Roda (zat.) mist inspiratie Leusden omzeilt Kromhouters: 1-2 Antilopen van slag Vijfde Volle winst Lookhorst Degradant Eminent Boys simpel naar 2-2 Hockeyers nog steeds in de race: BEKERSUCCES VOOR BOWLERS „DE KORF" OVVO bezorgt Leusdenaren nieuwe kater nntlL 4IULMIS Rob Bouwer en Ton Jacobs kampioen jeu de boules doublettes Bridgeclub '80 vierde lustrum Open ochtend MHC Leusden Antilopen ockey MHC „Roda'46 Lockhorst Uitslagen dames- schieten DINSDAG 7 MEI 1985 LEUSDEN - Zo sterk als de zaterdag-elf van Roda'46 destijds als debutant tegen Hoevelaken op het Buiningpark de competitie in de hoofdklasse afdeling Utrecht begon (4-1 winst) zo zwak sloten de Leusdenaren het seizoen '84-'85 tegen degradant Eminent Boys af. Tussen toen, september '84 en nu, mei '85, ligt een wereld van verschil. Degene die de elf van de scheidende trainer Richard Beumer en eveneens afscheid nemende leider Jan Verhoeve afgelopen seizoen een beetje gevolgd heeft, komt tot de slotsom dat het na het sterke en overtuigende begin, waarmee Roda'46 zich direct kandidaat stelde voor een plaats in de top, het hard bergaf waarts is gegaan met de prestaties van de Buiningparkers. In het eerste gedeelte van de competitie ontpopte Roda zich als een degelijk collectief met een vechtersmentaliteit en tech niek, waardoor onverhoopt opgelopen achterstanden, ogen schijnlijk moeiteloos werden weggewerkt. Soms met wat geluk, maar toch de dadendrang om alles te geven en zich niet zomaar bij een nederlaag neer te leggen, was volop aanwezig en maakte de ploeg tot een sterke eenheid en als nieuweling tot een gevaarlijke outsider waarmee de gevestigde orde op dit nivo de handen vol zou hebben. Tot aan Benschop uit ging het goed, daarna zakte het bolwerk'' Roda-zaterdag als een kaartenhuis in elkaar en is tot de slotdag van de competitie niet meer bij machte geweest om weer overeind te krab belen. Met af en toe een uitschieter moest de Roda-aanhang het doen Het was echter goed dat die er waren, want anders waren de Leusdenaren misschien echt in de versukkeling geraakt. De wedstrijd tegen Eminent Boys bewees op nieuw dat de huidige Roda-forma- tie geen angst meer inboezemt. De reeds gedegradeerde Domstede- lingen konden negentig minuten lang goed partij geven en kregen met het 2-2 gelijkspel waar ze recht op hadden, niets meer en niets minder. Wie dan ook naar het sportpark was gekomen met de gedachte dat het veilige Roda'46, degradant Eminent Boys nog eens met de neus op de keiharde feiten zou drukken en het seizoen op waardi ge wijze met een doelpuntenfesti- val zou afsluiten kwam van een koude kermis thuis Negentig minu ten modderde Roda'46 voort en maakte geen enkel moment de indruk het verschil in klasse in de cijfers tot uitdrukking te brengen. Met Fake Schonewille in de ba sis voor de afwezige Bert Staubach en Fokko van Leyenhorst opnieuw als laatste man bond Roda '46 de strijd aan De aanvangsminuten voorspelden al niet veel goeds. Het duurde tot de 10e minuut voor de Leusdenaren gevaarlijk voor het Eminent Boys doel verschenen. Invaller Fake Schonewille zag echter geen kans om een splijtende dieptepass alleen voor de keeper met een doelpunt af te ronden. Door ontzettend veel balverlies, met name op het middenveld waar Lidus Vaartjes en Hans Ruiterberg duidelijk hun vormverlies etaleer den en er nimmer in slaagden om hun voorwaarden in stelling te brengen, kwam Eminent Boys nau welijks in de problemen. Pas nadat Coen van Dijk na ruim een half uur Roda de leiding