O* Leusden verplettert Shinty: 8-0 Haaien halen limieten Wanorde Vossebeld onaantastbaar Programma Spo Overdag Leusde Prima start LTV Lookhorst Doelpuntenregen op Valleipark TIETUL •MlALANS In huiscompetitie SV Leusden: Overwinning jeugdschakers Baarn-Roda vanavond GOED SEIZOEN JEUGD BV'75 Ponyrijdster van de Singels in de prijzen Mailings direct-mail- service uitbesteden: vaak dé oplossii l/l/IEK DINSDAG 16 APRIL 1985 LEUSDEN - Tussen de regenbuien door hebben Leusden en Shinty op het kunstgras van het Valleipark de competitie in de 2e klasse D hervat, na twee weken vrijaf. De belangen waren tegenstrijdig. Leusden moest winnen om de race naar de titel met succes te vervolgen, terwijl Shinty de punten hard kon gebruiken in de strijd tegen degradatie. Kortom, ingrediënten genoeg om er een leuke pot hockey van te maken. En het werd voor de toeschouwers van de MHC een aantrekkelijk schouwspel. Want met maar liefst 8-0 drukten de Leusdenaren het klasseverschil in de cijfers uit, waar mee de volgelingen van Rob Weers hun kandidatuur voor het kam pioenschap en de promotie naar de 1e klasse nog eens nadrukke lijk onderstreepten. Trainer Rob Weers had zijn basis-formatie op een aantal plekken gewijzigd. Strafcornerspecialist Ralf Quick moest wegens werk zaamheden verstek laten gaan, waardoor Hans Robert v.d. Doe zijn debuut in de MHC-hoofdmacht kon maken. Frank de Ruiter was na twee maanden afwezigheid weer terug van weggeweest en mocht in de spits zijn rentree maken. Herman Kreikamp moest zijn plaats daarvoor afstaan. Agressief kwam Leusden uit de startblokken en zette Shinty van meet af aan onder hevige druk Binnen vijf minuten lag de eerste treffer op de plank, nadat een Shinty-verdediger bij het uitslaan, de bal pardoes bij de kleine Bartje van Dalen inleverde, die dan ook geen enkele moeite had om de keeper het nakijken te geven: 1-0. Frank Marree op weg naar het Shinty-doel. Bijna was het in dezelfde minuut al 2-0 maar zowel Frank de Ruiter als Maarten Jonges konden het doel van Shinty niet vinden Ook de eerste strafcorner van Leus den leverde nog geen rendement op. De afschuiver op Frank Mar ree werd keurig geblokkeerd Maar dit was slechts uistel van executie, want strafcorner num- mero twee, aangeslagen door Frank Marree en gestopt door Frank de Ruiter, werd door Maar ten Jonges wel knalhard in het hok gedeponeerd: 2-0. Even later was het Bartje van Dalen die een dergelijke spelhervatting met een treffer bekroonde en de stand naar 3-0 tilde Hiermee was ech ter de doelpuntenkoek op, want wat de Leusdenaren in de slotfase van de eerste helft probeerden om de score uit te bouwen, liep op niets uit. Te vaak gingen de MH- C'ers op de solo-toer en te vaak door het overvolle centrum, zodat de Shinty-defensie het gevaar tel kens in de kiem kon smoren. Shinty kreeg voor de rust slechts één kans Alert optreden van doelman Frederik v.d Lee voor kwam erger STRAFCORNERS Na de hervatting bleef Leusden in eerste instantie volharden in het missen van opgelegde kansen, maar toen routinier Frank Marree vanaf de zijlijn de bal keihard door de Shinty-defensie pushte en Maarten Jonges in kansrijke posi tie bracht, was er voor de moe dige Shmty-keeper geen houden meer aan: 4-0. In een mum van tijd voerde Leusden de score op omdat Shinty weigerde om ach terin orde op zaken te stellen. De Leusden-aanvallers stonden zo vrij als een vogeltje en konden in alle rust de bal aannemen om er iets doeltreffends mee te doen. Frank Ruiter nam de vijfde treffer voor zijn rekening, voordat Shinty bij een uitbraak een