In Leusden onderzoek baarmoederhalskanker Landdag PJGU in Leusden VOOR ONS EEN ABONNEE... VOOR GRATIS 1214 PAGINA'S PUZZELWOORDEN Weg in wording Kamerlid J. Franssen (VVD) in De Korf Oud papier 't Palet Geslaagd rèche bij lijhof ML vergadert laandag Braderie op De Biezenkamp Burgerlijke stand Oud papieractie Rossenbergschool Jau leest het goed, wanneer u als abonnee een nieuwe abonnee aanbrengt ontvangt u van ons geheel gratis een prachtig ir puzzelwoordenboek. De nieuwe abonneef ontvangt van ons wekelijks de krant met alj het nieuws uit eigen plaats en regio. voor puzzelaars plaatselijk nieuws LEUSDEN - Uit het bevol kingsregister van de gemeente Leusden blijkt dat in de periode van 28 mei tot en met 7 juni de volgende personen zijn gebo ren, gehuwd of overleden: 5 juni: Rianne Bianca, d.v. P. Kuij- pers en W. J. Aalten; 5 juni: Remco, z.v. H. Treffers en J van Beek; 6 juni: Suzanne Elise, d.v. C. A. Jongerius en A. M. van Wegen; 7 juni: Maria Adriana, d.v. J. van Eeken en G. van der Molen. LEUSDEN - Maandag 17 juni staat de oud papiercon tainer weer bij openbaar la gere school 't Palet aan de W. de Zwijgerlaan. Tussen 8.00 en 14.00 uur kan men het papier in de container deponeren. De volgende da tum is 19 augustus. LEUSDEN - Op 20 en 21 juni wordt in Leusden weer een on derzoek naar baarmoederhals kanker gehouden. Voor deelne ming aan het onderzoek zijn dit jaar uitgenodigd: de vrouwen geboren in de jaren 1932, 1935, 1938, 1941, 1944, 1947 en 1950. Deze hebben inmiddels een op roepkaart thuis ontvangen. Bij verhindering is afmelden niet nodig. In Achterveld vindt het onder zoek plaats op vrijdag 21 juni van 11.30 tot 12.30 uur. De onder- zoeksbus bevindt zich op het plein van de coöperatie aan de Hessenweg. In Leusden-Zuid wordt het on derzoek eveneens gehouden op vrijdag 21 juni, maar dan van 14.00 tot 15.15 uur. In Leusden- Zuid staat de bus opgesteld op de parkeerplaats van het politie bureau aan de Arnhemseweg. In Leusden-centrum staat de bus op donderdag 20 juni en vrijdag 21 juni op de parkeerplaats aan de Hamersveldseweg tegenover nummer 96. De onderzoeken vin den plaats op donderdag 20 juni van 11 00 tot 12.00 uur en 13.00 tot 20.30 uur; op vrijdag 21 juni van 8.30 tot 10.30 uur. Het onderzoek wordt verzorgd door een speciaal opgeleid team van het CBVK (Stichting Gebied). Het onderzoek duurt slechts enkele minuten. De huisarts ontvangt van elk onder zoek schriftelijk bericht van het laboratorium De kosten van het onderzoek zijn 37,50 en komen voor eigen rekening LEUSDEN - De traditionele landdag van de Plattelands Jon geren Gemeenschap Utrecht (PJGU) wordt dit jaar op 17 au gustus in Leusden gehouden, 's Morgens wordt een voor ieder een gratis toegankelijk program ma georganiseerd op de boerde rij van T. Oskam aan de Heetvel- derweg 1. Deze boerderij staat naast hotel Den Treek. De boer is bereid door middel van een rondleiding meer te vertellen over zijn bedrijf. Over de gehele boerderij staan standjes verspreid waar aan de meest uiteenlopende zaken kan worden deelgenomen. Er is onder andere een wedstrijd kunstkoe