„Ik had te veel vertrouwen Juniorenclubkampioenen LTV Lockhorst bekend Zwemvierdaagse ondanks matig weer geslaagd Haaien sloten seizoen af leu e Joop van Santen voorzitter schaakvereniging af: Succesvolle fietstocht van Blom Wimbledon life op kabel in Leusden SKfl p k Uitslagen AMBC-rit Uitslagen Ons Genoegen Birgitte Schoemaker en Rob Stuiver Uitslagen dames- schieten 55 Weinig verrassingen op clubkampioenschap u Sport DINSDAG 25 JUNI 1985 LEUSDEN - Opnieuw heeft een bijzonder kleurrijk figuur in Leusden een punt achter zijn (bestuurswerkzaamhe den gezet. Na 16 jaar als bestuurslid van de Schaak Vereniging Leusden gefungeerd te hebben vindt de in Leusden overbekende Joop van Santen (56), sportman van het jaar 1980, het welletjes. „Het wordt echt hoog tijd dat er nieuw bloed in de schaak club komt. Want na 10 jaar voorzitterschap en 6 jaar de functie als wedstrijdleider vind ik de tijd gekomen om mijn plaats vrij te maken. Nieuwe mensen, nieuwe ideeën. In 1967 was ik er al bij, toen nam ik de taak van wedstrijdleider Gijs van Bu ren over. terwijl ik op dat mo ment tevens voorzitter was van voetbalclub Roda'46. Vier jaar ben ik wedstrijdlei der geweest, maar na twee jaar non-actief vroegen ze of ik deze job weer op me wilde nemen. Ik heb het nog eens twee jaar gedaan, totdat ik in 1975 tot voorzitter van de Schaak Vereniging Leusden gebombardeerd werd. Bij Roda was ik natuurlijk allang voorzitter af, want twee clubs leiden is voor een persoon een onmogelijke opgave". ,,lk heb het al die jaren met plezier gedaan en in principe had ik best de 12 jaar willen volmaken, maar de achterlig gende roerige periode heeft me doen besluiten om nu de finitief een punt achter het be- stuurswerk bij SVL te zetten. De onverkwikkelijke gang van zaken rondom de accommo datie op het Burg. Buining- park is de druppel die de em mer deed overlopen Ik had de schaakclub graag in een nieuw permanent onderko men gebracht, maar ik heb bij de diverse onderhandelingen met de diverse clubs en de sportstichting een belangrijke fout gemaakt, die ik mijzelf geheel toereken. Ik ben recht door zee en had teveel ver trouwen in de sport, de ge meente Leusden en de sport stichting. En dat is me ach teraf behoorlijk opgebroken. Wij kregen min of meer de zwarte Piet toegespeeld, ter wijl we als schaakclub die bijna 40 jaar bestaat toch ei genlijk de oudste rechten hadden. Aan dit feit is ieder een voorbij gegaan. Ook de sportstichting Leusden, waar van ik bijna vanaf de oprich ting als Raad van Advies-lid deel heb uitgemaakt. Ik ben bijzonder teleurgesteld in de hele gang van zaken. En daarom zeg ik nu, anno 1985, Joop, het wordt tijd om de weg vrij te maken voor een ander. Dat lijkt me voor toe komstige ontwikkelingen be ter. De nieuwe voorzitter, Leen Boogaard, is mans ge noeg om het probleem ac commodatie tot een goed einde te brengen. Daar heb ik het volste vertrouwen in". PROMOTIE Naast de wat minder prettige herinnering aan zijn ambtspe riode bij SVL, heeft Joop van Santen een heleboel hoog tepunten mogen beleven: „De promotie van het eerste tiental van de 4e klas naar de 1e klas van de Sticht Gooi- sche Schaakbond heb ik als wedstrijdleider/voorzitter en eerste tiental-schaker van zeer dichtbij meegemaakt, terwijl afgelopen seizoen we als debutant lang in de race gezeten hebben om de pro motie naar de hoogste klasse in de Sticht Gooische. Het ging net mis, maar dat illu streert wel dat de schaakclub de laatste jaren enorm is ge groeid. In de breedte zijn wij sterk geworden, zeker