strafcorner versierde, die door de zelfverze kerd acterende Pieter Breugel van de doellijn werd gehaald. Maar na dit kleine 'oponthoud' draaide de Leusdense aanval weer snel op volle toeren. De Shinty-defensie zette de deuren wijd open en had meer weg van een gaten kaas dan van een hecht betrouwbaar sluitstuk. Leusden werd geen strobreed in de weg gelegd om de marge te vergroten. Wederom wist Maarten Jonges uit een strafcorner een doelpunt te maken. Daarmee maakte hij het halve dozijn vol: 6- n voordat Frank de Ruiter na een flitsende solo de zevende treffer aantekende. Shinty was geknakt en was niet meer in staat om weerstand te bieden. Het Leus dense publiek schreeuwde al om dubbele cijfers. Deze afgang werd Shinty bespaard, want nadat Maarten Jonges de stand op 8-0 gebracht had, floten beide arbi ters, die overigens geen sterke in druk achterlieten, voor het einde. Trainer Rob Weers was uiteraard vrolijk gestemd. ,,Aan de op dracht om het doelsaldo op te vij zelen hebben de heren keurig vol daan Na de rust toen de aanval stokte had ik er even een hard hoofd in, maar in de slotfase heb ben we ons keurig hersteld. We kunnen ons in de kopgroep prima handhaven, en als de competitie op doelsaldo beslist gaat worden, en dar ziet het naar uit, dan doet Leusden in ieder geval volop mee". Frank de Ruiter stuit op de Shmty-keeper LEUSDEN - Tijdens de Kring A- zwemwedstrijden in Amersfoort stelde Chester Marsman op de 100 m vrije slag jongens onder 16 jaar met een tijd van 57,8 sec. en een derde plaats zijn kandidatuur voor de Neder landse Kampioenschappen vei lig. Chester bleef met 0,2 sec. onder de limiet voor 50 m ba den. Een andere 'Haai', Jan Wil lem van Dijk, zwom zich twee weken geleden in Nieuwegein reeds met een tijd van 1.38.0 op de 100 m schoolslag jongens onder 10 jaar in de Nationale Speedo jaargang finales die op 19 mei in Alkmaar waren. Nu zwom hij dit op nummer 1.40.0 en behaalde daarmee een 1e plaats. Een andere uitstekende prestatie werd neergezet door Tamara van Gorkum op de 100 m schoolslag meisjes onder 10 jaar Met maar liefst 7 sec. verbeterde ze haar tijd. Ze kwam uit op 1.38 9 en werd tweede. Zoals gewoonlijk vertoonde ook ditmaal het zwem men van Jolanda van Doornik een enorme progressie. Op de 100 m rugslag meisjes onder 12 jar reali seerde ze een tijd van 1.23.6. het geen bijna 4 seconden sneller was. Kirsten Ruitenbeek verbe terde op dezelfde afstand ook haar tijd nl. 1.26.2 (was 1.27.1). De 100 m vlinderslag meisjes on der 14 jaar leverde voor Annelieke Jacobs en Annechien Helsdmgen een tijd van 1.29.5 en 1.27.6 op. Rob van Wegen zette op de 100 m vrije slag jongens onder 14 jaar een tijd neer van 1.07.6 Chester Marsman zwom op de 100 m rug slag jongens onder 16 jaar een tijd van 1.09.9. Bij de 100 m vrije slag heren noteerden Martijn van Went en Marcel Fieseler 101.7 en 1.02.6. Erik Küthe dook hier bij de jongens onder 16 jaar met een tijd van 1.00.7 onder door. Eddy Eynthoven tenslotte tikte op de 100 m schoolslag jongens onder 10 jaar na 1.51.8 aan LEUSDEN - De interne strijd om de absolute hegemonie is bij de huicompetitie van de Schaak Vereniging Leus den beslist. Ondanks het feit dat de titelstrijd nog een aantal ronden voortduurt, lijkt niemand meer in staat om de huidige titelhouder Harry Vossebeld van het tweede clubkampioenschap in successie af te houden. Met meer dan 100 punten voorsprong op de rest van het omvangrijke SVL-veld is er voor hem geen vuiltje meer aan de lucht. Het gevecht om de 2e plaats is momenteel interessanter. Peter Sonder, die weer over