Uitgebreid feestprogramma Oranjevereniging voor Koninginnedag en Bevrijding Voorjaarsuitvoering DWS trok groot aantal bezoekers Blijhof zoekt vrijwilligers voor organisatie aktiviteiten Dodenherdenking Drumband zoekt naar nieuwe leden: Raad vergadert donderdag Op algemene ledenvergadering: Voorlichtings- en discussieavond over Zuid-Afrika DINSDAG 23 APRIL 1985 plaatselijk nieuws LEUSDEN - De Leusderise Oranjevereniging heeft voor de feestelijke dagen eind april en begin mei weer een uitgebreid programma opgesteld. Voorafgaand aan Koninginnedag op 30 april heeft men op zaterdag 27 en maandag 29 april al een drietal evenementen georganiseerd, terwijl de dag zelf ook vol van aktiviteiten is. Daarnaast heeft men ook op woensdag 1, donderdag 2 en vrijdag 3 mei een aantal programmapunten op de agenda staan, die zeker veel belangstelling zullen trekken, waaronder een tentoonstelling over de jaren 1939-1940. Op zaterdag vinden uiteraard de gebruikelijke herdenkingen plaats, waar na op vijf mei een passend feestprogramma wordt afgewerkt. De feestelijkheden, waaronder de kermis, die van maandag 6 tot en met vrijdag 10 mei draait, worden afgesloten met een vuurwerk op zaterdag 11 mei, 's avonds om ongeveer 22.00 uur In de omgeving van het feestterrein. aubade, waarbij de burgemeester en de voorzitter van de Oranjever eniging een toespraak zullen hou den Na de aubade gaat de optocht weer terug naar ..De Til". VOLKSFEEST Van 11.30 tot 18.00 uur vindt het volksfeest plaats. Dat wordt gehou den op het parkeerterrein ten zuiden van ..De Hamershof" en de Koningshof. Voor kinderen van 8 t/m 12 jaar vinden daar. van 11.30 lot 15.30 uur, kinderspelen plaats. Allerlei spelletjes zijn opgezet in een spelletjes-cyclus. Deelname ging Blijhof Inschrijven kan tot 15.15 uur, en kost 1,50. In ,,De Korf" geeft de volksdansgroep van Blijhof onder leiding van Nona van de Burg een demonstratie, waar aan het publiek kan deelnemen. Daarbij wijst men erop. dat het betreden van de sportzaal op sport schoenen, of op sokken moet, om dat anders de vloer beschadigd zou kunnen worden. TEKENFILMS De gehele dag door worden er in de zaal van „De Korf" films voor jong en oud vertoond Voor een BRADERIE Zaterdag 27 april beginnen de feestelijkheden met een spel- en knutselmiddag in Leusden-Zuid. Men kan daar onder meer versie ringen maken, die later in de op tocht weer van pas kunnen komen Voor kinderen vanaf vier jaar is er een poppenkastvoorstelling, de grotere jeugd kan er sjoelen en tafeltennissen. Ook andere spel letjes zijn mogelijk. De middag wordt gehouden in „Het Trefpunt" aan de Arnhemse- weg, van 14.00 tot 16.00 uur De jeugd van heel Leusden is welkom, er wordt geen entree geheven, en iedere deelnemer krijgt een con sumptie aangeboden 's Avonds vanaf 18 00 uur treedt muziekvereniging Lisiduna op Om 18.30 uur begint de zeskamp, op het parkeerterrein tussen het ge meentehuis en „De Kort". Na af loop van de Zeskamp wordt in „De Korf" een kwis gehouden, met daarna een Play-back-show, Deze evenementen tellen overi gens mee in de totaal-score van de zeskamp. De toegang is gratis LAMPIONNEN Maandag 29 april vertrekt om 20.00 uur (inschrijven vanaf 19 30 uur op het schoolplein van „Loys- den") een lampionnenoptocht. Be geleid door de muziek van „Lisidu na" is die tocht bedoeld voor de jeugd van heel Leusden. Voor de kinderen die zich het mooist heb ben gekleed, versierd of beschil- I -uot3 sviriiijA ni ejj-V 5 derd, stelt de Oranjevereniging prij zen beschikbaar, die zullen worden thuis bezorgd. REVEILLE Op Koninginnedag, dinsdag 30 april, gaat om zeven uur 's mor gens de reveille van start. Die begint voor Leusden-Zuid bij de school aan de Koningin Beatrix- laan, voor het gedeelte ten westen van de Hamersveldseweg van Leusden-Centrum bij „De Til", en voor het gedeelte ten oosten van de Hamersveldseweg tussen de scholen „De Vallei" en „De Bon gerd". De routes vergen ongeveer een half uur, en net als voorgaande jaren mogen geen auto's of brom fietsen meedoen. „Maar met z'n allen, met van alles en nog wat achter je fiets is het reuze gezellig," zo schrijft het be stuur van de Oranjevereniging. Zij beveelt de tocht vooral aan bij diegenen, die nog nooit aan zo'n tocht hebben deelgenomen. Om negen uur wordt de optocht opgesteld bij „De Til". Zij vertrekt om kwart over negen De optocht is voornamelijk voor wagens, maar ook lopend en met kinderen zal hij goed te volgen zijn. De tocht is ongeveer drie kilometer lang, en leidt langs de Lisidunalaan. Ho- horstlaan, Burgemeester de Beau- forlweg. Berkenlaan, Zwarteweg, Hamersveldseweg, Burgemeester Van der Postlaan en 't Erf naar het gemeentehuis Daar volgt dan de Ook vindt er die dag een grote braderie plaats, op het terrein bij „De Hamershof" Men kan er on der meer oude ambachten bewon deren, en verder zijn er curiosa, een rad van avontuur en vereni gingspresentatie. Kinderen kunnen er eigen spullen aan de man bren gen. Daarvoor moeten zij zich op geven bij de heer N. Brouwer, tel. 033-940809. Van 16.00 tot 17.30 uur vindt het klapstuk van de dag plaats, het touwtrekken. De ploegen moeten bestaan uit zes personen en een coach. Inschrijving van ploegen uit een straat, een wijk, of van een vereniging, staat vanaf heden open. Die opgave moei gebeuren bij A. A. Zwart, Hilhorstpoort 10, tel. 033-942356. De kosten bedragen per ploeg 10.— ORANJE-AVOND Koningin Beatrix viert 30 april a.s. haar verjaardag De Oranjevereniging heeft een gevarieerde Oranje-avond in petto. Zowel een gezellige dansavond, als een disco behoren tot de moge lijkheden. De dansavond is in „De Til" en begint om 20 30 uur. Voor leden is de entree gratis, niet-leden betalen 2,50. Eddy van de Brink verzorgt de muziek. De disco wordt gehouden in de jongerenzaal van „De Til". Ook die begint om 20.30 uur, en ook hier hebben leden van de Oranjevereni ging - op vertoon van hun lidmaat schapskaart, uiteraard - gratis toe gang Niet-leden betalen 10,-per persoon. Aldenwereldlaan. Emmalaan, Boetselaarlaan, Oranjelaan, terug naar „Het Pallet". De spelletjesmiddag begint hier om 14.00 uur, inschrijven kan vanaf 13.00 uur en kost 1,50. Om 15.45 uur volgt dan een poppentheater, met de prijsuitreiking. Kinderen tot 15 jaar kunnen 's avonds naar de kinderdisco. De entree bedraagt 1 Om 20.30 uur houdt deze op, en begint de disco voor de ouderen. Hier bedraagt de entree 2,50. De disco's worden gehouden in gara ge Buitenhuis, het programma overdag is bij de vijver. Voor ande re inlichtingen kan men terecht bij Jan Abbring, tel. 033-942047. TENTOONSTELLING Op woensdag 1 mei opent bur gemeester J. W. M. Rademaker 's middags om twee uur een ten toonstelling in het gemeentehuis. Die tentoonstelling, met als titel „1939-1945", kan gratis worden bezocht op de volgende tijden: 1 mei van 14.00 tot 17.30 uur met om 15.00 uur een dia-voorstelling, en van 19.00 tot 22.00 uur met een diavoorstelling om 20.00 uur; 2 mei van 19.00 tot 22.00 uur met een dia-voorstelling om 20.00 uur, en om 21.15 uur; 3 mei: idem als op 2 mei; 4 mei van 10.00 tot 15.00 uur met een dia-voorstelling om 14.00 uur. Die dia-serie is opgebouwd uit beelden van Leusden uit de perio de,'die de tentoonstelling omvat. BEVRIJDING Om iedereen de gelegenheid te bieden, op vijf mei een kerkdienst bij te wonen, begint het feestpro gramma op zondag 5 mei om 12.15 uur. Op dat tijdstip wordt bij „De Korf" het vredesvuur ontstoken. De Leusdense jeugd heeft dat dan in estafette vanuit Wageningen naar Leusden gehaald. In de zaal wordt dan een programma gerealiseerd met zang en toespraken, onder meer