O* John Kramer prolongeert kampioenschap driebanden Titanenstrijd Monsterzege LHV: 11-33 lyTfepd- Onderonsje mm Veel belangstelling bij schoolzwemkampioenschappen :G In driebanden 2e klasse: Statistiek Zaalvoetbal in de Korf Knap herstel dames bij DWSM: 4-5 Se Waterlooloop in Den Treek Discriminatie? Bowlingbond De Korf DONDERDAG 3 OKTOBER 1985 LEUSDEN - Voor de derde achtereenvolgende keer is John Kramer junior biljart kampioen van het district Eemland geworden in het driebanden klein 2e klasse. Het moyenne van 0.575 lever de voor de Leusdenaar te vens promotie naar de 1e klasse op. Een puik resultaat voor de speler van Biljart Vereniging '75, nota bene in eigen vertrouwde omgeving het BV '75 clublokaal aan de Hamersveldseweg. Na 4 ronden tekende afgelopen weekend de strijd zich af. toen vier van de in totaal acht finalisten nog zonder puntverlies in de slag waren met John Kramer, één verliespunt, op het vinkentouw De rest lag reeds in een geslagen positie In de finale wonnen zowel Voskuilen als Kramer van Verrijp en de Vries, waardoor er een heuse finale tus sen Voskuilen van B' 67 en Kramer van BV '75 uit de bus rolde Het werd een zeer spannende finale die bij de stand 21-19 in het voor deel van Voskuilen door John Kra mer met een serie van 5 carambo les werd beslist, waarna zijn directe tegenstrever niet meer bij machte was om het gat te dichten John Kramer maakte daarmee zijn drie band trilogie compleet A. Verrijp van Binnensport Vereni ging Leusden kon eveneens op een geslaagd kampioenschap te rugblikken met een fraaie derde plaats in de eindrangschikking C Kisteman (d' Oranjebloom) en G. Zwart (De Poedel) moeten daar entegen een stapje terug doen Eindstand districtskampioen schap driebanden 2e klasse: 1 Johan Kramer (BV'75) 7-13-0.575- 7; 2 Henk Voskuilen (B 67) 7-12- 0.480-4,3 A Verrijp (BVL) 7-10-0-349- 4, 4 B de Vries (Leusderkwartier) 7-9-0,477-4; 5 R Klompenhouwer (Princesse) 7-4-0.466-5; 6 T. Blom (De Kemphaan) 7-4-0.412-4. 7 C Kiste man (Oranjeboom) 7-3-0.392-5; 8. G. Zwart (De Poedel) 7-2-0,365-5 LEUSDEN/ACHTERVELD - Voor Roda '46 breekt komend weekend het uur van de waarheid aan als de standaardteams tegen Hoevelaken (zaterdag) en Soesterberg (zondag) de aspiraties meer inhoud moeten geven. Ook voor Achterveld is dat het geval in de streekderby bij Barneveld. De hoofdklasse ontmoeting tussen de teams van Kapenga en Stam, dus Roda-zaterdag tegen Hoevelaken, staat op het Burg. Buiningpark in het teken van de strijd om het leider schap. De winnaar komt alleen op kop terwijl de verliezer zo goed als zeker een paar plaatsen zal duikelen, omdat de verschillen met de achtervolgers nog bijzonder klein zijn. Kwalitatief is Roda '46 de betere ploeg, maar mentaal is Hoevelaken veelal een stap verder. Toch zal Roda de wed strijd naar de hand kunnen zetten door Hoevelaken technisch op haar tekortkomingen te wijzen, want dat die er zijn bewees het duel tegen Veluwse Boys. John Kramer voor de derde keer biljartkampioen district Eemland Hopelijk wordt het publiek bij deze derby winnaar. Musketiers kan de opgaande lijn doortrekken met een thuiszege op Hercules Ook Veluwse Boys gaat winnend door. Het aangeslagen VVJ zal eraan moeten geloven en daardoor naar de middenmoot afzakken. Het duel tussen SVL en het sterk terug gekomen Bloemenkwartier wordt in Langbroek in het voordeel van de thuisploeg beslist Evenals in de ontmoeting tussen de in degrada- tie-zöne vertoevende Montloort en FC Majella HekkesluiterVeensche Boys haalt