jaar getrouwd !N Kantongerecht Amersfoort Spelen met computers Overwerk Laatste loodjes Film bij Blijhof Kantlijn Wegafsluiting Geen volksdansen in „De Korf" HOCKEY VOOItSPBL VOETVAL VOORSPEL AMBC houdt koninginnerit ewas Heren- en dameskleding Tijdelijk Suggestie Vergaderen Ingezonden Samen sterk ONDERDAG 25 APRIL 1985 Loep op Leusden ie: Caspar van Loo e: Hans Mosterd gheden jegens elkaar nog wel eens in een jervat. VVD-raadslid •arson heeft de afgelopen •wezen die kunst goed te sen. ie week, inde ering van ommissie Financiële en nlsche Zaken, nam hij aadslidCorri Verduin SsS chtig onder vuur. Inde sie werd gepraat over letde opbrengsten van de verkoop van openbaar groen aan lieren. Toen de discussie naar een onderonsje eerde één van de den dat mevrouw nog niet zo lang geleden int stuk openbaar groen" aalza locht. Waarop Parson en tot hilariteit van de i, fijntjes zei:„Ze heeft BEDJ tder geval genoeg ruimte uile was buiten te '5-162 oor de bezoeker van een sntrum prettig is, kan winkelier onaangenaam >m het volgende voor- inds de4'/2 jaar dat „De >j hof" bestaat wordt er ge- iver de tochtige passage >3V0I londermeerdeBonien handel liggen. Vooral 's winters waait een koude wind de mensen ulthunhemd.lsdaar nou niks tegen te doen, vragen veel mensen zich af. Volgens de heer J. M. van Kersbergen, voorzitter van de winkeliersvereniging Hamers hof, wordt er al een tijdje hard gestudeerd op een oplossing. Gistermiddag, tijdens de presen tatie van het Hamershof-rapport (zie elders deze krant), Met hij weten dat er bijvoorbeeld de mogelijkheid geopperd is het uit einde van de passage aan de kant van de Hamersveldseweg af te sluiten door middel van een „sluis". „Maar" zo voegde Van Kers bergen er lachend aan toe, „u begrijpt natuurlijk wel dat de ondernemers aan de buitenkant van De Hamershof, aan de kant van de Hamersveldseweg dus, dat nou niet zo leuk vinden. Komt er vast minder volk." Overigens in het Hamershof- rapport van scholengemeen schap Midland en de Kamer van Koophandel staat dat 40% van de ondernemers In het winkel centrum de beschutting in al gemeenheid zeer matig vindt. Slechts 9% oordeelt „goed". Uit de enquête onder 572 Leusden- se huishoudens blijkt dat 19% spontaan de tocht noemt als negatief kenmerk van „De Ha mershof". Wat de prettige kenmerken van het winkelcentrum betreft, de keuze (alle winkels bij elkaar) scoort met 27% het hoogst. Ten tweede (18%) wordt de gezellig heid, sfeer en fijne muziek ge noemd, gevolgd door de gemak kelijke bereikbaarheid van het winkelcentrum (9%). Het Hamershof-onderzoek be vat hoopgevende informatie voor die ondernemers die heren en/of dameskleding In „De Ha mershof" verkopen. Gebleken is namelijk dat Leusdenaren die langer dan drie jaar hier wonen, meer geïnteresseerd raken in „De Hamershof" als aankoop plaats van heren- en dameskle ding. Met name voor de kledij voor mannen blijkt dat sterk. In cijfers: van degenen die korter dandriejaarin Leusden wonen gaat 8% naar het hoofdcentrum voor een pantalon, colbert en stropdas, terwijl van diegenen die langer dan drie jaar hier wonen 12% die aankopen doet in „De Hamershof". Verklaring hiervoor is, dat nieuwe Leusdenaren eerst moe ten wennen aan hun woonplaats en de aanwezige voorzieningen. Daarnaast bestaat er vaak nog een binding met Amersfoort, waarin ze of eerst gewoond heb ben of regelmatig hun inkopen deden. Gezien het bovenstaande is het een beetje vreemd, dat de „3 jaar-theorie" niet geldt voor de aanschaf van levensmiddelen In winkelcentrum „De Hamershof". Het onderzoek toont aan dat mensen die langer dan drie jaar in Leusden wonen minder snel naar de Boni. Centra of andere levensmiddelenzaken daar gaan: 42% maar, tegen 58% van