leusder Krant, Asschatterweg 19 in Leusden-Centrum. Alle kassabonnen dienen (op de achterzijde) tezijn voorzien van naam, adres en plaats. Na controle of u abonnee bent en of de kassabon(nen) van onze adverteerders zijn, wordt uit alle kassabonnen één bon getrokken die goed is voor een prachtige videorecorder. Dus hoe meer kassabonnen, hoe meer kansen dat u wint. In iedere Leusder Krant staat de lijst van de adverteerders, zodat u kunt controleren welke kassabonnen meedingen naarde videorecorder. De kassabonnen dienen uiterlijk iedere volgende maandag tezijn ingeleverd. Nog geen abonnee? Een reden te meer om u direkt op te gevenNaast kansen op de recorder ontvangtuiederedinsdagendonderdagmetde Leusder Krant het plaatselijkeen regionale nieuws uit deeerste hand. De aktie loopt tot 15 mei. 8 VRIJDAG 12 APRIL 1985 LEUSDER KRANT Vanwege nieuwe kantoor aan de Asschatteiweg, geeft de Leusder Krant een schat aan prijzen weg icW Uit de ingeleverde kassabonnen worden wekelijks 10 feestelijke prijzen getrokken en op 14 mei wordt uit alle kassabonnen de videorecorder getrokken Kassabonnen uiterlijk inleveren 8 april a.s. bij kantoor Leusder Krant, Asschatterweg 19, Leusden-C. Samen met de volgendeafgemaakteslagzin: De Leusder Krant in een gloednieuw kantoor, De lijst van adverteerders: E. Boshuis, Arnhemseweg 36. Café/Restaurant „De Pepermolen", de Biezenkamp 4. M. Osnabrugge, Arnhemseweg 93. Van Kersbergen, de Brouwerij 12. Kohlman Speelgoed, de Brouwerii 1 Flets Inn D. Meerveld, de Grutterij 13. De Ster Mode, de Grutterij 2 Schoenmakerij Biezenkamp, de Biezenkamp 11. Rljwielspeclaalzaak J. Blom, Zwarteweg 27. Wijnhandel H. v.d. Hengel, Hamersveldseweg 56, de Biezenkamp 7. Spar Leusden, de Biezenkamp 5 Keurslager Fred Timmer, de Biezenkamp 21. Automobielbedrijf Buitenhuis, Pr. Frederiklaan 2. „China Town", Hamersveldseweg 6. Radio Drieënhulzen, Pr Irenelaan 17 Tuincentrum Ton Hilhorst, Ursulineweg 5 Autobedrijf H. v. 't Klooster, Hamersveldseweg 14. P. v. Zomeren/Pezon, Wierickwijk 15 Fa. Lieshout, Hamersveldseweg 22. (Een gelrokken kassabon van Lieshout geeft recht op tegoedbon van 10% op bestede bedrag.) Fa. van Bekkum, Jan van Arkelweg 3. Achterveld J. Janssen, Hessenweg 190, Achterveld E. van Ravenhorst, Hessenweg 72, Stoutenburg Slagerij van Wierlngen, Hessenweg 202, Achterveld Fa. C. Blom, Hessenweg 230, Achterveld. Caravelle Hairfashion, Asschatterweg 21 Rotol, Hamersveldseweg 6a Bloemisterij-kwekerij „Het Viaduct", de biezenkamp 10, Dnftakkerweg 4. Groeneveld Opticiens, de Grutterij 3 Tuincentrum Eurofleur, Ursulineweg 14, Grutterij 1. Blokker, de Komenij 8 Coen v.d. Berg, Rozendaallaan 11. Foto Muns, de Biezenkamp 15. First Lady, de Komeni| 2. Ass. Kantoor Hamersveld, Landjonker 20. Holiday Feeling, de Komenij 6. Jan van den Berg, Tuin en Dier, Hamersveldseweg 54. Schoenhandel Het Panterhuis, de Komenij 4. Boni, Brouwerij 10. Actief, 't Erf 8 Stots, Optiek, de Biezenkamp 17. OVM verzekeringen, Hamersveldseweg 138 Fa. J. Coenen, Hessenweg 311Achterveld. Bakkerij W. Schouten, Hessenweg 313, Achterveld. Boekhandel Hamershof, de Brouwerij 3

Leusder Krant | 1985 | | pagina 10