SVA had een goed jaar Damesveteranen streden om hoogste hockey-eer ZAKELIJKHEDEN f t Uit de rode cijfers gebleven Heuvelcrossers waren op drie plaatsen actief Ingezonden I Overname Foto Verwey door Jan Verhoeff „De kaasspecialist" njc DONDERDAG 19 SEPTEMBER 1985 BBÜSBIEI" BCBIHIÜS W.O. 3 Niet getekend - toch „Getekend" Waar het om gaat Waarom het ICTO abuis is. us Nieuws uit het bedrijfsleven Het Halve Werk op jaarmarkt Bakker Schouten haakte in op het Oostenrijks weekend Zweedse ambassadeur naar Leusden -v". ,:.i LEUSOEN - Elk jaar wordt in Westelijk Nederland bij het begin van het nieuwe seizoen gestre den om de Tecla Cocheret wis selbeker. Dinsdag 17 september werd dit evenement gehouden op twaalf plaatsen in Noord- en Zuid-Holland en Utrecht. De twaalf winnaars ontmoeten el kaar volgende week bij de hoc keyclub Roomburg in Leiden voor de finale. Een kleine 1800 dames boven de dertig jaar ruil den afgelopen dinsdag hun huis en werk in voor een dag hard rennen en een balletje slaan op een sportveld. Eén van deze voorronden werd gespeeld in Leusden op het Valleisportpark. Het damesveteranen team B was daar de gastvrouw. De teams werden als volgt inge deeld Poule A Zandvoort, Barendrecht. Randwijck uit Amstelveen. Hudito uit Delft. Dordrecht en Be Fair uit Hilversum In poule B de Terriërs uit Heiloo, Zoetermeer. H.D.M. uit Den Haag. Leiden, Soest. Asvion uit Schie dam. REGENHOEDJE Rond tien uur waren echter nog niet alle uitgenodigde teams aan wezig omdat ze Leusden niet direkt konden vinden. Tijdens de wedstrij den speelde de regen danig parten zodat menige vuilniszak verknipt werd tot hesje en werden regen hoedjes gedragen die normaal na tuurlijk niet tot de hockeyuitrusting behoren. De regen kon zodoende geen roet in het eten gooien. De dertigers, veertigers en vijfti gers zorgden voor enerverende wedstrijden waar de doelpunten over en weer voor hoge scores zorgden. Na de middagpauze waarin een lunch werd aangebo den door Marian de Haas. geassis teerd door teamgenoten en aktieve dames van de club, werden de hockeypartijen voortgezet. De uit stekende wedstrijdleiding was in handen van het trio Rolijn Nieu- wenhuis. Els Hulsenbeck en Ja- queline Willemse. In poule A eindigden Hudito uit Delft en Be Fair uit Hilversum op een gedeelde eerste plaats. Na het nemen van ieder vijf strafballen ging de eer toch naar Hudito. In poule B kwam HDM als de sterkste uit de bus Op het kunstgrasveld werd tenslotte de finale tussen Hudito en HDM gespeeld In deze wedstrijd die twee keer vijf minuten duurde werd het uiterste van de veteranen dames geëist. De eerste helft eindigde blank maar in de tweede speelhelft gaf de grote rou tine van HDM de doorslag: 3-1Dit team gaat over naar de finale in Roomburg. Als prijs ontvingen de dames een zonnebril. De poedel prijs ging naar Dordrecht, een pas beginnend team. Voor hen een versierde bloempot met bloembol len. Ondanks de vele inspanningen en het tegenvallende weer bleven de dames nog enige uurtjes gezel lig bijeen. ACHTERVELD - Het seizoen 1984-1985 is voor Sport Vereniging Achterveld een goed jaar geweest. Zowel de senioren- als de juniorenvoetbalelftallen zijn goed uit de verf gekomen. Dit zijn conclusies van voorzitter Cor van Marwijk tijdens de jaarlijkse ledenvergadering afgelopen maandag in de kantine op het sport park. De voorzitter die zijn openingswoord tot de leden, waaronder ereleden Wim Schouten en Herman Legdeur, richtte betreurde echter de vele vernielingen aan de was- en kleedkamers. Heel wat positiever nieuws is dat de velden dank zij de medewerking van de Sportstichting in eigen beheer zijn gekomen. De kantine onderging een grote schoonmaakbeurt en werd opnieuw geschilderd. De nieuwe vloerbedekking werd geschonken