bij de senioren. Ondanks de hui- Joop van Santen achter de bestuurstafel (archieffoto) dige, hopelijke tijdelijke terug val van het aantal jeugdleden, behoren we tot een van de grootste clubs in het district. Ik heb de club in 16 jaar tijd van het piepkleine clubje zien uitgroeien tot een volwaar dige schaakclub, waar nie mand meer om heen kan. Ik ben blij dat ik dat als praeses heb mogen meemaken, al blijft het voor mij onbevredi gend dat ik de club niet aan een behuizing heb kunnen helpen. Toch had ik het voor zitterschap voor geen goud willen missen". „Wat ook tot de hoogtepun ten van mijn SVL-k>opbaan gerekend kan worden, is het initiatief om destijds een snel- schaaktoernooi op poten te zetten. Dat is een goede zet geweest. Onlangs is de al weer 11e editie van dit unieke evenement geweest. En nog altijd slaat dit toernooi in de regio aan. Het feit dat ik vier maal clubkampioen van SVL ben geweest zal me ook altijd bijblijven. Nu ik weer meer tijd krijg om me in schaken te ver diepen, zou ik het best nog eens willen worden. De kans daarop is echter bijzonder klein. Tegen die jonge kna pen kan ik niet meer op. Die zijn gewoon te sterk. Geen re den om de hoop helemaal op te geven. Ik zal blijven probe ren om zo hoog mogelijk te eindigen. Een plaats bij de top tien zit er nog steeds in. Dat de jeugd de boventoon gaat voeren is een goede zaak en bevestigt eens en te meer dat we in het verleden altijd goed met de jongens en meisjes zijn bezig geweest. Ook nu hebben we in Marti- nus Roozenburg en Jaap de Jager uitstekende jeugdlei ders. Op diverse landelijke toernooien heeft de SVL- jeugd altijd hoog gescoord. Het is te hopen dat met in gang van het nieuwe seizoen de jeugdafdellna weer op volle sterkte komt Joop van Santen. „De verhuizing naar de woensdag heeft ons heel veel leden gekost. Nu de jeugd al vast op donderdag gaat scha ken. rekenen we erop dat we de stijgende lijn weer te pak ken krijgen en SVL in een paar jaar tijd weer een bloeiende jeugdafdeling zal hebben. De jeugd is nog altijd de toekomst, waaraan je later bij de senioren veel plezier kan beleven, zoals we mo menteel bij de senioren al di verse ex-jeugdleden uit eigen kweek bij de top hebben zit ten. Die stroom moet gewaar borgd blijven. Ik ben ervan overtuigd dat dit gaat luk ken". OPNIEUW? Wat de ex-SVL-voorzltter met zijn vrije tijd gaat doen weet hij nog niet precies. „In de eerste plaats kan Ik me wat meer op het schaak spel zelf gaan richten, hoe wel dat er ondanks mijn be- stuursbeslommeringen er nooit echt bij ingeschoten is. Verder zou ik het zo niet weten, misschien gewoon lekker thuisblijven en uit rusten. Een paar jaar geen bestuursperikelen aan je hoofd hebben, lijkt me ook wel eens prettig. Maar als het huidige (nieuwe) be stuur mij om raad vraagt, dan ben ik te allen tijde be reid om bij te springen. Sterker nog, als ze mij over een jaar of wat vragen om weer voorzitter van de Schaak Vereniging Leusden te worden, zou ik het zo weer doen. Ik vond het na melijk leuk, want de sfeer binnen de Leusdense schaakclub is buitenge woon plezierig. Daarom al leen al zou ik het zo weer doen". (HJW) SCHAKEN - Woensdag 26 juni vindt de tweede ronde van het open-zomerschaak kampioen schap van Leusden plaats De strijd om de zomertitel duurt in totaal 9 ronden waarvan 7 resulta ten worden meegenomen voor de eindclassering. Iedere Leusdenaar kan vrijblijvend aan dit jaarlijkse zomerevenement van de Schaak Vereniging Leusden deelnemen Plaats van handeling „de Kom", aanvang 19 45 uur. SQUASH - Op vrijdag 28 juni wordt in activiteitencentrum de Korf de algemene ledenvergadering van Squash Rackets Genootschap Leusden gehouden De agenda omvat 5 punten. Het bestuur vraagt de leden om een mandaat om vóór de volgende verplichte jaarverga dering alvast een extra baan of een gedeelte daarvan te nuren in de Leusdense tennishal Momen teel telt de Squashclub na de we- deronstandinn zn'n 130 leden Rond de jaarwisseling hoopt het bestuur het magische getal van ongeveer 200 te bereiken. De Technische Commissie heeft het voornemen om aan de najaars- competitie met 5 teams mee te doen (3 heren en 2 damesforma ties). VOLLEYBAL - De bijzondere al gemene ledenvergadering van LEOS die vorige maand in het teken stond van het nieuwe be leidsplan (2e gedeelte) werd we gens gebrek aan belangstelling af gelast Alleen de passage over het recreatieve volleybal (zelfstandige afdeling) moest vanwege het feit I dat dit eventueel met ingang van het nieuwe seizoen al zijn beslag moet gaan krijgen wel behandeld De aanwezige leden gaven het bestuur toestemming om het be leidsplan op dit punt uit te voeren Op 14 augustus staat alweer de „normale" jaarvergadering bij LEOS op de nominatie. Een drietal bestuursleden stellen hun plaats ter beschikking. Ank Küh (secreta riaat). Wil Swinkels (AC) en voorzit ter Han Seton stellen zich niet herkiesbaar. ACHTERVELD - Door do AMBC werd zondag een puzzelrit, de zg. vakantierit, georganiseerd. Er waren 29 deelnemers. De rit werd gereden onder een eigen reglement. De uitzetters waren de heer en mevrouw Roest uit Weesp. Tijdens het rekenen werd er weer een gezellige bingo gespeeld, dit I om de wachttijd gezellig te ma ken. Na een uitleg betreffende de gere den rit werd de uitslag bekend ge maakt. Deze is: A klasse 1. H. Schopping, Huizen. 60 str.pnt. 2. J A. Slomp, Hoornaar; 60 str pnt. 3. J. Bebingh, Woudenberg; 61 str.pnt. B klasse 1Veldhuis, Wijhe; 60 str.pnt. 2. A. Duits. Putten; 128 str.pnt. 3. A de Vlaming. Krimpen a.d. IJssel; 134 str.pnt. 4 J de Boer, Putten; 151 str.pnt. In de A klasse was de poedelprijs voor J. van Schaik uit Scher- penzeel met 193 str.pnt. en in de B klasse voor E.M. van Gent uit Soest met 373 strafpunten. Zon dag 4 augustus zal er een fietsrit worden georganiseerd Deze komt in de plaats van de tourrit. Ook niet-leden kunnen aan deze fietstocht deelnemen. De te rijden afstand is 16 km, en de start is om 14.00 uur bij hotel de Roskam. ACHTERVELD - Door de leden van de schietclub Ons Genoe gen werd in verband met het zomerseizoen weer geschoten op de buitenbaan te Scherpen- zeel met KG geweer. Er werden twee series geschoten. In de eerste serie was het W. J. Lager- LEUSDEN - De juniorenclub kampioenen 1985 van ten nisvereniging LTV Lock horst zijn bekend: Birgitte Schoemaker bij de meisjes en Rob Stuiver bij de jon gens. Birgitte nam hierbij de titel over van haar oudere zus Madeion, die dit jaar niet meedeed, en Rob prolon geerde zijn titel van vorig jaar. Bij de sterkste meisjes won Bir gitte Schoemaker de halve finale van Anke den Boer. De andere halve finale werd een familietref- fen. Marinka Bosboom verloor weliswaar de 2e set royaal van haar zus Wendy met 1-6 Maar door de eerste set met 7-6 en de beslissende derde set met 7-5 te winnen mocht Marinka het in de finale opnemen tegen Birgitte Schoemaker. Met de overtui gende cijfers, 6-1, 6-2 werd Bir gitte tenslotte clubkampioen Bij de jongens kwam Rob Stuiver in de finale door met 6-4, 6-0 in de halve finale te winnen van Hans Bosboom Wouter Jan Schuiling won de andere halve finale van Patrick Simmerman met dezelfde cijfers. In de finale zegevierde Rob over Wouter Jan met 6-2 en 6-3. De enige die Rob Stuiver tot een drie-setter dwong was Mark van Dijk In 0» kwartfinale. 