tegen Benschop het eerste punt Programma hoofdklasse: Musketiers - Hercules Roda '46 - Hoevelaken Veluwse Boys - VVJ SVL - Bloemenkwartier Montfoort - FC Majella Veensche Boys - Benschop Achterveld zal in de streekderby tegen buurman Barneveld minder slordig met de kansen moeten om springen. want dan slaan de Barne velders als aasgieren toe De pun ten kunnen de Barnevelders name lijk best gebruiken na de alles behalve florissante competitiestart Achterveld is dan ook gewaar schuwd De staartploegen zullen hoe dan ook punten gaan verzame len. Dat is zeker bij het duel tussen ASV '65 en Aurora het geval. De kansen voor het nog puntloze spor ting liggen bij Laren een stuk on gunstiger, maar ook hier valt voor de underdog wat te halen. Auster- litz maakt aan de ongeslagen sta tus van Naarden '79 een eind, waardoor koploper Zuiderzeevo- gels weer kan uitlopen, omdat het wisselvallige Amersfoortse Boys voor de Lelystadters geen partij vormt. BFC zal met Olympia de punten delen. Programma 1e klasse A. Aurora - ASV '65 Austerlitz - Naarden 79 Barneveld - Achterveld Laren - Sporting '70 BFC - Olympia '25 Zuiderzeevogels - A'foortse Boys WINST? Voor de zondag-formatie van Roda '46 breken in Soesterberg hopelijk betere tijden aan Dan zullen de heren wel uit een ander vaatje moeten tappen. Of Roda bij winst de laatste plaats zal verlaten hangt o.a af van de uitslag Voor waarts contra VVZA. Gelet op de problemen die ook de Amersfoort se Zeehelden tegen Uttechtse clubs ondervinden, lijkt meer als een puntendeling er voor hen niet in te zitten. Maar omdat DWSM bij VSK onderuit gaat. en de Rivierwij- kers tegen stadgenoot Utrechtse Boys aan het kortste eind trekken, stijgt Roda bij eventuele winst met stip Het is maar goed dat in de 1e klasse B geen uitgesproken titel kandidaat aanwezig is en geen enkele ploeg met kop en schouders boven de rest uitsteekt Dat maakt deze competitie tenminste nog in teressant, want van het voetbal moeten we het op dit nivo toch niet hebben Tot op heden zijn er bitter weinig aantrekkelijke duels ge weest. Ook koploper Hooglander- veenmoet het van inzet hebben, zeker in het naderende treffen bij RUC De tweestrijd tussen Schalk wijk en Domstad levert beide een punt op. waardoor ze zich in de omvangrijke kopgroep kunnen handhaven Programma 1e klasse B: Rivierwijkers - Utrechtse Boys RUC - Hoogl veen Schalkwijk - SC Domstad Soesterberg - Roda '46 Voorwaarts - VVZA VSK - DWSM LEUSDEN - De handbalhe ren van LHV hebben via een monsterscore op Baarn 3(11- 33) de zegereeks met succes voortgezet en zich vaster aan kop in de 3e klasse A ge nesteld. Ook de dames kwa men weer tot winst na de blamage van een week eer der. Met nipte cijfers (4-5) werd DWSM in eigen huis verslagen. In de eerste helft slaagde LHV er reeds snel in om de zwakke Baarn op de knieën te krijgen. Toch moet het matige verdedigen aan Leus- dense zijde trainer Joop v d. Willik, met het oog op het snel naderbij komende zaalseizoen zorgen ba ren. Volkomen onnodig wisten de gastheren nog 6 doelpunten te scoren, hetgeen duidelijk teveel van het goede was. Een goed geconcentreerd spelende LHV- aanval zette daar echter wel 16 treffers tegenover waardoor de ze ge nimmer in gevaar kwam. Op de cirkel werd John Kiers en Jos de Valk regelmatig vrij gespeeld en in staat gesteld te scoren. Van af stand stelde Wil van Kollenburg de Baarn-keeper op de proef Evenals Robert Schneiders en Paul Linde boom. Ruststand. 