van burgemeester J. W. M. Rademaker en een herdenkings woord namens de kerken. Van 14.00 tot 15.30 uur kan men dan vanaf „De Korf van start gaan voor een auto-puzzeltocht door Leusden. Deelname kost per auto 5,-, en er staan de deelnemers enkele leuke verrassingen te wach ten. Op het terrein van het voormali ge hockeyveld aan de Middenweg vindt van 15.00 tot 17.00 uur een demonstratie plaats op hipj gebied Ze wordt verzorgd Paarden- en Ponycentrum Treek, en biedt onder meeri suur, springen, voltige, aans ningen en ringsteken. Bovet wordt de mogelijkheid gebo zelf een rifje te maken, zow« een pony, als in een „Jan Plej De toegang is gratis. TONEEL Woensdag 8 mei geeft de P in „De Korf" een toneeluitvoe Het betreft het stuk „Drie vrog ineen" van Johan Blaj Leden van de Oranjevereri betalen als entree 2,50, leden 5,-. De feestelijkheden wordeni na de kermis, die de hele i draait, op zaterdag 11 's avonds afgesloten met vuur in de omgeving van het teej rein, om ongeveer tien uur. ZESTIG-PLUS LEUSDEN-ZUID kost 2,- en de kaart is verkrijg baar bij de informatie-stand van de Oranjevereniging. De inschrijving is mogelijk tot 15.00 uur. Ook voor de kleinere kinderen zijn er spelletjes georganiseerd. De jeugd van 4 t/m 7 jaar kan van 13 00 tot 16.00 uur terecht in de sportzaal van „De Korf". De spel letjes zijn georganiseerd, en wor den begeleid door de medewerkers van de speel- en recreatievereni- entree van drie kwartjes kan men naar éèn van de voorstellingen op die dag. Ze duren ongeveer een uur, en beginnen om 11,30, 13.30 en 15.30 uur. Er worden films vertoond van Barney Bear en „The Pink Panther", en nog een aardige film met als titel „De Huisschil ders". De Oranjevereniging organiseert in samenwerking met de jongeren vereniging JUID in Leusden-Zuid het volgende programma Vanaf 11 00 uur optocht voor verklede kinderen en versierde fiet sen Inschrijven vanaf 10.00 uur, zowel inschrijven als vertrek op hef schoolplein van „Het Pallet". De route is: Hardenbroeklaan, Beatrixlaan, Julianalaan, Roo van Op donderdag 2 mei vindt de gebruikelijke „60-plus-avond" plaats in „De Til". Om 19.30 uur staat de koffie klaar, terwijl om 20.30 uur het gezelschap „Kla proos" een optreden zal verzorgen. De toegang is gratis. Vrijdag 3 mei organiseert de Oranjevereniging een kaartavond, ook in „De Til". De avond begint om 20 00 uur, de inschrijving kost f 3,50 per persoon, en er kan zowel geklaverjast, als geschutjast worden Diezelfde avond organiseert men een bingo-avond in „De Til", aanvang 20.30 uur, inleg 3,50 per persoon. In „De Korf" tenslotte, organi seert men een disco-avond met medewerking van „Apollo". Het begint om 20.00 uur, voor jongeren boven de veertien jaar. Entree: f5.-. Op 4 mei vindt de dodenherden king plaats, zie daan/oor het hierbij geplaatste kader. LEUSDEN - Ook In Leusden worden de gevallenen In de strijd voor onze huidige vrijheid her dacht. Een leder, die daartoe behoefte heeft, wordt In de gele genheid gesteld, deel te nemen aan de Stille Tocht en een korte herdenking bij het Monument in de Oude Dijk In Asschat. De tocht wordt op de Asschat- terweg, net over de brug over het kanaal, opgesteld om 15.15 uur. Om 15.30 uur vertrekt men vla de Asschatterweg naar het Monu ment. Om 16.00 uur vindt daar de herdenking plaats, met een inlei dend woord van de voorzitter van de Oranjevereniging. Dit wordt gevolgd door een gedicht, een herdenkingswoord van bur gemeester Rademaker, en weer een gedicht. Dan volgt de kranslegglng, met twee minuten stilte, waarna de deelnemers, nadat „The Last Post" en het Wilhelmus zijn ge speeld, de gelegenheid krijgen, langs het Monument te trekken en bloemen te leggen. Daarna vertrekt men weer vla de oor spronkelijke route. AMERSFOORT De Stille Tocht In Amersl volgt dit