O* aantrekkelijke competitie tart voor heren van MHC HC-dames debuteren uis tegen Huizen Record aantal teams in competitiestrijd STOKT Prijzenfestival Heuvelcrossers Paardesportdag Hoogland wordt boeiend schouwspel Schaakkampioenschap regio Eemland Cosisfef ;el mutaties in selektie Bij Badmintonclub Leusden Combinaties Nimmerdor succesvol „Roda'46" mnastiek EEsir dames Roda-junioren: kwart-finalist Ons Genoegen Gelijke kansen ■jen H| vice- en or voorsül er ze- •end; irenoöUSDEN - De wedstrijdleider van de nationale competitie veerde Koninklijke Nederlandse Hockey Bond (KNHB) heeft au9c vorige week in het contactorgaan „Hockeysport" het strijdprogramma voor het nieuwe seizoen bekend ge kt. Voor de standaardteams en de reserve-elftallen die in ■""""bovenbond" uitkomen, staat het complete speelschema 1,0 can de winterstop op papier. De clubs weten nu ai precies neer en waar gespeeld moet worden. Kleuti heren van de Mixed Hockey Üïfi Leusden, zijn zoals eerder ibliceerd, opnieuw in de 2e •20 hinesj; ;e D ondergebracht Evenals >chal y sejZOen een klasse met een de h regionale inbreng, waarin twee nieuwelingen zijn op- opfl)men; Huizen en Maarn. De 9en sen van kampioen Amersfoort aanr ten Jonges, één van de vijf die MHC Leusden voor een re club verruilde. en degradant Shinty zijn dus door twee clubs uit de regio opgevuld Huizen is afkomstig uit de 1e klas. terwijl Maarn na het kampioen schap in de 3e klasse C de stap naar boven heeft gemaakt. De ove rige clubs, Kromhouters (Tiel), Baarn, Maarssen, USHC (Utrecht), Keep Fit (Oss), Culemborg en Haaskamp (Amerongen) zijn voor Leusden ,,oude" bekenden Op grond daarvan en de fraaie resulta ten die de volgelingen van Rob Weers vorig seizoen tegen het merendeel van deze clubs boek ten. zou je Leusden komend jaar opnieuw tot een van de belangrijk ste titelkandidaten mogen rekenen, al houden we natuurlijk de nodige slagen om de arm. In de herenselectie van Leusden hebben diverse mutaties plaatsge vonden, die mogelijk de kracht van het elftal hebben aangetast. De gebroeders Kreikamp (Carl-Jan en Herman) en de talentvolle Marlijn Marree zijn van het Leusdense hockeytoneel verdwenen, terwijl ook Edwin Greven en Maarten Jonges hun heil elders hebben gezocht Vijf man weg uit een selectie van 13 spelers is toch een behoorlijke aderlating te noemen. Om zijn elftal weer op orde te krijgen heeft de Amersfoortse oe- fenmeester die aan zijn vierde jaar bij Leusden begint, vier man uit de ,,oude" A-junioren-formatie in zijn ..keurgroep" ingelijfd J Rose- boom, M. v. Vuuren, Th. van Eek en H. v d. Doe maken de selectie weer compleet De heren zijn inmiddels al volop in training om de conditie op peil te brengen. Een uitgebreid oefenprogramma in de aanloop tot het competitiebegin, (zondag 1 september, noodzakelijk voor het opdoen van wedstrijdritme en het uitstippelen van vaste spelpatro- nen, moet de Leusdenaren tenslot te startklaar maken, zodat Maars sen op de eerste beste wedstrijd dag op het Valleipark meteen warm wordt onthaald. Het hoeft niet zoals vorig jaar een 8-2 zege te worden Een normale overwinning met klei ne cijfers is al voldoende, waardoor Leusden eindelijk eens met de traditie zal breken een ,,slow star ter" te zijn. Leusden heeft dat al enige malen aan den lijve onder vonden, dat de punten die aan het begin van de competitie niet gepakt werden, aan het eind duur bleken te zijn Zo kostbaar zelfs dat titels en promoties werden gemist en degradaties net niet werden ontlo pen. Met dit imago kan Leusden afrekenen door