6-16 Na de hervatting heropende Ar jan Schneiders vanaf de ..stip'' de score, waarna Baarn driemaal achtereen de zwak acterende cir kelverdediging verraste men een tegentreffer. Toen vond LHV het welletjes en wilde het klassever- schil duidelijker in cijfers tot uitdruk king brengen Na een matige eer ste helft, was Ronals Morren in de tweede helft beter op dreef met drie doelpunten voor de Leusdenaren Snel en goed uitgevoerde break outs van onder meer Daan Bleuel en Paul Lindeboom resulteerde uit eindelijk in een 11-33 eindstand John Kiers kreeg wegens vasthou den in deze overigens uiterst spor tieve wedstrijd een gele kaart. Ge volgen heeft dat voor het komende duel tegen Limvio niet. Voor beide teams is dit treffen van belang. Bij winst is LHV ..herfstkampioen" De LHV-doelpunten werden gemaakt door Paul Lindeboom (7x), Will van Kollenburg (5x), Daan Bleuel (5x), Robert Schneiders (4x), Ro nals Morren (4x), John Kiers (3x), Arjan Schneiders (3x) en Jos de Valk (2x) HERSTEL De dames herstelden zich knap van de afstraffing tegen HVNO De aanvangsfase stond weliswaar in het teken van schoten op paal en lat en het missen van een straf- worp, maar toen To Steenbeek met een fraai schot in de bovenhoek de score openbrak was het ijs gebro ken Een dekkingsfout stelde DWSM echter in staat om de stand gelijk te trekken En nadat LHV opnieuw een strafworp links had laten liggen nam de thuisploeg met 3-1 -de leiding. Een-doelpunt van Ria Meyerink vanaf de cirkel en een afstandschot van Hetty Tessels be tekende snel 3-3. De kans om voor rust een voorsprong te nemen, werd door goed keeperswerk van de DWSM-doelvrouwe verijdeld In de tweede helft waren het opnieuw Hetty Tessels en Ria Meyerink die LHV met 3-5 in een riant uitgangspositie schoten DWSM probeerde in de slotfase het dreigende onheil te voorkomen Maar de LHV-dames hadden ver dedigend de zaken goed voor el kaar en hadden tussen de palen in Marga Rademakers een uitsteken de goalie. Kort voor tijd kwam DWSM nog tot 4-5 terug Daar bleef het dan ook bij LHV had de aansluiting met koploper UHV Sport weer hervonden. LEUSDEN - Komend weekend staan voor de Ro da-zaterdag en Achterveld uiterst belangrijke streek- derby's op de rol, die voor beide de basis moeten leg gen voor het verder verloop van de competitie '85-'86. Beslissend zijn deze „buren ruzies" uiteraard nog niet, daarvoor is het seizoen nog te pril, maar winst zou voor zowel Roda '46 als Achter veld in de ontmoetingen te gen Hoevelaken en Barne veld net dat beetje zelfver trouwen extra geven, waar door de nabije toekomst met nog meer optimisme tege moet gezien kan worden. Voor de volledigheid en de statistici de resultaten van deze derby's uit het vorige seizoen. Roda'46- Hoevela ken 4-1; Hoevelaken - Roda '46 1-1Barneveld - Achter veld 1 -1Achterveld - Barne veld 2-2. LEUSDEN - Na een week rust, wordt morgen, vrijdag 4 oktober, weer een viertal zaalvoetbal duels in sporthal de Korf afge werkt in het kader van de compe titie in rayon Veluwe. Ditmaal komt Pon Voorwaarts niet in actie. Drie duels uit de derde uit de reserve 2e klasse en een uit de standaard 2e klasse D sieren het programma. Res. 2e klasse C 't Hoekje 2 - Wilco Rustenburg 3 19.00 Res. 2e klasse D: Straaljager Boys 2 - Wilco Rusten burg 4 20.00 2e klasse D: Veldwijk - FC Flevodienst 21.00 Res. 2e klasse D: DKRV DGP 2- 's Hele 5 22 00 LEUSDEN - Het gaat de heren van Leusden dit seizoen opmer kelijk goed af. Met vier puntgave overwinningen op rij, rekenden de Leusdenaren genadeloos af met het verleden, waarin