zijn inzin king heen schijnt te zijn. is één van de kandidaten voor deze eer volle positie. Maar ook de sterk teruggekomen Carel Vos, de altijd aanwezige Bert Uneken en nieuw komer Erik Hubert komen nog voor deze reserve-titel in aanmer king. Wim Velker, Tjerk Zijlstra, Ed Eveleens en Joop van Santen zitten ook nog op het vinkentouw, maar zullen heel wat denkwerk moeten verzetten om de sprong naar de top drie te maken In de 29e ronde maakte lijstaan voerder Harry Vossebeld tegen Cees Kerkhof geen fout en onder streepte daarmee zijn suprema tie. De achtervolgers moesten hun onderlinge partijen, Carel Vos tegen Eric Hubert en Peter Sonder tegen Wim Velker, we gens tijdsgebrek afbreken. Bert Uneken haakte af door een neder laag tegen het aanstormende ta lent Erwin Zijlstra die door dit op zienbarende resultaat de top tien binnen stormde. Een leuke partij was de ontrpoeting tussen de he ren Rietveld en Valkenburg. In de opening verraste Rietveld zijn op ponent met een loper-offer op F7. A. Valkenburg die door deze zet volledig de kluts kwijt raakte en net wist wat hem overkwam, pro beerde de partij nog te redden, maar na 35 zetten gaf de SVL-er toch de pijp aan Maarten De uitslagen van de 29e ronde waren H Vossebeld-C. Kerkhof 1-0 P Sonder-W Velker afg C. Vos- E. Hubert afg E. Zijlstra - B Uneken 1-0 A. Rietveld - A Valkenburg 1 -0 T Reitsma-Tj Zijlstra afg. E Eveleens-J. Snijders afg G. Fröberg - J Agterberg 0-1 R. Berg - D v Ooik 1-0 W v.d. Harst-E Halkes 1-0 P de Jager-W vd. Wetering 0-1 H v Egdom-W Schouten 0-1 L. Boogaard - R. Staal 0-1 T Elschot-C Veenendaal 1-0 M. Schieving - A. Aldenzee 1 -0 A. v.d. Steeg-J. v.d Linde 0-1 E Zijlstra - A. Rietveld 1-0 T Wuts - A. Wisman Vi-V4 De stand na 28 ronden 1 Harry Vos sebeld 1930; 2. Peter Sonder 1826: 3. Carel Vos 1815; 4 Bert Uneken 1806; 5. Eric Hubert 1794; 6 Wim Velker 1775; 7. T Zijlstra 1772, 8 Ed Eve leens 1764, 9. Joop v. Santen 1752; 10. Cees Kerkhof 1717, 21. Gert Jan Froberg 1715; 12. H Voskamp 1713; 13 T Reitsma 1705, 14 Erwin Zijlstra 1700; 15 Radboud Berg 1688. BOND Voor het vierde tiental van SVL stond de thuiswedstrijd tegen de Kasteelridders 2 op het pro gramma van de Sticht-Gooische Schaakbond Er viel voor de he ren van het vierde geen eer te be halen, want met 3,5-6,5 bleven de gasten aan de positieve kant van de score De heren Stuiwig en Vroon pakten weliswaar de volle winst, maar dat was bij lange na niet voldoende om Leusden 4 aan de eindoverwinning te helpen De nederlagen van H. Mus, T v. Gar deren, G. te Winkel, L. Buurlage en J. Boot aan het laatste bord gaven de doorslag De remises van A Wisman, A. Gerrits en K. Linse waren dan ook slechts be langrijk voor de statistiek. LEUSDEN - Woensdag 3 april speelde het Jeugd C1- team haar laatste wedstrijd thuis tegen de Pionjeugd uit Hilversum. Het werd welis waar een nipte, doch niette min een keurige overwin ning met 3-2. Sanne van Bruijnsvoort, Pascal Fran- kevoort en Say Terlouw zorgden voor de 3 bordpun- ten. Jeroen van Blerk en benjamin Charlotte van Ha- selen lukten het deze keer niet hun partijen in winst om te zetten. Het Jeugd C-team is nu uit gespeeld. Het heeft van de 8 wedstrijden er 3 weten te winnen en handhaaft zich hiermee keurig in de 1e klasse jeugd van de C-cate- gorle. LEUSDEN/ACHTERVELD -De voetbalcompetitie in de af deling Utrecht begint zo langzamerhand in een chaos te ontaarden, als het dat al niet is. Evenals in het be taald voetbal, waar ook te pas en te onpas onder druk van diverse externe omstan digheden het programma ge wijzigd moet worden, zal