door Piet van Heugten. Voorzitter Van Marwijk verzocht nadrukkelijk om de velden, kantine, kleed- en waslokalen nu ook in orde te houden. Medewerkers, waaronder de lei ders, trainers, maaiers, kantineper- soneel en de onderhoudsploeg werden met name genoemd voor de geweldige inzet het afgelopen seizoen. Een seizoen waarin fou ten zijn gemaakt maar waarvan men ook kan leren, zoals Van Marwijk het uitdrukte. ,.AIs we het positieve afwegen tegen het nega tieve valt het in het voordeel van de positieve kant," aldus de voorzitter. Na een goedkeuring van het verslag van de vorige vergadering werd het jaarverslag behandeld Er bleek heel wat gebeurd te zijn het afgelopen jaar: de sportvelden in eigen beheer, de kantine opge knapt, een nieuwe grasmaaier wa ren enkele nieuwtjes. De vereni ging heeft momenteel 7 senioren elftallen, eén dameselftal, tien jeugdelftallen, twee dames junio ren- en één meisjeselftal. Penning meester Wim de Jong gaf enkele toelichtingen bij de behandeling LEUSDEN - In Almere-haven, Dedemsvaart en Vianen kwmaen afgelopen weekend Heuvelcros sers aan de start. Ook ditmaal bleven de Leusdense fietscros- sers niet met lege handen. De wedstrijden leverden de fiets- crossclub niet minder dan 28 prijzen op. De individuele resul taten waren als volgt: Clubontmoeting in Almere-haven: Open Klasse: 8/9 jaar. 2. Thijs Visser, 3. Igor Glèttli. 12/13 jaar. 1 Olav Glattli 14/15 jaar 1Mare Mutsers 16+ jaar: Nick Glëttli. Experts: 9 jaar. 1 Thijs Visser. 3 Igor Glëttli 13 jaar 1 Olav Glattli 15 jaar 1 Mare Mutsers 16 jaar 2. Nick Glëttli Junioren: 12jaar:1 Dennis Arreman Resultaten halve finale juniorencup te Dedemsvaart 9 jaar 1. Achim Numan. 12 jaar. 8 Dennis Arreman Uitslagen clubontmoeting te Vianen Open Klasse: 12/13 jaar 1. Olav Glattli 14/15 jaar 2 Danny Mosterd 16+ jaar 2 Thijs Borsten; 3. Minko de Nooy. Experts: 9 jaar: 2 Igor Glëttli, 3. Thijs Visser. 10 jaar. 3 Michael Noordam 13 jaar: 1 Olav Glëttli 14 jaar 3 Danny Mosterd 15 jaar 1 Mare Mutsers 16 jaar 2 Minco de Noov. 3. Nick Glattli 17+ jaar 2 Thijs Borsten; 3 Reinald Voorn. Een rondje „volkspetition nement". Voor- en tegen standers over het inzamelen van de handtekeningen te gen de plaatsing van kruis- vluchtwapens in Nederland. Eerst twee tegenstanders van de actie. Hoe kan het huidige Rusland ons het vertrouwen geven om te zeg gen: in Nederland hoeven geen kruisraketten geplaatst te worden. Wat te denken van de inlijving van de Baltische landen direct na de 2e wereldoorlog, de inval in Hongarije in '56, de inval in Tsjechoslowakije en op dit moment de sterk anti- joodse campagnes, grove schen ding van de mensenrechten, ge loofsvervolgingen, steun aan ter reurgroepen als de IRA. ETA. RAF. PLO enzovoorts, vernietiging van democratieën, streven naar we reldheerschappij, omverwerping van vrije vakbonden (Polen). Deze lijst kan nog veel langer gemaakt worden. De primaire taak van iedere re gering is het land en het volk te beschermen tegen buitenlandse agressie. Dit kan en doet Neder land niet alleen. Zij is daarom lid van de NAVO Daarom moet Ne derland iets doen dat helemaal niet leuk is: plaatsen van kruisraketten. Je kunt andere landen toch niet altijd de rotste karweitjes op laten knappen? Daarom, teken het volkspetition nement niet Denk daarbij aan twee uitspraken van wijlen Winston Churchill ,,De NAVO is niet opge richt om ons naar de hemel te brengen, maar om ons te bescher men tegen de hel,,De eerste slag van W.O 2 hebben wij verloren in de jaren dertig door de pacifisten.' Als u toch het volkspetitionne ment tekent, zijn wij gewoon weer een stapje dichter bij W.O. 3. G. van Dijk Hessenweg 37 Stoutenburg Vorige week woensdagavond, toen ik juist zat te luisteren naar de tonen van het