bracht, kwamen de Utrechters in de verdrukking Toen kreeg Eminent Boys het even zwaar te verduren, maar de schade bleef tot 1 -0 beperkt. Kort voor rust kregen de Utrechters zelfs de mo gelijkheid om de stand weer recht te trekken, toen Teus Heemsber- gen aan de rechterkant een gaatje liet vallen en zijn directe tegenstan der de vrije doortocht bood. die vervolgens met een schot in de korte hoek doelman Marcel Daat- selaar voor het eerst echt aan het werk zette. UITSTEL Het was echter uitstel van execu tie want na de pauze moest de Roda-goalie het antwoord wel schuldig blijven nadat opnieuw Teus Heemsbergen de kluts volle dig kwijt raakte. Ditmaal tikte de Utrechter het leder onder de tever geefs vallende Roda-keeper door: 1 -1Eminent Boys kreeg de smaak te pakken en meer grip op het spel omdat Roda ondanks de wissel van Michel Ombach voor Lidus Vaar tjes geen vat op het middenveld Ruud Stoelhorst: Fraai doelpunt kon krijgen Keeper Daatselaar kreeg plots opvallen veel werk te verrichten. Toch nam Roda weder om de leiding. Bij toeval kwam midvoor Coen van Dijk in balbezit en passte het speeltuig direct breed op de onopvallend spelende Ruus Stoelhorst, die keurig achter de bal bleef en dus nooit in buiten spelpositie kon lopen. Met een diagonaal schot in de kruising maakte de Leusdenaar het karwei perfect af: 2-1. De zege leek bin nen, maar kort voor tijd kwam Eminent Boys toch nog langszij. Nadat de arbiter een geniepige overtreding tegen Wilfred van de Pas over het hoofd zag en de Roda-spelers in afwachting van het fluitsignaal ook met hun gedachten elders waren, kopte een van de Utrechters de bal uit de voorzet van de boosdoener" in de 'ege hoek waarmee ze op de valreep toch nog een punt in de hoofdklasse ver dienden en Roda '46 naast de winst een gedeelde 3e plaats door de neus boorden. LEUSDEN - De heren van MHC Leusden hebben in Tiel bij de Kromhouters een moeizame maar belangrijke 1-2 over winning behaald. De 1-0 achterstand bij rust werkten de Leusdenaren na de hervatting volledig weg, waardoor de Kromhouters nu helemaal uit de kampioensrace liggen. Leusden is daarentegen nog volop in de slag, maar kan alleen de kampioensvlag hijsen als Amersfoort de komende weken een punt laat liggen. Maar ook de Keistedelingen grepen zondag op het nippertje de volle winst, zodat Leusden het geduld nog zeker één of twee weken op de proef zal moeten stellen om definitief uitsluitsel te krijgen of de terugkeer naar de 1e klasse werkelijk in een jaar realiteit gaat worden. Met een vier-mans-middenveld en slechts twee voorhoede-spelers trad Leusden de Kromhouters te gemoet ,,De enige juiste tactiek om de Tielenaren in eigen huis partij te geven," verklaarde trainer Rob Weers. In eerste instantie kreeg hij het gelijk aan zijn zijde, want Leusden ontketende vanaf het begin vanuit de middenlinie een behoorlijk offensief Frank de Rui ter en Maarten Jonges kregen en kele kansen om het overwicht in doelpunten uit te drukken. Met kunst- en vliegwerk hielden de Kromhouters Leusden van scoren af Op- en aanmerkingen aan het adres van één van de arbiters werd Leusden echter fataal. De vrije bal werd in een strafcorner omgezet. Knalhard verdween de ingepushte bal achter Frederik v.d. Lee in het doel. 1-0, zodat de Kromhouters enigszins tegen de verhouding in de leiding namen In de rust probeerde Rob Weers de gemoederen in zijn gelederen tot bedaren te brengen, want in de laatste fase voor het rustsignaal werd er door een aantal meer gepraat dan