vanaf het begin er geconcentreerd tegen aan te gaan en zich nadrukkelijk als belangrijk ste titelkandidaat te manifesteren SPEELSCHEMA Het speelschema van de eerste competitie helft, leent zich daar goed voor. Want na Maarssen (thuis) komt degradant Huizen (uit), waarna Keep Fit naar Leusden toekomt. Een leuke start, middels overwinningen uitzicht moet bie den op een succesvol seizoen. Het wedstrijdprogramma voor de Leus dense MHC-heren ziet er tot aan de winterstop als volgt uit 1/9: Leus den - Maarssen, 8/9 Huizen - Leusden; 15/9: Leusden - Keep Fit, 22/9 Haaskamp - Leusden; 29/9 Leusden - Culemborg; 6/10 USHC - Leusden; 13-10 reserve; 20-10 Leusden - Maarn, 27/10 Leusden - Baarn; 3/11 reserve; 10/11 Kromhouters-Leusden, 17/ 1J Maarssen - Leusden. 24/11 Leusden - Huizen De kampioen van de 2e klasse D promoveert naar de 1e klasse, de nummer vi. i tijdl Want e biei' liefs Iet zal ijgt od :'ierer^j De USDEN - Is de selectie c lerentrainer Rob Weers [M heli I van plaatsen gewijzigd it maar liefst vijf heren oude" nest om uiteenlo- iani'e redenen de rug heb- tf el1 toegekeerd, de formatie rageiJe nieuwbakken dames- h Bob Ebbink uit Dron- :1 (lilt eeft daarentegen weinig jplanjingen ondergaan. In ilijking met het succes seizoen '84-'85, toen on- n -eusdenaar Peter Kipp ampioenschap werd be- 'ii Ei en promotie naar de 2e klasse werd af- eft 'ongen, heeft niemand Ie kampioens elf de hoc- :hoenen in de wilgen ge- ■imelen of elders onderdak :ialiisgtit_ ledereen, voor •tbc bekend, is gebleven, "ente at is een geode zaak, is out de Drontenaar, die teen de heren van Apel- 1 en Arnhem trainde, en ingespeelde groep te mltd n krijgt. aast-en door het toevoegen van jkee ix-A1 junioren zoals Karin in t\v 'ag. Iris Herder en Carolien n is de selectie op volle gebracht en heeft een nog W bet- image gekregen Toch ma- 'CCnl 'ze jongedames niet echt hun f t Menigmaal het ex-trainer bl <ipp de A1 -speelsters op het damesnivo van de sfeer in door ze als reserve mee te J en bij tijd en wijle, als de daar was, in te zetten De JK positie van Karin Reurslag t ovc iromotiewedstrijden destijds, ij ach# insiders nog helder voor de geest, terwijl ook Carolien Meinen en Iris Herder het afgelopen sei zoen meermalen in de basis ge staan hebben. Kortom, het dames- seniorennivo is voor de MHC-nieu- welingen niet vreemd Wat wel, maar dan ook voor iedereen, onbe kend terrein is, is de 2e klasse landelijk. Niemand heeft ooit op dat nivo gespeeld, afgezien van een paar oefenduels, zodat moeilijk in te schatten valt hoever de huidige MHC-dames-hoofdmacht als de butant in de 2e klasse zullen reiken Kunnen ze zich gemakkelijk hand haven, of moeten ze juist van het begin tot het eind knokken om uit de buurt van de rode lantaarn te blijven of spelen ze, zonder zelf de intentie te hebben, een rol in de (sub) top. Vragen, waarop niemand eigenlijk iets zinnigs kan zeggen, het is een kwestie van de kat uit de boom kijken. Voor zowel de nieuwe trainer als de speelsters Handha ven zal waarschijnlijk het parool luiden, alles wat meer gepakt wordt, is meegenomen REGIO Na een onderbreking van een jaar zijn de dames van Leusden derhalve weer terug in de regio en moeten komend seizoen een fiks aantal derbies afwerken. De wed strijd tegen Amersfoort, die binnen kort op Birkhoven een fraai com plex in gebruik gaat nemen, is de meest in het oog springende, terwijl duels tegen Doorn en Soest ook onder dit rijtje valt Be Fair (Hilver sum), Culemborg, Huizen, Kame leon, Shinty (Driebergen), en USHC (Utrecht) maken de