ook in de afdelingen voor de zo veelste maal het met de no dige precisie uitgedokterde speelschema herzien moe ten worden. De overvloedige regenval was afgelopen weekend opnieuw de grote spelbreker, die het normaal afwerken van het seizoen onmogelijk dreigt te maken. Slechts op een paar velden gaf de scheidsrechter het groene licht, maar het me rendeel van het wedstrijd programma vond geen door gang. De competitieleider zal daarom voor de zoveel ste maal dit seizoen zijn huiswerk moeten overma ken. In de hoofdklasse van de zater dagafdeling werden twee wedstrij den gespeeld Veensche Boys ontving op eigen bodem Hercules dat met één punt meer één plaats hoger genoteerd stond. Een over winning zou de Nijkerkerveners de 3e plaats opleveren, achter het leidende duo VOP en Advendo. Daar lieten de "Boys" geen gras over groeien want met 5-1 werden de Domstedelingen opgerold. Voor de verdeling van de 3e de gradatieplaats was het duel tus sen de Musketiers en Vitesse van belang Met één punt moesten beide ploegen genoegen nemen, nadat het scorebord na negentig minuten geploeter 1-1 aanwees. Vitesse bleef door dit resultaat op de 3e plaats van onderen Baarn, vanavond gastheer van Roda'46, is ondanks het feit dat de wed strijd tegen Montfoort werd afge last zo goed als gedegradeerd. Als de Musketiers al hun wedstrij den verliezen en Baarn wint de laatste vijf ontmoetingen, alleen dan is redding nog via een beslis singswedstrijd nog mogelijk. Roda kan dus het definitieve von nis vellen, door in Baarn minimaal één punt weg te slepen, waardoor de Buiningparkers zelf absoluut veilig zijn. Het streektreffen tegen VOP ging in eerste instantie nor maal door, maar kort voor de af trap vond scheidsrechter Van Lunteren het toch maar beter om het veld onbespeelbaar te verkla ren. De ontmoetingen tussen Ad vendo en Eminent Boys en Ben schop tegen Hoevelaken werden eveneens naar een later tijdstip verwezen. De uitslagen hoofdklasse: VOP-Roda'46 afg. Benschop-SC Hoevelaken afg. Veensche Boys - Hercules 5-1 Musketiers - CSV Vitesse 1-1 Advendo'57 - Eminent Boys afg. Baarn - Montfoort afg De stand in de hoofdklase: Advendo'57 18 29 (40-15) VOP 19 29 (45-19) Veensche Boys 20 23 (38-29) Hercules 19 22 (36-33) Roda'46 18 19 (30-30) Benschop 19 19 (37-32) SC Hoevelaken 18 18 (36-32) Montfoort 18 17 (22-26) Musketiers 19 16 (26-35) CSV Vitesse 19 15 (29-38) Eminent Boys 19 11 (18-38) Baarn 17 6 (27-50) ZONDAG Alleen Achterveld kwam zondag in de wei. De overige wedstrijd van het programma in de 1e klasse A, dat twee weken geleden reeds in zijn geheel was afgelast, verdween weer in de prullemand. Achterveld kon tegen het wissel vallige Zuiderzeevogels geen vuist maken en zich niet in veilig heid brengen. In tegendeel. De 1- 3 nederlaag die de Achtervelders voor eigen publiek te slikken kre gen, kan in het slot van de compe titie wel eens voor een pijnlijke verrassing gaan zorgen, als ook de duels tegn Amsvorde en Gooi- sche Boys niet het gewenste re sultaat opleveren. Natuurlijk kun nen de oranje-hemden in de rechtstreekse confrontaties tegen de degradatie-kandidaten bij uit stek orde op zaken zetten, maar de kans om zich nu reeds ten kos ten van Zuiderzeevogels enige ruimte te verschaffen liet SVA lig gen. De hekkesluiters liggen dus nog steeds niet in een kansloze positie. De strijd is nog volledig open. De uitslagen in de 1e klasse A: Achterveld-Zuiderzeevogels 1-3 Laren - Roda'46 afg. BFC-WZA afg Hoogl veen - Gooische Boys afg Barneveld-Actif afg. Olympia - Amsvorde afg De stand in de 1e klasse A: VVZA 19 23 (38-25) Olympia 19 22 (25-29) Actif 19 22 (24-29) Laren 19 22 (27-23) Barneveld 19 22 (23-24) Zuiderzeevogels 20 22 (31-21) BFC 19-21 (24-22) Achterveld 20-18 (38-40) Roda'46 19 17 (27-34) Hooglanderveen 19 14 (32-34) Amsvorde 18 13 (19-28) Gooische Boys 18 12(17-36) LEUSDEN - Vanavond haalt de Roda-zaterdag de wed strijd tegen hekkesluiter Baarn in. Voor Baarn is deze ontmoeting de laatste kans om de degradatie te ontlo pen, want puntverlies levert voor de ex-KNVB-er direct het 1e klasserschap op. Roda kan dus als scherp rechter optreden. Om 18.45 uur zal het duel op het sportpark ter Eem aan de Geerenweg te Baarn een aanvang nemen. LEUSDEN/ACHTERVELD - Het aantal activiteiten van projectgroep Sport Overdag ondergaat deze maand i behoorlijke metamorfose. Naast de bestaande activitei die in de meeste gevallen over belangstelling niet te kla hebben, wordt het programma met tennis, jeu de bon tafeltennis en handbal aangevuld. Het totale programma er nu als volgt uit: ZWEMMEN TENNIS In het zwembad Bavoort te Leus den 's maandags van 13.30-14.30 uur en van 14.30-15.30 uur. Oeze activiteit zal eindigen op 20 mei en weer starten op maandag 2 sep tember 1985 Elke vrijdag van 10.00-12 00 Een partij tennis spelen op één de gerenoveerde tennisbanen het „Kerstenssportpark" aan Klettersteeg te Achterveld. BILJARTEN HOCKEY Op het kunstgrasveld van het „Vallei Sportpark" aan de Asschat- terweg, nabij het Sluisje en het Valleikanaal dinsdag van 14.00- 15 00 uur. Deze activiteit zal voor lopig doorgaan tot in de maand september. TAFELTENNIS In de nieuwe accommodatie van de Tafeltennisclub Leusden op het Burg. Buining Sportpark aan de Bavoortseweg met ingang van 17 april elke woensdag van 10.00- 12.00 uur. Bij voldoende deelname zal deze activiteit tot nadere be richtgeving doorgaan. SPORT INSTUIF In gersporthal van het activitei tencentrum „De Kort" te Leusden elke donderdag van 09.30-11.00 uur. Hier zal de laatste binnenspor tontmoeting plaatsvinden op don derdag 25 april en weer van start gaan op donderdag 5 september 1985. HANDBAL Op het verharde handbalveld van de Leusdeogg,Handbalvereni ging op het Burg. Buining Sport park zal met ingang van donderdag 2 mei deze activiteit van start gaan van 10.00-11.00 uur JEU DE BOULES Op de buitenbanen van Eetcafé en Galerie „De Hakhorst" aan het einde van de Noorderinslag, elke donderdag van 13.30-15.30 uur. In de prachtige biljartzaal va Binnensport Vereniging Leus aan de Burg. van der Post (onder het gemeentehuis) elke dag van 13.30-16.30 uur Deze activiteit zal eindige vrijdag 31 mei en weer van gaan op vrijdag 6 september Al deze activiteiten kosten keer 2,50 of een abonne voor 12 keer deelnemen a dus twee keer gratis deelne aan een van de vele sportacti ten. Ook kunt u zelf gratis de men aan een activiteit, indien introducé zich heeft laten ins ven bij een van de aangeti sportactiviteiten van de pn groep „Sport Overdag Leusdi De Stichting „TussenTijds' ganiseert een zevental recres fietstochten en wel op: woensdag 17 april donderdag 25 april woensdag 1 mei dinsdag 7 mei woensdag 15 mei donderdag 23 mei dinsdag 28 mei Al deze tochten starten om uur van „Het Jeugdhonk' Hamersveldseweg 100 tel den. Bij al deze activiteiten is dt dige leiding aanwezig en de benodigde sportmateria! schikbaar gesteld Het enige waarvoor u ze zorgdragen is een goed hum de vereiste sportkleding. De Projectgroep hoopt Leusdenaar met veel vrije tijd dag op deze wijze een gezon sportieve tijdspassering aan den. Nadere informatie over a activiteiten wordt verstrekt d: heer G. H. Boogmans, pi