jaar een andere r< dan voorgaande jaren. Zij bt niet op Laan 1914, maar o| begraafplaats Rusthof. Die te-wijziging houdt verband de restauratie van het must gebouwtje op het terrein vat voormalige Kamp Amerslg waar nu de politieschool Del kamp Is gevestigd. Na af loop de Stille Tocht bestaat dej genheid, een bezoek te bren aan de in het museumgebou ingerichte expositie. Het programma luidt hlet. stellen van de Stille Tocht oj begraafplaats Rusthof om 1 uur. Rondgang langs grave Rusthof, Dodeweg, Laan 1 Appelweg. Aankomst bij hel nument De stenen man" oj fussilladeplaats van het vooi llge Kamp Amersfoort. Om 19.55 uur aankomst op terrein van de politieschool, Boskamp", twee minuten i vanaf 20.00 uur 's avonds. Ontbinding van de Stille Ti om 20.02 uur. iuuv -uortp TitpticH I flfiSlf. ACHTERVELD - De muziekvereniging DWS hield zaterdag avond haar jaarlijkse muziekuitvoering. De avond, die door een vrij groot aantal bezoekers werd bezocht werd geopend door voorzitter W. Wouters. Het was ditmaal geen winteruit- voering, zoals men gewend is, maar een voorjaarsuitvoe ring. Alle afdelingen van de vereniging verleenden deze avond hun medewerking. Als eerste waren het de leerlingen die optraden. Zij zijn nu ongeveer 2 tot 2'/2 jaar in opleiding en en kele van deze leerlingen spelen al in het orkest mee. Onder leiding van de dirigent, de heer Van Loo, werden er enkele eenstemmige en enkele tweestemmige stukjes gespeeld. Het was hun eerste op treden voor het publiek. Uit het geen ten gehore werd gebracht bleek dat ze het al goed onder de knie hadden. Er waren wel een paar schoonheidsfoutjes, maar dit was vast te wijten aan de zenu wen. Een daverend applaus was hun beloning. Hierna was het de beurt aan het orkest. Al de te spelen stukken werden door dirigent Van Loo aangekondigd, en bovendien werd het een en ander betref fende het sluk uitgelegd. Men speelde veel stukken van H van Lijnschoten. Deze zijn niet steeds even makkelijk doch wel aantrek kelijk om te horen Het optreden werd begonnen met Royal Jubi lee, gevolgd door Gouden Harpen en Choral and Rock-out. Met het laatste stuk werd op het concours een eerste prijs behaald. Na dit optreden was het de beurt aan de kleinste minirettes. Zij zijn ongeveer een half jaar in oplei ding en dit was hun eerste optre den met 'The Longest Day' Ook zij brachten het er heel goed van af en kregen ook een geweldig ap plaus. De drumband beslaat momenteel uit slechts dri9 leden. Jammer ge noeg was er nog één van de drie ziek, zodat men het optreden kreeg van twee leden. Hoewel zij nog niet zo lang in opleiding zijn lopen zij toch al met het korps mee. Ook zij verzorgden een heel goed optreden „We zouden de drumband graag weer uitbreiden", aldus de voor zitter. „De jongens en meisjes die hier iets voor voelen zijn van harte welkom". De minirettes verzorg den een optreden met drie nieuwe leden erbij. Van die drie was het hun eerste optreden. Op de mu ziek van de Albula-mars gaven zij o.l.v. Ilonka een mooie show. De majorettes waren hierna aan de beurt. Ook hun show op de muziek van In the Navy o.l.v. Ste- velien werd met een daverend ap plaus beloond. Het orkest speelde hierna weer drie stukken. Als eerste werd het stuk Chant ten gehore gebracht Zeker geen gemakkelijk stuk. De dirigent bracht naar voren, dat de oudere leden hier lang op ge studeerd hadden en dat ook en kele van de leerlingen dit stuk nu reeds mee speelden hetgeen ze ker een applaus waard was. Vervolgens kreeg men 'Crazy Mu sic in the Air' en 'New baroque suite'. Een stuk dat zeker twee klassen hoger wordt gespeeld dan de afdeling waarin DWS nu speelt. Hierin werd ook een klari netsolo in vertolkt door Theo Steenbeek Bij de fanfare wordt geen klarinet gebruikt. Dit vindt men alleen bij de harmonie. Daar Theo