sterk regio getinte 2e klasse D samen met Leusden tot een interessant geheel Amersfoort miste vorig sei zoen op uueibdiuo ue uooi en zal dan ook alles in het werk stellen om dit oneffenheidje op het nieuwe kunstgras in één jaar glad te strij ken. Maar of Soest, Be Fair en de debutanten USHC, Doorn en Leus den dat zomaar toe zullen staan, lijkt uitgesloten Ex-1e klasser Ka meleon legt zich ook niet zonder slag of stoot bij een eventuele suprematie van de Keistedelingen neer De competitie belooft op voorhand een waar spektakelstuk te worden, waarbij degene met de langste adem, de meest constante ploeg, als kampioen uit de bus zal komen Leusden begint de competite op 1 september tegen Huizen Voor dat het zover is, laat trainer Ebbink het elftal oefenwedstrijden spelen om weer in het juiste ritme te komen Op zaterdag 17 augustus oefent Leusden tegen Ares, dat even hoog acteert als Leusden (aanvang 12.00 uur). Een dag later staat een oefendag met A1 op de rol Een week voor de aanvang van de competitie volgen duels tegen Myra (2e klasser, 24 8 aanvang 13 00 uur) en Apeldoorn (1e klas ser. 25/8. 13.00 uur) Zondag 1 september maken de dames hun 2e klasse debuut in de thuiswedstrijd tegen Huizen. De eerste Kraker" tegen Amersfoort staat voor 6 oktober op de nomina tie. zolang heeft Leusden de tijd om aan de 2e klasse te wennen, hoe wel de openingsduels zeker niet onbelangrijk zijn Het volledige speelschema voor de dames tot aan de winter stop luidt als volgt: 1/9 Leusden - Huizen; 8/9 Shinty - Leusden; 15/9 Leusden - Culemborg; 22/9 Soest - Leusden; 29/9 Leusden - Be Fair; 6/10 Amersfoort - Leus den; 13/10 reserve; 20/10 Leus den - Doorn; 27/10 Leusden - USHC; 3/11 reserve; 10/11 Kame leon - Leusden; 17/11 Huizen - Leusden; 24/11 Leusden - Shin ty- De nummer 1 promoveert naar de 1e klasse, de nummer 10 degradeert naar de 3e klasse. Rob Weers:Werken geblazen laatst degradeert naar de 3e klas se. Trainer Rob Weers ziet het ondanks de nodige tegenvallers op het spelersfront, zeker niet somber in; „Ik heb een leuke groep, een mixture van jong en oud, die er flink tegen aan wil gaan. We hebben niet eens zo veel aan kracht ingeboet door het vertrek van een aantal talent volle heren naar elders. Natuur lijk, waren ze gebleven, dan had den we een klasse-ploeg die dui delijk als favoriet van start zou gaan. Nu dat niet zo is, zullen we het hoofdzakelijk van hard werken moeten hebben. En dat is in de 2e klasse op voorhand een must. Ik zie de nieuwe com petitie dan ook met vertrouwen tegemoet, zeker nu de clubs die we in de eerste weken ontmoe ten, nog niet de sterksten zijn. Pas tegen Keep Fit wordt het echt uitkijken geblazen." LEUSDEN - Badminton club Leusden heeft de plan nen voor het nieuwe seizoen grotendeels rond. Op dins dag 15 en donderdag 17 okto ber organiseert de T.C. het traditionele single-toernooi in sporthal De Korf. Aan de NBB competitie van het dis trict neemt Leusden komend seizoen met een record aan tal teams deel. Maar liefst 16 teams van vier of vijf perso nen zijn door de commissies samengesteld en aan de bond opgegeven. De senio ren komen met 9 teams op de baan, terwijl de jeugd met 7j formaties (junioren, aspiran ten en pupillen) de BCL-eer hoog gaat houden. Door het toch wel abrupte vertrek van eerste-team-speelster Anneke Zuer, waardoor uiteraard ook voor zitter Ruud Zuer zijn carrière een jaar eerder dan gepland moest beëindigen - Luuk Seunninga heeft deze taak sinds de ALV in juni op zich genomen - hebben de topteams van BCL een kleine ge