vaak in de aanvangsfase punten én titel werden verspeeld. Wie de ver jongde en ambitieuse MHC- ploeg van Rob Weers over de knie wil leggen moet van heel goede huizen komen. En gelet op de uitslagen van de voorbije week zijn maar weinig clubs daartoe in staat. Het eens zo gevreesde Kromhouters is nu een gewone middenmoter ge worden, die de grootste moeite had om het nog puntloze Haas kamp met 1-0 te verslaan. Ook Keep Fit heeft zijn beste tijd gehad. Want een 2-2 bij Maars- sen, is niet bepaald overtuigend te noemen. Nieuwkomer Huizen zakt na een sterk begin steeds verder weg. Baarn wist in het hol van de leeuw een 2-2 gelijkspel te behalen. Maarn en USHC de den ook niets voor elkaar onder 1-1. Leusden, dat tegen rivaal Culemborg vergat flink uit te halen, kwam toch vaster in het zadel door de 5-3 winst. Zondag bij USHC zal Leusden iets minder slordig met de kansen moeten omspringen. Gebeurt dat. dan ligt een grote zege in het verschiet. Of Culemborg zich tegen Kromhouters gemakkelijk kan her stellen, ligt gezien de rivaliteit tus sen beide formaties niet voor de hand. Haaskamp moet thuis tegen het eveneens niet grootse Maars- sen de eerste punten zekerstellen Doen ze dat niet, dan gaat Haas kamp sombere tijden tegemoet Keep Fit maakt van de inzinking aan Huizen-kant gebruik en blijft daardoor Leusden nog enigszins in het spoort. Baarn en Maarn delen broederlijk de punten. Uitslagen 2e klasse D: Kromhouters-Haaskamp 1-0 Leusden-Culemborg 5-3 Maarn-USHC 1-1 Huizen-Baarn 2-2 Maarssen - Keep Fit 2-2 De stand in 2e klasse D: Leusden 4 8 (14-6); Keep Fit 5 7 (9-4); Cult^riborg 5 6 (1310), Baarn 5 5(10-11), Kromhou ters 5 5 (5-7), USHC 4 4 (7-5). Huizen 4 4 (7-7), Maarssen 5 4 (11-16), Maarn 4 3 (5-8); Haaskamp 4-0 (4-9) Programma 2e klasse D: USHC - Leusden Culemborg - Kromhouters Haaskamp - Maarssen Keep Fit - Huizen Baarn - Maarn AMERSFOORT Het is maar goed dat in de 2e klasse D bij de dames een zeer zwakke formatie aanwezig is in Culemborg Tot op heden hebben de Culemborgers geen (doel)punt kunnen scoren. Zij zijn nu reeds bij voorbaat de grootste degradatie kandidaat Het toch echt niet impo nerende Huizen liep met 6-0 over Culemborg heen. Voor Leusden is in dat licht gezien geen vuiltje aan de lucht en kan dit seizoen als debutant in de 2e klasse dan ook als een soort aanpassingsjaar ge bruiken, zonder daarbij bang te hoeven zijn in problemen te raken. Want wat Leusden de laatste we ken liet zien. roept veel vraagte kens op. Het gebrek aan routine breekt Leusden op cruciale momenten op, zie de ontmoeting tegen Be Fair toen in de slotfase de jacht op de zege met winnende treffers van de Hilversummers werd afgestraft. In dien ook de wil om er tegen aan te gaan ontbreekt, is er voor de MHC- dames helemaal geen eer te beha len, zeker op de „ouderwetse' grasvelden niet. Tegen Amersfoort dat verrassend met 3-1 van Doorn klop kreeg, zal Leusden opnieuw een moeilijke middag krijgen. Meer als een puntendeling zit er voor de dames niet in of Leusden moet haar lesje geleerd hebben Door de misstap van Amersfoort is Shinty - 0-0 bij USHC - aan kop gekomen, maar door het verschil in gespeel de wedstrijden is dat zuiver theore tisch Be Fair, Soest. USHC en toch ook Amersfoort hebben net zoveel of zelfs minder verliespunten. Daar zal dit weekend verandering in komen Het is te hopen dat Leus den in het „onderonsje" tegen Amersfoort een belangrijk steentje daaraan bijdraagt Uitslagen 2e klasse D: Kameleon-Soest 1-3 Leusden - Be Fair 2-3 