echter ook voortreffelijk kla rinet speelt werd hem verzocht deze klarinetsolo voor zijn reke ning te nemen. De minirettes besloten hun optre den met een playback. Als eerste hadden de Heidezangers een playback opgebouwd uit een ge- De optredens bij DWS waren telkenmale goed voor applaus van het publiek. heel eigen fantasie. Als tweede kreeg men een playback van Vul- cano. Van dit optreden werd ook geweldig genoten. De majorettes Stevelien, Jolanda en Jeanet sloten hun optreden af met een show op de muziek uit het stuk 'De Fabriek'. Heel moei lijk, maar het werd voortreffelijk gebracht. Het muzikale gedeelte werd afgesloten door het orkest met Holland Brass-Ballad and Concertant en Arosa Mars. Zeker mag ook nog vermeld worden de geweldig mooie drumsolo van John Steenbeek. Na de pauze volgde er een verloting, waarna men nog geruime tijd gezellig bij een bleef en er gezellig kon wor den gedanst m.m.v. Magnum. LEUSDEN - De gemeenteraad vergadert aanstaande donder dag om 20.00 uur in het ge meentehuis 't Erf I. De agenda vermeldt de vol gende punten: 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Notulen. 4. Ingekomen stukken 5. Aanschaf werkauto brandweer 6. I Krediet aankoop van 6 stuks alarm-ontvangers II Krediet aankoop van één mobilo foon. 7. Garantieverlening Oranje Vereni ging Leusden. 8 Tijdelijke huisvesting Muziek school. 9. Aanvrage ex artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 ten be hoeve van de Gereformeerde Ba sisschool (uitbreiding leerlingen sets). 10. Extra krediet ten behoeve van openbare lagere school ,,'t Palet" (aulastoelen). 11 Extra krediet ten behoeve van openbare lagere school „De Hob- bit" (herstel stoelen). 12. Nadere vaststelling exploitatiever goeding-1983 ten behoeve van de RK lagere school „Onze Wereld" te Achterveld 13. Nadere vaststelling exploitatiever goeding-1983 ten behoeve van de RK lagere school „St. Jozef" te Achterveld. 14. Nadere vaststelling exploitatiever- goeding-1983 ten behoeve van de PC lagere school „De Regen boog" te Achterveld. 15. Aanvraag ex artikel E42 Over gangswet Wet op het Basisonder wijs ten behoeve van extra huis vesting voor de openbare basis school „De Heerd" per augustus 1985. 17 Aanvraag ex artikel E42 Over gangswet Wet op het basisonder wijs ten behoeve van extra huis vesting voor de openbare basis school „de Hobbit" per 1 augustus 1985. 18 Bouwkundige voorzieningen PC basisschool „Hamersveld/De Springplan" 19. Schoolzwemmen 1985/1986 20 Sociaal-Cultureel Programma 1985 21Beroepskracht jeugd- en jongeren werk 22. Overdracht onderhoud sportvel den Kerstenssportpark aan de S.V. Achterveld. 23. Aankoop pand Hamersveldseweg 99. 24. Aankoop grond met opstallen Ha mersveldseweg 99A 25 Verkoop kavel bouwgrond in het plan „Paardenmaat". 26. Vestiging recht van opstal ten be hoeve van Postduivenvereniging Leusden. 27. Voorbereidingsbesluit in verband met realisering 2e volkstuinencom- plex aan de Asschatterweg. 28. Voorbereidingsbesluit „De Horst" 29. Voorbereidingsbesluit Centraal Buitengebied, Leusderheide en Bavoort-Waterloo. 30 Parkeervoorziening Achterveld 31 Verwerving grond in „de Horst". 32. Garantie-geldlening ter financie ring van 26 appartementen in plan Claverenblad/Wildenburg (LP- 47071). 33. Garantie in verband met realisatie zandkunststofveld MHC „Leus den" 34. Conversie geldlening en garantie lening Stichting Bejaardenhuisves ting Nederland te Leusden. 35. Verkoop beleggingen Grootboek der Nationale Schuld 36 Rondvraag. 