de mensen die korter dan drie jaar in Leusden woonachtig zijn. Voor de twee andere plaatselijke winkelcentra, „De Biezenkamp" en „De Bieshaar", geldt een te gengesteld beeld. De onderzoe kers willen niet speculeren over de mogelijke oorzaken die aan het verschijnsel ten grondslag liggen. Van de ene dag op de andere zijn we nu dus in Leusden weer verblijd met een tijdelijke raadscommissie. Die zal zich bezig gaan houden met de definitieve inrichting van de kelder in het gemeentehuis. Daar moet, dat spreekt voor zich, natuurlijk véél èn lang, over vergaderd worden. Mogelijk kan daar een tijdelijke voorziening voor worden getroffen. In de kelder bijvoorbeeld. In de discussie rond de inrichting van de zo onderhand legendarische kelder hebben al vele suggesties de raadsleden gepasseerd. Uit zovele mogelijkheden is het, dat is zo onderhand ook wel gebleken, moeilijk kiezen. Men moet dan fERVELD - Ons Gebouw in Achterveld werd gisteren het gebouw van het echtpaar Bakker leit vierden dat ze vijftig jaar geleden in het huwelijk traden. Martinus Johannes Bakker i in Vinkeveen en zijn vrouw Wilhelmina Cecilia van Valkengoed die het eerste levenslicht zag lland werden door burgemeester Rademaker gefeliciteerd met hun gouden huwelijk. ook niet denken, dat we de situatie nog verwarder willen maken, dan ze al Is. Maar toch missen we nog een invalshoek. Watte denken van de mogelijkheid, een parkeergarage in de kelder onder te brengen. Liefhebbers genoeg, moet je maar denken, met name onder de wethouders. Misschien, dat deze suggestie bovendien kan leiden tot Iets, dat dan ook niet al te veel geld hoeft te kosten. Daar moet toch een redelijk parkeertarief op te vinden zijn, nietwaar? Wat trouwens te denken van een multifunctionele vergaderruimte? Toch is dat een uitstekende gedachte. In „Loep" schreven we al eerder, dat we in Leusden de gelukkige ingezetenen zijn, van een plaats, waar tenminste nog eens vergaderd wordt. Het instellen van die bijzondere commissie echter, doet vermoeden dat men daar op bestuurlijk niveau anders overdenkt. Daar schijnt men van mening te zijn, dat er nog lang niet genoeg vergaderd wordt. Vandaar dan ook die nieuwe commissie, natuurlijk. LEUSDEN - Op Koningin nedag zullen rondom de Ha mershof een aantal wegen en terreinen zijn afgesloten in verband met festiviteiten van 6 t/m 13 mei zijn de parkeerterreinen Hamers- veldseweg/Blekerij en De Kuiperij/Biekerij gesloten in verband met de kermis. Een omleidingsroute is aangege- LEUSDEN - Zaterdag 27 april vertoont de speel- en rekreatie- vereniging Blijhof ter afsluiting van het filmseizoen de bekende musical „Mary Poppins" met Ju lie Andrews en Dick van Dyke in de hoofdrol. Deze namen zullen de kinderen wel niet bekend in de oren klinken, maar zal bij de ouders ongetwijfeld wel herinneringen oproepen Ho pelijk maken ze de kinderen en thousiast en komen ze met de hele familie naar deze prachtige film kijken! Er zijn twee voorstellingen, 10.30 - 13.00 uur en 14.00 - 16.30 uur. Er zal ook een pauze zijn, waarin men koffie en limonade kan krijgen Toegangsprijs. 2,50, de leden van de vereniging 1,50 op ver toon van het lidmaatschapsbewijs LÊUSDEN - In tegenstelling tot wat we eerder berichtten, en tot hetgeen in hetprogrammaboekie staat, vindt op Koninginnedag geen volksdan sen plaats in „De Korf". De publika- tie van dat programma-onderdeel berustte op een vergissing, zo werd meegedeeld. :0ORT - Een boete van 1 3000, - werd op de zitting april uitgedeeld wegens een snelheidsovertreding in eente Woudenberg. Het betrof dan ook wel een over- ng van meer dan 100% -105 km waar 50 was toege en bovendien waren er al heel wat eerdere veroorde- aan vooraf gegaan, waaronder