L BSSS&rf' l¥ Kinderaktiviteiten in de zomervakantie Geen beleid is óók beleid Bommelding loos alarm uiefstallen uit auto's Leusdense benoemd tot burgemeester van Norg Opbrengst Anjercollecte groot succes Politie treedt op tegen fout parkeren op woonerf j I Corri Verduin (PvdA) haalde in i liaar betoog wethouder Jan Wage- H maar (VVD) aan. ,,U hebt enkele ^^veken geleden hier in de raad ^^jezegd. dat u zichzelf als een goed toopman beoordeelde Ik wil daar egenover stellen, dat deze grond- 'erkoop vanuit Leusden gezien, als ilecht koopmanschap moet wor- len beoordeeld. Het gaat om een eer lage grondprijs met meer dan 00 vierkante meter per werkne- ler in strijd met de geformuleerde itgangspunten, zonder dat er een lausule is opgenomen over een ventueel hogere prijs, als de aan- luiting op de A28 er komt. En dat, ïrwijl we onlangs vernamen, dat e beslissing over die aansluiting ïogelijk al binnen anderhalve laand valt. De haast, die u hierbij an de dag legt, verbaast me dan ok zeer. Bovendien ben ik bang, at er straks een soort precedent- erking uitgaat van dit geval, voor e grondprijzen in ,,De Horst", zo- at we het hele gebied, als het are, weggeven". Commentaren/Meningen Teveel typewerk? uitbesteden: vaak dé oplossing KI/I/IEK elders in deze krant. DINSDAG 23 JULI 1985 plaatselijk nieuws Collega 's in gesprek. Na de raadsvergadering feliciteerde Joosl de Jongh (rechts), plaatselijk voorzitter van te VVD, drs. D.S. Tigchelaar, plaatselijk voorzitter van het CDA, en op de publieke tribune aanwezig, 'anwege zijn belangstelling voor het onderwerp, als directeur van Beco. vervolg van pagina 1 WERVEN illen, dat we een bepaling opne- len, met als datum 31 december 1990. Voor iedere maand eerder, ,dat de aansluiting zou zijn gereali seerd, zou Beco dan bijvoorbeeld vijftig cent per vierkante meter bij moeien betalen", aldus Oostra. KOOPMANSCHAP „Ik vind het geen goed uitge- erkt plan", vervolgde zij, „temeer ndat het totaal niet ingaat op de irkeersbewegingen, die vestiging in Beco met zich meebrengt. Dat n er, volgens het bedrijf zelf, heel iel. Maar er is verder geen enkel ;ht op. Als ik bovendien kijk naar uitgangspunten met betrekking de vierkante meters per arbeids- aats, dan constateer ik, als ik de fers voor het Huis van de Sport aereken, waar sprake is van 650 irkante meter per arbeidsplaats, t wethouder Wagenaar om de eekcijfers te halen, straks de ens die hij eerst elders in Leus- n wilde bouwen, in De Horst neer ri zetten". ,lk constateer dan ook, dat dit Drstel volstrekt in strijd is met de teidsplannen, die de gemeente- id heeft vastgesteld ten aanzien zowel De Horst, als van het jctuurplan. Ik zou dan ook willen >rstellen, dat het college het >rstel terug neemt, waarna het in commissies voor ruimtelijke or- ting en voor financiën ter sprake i worden gebracht", aldus Corri duin. Sjef ten Berge (WD) kon het voorstel van het college van harte steunen. ,,U trekt de lijn door van het werven van bedrijven en van werkgelegenheid, en daarvoor wil ik u complimenteren. Het bedrijf neemt daarbij een stuk risico, door zich alvast in Leusden te vestigen, zonder dat er zekerheid bestaat over de aansluiting op de A28. Wat betreft de norm van 215 vierkante meter per arbeidsplaats wil ik erop wijzen, dat het hier om een globale schatting gaat, die bovendien da teert uit 1982. Daar komt nog bij, dat er in dit geval een optische vertekening plaatsvindt, omdat het bedrijf zoveel parkeerterrein op ei gen grond realiseert. Door het ei gen karakter van het bedrijf is het totale beslag op grond niet exces sief". „Voor wat betreft de grondprijs zijn er geen argumenten, om nu die prijs bij te stellen. Voor het hele gebied geldt, dat we daar pas later over kunnen praten. Mijn fractie steunt dan ook