Wilhelmus aan het einde van de uitzending over Tap toe Breda, werd er gebeld Toen ik wat verstoord opendeed stond daar een man die voor het „Volks petitionnement" de kaart kwam op halen. Hij had zich die moeite kunnen besparen omdat aan mijn voordeur duidelijk NEE was te le zen middels het pamplet van het ICTO. Toen ik de man duidelijk maakte dat ik er een andere me ning op na hield dan het ..Comité kruisraketten" zei hij mij dat hij ook voor tweezijdige ontwapening was Ik maakte hem toen duidelijk dat hij dan verkeerd bezig was. Misschien was zijn argumentatie bij ..twijfe laars" wel geluk? Het lijkt zodoen de erop om stemmen te ronselen Groot was mijn verbazing toen de man op een lijst een aanteke ning maakte. Conclusie niet gete kend - toch „getekend" Vraag, worden de namen van de niet ondertekenaars, nu doorgegeven aan Moskou9 K. Westbroek Hooiland 27 Leusden Mijn moeder heeft de 2e Wereld oorlog meegemaakt, zoals zoveel ouderen. Zij heeft haar man (mijn vader) verloren door die oorlog Toch ondertekent zij het Volkspeti- tionnement (VP), zoals zoveel ou deren. Dus als je de 2e Wereldoor log hebt meegemaakt, heb je net zo goed argumenten om wel als niet het VP te ondertekenen Het VP begint met. „Ik keer mij tegen de kernbewapening." Wie kan zich daar niet in vinden? Inder daad bijna iedereen En toch gaat de kernbewapening maar door Het VP gaat verder met „U zult rond 1 november een besluit ne men over de plaatsing van kruisra ketten op Nederlands grondge bied Ik verzoek u dan NEE te zeggen tegen plaatsing.(Het VP is gericht aan de regering en Staten Generaal) Door het VP te ondertekenen maak je duidelijk dat je bij jezelf wilt beginnen in een poging de vicieuze cirkel van de kernbewapening te doorbreken Daar gaat het om! E. G. G. Dirks-Payralbe Kornoelje 61 Leusden ICTO staat voor Interkerkelijk Comité Tweezijdige Ontwapening, De afdeling Leusden, Stoutenburg en Achterveld schrijft in een inge zonden brief in de Leusder krant van 12 september waarom zij aan raadt het volkspetitionnement niet te tekenen Op de door het ICTO gehanteerde verweerschrift wil het Vredesplatform Leusden. dat in Leusden. Stoutenburg en Achter veld de handtekeningen onder het petitionnement ophaalt, graag rea geren met een aantal vragen Het ICTO zegt „Wij keren ons tegen alle kernwapens, dus ook tegen de ;SS-20 die ons bedrei gen Waarmee maar weer eens bewezen is dat het ICTO echt overbodig is9 De Nederlandse vre desbeweging keert zich uiteraard ook tegen alle kernbewapening Daarom begint het volkspetitionne ment juist met de zin: „Ik keer mij tegen kernbewapening" Daarom ook is de volgende bewering van het ICTO apert onjuist, als beweerd wordt in een uiterst suggestieve opmerking „Het volkspetitionne- ment zegt alleen nee tegen het plaatsen van kruiswapens in Ne derland." De Nederlandse vredesbewe ging is tegen alle kernbewapening, ook de Sowjet-Russische, maar ook de Westerse In tegenstelling tot bijvoorbeeld de Amerikanen vindt de Nederlandse vredesbewe ging. dat ook de Engelse en Franse kernwapens meegeteld moeten worden bij ontwapeningsbespre kingen Want bij een kernontplof fing is het volstrekt onbelangrijk wie die duivelse vernietiger van moe der aarde is, alle kernwapens zijn even afkeuringswaardig. Zo ook spreekt de Nederlandse kerk in diverse toonaarden zich uit: tegen kernbewapening in Oost èn West Dat het ICTO zich eenzijdig tegen de Sowjet Unie en pro Westen oriënteert, moge wel blijken uit de slotzin: „Het land van de Sowjets is tegen de atoomoorlog Waarom dan zoveel kernwapens in de USSR9" Wij zijn het eens met het ICTO dat streven naar vrede en duurzame ontwapening niet sa- van het financieel overzicht en de in te dienen begroting voor het ko mende jaar. Ondanks diverse