gehockeyed. In de tweede helft was het Leusden, dat het initiatief naar zich toe trok en de lakens uitdeelde. Een hevig offen sief was het gevolg. Doelpunten konden dan ook niet uitblijven. Uit een goed aangesla gen strafcorner van Edwin Greve, schoof routinier Frank Marree de bal naar goaltjesdief Maarten Jon ges die vanaf de rand van de cirkel de gelijkmaker binnen tikte 1-1 Leusden ging goed door en de Kromhouters konden zich slechts tot verdedigen beperken. Frank de Ruiter was dichtbij een doelpunt, maar voor een verlaten doel mikte hij naast terwijl even later Frank Marree een afstandsschot op mira- culeuse wijze gestopt zag worden. Het tweede Leusdense doelpunt hing in de lucht. En wederom vorm de een strafcorner de inleiding De rebound na een schot van Marree werd door Frank de Ruiter koel bloedig in een treffer omgezet 1-2. Hierna probeerden Leusden de voorsprong te consolideren, maar moest dit bijna met een gelijkmaker bekopen. Libero Pieter Breugel werd op snelheid geklopt, waar door één van de .gastheren" de vrije doortocht op weg naar het doel van Leusden kreeg. Gelukkig voor de mannen van Rob Weers kon de Kromhouten deze unieke kans niet verzilveren LEUSDEN - Een afvaardiging van Bowling Bond de Korf heeft onlangs met succes aan het interessante Stichtse Dre ven Scratch Tournooi in Loosdrecht deelgenomen. Niet min der dan vijf bekers sleepten de Leusdenaren bij deze ont moeting tussen de bowlingbonden van Loosdrecht, Baarn, Groot Kievitsdel en Leusden in de wacht. Cobi Brandsen spande met drie bekers de kroon, terwijl Jannie van Dijk en John Hofstede de resterende bokalen voor hun rekening namen. Er werden 10 games achter el kaar gespeeld, en wel 6 singles en 4 doubles Voor velen was dal uitermate vermoeiend, maar de gezellige sfeer en de spanning deden deze 'uitputtingsslag' bij de deelnemers snel vergeten Acht dames en acht heren kwa men in aanmerking voor een plaats in de finale, voor Leusden waren dat de latere bekerwin naars. Het hoogste eremetaal bi) de da mes ging naar Loosdrecht. en bij de heren ging dat naar Baarn En ook al waren er dan voor de Leus denaren geen eerste plaatsen weggelegd, men ging toch met 5 bekers huiswaarts Een prima re sultaat. zeker gezien het sterke veld. de beste dame was zelfs be ter dan de beste heer Met die we tenschap kan Leusden dan ook zeer trots zijn. vooral bi| de da- iiigo, ••u—-> u.tüsen maar liefst 3 van de 5 bekers voor zich opeiste. Na een goede double met Jannie van Dijk, waarmee beide dames een 2e plaats be haalden. met de daarbij beho rende bekers, kreeg Cobi nog twee bekers. Eén voor de 3e plaats in de singles en één voor de 3e plaats bij de All Events. Jannie speelde ook in de finale en wist beslag te leggen op een 6e plaats (All Events). Monique Jan sen en Ricky Stellema eindigden in de double als 5e. In de singles werd Cobi 3e, Ricky 7e. Jannie 8e en Monique 10.e Over All Events, Cobi 3e, Jannie 6e, Ricky 9e en Monique tOe. HEREN Bij de heren gingen ook twee Leusdenaren de finale in: John Hofstede en Boy Jansen, die ech ter z'n finale plaats afstond we gens vermoeidheid aan Hans van Putten. De vijfde beker voor Leus den werd door John in de wacht gesleept, door als derde in de sin gles te eindigen bij de heren. De finale was bijzonder spannend, daar de verschillen klein waren John was de beste 'Korf' heer Hij behaalde een 4e plaats bij de All Events Hans eindigde als niet-fi- nalist een zeer eervolle 8e plaats De uitslag bij de heren: Single; 3. John Hofstede, 4 Boy Jansen, 8 Edu Robijn. 