dit voorstel", aldus Ten Berge. PASSEND „Het aantal vierkante meters past bij de uitspraken, die zijn gedaan in het Structuurplan", zo verwoordde Evelien Blom de me ning van haar CDA-fractie. Ten aanzien van de prijs merkte zij verder op, dat Beco in Leusden niet de laagste prijs in de streek betaal de. „Er is één schaap in De Horst, en we hopen dat er meer komen", zei zij, daarmee de instemming van haar fractie met het voorstel ver woordend RECESSIE Wethouder Jan Wagenaar (WD) ging in zijn antwoord uitvoe rig in op hetgeen in eerste termijn was opgemerkt. „Iedereen zal het werkgelegenheidsgebied graag willen vullen met de meest optimale bedrijven, ook waar het de aantal len werknemers betreft. Voor wat betreft het Structuurplan, waardoor het concept zo'n vijf, zes jaar gele den werd opgesteld, zou ik willen opmerken, dat het niet meer zo simpel ligt. De economische reces sie heeft wat dat betreft de zaken danig veranderd". Ook Wagenaar wees erop, dat het risico van de aansluiting op de A28 geheel voor het bedrijf was. „Het zou, in verband daarmee, slechte koehandel zijn, om als die aansluiting er wel komt, de prijs bij Onafhankelijk Nieuwsblad voor de gemeente Leusden. Verschijnt elke dinsdag en donderdag. Hoofdredakteur: Bert Vos Eindredakteur: Hans Mosterd Redaktie: Caspar van Loo, Boudewina de Boer Redaktie-secretariaat: Mia Veen Inlevering kopij en advertenties: Voor hel dinsdagnummer tot uiterlijk maandagmiddag 12 00 uur. voor het jonderdagnummer tol uiterlijk woensdagmiddag 12.00 uur Redaktie en administratie: Kantoor Leusder Krant, Asschatterweg 19. Leusden-Centrum Op weikda- gen geopen van 09 00 tot 12 00 uur en van 14.00 tot 17 00 uur Telefoon 133-941495 (administratie) -941494 (redaktie) Vbonnementsgeld: 62,60 per jaar. 31.80 per half jaar 16.15 per kwartaal Clachten bezorging: ils abonnee dient u de krant voor dinsdag- of donderdagavond 18 00 uur te ebben ontvangen Is dat niet het geval, neem dan konlakt op met onze oofdagent bezorging (dinsdag en donderdag tussen 18 30 en 19 30 uur) tl. 033-940691 Bf| geen gehoor kunt u konlakt opnemen met onze ispekteur bezorging, overdag 03420- 94206 labestellen foto's: e meeste in de Leusder Krant gepubliceerde foto s kunt u nabestellen net uitzondering van archief- en historische foto's), bij vooruitbetaling d giro 871441 t.n.v. BDU b.v te Barneveld. met duidelijke vermelding in gewenste foto, aantal, nummer van krant, pagina waarop de foto erd geplaatst. Nabestellen kost 5.- per exemplaar (formaat 13x18 n) en 10,- voor luchtfoto s (formaat 20 x 25 cm). kunt ook contant betalen op ons kantoor, tusden-Centrum. Ongeveer drie tot vier weken na betalinq ontvanat u (gewenste foto('s) thuis 3 LEUSDER KRANT is een uitgave van de BDU- antenkombinatie te Barneveld. de 0l3"rU' te stellen. We zijn in onderhande ling met een ander groot bedrijf, dat dat risico niet wenst te nemen. Dat wacht af, tot er duidelijkheid is", liet de wethouder weten. Daarnaast wees hij op alle omlig gende plaatsen, die wel een goede aansluiting op het net van snelwe gen hebben. OPZET Wagenaar wees er voorts op een al eerder door hem geventileerd standpunt, dat inhoudt dat ge meenten geen misbruik moeten maken van hun monopolie-positie. „Gemeenten hebben een monopo lie, zowel waar het het bezit van de grond betreft, als waar het gaat om de bestemming die die grond krijgt. Daarmee moeten zij geen winst gaan maken op grond, bestemd voor bedrijven, of voor woninbouw. Daar is de werkgelegenheid niet mee gebaat. Daarom is het niet juist, om meer te berekenen, dan voor de exploitatie nodig is". Voor wat betreft het geringe aan tal werknemers, gerekend naar op pervlakte terrein, dat met Beco gemoeid is, stelde Wagenaar, dat men zich niet blind moest staren op dit