bij zonder uitgaven is de vereniging toch uit de rode cijfers gebleven. JEUGDAFDELING Het jeugd A2 team en de dames junioren I behaalden overtuigend het kampioenschap. Er werd aan een groot aantal toernooien deel genomen en het eigen toernooi bleek geslaagd. Verder waren er buiten de normale wedstrijden een groot aantal andere activiteiten. De kas en de boeken van de penning meester, gecontroleerd door Harry van Ruitenbeek, werden in orde bevonden De kascommissie stel de echter wel voor om de maand- lotto te laten automatiseren en de mogelijkheid te onderzoeken om reclameborden te plaatsen en de aankopen voor de kantine in han den van de penningmeester te geven In het vervolg zal de inkoop commissie samenwerken met de penningmeester. Aftredend als commissielid is H. van Ruitenbeek. In zijn plaats wordt Joop Voorburg benoemd zodat de commissie nu bestaat uit Hans Goes, Herman Legdeur en Joop Voorburg. EERSTE VROUW In het bestuur zijn periodiek af tredend Cor van Marwijk en Johan van Bekkum. Daar er tegenkandi daten waren zijn ze herkozen voor een nieuw termijn. Hans van den Berg legde in verband met omstan digheden zijn bestuursfunkties neer In zijn plaats werd de eerste vrouwelijke bestuurster in de ge schiedenis van het Achterveldse voetbal, mevrouw Eef Steenbeek- Kaats gekozen. Uit het verslag van het toto overzicht bleek dat de deelname het afgelopen seizoen is teruggelopen, wat niet in het voor deel van de verenigingskas werkte. Momenteel zijn er sets te koop van 17,50 voor de Ted show. De sluitingsdatum voor het inleveren is 11 oktover. Voorzitter Van Marwijk overhandigde het scheidend be stuurslid een enveloppe met in houd en dankte hem voor zijn inzet voor de vereniging. André Horst die na tien jaar voor verwarming ge zorgd te hebben ook stopt met zijn werk zal ook een enveloppe met inhoud overhandigd worden. Bert van de Velde volgt Marius Boersen op als voorzitter van het jeugdbe- stuur. Jaap Schouten heeft ook bedankt als organisator vanl toto. Voor hem wordt nog opvolger gezocht 40 JAAR Dit jaar bestaat de vereni veertig jaar en zullen er een feestelijke activiteiten gaan p|; vinden. Een commissie daartoe; worden samengesteld. Bij dejf wordt er reeds aan gewerkt. lo| rondvraag werd duidelijk dat gebruik gaat maken van de zaal De sportkeuring is inmi gewijzigd. Men hoeft nu aüj maar een formulier in te vullen vlaggemasten zijn weer in |k d< het LHV delij d d zodat de kantinediensten devjjlen. gen weer kunnen ophangen der de aanwezigen bestond verlangen voor een afdakje t* fSpj de plaats waar de entreeget - geïnd worden. Er kon geen doend antwoord gegeven won op de vraag waarom Kk scheidsrechters geen lagere et len leiden. In overleg met desp sor zal gekeken worden naai mogelijkheden om de jeugd Buide shid reclame te voorzien. Desei >n-d taris vroeg de aanwezigen s om na de wedstrijden de romms te ruimen en het veld schoon ad te latendit met het oog op evers Ie schade aan de maaimachin; In de slotrede van voorcp Van Marwijk werd nog eens versterking van het senioren meselttal verzocht. Dit t kampt momenteel met een tel aan speelsters. Foto Verweij Is In andere handen overgegaan. Voor malig werknemer Jan Verhoeff heeft de zaken In Hoevelaken en Leusden overgenomen. Met een jong en en thousiast team waalt er een frisse wind door belde fotozaken en dat geldt In het bijzonder de Hoevelaken- mengaat metzoveel kernwa pens Daarom ook dient in het Westen juist naar de Franse. En gelse en Amerikaanse regering en in het kader van het NAVO-dubbel- besluit naar alle Europese parle menten toe die conclusie hardop en ondubbelzinnig uitgesproken te worden: „Zoveel kernwapens" is in strijd met vrede en ontwapening Wat het Westen doet met Pers- hings en kruiswapens