daantewisseling ondergaan De heren Erwin Pieters en Glenn Gill zijn gehandhaafd, terwijl ook dame Janny Buunk weer van de partij is. Nieuw in de hoofdmacht is club kampioene Anja Seunninga Het 2e wordt gevormd door Bob en Tineke van Leeuwaarden, Arthur Kappers en Marianne Bastmeyer, terwijl het 3e bestaat uit Leo Lackin, Erik de Wit, Lotta Koenen, Christa v.d. Horst en Sandra Scherpenhui- zen Het „vlaggeschip" van BC Leusden debuteert, na het kam pioenschap in de 1e klasse. De overige teams spelen in de 3e of 4e klasse. De badmintoncompetitie start op 23 september en eindigt op 16 februari 1986 De thuiswedstrij den spelen de teams van BCL wekelijks in De Korf op zondag van 10.00 tot 14 00 uur De trainingen worden dit jaar gegeven door Ton Westbroek (top-teams) en Cliff Ed wards. LEUSDEN - Zaterdag 10 augustus was er een kringconcours in Blaricum waar Leusdense Nimmerdor-ruiters van zich lieten spreken, door hun goede prestaties B dressuur 1 129 punten. Mej F. Sikkema. met Ophyr L dressuur 2. 131 punten. Mevr A J. Hoogen- doorn-Klomp, met Tiguster 4 126 punten. A Baars, met Tosca. L Springen 1 Mevr. A. v.d. Berg-Appetdoorn met Winwood 3. A. Baars, met Riskant M springen 3 Mej. J. Kempes met Wunderbar 6 Mej P Kempes met Santman Ook bij de pony's werden door Nim- merdor-combinaties prijzen in de wacht gesleept. 1 Annemiek v d Burg. met Harolds- Burgwal L2 dressuur 2 Remco Hoogendoorn met Esmiralda B springen 2 Erik Smink M springen 5 Rhenilda Mandersloot met Cherry Z springen 3. Martine Kempkes met Toski Als afvaardiging naar de Utrechtse Provinciale Kampioenschappen die ge houden worden 24 augustus 1985 te Groenekan, mogen voor het Bestgaan- de-Rijponynummer strijden Bertie Steenbeek en Annemiek van de Burg Het is weer gebeurd met de reeks van vrije weken, die vroege, terecht als zonnige zomervakantie bekend stond. Zonzoekers kwa men dit jaar we! bijzonder vee tekort in dit land. Tot troost mag slechts gelden, dat u de in de afgelopen weken reeds gevallen regen niet meer kunt krijgen. Voor bij is voorbij'Na regen komt zonne schijn en bijvoorbeeld in de vorm van de nieuwe competities inzake hockey, voet-, hand- en korfbal. Die staan zogezegd al weer op de drempel van de voordeur, met alle bijkomstigheden vandien. Het leukste van zo n westrijden- reeks is. dat alle clubs met een schone lei beginnen. Ook met gelij ke kansen, waarbij de aardigheid is, dat enerzijds getracht moet wor den op de kortstmogelijke termijn de nul kwijt te raken uit het winst puntenrijtje en anderzijds de nul, die de nederlagen aangeeft, voor lopig niet te verspelen. Een moeilij ke opdracht, dat geef ik graag toe, maar ook uiterst dankbaar als het lukt. Als een en ander naar ver wachting verloopt, is het kampioen schap slechts een kwestie van tijd, met promotie als vaste toegift. Ik zou kunnen zeggen, dat de hockey-heren, Roda 's zaterdag- ploeg en wellicht het korfbaltwaalf tal betere titelkansen zouden kun nen hebben dan de handbalteams, de zondagvoetballers en de hoc- key-ladies, maar wie ben ik om dat met enige garantie in het vooruit zicht te mogen stellen? Daarom wacht ik maar liever af. wat de dames en heren er zelf van weten te brouwen. 