melken, het' gewicht van een kalf schatten, de leeftijd van een schaap raden enzovoort. Ook kun nen de jongeren een rondje rijden op een landbouwtractor Door mid del van videofilms wordt informatie gegeven over bepaalde facetten van het agrarische leven van van daag de dag. Er zal een tentoon stelling zijn van nog rijdende oude landbouwtractoren en verschillen de landbouwwerktuigen die met paarden voortbewogen worden Ook voor de kinderen is deze dag een gezellige en leerzame erva ring. Zij kunnen huisdieren van groot tot klein bewonderen en een ritje maken op tractor met wagen, 's Avonds is er een groots opgezette discoavond in een zaal op het bedrijf van D Verbeek aan de Arnhemseweg 74a De aanvang is 20 00 uur. Twee gerenommeerde bands en een discotheek hebben hun medewerking toegezegd De bands, Pixed Michles en The Con fetti's spelen dansbare bekende muziek. Discotheek Atletico heeft al eerder disco avonden voor de PJGU in de Korf verzorgd. De entreeprijs voor de avond bedraagt 7.50. LEUSDEN - Aan de RK techni sche school Don Bosco zijn de volgende kandidaten voor hun eindexamen geslaagd: Bouwtechniek: Janwillem Bakkernes; Richard Bar- gues, Raymond v Hoeijen, Silvan Rui tenberg; Ronald Knetemann; Olof v Aken, Tom Gerritsen; Ferry Houtveen; Erik Kijlstra. Robert Vermeulen, Marcel de Groot; Reinier Wijnbergen; Edo v.d Berg; Michael v Doorn. Electrotechniek: Peter Brouwers; Yavuz Cetin; Gert v Daatselaar; Henk Havens; Clemens Jacobs; Richard Jaquet; Bart Kok; Nico de Kruijter, Marcel Prinsen; Enje v. Staveren Thomas v.d Valk; Michiel Zelle, Maxim de Goede; Eelco Bijkerk; Robert Cleton; Herjan Gerlings, Ferry Hoksbergen; Rowdy Jansen, Eelco v Norren; Jaco Reehorst; Charles Wal led; Janwillem Weggeman; Wim Wou- terse, Arjan Martensen; Berend Jan Bekker, Pierre Hogers; Hans Pelsma ker, Dennis Rietveld; Paul Zijderveld, Patrick Hesseling, Albert Berger; Jos Bokkers; Koen Vermeulen; Edwin van Werven. Mechanische techniek: Nunddin Arik, Gert Derkse; Robert v Empelen, Jurgen Fliek, Marcel Hel- mich; Theo Kooij, Gerard Leyenhorst. Edward Ruyter; Bert Schimmel. Ma- thieu Siewe Tonv Steenbppk' l.aurens vd. Ven; Oscar Versteeg; Harm Dou- ma, Ad Kiene, Rolf Willem de Wilde; Hein Woudstra, Henk ter Haar; Sjaak Heiimeskamp; Tony Koot; Gabriel Ri- driguez; Arno Semper Vuto-dagopleiding; Erwin de Bruyn Patrick van Diessen; Joris v.d Heiden, Gürsil llhan; Geert Jager; Menno Koning; Sander de Looze; Paul v. Lunteren, Ullie Ruys; Ronald v. Schaik, Hans Steenhart; Ben Willemsen; Duzgün Yildirim, Gilbert An derson, Bert v, Bemmel; André v.d Berg; Dharmendra Chhanai; Mike Hayé, Laurent Joosen; Edwin v. Oos ten; Jacco Ouderkerken; Harry v.d Poel, Johan v.d. roest, John v. Rossum; Ronald v. Schaik; Mischa Scheen; Bas Schipper; Ronald Tolboom; Wilfned Voskuilen; John v. Wijngaarden, Walter Biesaart; Claudi v. Dort; Willy Huurde- man, Boudewijn v.d Kroon; Wim Pot; Jan Ruitenbeek; Andrew Smit; Dino Tan, Pierre Verschuur, Janwillem v/d Waal; Robert Wolters; Arie Zwakman; Jan Akkerman; Stefan Bachman; Henk Fennema, Zeger de Graaf, Marco de Haan; Welmer Jagerman; Jeroen