plaatsen is even afkeurenswaardig als wat de Sowjet-Unie doet. Hadden we maar zoveel te zeggen over de Sowjet-Unie als we kunnen zeggen tegen onze eigen regering stop met bewapenen, begin actief met bevriezen van kernbewapening en ontmanteling Maar in ieder geval kunnen we het tegen onze eigen regering en de volksvertegenwoor diging uitspreken, een menselijk noodsignaal: die krankzinnige kernbewapening, die bewapening van de ruimte is in strijd met ieder moreel oordeel over menselijk sa menleven. Tuurlijk.dat geldt ook de Sowjet Unie. Maar wie zich alleen bekommert om die balk in ander mans oog en de „splinter" in het eigen blikveld verwaarloost, werkt mee aan de collectieve leugen van de afgelopen veertig jaar dat het Westen uit is op ontwapening en het Oosten op bewapening. Beide partijen houden elkaar gevangen in de patstelling dat je gevaar loopt met zonnig weer als je je paraplu niet opzet, want het zou onver hoeds kunnen gaan regenen Dus loop je altijd onder een paraplu en zie je nooit de zon! En het nadeel van atoomparaplu's is: je ziet geen (atoomvrije) zon maar ook je „vij and" niet meer Want die bepaalt zelf wanneer die als een „natte" bui over je heen komt. Tot slot: het volkspetitionnement laat geen keus, stelt het ICTO, je mag je alleen maar uitspreken te gen de kruiswapens Dat is wat je kunt noemen zelfbedrog. Je hoeft niet te tekenen, zoals het ICTO in haar pamfletten terecht laat weten aan diegenen, die gevoelig voor dit standpunt zijn. Je mag. En dat is het democratische recht van alle Nederlanders, die van hun hart geen moordkuil willen maken. Als het ICTO daar iets tegenover wil stellen laat zij dan haar eigen volkspetitionnement organiseren' Heus. wij zullen het ICTO er niet van willen weerhouden. Hoogstens de politici De Vries en Bukman, want die zijn doodsbenauwd voor volwassenen met een eigen me ning Pieter Arts Karper 9 Leusden se zaak, aan de Wiekslag waar de laatste jaren de tijd enigszins heeft stilgestaan. Jan en Tilly Verhoefl uit Leusden. Carel Gijsen en Ger Barbiers zullen samen met een aantal part-timers Foto Verweij. die op dit moment nog wel deze naam draagt, maar in de toekomst zal verdwijnen, gaan runnen. Carel Gijsen wordt de man voor Hoevelaken, over enige tijd verhuist hij naar de woning boven de winkel. Ook de ande ren van het team zult u geregeld in Hoevelaken vinden, in feite werken ze allemaal in beide zaken STERK UITGEBREID Toen Verweij jr. vijftien jaar geleden eigenaar van de Hoevelakense zaak werd, werkte Jan Verhoeff bij hem. Na twee jaar stapte hij over naar de zaak in Leusden Vader Verweij is inmiddels met zijn echtgenote naar Australië geë migreerd om zich daar bij zijn zoon te voegen die er vijf jaar geleden een fotozaak begon, eveneens onder de naam Foto Verweij „Vijftien jaar geleden was de winkel klein en de studio groot", vertelt Jan Verhoeff in de Hoevelakense zaak. „De handel heeft zich echter zo sterk uitge breid dat hiervoor meer plaats nodig was. En in de fotografie zit nog steeds groei." Sinds de overname is het assor timent camera's en flitsers sterk uitge breid en ook het aantal andere artikelen is toegenomen „Er is meer vraag naar diaprojecto ren. vooral naar de betere met over- vloeiprojectie, met geluid erbij Het zal nog wel even duren, maar mogelijk krijgen we er een stuk smalfilmvideo bij, waarbij we ons het meest zullen specia liseren in het portable gebeuren. Bin nenkort zullen veel fotomerken op de markt komen met videocamera's, enke le hebben ze al." In de studio worden behalve de geijk te pasfoto's ook kunstzinnige portretfo to s gemaakt. Voor groepsfoto's is vol doende animo, maar voor portretfoto's van individuen signaleert Verhoeff toch drempelvrees. Kennelijk is de Neder lander