499 pc LEUSDEN - Ook de fietscros- sers van Fiets Cross Vereniging „de Heuvelcrossers" hebben na het zomerreces en de school vakanties de „actieve" draad weer opgepakt. In Soest stond afgelopen zaterdag een zoge naamde uitwisselingswedstrijd op het programma, waarbij cou reurs van 12 crossclubs uit de regio aan de start verschenen. Ondanks dit niet alleen kwantita tieve maar ook kwalitatief sterke deelnemersveld, wist het Leus dense gezelschap dat boven dien een paar sterke troeven miste, 13 prijzen binnen te halen. Negen maal zelfs kwamen de Leusdenaren op het hoogste plaatsje van het ere-podium te recht. De resultaten van de Heuvel crossers in Soest waren Powder Puffs: 16+ jaar: 1Sylvie Elvé Junioren: 10 jaar: 1 Igor Glattli 14 jaar: 1Olav Glattli 15 jaar 1 Mare Mutsers 16+ jaar: 1Minkode Nooy, 2 Thijs Borsten 3. Nick Glattli. Open klasse: 8/9 jaar: 1 Igor Glattli 12/13 jaar 1 Olav Glattli 14/15 jaar 1 Mare Mutsers 16+jaar :l Minko de Nooy, 2. Thijs 1 Borsten, 3. Nick Glattli. Een dag later vond in Almere- stad een zogeheten KNWU-zomer- wedstrijd plaats tussen verenigin gen uit verschillende districten. Ook hier lieten de Heuvelcrossers een staaltje van hun kunnen zien door op vele fronten en in diverse AFD. ZATERDAG 17 augustus (zaterdag) Hees 1 - Roda'46 Hees 2-Roda 2 14 30 12 00 Sova3-Roda3 14.30 CJVV-Roda '46 1900 Sova 4 - Roda 4 12.30 CJ W 2 - Roda 2 19 00 Roda 5-FC Horst 5 13 00 Roda6-DVSl1 12 15.00 18 augustus (zondag) Roda 7-FC Hosrt6 13.00 Roda 46- Patria 14 30 20 augustus (dinsdag) Roda2-Patna2 11 30 FC Horst 1 - Roda 1 19.00 Roda3-Seaslum3 11 30 FC Horst 2-Roda 2 1900 Roda4-Seastum4 11 30 Roda3-Zeewolde2 19.00 Roda5-Seastum5 11 30 Roda 4-Singeltje 19 00 20 augustus (dinsdag) AFD. ZONDAG Roda '46- De Kieviten 19.00 Roda 2-De Kieviten 19.00 Roda 6- Amersf. Boys 6 1900 15 augustus (donderdag) HVC8-Roda7 19.00 Nick Glattli Mare Mutsers 4x eerste plaats leeftijdsklassen ere-plaatsen te veroveren De volgende ere-lijst onderstreept de Leusdense fiets- cross-klasse nader: Powder Puffs: 12/13 jaar: 2e Diane Noordam Junioren; 12 jaar: 1Dennis Arreman Experts: 10 jaar: 1 Michael Noordam 13 jaar: 2. Olav Glattli 14 jaar: 2. Danny Nosterd 15 jaar 1. Mare Mutsers 16 jaar. 2. Minko de Nooy 17+ jaar: 1. Thijs Borsten, 2. Rei- nald Voorn, 3. Rene Theusen. Open Klasse: 8/9 jaar: 3. Igor Glattli 12/13 jaar: 2 Olav Glattli 14/15 jaar. 1 Mare Mutsers 3. Danny Mosterd 16+ jaar 3 Minko de Nooy HOOGLAND - Zaterdag 17 augus tus wordt In Hoogland weer de zo langzamerhand traditioneel gewor den Paardesportdag gehouden op het aktiviteitenterrein aan de Eng- weg. Het belooft opnieuw een boelend spektakel te worden, gezien de vele aantrekkelijke onderdelen die op het programma staan. Tal van verenigin gen uit de wijde omgeving zullen hun medewerking verlenen: L.R. „De Eemruiter". Hoogland, de ponyclub „De Hooglandertjes" uit Hoogland, de muziekvereniging „St. Caecllia" uit Hoogland, de drumband „Show band '70 Animato" uit Hooglander veen, de vereniging van tuigpaardei- genaren .Midden-Noord-Neder land". de hackney-vereniging „Cen traal Nederland", de veeteelt studie club ,,'t Hogeland", de Oude Am bachtenvereniging „Oost Gelder land" te Zieuwent en het Nederlands Welsh Pony Stamboek. Zij staan borg voor een gevarieerd aanbod van kijk- en lufsterplezier. Het programma ziet er als volgt uit: Morgenprogramma: 8 00-12 00 uur Individuele dressuur (achterterrein); 12.00-13 30 uur: Afdelingsdressuur 8- tallen (achterrein); 8.30-12 00 uur B-springen (parcours achterterrein), 8.30-12 00 uur L-springen (parcours achterterrein); 12.00 uur Barrage L-springen 8 30- 9 30 uur; M-springen (parcours hoofdterrein). 