6-1, 2- 6,6-1Verraaeend In daze catego rie wat de vroede uitschakeling van de alt tweede en vierde ge plaatsten Remon van Beek en Menno Brandt. in de B-categorle elate Egbert Hell bij de jongene de Mei op door In de finale Joe Baljet te verelaan met 6-1 en 6-1. Bij de dertig meta les in deze klaeee ging de tHe< naar de geplaatste Rende Tuin- inga, die in de finale met de cijfert 6-1, 6-0 Charlotte van de Ven geen kans gaf. Alleen bij de jon gens was nog een C-categorie. Winnaar werd Michiel Sunderman door met 6-1 en 6-0 Michiel Tij mensen in te pakken. Aan de juniorenclubkam- pioenschappen deden precies honderd kinderen mee. Door het laten spelen van een verliezers- ronde in elke categorie werden zo'n 135 wedstrijden gespeeld De disco op zaterdagavond sloot het ciubkampioenschap anno 1985 op feestelijke wijze af. LEUSDEN - De tiende editie van de nationale zwemavondvier- daagse is ondanks het wat te genvallende weer een geslaagd zwemfestijn geworden. In totaal namen 907 Leusdenaren aan de lustrum-uitgave van dit jaar lijkse zwemgebeuren deel. Een aantal waarmee de organisatie die zoals gewoonlijk in handen was van de Leusdense Zwem en Polo Club "de Haaien" en het personeel van de zwembad stichting Leusden dik tevreden was. "Gezien de (weersomstandig heden in de week voorafgaand aan de zwemvierdaagse en de allesbehalve zomerse tempera turen tijdens de zwemweek, mogen we echt niet klagen over het feit dat nog ruim 900 men sen een frisse duik hebben ge nomen", stelde Haaien-voorzit- ter A. Fieseler aan het einde van de vierdaagse onomwonden vast. "Met dit resultaat zijn wij als de Haaien tevreden Dat diverse ne venactiviteiten enigszins in het water vielen is jammer, maar over het geheel genomen stond ook het randgebeuren goed in de be langstelling. Natuurlijk kan het be ter. We zijn echter geheel afhan kelijk van de "elementen". Heb je al enige weken mooi weer erop zitten en daarbij ook tijdens de zwemvierdaagse nog eens aan trekkelijk zwemweer dan scheelt dat enkele honderden deelne mers. Het vierdaagse record van zo'n 1200 zwemlustigen was dan zeker gesneuveld. Nu bleven we net onder het magische getal van 1000 steken, maar nogmaals de nationale zwemvierdaagse is voor ons geslaagd te noemen." Manager H. van Zoeren van de zwembadstichting dat er net zo over: "Gelet op de externe om standigheden, mogen we niet on tevreden zijn. Maandag passeer den reeds 862 mensen de kassa's van zwembad Bavoort, dinsdag kwamen daar nog een kleine vijf tig bij en werd een totaal van 907 deelnemers bereikt. Is het over dag echter tien graden warmer dan scheelt dat zeker in het aantal ouderen dat deelneemt- Die laten het juist bij dit wisselvallige weer afweten De jeugd die blijft wel ko men, maar de ouderen laten bij dit weertype het eerst verstek gaan fcn dat scheelt qua deelnemertal een slok op een borrel.'' Op de vraag waarom van de lustrum- zwemvierdaagse niet iets specta culairs gemaakt is, zei de heer van Zoeren het volgende: "De fi nanciële middelen worden ieder jaar minder. De middenstand geeft gewoon minder aan re clame-doeleinden uit. Dat is een gegeven waarmee we moeten le ren leven. Het houdt echter wel in dat we als organisatie minder te besteden en niet al te gek kunnen doen We hebben er best wat voor over om zwemmen te promoten maar