zelfs één van oe hadden ai die boetes >9 niet bewerkt dat ver- 'ch aan de regels was ouden en de officier dan ook dat het tijd werd rijbewijs maar eens on gelijk in te trekken. Ze "de deze eis met een o f 1000, -De raads- oogde echter dat zijn enige in staat was om en voor zijn bedrijf te ver waarvoor hij dagelijks uto op pad was en waar 'dwinning van diverse "svan afhing, ment bracht de kan tot zijn uitspraak boete en een voor ontzetting uit de rijbe- voor 3 maanden, met "lende woorden dat dit wel de laatste keer was dat hij er met alleen een geldboete afkwam en dat verdachte maar eens een Eend moest aanschaffen om zijn snelheid te leren matigen Een meisje uit Hilversum had een flink aantal overtredingen op haar geweten. Ze had auto gereden zonder in het bezit te zijn van een rijbewijs, met een defecte uitlaat bovendien en als klap op de vuur pijl had ze ook nog een verkeerde naam opgegeven toen ze aange houden werd. Denkende aan de consequenties van drie boetes, informeerde de kantonrechter in de wat hoogdra vende bewoordingen van het vak jargon: ,,Zijn er geen mensen ten uwen laste?" Het meisje ontging de financiële achtergrond van de vraag en ant woordde met overtuiging: .Mijn ouders!" Hilariteit bij de in de zaal aanwe zige leerlingen van de politie school was het gevolg. De officier eiste in totaal f 375, - aan boetes, waarvan f 150,- wegens het opgeven van een valse naam. Dit laatste bedrag halveerde de kantonrechter, om dat ze diezelfde avond toch nog naar het politiebureau was ge gaan om de zaak uit te leggen. Een automobilist uit Leusden was bij een controle op de Noorderin slag aangehouden omdat een koplamp van zijn auto verblindde De lamp bleek 180 graden ge draaid in de fitting te zitten, wat resulteerde in een boete van f 65, - Dit ondanks protestgelui den van de verdachte, die vond dat de politie niet correct was op getreden Een andere inwoner van Leusden werd wegens het ontbreken van schuld vrijgesproken Hij had een parkeerovertreding begaan bij de Koppelpoort, wat hij toegaf. Hij stelde echter dat het verbodsbord niet te zien geweest was, ondanks het feit dat hij bij het parkeren eerst goed om zich heengekeken had. Na het aantreffen van de bon, was hij aan het zoeken gegaan en had toen inderdaad 14 meter ver derop, evenwijdig aan de weg en omgeven door bosjes, een bordje gevonden. De officier betreurde het dat verdachte dit verhaal niet aan de politie gedaan had, waar door zij niet in de gelegenheid ge weest was aanvullende informatie te vragen en eiste de gebruikelijke f 50, -De kantonrechter vond echter dat schuld niet bewezen was. Nog een paar parkeerproblemen deden zich voor op de Stadsring waar iemand zijn auto voor een uitrit gezet zou hebben ..Hetisnu geen uitrit meer", verdedigde ver dachte zich. .Vroeger was het de uitrit van een Sociëteit, maar later zijn er paaltjes en bloembakken gezet om aan te geven dat het geen uitrit meer is". ,,Wat is een uitrit?" vroeg de kantonrechter zich af, maar bij de hand liggende wetboeken gaven daar geen ant woord op. Op grond van recente foto's die de officier van de situa tie had laten maken, achtte hij het tenlastegelegde echter toch be wezen en strafbaar en ver oordeelde hij tot f 35, - boete Een mevrouw uit Leusden, die op dezelfde plaats met 4 wielen op het trottoir geparkeerd zou heb ben, kreeg vrijspraak, omdat geen trottoirband aanwezig was en ze daarom niet schuldig bevonden werd aan het tenlastegelegde. LEUSDEN - Computers zijn steeds meer in opkomst. Zo ook in jongerencentrum De Geut waar zo'n tachtig jongeren zich vorige week intensief bezig hielden met de LOGO compu ters. 