11. Hans van Putten, 13. Ben Vrolijk, 16. Arlhur Girm- scheid, 18. Henk Duyst, 22. Dick Deelen, 23. Cor Beuse en 30. Han Scheggetman All Events: 4. John, 8. Boy, 12 Edu. 8 Hans. 19. Ben. 15. Arlhur, 14 Henk, 25. Dick. 21 Cor en 31. Han. Doubles: 5. Cor/Hans. 6 John- /Henk, 9. Arlhur/Ben, 11. Boy/Edu en 14 Dick/Han. LEUSDEN - De tik die de Vinken vorige week aan de korfbalhoofdmacht van Antilopen uitdeelde, zijn de Leusde naren in het inhaalweekend tegen OVVO in Maarssen nog niet te boven gekomen. Opnieuw ging de gedoodverfde kansheb ber voor de titel in de 1e klasse B onderuit. Vooral mentaal was Antilopen de deceptie van een week eerder nog niet te boven, zodat het laaggeklasseerde OVVO voor de aanvang al min of meer in het voordeel was. Er werd aan Antilopen-zijde wel hard geknokt, maar de overtuiging en de veerkracht om over het dooie punt heen te komen, ontbrak en doet de trouwe Antilopen-aanhang voor de laatste wedstrijden het ergste vrezen. Zou Antilopen dan toch weer de titel verspelen, is de vraag waar menigeen mee worstelt en waar de komende twee duels een antwoord moeten geven. Voorlopig is de titel even uit het zicht verdwenen, want Thor is naast de Leusdenaren aan kop verschenen. De strijd om de hegemonie kan weer van vorenaf aan beginnen. De beginfase zag er echter nog hoopvol uit Binnen twee minuten rondde Nancy Lahey een doorloop bal met een treffer af: 0-1OVVO had daarna een kwartier nodig om de gelijkmaker door het mandje te werpen (1-1). Maar toen dat een maal gelukt was, was er voor het zonder zelfvertrouwen acterende Antilopen geen houden meer aan. Met een betere aanvalsopbouw wisten de dames en heren uit Maarssen tot de rust naar een 4-1 voorsprong uit te lopen, waarbij ze en passant twee strafschoppen achteloos onbenut lieten en Antilo pen dus een nog grotere achter stand bespaarden. In de tweede helft kwam Antilo pen met pinch-hitter Laurens Kalle ven terug in het veld die de plaats had ingenomen van Gert Graaf land. En, merkwaardig genoeg, raakte OWO door deze wissel direct in de problemen. In een mum van tijd kwam Antilopen door een doelpunt van Joyce Osnabn tot 4-2 dichterbij voordat OW marge weer op drie bracht: Nancy Lahey bracht de hooj een goed eindresultaat terug( wederom met een doorloper treffer voor haar rekening te na (5-3). Echt veel zoden zette dl aan de dijk, want via afstand OVVO de stand naar 6-3. Da zette Koos Meinsma voor Ai pen de deur op een kier dooi grove verdedigingsfout bij Oi meedogenloos af te straffen En als even later Joyce Osnab ge in twee minuten tijd de ter kende strafworpen na overlrt gen tegen Ester Versteeg had ten te benutten, dan was Anlilj helemaal op gelijke hoogte t men. Maar geheel in het vei van dit duel. faalde de ander trefzekere Antilopen-dame va: stip, waardoor Antilopen ziet de genadeklap toediende. 0I had in de slotfase tegen het kra achtig spelend en tegen zie) vechtend Antilopen geen ny om de eindstand tenslotte op 8- bepalen. LEUSDEN - Het seizoen '84- '85 zit er voor debutant Roda '46 zaterdag op. Op een ge deelde vijfde plaats van de eindrangschikking hebben de Leusdenaren in het eer ste jaar op het hoogste afde lingsniveau beslag weten te leggen. Zo op het eerste ge zicht zou je kunnen spreken over een redelijk debuut, maar als je de exacte cijfers beter onder ogen neemt, mag je stellen dat de rood- hemden van trainer Richard Beumer en leider Jan Ver hoeve, de kans hebben laten liggen om als nieuweling aan het hoofdklasse