het moet binnen de perken blijven! Vandaar dat de 10e zwemvierdaagse niet anders is geweest dan de negen daarvoor Toch viel er voor de deelnemers en het publiek een en ander te genieten. De showdansgroep Leusden op maandag, de radio grafisch bestuurde boten op dins dag, de demonstratie van Instituut voor bewegingsonderwijs Ju Sei Do (judo. karate en aerobic) op woensdag hadden over belang stelling niet te klagen. Bij het boogschieten van Centaur uit Amersfoort (donderdag) en het geweerschieten van de KNSA (vrijdag) was de regen helaas de grote spelbreker. Want net zoals vorig jaar viel de slotavond in het water. De regen kwam met bak ken tegelijk naar beneden zetten. De zwemmers die aan hun laatste baantjes begonnen, konden het hemelwater nauwelijks deren. Zij behaalden toch wel een nat (zwem)pak. Alleen voor de toe schouwers die met bloemen aan de kant stonden om de volhou ders op te wachten was het min der plezierig. Na 500 meter zat de vierdaagse er voor de deelnemers op en konden zij bij de kraam van de organisatie de welverdiende herinnering in ontvangst nemen. Met brons, zilver of goud (4 t/m 10) keerden ze tevreden huis waarts. LEUSDEN - Zwem- en poloclub Haaien' heeft afgelopen za terdag het zwemselzoen afge sloten met de jaarlijkse finale- wedstrijden van de clubkam pioenschappen. Zoals was te verwachten waren de kaarten grotendeels geschud. Er kwa men derhalve weinig verrassin gen uit de bus. Opmerkelijk was tevens dat er nagenoeg geen persoonlijke records werden verbeterd. Hst slechte en te koude weer ven de Isatste we ken waardoor de trainingsop komst in het buitenbad gering was is hier wellicht debet aan. Het clubkampioenschap werd In twee groepen verzwommen: een groep met recreatieve zwemsters en zwemmers en de zogeheten wedstrljdgroep. De recreatieve zwemmers zwom men in de leeftijd onder 10 jaar 25 m school-, rug-, vrije slag en nog maals de schoolslag. Boven 10 jaar moesten de recreatieven op ieder nummer 50 m. zwemmen. Bij de wedstrijdgroep werd door iedereen de volgende afstanden verzwommen: 100 m rug-, 100 m school-, 100 m vlinder- en 100 m vrije slag. De tijden van de afzon derlijke nummers werden in se conden bij elkaar opgeteld en de gene met het minste aantal se conden werd in zijn of haar leef tijdsgroep Haaienclubkampioen 1985. De resultaten (in seconden) waren als volgt: Recreatieve groep: Meisjes onder 10 jaar: 1. Susanne Thomas, 61.9; 2. Danny Alewijn, 64.7; 3. Viebeke Peters. 72 9. Meisjesonder 8 jaar: 1 Sandra v Wegen, 75.7, 2 Nicole de Haan, 102.2; 3. Cynthia v. Putten, 113.1 Jongens onder 10 jaar: 1. Bas Schreuder, 67.0; 2 Paul Bur- nam, 75,4, 3. Jasper Koekoek, 81 4 Jongens onder 8 jaar: 1 Stefan Pickee. 88.2, 2. Werner v.d Berg, 89.9; 3. Thijs Bokkers. 97.8. Meisjes onder 12 jaar: 1 Wilma Kortes, 146.1, 2. Karin v.d. Lagemaat, 151.0; 3. Elly van Valken goed, 151.6. Jongens onder 12 jaar: 1. Boris v Gorkom, 141.1; 2 Alexander Kwak, 145.0, 3. Erik Bout kan en Martijn Reemst, 145 6 Meisjes onder 14 jaar: 1 Maartje Witlosc. 127 6: 2 Annet van Jan Willem van Dijk 't Klooster, 127.9; 3. Monique Kuiter, 134 4. Jongens onder 14 jaar: 1Edwin v. Breda, 119 2; 2. Niels Sie- wers, 120.8; 3. Ronald Steijlen, 125.7 Meisjes onder 16 Jaar: 1. Esther Malmberg, 117.9; 2. Majelle Boogaard, 131.8, 3. Anita van Andel, 145 7. Jongens onder 16 jaar: 1. Jeroen Kiesling, 107.8; 2 Stan v.d Wildenberg. 