's Middags en 's avonds was er open dag in De Geut om kennis te maken met de LOGO- computer. Logo is de taal van de computer, waarbij allerlei spelletjes gedaan konden wor den, zoals het maken van mu ziek. opdrachten geven voor tekeningen, animatiefilmpjes uitschrijven, videospelletjes ontwerpen of woordspelletjes doen. Het werd een groot suc ces en daarom zal bij het begin van het nieuwe Geut-seizoen een dergelijke dag herhaald worden en kunnen jongeren zich laten inschrijven voor een zes lessen durende cursus. Op de open dag waren al 15 jonge ren bereid om aan deze cursus mee te doen. LEUSDEN - Voor de hoc keyers van de MHC Leusden staan drukke tijden te wach ten. De heren, die de laatste weken uitstekend op dreef zijn, moeten in een tijdsbe stek van drie dagen, twee duels voor de competitie spe len. Voor de dames staat het cruciale kampioenstreffen op het programma, dat als het even mee zit gevolgd wordt door een feest. Kortom, er is voor de hockeyers van Leus den de komende dagen volop werk aan de winkel. De heren behaalden in Baarn, eén van de vier kandidaten voor degradatie, een regelmatige en rui me 0-4 zege, waardoor het doelsal do opnieuw een facelift kreeg. Na de 8-0 winst tegen Shinty, hebben de Leusdenaren de smaak te pak ken en nog slechts één doel voor ogen: het kampioenschap in de 2e klasse D, waardoor Leusden in een jaar tijd terugkeert naar de 1e klasse. Zover is het echter nog niet, want ook de andere kandidaten wonnen hun wedstrijd. Wel iets minder overtuigend, maar toch de punten werden gepakt Koploper Krom- houters liet zich in het onderonsje tegen Culemborg niet verrassen (2-1) terwijl Amersfoort tegen Maarssen met de hakken over de sloot kwam (2-3). Keep Fit versloeg Shinty met 3-2. Haaskamp tenslot te, zegevierde met 1 -3 over USHC. Dus alle favorieten kwamen zonder kleerscheuren uit de strijd. Of dit komend weekend of op Koninginnedag als er ingehaald moet worden, weer het geval zal zijn, zullen we moeten afwachten. Maar het ziet er naar uit, dat de eerste echte klappen zullen gaan vallen. De topper tussen Amersfoort en Kromhouters levert sowieso een verliezer op. Of beide teams moe ten zo vriendelijk zijn om de punten met elkaar te delen Gelet op de belangen, een misvatting. Keep Fit ontvangt Baarn en heeft dus een makkie, evenals Leusden dat bij Maarssen op bezoek gaat De 8-2 zege van destijds, zal niet geëve naard worden, maar een riante overwinning ligt zeker in het ver schiet. Haaskamp gaat tegen Shin ty op het winnende pad voort, terwijl USHC alles in het werk zal stellen om Culemborg de les te lezen Programma zondag 28 april in de 2e klasse D Haaskamp-Shinty (3-1) Keep Fit-Baarn (4-4) Amersfoort-Kromhouters (3-0) Maarssen - Leusden (2-8) USHC-Culemborg (1-0) Op Koninginnedag (30 april) moet Leusden de achterstallige ontmoeting tegen Haaskamp inha len. En dat is geen gemakkelijke klus. Dan zullen de mannen van Rob Weers werkelijk moeten tonen een heuse titelkandidaat te zijn Voor zover bekend komt ook de Kromhouters in actie. Opponent Maarssen zal echter weinig in te brengen hebben. Baarn tegen Cu lemborg staat onder voorbehoud ook op de nominatie. Inhaal programma 30 apnl 2e klasse D: Haaskamp-Leusden (1-4) Maarssen-Kromhouters (1-3) Baarn-Culemborg (0-4) De uitslagen afgelopen zondag in 2D Baarn-Leusden 0-4 Shinty-Keep Fit 2-3 Kromhouters-Culemborg 2-1 Maarssen-Amersfoort 2-3 USHC-Haaskamp 1-3 De stand in de 2e klasse D Kromhou ters 13-21 (28-17), Leusden 14-21 (42- 13), Keep Fit 15-21(48-31), Amersfoort 14-21 (35-19), Haaskamp 14-16 (33- 29), Culemborg 13-10 (19-26), USHC 14-8 (22-30), Maarssen 13-7 (12-28), Shinty 14-7 (10-41), Baarn 13-6 (15- 30). DAMES In Zevenaar is het de dames formatie van MHC niet gelukt om minimaal één punt te veroveren. De titel in de 3e klasse