37. Sluiting LEUSDEN - Bestuur en leden van 'Blijhof' kwamen afgelo pen woensdag bij elkaar voor de algemene ledenver gadering. Van de op de agenda vermelde punten kon het jaarverslag van de penningmeester niet behan deld worden. Voor juli zal voor dit agendapunt een tweede ledenvergadering worden belegd. Het jaarver slag van de aktiviteitencom- missie vermeldde o.a. dat de belangstelling voor de crèche-zaterdagochtenden nogal gering is. Voor de bij zondere aktiviteiten zoals b.v. met Pasen het paaseie ren zoeken en de aktiviteiten rondom Kerst en Sinterklaas is de belangstelling bijzon der goed geweest. Daar naast werden ook de vakan- tie-aktiviteiten enthousiast bezocht. De opkomst hier van was zelfs groter dan voorgaande jaren. De met een zekere regelmaat te rugkerende aktiviteiten als yoga, volksdansen, tekenen en klaver jassen liepen goed. Het kleding- maken trok wat minder mensen maar in het algemeen is de com missie zeer tevreden met de ge toonde belangstelling voor de door haar georganiseerde aktivi teiten. Dit toonde aan dat er be hoefte is aan dit soort bezigheden en hieraan wil 'Blijhof' ook het ko mende jaar weer aan voldoen. Ka rin Oskamp, die negen jaar lang deel uitmaakte van de aktiviteiten- commissie, zal na augustus niet meer terugkeren in deze commis sie. Voorzitter Rob Zantvoord be dankte haar namens bestuur en leden voor het vele werk dat ze heeft verzet gedurende deze ja ren en drukte deze dank uit door middel van een enorme bos bloe men waarin negen rozen waren verwerkt. Karin legde er in haar afscheidswoord de nadruk op dat gezien de grote belangstelling het belangrijk is dat de 'Blijhof' door gaat met het organiseren van ver schillende aktiviteiten. Karin: „Wij hebben meer mensen nodig die ons helpen bij de organisatie en uitvoering. Het zou toch jammer zijn wanneer we enkel uit gebrek aan vrijwilligers een aantal aktivi teiten zouden moeten staken". Het jaarverslag van de peuterza- lencommissie gaf ook blijk van een succesvol jaar Zowel Blijhof 1 als Blijhof 2 draaide met een goede bezetting. „Het voortbe staan van de middagen is afhan kelijk van het aantal kinderen, moeilijk voorspelbaar en er kun nen nog kinderen bij", aldus Arna van Helvert. BESTUUR Het bestuurlijke werk van de ver eniging kan komend jaar gewoon doorgang vinden want afgelopen woensdag kon weer in alle vaka- tures worden voorzien. Rob Zant voord blijft voorzitter, Wil Bos se cretaris en het penningmeester schap werd in handen gelegd van de heer Aad Bos. Daarnaast zul len mevr. M. de Vos en de heer J de Smit deel uit gaan maken van het nieuwe bestuur. De speel- en recreatievereniging onderscheidt zich in een onderdeel aktiviteiten en de peuterspeelzaal. Wanneer DE GLIND - In de foyer jeugddorp De Glfnd wordt i dag 23 april een avond get den over Zuld-Afrlka. Men dan de dla-serle 'Slegs vim ties' en de film 'Deporla! vertonen. Belde laten een bi zien van wat apartheldspoll en de thulslandenpolltlek In praktijk betekenen. Na de vertoning Is er gelej held voor discussie. De orj satle van de avond Is In han van de IKV-Kerngroep De Gl Achterveld. De bijeenkomst glntom 20.30 uur. ouders hun kind inschrijven a peuterspeelzaal houdt dit auto tisch in dat men lid wordt va 'Blijhof' en als gevolg daarva gen een gereduceerd tarief bruik kan maken van de aktn ten. Eén van de aanwezige de vergadering kwam mei vraag naar voren of dit lidii schap niet losgekoppeld kan den van de speelzaal. Arna Helvert vond dit zeer onjuisl dat er sprake is van één eniging waarvan de speelt een onderdeel zijn. Zij vervo haar betoog met. „Bover biedt het lidmaatschap vele delen en is er bij de speelt- Blijhof 1 en Blijhof 2 geen se van inschrijfgeld. Het bedraj op andere speelzalen aar schrijfgeld wordt betaald wor ons voor het lidmaadschap u geven." De vergadering wert een uitnodiging voor een dn en nog wat napraten door de zitter om tien uur afgesf waarbij nog even melding gemaakt van het behandeler het financiële gedeelte in aanvullende vergadering. Karin Oskamp: afscheid nan jaar Blijhof

Leusder Krant | 1985 | | pagina 4