bedrijf, maar zou moeten stre ven naar redelijke cijfers voor het totale gebied De haast, die men betrachtte, om het voorstel, aangenomen te krij gen, verklaarde hij met de grote derving van inkomsten, waar Beco door omstandigheden nu onder lijdt. „Men is momenteel gevestigd in huurpanden, waar geen moge lijkheid is voor een showroom. De inkomsten van het bedrijf zijn voor een groot deel afhankelijk van de activiteiten in en rond zo'n show room. Er is dan ook sprake van een behoorlijke inkomsten-derving, en dat is voor het college aanleiding, om mee te werken aan een spoedi ge afwikkeling". Het voorstel van Ep Oostra, om een clausule in het contract op te nemen, waardoor Beco eventueel toch zou meebetalen aan de aan sluiting van de A28, wees de wet houder af. „Als wij, als gemeente, die aansluiting op de A28 niet willen garanderen, dan moeten we als gemeente ook deze prijs accepte ren", zei hij. PRIJZEN Wethouder Fons Ummels (CDA) ging vervolgens in op het financiële aspect. Na te hebben opgemerkt, dat de prijs, die Beco zou betalen, paste binnen de exploitatie-opzet van De Horst, noemde hij een hele rij getallen van grondprijzen, zoals in de gemeenten in de direkte omgeving die hanteren. Ten aan zien van Amersfoort merkte hij op, „dat er offertes zijn geweest van 115,- per vierkante meter", en voorts, dat bedrijven daar meebe taalden aan de bijzonder ruime groenvoorzieningen. Over de rela tie tussen aantal werknemers en hoeveelheid vierkante meters merkte hij tenslotte op, dat als men het niet te bebouwen deel van het Beco-perceel in ogenschouw nam, men wat de werkgelegenheid be treft redelijk aan de norm kwam. GRIMMIG In tweede termijn kreeg de ver gadering daarop een wat grimmi ger karakter. Harm Offereins bleef het niet correct vinden, dat de prijsberekening niet voor de raads leden ter inzage had gelegen Waarop Sjef ten Berge zei, dat hij die weer wel gezien had, met als gevolg, dat Offereins hem zowaar een goed geheugen verweet, waarna hij zijn kritiek op het voor stel vervolgde, door Ten Berge erop te wijzen, dat diens opmerking over de gewenste werkgelegen heidscijfers die uit 1982 zouden dateren, niet deugde, omdat het betreffende Structuurplan pas in 1984 was goedgekeurd. De gemeenteraad heeft dat nog niet herzien, met als motivatie, dat we grond tekort komen Maarzozai dat er wel van komen, zodat we straks toch werkgelegenheid in 't Vliet onder moeten gaan brengen", aldus Offereins. Over die werkgelegenheidscij fers had hij trouwens nog een interessante opmerking. „De in het Structuurplan genoemde 215 vier kante meter per werknemer, is maar een gemiddeld aantal. Voor de dienstensector gaat dat uit van 200 vierkante meter per werkne mer En als ik dat omreken, houdt dit voorstel een overschrijding van die norm van 250 procent in. Ik vind dit verschrikkelijk onjuist beleid, dat mijn instemming niet kan hebben." „En dan voor wat betreft de uitstraling, die van het bedrijf uit zou gaan voor Leusden, en die u ook nog heeft genoemd. Dat dankt je de koekoek, dat geldt voor alle bedrijven. En overigens is ook dat geen uitgangspunt in het Structuur plan. Ik ben dan ook zeer teleurge steld, en blijf bij mijn ingenomen standpunt", aldus Offereins. DE HELFT Vervolgens ging Ep Oostra in op de grondprijzen, zoals wethouder Fons Ummels die had genoemd. „In Amersfoort, voor het gebied „De Hoef" vraagt men de volgende prijzen: voor kantoren 250,- per meter, voor groothandel 175,- per meter, en voor zuiver industrie 135,- per meter. Voor Beco kun nen we dacht ik, rustig spreken van groothandel, en dan is de prijs, die Beco betaalt, 86,93 per vierkante meter, dus nog minder dan de helft, van wat er in Amersfoort wordt gevraagd. Als hier de prijzen zou den worden opgetrokken tot een vergelijkbaar