G zal nu tegen Mezen in Harderwijk een feit moeten worden. De Leusdense hockeyvrouwen zullen het toch zelf moeten doen. Malburgen is inmid dels uitgespeeld en heeft momen teel evenveel punten als Leusden Het doelsaldo is echter een stuk minder en daarom zullen de Arn hemmers niet verder dan een 2e plaats reiken. Sticks zal bij winst op het reeds gedegradeerde Barne- veld, Malburgen op de ranglijst passeren. Het is de vraag hoe hoog de zege van Sticks zal gaan uitvallen Al leen bij een zege van 5-0 of meer en een onverhoopte nederlaag van Leusden kan Sticks de kampioens- vlag hijsen en Malburgen de pro motie vergeten Voor Leusden rest dan de tweede promotieplaats. Zover moeten de Leusdenaren het niet laten komen Een gelijkspel is al voldoende om het seizoen met een kampioenschap af te sluiten. Meer hoeven de MHC'ers niet te doen om aan alle onzekerheid een einde te maken. Uitslagen dames 3e klasse G Zutphen - Malburgen 0-1 Zevenaar-Leusden 2-0 Barneveld-Malburgen 0-3 Grave-Mezen 1-1 Sticks'71-Zutphen 4-2 De stand in de 3e klasse G. Leusden 13-19 (29-8), Malburgen 14-19 (18-6), Sticks '71 13-17 (35-20), Mezen 13-14 (19-13), Grave 13-14 (15-25), Zeve naar 13-11 (19-23), Zutphen 14-8 (15- 25). Barneveld 13-4 (8-38). Het (slot)programma in 3 G: Mezen-Leusden (1-3) Zevenaar - Grave 1 -1 Barneveld-Sticks'71 (1-5) LEUSDEN/ACHTERVELD - De laatste loodjes wegen meestal het zwaarst. Dat is zeker voor de standaardelftal len van Roda '46 het geval. Al enige weken zijn de Leusde naren hevig in de slag om zich in veiligheid te brengen. En dat is tot op heden nog steeds niet gelukt. Achterveld is sinds kort wel uit de problemen. Bij de zaterdag-heren zal het wel niet zo vaart lopen. De manier echter waarop de heren de competitie vol makenis alles behal ve spectaculair te noemen. Doordat de ploegen die in nood zitten de laatste weken flink aan de weg timmeren, hebben de Leusdenaren nog steeds een punt nodig om het hoofdklasserschap met een jaar te prolongeren Als dat zaterdag tegen Montfoort niet lukt, dan moeten de Leusdena ren maar hopen dat Vitesse tegen Aovendo een punt laat liggen In dat geval is Roda'46 buiten bereik Eleganter is echter om tegen Montfoort, ook nog in de strijd tegen die gevaarlijke 10e plaats, revan che te nemen voor de nederlaag van destijds. Ook de Musketiers moeten nog stevig in de bus blazen Veensche Boys zal het kind van de rekening moeten worden Benschop kan Ad- vendo een goede dienst bewijzen door VOP aan de kant te zetten. De duels tussen Hercules contra Baarn en Hoevelaken tegen Eminent Boys leveren voor de gastheren" nor maal gesproken geen enkel pro bleem op. Baarn en Eminent Boys zijn immers gedegradeerd. Het programma in de hoofdklasse Musketiers-Veensche Boys (3-1) Benschop-VOP (0-4) CSV Vitesse-Advendo'57 (1-7) Hercules-Baarn (1-2) Roda'46-Montfoort (0-2) SC Hoevelaken-Eminent Boys (1-2) ZONDAG In de 1 e klasse B moeten zondag beslissingen gaan vallen Roda'46 kan daar een belangrijk steentje aan bijdragen door op het Burg. Buiningpark Actif minimaal een puntendeling af te dwingen. Of dit echt lukt blijft een open vraag, maar op karakter zullen de roodhemden het toch moeten proberen Het zou een groot gedeelte van de moeilijke legpuzzel oplossen Want wat Hooglanderveen (bij Laren), Gooische Boys (tegen Ach terveld) en Amsvorde (tegen Barne veld) ook presteren, de degradatie wordt voor hun een feit. Alleen een nummer tien kan zich via een beslis singswedstrijd nog redden Dat is voor deze drie ploegen dan nog de enige hoop De strijd aan de kop. kan ook een rare misschien wending krijgen. VVZA ontvangt mede-koploper Olympia Op grond van het thuis voordeel hebben de Zeehelden de beste papieren Toch blijft