de Jong; Bram Lanser; Jos Lanser; Bert Nieuwenhuizen; Harri-Jan Peters; Er- win Roelandschap; Paul Roesink, Ted Sluis. Gertjan v.d. Top; Jochem Woerd man; Madeleine; Gert v.d. Bunt; Han van Eyden; Johan v.d Fijnegeer; Wil lem Hovenkamp; Rick Jasperse; Ge rard de Jongh, Rick Merkus, Jan Meijer; Henk Mosterd; Wijnand Proosten, Eddy Roos. René Roos; Ted Stravers; Michel Tichelaar; Carlo van Uden LEUSDEN - Woensdag 19 juni staat de container voor oud papier niet bij kleuterschool Klein Rossen berg maar op de parkeerplaats van lagere school Rossenberg. Tussen 8.00 en 8.30 uur en tussen 19.30 en 20.30 uur kan er oud papier gebracht worden. De opbrengst is voor de school. Onafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. Verschijnt elke dinsdag en donderdag. Hoofdredakteur: Bert Vos Eindredakteur: Hans Mosterd Redaktie: Caspar van Loo, Boudewina de Boer Redaktie-secretariaat: Mia Veen Inlevering kopij en advertenties: Voor het dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12.00 uur. voor het londerdagnummer tot uiterlijk woensdagmiddag 12.00 uur Redaktie en administratie: Kantoor Leusder Krant. Asschatterweg 19, Leusden-Centrum. Op werkda gen geopen van 09.00 tot 12.00 uur en van 14 00 tot 17.00 uur Telefoon. 033-941495 (administratie) -941494 (redaktie) Abonnementsgeld: 62,60 per jaar, 31,80 per half |aar, 16,15 per kwartaal. Klachten bezorging: abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 18.00 uur te 'ebben ontvangen. Is dat niet het geval, neem dan kontakt op met onze 'ootdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 en 19 30 uur), el. 033-940691 Bij geen gehoor kunt u kontakt opnemen met onze mspekteur bezorging, overdag 03420- 94206 Nabestellen foto's: 5e meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto's kunt u nabestellen Imet uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbetaling &p giro 871441 t.n.v. BDU b.v. te Barneveld, met duidelijke vermelding fan gewenste foto, aantal, nummer van krant, pagina waarop de foto *erd geplaatst. Nabestellen kost 5,- per exemplaar (formaat 13x18 cm) en 10,- voor luchtfoto's (formaat 20 x 25 cm). kunt ook contant betalen op ons kantoor, Leusden-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betaling ontvangt u 1e gewenste foto('s) thuis. )e LEUSDER KRANT is eeri uitgave van de BDU- irantenkombinatie te Barneveld. EUSDEN - Zaterdag 15 juni is weer een crèche bij Blijhof. De idewerkers van Blijhof staan n klaar op de kinderen op te ngen als de ouders willen win kelen, sporten of even de han den vrij willen hebben voor iets anders. Deze oppasochtend wordt ge houden van 9.30 tot 12.30 uur en is bedoeld voor kinderen van 2 tot en met 8 jaar. Ze kunnen spelen met het aanwezige materiaal terwijl er ook de mogelijkheid bestaat om iets te knutselen. De kosten bedra gen 3,50; de leden van de vereni ging betalen 2,50 EUSDEN - Comité Milieuzorg jsden houdt aanstaande andag 17 juni een openbare stuursvergadering in de huis- ner van Groot Krakhorst, Bol derikhof 18. De aanvang is 20.30 uur. De agenda luidt als volgt. 