firmament in één jaar naar de hoofd- bond (KNVB) door te stoten. Natuurlijk, het verschil tus sen Roda '46 en kampioen Advendo is aanzienlijk maar plaats nummer twee kon eventueel ook nog KNVB- rendement opleveren. En dat wisten de heren in Leus den drommels goed, maar na de winterstop geloofde eigenlijk nie mand meer in een dergelijk suc ces, zodat ook de spirit wegebde om op de reserve-titel te jagen en de hoop dat beide koplopers hier en daar nog eens een misstap zouden maken, naar fabeltjesland verwezen werd. Roda was in feite al verslagen voordat het de ring binnenstapte. En geen speler was in staat om het zelfvertrouwen, het geloof in eigen kunnen, nieuw leven in te blazen. Daar ging Roda '46 aan ten onder, zodat we misschien achteraf nog blij mo gen zijn dat de Leusdenaren niet in problemen zijn geraakt, want drie van de twaalf moesten toch de aftocht blazen. Pas één ronde voor het einde maakte Roda '46 met hulp van elders aan deze on zekerheid een eind. waardoor bij de laatste ontmoeting tegen het reeds gedegradeerde Eminent Boys niets meer op het spel stond. Wie dacht dat Roda '46 over deze tegenstander wel even zou heenlopen omdat alle lasten van de schouders waren gevallen had het mis. Ongeïnteresseerd en volledig uitgeblust gaf Roda '46 aan Eminent Boys één punt, waardoor de mogelijkheid om op een gedeelde 3e plaats te ein digen, aan de neus voorbij ging. De lijn die na de winterstop werd doorgetrokken, maakten de Leus denaren zodoende op de noncha lante wijze af zoals die werd inge zet: ideënloos zonder enige over tuiging. En dat brak zaterdag de brigade naast de blessure-golf die dit jaar de selectie teisterde het meeste op. Het is dan ook echt uithuilen en met een schone lei beginnen. Kampioen Advendo pakte zoals een koploper betaamt Benschop in (0-4). Het verschil met VOP kwam daardoor op vijf punten omdat de Amersfoorters bij de Musketiers niet verder kwa men dan een 3-3 gelijkspel. Hoe velaken droogde Veensche Boys met 2-6 in Ni|kerkerveen af terwijl Vitesse met een 4-0 overwinning op mededegradant Baarn af scheid van de hoofdklasse nam Hercules en Montfoort hielden el kaar evenals Roda '46 en Emi nent Boys in evenwicht. De laatste uitslagen in de hoofdklas- Musketiers-VOP 3-3 Veensche Boys - Hoevelaken 2-6 Benschop-Advendo 0-4 CSV Vitesse - Baarn 4-0 Roda '46 - Eminent Boys 2-2 Hercules - Montfoort 1 -1 Eindstand '84/'85 Advendo V.O P (pro) Hoevelaken Hercules Veensche Boys Roda '46 Montfoort Benschop Musketiers CSV Vitesse (degr Em Boys (degr Baarn (degr hoofdklasse seizoen 37 (50-16) 32 (54-25) 24 (50-38) 24 (39-37) 23 (40-38) 23 (37-41) 22 (26-29) 21 (40-39) 21 (34-39) 19 (39-42) 12 (14-49) 7 (34-67) LEUSDEN - Het eerste Leus dense kampioenschap voor jeu-de-boules-doublettes is op Koninginnedag gewon nen door Rob Bouwer en Ton Jacobs. Het kampioen schap werd georganiseerd door de jeu-de-boules-club De Hakhorst, omdat deze club een dag eerder vijf jaar bestond en omdat het natio nale jeu-de-boules-dag was. In de finale wonnen Rob Bouwer en Ton Jacobs van de twee zoons van Ton, Hans en Joost Jacobs. Op de derde plaats eindigden Emile Eskenazi en Rob van der Werve. De verliezerspoule werd gewonnen door Johanneke Bok horst en Rudolp de Groot, die in de finale wonnen van moeder Mieke en broer Kees Bokhorst In deze poule eindigden Thieu Stie- nen en Coen Bisschops op de derde plaats. Aan dit open kam pioenschap namen 23 doublettes deel LEUSDEN - Bridgeclub '80 laat het eerste lustrum of be ter gezegd het