123.6. Heren: 1 Paul Tolboom, 102.2; 2. Mare Stof fels, 103.0; 3. Age v. Lemel, 119 8. Wedstrijdgroep Meisjes onder 10 jaar: 1. Saskia Helsdingen, 393.1; 2. Ta mara van Gorkom, 400 5; 3. Gisa ter Haar. 456,4 Jongens onder 10 jaar: 1. Jan Willem van Dijk, 387 1; 2. Eddy Eijnthaven, 453,9; 3. Erno Pickee. 525,4. Meisjes onder 12 jaar: 1. Kirsten Ruitenbeek, 335,6; 2. Jo- landa van Doornik, 340 7, 3. Brenda Kroeze, 358 0. Jongens onder 12 jaar: 1. Ronny Bakkers, 365.5; 2. Ruben Tolboom. 367.4; 3. Joost Janse, 394 3 Meisjes onder 14 jaar: 1 Annelieke Jacobs. 326.7; 2 Adinda Kelder, 333.6; 3. Marijke van Dijk, 337 3. Jongens onder 14 jaar: 1. Peter Toes, 316.1; 2. Rob van We gen. 330.3; 3. Dave Stegink, 350 5. Meisjes onder 16 jaar: 1. Esther Hulst, 318.8, 2 Esther Ste- ketee, 343 1. 3. Liduine de Kinkelder, 357 7. Jongens onder 16 jaar: 1Chester Marsman, 271.7. Heren: 1Marcel Fieseler, 287 0; 2 Mare Hulst. 301.7; 3. Julius de Roo, 318.3 weij die eerste werd met 94 pun ten. De overige uitslagen waren Aantal punten 2. J.vanRossum 94 3. A. van Daatselaar 92 4. G. van Hamersveld 90 5. A. Vlug 89 6. J Voorburg Gz. 85 6. G. Tolboom 85 8. J. Voskuilen 84 9. W.v.d.Kletersteeg 83tï 10. J. van Hamersveld 11. P.Smink 12. W Voskuilen 13. J.Krall 14 L. Verburg 15 J.J. van Hamersveld In de tweede serie was het A var Daatselaar die de eerste plaat: behaalde met 96 punten. De overi ge uitslagen waren j 2. J vanRossum I 3. W v.d Kletersteeg 4 W. J. Lagerweij I 5 G. Tolboom I 6. P.Smink 7. G. van Hamersveld 8. J. van Hamersveld 9. A. Vlug 8( 10. J. Voskuilen 61 hc 8<u 77Je 69 62 r (O ia ie 9t° 9' V€ 9<>P 8( 8! ACHTERVELD - Door slechts 21 ven leden werd deelgenome aan de onderlinge schletwed strijd. Het was Anneke Oud!!r® hoorn die ook ditmaal de eersl10 plaats behaalde met 87 punterfa De overige uitslagen waren: aantal punte 2. An Voskuilen 3. Annelies Huurdeman 4. Iny Kok 5. Linda Smink 6. Bep Smal 7 JeannetVos LE V( LEUSDEN Kabel abonnees in Leusden kunnen tot en met za terdag 6 juli via kanaal 4 de tenniswedstrijden op Wimbledon volgen. Dagelijks zijn via dit ka naal van 15.00 uur tot 20.30 uur de wedstrij den rechtstreeks te zien. Van 20.30 uur tot middernacht wordt, eveneens dagelijks, een herhaling uitge zonden. De experimentele uit- zenuingen woruen ver zorgd door de Europe se satelliet-zender Olympus; het commen taar is in het Neder lands. De uitzendingen worden in eerste in stantie ontvangen door de schotelantenne van het Amersfoortse cai- bedrijf en van daaruit doorgegeven aan het Leusdense ontvangst station. Aan de doorgifte van de tenniswedstrijden I zijn geen kosten ver- I bonden, noch voor de gemeente, noch voor de abonnees. De door- gifte heeft wel tot ge- volg dat de gemeente- lijke kabelkrant van I 's middags 15.00 uur tot de volgende och- tend 9.00 uur wordt on- derbroken. LEUSDEN - De zogeheti „Blom 90 1" fietstoertocht een succes geworden. Niet mi der dan 272 Leusdenaren si ten afgelopen zaterdag bij rijwielspeciaalzaak aan de Zwi teweg op de fiets om aan tocht van 30 of 80 km te begi nen. De kortste tocht trok 167 fietse hoofdzakelijk gezinnen Via Wot^ denberg vertrokken de deelneme richting de Treek/Henschoten ruim 100 „pedaleurs" op het lani traject werden via Soesterberg, l pj ge Vuursche, Maartensdijk, Ze' en Woudenberg weer naar Let den gestuurd De fietsers waren vol lof over routes, terwijl de organisatie die handen was van rijwielhandel; Blom en de Trim- en Toerd Leusden tevreden was over opkomst „Het is zo goed als zi dat we in 1986 een 90+2 tcx organiseren liet de naamget aan dit Leusdense evenement vast weten /an 'an ■an chi ton ige ji A

Leusder Krant | 1985 | | pagina 6