niveau, zodat ze daadwerkelijk concurrerend wer den met die in Amersfoort, zou dat er mogelijk toe kunnen leiden, dat men in Amersfoort ook eerder ge neigd is, het verzet tegen onze aansluiting op de A28 op te geven", aldus Oostra. Hij constateerde, dat de ant woorden hem niet hadden over tuigd, en dat het voorstel van Corri Verduin, om het voorstel te verdra gen, steunde. Die laatste verbaasde zich over de manier van rekenen van de VVD, en over de houding van het CDA. „Als de WD, nu we het hier over vijftig arbeidsplaatsen heb ben, vindt dat dat past in het Struc tuurplan, dan bevreemdt me dat We geven zo kostbaar werkgele- genheidsterrein weg, waarvan 7000 vierkante meter parkeerter rein wordt. Als we zo doorgaan, dan hebben we straks voor 413 mensen werkgelegenheid in De Horst. Als we dan ons uitgangs punt, om de helft van de beroeps bevolking van Leusden, in Leusden zelf werk te kunnen bieden, waar willen maken, dan levert dat een ruimte-beslag op, dat ver over het Valleikanaal gaat", aldus Corri Ver- duin. „Ook de houding van het CDA verbaast me", zo vervolgde zij. „Vorig jaar schreef men nog zo n prachtige brief over ruimtelijke or dening, en nu is men opeens van mening, dat dit voorstel dichtbij het Structuurplan komt". Resumerend concludeerde zij, dat het voorstel niet goed was doorgesproken, en dat het college niet had kunnen overtuigen. „Het is plezierig voor Beco, en slecht koopmanschap voor Leusden om nu „ja" te zeggen", zei zij tot slot. CDA en WD bleven bij hun eerder ingenomen standpunt, in die zin, dat Evelien Blom van me ning bleek, dat er voor de redene ring van Harm Offereins best wat te zeggen viel. „Maar als we bedrij ven willen binnen halen, die vol doen aan wat we wensen, zou dat betekenen, dat je schapen met vijf poten binnen moet halen", zei zij, haar beeldspraak van de eerste termijn voortzettend. Verder wees zij er nog op, dat de ontsluiting van Leusden via de A28 heel Leusden aanging, en niet uit sluitend De Horst, of Beco, en merkte zij op, dat parkeren, dat nu op het terrein van Beco zal gaan plaatsvinden, overal ruimte kost. VERBAZING Sjef ten Berge bleek in tweede termijn alsnog in staat, een vriend, maar vooral vijand verbazende re denering te lanceren. „Het realise ren van de vijftig-procents-norm heeft voor ons eerste prionteit. Als straks blijkt dat we daartoe te wei nig grond hebben, dan moet een nieuwe ruimte-reservering plaats vinden. Daarbij is het overschrijden van het kanaal wat ons betreft de allerlaatste optie", liet hij weten. TEKENEND Offereins:verschrikkelijk onjuist beleid.. Hierop volgde nog een kort intermezzo, dat de sfeer van het debat duidelijk weergaf. Wethouder Jan Wagenaar wilde nog wat opmerken naar aanleiding van de gestelde cijfers, wat betreft werkgele genheid en vierkante meters. Daarbij zei hij, dat er een mogelijkheid inzat, dat in drie bedrijven in De Horst straks De gemeenteraad is ak koord gegaan met de ver koop van grond aan Beco. Daarbij Is zij, bewust, zoals uit de discussie bleek, voor bij gegaan aan een aantal beleidsmatige uitgangspun ten, die zij zelf heeft gefor muleerd. Zowel met betrekking tot de uitgifte van hoeveelhe den vlerkante meters bedrij venterrein per werknemer, als ten aanzien van het stre ven, vijftig procent van de Leusdense beroepsbevol king werk te kunnen bieden op eigen bedrijventerrein, heeft de raad nu een van dat eigen beleid afwijkend standpunt Ingenomen. Dat Is niet alleen hypocriet ten opzichte van de kiezers, dat is tevens bedenkelijk, als men de toekomst beziet. Leusdens groei-taak is praktisch afgelopen. Het ruimtelijke beleid, met name op provinciaal niveau, staat duidelijk vast: geen over schrijding van het Valleika naal, en geen bebouwing ten zuiden van de Schoolsteeg