9.30- 9 45 uur: Barrage M-springen 9 45-10 00 uur Parcours verhogen Z en verkennen, 10 00-11.00 uur: Z-springen (parcours hoofdterrein); 11 50-12 10 uur Barrage Z-springen (parcours hoofdterrein) Middagprogramma: 11 30 uur. Opening - eenspannen fok- merries, 11.50 uur. Barrage Z-springen; 12.10 uur Eenspannen limietklasse max 1.400,-gewonnen, 12.45 uur Optreden ponyclub „De Hooglandertjes" uit Hoogland, 13 05 uur: Eenspannen tuigpaarden open klasse. 13.20 uur Optreden „Showband '70 Animato" uit Hooglanderveen. 13 40 uur Springcours Speel uw Spel M. 14.00 uur Damesnummer. 14.15 uur Parade, 14 55 uur Boerenwagennummer, 15.10 uur Prijsuitreiking menwedstrij den; 15.20 uur. Springconcours Speel uw Spel Z. 15.45 uur Tweespannen Open Klasse; 16 00 uur: Hackneys kleine limiet; 16.15 uur: Optreden muziekver. „St Caeciliauit Hoogland; 16.35 uur Optreden ponyclub „De Hooglandertjes" uit Hoogland, 16.50 uur. Tandemnummer; 17.00 uur: Hackney's grote limiet, 17.15 uur Shownummer Ned Welsh Pony Stamboek. 17.45 uur: Sluiting Paardesportdag Hoogland wordt boelend schouwspel achten JSDEN - Op dinsdag- nd 3 september starten het clubgebouw van de ennisclub op het Bur- ester Buiningpark, bij ende deelname, twee en dames grond- astlek onder leiding en gediplomeerd lera- De eerste groep is voor dames tot45jaar, van9 00tot9 45uur De tweede groep is bestemd voor da mes, ouder dan 45 jaar, van 10 15 tot 11.00 uur Tussendoor bestaat er gelegenheid om een kop koffie te drinken Op kinderen kan worden gepast. Men kan zich aanmelden aan de zaal. maar ook telefonisch voorat bi] Hanneke de Ruijter, tel 948488 Wie mee wil doen, wordt verzocht, een yoga-matje mee te brengen, ol een grote handdoek LEUSDEN - Het sterk bezette Haariem-Cup voetbaltoernooi in de gelijknamige plaats, waaraan niet minder dan 172 elftallen uit binnen- en buitenland - o.a. uit USA en Canada deelnamen, is voor de A-junioren van Roda '46 succesvol verlopen. De Leusdense voetbalclub, die als enige uit de regio Amersfoort met twee elftallen in actie kwam, wist tot de kwart-finale door te dringen. Zowel A1 als A2 behaalde dit fraaie resultaat. Gedurende het driedaagse toer nooi vertoefde de Roda-jeugdse- lectie in de jeugdherberg te Over- veen, waarvandaan men dagelijks gratis met het openbaar vervoer naar de diverse sportaccommoda ties in Haarlem werd gebracht. Ondanks de slechte weersomstan digheden die de organisatie met name afgelopen zaterdag parten speelde, kon het grootste jeugd voetbal-evenement tot een goed einde worden gebracht ACHTERVELD - Aan de onder linge schietwedstrijd op de buiten baan te Scherpenzeel namen slechts negen leden deel. J. van Rossum werd met 9C punten eerste De overige uitslagen waren 2 A.vanDaatselaar 94 3. J E.vanHamersveld 901 4 G. Schimmel l 87 5. J Voskuilen 86 j 6 J. van Hamersveld Jz. 83 6. W.J Lagerweij 83 8. A. Vlug 75! 9 G Tolboom 71' AMERSFOORT - In de tweede helft van augustus zal door de Amers foortse Schaakverenigingen „Ons Genoegen" en „S.G. Amersfoort" het schaakkampioenschap van de regio Eemland worden georgani seerd. Het regionale kampioenschap staat open voor spelers van de schaakver enigingen Hoevelaken. Nijkerk, En Passant. Soest, Leusden. Marktzicht, Ons Genoegen, Hoogland en Amers foort en voor inwoners van de gemeen ten waar deze clubs gevestigd zijn De speeldagen zijn 20, 21, 22, 27, 28, 29 en 31 augustus. Met uitzondering van de slotdag is de aanvang telkens om 19.00 uur. De laatste dag wordt er om 13.00 uur begonnen. De zeven ronden zullen worden verspeeld in het stadhuis van Amersfoort. Stadhuisplein 1 in Amersfoort. Zij die willen deelnemen kunnen zich tot 10 augustus schriftelijk aanmelden bij: W. Lamme. Koning Nobelpad 19, 3813 KJ Amersfoort

Leusder Krant | 1985 | | pagina 5