Doorn-Amersfoort 3-1 Shinty-USHC 0-0 Huizen-Culemborg 6-0 Stand 2e klasse D: Shinty 5 7 (8-4) USHC 3 5 (4-2). Be Fair 4 5 (9-4), Soest 4 5 (6-4); Amersfoort 3 4 (7-3); Leusden 5 4 (9-7); Doorn 4 3 (6-8), Kameleon 4 2 (5-6), Huizen 4 2 (9-6). Culemborq 4 0 (0-19) Programma 2e klasse D Amersfoort - Leusden Be Fair - Kameleon Soest - Huizen Culemborg - Doorn Geen vijl-, geen vier- en geen driejarenplan staal hei stuur van de Mixed Hockey i '"jij nnr nnein maar aan Leusden voor ogen maar eem pel en toch niet minder vol; beleidsvoornemen voor de rei korte periode van slechts seizoenen Met name S5-# '86- '87. De onlangs gekozen zifter Juus Halsema - denk iaag< direct aan nieuwe bezems, n jerta Ir igd enw ngss erlai adat Is ei geef die man een kans - km op de jongste jaarvergadering voor de draad Voor het inteq afdrukken van de materie in krant zou ik meer dan een pagina ruimte moeten hebben onmogelijkheid daartoe dwing, tot een kort résumé van wat n- een het huidige en daarop volgt peel' seizoen van zin is. Het hockey-bestuur is van nmg, dat de grootte van het 'effranj< tal aanleiding geeft tot het van competitiewedstrijden op zo hoog mogelijk niveau om doende aantrekkingskracht alleen de (nieuwe) leden, maar op het bedrijfsleven (sponsor en op de overheid (medewti en steun) te behouden. Concjen ror wordt als doelstelling genot ind promotie van Heren 1 naar 0; ngbal klasse, handhaving van Dame* de 2e klasse en aansluiting van overige seniorenteams Alle; leuk en aardig, doch pure disc natie! Waarom mag het standi team van de Leusder Ladiesj promoveren naar de 1e klasi heb het dan nog niet eens 01 overgangsklasse en de hook se daarboven (507) DC LEt e m laan igen leek lake en roeF orfbi an iet 01 nder en se Intro a de ,o laat d LEUSDEN - Zondag 13 ol organiseert de atletiek^ ging Triathlon een van oui bekende en geliefde loo| Waterlooloop. Deze sfeei „klassieker" vindt plaats ii landgoed Den Treek op een afwisselend verhard wei cours. De start zal plaatsvit op het terrein van camping terloo, langs de ventweg va weg N27, tussen de A28 en (afslag Maarn/Doorn). De ing is naast café Bos en Heide. Wethouder Wagenaar heef bereid verklaard de startsch: respectievelijk om 13 00 ui 13.15 uur te lossen. Om 13.0 is de start van de 1 km voctiL jeugd en om 13.15 uur de star 5, 12V2 of 25 km. De koster voor kinderen 2,50 en vooro ren 3,50 Op de dag zelf i inschrijving tot 5 minuten vo: start. Ruime kleedgelegei douches en een digitale tijdm zijn aanwezig Voor ledereef de finish bereikt wacht een her rinq. Voor meer informatie deze loop of over A V Tnai 721647, 729569 of 622761 LEUSDEN - De strijd in de bowlingcompetitie verliep dit maal volgens het verwachtings patroon. De lijstaanvoerders in de diverse klassen kwamen vrij wel ongeschonden van de baan terwijl de „mindere goden" zich over het algemeen met een enkel punt tevreden moesten stellen, ondanks hoge inspanningen om de gevestigde bowlingorde om ver te werpen. In de hoofdklasse liep Pajeerja verder uit omdat Paradiso van nummer drie King Louie een flink pak slag kreeg Kersbergen liet zich in de 1 e klasse niet van de wijs brengen, terwijl Schoenmaker Key- zer in de 2e klasse de leiding behield. De 3e klasse wordt nog steeds aangevoerd door het team van No Pins. De standen Bowling- i bond de Korf: HootdKiasse: i rajeorjdZl 10528; 2 Paradiso 13 7858,3. King Louie 11V2 9687, 4. Sterrenteam 11 Vfe 7890; 5. Le Due 11 7899, 6 Kela-Alfa 9 7935 7. Good-Aproach 8V2 7920; 8 Beyen B V 7V2 7443, 9 HW