er niet zo happig op zich in zijn eentje te laten vereeuwigen Voor het ontwikkelen en afdrukken is er de laatste tijd sprake van groeiende concurrentie, lagere prijzen, 1 of 2 uur service. „Dat is alleen maar bij stan daard-filmpjes, nabestellingen bijvoor beeld duren veel langer. Men komt toch vaak terug van de goedkope aanbiedin gen Goede kwaliteit en goede service zijn belangrijk Wij kunnen bijvoorbeeld bekijken wat iemand verkeerd heeft gedaan en advies geven." aldus Ver hoeff. Carel Gijsen, die privé ook graag fotografeert en laatst ontdekte dat hij al een meter tachtig aan albums, met voornamelijk foto's van de kinderen, bezit, gaat zic'n uitgebreid wijden aan het hele vak de fotohandel, maar ook het fotografeerwerk, waaronder veel huwelijksreportages Gijsen: „Dat maakt het juist vrij afwisselend, je komt letterlijk overal Vroeger was het zo, als er nieuwbouwwijken bijkwamen, dan kregen wij het druk met bruidsreporta ges. nu is dat anders Toch trouwen ze vaak wel na een jaar of drie en dat is voor de zaak beter, want dan hebben ze meer geld over voor een reportage, er is wat gespaard LEUSDEN - VrouwenbK Het Halve Werk is komende terdag vertegenwoordigd op jaarmarkt in winkelcentrum Hamershof. Het bedrijf, dal rund wordt door Marjolein Gelder (uit Leusden), Ellen Ris nen ma en Erna Valstar, ontwe kinderkleding, knipt de stolvg jes las en brengt deze zellmaakmo voorzien van een duidelijke™ beschrijving, in pakketten markt. Het Halve Werk is al in sepS ber 1984 met de produklie e» verkoop begonnen Door de nomische recessie veronders den de drie vrouwen een 5 vraag naar hun produkt Eenve derstelling die nu, na een if$ur werken, uitkomt, aldus het beo Gemikt wordt op mensen diegn aparte kinderkleding willen kop maar die niet kunnen betalen kleren die Het Halve Werk Ie. zijn onderling verwisselbaar felle kleurgebruik laat vele naties toe De ontwerpen zijn: gemakkelijk uit te voeren voorn sen die met de naald en draad zo handig zijn. Kontaktpersoon van het wenbedrijf is Marjolein vanG der. Ravenhorst 23, 945735. ACHTERVELD - Het afgelopen weekend vond in Achterveld het Oostenrijks weekend plaats, een happening die niet onopgemerkt voorbij is gegaan. Voor bakker H. Schouten was het evenement aanleiding om iets „speciaals" te doen. Hij bakte diverse ten Bergland-brood, in Ooi rijk niet onbekend. Ook vervt digde hij van hetzelfde deegi groot model in de vorm vanl cijfer 50. In de etalage van zaak aan de Hessenweg wen de broodprodukten uitgesti in gezelschap van een foto Die Lustige Originale Lobit gers. De geste van de bal werd door de Oostenrijkse zoekers In Achterveld zeet prijs gesteld. te Le It pt 1 vrif LEUSDEN - Na een korte maar ingrijpende verbouwing is1 Kaasspecialist "aan Ertin winkelcentrum De Hamershot weer geert De werkzaamheden hebben er toe geleid dat de zaak aan de eiser deze tijd kan voldoen. ..Een complete kaas-, wijn- en notenspecialistk vorm gekregen,aldus ,.De Kaasspecialist 3-4. m nek min de een ld ui iel b vall£ leid enm len 1 '•kei boll jwhe De EUS Leu de •hei gen lagt te :onc m i r te tege at ktal m( se Ro «lar te ga Mi die ilusn tele'rflle kc den. larie ichnl tspar acht' EUS iber LEUSDEN - De ambassadeur van Zweden in Nederland, de heer H. Danelius, komt vrijdag 27 september naar Leusden. Hij zal daar het niéuwe kantoor van Myresjö Nederland officieel ope nen. Het kantoorpand aan de Ha- mersveldseweg 84a is geheel op- gelrokken in houtskeletbouw. vol gens hel Myresjö-systeem Het be drijfdat zo n zes jaar al in Leusden is gevestigd, telt zes werknemers Wie het nieuwe onderkomen van binnen wil zien. of kennis wil maken met hei bedrijf, is vrijdag 27 sep tember vanaf 15 30 uur welkom tijdens een „open huis

Leusder Krant | 1985 | | pagina 6