Olympia een gevaarlijke outsider. De verlie zer van het duel tussen Zuiderzee- vogels en BFC haakt definitief af. net programma in de 1e klasse B Laren-Hooglanderveen (3-1) Gooische Boys -Achterveld (0-6) Zuiderzeevogels-BFC (0-0) WZA-Olympia'25 (1-3) Amsvorde - Barneveld (3-0) Roda'46-Actif (1-0) ACHTERVELD - Dins dag 30 april organiseert de A.M.B.C. de Koningin nerit. Deze rit wordt gere den volgens eigen regle ment. De uitzetters zijn dhr. en mevr. A. J. de Jong. Erzijn weer prachti ge prijzen te winnen. Tij dens het uitrekenen zal er een gezellige bingo zijn. Vanaf 09.00 uur kan men inschrijven in hotel de Roskam, de eerste deel nemers start om 9.30 uur. Inschijfgeld leden 7,50 en voor niet leden 12,50. De opbrengst van het hout van de gekapte bomen op de Hoge Klei wordt natuurlijk geöruikt om hpneden-modale Leusde naren in de gelegenheid te stellen óók lid van de golf- vereniging te worden De emoties liepen weer hoog op rond het ,,aansluitings-ge- beuren". Potverdikkie, meneer Wage naar, meneer Ummels, ligt die aansluiting er nu nóg niet Een draak van een verhaal, een draak van een film, een draak van een mens. In Leusden hebben we nu de enige echte bestrijder! En daar moeten we niet de draak mee steken Kan dat spel niet tijdens de komende volksfeesten als éénacter worden opgevoerd? Cynische Leusdenaar: Me nige raads-draak is door St Joris Rademaker al ge veld. Aankleding deel onderkelde- ring gemeentehuis Dach ten we dat alles al in de kelder zat, moeten we er nóg eens twee ton in steken Ik heb begrepen, dat ze er de ambtenaren in willen stoppen die hun pauze houden Nu verwacht u natuurlijk weer zo'n laffe ambtenarenmop, maar die mag u nou eens zelf bedenken Uit de ingezonden brief begrijp ik, dat het beleid van de PvdA niet aansluit bij dat van VVD en CDA Maar ach, het voortdurend kenbaar maken het niet eens te zijn met het gemeentelijke beleid, kan ook worden aange merkt als een demonstratief optreden Kop: ,,TTCL mist titel". Wie heeft die gevonden? De kopstukken van de PvdA kwamen niet opdraven voor een partijtje Jeu de Boules Haagse bluf dus Dat de Rode Vrouwen de bal len het best wisten te hanteren, mag een teken aan de wand heten. Oei1 Dat was dus waarschijn lijk, wellicht, misschien een seksistische opmerking Nou trap je open deuren in, Kantlijner, en daar houden de socialisten niet van CDA 'er tegen een partijgenoot: Dachten we ons even te profi leren met dat reisje naar Soest, profiteert de PvdA er van Nieuwe Leusdense sekte: De Aansluitingsbeweging Ook op 29 april een dagje vrij genomen om in ieder geval die morgen uit te kunnen slapen? Als we lokale omroep gehad zouden hebben, zou u maan dagavond 29 april een plaatse lijke Sonja Barend kunnen ho ren zeggen: ,,En voor van nacht. lekker slapen en mor gen héél vroeg gezond weer op". V. Dinsdag j.l ben ik naar'n discus sie-avond geweest, georganiseerd door de gezamenlijke kerken. Het onderwerp van de avond behelsde de bewapeningswedloop, afgezet tegenover de honger en armoede in de wereld. De beide sprekers, één van het IKV en één van de ICTO konden het op opvallend veel punten met elkaar vinden Althans dhr, Mateman en dhr. Faber kunnen dat èn zijn in staat om naar elkaar te luisteren Opvallend is dan, dat er mensen zijn - i.i.g. op die avond aanwezig - die juist hun gekozen ,,club" als het ware er boven uit willen tillen t.k.v. de ander (ICTO versus IKV) Zonde is dat, om zo nodig over winningen te willen behalen. Met elkaar ben je toch sterker? Hedenavond is er 'n discussie avond in de ..Hakhorst", waar eni ge sprekers zijn uitgenodigd m.b.t. het onderwerp bewapening en eco nomie. Ben benieuwd. H. Ruijgrok (tel. 944748) 1 7

Leusder Krant | 1985 | | pagina 9