vijfjarig be staan niet ongemerkt voorbij gaan. Vorige week zaterdag vonden de festiviteiten in het kader van het lustrum plaats terwijl later in het jaar nog een open bridge drive zal volgen. De Bridgeclub die destijds van de grond kwam toen bleek dat de reeds bestaande bridgeclub, brig- declub Leusden, geen leden meer kon herbergen, telt nu ruim zestig leden, die wekelijks - iedere maandagavond in Groot Krak- horst - bij elkaar komen voor de interne clubstrijd- Daarnaast neemt een aantal viertallen deel, vier om precies te zijn, aan de re gionale clubcompetitie. Ruim veertig leden van Bridge club '80, die niet alleen qua leef tijd nog jong is, maar relatief ge zien ook veel jonge bridgers telt, waren present om het feest extra luister bij te zetten De puzzel- tocht richting Doorn/Wijk bij Duur stede, die 's middags plaatsvond, en de feestavond bij Schimmel in Woudenberg, vielen bij de aanwe zigen goed in de smaak. Jeugdvoetbal Achterveld Uitslagen: Achterveld A2 - Hooglanderveen A2 7- 5 VVZAB3-Achterveld B1 9-0 Spakenburg C2 - Achterveld C1 3-2 Achterveld C2 - Hees C2 1 -6 Achterveld D1 - Quick D2 1 -3 Hoogland D3 - Achterveld D2 2-1 Achterveld E1 - Soest E2 2-0 Achterveld F1 - Soest F2 4-1 VVZ'49 F2 - Achterveld F2 8-0 Dames Junioren Achterveld 1 - Huizen 1 2-1 Dames Junioren De Glind 1 - Achter veld 2 1-0 Meisjes Scherpenzeel 1 - Achterveld 1 2-1 Programma komende zater- dag: Achterveld A1 naar toernooi Hooglan derveen v 11 45 Achterveld A2 naar toernooi Hooglan derveen v 11 45 Achterveld C1 naar toernooi Hoogland v 13.30 Achterveld C2 naar toernooi Hoogland v 13.10 Achterveld D1 naar toernooi VVOP (Voorthuizen) v 13.00 Achterveld D2 naar toernooi VVOP (Voorthuizen) V. 13.00 Achterveld E1 naar toernooi VVOP (Voorthuizen) v 8 00 Achterveld dames junioren 1 naar toernooi De Glind v 13 35 Achterveld dames junioren 2 naar de monstratiewedstrijd in Soest 930 Achterveld F2 naar toernooi Quick v 10.55 Hemelvaartsdag donderdag 16 mei: Achlerveld A1 naar toernooi Bar- neveld v. 9.25 Achterveld B1 naar toernooi Bar- neveld v. 9.25 Achterveld C1 naar toernooi Ve- luwse Boys (Garderen) v 9.20 Achterveld F1 naar de Posthoorn (Amersfoort) v 10.35 Meisjes ploegen Achterveld 1 en 2 eigen toernooi (met KDS Utrecht. Scherpenzeel en Barne- veld). Aanvang toernooi 9 00 sportpark Achterveld. LEUSDEN - Zondag 12 mei organiseert de Mixed Hoc key Club Leusden een open dag (ochtend) voor jongens en meisjes van 7 tot en met 11 jaar. Het programma om vat diverse onderdelen. Om 10 15 uur start de open dag met een zogeheten spelochtend, waarbij volksdansen o.l.v. de in Leusden bekende nona v.d. Burg. behendigheidsspelletjes en uiter aard mini-hockeywedstrijden de meest in het oog springende acti viteiten zijn. Na dit sportieve gebeuren, volgt rond het middaguur een bingo met leuke prijzen. Om 13.00 uur wordt de open-MHC-ochtend af gesloten, met een gezamenlijke traktatie, zodat niemand met een lege maag naar huis gaat. Alle kinderen van 7 tot 12 jaar uit de gemeente Leusden zijn welkom op het fraaie hockeycomplex van de MHC Leusden. Hoe meer zie len, hoe meer vreugd. En des te leuker het wordt Uitslagen afgelopen zaterdag: OVVO - Senioren 1 8-4 Senioren 2 - Fortissimo 2 10-2 Senioren 3 - ODIK 3 5-2 Senioren 4 - MIA 3 4-8 Junioren 1-ZKCJ1 4-5 Aspiranten A1 - Exakwa A1 12-0 Aspiranten 81 - Dindoa B1 7-2 Exakwa B3 - Aspiranten B2 0-0 Aspiranten C1 - MIA C1 9-1 Tovers D1 - Aspiranten D1 1-2 Sparta P1 - Pupillen P1 2-1 De Meeuwen P2 - Pupillen P2 0-4 