bosjes. Toch komt men, verkapt, weer met deze mogelijkheid aandragen, waarbij met na me de fractie-voorzitter van de WD, Sjef ten Berge, geen enkele twijfel laat bestaan over wat men wenst. De vraag Is, wat men nu eigenlijk moet verwachten van politici en hun partijen, die beleidsmatige uitgangs punten, die men zelf heeft onderschreven, zo gemak kelijk verwerpen. En dat, zonder dat er een discussie Is geweest over dat beleid, maar puur ad hoe, als de toevallige vestiging van een bedrijf ter sprake komt. Niemand zal ontkennen, dat het in deze economisch moeilijke tijd verre van ge makkelijk is, om zaken te realiseren op basis van een plan, dat mogelijk niet hele maal actueel meer is. In dat verband was het dan ook reëler geweest, als de voor standers van deze ad hoc- besllsslng - de verkoop van grond aan Beco - daar on verbrekelijk aan hadden ver bonden, dat men het gefor muleerde beleid waarvan men ten behoeve van deze verkoop af wenste te wijken, eveneens ter discussie wen ste te stellen. Waar men con stateert, dat men iets derge lijks achterhaald acht, zal men daar ook de conse quenties aan moeten verbin den. Anderzijds is het zeer de vraag, of zulks ook maar tot iets zinnigs zou kunnen lel den. Immers, het ruimtelijke be leid van de provincie laat weinig ruimte voor misver standen. En een daarvan af wijkende visie van de meer derheid van de Leusdense gemeenteraad loopt dan ook meer kans, om met spoed te worden afgeschreven als een politieke manier van zichzelf rijk rekenen, dan om serieus te worden genomen. Men neemt Immers het zelf geformuleerde, én politiek onderschreven, beleid niet eens serieus. Het lijkt op voorhand dan ook een illusie, te denken dat de oude koe mogelijk niet aan de andere kant van het Valleikanaal, maar ten zuiden van de Schoolsteeg bosjes uit de sloot zal ko men. Zeker niet, waar met de cijfers In de hand kan wor den aangetoond, dat deze gemeenteraad ruimtelijk ge zien bezig Is, haar eigen be leid te ondergraven, zonder dat er redel politiek uitzicht bestaat op ,,een nieuwe ruimtereserveringzoals de heer Ten Berge dat zo tref fend wist te omschrijven. Reservering in de ruimte, dat lijkt in dit verband een zeer toepasselijke omschrij ving voor dit soort redene ringen, die leiden tot dit soort beslissingen, en die maar een ding aantonen: de beleidsmatige armoede, die de meerderheid van de Leusdense gemeenteraad - helaas - met regelmaat ten toon spreidt. Men vraagt zich daarbij af, of men er eigenlijk nog wel rekening mee houdt, dat de kiezers eens in de vier jaar de kans krijgen, om zich over dit soort zaken uit te laten. Of men moet natuurlijk ge woon van mening zijn, dat geen beleid, óók beleid Is. M. 530 mensen werkzaam zullen zijn. „Ik kan de namen van die bedrijven nog niet noemen", aldus Wagenaar, „waar de werknemers tegenwoordig zo gevoelig zijn, dat je er eerst met ze over moet pra ten, omdat het anders niel mag". Waarop Harm Offereins in haakte: „In de raad kan dal makkelijker. Daar kan dal wel". LEUSDEN - Vanuit Jongeren centrum De Til worden in de periode van 29 juli tot en met 2 augustus de aktiviteiten voor kinderen georgani seerd. De aktiviteiten vinden alleen doorgang als er vol doende belangstelling voor bestaat. De aktiviteiten wor den georganiseerd voor kin deren in de leeftijd van 6 tot en met 12 jaar. Het programma ziet er als volgt uit: Maandag 29 juli is er een spel- middag in en om De Til Dinsdag 30 juli een spel- en wandeltocht in landgoed Den Treek, donderdag 1 augustus: bingomiddag in De Til; donderdag 1 augustus: drop ping met leiding (deze wordt ge houden in de vooravond); vrijdag 2 augustus fietstocht met even tueel een bezoek aan een boerde rij. Dinsdag of donderdag zal er een vliegerwedstrijd worden gehou den, op maandag of