meentehuis Leusden, toesta i LEUSDEN Tennisvereniging LTV Lockhorst is de competitie goed begonnen. Het eerste zon- dag-mlxed-team, dat bestaat uit Rob Vial, Frank Vissers, Glsela Bolk en Birgitte Schoemaker, won in Leersum van Larsheim 1, dat evenals Lockhorst vorig jaar nog derde klasse speelde. Alleen Birgitte had drie sets no dig om te winnen, de overige zeven partijen werden in twee sets gewonnen. Uitslag 0-8. Het tweede team speelde thuis te gen Nijkerk 3. Leon de Boer, Al- bert Noordkamp, Carina Vos en Jacqueline de Wilde verloren al leen de dames-dubbel en kwa men als overwinnaar met 7-1 uit de strijd. Lockhorst 3, dat uitkomt in de zesde klasse en waarin spelen Hans Kocks, Michael Ombach, Miranda Brundel, Els Spijkman en Evelien Drewes, speelde thuis te gen Alta 6 gelijk (4-4). De wedstrijd Manger Cats 4 - Lockhorst 4 werd afgelast. Van de drie herenteams won al leen het derde van De Geeren 3 met 4-2; het eerste verloor met 4-2 van 't Sticht 1 en het tweede met eveneens 4-2 van Advantage 1 Van de wedstrijden in het d< werden alleen de jongens- meisjescompetitie afgetra Door regen werd de hereneer litie afgebroken en werd mixedcompetitie afgelast. LEUSDEN - De jeugdbiljar- ters van B.V. '75 kunnen op een goed seizoen terugblik ken. In de competitie van het district Eemland, deelden de teams van BV '75 de lakens uit. Het derde team van BV '75, dat bestond uit Anno van de Berg, Erik Tolboom, Ed win van Dijk. Robin Dammers en Dennis van ae berg wera afgetekend kampioen voor BV '75 1. Niet minder dan 12 punten achterstand liep het eerste op. Het tweede team maakte het suc ces compleet met een plaats in de middenmoot (4e), achter Prin- cesse 1. BV '75 4 werd pas aan het slot van de competitie toege voegd en kon daardoor slechts twee wedstrijden spelen. Eindstand jeugdompetitie district Eem land: 1. BV '75 3 16 26 (82-30) 2. BV'75 16 14 (53-59) 3 Princessel 10 12 (34-36) 4 BV 75 2 16 12 148-64) 5 ueLameein i --j i*. ,40-06) 6. DeLanteern2 10 8 (31-39) 7. Pnncesse 2 2 4 (11- 5) 8. BV '75 2 0 5-11) Het Paastoernooi bij de Lan- teern werd een overwinning voor Willem Mertz van de organise rende biljartclub. Juriaan de Groot van BV '75 eindigde op een eervolle 2e plaats nadat hij de finale met slechts 2 car. verlo ren had. Vincent Butselaar, Christiaan van Beek en Edwin van Dijk werden resp. 5e, 8e en 9e. Op 27 en 28 vertegenwoordigt het kampioensteam van BV '75 het district op de gewestelijke finale die in Krasnapolsky te Amsterdam gehouden zat wor den. Tien teams komen daar in actie. De bovenste twee ploegen plaatsen zich voor de nationale eindstrijd die begin juni In de nieuwe biljartaccommodatie Op 27 en 28 vertegenwoordigt het kampioensteam van BV '75 het district op de gewestelijke finale die in Krasnapolsky te Amsterdam gehouden zal wor-' den. Tien teams komen daar in actie. De bovenste twee ploegen plaatsen zich voor de nationale eindstrijd die begin juni in de nieuwe biljartaccommodatie van Binnensport Vereniging Leus den zal plaatsvinden. ACHTERVELD - De landelij vereniging en ponyclub Ni' dor opende het zomerseizoe wedstrijden voor wedstrijd-n Hieraan namen ook enkele' van de Singels deel. Het wa rian Smink die met haar Bianca van de Drieslag in d zen viel. In de L-dressuur behaalde: punten en 1 winstpunt. 0d het springen kwam deze natie zo goed voor de dagé eveneens 1 winstpunt oplevt (advertentie) tikken, kopiëren, druk* adresseren, postklaar maken en verzenden direct-mail-service N centrum voor tekst verw«u Bergstraat 10 Amersfoort 033 63^

Leusder Krant | 1985 | | pagina 6