Pupillen Q1 - Fiducia Q1 3-1 Soesterkwartier R1 - Pupillen R1 0-2 Senioren 3 is door dit resultaat LEUSDEN - Met de maximale score van 8-0 heeft het eerste zondagmixed team van LTV Lockhorst gewonnen van Lars- helm. De zege Is geen enkel mo ment In gevaar geweest. Na acht twee-setters, waarin Lars- helm gemiddeld niet verder kwam dan drie gewonnen ga mes, werd de tegenstander naar huls gestuurd. Het moet al heel gek lopen, wil Lockhorst, met nog twee wedstrijden voor de boeg, geen kampioen wor den. Lockhorst 2 speelde in Nijkerk met 4-4 gelijk tegen de club met die naam Het zal er nog om span nen wie in deze poule kampioen zal worden Vermoedelijk zal de beslissing pas in de laatste wed strijd vallen, als Lockhorst moet aantreden tegen Ri|nhuyse Lock horst lijkt nog steeds de beste pa pieren te hebben. Ook het derde team is ongesla gen gebleven. Met 2-6 werd ge wonnen van Alta. waarmee ook dit team zich kan opmaken voor het kampioenschap. Het vierde "|onge" team verloor met 3-5 van het eveneens jeug dige Manger Cats, dat hiermee de grootste kans op het kampioen schap heeft. Senioren uitslagen: Kromhouters - Heren I 1 -2 Heren II - Be Fair V 5-2 Veteranen C - Geldermalsen A 4-1 SCHC IX-DamesIII 6-1 Leerdam II - Dames IV 1-5 Loenen B - Veteranen D 2-0 Leerdam A - Veteranen E 0-1 Roda '46 Uitslagen afgelopen weekend: JEUGD Roda A1 -TOVA1 Soest A4 - Roda A3 Roda B1 - IJsselmeervogels B2 KVVA B1 - Roda B2 Quick B2 - Roda B3 Roda B4 - VVZ '49 B2 Roda B5 - Hooglanderveen B3 Hoevelaken C1 - Roda C1 Roda C3 - VVZ '49 C2 VVZA C5 - Roda C4 Roda C5 - Amersfoortse Boys C2 VVZA C8 - Roda C6 Spakenburg D1 - Roda D1 Roda D2-CJWD1 IJsselmeervogels D4 - Roda D3 Hoevelaken D3 - Roda D4 Roda D5 - TOV D2 Roda D6 - VVZA Roda E1 - Spakenburg E1 Roda E2-SECE1 CJVV E2 - Roda E3 Roda E4 - IJsselmeervogels E31 CJVV E3 - Roda E5- i Roda F1 - KVVA F1 Roda F2 - IJsselmeervogels F2 Roda F3- Baarn F1 Roda F4 - Spakenburg F3 Roda F5 - IJsselmeervogels F4 -3 Roda F6 - Baarn F3 ZATERDAG Roda '46 - Eminent Boys Roda 2 - Hees 2 Roda 3 - Hulshorst 2 Cobu Boys 3 - Roda 4 Roda 5 - SOVA 4 Hierden6-Roda6 Veensche Boys 5 - Roda 6 Roda 7 - EFC 7 Uitslagen: zondag: Lockhorst 1 - Larsheim 1 Nijkerk 3 - Lockhorst 2 Alta 6 - Lockhorst 3 Lockhorst 4 - Manger Cats 4 Heren 3 - De Geeren 3 Maarn 2 - Junioren 1 zaterdag Senioren B - De Geeren B 1 Senioren D - H'veen B Maarn B - Heren A Heren B - Luck Raeck B Heren D - Larsheim C Veteranen A - Laren B junioren 't Laer D - Junioren A Jarino Sport A - Junioren B Junioren C - Groenvliet D Jongens 17A - 't Stort A Manger Cats - Jongens 17B Hoogland C - Jongens 15A Jongens 15B - Soest Z. B De Nienhof A - Meisjes 15A kampioen geworden en promo veert naar de res. 2e klasse van de afdeling. Eveneens kampioen werd aspiranten A1 van de hoofd klasse B Samen met de kam pioen van de hoofdklase A zal ge streden worden om het kampioen schap van afdeling Midden-Ne derland. Bij winst strijd men ver volgens om het kampioenschap van Nederland ACHTERVELD - Door twaa» den werd deelgenomen aan onderlinge schietwedstrijd Er was wel spanning op i avond. Men vroeg zich af van de beide koploopstera deze avond zou winnen, was Anneke Oudshoorn dier 91 punten eerste werd en rival met twee punten vers achter zich liet. De overig ulti gen waren: aantal pu" 2 RiaVos 3. An Voskuilen 4 Mien v.d Burgwal 5. Nel Tijmensen 5 JeannetVos 7. BepSmal 8. InyKok 8. Tiny Tolboom 10. Annelies Huurdeman 11. Anjavan Rossum 12. Linda Smink

Leusder Krant | 1985 | | pagina 8