donderdag is er een knikkerwedstrijd. Kinderen die belangstelling heb ben kunnen zich opgeven tot ui terlijk 26 juli bij De Til, hoek Lisi- dunalaan, Hamersveldseweg, te lefoon 941826 of bij mevrouw Voorburg, Rozendaallaan 3, tele foon: 944642 of bij G. v.d. Hengel, Hohorstlaan 42, telefoon: 941245. De aktiviteiten beginnen om 14.00 uur, voor deelname is een bedrag van f 1,25 verschuldigd. LEUSDEN - Bij zijn ronde op het terrein van de PUEM aan de Klokhoek/Hamersveld- üewey signaleeioe oe DeiroK- ken opzichter afgelopen vrij dag een verdacht voorwerp Hij waarschuwde de politie, die op haar beurt deskundigen in schakelde. De Explosieven Opruimingsdienst constateer de uiteindelijk, dat het ging om een onschuldig blikje. (advertentie) Kwiek voor o.a. geprogram meerd typewerk, rappor ten, bestekken, cursussen, direct mail, enz. J centrum voor tekstverwerking bv Bergstraat 10 Amersfoort 033 - 631824* LEUSDEN - Vorige week werd vier maal aangifte gedaan bij de politie van diefstallen uit auto's Het betrof in alle gevallen auto's, die geparkeerd stonden in woonwij ken. Aan de Gagelhof, Parelduiker, De Meerkoet en Salamander wer den of auto's opengebroken, of uit onafgesloten auto's zaken ont vreemd. Het betrof auto- en waar depapieren. LEUSDEN/DEN HAAG - Me vrouw E. van Raalte-Tuynman uit Leusden is benoemd tot burge meester van het Drentse Norg. Mevrouw Van Raalte-Tuynman, een dochter van de voormalige minister, is landelijk vice-voorzitter van de VVD Zij is 42 jaar oud, Nederlands Hervormd, en onder wijzeres. De benoeming gaat in op 16 augustus aanstaande Zij volgt in Norg burgemeester O. G. de Boer op, die per 1 april vervroegd uittrad. Mevrouw Van Raalte-Tuynman was. voordat zij in Leusden kwam wonen, enige jaren woonachtig in het Drentse Ruiner- wold. Daar was zij lid van de Bond van Plattelandsvrouwen, en tevens lid van de voorbereidingscommis sie voor de ruilverkaveling in Zuid- west-Drenthe. Bovendien is zij nog steeds voor zitter van de Stichting Opleiding tot Schoonheidsspecialistes. LEUSDEN - De Anjercollecte 1985 werd georganiseerd door de Christelijke Zangvereniging 'Kunst Veredelt', Muziekver eniging Lisiduna, Jongerenver eniging Juid en de Sportver eniging Avanti. De opbrengst bedroeg dit jaar f 3130,85, bijna f 1000,-- meer dan In 1984. Een mooi resultaat, te meer omdat in de maanden juni en juli al veel mensen op vakan tie zijn en er in de krant heeft gestaan dat er in de maand juli geen collectes gehouden zou den worden. De Anjercollecte steunt investe ringen op het gebied van cultuur en natuurbehoud en keerde in 1984 een bedrag van f 18.250,-- uit aan Leusdense instellingen LEUSDEN - De politie gaat de komende tijd in het bijzonder aandacht schenken aan het parke ren op woonerven. Dit deelt een woordvoerder van de politie mee. Aanleiding tot het ver scherpte optreden is, dat steeds vaker wordt ge constateerd, dat auto's op woonerven niet bin nen de daarvoor bestem de vakken worden gepar keerd, zoals wettelijk ver plicht is. Na een boete, en een eventuele waarschu wing als het voertuig niet verwijderd wordt, over weegt men over te gaan tot het op kosten van de eigenaar of bestuurder af slepen van het betreffen de vervoermiddel. Het organiserend comité dankt ie dereen voor hun inzet en gaven Mocht men volgend jaar willen collecteren voor deze actie en dat is hard nodig, dan kunnen belang stellenden zich opgeven bij me vrouw Suermondt, telefoon: 941247 toestel 218 (gemeente huis). Het gironummer van de Anjerac-J tie is 505 voor het geval men niet thuis was Onderverdeling naar wijk: Leus den-Centrum f 975,-- (niet in alle wijken bewerkt); Leusden-Zuid f 1309,70 (incl. buitengebied); Stoutenburg f 158,45; Achter veld f 687,70 (advertentie)

Leusder Krant | 1985 | | pagina 3