1. Opening en mededelingen 2. Vaststelling verslag 22-4-1985 en 3-6-1985 3. Ingekomen stukken 4. Kascommissieverslag 5. Verslagen mededelingen werk groepen 6. Wat verder ter tafel komt 7. Rondvraag en sluiting GEBOREN GEHUWD 28 mei; Krista.d.v D. Hazelegeren G. C. Hakken; 1 juni. Marcel Cornells, z.v. G J Hooft en A. M Horst; 31 rnei; R S. P. Albrecht en E. van Raai, 31 mei: D. Hietkamp en J E. van Dijkhuizen; Vorig jaar trok het springluchtkasteel veel belangstelling onder de jeugd (advertentie) Vul snel de bon in en stuur deze in open envelop zonder postzegel naar |l BDU Afd. Abonnementen L|J Antwoordnummer21 iQJj 3770 VB Barneveld EUSDEN - Naar verwachting halt augustus is Leusden verlost van de rare verbinding ssen de Maanweg/Roo van Aldewereltlaan en de Groene Zoom. Omstreeks die tijd >staat er een vloeiende auto-aansluiting van Leusden-zuid op Leusden-centrum. Vol- tns sommigen wordt die weg te vloeiend, en zal ze uitnodigen tot hard rijden, p deze luchtfoto van Janus Visser is duidelijk het nieuwe tracé van de verbinding te n. In het midden de spoorwegovergang in het Pon-lijntje die met slagbomen zal wor- n uitgerust. Tot half augustus is er tussen de overweg en de Maanweg een noodweg- tje aangelegd (links op de foto). LEUSDEN - Op woensdag 19 juni wordt van 14.00 tot 22.00 uur op de Biezenkamp weer de traditionele gezellig jaarlijkse braderie gehouden. Dit jaar zijn er naast de bekende kraampjes meer attracties dan ooit tevoren. Onder de vele evenemen ten is het springluchtkasteel voor de kinderen, een rad van avontuur, een modeshow, demonstraties kantklossen en allerlei spelletjes en demonstraties. Ook de inwendige mens zal zeker niets te kort behoe ven te komen. 3 juni A. Oortman en A. S. van der Vlist; 6 kuni: A Jurgens en A. J. de Boer; 6 juni: M J. M de Ridder en J. E Blom, 7 juni G. G Smit en M T. Verrijp OVERLEDEN 28 mei: G A. Visser, oud 76 jaar geh met W. van de Craats; 28 mei: J van Soeren, oud 81 jaar geh. met A Wallet; 30 mei: E. T. E. Gundlach, oud 8i jaar, geh. gew. met E. Wienecke. LEUSDEN - Het Tweede Ka merlid voor de VVD, J. Franssen, zal op maandag 17 juni in De Korf komen spreken. Hij komt op uit nodiging van de Vrouwen in de VVD van de plaatselijke WD- afdeling en zal spreken over het onderwerp „aktuele politiek". De heer Jan Franssen (34) is sinds 1982 lid van de Tweede Kamer en is in onderwijszaken I gespecialiseerd. Hij was in de jaren j zeventig leraar maatschappijleer en geschiedenis aan een middel- i bare school en hij heeft vijf jaar als wetenschappelijk medewerker bij de Stichting Politiek Wetenschap pelijk Onderzoek gewerkt. Ook was hij persoonlijk medewerker van de VVD-fraktievoorzitter in de Tweede Kamer In zijn woonplaats Neder- horst ten Berg is hij gemeente raadslid en fraktievoorzitter ge weest en hij was lid van de Gewest raad Gooi en Vechtstreek. Boven dien is hij aktief binnen de Neder lands Hervormde Kerk in zijn woon- Kamerlid J Franssen spreekt maandag in De Korf gemeente. De spreekbeurt van de heer Franssen begint maandag avond om 20.30 uur Belangstel lenden zijn van harte welkom

Leusder Krant | 1985 | | pagina 3