Systemen 7 9307 Hoogste game dames J Poestkoke 196, heren F Schagen 222 Eerste klasse: 1 Kersbergen 20 9070, 2 Heritunba 15 8884; 3 Aqua Stop 15 8836; Spare en Strike 15 7035; 5 Karwei Hoek 14 7278; 6 the Doths 12 8258; 7 Bibob5 6685;8 PartyService 2 6703; Ros Beyaart 2 6477. Hoogste game dames Els v Dijk 179, heren John Wagir 214 Tweede klasse; 1 schoenmaken] Keyzer IOV2 5197, 2 The Muks 10 4757; 3. Buro Epskamp9 4836,4 Fix-lt 9 4781.5 Dieene8 4630,6 White Pms 7V2 4559 7 Stellema Optiek 4 4769 8 Korfbowlers 2 3965 Hoogste game dames Rie de Ridder, heren Theo Stellema 211 Derde klasse: 1 No Pins 13 4649 2 Zero 12 4537; 3 The Winners 10 4283; 4 BZN 6 3976; 5 The Pinn Killers 6 5028; 6. The Runners up 5 4496; 7 Groeneveld 4 3872; 8 Bob Bakker 3 3880. Hoogste game dames Cato Gor- bee 177; heren T Krijgsman 181 LEUSDEN - In navolging van schoolzwemkampioenschap pen om de Dick Opstelten wis selbeker van juni zijn afgelopen zaterdag in het zwembad Ba- voort door de zwem- en poloclub „De Haaien" de derde persoon lijke scholieren-zwemkampioen- schappen georganiseerd. Er kwamen daarbij ongeveer 100 scholieren uit Leusden aan de start. Mochten bij de school zwemkampioenschappen in juni ook jongens en meisjes aan de wedstrijd deelnemen die lid zijn van een bij de KNZB aangesloten zwemvereniging, bij deze indivi duele titelstrijd mochten deze kinderen niet deelnemen om de anderen niet bij voorbaat kans loos te maken. Zoals de voor gaande jaren was het ook nu weer ouderwets druk in het zwembad. Voor de meisjes en jongens die als eerste eindigden viel een fraaie medaille te winnen, die door het architectenbureau Dick Opstelten BV uit Leusden ter beschikking gesteld was. De nummers twee en drie in de eindrangschikking kre gen een oorkonde terwijl iedereen een herinneringsvaantje mee naar huis nam De uitslagen waren als volgt: 50 m schoolslag meisjes geb. in '77 of later 1 Irene Beamont 57.2; Carolien Meijer 1.02.5 Petra Bijl 1.04.2 Jon gens: Vince van Miltenburg 1 00 2; Het was weerouderwets' druk tijdens het persoonlijke scholierenkam- pioenschap Jaap Doornbos 1 06.3. Joost van 't Klooster 1.09 4. Meisjes geb in '76 Selina Bunnik 57.3; Caroline v d Linden 59.5. Jantine Veld huizen 1.03.7 Jongens: Robbert Ma- thijsen 56 7; Maarten Tuininga 57 3; Christian Kuiter 1 00.4. Meisjes geb. in '75 Barbara Spijker 59.4; Marjan Nap 1 03.3; Leoniek Smits 1.03.3. Jongens: Mattias Vos 55.5; Niels van 't Klooster 55.8; Joost den Otter 55 8 Meisjes geb in '74: Pauline Ooms 49.7. Jacqueline Mulder 56.8, 3. Marij- se Ve.zuur 57 4 Jongens: Waiwah Cheung 51 9. Bart van Empel 53 6 Roel Smit 55.3 Meisjes geb. in'73 of eerder Charlotte Pothoven 47 4 Kirsten Schipper 51.3. Jongens: Okke Huisman 49 5; Mare Brienesse 54 4. 50 m vrijeslag meisjes geb in '77 of later Kim Bijleveld 56.9; Petra Bijl 1 02 0, Anita Overvest 1.05.5 gens Leon van Doornik 46 2; Hoeve 1.05.4; Jan Wendel 1 09' Meisjes geb in '76 Renate S 101.0, Josita Verbeek 1.019. Schwagerman 1.06 3. Jongens gier Tolboom 41 5; Martijn Stem Freek Steur 47.3. Meisjes geb in '75 Sonja Snvi Marjolein Speksnijder 48 8; S Taylor 48 9 Jongens Joris Pater Edwin Siderius 46 0. Edward H' 49 9 Meisjes geb in '74 Ester Hags Ingrid van Drie 45.0; Michelle 46 2 Jongens: Joost van Luns Mark van Koningsveld 43 5 kema 44.4. Meisjes geb. '73 of eerder: de Wolf 40 4. Marlies van Do< Anne Kristine van Zadelhoff 43 ij gens: Klaas Jan Hutten 45 6. T Withoff 50.9; Lars Wiggerman5ï laid Vc

Leusder Krant | 1985 | | pagina 10